Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση προς οποιαδήποτε γνωρίζει

Ετοιμάζομαι να αποδώσω ΦΠΑ.

Τι άλλο μπορώ να συμψηφίσω??

πχ λογαριασμό κινητού?? κάτι άλλο???

Ξέρει καμία?

Κόβει καμία ΤΠΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ να ζησετε!!!

Να ειστε ευτυχυσμενοι παντα και εσυ να χαμογελας συνεχεια!!!!

Να χαιρεστε τα μπουμπουκια σας!!!!

Αναστασια καλη επιτυχια σημερα με την εξεταση και καλα αποτελεσματα!!!

Τρισ πολυ λοιπηθηκα για το παιδακι...πολυ λοιπαμε εγω σε τετοιες περιπτωσεις..το καημενο..

Οσο γι ατον Τονυ μη μασας..και ο δικςο μου κουτρουβαλαει συνεχεια!!!

Ερη μου τα φιλια μου..ειδες ρε χανεις και δεν κανεις τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Η μικρή τελικά κοιμήθηκε 12:30 τα ξημερώματα και σήμερα το πρωί δεν ξύπναγε! Με το ζόρι την πήγα στον παιδικό και είμαι και άυπνη!!! :evil::evil::evil:

Ενταξει βέβαια όταν μπήκε στο σχολείο τα ξέχασε όλα!

Αφήστε που είναι και πολύ εύθικτη!!

Όταν της είπα οτι δεν πειράζει που θέλει να κοιμηθεί γιατί τα παιδάκια κοιμούνται το βράδυ και οχι το πρωί, άρχισε να ουρλιάζει!! :shock::shock::shock:

Τρις πολύ στεναχωρήθηκα με το παιδάκι... Όσο για τον δικό σου τον μπόμπιρα μη στεναχωριέσαι μωρέ... εχουν ακόμα να χτυπήσουν... εγω το πήρα απόφαση. [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Βρε Νατάσα μου 8 κιλά θέλω να χάσω! Που τα είδες τα 3;;; [smilie=crybaby2.gif]

Αργυρούλα χρονια σας πολλά!! Να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί σε ανησυχεί τόσο το βάρος του Λουκά;; Δεν είναι στα φυσιολογικά επίπεδα; Και μένα η μικρή μου είναι αδύνατη, αλλά είναι μέσα στα κατώτα φυσιολογικά επιπεδα και ο γιατρός δε μας έχει ανησυχήσει. Θα κάνουμε βέβαια αργότερα κάποιες εξετάσεις... :roll::roll:

Αχ Αφρο περαστικά σου, να ξεκουράζεσαι ρε! Και ασε τα παιχνίδια να λέμε καμιά κουβέντα εδώ! :D

Έρη κρατάς;;;; :-bd:-bd:-bd

Μέχρι στιγμίς έφαγα ένα μανταρίνι, θα πιω αργότερα και ένα χυμό και το μεσημέρι θα φάω 1 πιάτο φακές με 1 φέτα ψωμι. ο απόγευμα θα χτυπήσω κανα βραστό αυγουλάκι με σαλάτα και το βράδυ φρούτο. Καλά το πάω;;

Αντε να χάσουμε πρώτα αυτά που πήραμε τις γιορτές και μετά τα υπόλοιπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαιωαννα με μεθη θα του την κανουν την γαστροσκοπηση αλλιως δεν καθονται τα παιδια

αφρο τι ειναι αυτο το παιχνιδι????

χρυσα τι λες καλε??? μια χαρα εισαι στο σωμα....εγω τι να πω τοτε να παω να πηδηχτω απο κανα παραθυρο????

αννουλα τι λες ρε συ??? :o:o:o:o:o:o αχ το παιδακι τι φταιει????

ξεχασα να πω ποσο μαρεσει η φωτο της νατασας...τελεια!!!!!!!

αρτζι να τα χιλιασετε κοπελα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικρος οταν δεν τσακωνεται με τις καλτσες του ακουει kiss και χτυπιεται σαν ροκας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με ταισε και μπανανα....και χορευει

ααααα το αλλο το ξεχασα βρηκαμε λογοθεραπευτρια επιτελους!!!!!!

