Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Γιώτα καλά αποτελέσματα! :)

Νατασσούλα είναι μπουκλίτσες τα μαλλιά της Έλενας? δεν θυμάμαι....και της δικιάς μου δεν της αρέσει το χτένισμα, επειδή μπερδεύονται στο τέλος και της τα χτενίζω με την χτένα με τα αραιά δόντια.. πώς λέγεται? ξέχασα!!! και αν είναι μπερδεμένα στο τέλος τα πιάνω με το χέρι μου (τα απομονώνω δλδ για να μην πονάει) και της τα χτενίζω !!!

Σισσιώ αν τώρα τρως πολλά γλυκά με το που θα σταματήσεις να τα τρως, θα δεις αποτέλεσμα αμέσως!!!!........

ερώτηση: στην φωτό καπνίζεις? :?: νόμιζα ότι θα πηγαίνατε σε χώρο μη καπνιστών για τα πιτσιρίκια!!!! :?::!:

Άννα καλή αρχή στον παιδικό!!!! :)

α κοιλίτσες δεν είδαμε στις φωτό!!!! τις κρύβετε? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και παλι!! Τελικα δεν τον πηρα τον μικρο. Μου ειπαν να παω 12.20 για να φαει πρωτα!!

Καλε σε χωρο μην καπνιζοντων ειμασταν φυσικα!! Οχι δεν καπνιζει!!!

Κοριτσια η Ηλιαννα πραγματικα φαινετε μεγαλυτερη!! Εχει πολυυυυυυυυυ γαλα ο βυζος της Αθηνας!!! :lol::lol::lol::lol:

Παω να κανω φακες και χοιρινη πανσετα!!! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ αν τώρα τρως πολλά γλυκά με το που θα σταματήσεις να τα τρως, θα δεις αποτέλεσμα αμέσως!!!!........

ερώτηση: στην φωτό καπνίζεις? :?: νόμιζα ότι θα πηγαίνατε σε χώρο μη καπνιστών για τα πιτσιρίκια!!!! :?::!:

:shock::shock::shock: Καπνίζω;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o

Με προσβάλλεις!! Δεν έχω καπνίσει ποτέ ούτε μιση φορά στη ζωή μου! Δε λένε τέτοια πράγματα σε φανατικούς αντικαπνιστές! :lol::lol::lol::lol:

Τρώω πολλά γλυκά... :oops::oops: Να πριν απο λίγο τσίμπησα ένα μπακλαβαδάκι... :oops::oops::oops: Αχ πώς θα τα κόψω;;; Πραγματικά έχω παραγίνει και το κακό είναι οτι παίζω συνέχεια με τα κιλά μου! Είμαι ανα εξάμηνο πέντε κιλά πάνω πέντε κιλά πάνω!!! Πότε θα βάλω στόχο να σταθεροποιηθώ;;; :evil::evil::evil::evil::oops::oops:

Καλημέρα!!!! Καλή εβδομάδα σε ολες μας!!

Θα επανέλθω να σχολιάσω!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μεινε εγγυος!!!!

Απο τοτε που εμεινα εγγυος εχω φαει μονο 3 κρουασανακια και 1 κουραμπιες και αυτον μινιον!!!

Μη γελατε ρε..δε με τραβαει για γλυκα , καφεδες για τιποτα

Καλε αυτα τα κουπονια δεν τα θελει καμια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπνίζω;;;;;; :o :o :o :o :o :o :o

Με προσβάλλεις!! Δεν έχω καπνίσει ποτέ ούτε μιση φορά στη ζωή μου! Δε λένε τέτοια πράγματα σε φανατικούς αντικαπνιστές! :lol: :lol: :lol: :lol: !!!

σορρυ, αλλά σε μια φωτό μου φάνηκε ότι δίπλα από την κούπα που κρατάς είναι τσιγάρο!!!! :?:?

Είμαι ανα εξάμηνο πέντε κιλά πάνω πέντε κιλά πάνω!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είμαστε

αν και η μικρή ξύπνησε με μύξα

αφού ξεσκέπαστη είναι όλο το βράδυ και μόλις πάω να την σκεπάσω

ξυπνάει και κλαίει :o

πείτε επειγόντως δίαιτα για πάχυνση

:!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει πλημυρίσει το ποτάμι μας, ο Ρήνος!!! εκεί που κάνουμε ποδήλατο ή περπατούμε είναι γεμάτο νερό!!!

