Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

πολεμαω ποση ωρα να σας διαβασω τωρα τα καταφερα........

σισσιω μια χαρα σε ειδα στην φωτο....καλο ξεκινημα στην διαιτα και καλα αποτελεσματα.....

μαριαιωαννα και εγω πιστευω οτι καλο θα ηταν να συμβουλευτεις καποιον ειδικο....

και εγω θα ηθελα να χασω 2 με 3 κιλα αλλα δεν κουραγιο να κανω διαιτα...δεν εχω κανει και ποτε...οχι οτι με κορμαρα καμια σχεση...απλα τρωω σαν γουρουνα και δεν βαζω αυτα που θα εβαζε καποια αλλη....το καλοκαιρι αλλαξε ο μεταβολισμος μου σε βοηθεια με τον θηλασμο και με τη θαλασσα που πηγαινα καθε μερα και εχασα 10 κιλα ετσι για πλακα........τωρα ειμαι 62 αλλα θελω να παω 59 με 60.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη τί τέλεια!!

Σέσιλ σιγά μη γίνεις!!

Τι μου προτείνετε για την ξηροδερμία σκάτα έχω γίνει και φοράω και μαύρη μπλούζα!!

Ή είναι πυτιρίδα;; Δεν ξέρω... :roll::roll::roll:

Αθηνά ξεκωλιάστηκα στο γέλιο με τους βύζους σου!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα!! :x:x:x

Εώ πάντα 28 φορούσα, άντε βαριά 27 και τώρα φοράω 29. Δεν παχαίνω κάτω, παχαίνω στα στομάχια και στα βυζιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη αφου σε χωραει το 27 μη μιλας..!!!

:?::?::?::?:

εγώ πάντως έφαγα πατατάκια χθες και ήπια και μια μπυρίτσα με τον σύζυγο!!!! ;)

βλέπουμε το Life σε ντιβιντι με τον Δαμιανό Lewis!!!!

από σήμερα μειώνω φαγητό και από βδομάδα που θα είμαι μόνη μου (με τα παιδιά!) θα το μειώσω ακόμη πιο πολύ!!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη αφου σε χωραει το 27 μη μιλας..εισαι κορμαρα λεμεεεε

:shock::shock::shock::shock: Εμένα με χωράει το 27? ναι για κασκολ!

Κάποια άλλη μπαίνει σε 27. η συμπεθέρα μου.. Εγώ θα μπώ στο 27 όταν πεθάνω, περάσουν κανα δυο χρόνια και μείνουν τα κοκκαλα... :geek:

Εώ πάντα 28 φορούσα, άντε βαριά 27 και τώρα φοράω 29. Δεν παχαίνω κάτω, παχαίνω στα στομάχια και στα βυζιά!!!

Εχουμε τον ίδιο σωματότυπο Σισσάκι γι αυτο πρόσεξε.. τωρα ξέρεις πως θα γίνεις αν αφεθείς πολύ... Αν και θέλει πολύ προσπάθεια να γίνεις σαν και εμένα.. το ομολογώ.. :@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock: :shock: :shock: :shock: Εμένα με χωράει το 27? ναι για κασκολ!

Κάποια άλλη μπαίνει σε 27. η συμπεθέρα μου.. Εγώ θα μπώ στο 27 όταν πεθάνω, περάσουν κανα δυο χρόνια και μείνουν τα κοκκαλα... :geek:

Εχουμε τον ίδιο σωματότυπο Σισσάκι γι αυτο πρόσεξε.. τωρα ξέρεις πως θα γίνεις αν αφεθείς πολύ... Αν και θέλει πολύ προσπάθεια να γίνεις σαν και εμένα.. το ομολογώ.. :@) :@)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχεις χιούμορ συμπεθέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Τι κάνετε;;;;;;;;Μη μιλάτε για δίαιτες...

