Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol: βρε εχετε πολυ γελιο λεμε!!!!!

Τονια (γελασα πολυ με τα ποστ σου για την ορθογραφια!) αλλα...Θυμηθηκα που με ρωτησες για τις γιαγιαδες!

Την πεθερα μου δεν την συμπαθω κ δεν ειναι κ ικανη να προσεξει παιδι.

Τη μανα μου...Οκ..1 φορα την αφησα εκει κ πηγα για καφε.

Κατα τ'αλλα (εκ του ασφαλους μιλαω) δεν θελω γτ δεν με ακουει.Την λατρευει η Αννυ

κ παιζουν καλα αλλα της μαθαινει χαζομαρουλες!..πχ την ταιζε νερο με το κουταλακι

γτ λαχταραει να την δει να τρωει :shock: .εγω αυτο το θεωρω κοροιδια!

Να μην στα πολυλογω...Απλως ειμαι στραβοξυλο κ θελω να τα βγαζω περα μονη μου! :lol:;)

(αν κανω 2ο σιγουρα θα αλλαξω λιγακι)

Βρε Αργυ.. :lol::lol::lol: οχι εντο στο ελλαντα ντεν λειτουργει το ναβιγκατιον! :lol::lol:

Μαρια(ιωαννα) σημερα ειμαι κ εγω φορτωμενη αλλα....Εσενα ειναι απαραδεκτοι.

Ουτε ενα "χρονια πολλα" στο μωρο...Τεσπα...Με θεωρω πεθεροπληκτη γι'αυτο οτι θελεις...ΠΕΕΕΣ ΤΑ!!!!

Γιωτακι μου πως εισαι?

Κ εγωπαντα τις μικραινω...ποτε δεν μου το εκανε μονο του!

Λενακι συγχαρητηρια για τον Στασηηηη!!!

Γωγωωωω!!!Διαλεξα την δικη σου την τσαχπινοβασιλοπιτα(φυσικα εκανα τις αλλαγες μου!)....Ψηηηνεται!Αλλα περισσοτερη ωρα απ'οτι ειπες...Ελπιζω να μην καει απο πανω!

Χρυσα σε καταλαβα!!!Με "πηδας" ατιμη!Τι φταιω εγω ρε που ειμαι ψηλη?

Ειμαι αχαρη ομως(ψεεεμματα :D ) ελα,μιλα μου!!!

Εγω τον σιχαινομαι τον μπερμπερη-στο'χω πει!Προτιμω κ εγω το καλαμποκακι!!!! :lol:

Η Θουλη που ειναι βρε κοριτσια?Τωρα που δε δουλευει χαθηκε!..

Θελετε Σαλονικες να κανονισουμε καφε?Κ ενημερωνουμε κ την Γιωτα ΑΝ θελει...

Ε?Το ΣΚ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χμμμ εγω το σκ δε μπορω...

σαββατο θα παμε σε γιαννη κ κυριακησε φανη!

κουρευτηκα!!!

κ ειναι χααααααααααααααααααααλια!!!1

εκοψα φρατζα κ δε μαρεσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη ειμαι μεσα..ο Οδυσσεας δουλευει και ειναι ευκαιρια...

Σαββατο δεν μπορω...

Αναστασια και εγω αν μπορουσα θα δουλευα παρτ ταιμ και δεν θα υποχρεωνονουν σε κανενα..

Ειχαμε διακοπη ρευματος και ο Χ την καταβρηκε με τα κερια!!

Ρε κουρτσουδια να σας πω κατι...βαρεθηκα...

παλια ειχα τους φιλους μου τις εξοδους μου μαζευομασταν σπιτθ...

στις μαμας μου το σπιτι ολο και καποιος ερχοταν να πουμε καμια χαζομαρουλα ..

εδω δεν ξερω κανεναν αλλα και η πεθερα δενε χει πολλα παρε δωσε με την γειτωνια..και στη γειτονια δεν εχει και κανενα στην ηλικια μου να μιλησεις..

βαριεμαι αφορητα..

Παιρνω πχ τον Χριστοφορο για βολτα και γυρναμε κανενα μισαωρο..μετα γυριζουμε κανουμε δουλιες κλπ κλπ..αλαλ μου λειπε η Παρεα!!!

Ηταν εδω η Γιωτα και ολο βρισκομασταν ..

Τωρα με τις δουλιες και με αυτα...

Μαρι λενα ποτε θα ερθεις ρε να μιλισω με εναν ανθρωπο και εγω...

