Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασουλα να χαιρεσαι το γιοκα σου....6 χρονων αντρακι..τι τελεια..........

κανονικα ντεπον δινουν απο 38 και πανω...καλο ειναι να μην της δινεις...για να δεις που θα φτασει....

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν παω να ξεραθω μπηκα να πω μια καληνυχτα!!! Ειδα και τις φωτο!! Φρανιτα οντως εισαι πιο ομορφη απο κοντα αν και εισαι και κουκλαρα στις φωτογραφιες!! ;)

Αθηνα κι εγω σ αγαπαω!!! ;) χεχεχεχε!! Αυτο με την δυσπιστια το χω!! =))=))=))

Παναγιωτα μου περαστικα!! Πως ρε γμτ παλι?? Περαστικα!!!

Σισιω, σες παπακι και ολο το τρενακι σας καληνυχτω γιατι κανουν πουλακια τα ματια μου!!!! Μακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηναίες τι καλά που πήγατε για καφεδάκι, ζηλεύω θέλω κι εγώ

Αθηνά η Ηλιάνα είναι τέλεια και ναί φαίνεται για τουλάχιστον 6 μηνών

Θεσσαλονικιές δεν πιστεύω να ήπιατε καφεδάκι σήμερα και να μην με τηλ όχι ότι θα ερχόμουν δηλαδή αλλά τέσπα :lol::lol:

Νατάσα τι καλόβολα κορίτσια που έχεις φτου φτου να μην τις ματιάξω

Αναστασία πολύ χαίρομαι με την Άννυ που άρχισε να τρώει και φυσικά όχι γιατί θα σταματήσεις να μας πρήζεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης ερώτηση προς τον γυναικολόγο σου: που είδε τις πολυτέλειες στην Γενική??????????????

Εγώ γέννησα το 1ο στο Διαβαλκανικό και ήθελα ν απάω και στο 2ο λόγω του ότι είναι η παιδίατρός μου εκεί αλλά την μέρα που γέννησα την Έλενα ο γιατρός μου είχε εφημερία στην Γενική οπότε πήγα εκεί ;) Όχι ότι έχω παράπονο αλλά πολυτέλειες δεν είδα!!!!!!!!!

Θου να κάνεις ότι θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Πάντως και στο νοσοκομείο να πας δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα τί κι αν είσαι στον 8ο. Άλλωστε αν γεννήσεις νοσοκομείο θα γεννήσεις σε όποιο εφημερεύει

Παναγιώτα ελπίζω να είσαι καλύτερα. Δεν ήξερα ότι έπαθες μαστίτιδα

Οι θηλές στρώσανε καθόλου?

Βίκυ περαστικά

Σισσιώ καλό κουράγιο ελπίζω να κοιμηθεί η μικρή κάποια στιγμή.

ΕΡΩΤΗΣΗ:

Τι να βάζω στα μαλλιά της Έλενας για να τα ξεμπερδεύω? Γίνονται κόμποι και τρομάζουμε να χτενιστούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου και εσείς ότι επιθυμείτε

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Ο πυρετός με ανησυχεί λίγο γιατί είναι συνεχόμενος για 3η μέρα (δέκατα βέβαια) και είναι 1η φορά που κάνει η Έλενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενεθλιαζει ο γαμπρος μου και εγω το ξεχασα...κακια πεθερα θα γινω!!!

ειδα κ επαθα να καταλαβω οτι το μωρο ειναι η Ιλιανα,αναρωτιομουν ποια εχει κορη!!! καλε αυτη ειναι τεραστια!την περασα για 6 μηνων!!!! :oops: ειναι μια κουκλα!!!

ολες εισαστε!!!

οχι καφε δεν ειπιαμε..Μαρθα κ η δικια μου εχθες με ειπε νανι κ την πηγα κ ξεραθηκε! :shock: περιεργα πραγματα....

δεν σας προλαβαινω...τρεχετε..... φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα εχεις δικιο!!!Μαλλον στα χειρουργεια! :lol:

Γτ κ εγω που πηγα επισκεψη σε μεγαλο μονοκλινο(σουιτα μηπως?στον 6ο ηταν)

δεν ειδα καμια διαφορα απο τον γαληνο!Μαλιστα εγω ειχα κ μεγαλυτερο καναπεκρεβατι..τεσπα!

