Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Γιωτα τωρα ειδα την κλιση σου...ναι ναι δενε χω καλη σχεση με το τηλεφωνο..

εγω μεσα για καφε..θα σε οπαρω σε λιγο μη σε ξυπνησω να συννενοηθουμε..

αντε οι υπολοιπες..μαζουχτειτε!!

Αθηναιες καλα να περασετε στον καφε σας!!!...

Εγω σημερα μονη..κλαψ..ελπιζω μονο να μη χεστει ο Τζεφ μεχρι να ερθει ο πατερας του γιατι δεν μπορω με τιποτα να τον αλλαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ πως θα περασει η νυχτα?

η Μ-Ι σηκωσε πυρετο...

ο Π. συνεχιζει πυρετο....και κανει χειροτερα απο την Μ-Ι...

και εγω εβαλα 2 εμπλαστρα στην πλατη....αλλα ουτε καν τα καταλαβα...ποναω....

θελω την παλια μου ηρεμια....

και αναρρωτιόμουν πού χάθηκες!!!!

περαστικά και στους 3 σας!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βολτίτσα με την νυφη μου συμπεθέρα?

πήγαμε όλοι μαζί στο κέντρο, ο καιρός πολύ μαλακός, είχαμε 14 βαθμούς!!!!

αγοράσαμε ένα σπαθί στον Λ., μία καινούργια τσάντα για το νήπιο και φόρμα για μένα!!!! οι λοιποί τίποτα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!

Μολις μπκα!!! Περασαμε τελεια!! Πολυ χαιρομαι που γνωρισα τα κοριτσια!! Ειναι ολες καταπληκτικες!! Ξεκασα λιγακι βρε παιδι μου! Απο παιδακια ηταν ο δικος μου, ο Μανωλακης ο Κωστακης και φυσικα η νεα αποκτηση της παρεας η Ηλιαννα!! Ολα τα παιδακια ηταν σουπερ! Δεν μας κουρασανε καθοοοοοολουυυυ!!! Η μικρη κοιμηθηκε κι ολας!!! Τελεια!! Μακαρι να το ξανακανουμε!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αθηναίες πεθαίνω για κουτσομπολιό από τον καφέ σας!!!! Περιμένω πως και πως υα νέα σας!!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά! Είχαμε ένα ήσυχο βράδυ. Η Ειρήνη ούτε καν κουνήθηκε και το νινί ξύπνησε 2 φορές και ξανακοιμήθηκε αμέσως!!! Φτου φτου φτου φτου φτου μας....

:mrgreen::mrgreen:

Τώρα μόλις μαγείρεψα τα καλαμάρια μου κρασάτα. Έκανα και μια ψαρόσουπα για την Ειρήνη και για μένα να φάω το βράδυ και σε λίγο θα πάω πάνω να αλλάξω σεντόνια και να βγάλω κάτι ρούχα από το στεγνωτήριο. Κάθε μέρα πλυντήριο βάζω για το νινί. Την αλλάζω συνέχεια γιατί πασαλείφεται με γάλατα και μυρίζει ξινήλα μετά! :lol::lol::lol: Ε θα χέσει και κανα δυό πετσέτες την ώρα που την σκουπίζω από το πλύσιμο. Να το το πλυντήριο!!!

Βίκυ περαστικά σας!!! Οικογενειακώς το περνάτε;;;; Άνετ να γίνετε γρήγορα καλά!

Γιώτα η μικρή πως είναι; Τι έγινε τελικά με το χεράκι της;

Αναστασία , Argi τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα το σκεφτηκα. Η Αθηνα πρεπει να ειναι φεικ χρηστης. ναι ναι... Παρουσιαζει την μια εγκυμοσυνη μετα την αλλη, μαραθωνιους θηλασμους... Ποτε τα προλαβαινει ολα???? ε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι ας εχουμε παει καμια 10αρια φορες για καφε... Δεν εχει σημασια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αθηνουλαααααααααα!!!!!! Εισαι κουκλα και το νινακι σου το ιδιο!! Ολα τα παιδακια σου ειναι τελεια!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας...

