Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Γεια σας!!!!!!!!!!!

Κοίμησα όλα τα καμάρια μου και χαλαλίζω τον ύπνο μου για να σας διαβάσω-γράψω!!!! Δεν μπορώ να ακολουθήσω όπως παλία αλλά κάτι θα κάνουμε!!!!

Ταραμμμμμμμμμ ταταααααααααααααααμμμμμμμμμ!!!!

Ήρθε ο παιδίατρος!!!!! Ο κεφτές μου πήρε μισό κιλό!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βάζει 80gr τη μέρα!!!! Τρέμε τσαχπίνα!!!Ερχόμαστε!!! :D:D:D:D

Έκανε και ένα εμβόλιο στην Ειρήνη... Δεν τη ζύγισε όμως. Θα τη δει σε δυο μήνες στο ιατρείο. Τώρα θα ξαναπάμε το νινί σε ένα μήνα να μετρήσουμε βάρος,ύψος κλπ. Όλα καλά λοιπόν!!!

Πιάσατε και τα κιλά ε;;;;

Εγώ δε μιλάω...Είμαι μια χαρά. Σήμερα ζυγίστηκα 56 κιλά. 52 ξεκίνησα και 49-50 ήμουν πάντα. Αλλά τάπα.........

1,65 με τα χέρια στην ανάταση! :lol::lol::lol:

Μαρία να σου στείλω κανένα μπουκάλι γάλα να πίνεις;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ο άντρας μου έκανε κάποτε δίαιτα παχύνσεως. Η διαιτολόγος του είχε καθημερινά πολλούς υαδατάνθρακες σε συνδυασμό με πρωτεΐνη. Δεν είχε βλακείες και σαβούρα η δίαιτα. Επίσης βοηθάει πολύ και το γυμναστήριο. Το καλύτερο είναι να πάρεις βάρος σε μυική μάζα και όχι σε λίπος...

Μαρία παπάκι για να μη λες...

Εγώ σε πήρα χθες και στο κινητό και στο σταθερό αλλά δεν το σήκωσες... Θα ξαναπροσπαθήσω σήμερα!

Θου είσαι πικρόχωλη ....

Φτου σου....

Σα δε ντρέπεσαι να με διαβάλεις. Θα σε πάρω και σενα για να μην κλαις! :lol::lol::lol:

Αναστασία δημαρχείο;;;;; Αχαααααααα.....

πΠρέπει να περάσατε εκπληκτικά!!!

Γωγώ ψώνησε τίποτα και για μας καλέ που δεν μπορούμε να πάμε στην αγορά!!!

Με γεια κοπελιά! Ααααα και περιμένουμε νέα από τον γιατρό!!!

Σισσιώ καλή αρχή!!! Δε σε φοβάμαι εσένα! Έχεις πείσμα!!! Θα τα χάσεις τα ρημάδια!!

Έρη και συ... Θα φύγουν μ το κρύο μη σκας!!!

Γιώτα κανένα νέο από τη χοριακή;;;

Παναγιώτα μου να ξερες πόσο σε σκέφτομαι. Κουράγιο μάνα. Εγώ δεν ξέρω τί άλλο να σου πω. Πότε πρόλαβες βα πάθεις 2 μαστίτδες;;;

Αθηνά 6,5 κιλά;;;; Η Ειρήνη τόσο ήταν 7 μηνών!!!χαχαχαχααχ

Καρολινάκι περαστικά σας μωρε!!! ;););)

Argi περιπολικό στον περιφερειακό;;;;; Ουάου!

Νατάσα μου να χαίρεσαι τον Μιχαλάκη σου! Να ναι έτσι γλυκούλης και καλό παιδί πάντα!!! Πολύ μαρέσουν τα παιδιά σου! Να τα χαίρεσαι! Περαστικά και στο Ελενάκι...

Χρύσα τί νέα;;;;χαχαχα

Ιουλία μου πολλά φιλάκια στον Γιωργάκη!!!

Ποια ξέχασα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

56 κιλάαααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σε μισώ μωρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τόσα ήμουν στην τρίτη λυκείου, πριν 8 χρόνια και δε νομίζω ότι θα ξαναυπάρξω ποτέ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Καλά μωρή μόλις γέννησες...Τι στο καλό κάνεις..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μη βαράς!!!!!!!

