Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

καλε οχι κοπρητες..ευθυνοφοβοι..απαπαπαπ..

τεσπα..

απαξιω

το υπουργειο εστειλε την βεβειαωση περι νομιμου εκπροσωπου με την παλια διευθυνση..ενω στα αρχεια τους την εχουν αλαλξει..

αχ βαχ!!

Αναστασι μη μασας...θα στωσει και θα φαει...

τωρα αρχιζει το παιδι να μπαινει στις στερεες εσυ αμεσως θες να φαει μπριτζολα!!!

Αλλα πρεπει να ελεγξεις λιγο το γαλα σου ρε παιδι μου..ειναι πολυ λιπαρο...θα το κανεις παχυσαρκο το παιδι...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:shock::shock::shock::shock: Εμένα με χωράει το 27? ναι για κασκολ!

Κάποια άλλη μπαίνει σε 27. η συμπεθέρα μου.. Εγώ θα μπώ στο 27 όταν πεθάνω, περάσουν κανα δυο χρόνια και μείνουν τα κοκκαλα... :geek:

Εχουμε τον ίδιο σωματότυπο Σισσάκι γι αυτο πρόσεξε.. τωρα ξέρεις πως θα γίνεις αν αφεθείς πολύ... Αν και θέλει πολύ προσπάθεια να γίνεις σαν και εμένα.. το ομολογώ.. :@):@)

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Eχω πεθανει στο γελιο ερη..να σαι καλα..

καλημερα!!!!!!!!!!!!

πηρα τη γιατρο..θα παω τεταρτη 7.30 το απογευμα..\

σημερα πηγα κεντρο..πηρα ρουχα για το θοδωρη..για μενα τσαντα κ αλλαξα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο φορεμα απο το γαμο της αδερφης μου..πηρα 2 φορεματα αν κεδωσα κ 15 ε παραπανω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο μιρκος σημερα ξυπνησε 6.30 ..ελεοςς

μετα ξανακοιμηθηκε 7.20 για μια ωρα

αναστασια που θα παει θα το ανοιξει τ ρημαδι..σε θαυμαζω για τη υπομονη..αληθεια

ερη κ σισιω ελπιζω νατα χασετε ολα..α κ ευη

να μας λες ερη τι τρως φυσικα

μαρια παπακι αν περιμενεις να σε τηλ η νατασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: καηκες....

λενα που εισια ρεεεεεεεεεε..φτουυυυυυυυυυυ :D

νατασουλα να χιαρεσαι το αντρακι σου..ειναι πολυ γλυκο παιδι..στο εχω ξαναπει.η ελενα καλα?

αργι καλε ξεχυλισε...πω πωω

μαριαιωαννα φαε οτι θες..να ανοιξει η ορεξη σου..αλλα να σε πω?ειπες αν εχεις αγχος δε τρως..ε δε νομιζωνα παχυνεις ποτεεε

με τετοιο αγχος που εχεις ρεεε

νατασα ευχαρστω που με εκλεισες το τηλ

μα δεεχεις στροπους? :lol::lol::lol::lol:

καρολ περαστικα ρε..

γωγω κ γω 7.5 κιλα ειχα βαλει στη βδομαδα σου..τωρααα ασεεε

δε το κλεινω το ρημαδιιι

αφρο γτ δε κοιμηθηκες καλα?εγω παρατηρησα οτι οτι ωρα κ να ξυπνησω το βραδυ..μετα δυσκολα με παιρνει ξανα ο υπνος..σκατααα κανω κ καμια ωρα

αθηνα μου οντως τεραστιο μωρο εχεις..τα φιλια μου

χρυσαααααααααααα ακομα ξερνας?????????

γιωτα2 ευχομαι να ηρεμησεις σημερα...

αννα τι καλα που δε εκλαψε ο τονυ//

ιουλια ρε μη σκας με για τον μικρο αφου ειναι θεμα διατροφικο οκ..

βικυ ειστε καλυτερα σΗΜΕΡΑ????????????????