σας ευχαριστω ολες για τις αποψεις σας :x:x:x:x

εκεινο το βραδυ δε μπορεσα να κοιμηθω..μιλαμε ολο τα λογια του γιατρου σκςφτομουνα..μα ποσο κοροιδο με περασε?πραγματικα αυτο που με στεναχωρει ειναι το γεγονος οτι με αφησε να ελπιζω για 2 μηνες πως θα γεννησω γαληνο.ενω αν μου το ξεκαθαριζε απο τη αρχη θα ηταν αλλιως τα πραγματα...αυτος χανει ομως..

εκεινο το βραδυ μετα απο πολυ σκεψη αποφασιασα να αλλαξω γιατρο :D

επ τη μια ελεγα να παω στη γιατρο της νατασας κ απο τη αλλη σε νοσοκομειο..

αολως για να πας σε νοσοκομειο πρεπει να ανοιξεις καρτελα..κ γω μεχρι να ανοιξω καρτελα θα γεννησω..ασε που δε ξερω αν εμ δεχτουν 35 σχεδον βδομαδων που ειμαι./.

ετσι αποφασισα να παω στης νατασας μιας κ υπερ του φυσιολογικου..αν κ ελεγα οτι σε γυναικα δε θελω να παω :?

το θεμα που με απασχολει ειναι θα με δεχτει?

εγω θα της παω ολες τις εξετασεις μου να δει οτι εχω μια φυσιλογικη εγκυμοσυνη χωρις επιπλοκες κτλ

θα τη παρω αυριο τη΄λ

κ μετα θα παρω κ το γιατρο αν ολα πανε καλα :twisted:

νατασα απο τοτε που ανοιξες τρενο γινετε καθε μερα κ ενα κουφο εμ το μικρο στο θεμα υπνου./..χθες το βραδυ απο μονος του με ειπε μαμα νανι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ποσες φορες τον ρωτησα αν το εννουσε :D:D:D

βικυ περαστικα σας..πωπω ολοι αρρωστοι..υπομονη..δουλευεις κιολας//

γιωτα αντε παρε να ξαναβρεθουμε..

εγω πριν λιγο τελειωσα μια νυφη..τη χτενισα..κ μετα θα παω στο γαμο της..

φιλια σε ολεςςςς

αναστασια εφαγε σημερα η μικρη"?? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molois girisame kai emeis .

teleia htan ,egw emeina me to fatsoni me thn galikh mitoula ....gia dakoma einai!!!

tou klepsme kai ena autokinitaki :oops: alla to erwteutikame kai den to afiname apo ta xeria mas .

xarika polu pou gnorisa thn anna kai thn franita ,den eipame kai pola,ta zouzounia klepsane thn parastash alla ta leme edw kathe mera pou den exei toso megalh simasia ti prolabame na poume apo konta .

h hlianna einai to pio kalobolo mwro pou exw dei !!! kai nai magoulo-progoulo :lol::lol::lol:

o malwlhs ksetrelathike me thn mikrh olo nini kai nini htan kai thn ekane kai kalo :x

shmpethise polu thn anna kai meta thn franita kolimenos dipla tou htan kai paizane .

ax ti alla na pw ,den sxoliazw tis kopeles pou exw ksana dei giati palu ta idia tha pw .

h sissiw argise giati san gantemo xalase to autokinito :lol::lol::lol::lol::lol:

alh fora na akous to enstikto sou kopelia :-p

h athina opos panta para polu lamperh kai glukia

h gwgw-fouskokilitsa mas ekane epidiksh thn kilitsa ths .

h eri mama kouragio epo mia wra kai meta giati o kwstakhs nistakse kai arxise na exei uperentash .

lipon klinw siga siga to minima giati exese o manwlhs kai egw den eimai kai sta kalitera mou ....exw mia anagoula kai ligo ponokefalo.