καληνυχτα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sas rwtisw kopelies oses agorazete proionta weleda apo pou kanete paragelia ?

Εμένα μου φέρνει η ξαδέρφη μου που δεουλεύει στην αντιπρόσωπο της weleda στην Ελλάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα εχεις δικιο!!!Μαλλον στα χειρουργεια! :lol:

Γτ κ εγω που πηγα επισκεψη σε μεγαλο μονοκλινο(σουιτα μηπως?στον 6ο ηταν)

δεν ειδα καμια διαφορα απο τον γαληνο!Μαλιστα εγω ειχα κ μεγαλυτερο καναπεκρεβατι..τεσπα!

Λές τα χειρουργία να είναι πιο χλυδάτα?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο τα προϊόντα υπάρχουν σε επιλεγμένα φαρμακεία και σε μαγαζιά με βιολογικά

Μπορείς να παραγγείλεις και από ιντερνετ και είναι πιο οικονομικά αλλά δεν ξέρω από πιο site. Η Μάρθα και η Veni παραγγέλναν

Το λάδι για τις ραγάδες πάντως είναι πολύ καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα 2η μαστιτιδα? :o Περαστικα κοπελ μου...

Τι νομιζεις πως κανεις(?) λαθος?Δεν αδειαζει το στηθος?

Ευχαριστω Αναστασια μου.Ακριβως αυτη τη βλακεια εκανα.Επειδη ποναω δεν τον αφηνα να το αδειασει καλα καλα και την πατησα σαν πρωταρα.

Α το μεσημερι εδειχνα την κορη σου στον σντρα μου και του ελεγα οτι τρεφεται μονο με μητρικο γαλα.Αντε ρε τι καλα που αρχισε να τρωει!!!!!

Νατασα να χαιρεσαι τον Μιχαλακη σου!!!Περαστικα στην Ελενα.

Αχ ρε κοριτσια,Τι ωραια που περασατε.Αντε να βρεθουμε παλι να'μαι και εγω.

Σας καληνυχτω.Φιλακια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα να χαιρεσαι τι γιοκα σου!!!!Πολυχρονος κι ευτυχισμενος!!!! smilie=occasion13.gif] Απο το μεσημερι το θυμηθηκα αλλα ολο και κατι εκανα και τωρα τα καταφερα!!! :oops::oops:

Δε πατε καμια βολτα στο παιδιατρο να τον δει...κυκλοφορουν κατι ιωσεις τωρα παλι,ολο το κοσμο ταλαιπωρουν! :(:(

Νατασουλα ευχαριστω πολυ! :-*

Κοριτσια ειστε πολυ γλυκες ολες και φαινεται να περασατε πολυ καλα!!! :D

Καλα εμεινα με τη μπεμπα της Αθηνας!!!!!!!!!!Φαινεται ολοκληρο παιδακι!!!!! [smilie=hello2.gif] Φτου φτου μη το ματιασουμε! :D

Χρυσα σου το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να το κερδισεις το τζοκερ!!!! Ετσι για να σταματησεις να κανεις δουλειες μαρη γιατι δε μπορω να σε σκεφτομαι συνεχεια μεσα στη κουραση!!!! Αφου λεω αν ειμασταν κοντα θα σου εστελνα τη γυναικα που εχω και θα στα εκανα δωρο!!!! :lol::lol::lol:

Μωρη Γωγω πεθανα με αυτο το "πεταξε το βυζο εξω"!!!!!! :lol::lol::lol: Κι εγω ξερεις πως το σκεφτομαι οταν κι αν ερθει η ωρα να το κανω;;;;; :oops::oops: Αλλα απ'οτι λενε τα κοριτσια μια συνηθεια ειναι! ;) Μωρε ας τα καταφερουμε εμεις κι ας βαζουμε πλερεζα!!!! :lol::lol::lol:

Παναγιωτα γρηγορα να στρωσουν τα πραγματα να πας κι εσυ την αλλη φορα να πεταξεις το βυζο εξω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Νατασσούλα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] :ymparty::ymparty:

να χαίρεσαι τον Μιχαλάκη σου, υγιής πάντα και καλή πρόοδο στην ζωή του.....6 ετών? πωπω πώς πέρασαν τα χρόνια!!!!!

ήταν καλά? τα χάρηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

τι ωραια που περασατε στον καφε!!!