χαχαχα

Αλήθεια δεν κάνω τίποτα....

Καμία σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη όμως. Τώρα μου φύγαν έτσι χαλαρά. Στην Ειρήνη 56 ήμουν το καλόκαίρι ποτ ήταν 6 μηνών.

Θα το δείς, δε θα πάρεις ούτε πολλά κιλά και θα αναρρώσεις πολύ πιο γρήγορα. Ίσως είναι βέβαια και θέμα ψυχολογίας...

αααααα είδα το καμάρι σου προχθές!!!! Τον καμάρωσα και γω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρέπει να βγώ έξω να βγάλω φωτογραφίες και να ετοιμάσω τα χαρτιά μου για το ΕΑΠ να τα στείλω επιτέλους :o

Ρε παιδιά δε με θέλει

Πήγα στη μαμά μου που λέτε κ έκατσα να φάω ψάρια

Ε στη δεύτερη μπουκιά μου σκάλωσε κόκκαλο στο ούλο

Τρως μετά??

Είχα κι ένα άσχημο πνίξιμο μικρή με ψάρι κ έκανα χρόνια να φάω

Θέλω κι εγώ να ψωνίσω

Αν δε βάλω κιλά δε ψωνίζω :evil:

Έβαλα στόχο

Το λοιπό μεσημέιρ δεν έφαγα έφαγα πριν 2 γλυκάκια

και τώρα που θα βγώ θα φάω έξω :mrgreen:

Ρε κορίτσια αλήθεια γυμναστήριο ποτε να προλάβω?

δεν υπάρχει περίπτωση

έχω πάθει τώρα δε μπορώ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μην μιλατε για διαιτες και κιλα!!!! Ποναει!!!! Αρνουμαι κατηγορηματικα να το ραψω!! :roll: Αφου θηλαζω δεν κανει!!!! :lol::lol::lol:

Αχ κοριτσια συγκινηθηκα παρα πολυ σημερα!! Πηγα και πηρα τον μικρο απο τον βρεφικο και μου λεει η δασακαλα επειδη λειπατε στις γιορτες σας φτιαξαμε σημερα κατι με τον Τονυ. Και μου εδωσαν ενα σακουλακι... Γυριζω σπιτι και το ανοιγω. Ειχε ενα αυτοκινητακι και μια καρτουλα που εγραφε

μαμα, μπαμπα,μερες που λενε τις ευχες

παρτε μια απο μενα.

Μερες γλυκιες, καλες, ζεστες και

χρονια ευτυχισμενα.

Το παιδακι σας Τονυ!

Ελειωσα στο κλαμα! Καλε τι συγκινηση... Ουτε να τα εννοουσε! Αχ χαζομαμα ειμαι.. Θα με καβαλισει!! :oops::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισ τι καλη δασκαλα..πολυ ωραιο που το σκεφτηκε!!!

Τι κανετε;;;

εγω σημερα δεν αισθανομαι καθολου καλα..ειμαι λες και εσκαβα επι 48 ωρες χωρις διαλειμα και υπνο...να με δειρει κανει καθομαι

Εβαλα μοσχαρακι με πατατες γιαχνι να γινονται, βραζω πανζαρια και εβαλα και ενα κεικ που θα κανω με γλασο σοκολατας- ειναι καινουρια συνταγη με λαδι αντι για βιταμ και δεν ξερω τι θα πετυχει.

Πρεπει να πλυνω και τα σαλατικα και δεν εχω το κουραγιο σημερα...

θα τα πλυνω αυριο αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααα ηρθα κι εγω

μαγειρευω...

ο μικρος κατω στην γιαγια παιζει και ο αντρας μου κοιμαται

χτυπησε χθες στην δουλεια και θελω να ξυπνησει να τον παω στο νοσοκομειο να τον δουν

εκεινος δεν θελει ελπιζω να τον πεισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεινάααααααααααααωωωωωω!!!! :((:((:((:((:((:((:((

Το μεσημερι έφαγα μια τυρόπιτα με φύλλο κρούστας (αυτό είχε η μάνα μου!! ) :evil::evil:

Και τώρα μια σαλάτα λάχανο καρότο....

