Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

οχι αναστασι. θα τον αφησουμε 8 παρα κ θα φυγουμε

αυτος κατα τις 10 κοιμαται, αχ ελπιζω το πουλακι μου να μη ζοριστει...

καλα χρυσα εσυ δε μπορεις να πας σε γιατρο εφημεριας.. βουρ για καισαρικη θα σε βαλει, πρεπει να σε παρακολουθει στενα καποιος

τελικα σε ποιον γιατρο κατεληξες?

αντε καλα ψωνιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα..!

τελικα εχουμε αναιμια..

φραν μου ο σιδηρος του γ. ειναι 28...

λοιπον,δε θα παρει συμπληρωμα,θα το παμε διατροφικα για 6 μηνες,μετα επαναληπτικες κ βλεπουμε..

αααααααααααααααχ..5 φορες την εβδομαδα μοσχαρι,συκωτι,1 ψαρι,1 λαχανικα,ΟΧΙ ΦΡεΣΚΟ ΓΑΛΑ,καλα αυτο δεν χρειαζοταν,πλεον μονο θηλασμος,οχι γαλα κατα τη διαρκεια της ημερας,αυτο το αλλαξα ηδη..

μου ειπε ο παιδιατρος πως τη ζημια το γαλα την εκανε..αφου ετρωγε κανονικα..τωρα πια θα το βουλωσω κ θα τον ακουσω..

σας χαιρετω να παιξω λιγο με το ερωτακι μου..αφηστε που τωρα πια μου φαινονται κομμενα τα ματακια του..ααα..θα τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως λενα,οσες φορες τον αφησα στους γονεις μου,κοιμηθηκε σαν πουλακι!~αδικα ανησυχουσα! εδω μονο κανει τα τρελα του!!!

καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!!!!

Τί κάνετε;;; Η Ειρήνη έχει βγει βόλτα με τη γιαγιά και γω αράζω στον καναπέ μου! Το νινί κοιμάται! Είχαμε ένα σούπερ βράδυ χθες...

Η μικρή ξύπνησε στις 4.30 στις 6.30 και μετά στις 11 παρά. Μια χαρά. Τώρα κοιμάται λες και είχε να κοιμηθεί καμία εβδομάδα!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλία μου δεν το κατάλαβα...

Το φρέσκο γάλα επιδείνωσε την κατάσταση; Τ τυριά γιαούρτια κλπ; Του το έδινες μέσα στη μέρα; Αφού είναι διατροφικό τότε το θέμα όλα λύνονται. Καλά επόμενα αποτελέσματα εύχομαι.

Χρύσα και γω ήθελα ψαράκι σήμερα αλλά βαρέθηκα να βγω να πάρω μιας και ο πατερούλης μας δεν πήγε για ψάρεμα αυτήν την εβδομάδα.

Νατασία τί χαμπάρια;;;; Είδες τη ζουζόυνα;;;;;; Δεν μοιάζει με την Ειρήνη;;;;;;

Θου εμείς τα είπαμε. Μεγάλο φάουλ του γιατρού σου να σαφήσει τόσο καιρό να ελπίζεις. Και σιγά που δεν μπορεί να πάει. Τεσπα.

Εγώ πάντως από κει έχω να θυμάμαι τα καλύτερα! Πολύ ανθρώπινο το περιβάλλον. ήσυχο ,όλες οι κοπέλες χαμογελαστές. Δε με ενόχλησαν ποτε. Ίσα ίσα με ρωτούσαν συνέχεια από μόνες τους αν θέλω κάτι. Απο καθαριότητα δεν το συζητώ....

Λένα καλά να περάσετε!!!! Μουδανιά είναι η κουμπάρα σου;;; Θα μείνετε εκεί το βράδυ;;;

Αναστασία πολλά φιλιά στον Σπυράκο σας! Να τον χαίρεστε!!!

