Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ!!!!!!!τα νευρα μου...

μα πανε καλα βρε αννα;;;με το ζορι στην στρατα...ουτε εμενα δεν θελει την στρατα...ελεος πια με τους αχρηστους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο μηνών είναι Άννα ο μικρός;

Γιώτα κουράγιο. Σίγα μη σκεφτούν εσένα!! Εργοδότες είναι!!

Κορίτσια δεν προλαβαίνω τώρα να βγω έξω να φάω... Μήπως να παραγγείλω 1 τοστ γαλοπούλα τυρί; Να φάω φακές κατά τις 4:30 και τη σαλατα με το αυγό στις 8:30;;

Δεν ξερω τί λέτε και σεις;; Αααααχ τον διαιτολόγο δεν τον γλιτώνω. Θα χρειαστώ κάποιον να με κοουτσάρει... :roll::roll::roll:

Θούλη έχεις κοριτσάκι τελικά;; Εχω χασει επισόδεια;; :oops::oops:

Παναγιώτα μου πολύ χαίτομαι που είσαι καλύτερα!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλη την ομορφη παρεουλα...

εχω δουλιτσα...σας διαβασα στα γρηγορα... :oops:

Νατασσουλα πολυ γλυκια φωτο ...τι μικλο νινακι ειναι αυτοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! θα τρελαθωωωωωωωωωωωωω...σελω σελω και εγωωωωωωωωω...

Τρις μην δινεις σημασια κουκλα μου...αντε τα πηρα με τις βλακειες τους... :twisted::twisted:

Χρυσουλινι μου τι κανεις αγαπη μου?ο ταζουλης μας καλα? κανε υπομονη...ακομη ναυτιες ε?

Μαιμουδακοοοοοοοοοοοο?????

Γωγακι ?τι κανει η μπεμπουλα σου ...πως ειναι ? το μικλο μας μπεμπε?

Γιωτακι μου ? που εισαι?

Θου,Μαρια-Ιωαννα,Αφρο,Σισσιω,Αρτζι,Μπεμπουλης,Ελευθερια,Νατασσουλα ...και οποια αλλη ξεχνω...τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

16 μηνων ειναι Σισι μου...

Γιωτα τωρα το ειδα με τα νευρα μου. Κουραγιο και υπομονη!!

Κι εγω τα πηρα με την ηλιθια. Ευτυχως που εχει πολυ καλη δασκαλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερι δεν μου απαντησεσ ...τι ωρα και αν εχει ασυρματο ποντικι που δεν το χρειαζεσε .

καποια ρωτησε αν παιρνω κατι για τα γονατα (η νατασουλα νομιζω) οχι δεν παιρνω δεν κανει .

ρε συ σισσιω εδω ειμαι καθε μερα ολη μερα ,επιτελουσ φτιαχτηκε ο υπολογιστησ μου να παιξω λιγακι .....απο το 2001 παιζω sims ,τωρα παιζω sims3 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τα κοριτσια τον ειδανε. Ερχοταν και μου επιανε το χερι να κανουμε στρατα στρατουλα... Ετσι δεν ειναι ρε κοριτσια? η τα ματια μου κανουν πουλακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Ελεος ρε Τρις....

Ζήτα τους και συ χαρτί από ψυχίατρο για κάθε δασκάλα....

Έχει ηλικία το περπάτημα δηλαδή;;;; Ανίδεοι... :evil::evil::evil:

Παναγιώτα μου τί γαμπρό μου μεγαλώνεις!!!! Φτου φτου!!! Δε σε πετυχαίνω ποτέ μέσα γμτ...

Σισσιώ φάει ένα τοστ τώρα, το μεσημέρι τις φακές,το απόγευμα ένα φρούτο και το βράδυ μια χωριάτικη με το αβγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ κοριτσια θα σκασω

εχασα το χαρτι που ειχαν δωσει απο το ικα για τον παιδικο!!!!!!!!

τι θα κανω τωρα???? θα μου δωσουν αλλο αν παρω τηλ??????