Ε ρε πείνες που θα πέσουν μέχρι να συνηθίσω! =p~=p~=p~:@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαζι σου σισσιω :roll::roll::roll::roll::roll: κι εγω πρεπει να το ραψω περισσοτερο απο εσενα βεβαια :roll::roll::roll:

ρε χρυσα ξεκουρασου και λιγο βρε κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕν ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ

ο Π. παει με την πεθερα νοσοκομειο....

η μικρη 37,8

και εγω σα ρομποτ...

Περαστικά....για την μάνα του πάει ή για τον εαυτό του? :?:

Αναστασία-μπεμπ. τώρα που σε πέτυχα για πες μου τι έκανε ο παιδίατρος και τρώει ο Σπύρος ξανά? :?::roll::roll::roll:

Σισσιώ φάε ένα τοστ με τόνο και μαρούλι!!! και πολύ νερό να γεμίσει το στομάχι!!! :roll::roll::roll:

Χρύσα μου αρέσει αυτό στις Μηλιές αλλά δεν μου άρεσε το δωμάτιο που ήταν όλα σε ένα χώρο: το κρεββάτι, τζακούζι, τζάκι και σαλονάκι!!!! ούτε ένα διαχωριστικό!!! :o:o αυτό δεν μου άρεσε!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε pebi περαστικά σας

τόσο πυρετό πια??

τουλάχιστον είναι η μικρή καλύτερα

εγώ μόλις γύρισα απ'έξω

πήρα goodys τελικά

1 τσιζ και ένα κλαμπ

Σισσιώ φάτο

είσαι κούκλα ρε

που είναι τα κιλά σου

αμα βρω θα σας βάλω φώτο πως ήμουν στην εγκυμοσύνη

θα πάθετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λοιπό μεσημέιρ δεν έφαγα έφαγα πριν 2 γλυκάκια

και τώρα που θα βγώ θα φάω έξω :mrgreen:

Ρε κορίτσια αλήθεια γυμναστήριο ποτε να προλάβω?

δεν υπάρχει περίπτωση

έχω πάθει τώρα δε μπορώ :(

δλδ δεν έφαγες τίποτα!!!!! :shock::shock::shock::shock:

πώς να παχύνεις μετά?!!!!

γυμναστήριο 3 φορές την εβδομάδα, βρες λίγο χρόνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα παντζαρια μαπα..πιο ανοστα δεν εχω ξαναφαει...πως τα σωζεις και ηταν και πολλα;;;;;

Το κεικ εγινε μουρλια...Οποια θελει ας το κανει

Υλικα

' * 500 γρ. αλεύρι που φουσκώνει μόνο του

* 1 κούπα ελαιόλαδο

* 1 κούπες ζάχαρη ( δεν γινετε πολυ γλυκο αν θελετε βαλτε και αλλη)

*2 αβγά

* 1 κούπα φρέσκο χυμό πορτοκάλι

*ξυσμα απο 1 πορτοκαλη

1. Χτυπάμε το λάδι με τη ζάχαρη, προσθέτουμε ένα-ένα τα αβγά, το ξύσμα, το χυμό και τέλος ρίχνουμε σιγά-σιγά το αλεύρι.

2. Αδειάζουμε το μίγμα σε μεγάλη φόρμα κέικ.

3. Ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο στον αέρα στους 180 βαθμούς για μία ώρα περίπου (μέχρι το μαχαίρι να βγαίνει καθαρό).

4. Περιμένουμε να κρυώσει καλά και το αναποδογυρίζουμε με προσοχή σε πιατέλα.

Σοκολατενιο γλασο

2 πακετα κρεμα γαλακτος των 200 μλ

1/2 κουβερτουρα γαλακτος.

Λειωστε την κουβερτουρα μεσα στην κρεμα και περιχυστε το γλυκο

μνιαμ μνιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello και απο μενα!