Εχεις την απαιτηση γκαστρομενη να σηκοσω τον τζεφ , να τον βαλω στο αμαξι και να ερθω.....

κατι σε καποιον ηθελα να πω και παλη η γρια το ξεχασα!!!

Αναστασια Χρονια σας πολλα!!!!

Πως τα πατε με τις θεραπιες του Σπυρου;;;;

Τελικα λογοθεραπευτη βρηκατε;;;;

Για ορθογραφια πλιζ μη μιλατε..ειναι το πονεμενο μου θεμα...

Ποιος;;;εγω..που τελειωσα Τριτη δεσμη ειχα στις Πανελληνιες 17,5 να γραφω σαν αναλφαβητο αλβανακη....ε ρε καημενε Μαγειροπουλε- καθηγητης αρχαιων- που εισαι;;;;;

Παιδια χωρις πλακα ξεχασα και αυτα που ηξερα...με εχω παρατηρησει μεχρι και ρημα σε α ενικο να το γραφω με ομικρον..

Απορρω η Ιουλια που με διαβαζει τραβαει τις μπουκλες της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ορθογραφια πλιζ μη μιλατε..ειναι το πονεμενο μου θεμα...

Ποιος;;;εγω..που τελειωσα Τριτη δεσμη ειχα στις Πανελληνιες 17,5 να γραφω σαν αναλφαβητο αλβανακη....Παιδια χωρις πλακα ξεχασα και αυτα που ηξερα...με εχω παρατηρησει μεχρι και ρημα σε α ενικο να το γραφω με ομικρον..

Απορρω η Ιουλια που με διαβαζει τραβαει τις μπουκλες της!!!!

εγώ νομίζω ότι αυτ΄πο γίνεται εξαιτίας του υπολογιστή, τουλάχιστον αυτό ισχύει σε μένα, από τότε που γράφω στον Η/Υ, είτε Ελληνικά είτε Αγγλικά, κάνω λάθη....ενώ όταν έγραφα με στυλό κανένα λάθος σε καμμιά γλώσσα!!!! :?

Χρύσα και εγώ ήθελα να πω κάτι σε κάτι που ανέφερες αλλά δεν θυμάμαι τώρα και βέβαια δεν πρόκειτε να πάω πίσω σε όοοοολες τις σελίδες!!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki μεχρι να συνηθισεις ειναι!

Ρωτα κ εμενα που κανω συνεχεια αλλαγες! :P Εκανα 1 φορα οταν

ημουν 1,5 ετους κ μια στην 5η δημοτικου! :lol::lol::lol:

Σε ποιες πιστευετε οτι "παει' η φραντζα?Πρεπει να εχεις μεγαλο μετωπο? :?

Ή απλα να εισαι κουκλαρα? :P:P:P

Ψηνομαι πολυ καιρο!

Χρυσουλα κ εμενα θα μου ελειπε η παρεα...

Ενω ειμαι αρκετα μοναχικο ατομο θελω να εχω 3-4 φιλες ή γνωστες κοντα...

Ετσι για ενα μισαωρο εστω..Να πεις μια κουβεντα,εναν γρηγορο καφε...

Και τωρα με τη μικρη θα ηθελα να εχω κ μαμαδες κοντα...

Κ εγω ολο επεξεργασια για ορθογρ κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! Εβαλα το λεκτερακι μου για νανι και μπηκα να δω τι κανετε! Αλλα οπως παντα εχετε προχωρησει 10 σελιδες απο κει που σας αφησα :o οποτε διαβασα τα πιο προσφατα!!

Καλε το κρεβατακι ποιος το κερδισε??????

Για την κυριακη ισχυει ετσι?? Αντε να σας γνωρισω. Μονο την Αθηνα και την Δημητρα ξερω απο το μαμμυ!! Θα χαρω πολυ πολυ!! Θα μας φερει κι ο αντρας μου με το αυτοκινητο οποτε τελεια!! Βεβαια δεν ξερω πως θα κατσει το λεκτερακι μου.. :roll: Ελπιζω να μη μας διωξετε!!! :lol::lol:

Καποια κοπελα με ρωτησε (νομιζω το παπακι :oops: ) αν πηγαινω τον μικρο βρεφικο και τι εγινε με την δουλεια..