την δευτερα ξαναξεκιναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση προς οποιαδήποτε γνωρίζει

Ετοιμάζομαι να αποδώσω ΦΠΑ.

Τι άλλο μπορώ να συμψηφίσω??

πχ λογαριασμό κινητού?? κάτι άλλο???

Ξέρει καμία?

Κόβει καμία ΤΠΥ???

Τι έχεις κύρια δραστηριότητα?

Λογαρισμό τηλεφώνου μπορείς να βάλεις ΔΕΗ από την έδρα σου, εγώ βάζω και τιμολόγια από γραφική ύλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ξυπνήσαμε και μεις. Η Ειρήνη χορεύει στο σαλόνι και το νινί μόλις ξανακοιμήθηκε...

Εγώ δεν έχω να κάνω κάτι στο σπίτι οπότε θα ασχοληθώ μόνο με την Ειρήνη!!!!!

Σισσιώ γράψε λάθος...

Νόμιζα πως 61 ήταν ο στόχος και όχι τα 56! Καλη αρχή λοιπόν. Φάε και τίποτα ακόμη τώρα το πρωί γιατί ένα μανταρίνι είναι λίγο.

Νατάσα τί καλά που τελείωσε ο Μιχάλης!!! Για τα μαλλάκια της Έλενας δεν έχω λύση...

Χρύσα καμία σχέση. Ξεπρήζεσαι αμέσως! Άντε και στα δικά σου!!!

Δημητρούλι σα σίφουνας μπαίνεις βγαίνεις. Κάτσε να σε δούμε βρε!!!

Αφροδίτη πάλι πονάς. Περαστικά ρε συ...

Αναστασία καλή επιτυχία με τη γαστροσκόπηση. Να μας πεις νέα.

Μαρία τί θα φας σήμερα;;; Δεν έχω ιδέα τι είναι αυτά που ρωτάς.

Argi πόσα κιλά είναι ο Λουκάς;

Έρη πολλά πολλά φιλάκια!!!

Τρις πονάει η ψυχή μου με κάτι τέτοια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα ένα κρουασάν φούρνου πρωί πρωί με μερέντα

και πίνω καφέ

Νατασούλα ευχαριστώ

τίποτα δε θα βάλω μάλλον

έχω "υπηρεσίες τριτοβάθμιας εκπαίδευσης" και Υπηρεσίες υποστήριξης γραφείου απο προσ. με σύμβαση έργου κλπ κλπ" αλλα δε μάρέσει και θέλω να το αλλάξω :mrgreen:

Επίσης πλήρωσες περαίωση??

Νατάσσα τι μακρυά μαλλιά έχεις!! Θέλω κι εγώ!!! :o

Και να μου στείλεις λίγο από το γάλα σου!

Άκου 500 γρ σε μια βδομάδα!!!!! Μπράβο σας!!!

Αργυρώ 1,70 καλέ όχι 1,74!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα ένα κρουασάν φούρνου πρωί πρωί με μερέντα

και πίνω καφέ

Νατασούλα ευχαριστώ

τίποτα δε θα βάλω μάλλον

έχω "υπηρεσίες τριτοβάθμιας εκπαίδευσης" και Υπηρεσίες υποστήριξης γραφείου απο προσ. με σύμβαση έργου κλπ κλπ" αλλα δε μάρέσει και θέλω να το αλλάξω :mrgreen:

Επίσης πλήρωσες περαίωση??

Νατάσσα τι μακρυά μαλλιά έχεις!! Θέλω κι εγώ!!! :o

Και να μου στείλεις λίγο από το γάλα σου!

Άκου 500 γρ σε μια βδομάδα!!!!! Μπράβο σας!!!