μπεμπουλης δηλ τι σας εκανε ο 2 παιδιατρος κ ανοιξε τη ορεξη στο σπαιρους?44

παναγιωτα μιλησα με τ ποντικακι..με ειπε να παρεις τα κοχυλια !!!!!!!!για το μεμε εννοω

βενι που εισια??????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω nice to meet u! :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α κορίτσια να σας πω τι μου έκανε εντύπωση σήμερα το πρωί πηγαίνοντας τον Λ. στο νήπιο:

στον δρόμο (σαν περιφερειακό να τον πω) και στην μία λωρίδα κυκλοφορίας είχε σταματήσει ένα αυτοκίνητο γιατί έπαθε λάστιχο και ένα άλλο, που ο οδηγός βοηθούσε το 1ο!!! και πιο πίσω ήταν ένα περιπολικό της αστυνομίας με αναμμένο το μπλε φως και περίμενε πότε θα αλλάξει το λάστιχο για να φύγει!!!!! αυτό μου έκανε εντύπωση: που ήταν το περιπολικό εκεί αν και υπήρχε το τρίγωνο!!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον προσεξε...

εχουμε μια εταιρια Ιρλανδεζικη η οποια το μονο που εχει στην Ελλαδα ειναι ενα σπιτι στην Χαλκιδικη..

μεχρι πριν απο 5 χρονια ο λογαριασμος ΔΕη ερχοταν στο ονομα του - εκληποντος σημερα- μιχανικου του εργου..

Στην προσπαθεια μας να κανουμε αλλαγη υποχρεου συνανταμε την σθεναρη αντισταση που υπαλληλου που επιμενει πως χωρις ΦΕΚ δεν γινετε η μεταβιβαση..

Προσπαθεις να εξηγησεις οτι η εταιρια ειναι Ιρλανδεζικη και εκει δεν ιφηστατε η εννοια ΦΕΚ..οχι αυτος..βρε καλε μου βρε χρυσε μου..μεχρι που τον επειλησα πως αμα θελει να εκδιδει λογαριασμο σε ονομα πεθαμενου να το κανει, και μετα να απαιτησει απο τον πεθαμενο να τον πκηρωσει..

μετ τα πολλα αφου περασαν αλλα 2 χρονια με εναν πιο "διαλλακτηκο" υπαλληλο εγινε η δουλεια μας με το καταστατηκο της εταιριας και την βεβαιωση αποδοσης ΑΦΜ.

Τωρα μια απο τα ιδια με τον ΟΤΕ

βαλαμε εκει τηλεφωνο με κονεξ..με τον πωλητη ολα ΟΚ, του εδωσα ολα τα χαρτια, του εξηγησα οτι η εταιρια ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ κλπ κλπ κλπ...

σημερα με παιρνουν τηλεφωνο να τοςυ στειλω το ΦΕΚ...

ελεος..

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ ποσες φορες θα το πω..πρεπει δηλαδη να αλλαξει τους νομους τηε η Ιρλανδια επειδη στην ελλαδα καποιοι στενομυαλοι δεν αντιλαμβανονται οτι ΦΕΚ δεν υπαρχει σε ολο τον κοσμο;;;;;;;

Ε μα πια!!!!

ε δεν εχεις και αδικο να συγχίζεσαι...γραφειοκρατια περαν του δεοντος!!!!!!!

αλλα τωρα θα συγχιστεις πιο πολυ αγαπη...καποια ψυχη που χει δεκατα ειπε να φαει κινεζικο... :lol::lol: θες? για κοπιασεεεεεεεεεεε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κινεζικο...σα δε ντρεπομαστε λιγο..

ναι θελω, νουντλσ ρυζιου με γαριδες και λαχανικα και γλυκοξυνη σαλτσα..και γρηγορα παρακαλωωωωωωω!!!!

Παιδια οντςω η βενη χαθηκε..Βενηηηηη;;;;

Θου θου εχει καλες τιμες;;;

ο Χριστοφορος εχει απ'ολα ακομα και για του χρονου..μερικα ρουχαλακια για τι σπιτι θελει καλοκαιρινα - καλα εχουμε ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑ..αλλα πρεπει να ντισω τον αντρουλι μου..

εχει παχυνει λιγουλακι και τα παντελονια του ειναι τσιτα..δε λεει.

Εχω βαλεισ την ακρη ενα 300 για παρτι του και θελουμε 2-3 παντελονια καλα και 1 σακακι φθηνοποροανοιξιατικο..

αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κορίτσια να σας πω τι μου έκανε εντύπωση σήμερα το πρωί πηγαίνοντας τον Λ. στο νήπιο:

στον δρόμο (σαν περιφερειακό να τον πω) και στην μία λωρίδα κυκλοφορίας είχε σταματήσει ένα αυτοκίνητο γιατί έπαθε λάστιχο και ένα άλλο, που ο οδηγός βοηθούσε το 1ο!!! και πιο πίσω ήταν ένα περιπολικό της αστυνομίας με αναμμένο το μπλε φως και περίμενε πότε θα αλλάξει το λάστιχο για να φύγει!!!!! αυτό μου έκανε εντύπωση: που ήταν το περιπολικό εκεί αν και υπήρχε το τρίγωνο!!!! :|

Τι σου εκανε εντυπωση ρε συμπεθέρα?

Εδώ αυτό γίνεται κάθε φορά που κάποιος παθαίνει λάστιχο... ακομη και στα πιο απομονωμένα μέρη!... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ταο Ταο μου χαιρομαι πολυ που εισαι καλύτερα και πήρες αυτη την απόφαση!!! Η γιατρός ξέρει την όλη φάση? Σουπερ μπράβο, με το καλό!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ περαστικα ρε..

ευχαριστω κοριτσακι μου...δεν μασαω...τρωω κινεζικο για να ανεβω λιγακι ψυχολογικα...τσιμπησα και ενα γλυκακι πριν που με κερασαν...μιαμι...

οσο για τα κιλα που λετε...ποτε δεν καταλαβα γιατι πρεπει παντα να θεωρουμε ωραιο σωμα το αδυνατο..δεν λεω φταινε και τα μμε που σε διαφημισεις και παντου πλασαρεται μοναχα το αδυνατο μην πω κοκκαλιαρικο σωμα..για μενα παντα ισχυει το παν μετρον αριστον...και λιγα παραπανω κιλακια να χεις τι εγινε?????? το θεμα ειναι να αγαπαμε τον ευατο μας και σιγουρα τοτε θα μας αγαπησουν και οι αλλοι!!!!! όοοολοι μας εχουμε ελαττωματα ..είτε σωματικα είτε στον χαρακτηρα μας...μας αγαπαμε όπως ειμαστε...και αν μας ενοχλει κατι και αν θελουμε για μας!!!!!! προσπαθουμε να το βελτιωσουμε...π.χ εγω μπορει νε με λενε αδυνατη ,ψηλη...αλλα παντα απο μικρουλα....( καλα και τωρα μικρη ειμαι !!!!!! χαχα...δεν μπαινουν φατσουλες...)ειχα ευαισθητο δερματακι και σπυρακια...τι εχω κανει οι ενοχλητικοι μπομπιρες εκει!!!!!!! αλλοτε ερχονται με συγγενεις!!!!!!! αλλοτε πιο λιγοι επισκεπτες...αλλα το καρολινακι δεν παυει να γελα και να αγαπα τον ευατο του...ολοι πεφτουμε αλλα πανω απόλα την υγεια μας να χουμε βρε κοριτσια...

εμαθα σημερα οτι πεθανε η γυναικα ενος συναδελφου 32 ετων μολις 1 χρονο παντρεμενοι....και στεναχωρηθηκα πολυ....

εμεις να μαστε καλα !!!!!!! και φυσικα τα αγγελουδια μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κινεζικο...σα δε ντρεπομαστε λιγο..

ναι θελω, νουντλσ ρυζιου με γαριδες και λαχανικα και γλυκοξυνη σαλτσα..και γρηγορα παρακαλωωωωωωω!!!!

εφτασε εγκυουλα μου γλυκια!!!!!!!!

Λενακι που εισαι βρε μαιμουδακο μου????????????

Γιωτακιιιιιιιιιι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα μοσχαράκι με φασολάκια κοκκινιστά, τα φασολάκια δεν μου αρέσουν αλλά προκειμένου να τα πετάξω στα σκουπίδια τα πέταξα στην κοιλιά μου!!!! :mrgreen:

Καρόλ, κρίμα βρε.... :(

σήμερα θα πάμε να πάρουμε καινούργια κατσαρολικά, υπάρχει μια προσφορά: για κάθε παλιά κατσαρόλα (ακόμη και αχαλασμένη) που τους δίνεις και σου δίνουν 10ευρώ έκπτωση από την καινούργια σειρά!!!! ;) ...κάπου θα υπάρχει η π@@@ά αλλά δεν μπορώ να την εντοπίσω!!!! :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μεγεια ρε συ!!το ευχαριστηθηκες?

