Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Γεια σας ήρθα κι εγώ χωρίς να διαβάσω πολλά πολλά!!!!!!!!!!!

Χάρηκα πάρα πολύ που είδα ξανά τα κορίτσια και που επιτέλους γνώρισα από κοντά την Αθηνά, τη Φρανίτα και την Αννούλα....

Καλά ε...Η Αννούλα φοβερή κοπέλα...Πολύ ήρεμη και ο Τόνυ είναι Θεός...Από τα πιθο όμορφα αγοράκια...Μια μυτούλα μα τι μυτούλα...Γαλλική!!!!!!!! :D:D:D

Η Φρανίτα πάαααααααααααααααρα πολύ καλή, κορμάρα, ασχολιόταν τρομερά με τα αγοράκια της παρέας σε αντίθεση με εμένα τη γαϊδούρα που κουτσομπόλευα.... :oops::oops::oops::oops: Ακριβώς όπως την περίμενα..... :D:D:D

Η Αθηνούλαααααααααααααααααα μια γυναικάρα...Αυτή η γυναίκα εκμπέμπει μια λάμψη.....Είναι ακόμα πιο όμορφη από κοντά και γλυκύτατη..... :D:D:D Η Ιλιάνα κούκλα, έμοιαζε και από τις δύο αδερφούλες....Γενικά ο άντρας της Αθηνάς πρέπει να είναι τρισευτυχισμένος με τόσες όμορφες γυναίκες στο σπίτι..... :D:D:D Να σας πω βέβαια κάτι που με ξένισε;;;;;;;;Έπαθα πλάκα όταν η Αθηνά πέταξε το βύζο έξω να θηλάαει την μπέμπα.... :shock::shock::shock: Ήταν τόσο ωραία εικόνα, αλλά τόσο ξένη σε μενα... :(:(:(:( Μακάρι να το κάνω κι εγώ σε λίγους μήνες... :roll::roll::roll::roll:

Η Αφρο έχει μια υπέροχη κοιλίτσα...Έχει φουσκώσει λίγο, αλλά σαν εμένα τη φώκια δεν είναι...Ο Μανωλάκης πιο όμορφος από κοντά, αστεράκι...Έκανε μόνο μια ζημιά κι έχυσε το χυμό πάνω στο παντελόνι του Κώστα της Έρης.... :lol::lol::lol:

Η Έρη πάντα ευγενική και γλυκύτατη ήταν στην τσίτα με τον Κωστάκη και είχε αγχωθεί τρελά.... :roll::roll::roll::roll::(:(:( Εγώ συνέχεια έπαιζα με τις μπούκλες του Κώστα.... :lol::lol::lol::lol:

Η Σισσιώ όπως πάντα αντιπαθέστατη.... =))=))=))=))=)) Τα είπαμε λίγο, καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι οι άντρες μας είναι ίδιοι και αυτά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Είπαμε να ξαναπιούμε σύντομα καφέ..Πριν γεννήσω... :roll::roll::roll::roll:

Επίσης έχω να πω ότι στο τέλος ήρθαν οι άλλες δύο κόρες της Αθηνάς, η Ναταλία και η Δανάη....Κούκλες και αυτές!!!!!! :D:D:D:D Και ο άντρας της, το πιπίνι της....Οπότε αλήθεια λέει, καλέ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω και φώτος....Αν μου επιτρέπετε, θα τις ανεβάσω..Έχω και τα παιδάκια γι'αυτό ρωτάω.... :?:?:?:?:? Εγώ την Ιωάννα δεν την πήρα μαζί...Είχα πάει να χορτάσω τα κορίτσια... :D:D:D:D:D

Θου είδα στα πεταχτά τι έγινε...Αν σε αναλαμβάνει η γιατρός της Νατάσας, παράτα τον τον μακάκα... :evil::evil::evil::evil: Εξάλλου, προβλήματα δεν είχες, δευτερότοκη είσαι, οπότε no problem... ;););)

Βικάκι περαστικά σας ρε...Κι εγώ ακόμα με μίξες ειμαι.... :evil::evil::evil::evil:

Κι εγώ θέλω να ξεστολίσω....... :roll::roll::roll:

Αναστασία μπράβο που τα πάτε καλά με το φαγητό.... :D:D:D:D

Αρτζι τι νέα;;;;;; :x:x:x:x

Χρύσα πάλι δουλειές μωρή;;;Χαλάρωσε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol: γελαω γιατι οσοι με γνωριζουν με χαρακτηριζουν ηρεμη!! μα μου κανει φοβερη εντυπωση αν σκεφτητε οτι μεχρι πριν γεννησω ειμουνα τοοσο μεσα στην τσιτα που παθαινα κρισαρες πανικου!!! :? Αλλα ναι! Γεννησα κι ηρεμησα!! :lol::lol:

Φρανιτα εσενα δεν σε σχολιασα. Ισως γιατι σε μισησα :twisted: Εισαι κορμαααααααααααρααααααα!!!!!!! Και σε ζηλευω!!!!

Γωγουλινι η κοιλιτσα σου ειναι τελεια!!! Προς στιγμην σε ζηλεψα.. Θα ηθελα ενα δευτερο παιδακι αν ηταν αλλιως τα πραγματα!! Οταν βγηκα πρωτη φορα με την Αθηνα για καφε δεν ειχα θηλασει δημοσια. Κι οταν ειδα την ανεση της Αθηνας στην αρχη με ξενισε αλλα μετα με επεισε κι αρχιζα να θηλαζω κι εγω παντα και παντου!! Σου ευχομαι αν πραγματικα το θες να θηλασεις πολυ πολυ πολυ! Τωρα εχεις εμας που οσο να πεις κατι μπορουμε να σε συμβουλευσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε πιτσεσ και κοιμηθηκαμε ...

μπραβω στην Ανη που αρχησε να τρωει !!

και εγω εμεινα με το ποσο αδυνατη ειναι η φραν!!! μπραβο κοπελια αντε να γενναμε ολεσ να σου μιασουμε ...αντε γιατι δεν αντεχω αλλο θελω να κατεβω στα 55 παλυ .

αχ δεν μπορω να ξυπησω με τιποτα .....

κοριτσια οσεσ βγαλατε φωτογραφιεσ αν μπορειτε να μου τισ στειλετε ...εφαγα κατσαδα απο τον Κ που δεν πηρα την φωτογραφικη ...αλλα δεν ειχαι μπαταρια και τον φορτιστη τον εχει αυτοσ καπου καταχωνιασμενο .

Αννα καποια στιγμη θελω να βρεθουμε για να κανεισ πανω μου την δουλεια σου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε???

περασατε ωραια στο καφεδακι??? μπραβο κοριτσια αντε να δω εγω ποτε θα καταφερω να ερθω για κανα καφε......

κανω λουκουμαδες μιαμ μιαμ θελει καμια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια δε λενε τετοια σε ενα τρενο γεμματω γκαστρομενες!!

παρακαλω να σταλουν με ΚΤΕΛ παραυτα!!!

χαχαχαχα

Λοιπον κοριτσακια..εχω κουπονια ΔΕΛΤΑ Advance λιγοτερη λακτοζη των 30 λεπτων 2 τμχ και 4 κουπονια απλο Advance των 25 λετων ολα ληξης 31/01

Επισης κουπονια BabyGo tτων 2,5 ευρω ληξης 28/02 και Babylino των 2,5 ευρω ληξης 31/01..οποια τα θελει ας μου πει να τα στειλω.

Γωγω τι να κανω το ερμο...σαμπως θελλω και τα κανω...καποιος απο τη γειτονια καιεει ξυλοσομπα με κακης ποιοτητας ξηλο και αμα απλοσω ρουχα βραδυ η ανοιξω παραθυρα βρομαει..εβαλα τον ιονιστη να αρωματισει λιγακη τον χωρο με ελαιο ευκαληπτου μεντας και τειοδεντρου...

ασφηξια μου ρθε...

Αναστασια αντε ρε ολο παραπονα κανεις..ναι τρωει η Αννυ

Βικυ θα σου στειλω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.......

χαρηκα που περασατε τοσο ομορφα....εγω τελικα δεν τα καταφερα....ειχα πολυ αιμα σημερα και πονους....οποτε εκατσα στα αυγα μου..ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερω......