sorry gia ton tropo grafhs an hmoyn kalitera tha egrafa ellhnika :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα το σκεφτηκα. Η Αθηνα πρεπει να ειναι φεικ χρηστης. ναι ναι... Παρουσιαζει την μια εγκυμοσυνη μετα την αλλη, μαραθωνιους θηλασμους... Ποτε τα προλαβαινει ολα???? ε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι ας εχουμε παει καμια 10αρια φορες για καφε... Δεν εχει σημασια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αθηνουλαααααααααα!!!!!! Εισαι κουκλα και το νινακι σου το ιδιο!! Ολα τα παιδακια σου ειναι τελεια!!!! :x

simfwnw me auto ,pote den mas exei ferei oles tis mikres mazi :lol::lol::lol: panta mia mia tis fernei :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστα!!! Και στο σπιτι της οταν πηγα να την βαψω που ξερω οτι δεν τα ειχε δανειστει απο καπου? χεχεχε...

Κανονικα ο Μανωλακης επρεπε να ειχε πονοκεφαλο, οχι εσυ!! Τον ματιαξα!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τα παιδακια ηταν σουπερ! Δεν μας κουρασανε καθοοοοοολουυυυ!!!:D
:YMHUG:

Tza!!!! ;;);;)

Ψεμματα λέει η Αννούλα ο δικός μου δεν καθοταν με τίποτα! :twisted:

Ειμαι πολυ χαρούμενη που γνωρισα την Αθηνά, την Αννα και την Φρανίτα! [smilie=love7.gif]

ΑΝΝΑ μου εισαι μια κουκλα και ο Τονι ειναι καταπληκτικός! Μα τι τέλεια μυτούλα! Τι καλό παιδάκι έπαιζε ησυχα... Δεν προλάβαμε να πούμε πολλά οι δυο μας αλλά επιφυλλάσομαι σε ακόμη μια συνάντηση.. :x

ΑΘΗΝΑ μου, πραγματικά σου μιλάω δεν έχω δει πιο ομορφη μαμα απο εσένα εισαι τόσο κούκλα, γλυκειά και φρέσκια! Τρελάθηκα με το μπουμπουκάκι σου, [smilie=love4.gif]

ΠΑΙΔΙΑ δεν υπάρχει η ΗΛΙΑΝΑ!!! :ymblushing:;;) Ειναι 2 μηνών και ειναι τόσο ώριμο,γλυκό και καλό μωρό!!! Χαριζει απλόχερα το χαμόγελό της σε όλους! O:-) Πραγματικά τρελάθηκα, ειμαι σίγουρη ότι θα την δω στον υπνο μου σήμερα! Αχ την πήρα αγκαλίτσα και ηταν ενα πουπουλάκι! Πήρα και πάλι πολύ θετική ενέργεια απο αυτη τη συνάντηση! :YMHUG:

Η ΑΦΡΟ ανησυχούσε πριν πάμε ότι ο Μανώλης δεν θα κάτσει ησυχα και ήταν το πιο ήρεμο παιδί! Καθόταν δίπλα στην μάνα του σαν μεγάλος ανθρωπος!!! :ymapplause:

ΓΩΓΩ μου εισαι μια κούκλα με την κοιλίτσα σου και απο την προηγούμενη φορά που σε είδα δεν μου φάνηκε να πάχυνες καθόλου! Εισαι μια χαρά καρακουκλάρα! ;;)

ΦΡΑΝΙΤΑ εισαι τοοοοοοοοσοοοοοοο ΑΔΥΝΑΤΗ!!! :twisted: Θέλω να ξέρεις ότι μεταδίδεις μια πολύ θετική ενέργεια αφού κατάφερες και τον Ταρζάν μου να δαμάσεις! :ymparty: Ελπίζω να σε ξαναδώ πριν φύγω, θέλω πολύ να σε δω! Σας ευχομαι όλα να σας πάνε καλά και να ξεκαθαρίσει το τοπίο με τις μετεγκαταστάσεις.. :-*

ΣΙΣΣΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μου!!!! Μα τι γαιδούρα είμαι να με καλέσεις 8 φορές στο κινητό και να μην το δω!!!!! Για σένα δεν θα πω πολλά γιατι ξέρεις ότι η κόρη σου και εσυ είστε η αδυναμία μου anyways... Και ελπίζω ότι θα σε ξαναδώ στάνταρ πριν φυγω... :thumbup:

Α είχαμε και κάτι άλλα παιδαρέλια στην διπλανή παρέα, γαμπροί λέει η ΓΩΓΩ.. :lol: χαχαχα

Πρέπει να φυγω τώρα να πάω στην πεθερά μου, θα επανέλθω με φωτογραφίες το βραδάκι!!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Θουλη αφου το αποφασισες κι εχεις κι εναλακτικη το γιατρο της Νατασας και βεβαια να αλλαξεις!!! ;) Εγω θα φοβομουν τελευταια στιγμη να το κανω,αλλα αν μου ελεγαν για καποιον εγγυημενο θα το εκανα..

Κοριτσια μπραβο ρε που περασατε τοσο καλα!!! :D Ειναι πολυ ωραιες αυτες οι συναντησεις με αλλες μαμαδες και δημιουργουνται και πολυ καλες φιλιες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Δειλα -δειλα κ βιαστικα...

Θα σας πω οτι η Αννυ τρωει καθε μερα απο λιγο!Χαιρομαι πααααρα πολυ!(μολις νευριασα :twisted: μα τωρα θα ακουσει ολους τους ηχους στο κινητο?να την ξυπνησει?)

συνεχιζω...

Κοριτσια ανοιγει το στοματακι!!!Απιστευτο!!!

Θουλη μου σε σκεφτομουν...Χθες δεν μπηκες καθολου κ ανησυχησα..

Αναρωτιομουν συνεχεια μηπως σε στενοχωρησα(-αμε) κ δεν εχεις κεφι να μας μιλησεις!

Ομως χαιρομαι που αποφασισες....οτι αποφασισες!

Γτ να μην σε δδεχτουν στο νοσοκομειο?Τι καρτελα?

Κ η γιατρος πιστευω δε θα εχει προβλημα!

Την ξυπνησε :evil: ...και την κοιμισα.../

Αυτο το "Αναστασιααααα!Το μωρο!" με τρελαινει............

Αθηναιες περασατε ωραια ε???Μπραβοοοο!!!Χαιρομαι!

Γιωτα το ειπες πολυ αργα χθες για τον καφε...Για μενα τουλαχιστον που μπηκα τωρα κ

μενω κ μακρια... 8-)

Νατασακι μου μ'αρεσεις!Μακαρι παντα να τα προλαβαινεις ολα κ να κανεις κ 2 φαγητα! :shock::shock: Φιλακια στα γατακια!!!! :lol:

Κολλησα χθες βραδυ με ενα παιχνιδι στο φεις...ντοτ-κατι...εκεινο που ζωγραφιζεις

κ μαντευεις !καταλαβατε? :oops::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη κοριτσαρες τελεια περασατε!!!

Μπραβο..να το κανετε συχνα!!!

ΠΟλυ χαιρομαι!!!

Αχ θελω να σας δω απο κοντα!!!

Αραγε η παναγιωτα πηρε το σπαθολαδο;;;;

Ο Μικρος κοιμηθηκε και την επεσα και εγω μαζι του..

τωρα τον πηρε η γιαγια και τον πηγε βολτα, και εγω θα αερισω το σπιτι, θα απλοσω το ενα πλυντηριο, θα βαλλω και αλλο, θα βαλω ηλεκτρικη στο σπιτι και θα σφουγγαρισω την κουζινα.

Εντοπησα σκονη στην κρεβατοκαμμαρα και θα ξεσκονισω...μα που στο καλο μαζευετε ρε γμτ!!!

Σας εχω πει οτι κουραστηκα να κανω δουλιεσ....θελω να κερδισω το Τζοκερ και να παρω γυναικα..ειναι το πρωτο πραγμα που θα κανω..