Η Φρανίτα και η Έρη είπαν ότι δεν έχω βάλει πολλά κιλά....Νόμιζα ότι είχα βάλει 5...Ζυγίστηκα το πρωί και έχω βάλει 7,5 κιλάααααα.... :o:o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Τι θα κάνω;;;; :cry::cry::cry::cry: Τρώω συνέχεια..Συνέχεια πεινάω...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Έρη θα σε σκίσω.... :evil::evil::evil::evil::evil: Τι φώτο είναι αυτή μωρή που έβαλες;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε Αννούλα βάλε εσύ αυτή που έβγαλες με το κινητό σου που φαίνεται η κοιλάρα μου να την καμαρώσει η συμπεθέρα μου.... :lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα να χαίρεσαι το αγοράκι σου....6 χρονών ε;;;;;;;Τι καλά..... :D:D Γερός κι ευτυχισμένος να είναι... :D:D:D:D

Εγώ φορούσα 27 σε Diesel κάποτε :cry::cry::cry::cry: θεόστενα και ήμουν κορμάρα και πριν την Ιωάννα και πριν μείνω πάλι έγκυος 29 σε Seven..Πλέον μόνο τέτοια τζιν φοράω....Πότε θα αδυνατίσω να γίνω όπως ήμουν;;;;;;Ξεκινησα 70 στην εγκυμοσύνη αυτή.... Στην Ιωάννα ήμουν 65-66...Έστω να φτάσω πάλι 65 και βλέπουμε μετά για τα 60... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Γιωτάκι έχουμε κανένα νέο με χοριακή;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Θούλη πήρες τη γυναικολόγο;;;;;; :?:?:?

Μαρία σε είδα στη φώτο στο fb τρελό κορμί....Μοντέλο!!!!!! :o:o

Σισσάκι είσαι μια χαρά ρε..Μην τρελαίνεσαι...Τι να πω κι εγώ.... :roll::roll::roll:

Όσο για τη Φρανίτα, χάνει πολύ στις φώτος...Είναι πολύ πιο ωραία από κοντά και φαίνεται και μικρότερη.... :D:D:D:D:D:D

Κορίτσια ντρέπομαι σήμερα που θα παμε στο γιατρό..Πώς θα του το πούμε ρε γαμώτο;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Ερη γέλασα με το σχόλιο σου για το 27....Με το κασκόλ και τα κοκαλάκια.... =))=))=))=))

Χρύσα τι νεά μωρή;;;;

Καρολινάκι μου τι κάνεις;;;; :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα με τούτα και με κείνα ξεχάστηκα!!

Χρόνια πολλά στο βλασταρακι σου!! Να τον χαίρεσαι και νε είναι πάντα γερός!

Περαστικά στην μικρούλα σου.

Χρυσα λες;; :roll::roll: Μα τί είναι αυτό ένα μήνα τώρα;;; Παπαπαπαάαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Καρολινάκι μου τι κάνεις;;;; :x :x :x

καλημερα Γωγακι μουυυυυυ...που εισαι βρε ? μου λειψες...

αχ ειμαι λιγακι αρρωστουλι εχω δεκατακια...ξαφνικα αρχισα μια να ζεσταινομαι μια να κρυωνω.. καπως τα ματακια ... πηρα ντεπονακι μηπως το προλαβω και η παπενια μου απο χθες αρχισε παλι και τρεχει η μυτουλα... μαλλον η οικογενεια λαγου καπου κρυωσε...σνιαρφφφφφφφφφ

παναγιωτα γελασα πολυ με τους βυζους!!!!! :lol::lol: να σαι καλα κοριτσακι μου!

λετε για διαιτα ε? εγω δεν μιλαω γιατι αν πω κατι πχ..πηρα λιγο εδω η κατι τετοιο θα βγει η Χρυσα και θα με κραξει... :oops::oops: αλλα και εγω τσιμπησα λιγακι...αχ το παααααααααααααα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είσαι αδύνατη! Πρέπει να πάρεις λίγο! :oops::oops::oops:

Στο λέω εγώ που έχω και την αδερφη μου τη σαμιαμίδω!

Αν θες πάντως αύριο την παίρνω και στη στέλνω τη διαιτα πάχυνσης που κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ μη μηλας..θα σε μαδισω!!!

Κλαιν οι χηρες..κλαιν και οι παντρεμενες..ντροπη σου ρε!!!!

Σισσακη εμενα με βοηθησε πολυ, ειχα χοντρο θεμα με την πητιριδα η τι στο καλο ηταν αυτο!!!

Λοιπον δημοσιο το μεγαλειο σου!!!

ναι ναι εγω ειμαι που ελεγα πως το δημοσιο δουλευει..αναιρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον προσεξε...

εχουμε μια εταιρια Ιρλανδεζικη η οποια το μονο που εχει στην Ελλαδα ειναι ενα σπιτι στην Χαλκιδικη..