Ιδού και η φωτό!!!:

http://www.b-p-s.de/webcam.php

πείτε επειγόντως δίαιτα για πάχυνση

:!: :!: :!: :!:

χαχαχα εδώ γελάμε!!!!

εμάς μας νοιάζει για χάσιμο.......τι καλά να μην πάχαινα και εγώ σαν και σένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μένα ρε παιδιά

δλδ έλεος

πήγα να πάρω παντελόνι και το 25 ήταν μεγάλο :o

αφήστε που συνέχεια μου το λένε "μα πόσο αδύνατη είσαι κλπ κλπ"

τα 'χω πάρει

δλδ τον χοντρό τον λές μα πόσο χοντρός είσαι πια??

εμένα γιατί?

πείτε λίγο τι τρώτε κάθε μέρα ακριβώς να ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πείτε λίγο τι τρώτε κάθε μέρα ακριβώς να ξέρω

λοιπόν Μαρία να τρως:

Πρωίνο:

γάλα με δημητριακά + αυγό + χυμό πορτ. + μια φέτα με βούτυρο με μέλι ή μαρμελάδα

Δεκατιανό:

ένα σάντουιτς και ένα φρούτο

Κυρίως πιάτο:

ό,τι θέλεις και ΟΣΟ θέλεις + σαλάτα

απόγευμα:

φρούτο + γιαούρτι + πάστα

βραδυνό:

ένα πιάτο φαγητό με σαλάτα και ψωμάκι!!!!...πιες και καμμιά μπυρίτσα!!! ;)

25? τι νούμερο είναι αυτό? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουχαχαχα..εχω κατι καλυτερο

Πρωινο...κασεροπητα σπανακοπητα λουκανικοπητα μπουγατσα

μεσιμεριανο, παστητσιο, η κοτοπουλοσ το φουρνο με πετσα η μπριζολες με πατατες

απογευματινο, παγωτο η μιλφειγ η προφιτερολ, βραδυνο, καρμποναρα η μπιφτεκια με ρυζι επιδορπιο, σοκολατινα..εγγυημενα σε ενα μηνα θα πας στο νο 30!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θες να σου στείλω τη δίαιτα της αδερφής μου; Της την έδωσε ο διαιτολόγος της εταιρείας που δουλεύει, αφού πρώτα έκανε κάποιες εξετάσεις, αλλά πρέπει να τρώς κάθε δύο ώρες τουλάχιστον.

Επίσης δεν ξέρω αν η διαιτα της είναι για χορτοφάγους, γιατι η σις δεν τρώει κρέας.

Φανταζομαι οτι μπορείς να τρως όποια μέρα θέλεις κρέας σε συνδυασμό με υδατάνθρακες κα άμυλο για να βάλεις κανα κιλό!!

:lol::lol::lol:

Και η αδερφή μου τα ίδια λέει! Να στη γνωρίσω να κανετε παρέα οι αδύνατες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα

τι μου κανουν τα τρεολοκοριτσα? μου λειψατε...δεν τολμαω να δω ποσες σελιδες γεμισατε τοσε ς μερες που λειψα.... :lol::lol:

Χρυσουλινι ,Γωγουλι,Γιωτακι,Μαιμουδακι,Lovie...τι κανει η μπεμπουλα??,Αναστασια,Νατασσουλα,Αφροδιτη,Ελευθερια,σισσιω,Αφρο,Αρτζι...και οποια αλλη ξεχνω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ευτυχώς που δεν ειμαι σε καμία φωτό γιατι τόσο γουρουνα που έχω γίνει δεν θέλω ούτε να με βλέπω.. :@):@):@):@):@):@):@):((:((:((

Αρχισα δίατα σας το είπα? :-p:-o Χαχαχα για νιοστή φορά… :ymblushing: Αυτή τη φορά όμως έχω ένα καλό λόγο… X(

Μιλάω κάθε βράδυ με τον αντρα μου στο skype και τον βλέπω καθημερινά να αδυνατίζει.. :shock::-s

Δεν είναι δυνατόν να περάσει ο μήνας, να φτάσω στο Etobicoke και να είναι αυτός πιπίνι και εγώ αναίσθητη γουρούνα… ΤΕΛΟΣ! :@):@):@):((:((:ymsick::ymsick:

Αλλά θέλω την βοήθεια σας ρε παιδιά… Πειράζει να σας γράφω τι τρώω??? Θα με βοηθήσει αλήθεια.. :oops:

Και αν κάνω καμια μακακία να μου το λέτε??? Να με μαλώνετε please!!! Σας παρακαλώ μόνο εσάς έχω!!! :YMHUG:

ΡΕ ΣΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΑΦΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΤΡΩΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ…

Παναγιώτακι μου γλυκό, αχ σου εύχομαι να έρθει άμεσα ο καιρός που θα απολαμβάνεις πραγματικά μαραθώνιους θηλασμούς!! Βάλε βρε συ μια φωτο το νινάκι..! :x

Για τα μαλλιά που λέτε… :o Μου έχει μείνει παιδικό τραύμα το πρωινό χτένισμα από την γιαγιά μου… ΑΑΑΟΥΤΣ!!!!! x_x Το θυμάμαι σαν να ήταν χθες.. φαντάσου!!! [smilie=crybaby2.gif]

Εγώ αν βρώ τα δύσκολα θα του βάζω λίγο μαλακτικό νερό.. Δεν παίζει ποτέ να το πονέσω το παιδι μου! [-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της Χρύσας μου αρέσει η δίαιτα

θέλω κι έναν μάγειρα όμως

αφήστε που αμα αγχώνομαι ή στεναχωριέμαι δεν κατεβαίνει μπουκιά :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πχ σήμερα

ήπια έναν καφέ

έφαγα 2 γλυκάκια

έχω κι ένα 3ο αλλά δε μπορώ αναγούλιασα :((

έχω μαζί μου αποξηραμένα δαμάσκηνα

να μη τα φάω λέτε??

αυτά είναι διαίτης

το μεσημέρι θα δω τι θα φάω

μπορεί ψάρι

αλλά λετε μήπως καμια καρμπονάρα??

μετά το βράδυ δεν ξέρω

μπορεί κανα 2 τοστ

λίγα είναι ε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα γρηγορα να στρωσουν τα πραγματα να πας κι εσυ την αλλη φορα να πεταξεις το βυζο εξω!!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: Ε αυτο περιμενω και εγω!!!!!!!Και μετα θα μας το πεταξει εξω η Γωγω!!!!!!! :):)

Καλημερα κοριτσακια !!!Τι κανετε;;

Εγω δεν εχω πυρετο (προς το παρων τουλαχιστον). Οι πληγες εκει ειναι αλλα δεν τους δινω σημασια. :?:?

Καλε βαλτε και καμια αλλη φωτο.Να δουμε και την Ερη!!!!

Μαρια Ιωαννα πρεπει να αρχισεις να κανεις ισορροπημενη διατροφη και εννοειται να αυξησεις τις θερμιδες.Οχι ομως με σαβουρες αλλα με καλα μαγειρεμενο φαγητο ,φρουτα,λαχανικα.Γιατι δε ζητας και τη βοηθεια καποιου διατροφολογου;;;;

Καλε το Πρωινο μου στο μεγκα ειχε την Ολιβια και καποιες αλλες κοπελες και δειχνανε ρινγκ σλινγκ.

Θουλιτσα την πηρες τελικα τη γιατρό;;;

Γιωτα καλη επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πχ σήμερα

ήπια έναν καφέ

έφαγα 2 γλυκάκια

έχω κι ένα 3ο αλλά δε μπορώ αναγούλιασα :((

έχω μαζί μου αποξηραμένα δαμάσκηνα

να μη τα φάω λέτε??

αυτά είναι διαίτης

το μεσημέρι θα δω τι θα φάω

μπορεί ψάρι

αλλά λετε μήπως καμια καρμπονάρα??

μετά το βράδυ δεν ξέρω

μπορεί κανα 2 τοστ

λίγα είναι ε :?

Το πρωι θα επρεπε να φας γαλα με δημ,χυμο και τοστ.

Δεκατιανο φρουτα και καμια τυροπιτα

Μεσημερι φαι και σαλατα

Απογευμα φρουτα και γαλακτομικα ή λουκουμαδες ή γλυκο

Βραδυ φαι και σαλατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...