μετα θα κανω τον γυρο της Ευρωπης, μετα θα παρω μια μεζονετα στο πανοραμα, μετα θα χτισω μια στεγη για αστεγους οπου θα τους προσφαιρω καταλημα μπανιο ζεστο και φαγητο...και δεν θα ξαναδουλεψω ποτε στη ζωη μου..θα σερβιρω φαγητο στους αστεγους και θα νιοθω επιτελους ανθρωπος!!!!

Μη γελατε..το ειδα στον υπνο μου ολο αυτο..λετε να παω να το παιξω το τζοκερ;;

Ξεχασα να σας πω οτι θα αγορασω και ενα Τζετ οπου θα φορτονω τις Θεσσαλονικιες και θα ερχομαστε για καφε στην Αθηνα..η θα στελνω να μαζευει τις Αθηναιες και θα τις φερνεις εδω για ουζακι και τσιπουρα..

ενιοτε θα κανουμε και Βολτα μεχρι τη Γερμανια και τον Καναδα..αλλα και τουρνε αννα την Ελλαδα..Χιος Ηρακλειο, Λαρσα....τελεια δε θα ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοπερνάτε πουλάκια μου ε???? Μια χαρά τα καφεδάκια σας και τις βολτούλες σας. Αυττταααα είναι!!!!

Εμείς ξεστολίσαμε το δέντρο και μου βγήκε ο πάτος. Οι υπερπαραγωγές πλερώνονται κυρά μου. Ο Νίκος βοήθησε πάντως.

Νατάσα φτουφτου φτου και ξαναμανα φτουυυυυυ.... Μη μου πεις ότι πρόλαβες να κάνεις και γλυκό!!!!χοχοχο

Θου μπράβο ρε κορίτσι. Μπορεί να σου βγει παραπάνω απότι τα υπολόγιζες αλλά ο κύριος γιατρός σου πρέπει να μάθει να μην παίζει. Η Αγγελική δεν νομίζω να χει πρόβλημα να σε αναλάβει. Αχ πολύ χαίρομαι που πήρες αυτήν την απόφαση. Θα τη λατρέψεις. Είναι μια γλύκα. Λες να γεννήσω και γω εκείνες τις μέρες και να σε τρακάρω στον Γαληνό??? :lol: ¨Η μάλλον να έχει να ξεγεννάει και τις 2 μας????

Πεμπι μου περαστικά σας βρε. Πως πάει ο πυρετός? Εμείς έχουμε ακόμα μύξες από το πρωτοχρονιάτικο κρύωμα. Αυτό το ortisalin εχει πάρει φωτιά.

Χρύσα όταν κερδίσεις το joker στείλε το ελικόπτερο και κατά Κιλκίς μερέαν. Σαν την καλαμιά στον κάμπο είμαι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν το συζητω...ειπαμε θα κανουμε τουρνε....χιχιχιχιχι

Αχ τι με κανετε;;;..αμα παει και θουθου και της αρεσει με κοβω σε πρωτο γκουχ του γιατρου να την κανω και εγω κατα Γαληνοτατη μερια...

Ασχετο θου αμα πας στο www.invivo.gr εχει τα εφημερευοντα νοσοκομεια και φαρμακεια θεσσαλονικης..τα δ ενοσοκομεια τα βαζει για ολον τον μηνα.

Τα φαρμακεια δεν τα εχει ολα τα εφημερευοντα με το νεο νομο..αλλα εχει τα βασικα και ολες τις περιοχες..εγω το χρισημοποιω κατα κορον!!!

Ρε πιαιδια μια βοηθεια..

ξερετε κανεναν που να εχει παρει επιπλα απο τα κοχεν..κυριως παιδικα...

ειναι καλα;;;;

χτες στο ΙΚΕΑ δεν ενθουσιαστικα με κατι..θα παμε και Νεοσετ που ειδα κατι ενδιαφερων στον καταλογο τους αλλα ενα κρεβατι απλο με επισης απλο στρομα μας βγαινει γυρω στα 400 ευρω μαζι με το καγκελο..