πως το εχασα ρε γμτ???

τρις εμενα περπατησε 15 μηνων και τωρα 2.5 ολοκληρωσε την βαδιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!κοριτσια ξαναπηρα τηλεφωνο και μου λενε να παρω σε μια ωρα..ελεος πια...τοσο δυσκολο ειναι να μου πουνε που στα κομματια θα με πανε;;;;;;μα τι βλακες;;;

λετε να με απολυσουνε;;; :D:D:D αχ τι καλα που θα ητανε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι δεν παιρνεις καμια σαλατα με λιγο μαυρο ψωμι;;;Θα σε χορτασει καλυτερα.Τι να κανει ενα τοστακι;;;;Θα ψοφησεις απο την πεινα.

Ρε την πειραζω εγω τη Θου. :oops::oops::oops:

Γιωτα κανει σαν να μη βολευεται και ψιλοκαλαιει και μετα τον παιρνω στο κρεββατι και μια χαρα ολα.Λικνο δεν εχω και λυπαιμαι να δωσω 400 ευρω για λιγους μηνες. :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

εμεις χαλια... ο Π. σο νοσοκομειο.... η Μ-Ι καλυτερα.... εγω χαλια....τελικα δεν θα το γλιτωσω το κολλαρο...

αααα και σημερα πρεπει να παω για δουλεια...εχουμε 2 περιστατικα σε 2 δισφορετικα νοσοκομεια...θα παρω και την μικρη μαζι μου!

η πεθερα θα παει στο Π.

μακαρι να βγει σημερα....

Τρις η Μ-Ι περπατησε 18,5 μηνων

Γιωτα συνηθως ετσι γινεται....σε αλλαζουν τμημα...τοσο καιρο που ελλειπες προφανως αντικαταστηθηκε η θεσ σου...

οσο γα να σε απολυσουν...μην το λες....πολου δυσκολοι καιροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες κανονισα με την Γιωτουλα...για αυριο το απογευματακι...4.45 στο μετρο Χαλανδρι και θα παμε σε παιδοτοπο εκει κοντα...

περιμενουμε συμμετοχες!!!!!!!!!!!!!!να γνωριστουμε απο κονταααααα... :lol::lol: με η χωρις τα μπομπιρακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεμπι μου τι επαθες κοριτσακι μου???????? χτυπησατε? το χες πει και εγω δεν το συγκρατησα? :oops::oops: ευχομαι ολα να πανε καλα....πως ειστε? ο αντρας σου? το παιδι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Βικυ...ποιος σας μουτζωσε καλε..

πωπω..περαστηκα σε ολους και μη χειροτερα!!!

παλη καφεδακι κανονιζετε κυριες μου!!!

καλα κανετε

εμεις πηγαμε ΣΜ με τον Χριστοφορο και τωρα κοιμηθηκε

παω να ζεστανω το φαγακι του και να μαζεψω την Χριστουγεννιατικη διακοσμιση

Παναγωτα πως πας;;;;; βοηθησε καθολου το σπαθολαδο;;;

νατασα κουκλα εισαι..φτου φτου

νατασουλα μακια

Γιωτα φιλακια επισης

Μπεμπου να πας να σε δωσουν αλλο χαρτι, πες οτι το εχασες τι να κανουμε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα θα ταισω τον σπυρο,θα τον κοιμησω και παω οδοντιατρο :?

βικυ περαστικα σας κοριτσι μου ελπιζω να βγει γρηγορα απο το νοσοκομειο

γιατι ειναι μεσα? απο πυρετο?

αναγκαστικα θα παω απο εκει χρυσα μου γιατι παιρνω τηλ και ως συνηθως κανενας δεν το σηκωνει :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααααα...Ας σχολιάσω πρώτα και μετά θας σας πω τα νέα μας...