Αντε τωρα να βγεις να ψωνισεις τιποτα κ για την μπεμπα! =))=))=))=))

Ρε συ ολες-σχεδον- μας σχολιασες!!!Σε θαυμαζω! :D

Αντε να πας πεις τα καλυτερα κ πιο αισιοδοξα νεα απο τη γιατρο!

και οταν καταληξεις σε αυτην πες μου για να βρισω τον γιατρο που του τα

χρωσταω! :lol:

Ερη τωρα θυμηθηκα το...κασκολ! =))=))=))=))=))

εδω στη Σαλονικα δεν βλεπουμε περιπολικα παρα μονο σε σοβαρα ατυχηματα!

Αλλα εμεις πινουμε πιο χαλαραααα τον καφε μας κ εχουμε κ τεραστιους δρομους L-):lol: Δεν κλεινει ποτε ο περιφερειακος!Μονο...καθε μερα! 8-)

Καρολινα μου εχεις δικιο μωρε...κ εγω τετοια σκεφτομαι!Βεβαια ο καθενας

βλεπει τις ατελειες του!

Ομως τα καταλαβαινω τα κοριτσια γτ τα 2-3-5 κιλα ειναι "λιγα"...αν θελεις πανω απο 10 κ μονο στη σκεψη πως θα πεινας μερικους μηνες....ε σε χαλαει!

Πρωτα η υγεια μας(κριμα πολυ για την κοπελα) αλλα αν την εχεις...σκεφτεσαι τα αλλα!

Αργυ τι εννοεις με το π@@@@@α??????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω στη Σαλονικα δεν βλεπουμε περιπολικα παρα μονο σε σοβαρα ατυχηματα!

Αλλα εμεις πινουμε πιο χαλαραααα τον καφε μας κ εχουμε κ τεραστιους δρομους L-):lol: Δεν κλεινει ποτε ο περιφερειακος!Μονο...καθε μερα! 8-)

:lol::lol::lol::lol: καλοοοοοοοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.iakovakis-suites.gr/suites-6 ... tMode=true

θελλω να παω εκει!!!

δε με νοιαζει ποσο κανει..εγω θελλω

Γιατι ρε Αρτζ..

εμεις πηραμε με τετοια προσφορα προπερσι το κληματιστικο μας..

τους δωσαμε ενα σαραβαλο 20 ετων και πηραμε ενα τσιλικο με μειων 300 Εθρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε ρε σούργελα πάλι;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα που είπε η Θου για ψώνια, δε σας είπα..Το πρωί πριν έρθω για δουλειά πήγα για ψώνια..Βασικά πήγα να βρω μπολερό για την Ιωάννα για το φορεματάκι που θα φορέσει στη βάφτιση και τελικά ψώνισα πολλά πράγματα....Τρέξτε στα H&M....Έχει προσφορές και ψώνισα για το καλοκαίρι στην Ιωάννα αν και Γενάρης μήνας..... :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Της πήρα δύο κοντομάνικα μπλουζάκια με 3 ευρώ το καθένα τέλεια, 2 επίσης κοντομάνικα Hello Kitty με 5 ευρώ το καθένα, ένα τζην παντελόνι στιλ στρατιωτικό με λαστιχάκι από κάτω με 7 ευρώ, μπολερό με 7 ευρώ για το φόρεμα και πήρα και 4 μπλουζάκια μπεμπέ για την μικρή μπεμπουλίνα μου με 3 ευρώ έκαστο..Και φυσικά ξαναψώνισα για τη βάφτιση που είμαστε νονοί το Σάββατο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πήρα ένα τέλειο μπλουζοφόρεμα καλό με κομμάτια ύφασμα φαρδύ καταλάβαρτε;;; :oops::oops::oops: ) με 15 ευρώ.....

Α, και το Σάββατο της πήρα επίσης από τα H&M ένα εκπληκτικό μπουφάν χοντρό με 10 ευρώ.... :o:o:o:o:o:o Και ο άντρας μου της το είχε πάρει 160 από τα Allouette το φόρεσε δυο φορές και χάλασε το φερμουάρ.... :evil::evil::evil::evil:

Αυτά τα ολίγα!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καρολινάκι γιατί είσαι άρρωστη καλέ;;;Τί έπαθες;;;;; :?:?:? Περαστικούλια!!!!! :P:P:P:P:P

Αναστασία μωρή τρελή πες κανένα νέο...Να έρθω να σε πάρω να πάμε καμια βόλτα;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι πάρε και σε μενα καμια κατσαρόλα..... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω ρε χρύσα σε τέτοιες προσφορές εγώ είμαι καχύποποτη!!!! :?