στα κοχεν παλη με 600 ευρω παιρνεις ολο το σετ..

εγω ουσιαστηκα θελω μονο το κρεβατι γιατι νουλαπα εχω και φουλ δοματιο θα φτιαξω οταν θα παει σχολειο...αλλα θελω ενα κρεβατι κανονικο, μεγαλουτσικο να μπορω να ξαπλονω και εγω πανω του και να τον κοιμηζω οταν ποναει κλπ κλπ γιατι τωρα τελευταια ξυπναει παλη τη νυχτα χωρις να ξερει τι θελει και τον παιρνω μαζι μας οπου παλη γκρινιαζει και δεν αφινει κανενα να κοιμηθει..

θαλω να κανω και επιτελους εκπαιδευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι 2 μηνών και ειναι τόσο ώριμο,γλυκό και καλό μωρό!!! Χαριζει απλόχερα το χαμόγελό της σε όλους! O:-) Πραγματικά τρελάθηκα, ειμαι σίγουρη ότι θα την δω στον υπνο μου σήμερα! Αχ την πήρα αγκαλίτσα και ηταν ενα πουπουλάκι!

χμ χμ χμ άντε να πας Καναδά να βάλεις μπρος για το 2ο!!!! :D:D:D:D

Χρύσα εμείς πήραμε ένα κρεβάτι χωρίς στρώμα με την έκτωση 340ε, το στρώμα υπολογίζεται στα 200!!!!...μπορείς να το βάλεις ψηλά με σκάλα ή στο πάτωμα, ο Λ. π.χ. το έχει ψηλά, ενώ στην κοπέλα αρχικά θα το βάλουμε στο πάτωμα!!!! ξύλινο είναι! :)

όσο για το τζόκερ που λες, ελπίζω να παίζεις μην περιμένουμε τσάμπα να κερδίσεις!!! :roll::roll::roll: ....άντε για να ρθείτε και από δω μεριά!!!! :D:D

Θούλη μπράβο που πήρες μια απόφαση, εύχομαι όλα να πάνε καλά :D:YMHUG::x

νυστάζω αλλά θα ήθελα και κάτι γλυκό για το καφεδάκι μου μετά, βαριέμαι να πάω να αγοράσω!!!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η Νεοσετ δεν έχει τίποτις....

Είχαμε πάει για το δωμάτιο της Ειρήνης και βρήκαμε μόλις ένα κρεβάτι το οποίο μας ψιλόβόλεψε. Δε λέω μας άρεσε...

Μας έβγαινε νομίζω μάζι με ένα μέτριο στρώμα 380 ευρά. Πάάάάρα πολλά για κρεβάτι για 2χρονο. Έτσι καταλήξαμε στη λύση του ΙΚΕΑ για 3-4 χρόνια μέχρι να πάει στο σχολείο και να της κάνουμε το καινούργιο παιδικό.

Αθηναίες τί καλά!!!!! Μαζευτήκατε όλες!!!! Πείτε κανένα hot gossip καλέ!!!! Μη μας αφήνετε στα σκοτάδια....

Ζηλέυω...

Πως θα γίνει κάποτε να βρεθούμε όλες μαζί;;;;;;;;;;

Μαρία ρε το Κιλκίς 2 τσιγάρα δρόμος είναι!!!! Θέλεις και τζετ;;;;

Σου ξαναλέω δε σε ξέχασα. Θα σε τήλ! Ρώτα και τη Θου!! :lol::lol::lol:

Αναστασόνι ο Α δεν καταφέρνει να την κοιμήσει;;;; Δύσκολο ε;;;; Πολύ χαίρομαι που άνοιξε στοματάκι η Άννυ!!!! Με το καλό να αρχίσετε και τα σουβλάκια βρε!!!!!!!!

Τέλειααααααααα!!!!!!!!!!!

Θου πολύ καλά έκανες!!!!!!! Και γω δε νομίζω πως θα έχει πρόβλημα η Α.