Νατάσααααααααααααααα τέλεια η φώτο...Πόσο μικρό μπεμπάκι.... :D:D:D Εσύ καρακουκλάρα και το μαλλί τέλειο..... :D:D:D

Θουλάρα εγλω σου είπα για h&m..Όχι η Χρύσα...Άντε... :twisted::twisted::twisted: Να έρθω κι εγώ για καφέ σπίτι σου;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι χρόνια πολλά!!!!!!Να τα εκατοστήσετε!!!Πάντα ερωτευμένοι κι ευτυχισμένοι...Και γιατί όχι και με ένα 3ο παιδάκι... ;););)

11/2 έχετε επέτειο γνωριμίας;;;;Κι εμείς.... :D:D Σε ένα μήνα ακριβώς κλείνουμε 5 χρόνια μαζί.... :D:D:D:D:D

Ρε Χρύσα πότε προλαβαίνεις ρε και μαγειρεύεις όλα αυτά;;;;; :shock::shock::shock:

Μαρία είσαι κορμάρα..Και μενα μια χαρά μου φαίνεσαι στις φωτος..Μακάρι να είχα το σώμα σου.... ;););)

Έρη έχασες κιόλας ένα κιλό μωρή;;;;; :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλή συνέχεια!!!!!

Σισσάκι έχεις ωραίο κορμί..Μόνο λίγη κοιλίτσα έχεις..Με σωστή διατροφή θεά θα είσαι.... ;);););)

Τρις πρώτον πες στη διευθύντρια να πάει να γ@@2@@@@ και δεύτερον είσαι εσύ χοντρή;;;; :shock::shock::shock: Θα μας τρελάνεις τελείως;;;Τέλειο σωμα έχεις....

Συμπεθερούλα μου περαστικά σου ρε....Να περάσει γρήγορα... :D:D

Βικάκι γιατί μπήκε ο άντρας σου νοσοκομείο;;;Περαστικά και στους 3 σας ρε... :(:(

Μπεμπούλης καλά αποτελέσματα με τη γαστροκόπηση...Ολα να πάνε καλά.. ;);)

Νατασούλα τελείωσε το καμάρι σου τα εμβόλια ε;;;Αχ, μεγάλωσε μωρέ... :D:D Φιλιά στην Έλενα...

Φρανίτα δεν μπορώ να καταλάβω πώς έχασες τόσα κιλά...Μπράβο ρε...Είσαι παράδειγμα προς μίμηση...Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Φρανίτα... :lol::lol::lol::lol:

Γιωτάκι τώρα στο λένε ότι αλλάζεις τμήμα;;;; :twisted::twisted: Έλεος!!! :evil::evil:

Καλά ρε Καρολινάκι κανονίζετε καφέ 5 λεπτά από το σπίτι μου και δε θα έρθω;;;;;; :o:o:o:o:o:o Μα γιατί το κάνετε τόσο νωρίς;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Παναγιώτα μου τι είναι τα κοχύλια..;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops: Όλα καλά;;;Οι μπόμπιρες;;;;;

Αφρο δεν ντρέπεσαι στην ηλικία σου να παίζεις τέτοια παιχνίδια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία... :oops::oops::oops: Πάω να σας γράψω σε άλλο ποστ τα νέα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη οχι δεν εχει αντικατασταθει η θεση μου...απλα δεν εχει δουλεια και αλλαζουν συνεχεια ολους του νοσηλευτες εκτος βεβαια αυτων που εχουν μεσο ;)

πια αλλη θα ερθει για καφε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη εγω να σου θυμισω οτι με αυτο το παιχνιδι ενα ηλιθιο ζευγαρι ξεχασε το κανονικο βρεφος τους γιατι μεγαλωναν το εικονικο!! :o

Μπεμπουλα οχι χοντρη αλλα 5 κιλακια λιγοτερο επρεπε να μαι! :roll:

Πηγα πηρα τον μικρο και επιδεικτικοτατα τον επιασα απο το χερακι και φυγαμε. Και λεω στην διευθυντρια σε μενα δεν κλαιει... Αρα δεν ποναει απλα κατι δεν κανατε σωστα! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...