να σας πω και αυτό και να ξυπνήσω το μπουμπούκι να φάει, έχουμε και δουλειές!!!: :roll::roll::roll:

το σκάνδαλο με την διοξίνη στα πουλερικά και χοιρινό είναι από τον Μάρτη του 2010!!!! και τώρα βγήκε στην επιφάνεια!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

α ρε τι έχουμε φάει μέχρι τώρα!!!!!

εντωμεταξύ στο σχολείο του Λ. την Παρασκευή προσφέρουν κοτόπουλο!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil:

μα δεν έχουν τον Θεό τους? δεν βλέπουν τι γίνεται?

το λέω στον άντρα μου και μου λέει:"εγώ τι να κάνω τώρα?"!!!! ....όταν μου απαντά έτσι πολύ εκνευρίζομαι!!!!! :evil::evil:

Γωγώ μεγειά...

Θούλη μεγειά..... καλοφόρετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια κατι ακουσα για πνευμονια...και οτι τοχε αφησει καιρο... :?:?

Χρυσα μου αν πας δεν ζηταω πολλα απλα παρε με μαζι σου!!!!!!!! :lol::lol:

Γωγακι μαλλον κρυωματακι ειναι δεκατακια και λαιμος...τωρα με δυο ντεπονακια ειμαι λιγο καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μωρή τρελή πες κανένα νέο...Να έρθω να σε πάρω να πάμε καμια βόλτα;;;;; :lol::lol::lol::lol:

βρε3 παλαβιαρικο γεμιστο γατακι :lol: τοσες σελιδες νεα εγραψα!

Τι αλλο να σου πω?

μεγεια μεγειαααα!

ελα να παμε για ψωνια οχι απλη βολτα!

κ εγω ετσι κανω!παω για 1 ρουχο κ παιρνω 1...τονο ρουχα!!!!!

Χρυσα στο Βολο ειναι αυτο????

Πολυ ωραιο αλλα σε τι τοποθεσια...δεν το εψαξα πολυ! :oops:

Αλλα εχει κ δωρεαν μινι μπαρ! =))=))=)):@) Αρα θα τρως καλο χουφτωμα εκει!

Αργυ μα...κοτοπουλο?!!!!

Αληθεια-ασχετο!Πως γνωρισες τον αντρα σου?Εμενες Γερμανια ή μετα πηγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μεγεια!!!

αντε ρε εκανεσ σεφτε στα H& M..τρεληη

Αρτζ θυμαμαι σε καποια φαση και τα καρφουρ εδω αμα τους πηγενες οποιαδηποτε παλια ηλεκτρικη μικροσυσκευη ειχες σε οποιαδηποτε νεα μικροσυσκευη 20% εκτωση.

ετσι πηγρα το πιστολακι μου, το σκουπακι μου και τον αποχυμωτη

ειχα δωσει κατι παλια σηδερα της μανας μου ουτε τα κοιταξαν αν δουλευεουν η οχι

μου εδιναν ενα κουπονι και το εξαργηρωνα στο ταμειο

Ειναι στις Μηλιες και το δοματιο με το πριβε σπα εχει 200 ευρω τωρα...κλαψ κλαψ..θελωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες!

σας διαβασα επιτελους!σημερα τελικα δεν πηγα δουλεια,ο μικρος ηταν καπως αδιαθετουλης ακομη κ δεν ηθελα να τον αφησω..

ρε κοριτσια,ο γ.κατι πατησε στον η/υ κ οταν μπαινω στο μαμμυ δε μου εμφανιζει καμια φωτο ,ουτε φατσουλες..εβγαλε κ ενα μηνυμα"ο firefox θα κανει blog σε καθε εικονα"τί να κανω;;;βοηθειααααα!δεν μπορω ουτε φωτο σας να δω,ουτε φατσουλες,ουτε τις φωτο προφιλ...