Σημείωση: Ότα είπα αρμέγομαι εννοούσα κάνω μασαζ στο στήθος για να βγει το γάλα. Φυσικά και δεν χρησιμοποιώ το θήλαστρο γιατί αλλιώς την πάτησα...

Τις επόμενες μέρες όταν θα έχει περάσει λίγος καιρός λέω να ανοίξω ένα θέμα για το tandem και να σας πω την εμπειρία μου. Μέχρι στιγμής πάντως πάμε πολύ καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια πουλάκια μου. Ο μικρός χτες από τις 11.30 που τον έβαλα στο κρεβάτι του, πάλι 1.15 και κοιμήθηκε. Αυτό το πρόγραμμά του έχει γίνει ό,τι να ναι.

Νατάσα η μικρή πολύ power μωρό. Εμένα τέτοια ωράρια ο Νίκος μου τα κανε όταν χρόνισε και μετά! :evil: Άντρες παιδί μου. Βασανιστές.

Θου που είσαι?'Ελα μην κρύβεσαι αφού ξυπνάς από τα χαράματα :lol:

Ιουλία πως το κατάλαβες ότι κάτι έχει ο μικρός ρε? Και γω θέλω να τον κάνω εξετάσεις να δω που βρίσκεται αλλά τον λυπάμαι ρε γμτ. Προχτές που πήγαμε στην Πατσούρου μου είπε κάθε μέρα κρέας μέχρι να διχρονίσει και μετά 4 φορές τη βδομάδα.

Από τότε που τον μετακόμισα στο κρεβάτι του ζητάει να πιπιλίσει μες τη μέρα και γενικά έκανε ένα πισωγύρισμα στο θηλασμό. Δε θηλάζει όμως απλά θέλει να πιάνει βυζί όλη μέρα και να ζητάει πιπίλα. Αν δεν το κόψει κάτι μου λέει ότι μόλις μυρίσει το γάλα θα πάω και γω για ταντεμ.Η Πατσούρου μου είπε ότι αν ζητήσει να πιει να κάνω ό,τι θεωρώ εγώ σωστό και ό,τι με κάνει να νιώθω καλύτερα. :roll:

Ρε τόνια αυτά τα σκέφτηκες μόνη σου ή τα είδες κάπου και τα ζωγράφισες? Αν δω κάτι μπορώ να το ζωγραφίσω αλλά γενικά ούτε γραμμή δεν μπορώ να σκεφτώ από μόνη μου.

Σημερα και μεις έχουμε έξοδο. Θα αφήσω για 3 φορά τον Νίκο στους παππούδες να κοιμηθεί εκεί (δεν τους το είπα ακόμα βέβαια). Εϊναι ερωτευμένος με τον πεθερό μου οπότε ούτε κιχ βγάζει όταν τον αφήνω. Αν είναι μόνη της η πεθερά μου θέλει να έρθει μαζί μου. Την έχει συνδέσει με φαγητό, άλλαγμα και αγκαριοδουλείες ενώ ο άλλος τον ξεθεώνει στο παιχνίδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη προς το παρον πηγαινω στον παπανικολαου..αλλα δεν μασαω μια να αλλαξω αμα χρειαστει.

Θα δειξει...

νατασα επρεπε να στειλεις καποιον να σου παρει ψαρακι..οχι οτι εχει μεγαλη ποικιλια..δεν εχει και πολλα ψαρια αυτη την εποχη ..αλλα ισως και καλυτερα που δεν εστειλες..μια φορα εστειλα τον Οδυσσεα εγω και πηρε κατεψηγμενη γλωσσα....απο τη λαικη...τι να πω

εγω του πηρα μια μικρη γλωσσα την οποια κανω στον ατμο με πατατα καροτο σελινο και κολοκυθι..του αρεσει ετσι.

εμεις θα φαμε τσιπουρες στο φουρο.

μαρια ασε και εμεις τωρα που θα παρουμε κρεβατι τον βλεπω να ξαναζηταει...