παω να σας διαβασω και επανερχομαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου σε σκεφτομουν σήμερα,αν κ δεν εχουμε πολυμιλησει..περιμενουμε να μας πεις νεα αυριο απο τη χοριακη..ελπίζω να ειναι οσο καλυτερα γινεται!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου σε σκεφτομουν σήμερα,αν κ δεν εχουμε πολυμιλησει..περιμενουμε να μας πεις νεα αυριο απο τη χοριακη..ελπίζω να ειναι οσο καλυτερα γινεται!

φιλακια!

να σαι καλα ιουλια μου......... :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!

Κρύο κάνει ή μου φαίνεται;

Τα της συνάντησης σας τα είπαν τα κορίτσια! Γνωριμίες καινούριες δεν έκανα, γιατί τις ήξερα όλες!! :D:D:D

Την Άννα που ήταν να τη γνωρίσω τελικά δεν την πρόλαβα, γιατί το αυτοκίνητό μου έμεινε από μπαταρία στην Πλ. της Αγ. Παρασκευυής και μεχρι να συνεννοηθώ με τον άντρα μου να έρθει να το πάρει η ώρα πέρασε και αργησα πολυ.

Πάντως είναι πολύ όμορφη εμφανισιακά!

Και όχι τίποτ' άλλο αλλα δε σήκωνε και το κινητό της η Έρη και πήρα και την Παναγιώτα τηλ να μου δώσει το κιν. της Άφρο και την ενόχλησα την κοπέλα. :oops::oops::oops:

Παναγιώτα μου τα φιλιά μου!! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα!! Εύχομαι την επόμενη φορά να σε δούμε και σένα!!

Η Γωγώ κούκλα, η Αθηνά κουκλα, η Έρη κούκλα, η Άφρο κούκλα, η Φραν κούκλα!!! :lol::lol::lol: Όλες κούκλες!!

Θεσσαλονικιές θέλω να σας γνωρίσωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια Φραν εφτασες καλά;; Σε είχα έννοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..

Έχω και φώτος....Αν μου επιτρέπετε, θα τις ανεβάσω..Έχω και τα παιδάκια γι'αυτό ρωτάω.... :? :? :? :? :? Εγώ την Ιωάννα δεν την πήρα μαζί...Είχα πάει να χορτάσω τα κορίτσια... :D :D :D :D :D !!!!!!!!

Βάλε σου επιτρέπω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιοκας μου πριν λιγο τσακισε αλλο ενα πιατο φαγητο,3 φετες ψωμι και ενα μανταρινι :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

δεν μπορω να πιστεψω οτι αρχισε παλι να τρωει φτου φτου μην τον ματιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax molις gyriσαμε απο κουνιες και θα τον ετοιμασω για μπανακι! Δεν τον βλεπω να νυσταζει καθολου ομως... :roll: και θελω να κοιμηθει νωρις να ειναι ψιλοξεκουραστος αυριο 1η μερα βρεφικο. Καλα καμια ωρα θα τον αφησω μονο για αρχη αλλα καλο ειναι να μην πολυνυσταζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Τι κανετε;;;;

Εγω αναρρωνω απο τη 2η μαστιτιδα. :shock::shock:

αααααχχχχ.Τελικα προτιμω τους μαραθωνιους θηλασμους.

Τι να πεις;;;καθε αρχη και δυσκολη.

Συμπεθερουλα τι κανει η νυφουλα μου;;;Θελω να σας βαλω και καμια φωτο απο τον μπεμπη αλλα που να προλαβω.

Πηγατε για κεφεδακι;;Τελεια!!!Λοιπον θελω γυρω στο Μαρτιο (πριν γεννησει η Γωγουλα) να πιουμε καφεδακι μαζι.Ελπιζω μεχρι τοτε να καταφερω να θηλαζω δημοσια χωρια να εχω αυτη την εκφραση :o:o:o:o:o:o

Σισσακι μου δεν με ενοχλησες απλως ημουνα σε κομα και διαθεση υπο το μηδεν και το ειχα παρατησει αθορυβο στην κουζινα.