Επεστρεψα κανονικα 6 οκτωμβρη και μου ειπαν οτι θα πρεπει να λειπω εκτος αθηνων μια εβδομαδα τον μηνα. Και τον μικρο???? Ευτυχως μετα απο συζητηση ο προισταμενος με συμπαθουσε πολυ (περιεργο γι αυτον, δεν συμπαθει ουτε την μανα του) και μου εδωσε απολυση. Ετσι τωρα ειμαι ταμειο μεχρι να αποκτησει καποια αντισωματα ο μικρος και να ξαναβρω δουλεια. Ευτυχως εχω προτασεις! Και φυσικα κανενα εξτρα μακιγιαζ! Αυτα τα ολιγα!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!! Εβαλα το λεκτερακι μου για νανι και μπηκα να δω τι κανετε! Αλλα οπως παντα εχετε προχωρησει 10 σελιδες απο κει που σας αφησα :o οποτε διαβασα τα πιο προσφατα!!

Καλε το κρεβατακι ποιος το κερδισε??????

Για την κυριακη ισχυει ετσι?? Αντε να σας γνωρισω. Μονο την Αθηνα και την Δημητρα ξερω απο το μαμμυ!! Θα χαρω πολυ πολυ!! Θα μας φερει κι ο αντρας μου με το αυτοκινητο οποτε τελεια!! Βεβαια δεν ξερω πως θα κατσει το λεκτερακι μου.. :roll: Ελπιζω να μη μας διωξετε!!! :lol::lol:

Καποια κοπελα με ρωτησε (νομιζω το παπακι :oops: ) αν πηγαινω τον μικρο βρεφικο και τι εγινε με την δουλεια..

Επεστρεψα κανονικα 6 οκτωμβρη και μου ειπαν οτι θα πρεπει να λειπω εκτος αθηνων μια εβδομαδα τον μηνα. Και τον μικρο???? Ευτυχως μετα απο συζητηση ο προισταμενος με συμπαθουσε πολυ (περιεργο γι αυτον, δεν συμπαθει ουτε την μανα του) και μου εδωσε απολυση. Ετσι τωρα ειμαι ταμειο μεχρι να αποκτησει καποια αντισωματα ο μικρος και να ξαναβρω δουλεια. Ευτυχως εχω προτασεις! Και φυσικα κανενα εξτρα μακιγιαζ! Αυτα τα ολιγα!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

δε εχω πολλα να πω γιατι ειμαι στεναχωρεμενη..

αναστασια μου που με αναζητησες...χαρηκα που εφαγε η μικρη..χαρηκα πολυ..

γωγωκα μαρια κ βικυ να χαιρεστε τα κοριτσακια σας...παντα με υγεια..

σε λγιο θα σας γραψω τα αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες.

Χρύσα μου σε καταλαβαίνω. 'Εχω 3 χρόνια που μένω στο Κικλίς και ακόμα μαι φίλη που να κάνω παρέα δεν έχω. Εντάξει έχουμε την παρέα του άντρα μου αλλά δεν είναι τα κολλητάρια μου ρε παιδί μου. Τεσπα...Και γω βολοδέρνω μόνη με τον Νίκο και πάω ενίοτε μια Θεσσαλονίκη να ξελαμπικάρω. Κυριακή τι ώρα λέτε μπας και μπορέσω να έρθω. Αν και τις καθημερινές κατεβαίνω κάτω συνήθως.

Πάντως από τότε που γράφω στα ελληνικά στα φόρουμς λίγο καλυτέρεψα. Είχα ξεχάσει τα ΕΛληνικά μου ενώ δεν έκανα ποτέ ορθογραφικά. Όσο έγραφα greeklish την είχα χάσει την μπάλα.

Αααα από την τρίτη γυμνασίου έχω φράτζα και δεν την αποχωρίζομαι. ¨Εχω ποντιακό κεφάλι και δεν είναι να δείχνω τη μετωπάρα μου. Σαν την Τσίλα είμαι (τη θυμάστε τη μαύρη από την πάνια?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες.

Χρύσα μου σε καταλαβαίνω. 'Εχω 3 χρόνια που μένω στο Κικλίς και ακόμα μαι φίλη που να κάνω παρέα δεν έχω. Εντάξει έχουμε την παρέα του άντρα μου αλλά δεν είναι τα κολλητάρια μου ρε παιδί μου. Τεσπα...Και γω βολοδέρνω μόνη με τον Νίκο και πάω ενίοτε μια Θεσσαλονίκη να ξελαμπικάρω. Κυριακή τι ώρα λέτε μπας και μπορέσω να έρθω. Αν και τις καθημερινές κατεβαίνω κάτω συνήθως.

Πάντως από τότε που γράφω στα ελληνικά στα φόρουμς λίγο καλυτέρεψα. Είχα ξεχάσει τα ΕΛληνικά μου ενώ δεν έκανα ποτέ ορθογραφικά. Όσο έγραφα greeklish την είχα χάσει την μπάλα.