Αναστασια να σου πω τί θα εκανα στη θεση σου,αν κ ειμαι υστερω;;θα εκανα αιματολογικες στο παιδι κ αν ολα ηταν καλα,δε θα εσκαγα!θα συνεχιζα να προσφερω κ αυτη ας ετρωγε ο,τι ηθελε..βεβαια,την αμαρτια μου να την πω..ενα κεφτεδακι στο ταπερακι θα το ειχα οπου πηγαιναμε μπας κ το ετρωγε κούτσα κούτσα!δεν εχει κ φατσουλες να βαλω να γινει γμτ πιο ωραιο το μηνυμα!!τα φιλια μου στο τσαχπινοκοριτσο!

θου αντε πες μας το βραδακι τί εγινε!τελεια!με γεια κ τα ρουχα!για τον υπνο..ασχολιαστο..εγω ακομη υποφερω,αλλα εγινε η ρουτινα μου πλεον..

χρυσα μπραβο που σκεφτεσαι την γκαρνταρομπα του αντρουλη σου!εγω η γαιδουρα το κανω μονο αφου εχω ψωνισει του σκασμου για εμενα κ τον γ.,..αλλιώς..αν δεν ερθουν γιορτες κ γενεθλια χλωμο να του ψωνισω..φτου μου!

για διαιτες..μμ!στο γαμο μου τον μαη ημουν 54,οσα ημουν παντα δηλαδη!απο το καλοκαιρι ομως εβαλα αλλα 3 κιλα,που βαριεμαι αφορητα να τα χασω,αν κ μου εχουν καθησι πολυ ασχμα πανω μου!μα κ ενα κιλο να παρω,αμεσως φαινεται σε εμενα γμτ..αλλα δεν εχω διαθεση τωρα για διαιτα..αργοτερα σιγουρα!γενικα ειμαι καπως πεσμενη,πολλα μου φταινε..τεσπα!

νατασουλα καποιο κρυωματακι ισως ή καποια ιωση που την "πολεμαει" ο οργανισμος της ελενας κ δεν ανεβαζει πυρετο;;δεν ξερω..περιστασικα σα ςπαντως!

κ φυσικα..να χαιρεσαι τον μιχαλακη!να ειναι καλοτυχος κ ευτυχισμενος παντα!καλε του χρονου θα πατε κ δημοτικο;;πω πω!Πώς μεγαλωσατε καλε;;!!!

Νατασα ηθελα να σε πω..καλε πες μας τί κανεις κ βγαζεις τοσο υπναραδικα κ βολικα μωρα!!ετσι οπως παει βεβαιως βεβαιως να κανεις συντομα κ τους 2γιους,ή τις αλλες 2 κορες!!μπραβο μπραβο μπραβο!!!!

δε θυμαμαι αλλα,ενδιαμεσα πηγα κοιμησα τον γ.που ξυπνησε!

φιλακια!

α!οχι!τωρα ειδα τα νεα μηνυματα!

γωγω με γεια!καλοφορετα!

χρυσα..μην ψωνιζεις στον αντρα σου κ πηγαινε!!χα χα χα!!!ελα ρεεεεεεεεεεε!αν θελεις σπα,πανε καπου οντα,χωρις διανυκτερευση,το κατεχεις εσυ το θεμα!αν θες εκδρομη,κατι πιο οικονομικο θα υπαρχει!αντεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

ασχετο..κατι μου λεει οτι ο μικρος το παει για λαρυγγιτιδα....πολυ ξεροβηχα ακουω κ χουρχουρητο...

σας χαιρετω τωρα πια!εκτος αν δω κ νεα μηνυματα μεχρι να κανω υποβολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φτήνεια τρώει τον παρά ρε κορίτσια.... :lol::lol::lol::lol: Τώρα σκέφτομαι πως θα εμφανίσω στο Γιώργο το νέο μπλουζοφόρεμα για τη βάφτιση.... :roll::roll::roll: Μπορεί να είναι φτηνό, αλλά πριν ένα μηνα πήρα για τον ίδιο σκοπό παντελόνι και πουκαμίσα.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Ρε κορίτσια αν δε δούλευα και καθόμουν όλο στα μαγαζιά θα ήμουν και θα ψώνιζα.... :?:?:? Λεφτά που θα έβρισκα βέβαια... :roll::roll::roll:

Σιγά τα νέα που έγραψες μωρή Αναστασία...... :twisted::twisted::twisted:

Αλήθεια ρε Άρτζι για πες πώς γνωριστήκατε.... :D:D:D:D Πεθαίνω για τέτοια.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ σας είπα;;;Στις 7.30 έχω ραντεβού με το γιατρό...Θα δω το σποράκι.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια αναγκαστικα...