Λοιπον σημερα Πρωί εναν φρεντο εσπρεσο και ενα κουλούρι θεσσαλονίκης

Μεσημέρι μια τορτιγια με βραστο κοτόπουλο, μαρούλι και μουσταρδα

Βράδυ 1 τοστ και ενα μηλο

Ειμαι 75 κιλά... Πρέπει να πάω τουλάχιστον 65.. Επειδή το σώμα μου ειναι περίεργα δομημένο, οταν ειμαι 63 κιλά φαινομαι πραγματικά πολύ αδύνατη.. Εχω και τους βυζους βέβαια που ζυγίζουν πάντα 3 κιλά ο ένας!

Πιστεύω ότι εχω απωθημένα επο τότε που έκανα εναν σχετικό πρωταθλητισμό στην ενόργανη... Κορίτσια 3η γυμνασίου ημουν 38 κιλά με 1.64 υψος...

Μπράβο Νατασάκι για τα κιλάκια σου, θεά εισαι!!! Αυτά ειναι τα του θηλασμού!

Αννα το σώμα σου ειναι τέλειο ρε με σουπερ αναλογίες.. ειναι πολυ αρμονικο! Φορούσες και τα κολητά σου προχθες!

Εγώ πάντως και αδυνατη δεν φοράω κολητά γιατι το στήθος μου δημιουργεί υπόστεγο και ντρέπομαι..

Αυριο θα ζυγιστώ να δω τι έχασα χαχαχα!!! Δεν ξέρω γιατι αλλα πιστευω ότι αυτη τη φορά θα τα καταφέρω...

ΣΙΣΣΣΣΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΡΑΤΑΑΑΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala καλε(που λεει κ η Γωγω!) δεν ειδατε τι ειπε η Νατασα????

500γρ πηρε το μωρο σε 6 μερες!Καλεεεεεεεεεεεε!

Ποιος τα χε..ι τα δικα σας τα κιλα??????

Παμε ολοι μαζι ενα κυμα για την μπουμπου!!!ΟΛΕΕΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕ ΟΛΕΕΕΕΕ!

Μπραβο γατακι μου!Μπραβο μαμα γατα! :lol:

Αληθεια τωρα!Ολες τα κιλα της Νατασας προσεξατε :shock::o

Ερη 38 κιλα? :shock:

επρεπε να τσιμπησεις κ κατι το απογευμα...κανενα φρουτο/γιαουρτι.Να σπινταρει ο μεταβολισμος!

Μαρια εσυ τωρα χανεις κιλα ή μενεις σταθερη σε αυτα τα λιγα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα θα με βρισετε μάλλον αλλά τα 50 κιλά με 1.70 ναι εντάξει ειναι λίγα.. Αλλα νομίζω ότι δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας.. για να μην πω ότι μ'αρεσουν κιολας... Το θέμα πάντως ειναι πως αισθάνεσαι.. Αν αισθάνεσαι συνεχώς εξαντλημένη και εχεις ξεκινήσει να είσαι φιλάσθενη τότε πρέπει να κάνεις κάτι.... Βάλε τους ξηρούς καρπούς στην διατροφή σου και θα στανιάρεις Μαράκι... να βάλεις 3-4 κιλάκια και όλα μια χαρά...

Αναστασι :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να παχυνουν ε? Ερη πρεπει να χασω λιγο. Απλα δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που κανουν διαιτα. Το σωμα μου ειναι σαν της μπαμπουσκας. Μπορει να υπαρξει εποχη που να μην τρωω τιποτα χωρις ιδιαιτερο λογο και να γινω 40 κιλα και εποχη που να τρωω το καταπεταασμα και να φτασω και 75. :shock:

Οταν εμενα στο πατρικο μου ειχα παθει μια φοβια οτι αν φαω θα καταπιω την γλωσσα μου! :roll: Ναι ναι ετρωγα κατι τετοιες εμμονες κατα καιρους.. Εφτασα 40 κιλα και οι γειτονες μου στελναν λουλουδια γιατι νομιζαν οτι ειμαι αρρωστη! :lol::lol: Φυσικα το ξεπερασα πολυ γρηγορα... Τωρα ειμαι 64. Θα ηθελα να ειμουν 60 αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έφαγα το τοστ με γαλοπούλα και τυρί. :oops::oops::oops::oops:

Ελπίζω αυριο να είμαι πιο προγραμματισμένη.

Έρη βαστάαααααααωωω!! Προσπαθώ τουλάχιστον!!