καλε οταν τον παιρνω αγκαλια βαζει το χερι στη μπλουζ ακαι χουφτωνει το βυζι..απιστευτο παιδι..

Εγω ελπιζω το δευτερο να μοοιασει την μπεμπα της Νατασας..να κοιμαται...συνεχεια..

Ο Τζεφ κατι εχει παθει και δευτερο βραδυ με ξενυχταει βαρβαρα..δεν ξερει τι θελει..

αλλα ιδρωνει πολυ...παρα πολυ..μουσκεμα γινετε..

και το βραδυ δεν αναβω καλοριφερ ουτε του φοραω ζεστα ρουχα ουτε εχει κουβερτα μαλλινη..μια βαμβακερη εχει λιγο χοντρη και κοιμαται με ενα απλο μακριμανικο κορμακι, ουτε καλτσες ουτε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια αφου ειναι διατροφικο το θεμα παλι καλα..

ολα καλα θα πανε κ οι επομενες εξετασεις σας θα ειναισουπερ!!!

νατασα μου μουδανια ειναι η κουμπαρα μου! γιορταζε χτες ο δικος της κ θα βγουμε εξω!! θα ειναι κ η κοπελα του αδερφου του αποψε (που της κανει τη ζωη κολαση) κ ελπιζω να μην εχουμε σοου! :?:?

οχι δε θα μεινουμε εκει, θα γυρισουμε σπιτι μετα.. ο μικρος θα ξυπνησει στη μανα μου βεβαια!

μπραοβ ρε νατασα!! παρα πολυ χαιρομαι που εισαι κ τα πας τοσο καλα!!!

μια χαρα υπνους κοβει η μικρη!!

παπακι καλο κουραγιο κ εσυ με το μεμε!! εσυ τι θες να το κοψεις η να το συνεχισεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας,

εμείς παιδιά στον Λ. δεν έχουμε κάνει καμμιά εξέταση αίματος!!! :? ο γιατρός μας δεν μας έχει πει τίποτα σχετικά!!!! και εγώ είπα να κάνουμε και αντιδρά ο άντρας μου!!!! :o:o:o ....και τον βλέπω και λίγο χλωμό!!!!!....

επίσης ναι Αναστασία εδώ δίνουν βιταμίνη D λόγω έλειψης ήλιου!!! στον Λ. είχα δώσει όσο έπρεπε στην κοπέλα μου μάλλον το αμέλησα λίγο και ακόμη έχω ένα κουτί!!!! :oops::oops::oops::oops:

Τόνια τέλεια τα καδράκια και εγώ δεν είμαι της χειροτεχνίας!!!! :?

Θούλη εγώ θα άλλαζα γιατρό, θα πήγαινα την επομένη στον κύριο και θα του έλεγα: ευχαριστώ για τις υπηρεσίες σας αλλά επειδή θέλω να πάω Γαληνό σας αλλάζω!!!! :|

εδώ γςννάς στο νοσοκομείο και δεν έχεις τον γιατρό που σε παρακολουθούσε σε όλη την εγκυμοσύνη, άλλωστε εδώ ο γιατρός την ώρα της γέννας είναι διακοσμητικό στοιχείο!!!! όλη την δουλειά την κάνει η μαία ..... και η έγκυος φυσικά!!!! :lol::roll::roll:

εγώ μια ζωή είχα τα μαλλιά μου καρέ χωρίς φράτζα, τα τελευταία 10 χρόνια τα έχω μακρυά ή μέχρι τον ώμο....πέρυσι αποφάσισα να τα κόψω ωφέλειες και ομολογώ ότι μόλις βγήκα από το κωμμωτήριο ήμουν σαν ούφο! δεν μου άρεσα καθόλου!!!! το πρόβλημά μου ήταν ότι τα υπόλοιπα ήταν πιο κοντά, όταν μάκρυναν λίγοα τα υπόλοιπα οι ωφέλειες ήταν πιο ωραίες.....τώρα λέω να τα αφήσω έτσι για ένα διάστημα!!!! πάντως το πρόσωπό μου αλλάζει κάθε φορά που κάνω διαφορετικό κούρεμα!!!!