μεχρι πριν απο 5 χρονια ο λογαριασμος ΔΕη ερχοταν στο ονομα του - εκληποντος σημερα- μιχανικου του εργου..

Στην προσπαθεια μας να κανουμε αλλαγη υποχρεου συνανταμε την σθεναρη αντισταση που υπαλληλου που επιμενει πως χωρις ΦΕΚ δεν γινετε η μεταβιβαση..

Προσπαθεις να εξηγησεις οτι η εταιρια ειναι Ιρλανδεζικη και εκει δεν ιφηστατε η εννοια ΦΕΚ..οχι αυτος..βρε καλε μου βρε χρυσε μου..μεχρι που τον επειλησα πως αμα θελει να εκδιδει λογαριασμο σε ονομα πεθαμενου να το κανει, και μετα να απαιτησει απο τον πεθαμενο να τον πκηρωσει..

μετ τα πολλα αφου περασαν αλλα 2 χρονια με εναν πιο "διαλλακτηκο" υπαλληλο εγινε η δουλεια μας με το καταστατηκο της εταιριας και την βεβαιωση αποδοσης ΑΦΜ.

Τωρα μια απο τα ιδια με τον ΟΤΕ

βαλαμε εκει τηλεφωνο με κονεξ..με τον πωλητη ολα ΟΚ, του εδωσα ολα τα χαρτια, του εξηγησα οτι η εταιρια ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ κλπ κλπ κλπ...

σημερα με παιρνουν τηλεφωνο να τοςυ στειλω το ΦΕΚ...

ελεος..

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΚ ποσες φορες θα το πω..πρεπει δηλαδη να αλλαξει τους νομους τηε η Ιρλανδια επειδη στην ελλαδα καποιοι στενομυαλοι δεν αντιλαμβανονται οτι ΦΕΚ δεν υπαρχει σε ολο τον κοσμο;;;;;;;

Ε μα πια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Γιατι να μην γινοταν ανταλλαγη κιλων?Αν κ παλι θα υπηρχε πλεονασμα!... :D

Μαρια αν τρως ετσι καθε μερα τοτε...ΔΕΝ τρως!

Αλλο να εχεις καλο μεταβολισμο κ να μην παχαινεις κ αλλο

να μην τρως κ να μην παχαινεις! ;)

Παντως ειναι πραγματικα πολυ εκνευριστικο να σου λενε "μα ποοοοσο αδυνατη εισαι"..

εγω δεν το εζησα για πολυ αλλα εχω φιλη η οποια δεν ακουει κ τιποτα αλλο :?

Βρες χρονο κ φαε τουλαχιστον 3 ανθρωπινα(κ οχι σπουργιτιου) γευματα τουλαχιστον

κ καμια σοκολατα(εμ τι αλλο θα προτεινα εγω?) στο ενδιαμεσο!..και μετα τα γευματα παλι σοκολατα :lol::lol::lol:

Ερη γιατι αγαπη μου μιλας τοσο αρνητικα για τα κιλα σου?Σταματα!

Οκ...δε σου αρεσεις!Αλλα αυτο αλλαζει!

Να μας λες τι τρως! ;)

ΑΘΗΝΑ αυτο το χιουμορ σου με εκανε να σε "προσεξω' στο μαμμυ απο παλια!!!

Δε θυμαμαι σε ποιο θεμα αλλα απορουσα που δεν ξερενονταν ολοι στο γελιο!!!! :mrgreen::mrgreen:

χαχαχαχαχα θεικο!!!

Κ εσυ Σισσιω δεν πας πισω!!!(μπακλαβαδακια,στομαχια κλπ! :lol: )

Χρυσα εσυ ακομα αναγουλες?

Αληθεια την Ευη(με τον Θανο κ τα διδυμα) την βλεπεις?Αν ναι να της δωσεις τα φιλια μου!

Λενα που εισαι????Περιμενω να δω την φρατζα(ο καθενας με τον πονο του)!!!Πες πως κοιμηθηκε ο Στασης!

Νατασακι σας σκεφτομαι! :-*

Σορρυ που δε σας αναφερω ολες(αν κ εχω κατι να πω για την καθεμια σας!) ...

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να τι δω καλε την καημενη...χιχιχιχι

μιλησαμε μερικες φορες, παλευει και αυτη να τα θηλασει και τα δυο, καπου δεν αντεχει και ξεσπαει αλλα ειναι καλα!!