Αααα από την τρίτη γυμνασίου έχω φράτζα και δεν την αποχωρίζομαι. ¨Εχω ποντιακό κεφάλι και δεν είναι να δείχνω τη μετωπάρα μου. Σαν την Τσίλα είμαι (τη θυμάστε τη μαύρη από την πάνια?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου περιμενω περισσοτερα...ελπιζω να μην ειναι κατι πολυ σοβαρο...

Αννα το κρεβτο κερδισε μια με 9 δημοσιευσεις!

Παπακι :lol::lol::lol::lol: μαααααυρη μααααυρη!!!!!!!την γουσταρε ο παππους μου αυτην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα που λετε ειχα μαθηματα ψυχπροφυλακτικης..παιδια τελεια ειναι..

οσες μπορειτε να πατε..

δε καναμε πολλα αλλα μιλησαμε..ελεγε στη αρχη η μαια για τις παλιες κοπελες(πριν απο μας)οτι οοολες πηγαν εμ καισαρικη κ τα χε παρει η μαια με τη ασχετοσυνη των γιατρων..

μας εδειξε τις αναπνοες..(τιποτα δε θυμαμαι)

κτλ

α ξεχασα να σας πω..πριν μπουμε μεσα καθοταν μια παρεα 5 γυναικων κ η μια απο αυτες πηγαινε στο 2 μωρο...ελεγε οτι θηλασε 3 μηνες μεικτο(εδινε κ ξενο)γτ δε ειχε γαλα..εγω χαμογελουσα..αλλα μετα ειπε το αλλο..παιδια δε μ αρεσε ο θηλασμος..δε το γουστΑΡΑ :shock:

ε οταν μπηκαμε μεσα κατσαμε διπλα..ε δε αντεξα τις ειπα.οτι κανει λαθος για τον αν εχει γαλα..αλλα δε το γουσταρω κ αλλο δε εχω γαλα..καταλαβε τι εννοουσα απο τα λιιιγα που τραβηξα..

το απογευμα πηγα γιατρο..\το μωρο οκ 2500 κιλα..

θυμαστε που σας ειπα οτι τον ειπα για γαληνο κ ειπε οκ?

σημερα του το επιβαιβεωνω κ λεει δε γινετε :o:o:o

μα του λεω αλλα μου ειπατε πριν 2 μηνες..

λεει ναι το σκεφτηκα κ ειπα δε γινετε να παω καπου που δε εχω ξαναπαει..

κ εξαλου στο γενεσις κανανε τις ιδιες πλεον τιμες..δηλ

κανα κ αυτοι πακετο 2 ημερων..

κ λεω ναι αλλα εκει εχεις κ το μωρο μαζι..

κ του λεω δε θα ταλαιπωτηθω οσο στο θδωρη..κ λεει τι εννοεις?κ ελω στο θηλαμσο..

εκει με λεγαν δε εχω γαλα ακομα οποτε μπουκαλι κτλ..

κ λεει αυτο στο εγγυουμε εγω θα ανλαβω..θα το θηλαζεις οσο θες..αυτο στο υποσχομαι..αν εινα αυτο το θεμα σου\

εγω κοριτσια μ αρεσει πιο πολυ το γεννεσις αλλα εκει θα ειχα το μωρο εκει..

κ πιο πολυ ξενερωσα γιατι αλλα ονερευομουν το τελευταιο 2 μηνο κ αλλα μου λεει τωρα

με λεει το μικρο τον θηλασες?κ ελω ακομα..λεεει ακομα????????

αυτο ομωςς δε ειναι καλο για σενα..θα αδυνατησεις..(τα κοκκαλα σου)

παλια μπορει να θηλαζαν 2 μωρα αλλα δε ζουσαν οσο οι αλλες γυναικες..οστοπορωση θα παθεις..

οκ δε μιλαω..

καταρχην καταλαβε ποοοοοσο ξενερωσα με το οτι δε θα γεννησω γαληνο..

εχει κ μια γραμματεα(μαια 25 χρ παναθεμα την)

κ λεει ακομα θηλαζεις?γιατι?λεω δε θελω να το συζητησω τωρα..ειναι μεγαλη συζητηση

ε παω μεσα να κλεισω ραντεβου κ λεε,μπορεις να με πεις γτ?κ λεω εχεις μπει ιντερνετ στη γιουνισεφ κτλ να δεις οτι το λιγοτερο ειναι 2 χρ..κ εξαλλου δε κουραστηκα(αυτο ψεμματα ηταν :P )

κ μιλαμε εμεινε μαλακας η μικρη..