επίσης κάθε φορά που κάθομαι στο λαπ τοπ όλο και κάποιος θα έρεθι να με ενοχλήσει, είτε τα παιδιά θα θέλουν κάτι είτε ο σύζυγος θα έχει φάτσα λες και κάθομαι όλη την ημέρα!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: ....ουφ πολύ κουρασμένη.....

Ιουλία εύχομαι με την διατροφή όλα να βελτιωθούν!!!!!......μα μου κάνει εντύπωση όλα τα σημερινά παιδιά έχουν αναιμία? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! Γυρισα και εγώ...

εχω τόσες πολλές δουλειες και δεν θέλω να κάνω τίποτα...

Ιουλία μου δικιο εχουν τα κορίτσια, αφου ειναι διατροφικό το θέμα θα λυθεί γρήγορα, μην ανησυχείς.. Σε λιγο καιρό θα ειναι μια χαρά το ζουζουνάκι σου...

Αργυρώ μου τι κάνετε? ΚΑι ο δικός μου ο συζηγός οταν με βλέπει στο λαπτοπ κάτι τον πιάνει και με εκνευρίζει... Αν και τωρα που το σκέφτομαι.. και λείπει... μου έχει λείψει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη υπήρχαν μέρες που έκανε και 4 (όταν περνούσε κάτι πχ δόντια) και μέρες που θήλαζε μια ή και καμία φορά. Τώρα μου ζήτάει κυρίως όταν βλέπει το νινί να τρώει. Έχει βέβαια την υπομονή να περιμένει μέχρι να τελειώσει η μικρή και μετά να πιεί...

Αααα προχθες το βράδυ ξυπνησε ήρθε στο δωμάτιό μου και με είδε τα ταΐζω το νινί. Μου είπε αμέσως θέλω γάλα και γω της απάντησα να παέι στο κρεβάτι της και μ'ολις τελειώσει το νινί θα πάω να της δώσω. Ε αυτό ήταν, σε 2 λεπτά αφότου πήγε την άκουσα να ροχαλίζει!!!! :lol::lol::lol: Βολικό παιδί!!!!!

Μαρία σε ξέχασα ρε.....

Μου το είχε πει και μένα αυτό με το κρέας αλλά ποτέ δεν το έκανα. Δε μου αρέσει σαν ιδέα και πολύ.

Έτσι κιαλλιώς εξετάσεις κάναμε όταν έφαγε την ταμπλέτα και πήγαμε στο Παπαγεωργίου. Δεν τίς είδα και ποτέ αλλά φαντάζομαι πως αν είχαν δείξει κάτι θα μας το έλεγαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι καλο κοριτσι η ειρηνουλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σιγουρα αν ειχε κατι θα σας το ελεγαν στο νοσοκομειο!

παντως θουλη κ εγω ειμαι της αποψης να του πεις οτι θα τον αλλαξεις

πιστευω οτι θα τον τσουξει!!!

ουφ ηρθαν οι γονεις μου κ μου κρατησαν λιγο τον μικρο κ ξεστολισα στα γρηγορα..

τωρα θα κανω ριζοτο με μανιταρια για να φαμε μαζι με το ρολο σε καμια ωριτσα που θα γυρισει το μωρο μου!!!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου!τί καλα που τα πατε τοσο καλα με την μικρουλα κ την μεγαλουλα!αχ μακαρι ετσι κ καλυτερα να συνεχισετε!

για το γαλα,το φρεσκο δεσμευει τον σιδηρο κ εμποδιζει την απορροφηση του απο τον οργανισμο..επινε 200-250 μλ τα μεσημερια πριν κοιμηθει..τωρα πια του το εκοψα..κ γιαουρτι ετρωγε καθε μερα κ μαλιστα χαιρομουν που ετρωγε πια κουκακη κ οχι τυπου ADVANCE αλλο..

