Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν έχω και άλλη επιλογή! Η μικρή κατεβάζει λίτρα γάλα από μένα αλλά ούτε σταγόνα από το μπουκάλι. Φαντάζομαι θα της αρέσει και εκείνης να βγει έξω.

Θα πάμε μέσα στο κατάστημα, στον χώρο για μη καπνιστές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αlο κοριτσουθια!!!!

Αληθεια σας αρεσαν ή το λετε για μη με στεναχωρησετε;;;; :lol::lol: Η αληθεια ειναι οτι δε βγηκαν οπως το περιμενα,αλλα πολυ δυσκολο να ζωγραφιζει με το πινελο ρε παιδια!!! :-s Με το μολυβι εβγαιναν πολυ πιο ομορφα τα σχεδια...

Μαρια τα εβλεπα ρε και τα εκανα,δεν εχω τοση πολυ φαντασια δυστυχως!!! :-p

Αφρο κι εγω ενα αγχος πως θα το παει ο Αλεξ τον ερχομο του μωρου το εχω... :? Ειναι και σε δυσκολη ηλικια...Παντως οτι θα ζηλεψουν ειναι σιγουρο και αυτο ειναι και το πιο φυσιολογικο,το θεμα ειναι σε τι βαθμο...Κι αν μας βγουν ηρεμα και βολικα σα της Νατασουλας(φτου να μη σας ματιασουμε! :D ) και δεν μας τρωνε πολυ χρονο θα το παρουν πιο χαλαρα.Αλλα αν βγουν ζορικα και πρεπει να ασχολουμαστε ολη μερα μαζι τους νομιζω θα φρικαρουν τα αντρακια μας!!! :roll:

Παιδια νομιζω το θεμα σιδηρου ειναι στο καθε παιδι...εμενα ειχε εκ γενετης πολυ υψηλο σιδηρο και αιματοκριτη κι ετσι συνεχισε παρολο που ουτε κρεας τρωει πολυ και σκατοκρεμες τρωει...βεβαια γαλα δε πινει απο 7 μηνων,αλλα δε νομιζω να φταιει αυτο...

Ιουλια ισως ειχε τη προδιαθεση και θα επεφτε ουτως η αλλιως κι απλως το γαλα να το ενισχυσε... :?

Παντως κι εγω ξερω οτι μεχρι τα 2 να μη πινουν φρεσκο γαλα..

Αναστασια πετυχε το φλουρι η Αννυ;;; Ε η αληθεια ειναι οτι οι πιθανοτητες (με τη μιση πιτα) ηταν με το μερος της!!! :lol::lol:

Σημερα πηγαμε κι εμεις με τις Ηρακλειωτισσες για καφε και περασαμε πολυ ωραια,ασχετα που δε μας αφησαν τα σκατουλια σε ηρεμια! Πολυ καλες κοπελες! :D

Θουλη καλα η αδερφη σου γαμω τα ατομα!!!!πολυ τη συμπαθησα!!! :D

Ακαι για την ανιψια σου δεν εχω λογια!!!!Πολυ μουτρακι!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω και άλλη επιλογή! Η μικρή κατεβάζει λίτρα γάλα από μένα αλλά ούτε σταγόνα από το μπουκάλι. Φαντάζομαι θα της αρέσει και εκείνης να βγει έξω.

Θα πάμε μέσα στο κατάστημα, στον χώρο για μη καπνιστές.

Ναι ναι Αθηνά αυτό ήθελα να σου πω, να κάτσετε πίσω πίσω που έχει και λίγη άπλα για τα μεγαλύτερα που θα τριγυρνάνε και θα τα κυνηγάμε.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδάκι εγώ να σου πω τώρα που δεν έχω άλλο γάλα παρά μόνο σταγόνες, θέλω νατο κόψει. Αλλά αυτός το χει παρακάνει από τότε που τον μετακόμισα. Πιπιλάει όποτε πάω να τον πάρω αγκαλιά και το χέρι είναι μονίμως μες την μπλούζα μου για να πιάσει σταθμό ακόμα και αν φοράω ζιβάγκο!!!!! :cry: Καλά ξίδια για το βράδυ. Η πρώτη φορά είναι θα παλιώσεις μετά. Την πρώτη φορά που τον είχα αφήσει τον Νϊκο είχα τόσο άγχος για το πως θα είναι και ο μικρός καλοπερνούσε και ούτε που με ζήτησε.