Αργυρώ 1,70 καλέ όχι 1,74!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Μαρία όντως. Πρώτη φορά τα άφησα τόσο μακριά και είμαι σαν τη Ραπουνζελ!!! :lol::lol::lol:

Θέλω να τα κόψω από καιρό αλλά βαριέμαι να πηγαίνω στο κομμωτήριο... :shock::shock::shock:

Πες διεύθυνση να στείλω!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία οχι δεν πλήρωσα περαίωση

700 ευρώ για κάθε χρόνο μου ήρθε :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ας έρθουν να με ελέγξουν........

Άννα περαστικά στον Τόνυ

Άφρο παίρνεις τίποτα για τα γόνατα?

Νατάσα τι υπέροχη φώτο :):)

Σισσιώ 1 μανταρίνι δεν είναι πρωϊνό

Έρη συγχαρητήρια για το 1ο κιλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :D:D:D

πως πανε τα κεφια;;;;εγω ειμαι πολυ καλυτερα.... :)

νατασουλι και εγω θυμαμαι στον ιασονα τα εχασα σχεδον αμεσως τα κιλα μου....οταν ηταν 7 μηνων ειχα και 10 κιλα που ηθελα να χασω πριν καν μεινω εγκυος...και οντως κοιλια και εγω δεν ειχα σχεδον πλακα....

σουπερ το γαλατακι σου...σουπερ και η φωτο :)

σισσιω φαει καλε κανα φρουτο παραπανω..θα λιμοκτονησεις...καλο κουραγιο...

μπεμπουλης ευχομαι ολα να πανε καλα στην γαστροσκοπηση...μαλλον κανει παλλινδρομηση γι αυτο δεν ηθελε να φαει...το μαναρακι μωρε...

αργυρω γιατι βρε αγχωνεσαι ετσι για τα κιλα του λουκα;;;και μενα ο ιασονας σαμιαμιδι ειναι αλλα δεν τρελενομαι....μια χαρα ειναι...το προτιμω απο το να ηταν παχυς...

λενακι που εισαι;;;;

θου με γεια το κουρεμα...

νατασα περαστικα και παλι στην μικρη σου..

μιτσακι αντε μπαινε πιο συχνα...

αννουλα του χιονια...μην στεναχωριεσαι βρε...και μενα ετσι κανει αμα δει τον πατερα του...αλλα δεν γινεται...πρεπει να κοιμηθουμε και εμεις λιγο..μην αισθανεσαι ενοχες για μια βιολογικη σου αναγκη ;)

οσο για την μαμα αυτη απαραδεκτη..κριμα μωρε το παιδακι...αμαρτια ειναι ρε γαμωτο..τι να πεις...

καρολινακι μου που εισαι;;;;

γωγουλα;;;;ολα καλα με τον γιατρο;;;;

βικυ περαστικα σας

σες :x

αναστασακι μου πως παει η τσαχπινα τρωει τιποτε;;;η μονο μεμε;;; :D

φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!παλι ξεχασα...

αφρο τι παιχνδι παιζεις και εχεις κολλησει;;;;

μαριαιωαννα ελπιζω να παρεις τα 5 κιλα που θες.μηπως θες να σου στειλω εγω μερικα;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ta nευρα μου!!! :evil::evil::evil::evil: Μολις με πηραν απο τον σταθμο και μου ζητησαν να παω το παιδι σε δημοσιο νοσοκομειο για να τους φερω χαρτι οτι το παιδι ειναι καλα γιατι δεν περπαταει!!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να νευρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted:

πηρα τηλεφωνο στη δουλεια για να μαθω το προγραμμα μου μιας και στις 21 πρεπει να παω και μιλαω με την προισταμενη και μου λεει οτι μαλλον θα με αλλαξουν τμημα....ε...δεν πανε καλα :o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δεν μπορω..αντε τωρα να βρω την καινουργια προισταμενη και να κανονισω προγραμμα...στα αρ....ια τους που εχω 2 παιδια......ελεοςςςςςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Τι μου κανετε;;;;

Καλεεεεεεε τι ομορφη νυφουλα που εχω!!!! :x:x:x:x Καλα Νατασα εισαι κουκλα ε;;;

Φτου φτου!!!!Συγχαρητηρια για τα κιλα σας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σε λιγο θα μας φτασετε.Εμεις ειμαστε 4050.Αλλα βγηκαμε 3450 απο το ΡΕΑ και την εβδομαδα της 1ης μαστιτιδας δεν πηρε καθολου βαρος.Μετα βεβαια παιρνει.