Τη διαιτολόγο δεν την αποφεύγω.

Είμαι 169 εκ. και 64 κιλά, θέλω να φτάσω ιδανικά 56 ή τουλάχιστον 57-58.

Τα 56 όμως είναι τα κιλά μου.

Η αδερφή μουείναι 169 και 49 κιλα με τα ρούχα!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Άντε μια χαρά είστε κορίτσι μου πάει καλά ο μπέμπης σου μεγαλώνει 😊 καλε με 1800 μωρακι ίσως είναι και λογικό να μην το νιώθεις και συνέχεια μέρα από την 30 εβδ μειώνονται οι κινήσεις δεν καλό χωράνε 
    • Εγω θα σου προτείνω να τρως κάτι συνέχεια πχ παρε μαζί μου καποια κριτσίνια ,φρυγανιές, κράκερ να έχεις στην δουλειά μέσα στην τζαντα σου και νεράκι αρκετό τώρα με την ζεστη  Επισης το μεσημέρι να τρώς πιο ελαφριά γεύματα πχ το σνίτσελ τώρα είναι λόγο βαρύ για το στομάχι σου  εγω πριν λίγο καιρό εφαγα σνιτσελ χοιρινό που δεν έχω και θέμα άλλο με το στομάχι μου και το βράδυ έκανα 4 φορές εμετό πριν κοιμηθώ θεώρησα πως ήταν από αυτό γιατί δεν έχω ξανά κάνει  μαλλιά γενικα θέματα με το στομάχι μπορεί να έχει στο πρώτο τρίμηνο   
    • Μακάρι να έρθει το πολυπόθητο θετικό αποτέλεσμα και σ' εσένα κορίτσι μου!!!
    • Αχ όντως πρέπει να είναι πολύ συγκινητικό!!!  Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα τέλος του μήνα κορίτσι μου.
    • Κορίτσια μ καλημέρα κ από μένα!!! Έγω χθες είχα μια εφιαλτική μέρα!!! Εκανα εμετούς συνεχεια! Ο, τι έτρωγα το έβγαζα!!! Δν ξέρω αν εσάς μειώθηκαν τ συμπτώματα, κ γώ έτσι νόμιζα ότι τα πρωινά πλέον ήμουν καλά και το απόγευμα με έπιανε! Χθες με διέψευσε πανηγυρικά!!! Νιώθω ότι δν θ σταματήσουν ποτέ Παναγία μ!!! Σε αλλά νέα τη Πέμπτη θ πάω στο γιατρό τον ιδιωτικό ν κάνουμε υπέρηχο γιατί κ ο σύζυγος έχει 20 μέρες και ν δει το μπουρμπουληθρακι ! Και έκλεισα και αυχενική διαφάνεια για 1 Ιουλίου το πρωί 9 η ώρα γ να μπορεί ν είναι κ ο σύζυγος εδώ μιας κ μετά φεύγει για ταξίδι μια βδομάδα ! Αχ κορίτσια τις μέρες π ήταν εδώ ο άντρας μ ήμουν καλά! Με το που έφυγε χθες δεινοπάθησα! Σήμερα αύριο περιμένω και τις εξετάσεις της θρομβοφιλιας! Σήμερα νιώθω τρομερή εξάντληση ! Χθες το στομαχι μιυ όλη μέρα ήταν άδειο! Ευτυχώς μπόρεσα κ κράτησα το τ4 και το Σαλοσπίρ τ βράδυ! Όλα τ αλλά φιλισιν β12 d3 τ εκανα εμετο ! Ούτε το χάπι γ τον εμετο δν μπορούσα ν πάρω χθες ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ @Elli13 είναι σίγουρη πως όλα θ είναι τέλεια κ το μικρακι σου θ σε χαιρετάει η και θα σε μουντζώνει μπας και στρώσεις χαρακτήρα 😂😂😂😍 πίστεψε σε αυτό το μικρό πλασματάκι ! Ήρθε γ ν μείνει 😍😍😍 περιμένουμε νέα σ 🧿 @Θέτις Κ.σ μου αγαπημένη μ μαζί πάμε εμείς σε όλα! Αυχενική την ίδια μέρα έχουμε! Όλα καλά θ πάνε !!! 😍😍
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...