Ιουλία κάποιοι λένε ότι παιδί που έχει θηλάσει και αποθηλάσει μόνο του, δε χρειάζεται να πει γάλα ever! Κάτι σαν τα ζώα που αφότου αποθηλάσουν από το γάλα της μάνας τους δεν πίνουν από άλλο θηλαστικό αλλά συνεχίζουν μόνο με τροφές. Έχει ριζωθεί όμως στη νοοτροπία μας το γάλα και λίγους ξέρω που το εφαρμόζουν. Δίνουν αμυγδαλόγαλα που έχει πολλές βιταμίνες μέσα. Εγώ του δίνω γάλα όταν είναι νηστικός μόνο. Ποτέ σε συνδυασμό με άλλη τροφή και μεσα στα φρούτα του βάζω αλεσμένα αμύγδαλα άψητα. Πρέπει όμως να τον πάω για εξέταση να σιγουρευτώ. Δίνε του και αυγουλάκι κάθε μέρα που έχει σίδηρο αλλά καλύτερα πάρε βιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω για οσο με αφησει ο μικρος

τον εχω αγκαλια και σας διαβαζω εχει ξετρελαθει με την φωτο του μανωλακη και το τικερακι της αρτζυ

εμενα τωρα τρωει μεσημερι-απογευμα φαγητο(να ναι καλα ο καινουργιος μας παιδιατρος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ πως κ εμεινες μεσα>ουτε μια βολτα στη γειτονια?

Εχει ακομη πολυ χιονι?

αυτό αναρρωτιέμαι και εγώ!!!!

δεν υπάρχει ούτε δείγμα χιονιού!!!! έλιωσαν τα πάντα και σήμερα είχαμε ζεστούλα 10 βαθμούς!!! :D:D:D:D

πάω να ξυπνήσω την μικρή, να ντυθεί να φύγουμε

:

11:00 Αγία Παρασκευή στο Φλοκαφέ.

Αθηνά + Μαγούλω-Προγούλω

αυτές ποιές είναι? :o:o:o ....αααααααα εννοείς την Ιλιάνα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ κουκλες?

μπαινω διαβαζω αλλα δεν εχω και πολυ διαθεση!

ο Π. ειναι με πυρετο....

η Μ-Ι εχι γκρινια..

και εγω απο το μεσημερι μετα απο ξαφνικο φτερνισμα δεν μπορω να γυρισω το κεφαλι μου η να σηλωσω το χερι μου ψηλα.....ποναει ολη μου η σπονδηλικη στηλη και με πιανει οξυς πονοκεφαλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαι παλι!

να πω,για τελευταια ομως φορα γιατι κουραστηκα να το σκεφτομαι ολη νυχτα κ ολη μερα,μαρακι μου οτι αυγο,κ μαλιστα χωριατικο,τα φερνει η πεθερα μου απο το χωριο,του εδινα μερα παρα μερα ετσι κ αλλιως!

αμυγδαλα αλεσμενα του εβαζα μεσα στο γιαουρτι,στα φρουτα πώς;αφου τρωει κομματια,οχι πια φρουτοκρεμα..

αυτο για το γαλα το ξερω κ συμφωνω..

καλα να περασετε κοριτσια αυριο στον καφε!

βρε παναγιωτα θα πας τελικααααααααααααααααααααααααα;;;;!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.stigmap.gr/view15767_Metro+Γραμμές+2+3+Αγ+Παρασκευή+Ag+Paraskevi.html

βρηκα το μετρο που ειναι το καφε ειναι στην αγιου ιωαννου κοντα στην πλατεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπακια γεια..που λεει και η πΑΝΑΓΙΩΤΑ!!!

τι κανετε;;;

εγω πολυ απογοητευτηκα!!!

Πηγαμε ΙΚΕΑ..δεν βρηκα κατι που να με βολεψει με αυτα που θελω και ετσι θα παμε μεσοβδομαδα στη νεοσετ να δουμε οπου ειδα κατι ωραια κομματια στο ηλεκτρονικο τους καταλογο...