αλλιως δεν εχει τι να βαλει και θα με κανει ρεζιλι οπου παμε

καλοκαιρινα ψωνισαμε περισυ στις εκπτωσεις..μια χαρα ηταν

πανω κατω τοσα ξοδεψαμε.

Εχω φουσκομα στο στομαχι...

αχ ποτε θα γεννησω δεν αντεχω αλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

200ε λοου σιζον ε? οκ δεν ειναι κ παρα πολλα για αυτο που προσφερει...

εδω σε κατι ρημαδια στενα κ ψυχοπλακωτικα εχουν 100ε...

Ποιος τα δινει ομως στη σημερινη εποχη!

παντως εγω εστειλα μειλ στον αντρα μου τη διευθυνση

κ εγραψα "οποτε θελεις μας πας εδω:" :lol::lol:

Ιουλια πολυ γελασα με το κεφτεδακι στο ταπερ!!! :lol::lol:

Πες μου ρε συ για τις εξετασεις...σε οποιοδηποτε μικροβιολογικο μπορω?

Πρεπει να ειναι κ ο μπαμπας της να την κραταει η θα τα καταφερω μονη μου?

Περαστικα στον μικρο!γμτ ολο κατι εχουν τα μωρα μας...

η δικια μου μυξες πολλες..πανω που σταματησαν ξανα τα ιδια...αλλα αυτο δεν ειναι τπτ...

Λοιπον Γωγω!Ακου νεα!

Σημερα βαλαμε τα τρεντυ μας τα ρουχαλακια,τα καλσον-ια μας,τα φραμπαλοφουστακια μας και πηγαμε...στο δημαρχειο κ στο σ/μ!

Συνταρακτικο νεο??? :lol::lol::lol::lol:

Βαρεθηκαμε να παμε κ αλλη βολτα!...

Η Αννυ ειπε Παπου-τθι(παπουτσι!) κ μπα (μπαι),τσα(τσαο) κ αλλες τετοιες "λεξουλες"!!!

Καλε Χρυσα πλακα κΑνεις>?????ουτε 3 μην δεν εισαι βρε!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Βαχ....

αυτο λεω και εγω Ναστασια μου..200 ευρω..τζαμπα..

εχω και αλλο ενα στην πορταρια

αυτο

http://www.mikrosvorias.com/pelion.html

κοιτα να δεις που εχγω ειχα μινει σε κατι αλλα και τα θεωρουσα και πολυ χληδα..

αχ...βαχ...

καλε αληθει αλεω οτι δεν μπορω...

ποιος περιμενει μεχρι τον Ιουλιο...κλαψ κλαψ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ναι βρε!σε οποιοδηποτε θελεις!κοιτα,οτον γ.τον εχω ασφαλισμενο στο δημοσιο,τα περισσοτερα μικροβιολογικα ειναι συμβεβλημενα..τί ασφαλεια εχεις;

παντως ΠΡΙΝ πας να ρωτησεις αν γινεται να εισαι με την αννυ στην αιμοληψια!εκ των υστερων,ευτυχως,γιατι αλλιως θα ειχα φρικαρει,ακουσα οτι δεν αφηνουν σε πολλα τους γονεις μεσα!!οι αθλιοι!εγω πηγα ασκληπιο,στον ευοσμο,οι κοπελες βρηκαν αμεσως φλεβιτσα παρολο που ο γ.εκλαιγε πολυυυυυυυυυυυυυ..

κοιτα..εγω μονη μου θα ταλαιπωριομουν αρκετα..εξαρταται ποσο ησυχη ειναι η αννυ..ο χ.τον ειχε αγκαλια στην καρεκλα,γιατι κουνουσε ποδια,κ σωμα δυνατα,εγω του μιλουσα κ τον χαιδευα κ 2 κοπελες του επαιρναν αιμα,η μια κρατουσε για καλο κ για κακο σταθερο το χερακι..ηταν πολυ γλυκες!

λιγο κρατησε παντως..αλλα περισσοτερο απο το εμβολιο!

επισης,ηθελα να σου πω..η ποσοτητα αιματος που παιρνουν ειναι ΙΔΙΑ ειτε απλες αιματολογικες,ειτε κ για αλλεργιες..οποτε σκεψου το μια που θα κανετε..

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...