Τι λεει η Αννυ σημερα με το φαη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κομματια ....

αντε να ερθει ο Κ απο την δουλεια να βαλω και τον μικρο για υπνο ....

χθες δεν ειχα καλο βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου σχεδον ...

ειχα ενα φουσκωμα στην κοιλια και δεν μπορουσα να ηρεμησω (δεν θα ξανα πιω γαλα με ολη την λακτοζη ποτε ξανα ) και ειχα και τον μικρο να ξυπναει γιατι με ηθελε παρεα του .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εξπρες του α-βυζονυχτίου θα γίνει μετά αν χάσετε τα κιλά σας βρε!Μια θηλή και μια θηλαία άλω θα είστε!!!

Εμένα βάλε μου να κάνω τον γύρο του Κιλκίς 3 φορές με την κοιλούμπα αλλα μη μου πάρεις το πιάτο από μπροστά μου. Θα πάθω κατάθλιψη.

Αθηναίες μια χαρά περάσατε βλέπω. Αθηνά η μπέμπα είναι μπέμπαρος με τα όλα της. Κάπως έτσι ήταν και ο Ν. 2 μηνών αλλά εκείνος ήταν και αγόρι! Το βυζόγαλα είναι φουλ έξτρα!!! :lol:

Νατάσα έχεις 1,5 μήνα μέχρι να με τηλ! Αφοσιώσου στο μπεμπόνι αν και τη βλέπω πολύ cool. Ερη! Εμένα ο άντρας μου είναι οδοντογλυφίδα από τότε που τον γνώρισε. Ούτε να με πάρει αγκαλιά δεν μπορεί γιατί τον περνάω στα κιλά. Μη μασας βρε κουτό. Θα σ'αγαπάει πάλι!!!

Χρύσα μαλλον δεν το κέρδισες το joker e? Κοιτάω ψηλά όλη μέρα και δεν προσγειώνεται κανέναν ελικόπτερο. :))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε λογικο...δεν ειναι ευκολο!

Σημερα δεν εφαγε τπτ...μιση ρυζογκοφρ κ 2 κγλ αστρακι...

Μέλι τρώει; Χυμούς πίνει;

Αν δεν τρώει αυτά μπορείς να της αρχίσεις τα πατατάκια, τις σοκολάτες, τα γλυφιτζούρια και για καλύτερα αποτελέσματα τα Γκουντις'!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πόσες φορές θηλάζεις;

Δεν τρώει φαγητά γενικώς ή δεν τρώει κάποια φαγητά;

Από φρούτα;; Ψωμί;; τυρί;

Πόσο χρονών είναι καλέ;;; Είναι 1,5 έτους τουλάχιστον ή λέω βλακείες τόση ώρα;;;; :oops::oops::oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέλι τρώει; Χυμούς πίνει;

Αν δεν τρώει αυτά μπορείς να της αρχίσεις τα πατατάκια, τις σοκολάτες, τα γλυφιτζούρια και για καλύτερα αποτελέσματα τα Γκουντις'!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πόσες φορές θηλάζεις;

Δεν τρώει φαγητά γενικώς ή δεν τρώει κάποια φαγητά;

Από φρούτα;; Ψωμί;; τυρί;

Πόσο χρονών είναι καλέ;;; Είναι 1,5 έτους τουλάχιστον ή λέω βλακείες τόση ώρα;;;; :oops::oops::oops::D

Σισσιω nice to meet u! :lol::lol::lol:

Η Αννυ ειναι 16,5 μηνων.

Θηλαζει οσο θελει...περιπου 4-5 φορε μερα κ 2-5 τη νυχτα.

Γενικως δεν τρωει.εχει λιγες μερες που αρχισε...προτιμαει σουπες κ ζυμαρικα-ρυζια

σε πολυ μικρες ποσοτητες..

Μελι (στο γιαουρτι)δεν της αρεσε.Σκετο δεν εχω δοκιμασει!

Ψωμι ελαχιστο...

Τυρι..το αντιπαθει...

Φρουτα γιοκ!

γενικως ναδα!Ντιπ!

κιλα κ υψος σουπερ!Διαθεση τελεια!

Μανα...τρελλαμενη κ σκασμενη αλλα με την ελπιδα αθανατη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...