Το κρεβατακι που θελαμε μαζι με το στρομα μας εβγαινε 300 ευρω..παρα πολλα γιατι ειναι και μικρο..τοσο ειναι και το δικο μας αμα βγαλουμε τα καγκελα και βαλουμε το μικρο κεφαλαρι..

Τεσπα..τελικα πηραμε το πλαστικο τραπεζι με 2 καρεκλες, και μπαταριες, επισης φαγαμε κεφτεδακια- εγω δεν τα χωνευα ποτε αλλα τωρα εφαγα 10 και χαμπαρι δεν το πηρα για ποτε, και φυσικα παγωτο...μνιαμ μνιαμ.....

Αυτα τα ολιγα

καλα να περασετε αυριο στον καφε!!!

εμεις θα παμε καλε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Πολλά γραψατε πάλι! :-w:-w:-w:-w

Εμείς βγήκαμε στις 13:00 και πηγαμε στο πάρκο (Πεδίον του Άρεως) με την αδερφή μου και τον ξαδερφο μου, μετά πήγαμε για σουβλάκια, μετά περάσαμε απο τη δουλειά του μπαμπά, μετά από τη δουλειά της γιαγιάς, ε περάσαμε λίγο και από το σπίτι της θείας μου και μαζευτήκαμε από τους δρόμους στις 7 το απόγευμα! :oops::oops:

Δεν έκανα τίποτα στο σπίτι! Ούτε μία δουλειά. Τώρα έβαλα ένα πλυντήριο και άλλαξα πετσέτες και σεντόνια, θα πάω να απλώσω, να βάλω άλλο ένα, να μαγειρέψω για αυριο να μπανιαρίσω το παιδάκι μου και να κανω και γω ένα για να σας συναντήσω αύριο μοσχομυρωδάτη! :lol::lol::lol:

Τόνια ωραία τα καδράκια σου! Εμένα δυστυχώς τα χέρια μου δεν πιάνουν καθόλου.

Θούλη και γω μάλλον θα άλλαζα γιατρό αν μου την έσπαγε όπωςέκανε σε σένα. Δεν έχω χειρότερο απο το να μου λένε κάτι και μετά να το παίρνουν πίσω!! :evil::evil:

Θα συμφωνήσω με Άργι.

Αχ κορίτσια δε θυμάμαι άλλα...

:oops::oops::oops::oops::oops:

Έχω μία νύστα... δε βλέπω μπροστά μου!! 8-|i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λέμε αυριο κορίτσια!

Εμεις πεσαμε πάλι σημερα και θα έρθουμε με πρησμένο κούτελο στην συνάντηση!!

Καληνύχτα, παω να απλώσω το δευτερο πλυντήριο και θα χαζεψω την βλακεία στον ΑΝΤ1..

θα τα πουμε αυριο Γιουπι!

:x:x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πως θα περασει η νυχτα?

η Μ-Ι σηκωσε πυρετο...

ο Π. συνεχιζει πυρετο....και κανει χειροτερα απο την Μ-Ι...

και εγω εβαλα 2 εμπλαστρα στην πλατη....αλλα ουτε καν τα καταλαβα...ποναω....

θελω την παλια μου ηρεμια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!τι κανετε?κριμα ρε Μαρθα για την κλινική...να πεις οτι εχετε ιστορικο με αλλεργια στο αγελαδινο για να μην δωσουν σκονη εφοσον δεν θελεις..ηταν το πρωτο πραγμα που μας ρωτησε ο αλλεργιολογος!εαν ειπιε σκονη στο μαιευτηριο....ενταξει αφου εχει πακετο 2 ημερων και εκει,παντως εγω δεν θα κωλωνα να αλλαξω γιατρο ,σοβαρά!!

αυριο το απογευμα θα πιουμε καφε?τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΜΑΜΑ!!!

Ετοιμαζόμαστε...

Θου σε σκεφτομαι συνέχεια, μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου, ολα καλά θα πάνε! Σε λίγο καιρό θα κρατάς και το δευτερο ζουζουνάκι σου στην αγκαλιά σου!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...