Αργυρουλα μου να ζησετε κοριτσι μου!!!!!

Γιωτα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα. :x

Ρε τρελες Ερη και Σισσυ 5 κιλα βύζο;;;; =))=))=))=))=))

Μητσακι μου ομορφο χαθηκαμε ρε συ.Φιλακια στη Βασιλικη και περαστικα.Ξουτ μακρια οι παλιοαρρωστιες.

Καλα ρε Αφρο!!!Εισαι σοβαρη;;;Σιμς ολοκληρη γαϊδαρα;;;;;; :-w:-w:-w:-w

Με τα μαθητουδια τσακωνομουνα και τους ελεγα οτι καλυτερα να πανε να πιουνε καφε παρα να παιζουνε αυτη τη Μ$#$#%κια!!!! 8-}8-}8-}

Ρε Γωγω τι εγινε με το γιατρο;;;

Αννα πολυ λυπαμαι με αυτα αλλα και τιποτα δεν κανουμε.Γιατι να μην παρουνε το παιδακι αυτο στον παιδικο;;;Αυτο και αν χρειαζεται φροντιδα.

Θουλιτσα ολο βολταρεις ε;;;Κανα ροζ ρουχαλακι για τη μπουμπου πηρες;;;;; ;;);;);;);;);;)

Νατασουλα 2,5 κιλα θα φυγουν πατ κιουτ.Στην Ελενα γιατι δεν βαζεις λιγο μαλακτικη στις ακρες οταν τη λουζεις;;;;;

Χρυσα τι κανει ο αγαπημενος σου οικ. διευθ.;;;;; X(X(X(X(X(

Εγω κοριτσια τα ιδια αλλα το παλευω.Το μωρο μου κανει κατι περιεργα.Σαν να μην του αρεσει η καλαθουνα.Η κουνια δεν χωραει στο δωματιο μας.Και τωρα δε ξερω τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Γιωτα και Αννα συννενοημενοι ειναι να σας στειλουν;;;; :twisted:

Τι εννοουν χαρτι;;;ΘΑ μας τρελανουν;;;

Αντε ρε Γιωτα πηγαινε μπας και βρεις καμια ακρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεει οτι του κανουν στρατα και κλαιει. Λεω οτι προφανως δεν θελει!! Μου λεει πως δεν μπορουν να το ρισκαρουν μηπως κανουν ζημια στο παιδι και πως ειναι πολυ μεγαλος για να μην περπαταει και να τον παω σε ορθοπαιδικο. Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να τους στειλω στον διαολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να τους στειλω στον διαολο!

ΕΤΣΙ!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αν ειναι δυνατόν!!!! Κάθε παιδάκι ειναι διαφορετικό και θα περπατήσει οταν είναι έτοιμο! Βαριούνται την στράτα μου φαινεται! Μα τι γαιδούρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αννα τι στρατα και μαλακιες;;;;ΝΑ τον αφησουν ησυχο.Ποιος τους ειπε να τον κανουν στρατα;;; :twisted::twisted::twisted:

Να τον προσεχουν και να τον διαπαιδαγωγησουν πρεπει.Αμαν πιαααααααα!!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

Εγω το Ν, ουτε κατα διανοια τον εβαλα σε στρατα.Εκανε κατι χαζοβηματα μονος του και μια μερα σηκωθηκε και περπατησε.

Α Θουλιτσα.Εχω κοχυλια.Αλλα ρε συ εχω το βυζο ολη μερα οξω οποτε δεν τα χρησιμοποιω. ;) Ρε συ μου ελειψε το ποντικακι.Θα το τηλ. και εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολο για κατι μου κανουν παρατηρηση... προβληματικο μου το χει βγαλει η διευθυντρια το παιδακι μου... :( Αλλα η δασκαλα του τον αγαπαει πολυ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...