τωρα ειδα..μαρακι προληπτικα μετα το χρονο κανουμε ελεγχο αναιμιας..βρε πηγαινε να εχεις το καφαλι σου ησυχο..

αυτο για το κρεας δεν το ηξερα κ η ΗΛΙΘΙΑ εδινα μονο 2 φορες την εβδομαδα..σκατα τα εκανα

τεσπα,θα δουμε 6 μηνες πως θα παει διατροφικα..

φιλακια κ καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία όλα καλα θα πάνε dont worry...

Λενάκι εχω χάσει επεισόδια.. που θα πάτε?

Μπράβο βρε Νατάσα με την Ειρήνη! Πραγματικά βολικό παιδι!

Κορίτσια ειμαι πτώμα δεν αισθάνομαι καλά.. και δεν ξέρω αν ειναι ψυχολογικό ή έχω κάτι άλλο.. Ο μικρός κοιμάται και θα την πέσω και εγώ λίγο.. μέχρι να τελειώσει και το πλυντήριο... γιατι μετά έχω κ άλλο...

Αργυρώ μου τελικά το αυτοκίνητο θα το κρατήσει ο αδερφός μου και θα μας μείνει!! :D:D:D

Ευτυχώς γιατι ειναι σχεδον καινούργιο και το αγαπώ πολύ! Ετσι δεν αγχώνομαι, θα το έχω μέχρι το τέλος! Τελικά μπορεί να φυγουμε και νωρίτερα... μπορει και κατα τις 10 Φεβρουαρίου!!!

Αφρο υπάρχει περίπτωση να θέλει να κοιμάται και ο Μανωλάκης μαζί σας.. Μπορεί όμως και να το πάρει ελαφρά... θα δείξει!

Αυριο ειπαμε ε! θα σε πάρω τηλ, κατα τις 11 παρα θα έρθω να σε πάρω!

Τελικά θα τον πάρω τον Κώστα μαζί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου μια πολυ καλη μου φιλη γεννησε πριν 1 μηνα περιπου το αγορακι της κ εχει κ ενα κοριτσακι 20 μηνων!η μικρη ζηλευει πολύ,γενικα δυσκολευεται αρκετα..ε!αυτο που εκαναν ειναινα κοιμαται μαζι με το κοριτσακι ο μπαμπας,βασικα η μικρη το απαιτησε με τον τροπο της!,κ η μαμα με το μωρο που θηλαζει!

λυσεις υπαρχουν,εσυ να εισαι ηρεμη κ θα τα καταφερετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ερη μια χαρα σας βολεψε με το αμαξακι!!!

αντε πλησιαζει ο καιρος.. σου ελειψε ο αντρουλης σου κοριτσακι μου ε?

αχ κ εγω δεν ξερω τι θα εκανα τοσο καιρο μακρια του..

πουθενα δε θα παμε καλε!! :lol::lol:

θα βγουμε για ποτο το βραδυ κ αγχωνομαι που θα αφησω τον μικρο!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala den paizei na koimate me ton mpampa ,ton enoxlei pou roxalizei :lol::lol::lol:

mas blepw egw to nini kai o manwlhs sto diplokai o mpampas sto paidiko :lol::lol::lol:

kalutera den tha ton akoume oute auton oute ta ksipnitiria tou :twisted:

eri kai egw malon tha ton parw ,den polu paizei na erthei o kwstas prin tis 11 spiti ...tha pareis karotsi ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι μην αγχωνεσαι!!!

ολα θα βρουν το δρομο τους!

ενταξει θα ζηλεψει λιγο ο μανωλακης, ειναι κ φυσιολογικο, εχει συνηθισει να ειναι ο πασας του σπιτιου... αλλα θα του περασει!!