Σας φιλω.Περιμενω να δω φωτο.

Αθηνα να σε παρω κανα τηλ. να μου πεις για τις μαστιτιδες γιατι μεσα σε 10 μερες περασα 2;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! επιτελους μπηκα κ εγω διοτι απο την ωρα που ηρθα μαζευα τον Σεμπ κ μετα τον κοιμισα..εε κ κοιμηθηκα κ εγω ενα διωρο να φτιαξω επιδερμιδα!

Τα τςη συναντησης σας τα ειπαν! Εγω περασα πολυ ωραια!

Σισσιω μην ανησυχεις, δεν χαθηκα!! Ποσο περπατησες καλε απο εκει που σε αφησα :oops: ? αχ...ενιωθα τυψεις μετα....

Επιτελους γνωρισα κ τα κοριτσια! Φυσικα ειμαστε ολες κουκλες!! Λοιπον η Γωγω ειναι οπως στις φωτος, δεν αλλαζει καθολου!...Επισης Γωγω μου, εντυπωσιαστηκα απο τα ματια σου, ειναι πρασινα γατισια.....ελπιζω η δευτερη κορη να τα παρει!!

Καλέ δεν εχετε παρει κιλα πολλα, ουτε εσυ ουτε η Αφρο...εγω στον 6ο μηνα ημουν σαν ετοιμογεννη!!

Πολυ μου αρεσε ο Μανωλακης, τι υσηχο κ γλυκο! εχει μια ηρεμια στο προσωπο, στο βλεμμα....κ επαιζε ησυχα....ο γλυκουλης ο Κωστακης εχει ταμπεραμεντο Ερη αα κ σου μοιαζει πολυ..δεν σηκωνω κουβεντα... :D

ετσι κανει κ ο δικος μου...βαριεται κ αρχιζει να με τραβαει...ακριβως ετσι..για αυτο δεν τον εφερα χα!! Ομως μια χαρα επαιζε με το καφε κ ξερει κ να μετραει κ μεχρι το 5...εντυπωσιαστηκα!

Τρις μια γλυκα ειστε με το μικρουλη...κ μπουσουλημα ομως...κεστριβε κιολας... :lol: μου εδινε κ το παπουτσακι του!

Σισιω κ ΑΘηνα δεν σας σχολιαζω! εσας σας ξερω!! Βρε Σισιω ξαναρωτω, εφτασες γρηγορα? που σε αφησα?

Αθηνα θα ερθω Βερολινο, στο ειπα....μολις ξεπεταχτει το μπιζουκακι σου (ετσι ελεγα το δικο μου μωρο :oops:

Θελω κ αλλη συναντηση κ αν παμε σε χωρο με κουνιες θα φερω κ το Σεμπινι! να παιξει με παιδακια που το εχω αγχος..Πριν φυγουμε ομως βρε παιδια..η Ερη φευγει σε 5 εβδομαδες, εγω σε κανα διμηνο...

Παναγιωτα να ερθεις κ εσυ! Μην στεναχωριεσαι, ολα θα εχουν περασει τοτε!

Β΄λτε φωρτος καλε!Κλασσιακ βγαινω χαλια, αλλα θελω να τις δω!

Φευγω με φωναζει ο Σεμπ για νανι! Ισως μπω αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ο Κώστας έβγαλε φωτογραφία την Φραν που κοιτάει κάτω...

Αχ ειμαι στο linux και δεν μπορώ να τις μικρύνω... κάνω τεστDSC01021.JPG[/attachment:17o5oliq]

post-4408-13873935978031_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα το σπαθολαδο το πηρες τελικα;;;;;

To πηρα Χρυσουλακι μου!!!Σε υπερ ευχαριστω. :x:x:x:x

Α ρε Αφροδιτακη.Σε ευχαριστω κουκλαρα μου.Τα ξερω ολα αυτα για αυτο το παλευω.

Λιγες στιγμες λιγοψυχω ,αλλα ειναι ελαχιστες.Πιστευω θα τα καταφερω.

Αντε καλε!!!Θελω και αλλες φωτο.

Φραν πολυ ωραιο το μαλλι ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...