πολυ ωραιες οι φωτο ειστε ολες κουκλες μα την παρασταση τρην κλεβει η μικλουλα της αθηνας

τι ηρεμο και χαλαρο μωρακι!!!!

οντως μοιαζει σαν να ειναι 6 μηνων ουαου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα περαστικά, ποτέ ξανά ταλαιπωρία....σου πονά και την ώρα του θηλασμού?

εμένα στην αρχή μου πονούσε λίγο όμως (καμμιά σχέση με σας δλδ) και όταν θήλαζα δεν πονούσε καθόλου! :|

Νατασσούλα περαστικά στην Έλενα, αν έχει μόνο δέκατα, δεν έχει ίωση (έτσι λέω, δεν ξέρω!!! :? )

Αφρο εγώ τα αγοράζω από εδώ, από μαγαζί τα weleda και όντως είναι πολύ καλά και ειδικά το λαδάκι κατά των ραγάδων είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!! :!: , χρησιμοποιούσα ένα μπουκάλι την εβδομάδα!!!! :shock::shock::shock::shock:

Γιώτα, περιμένουμε νέα σου σήμερα!!!! :)

Οι φωτό σας πολύ ωραίες, Φρανίτα, όντως γιατί είσαι θλιμένη? μήπως σου λείπει ο Δανό σου? ;):!: περαστικά στον Σεμπ......

Καλέ τι μωρά-γαμπροί είναι από πίσω? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ιλιάνα ωραία και βολική ε? μου φαίνεται ίδια Δανάη!!!!

Συμπεθέρα εσύ δεν είσαι σε καμμιά φωτό!!!!

συνεχίζω αργότερα, πάμε σχολείο τώρα.......

:!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφομανουλες!!!

τι κουκλες ειστε καλεεεε

φτου φτου να μη σας ματιαξω!!!

Καλα Φραν ντροπη σου να μας μοστραρεις την κορμαρα!!

Σισσιω μην ακουω βλακιες..δε χρειαζεσαι διαιτα!!!

καλα η Ηλινα ολα τα λευτα..τι παιδι ειναι αυτο!!!

Παναγιωτα μου υπομονη..τι να πω υπομονη...

Αθηνα κουκλα οπως παντα..καλε τι γονιδια ειναι αυτα..

κοριτσια ξερετε μετα τις γενες θα παμε εκδρομη στο Βερολινο...με το Τζοκερ ποτ ΘΑ κερδισω..θα παμε να μας κανει ο αντρας της Αθηνας σαν την Αθηνα..κουκλαρες κορμαρες και μονιμος με ενα χαμογελο!!!

νατασουλα ολη την ευδομαδα θυμομουν να σε παρω...και την κυριακη το ξεχασα....ειμαι γαηδουρα!!!

Χρονια πολλα στον κουκλο Μιχαλακη..να ειναι παντα γερος δυνατος να αγαπαει την Ελενα..και φυσικα και την Κωνσταντινα.

Κατι ακομα ηθελα να σχολιασω..

Α Τονια μερσι για την σκεψη..καποτε οταν ειχαμε 2 μισθους επαιρνα γυναικα καθε 2 ευδομαδες, μου εκανε τις "βαριες δουλιες" σιδερο τζαμια κουζινα κλπ κλπ..τωρα δυστιχως πανε αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!!!!!!!!!!!

σες και εμεις καποτε ειχαμε γυναικα....τωρα πανε αυτα...ολα μονη μου :(

παω για χοριακη.......τα λεμε μετα......φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia.....

Natassoula na xerese ton gioka sou, egine megalo palikari...

Axx o dikos mou o mpempoulis me exei ksetrelanei me ta kolpakia tou, etsi m'ourxete na ton faw :oops::oops:

Twra an sas pw pos exw to omorfotero,kalitero, gelastw,zouzouniariko mwraki tou kozmou tha me ftisete :oops::oops::oops::oops: Eimai mia xazomama,epitrepete nomizw???

Ti wraia pou fenete na perasate sthn sinantish..

Athina h Iliana einai telia kai fenete na einai voliko mwraki kai o dikos mou etsi zoumpourloudikos einai :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη τελειος ειναι και ο δικος σου!!!

Πολυ φατσα στη φωτο!!!

πως τα πατε;;;;

η μικρη σου ολα ενταξη με την αρρωστια ..τι ειχε τελικα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...