μπορει κ να μην εχει κανενα απολυτως προβλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη θα τον βρείτε μόνοι σας τον τρόπο

θα δεις

όπως όλοι μας

Κι εγώ σκεφτόμουν πως και τι και τελικά ο καθένας όπως βολεύεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

και χαρα σας κ αερα στα μυαλα σας!

Ιουλιακι ολα οκ βρε!διορθωσε τα μικρολαθακια(αν θεωρουνται λαθακια :? ) κ θα στρωσει!

Λενα ασε την παρλα κ ετοιμασου!!!αποτριχωση κ γενικο μποτε!

που ξερεις τι θα συμβει στο γυρισμο στο αμαξι? :lol::lol::lol::lol:

Νατασακι....Δεν ηθελα να πω τιποτα,αλλα αφου με ρωτας...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ η μπεμπιτσα της ειναι καρακουκλαρα!!!

Χαρα στον μπεμπη της Παναγιωτας!

Μια μουριστα τοοοση δα!Ενα γλυκο γατακι!Που...μοιαζει λιγο την Ειρηνη αλλα

οχι κ τοσο...Αρα πιστευω πως σε λιγες μερες θα μοιαζει πολυ στη Νατασα!!!

Αχ αντε να μεγαλωσετε λιγουλακι κ να σας δουμε απο κοντα!

Σου εχω πει οτι ζηλευω(με την καλη εννοια) για τα καλα κ υπναραδικα μωρακια σου?

Αντε κ τα επομενα 2 να ειναι ετσι!Κ μετα θα μας μοιραζεις πορτοκαλια κ χυμους(ως πολυτεκνη! :lol::lol::lol: ) μαζι με τα αυγα κ τα λαχανικα! =))=))

Αργυ πως κ εμεινες μεσα>ουτε μια βολτα στη γειτονια?

Εχει ακομη πολυ χιονι?

Αυτο βρε παιδια ειναι λιγακι κουραστικο!Για να βγουμε εξω στη σουηδια

καναμε μιση ωρα...ντυνομασταν σαν κρεμμυδια...κ αντε μετα αλλη μιση για να ξεντυθεις!

ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ της βσιλοπιτας μας επεσε στην ΑΝΝΥΥΥΥΥ! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:

Βεβαια οι πιθανοτητες ηταν μαζι της!Πηρε την μιση κ απο 1/4 εγω κ ο Α!!!!

Τυχερο θα ειναι το μπεμπακι μου φετος!!!

(η πιτα πολυ νοστιμη αλλα καμια σχεση με την αρχ συνταγη! :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσα που διάβασα δυο κουβέντες μιας και δεν σας π[ρολαβαίνω. Το πρωι ήταν στις 49 σελίδες, αλλά με το μωρό στο βυζί και τη Δανάη να φωνάζει "Μανούλα μου" ήταν αδύνατο να γράψω.

Αφροδίτη όσο πιο χαλαρή είσαι εσύ, τόσο πιο ανώδυνα θα είναι τα πράγματα για τον Μανωλάκη. Αν ξυπνήσει το βράδυ, μη θυμωσεις ούτε να τον πιέσεις να κοιμηθεί. Άφησέ τον δίπλα σου όσο θα θηλάζεις. Σε 3 μέρες δεν θα δίνει σημασία αν ξυπνάει το αδερφάκι του...

Η Δανάη το πήρε καλύτερα από ότι η Ναταλία.

Πρέπει να φύγω...

Κάντε μου μια ανακεφαλαίωση για αύριο:

11:00 Αγία Παρασκευή στο Φλοκαφέ.

Αθηνά + Μαγούλω-Προγούλω, Αφροδίτη, Αννούλα, Γωγώ, Ελευθερία, Φρανίτα

Ποιά άλλη; Αν ξέχασα καμία συγχωρέστε με γιατί δεν έχω τα μυαλά στη θέση τους και δεν προλαβαίνω να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...