Τόνια ξέχασα...

Πολύ όμορφα τα καδράκια σου ρε συ!!!! Μπράβο!!!! Χρυσοχέρα!!!

Αφροδίτη με την Έρη πήγατε;;;;

Άννα αισθητικός είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Νατασα μου μα ποοοοοσο τυχερη εισαι!φτου φτου φτουυ!!!!πάντα ετσι κοριτσακι μου να ειστε!

εμεις..ο γ.ηταν λιγο ζεστος το βραδυ,του εδωσα ντεπον κ κοιμηθηκε..το πρωι παλι τα ιδια,ορεξη ομως ειχε..το καλο που του θελω,γιατι με 5 μερες κρεας στπο προγραμμα, δεν εχει περιθωριο να μην τρωει!παντως εχει κ μια βραχναδα..θα δειξει..αν ειναι με πυρετο αυριο δε θα παω σχολειο..

αθηναιες περασατε ομορφα,ε;;;φιλακια πολλα!

αναστασια μου καταλαβαινω τη χαρα σου!κ μονο που ανοιγει το στοματακι της ειναι τελειο!εγω στην αρχη ετσι ελεγα,μεχρι να αρχισει να τρωει"ας ανοιγει το στομα κ ας ειναι μονο για λιγες κουταλιτσες,αλλα να παιρνει γευση!"

Μαρακι εμεις εχθες ξεστολισαμε..το πρωι ο γ. οταν ξυπνησε πηγε στο σαλονι που ειχαμε το δεντρο κ φωναζε εντρομος 'ΜΑΜΑ ΠΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!"

θΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ!Αφου αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα,τοτε ειναι κ η σωστη αποφαση!πες μας τί θα σου πει ο γιατρος αυριο!

Χρυσα μου με το τζοκερ σου!εγω του εκανα απο τωρα κανονικο δωματιο,πηρα 4 φυλλη ντουλαπα,με παταρια,ως το ταβανι,κ κρεβατι 1,10*2 για να χωραω κ εγω,οπως λες!απο κατω το εκανα μπαουλο,με μηχανισμο,ωστε να σηκωνεται ευκολα κ να εχω εξτρα αποθηκευτικους χωρους..για την κοχεν,πηγε μια γνωστη κ δεν εμεινε ευχαριστημενη..αλλα αυτα ειναι σχετικα!εμενα για παραδειγμα,δε μου αρεσαν ουτε της νεοσετ..πηγα στον υφαντιδη,ενταξει,καλπως πιο τσιμπημενες οι τιμες,αλλα ποιοτικα κ εμφανισιακα μου φανηκαν καλυτερα!το κρεβατι βγηκε 600

ε κ το στρωμα 150!αλλα αν δεν εκανα τον μηχανισμο που σου ειπα,θα ηταν 300ε φθηνοτερα ειπαν! κανε μια ερευνα αγορας!δε χανεις κατι!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKLEς μπραβο που περασατε ωραια!

εμεις χαλια πολυ χαλια... η μικρη με πυρετο ο Π. το ιδιο και κανει χειροτερα απο την Μ-Ι

εγω δεν μπορω ουτε να κατσω....ποναω και ζαλιζομαι οταν στριβω το κεφαλι μου......

η ρθε η πεθρα και εβαλε σκουπα....γυριζω μεσα στο σπιτι....αυριο θα παω γιατρο....

σας ζαλισα σορυ....

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Ριξαμε καααααατι υπνουυυυυυυυυς!!!!! Δεν λεγαμε να ξυπνησουμε!!! :D

pebi περαστικα σας!!!! :(

lovie αισθητικος και μακιγιεζ ειμαι.

Σες θα ρωτησω την κουμπαρα μου απο Θεσσαλονικη μηπως ξερει!!

Κοριτσια μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε οοοολες μαζι!! Θα ηταν τελεια. Καλε ολη μερα χαμογελαω μονο και μονο που περασα ωραια! Το χρειαζομουν τελικα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...