στανταρ θα με σχολιασουν..χεστηκαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσιλα????? Μην σε δει ο μπαμπας μου!! Θα σε παντρευτει!!! :lol::lol::lol:

αυτα ειναι τα κακα του fb. βλεπουν διαγωνισμο και μπαινουν να δηλωσουν συμμετοχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οκ!!! shit high and wait!

Δε σου ειπαν κ τπτ καινουριο!

Ο ντοκτ κοιταει τη βολεψη του κ τα ποσοστα του(γτ δεν θα παρει τπτ αν δε συνεργαζεται με γαληνο) κ σου λεει κ τα κλασσικα για το θηλασμο λες κ ειναι ειδικος! :shock:

Την αλλη δεν την σχολιαζω!Δεν ξερει η καημενη! :shock:

Εσυ μη στενοχωριεσαι γιατι θα επιλεξεις κ θα κανεις αυτο που θελεις!

Δεν ειναι ο τελευταιος γιατορς στον πλανητη!Θελεις το νινι κοντα?ΤΕΛΟΣ

θα πας εκει που σου το αφηνουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τον θηλασμο μην ασχολεισε καν!! Ας τους να λενε.. Τωρα για το νοσοκομειο νομιζω οτι υπογραφεις ενα χαρτι που λεει οτι ειναι ευθυνη σου το μωρο και το εχεις στο δωματιο σου. Σε οποιοδηποτε μαιευτηριο. Ψαξτο λιγο και μην απογοητευεσαι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτα τα δυσαρεστα κ μετα τα αναλαφρα..λοιπον..

οι αιματολογικες του γ.εδειξαν χαμηλο αιματοκριτη,σιδηρο κ τα σχετικα..γμτ ,γμτ,γμτ..

το πρωι θα τις παει ο χ.στον παιδιατρο να δει αν θα χρειαστει συμπληρωμα..δεν ξερω πώς εγινε αυτο..υποπτευομαι το απαισιο φρεσκο γαλα,τί σκατα το ηθελα τα μεσημερια που ελειπα;το εκοψα απο τοτε που ξεκινησαν οι διακοπες των χριστουγεννων,αλλα το κακο εγινε..τεσπα,μη σας πρηζω..

Χρυσα μου τί λες καλο μου;;;σιγα μη καθομαι να σχολιαζω τα ορθογραφικα λαθη του καθενα!καλε κ εγω οταν με ξαναδιαβαζω,βρισκω λαθη,αλλα βαριεμαι να κανω επεξεργασια!οπως ειπε κ η αργυρω,ειναι κ το πληκτρολογιο που προσφερεται για τετοια ατοπηματα!αντε μην ακουω χαζα!!

θουλιτσα τί εγινε;

παω να βαλω ενα κρασακι κ επανερχομαι να σας διαβασω,γιατι ειμαι να σκασω..

πηγα να πατησω υποβολη κ ειδα θουλη τί εγινε..σχολιαζω σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αναστασια κοντευω να γεννησω..τι να παω σε αλλο γιατρο..δε γινετε..

απλως ειπα στο γεννεσις θα τους αλλαξω τα φωτα με το θηλασμο..

μιλαμε εχω χαλαστει τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ

αλλα κ παλι σαντουιτσ εφαγα,...η ορεξη δε κοβετε

αααααααααα απο τιμες στο γεννεσις ακουστε

για 2 μερες 4 κλινο 1000

για 2 μερες 3 κλινο 1100

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια κριμα ρε συ...Αν ξερεις ποσο πολυ το φοβαμαι κ ολο τις αναβαλω τις εξετασεις της....

Μακαρι να μην χρειαστει τιποτα ο Γ..

Κοιτα Θουλακι μου,εγω σου λεω τη γνωμη μου...

ΕΓΩ αν δε με ακολουθουσε ο γιατρος θα αλλαζα...Σοβαρα σου μιλαω.Ειδικα στο 2ο(εγω παντα)...Σας το ειχα πει αλλωστε πως σκεφτομαι αν ολα ειναι φυσιολογικα στην εγκ να με ξεγεννησει ο γιατρος που θα εφημερευει! :?

Και τι να το κανει βρε το μωρο με αλλες 3 μαμαδες+ ολο τους το σοι????να το χωσει στα μικροβια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoulaki se diabasa .

kai meta htheles na pw egw ston dikomou oti thilazw ......pote den tha to mathei .

na tis prikseis ekeimesa me ton thilasmo kai namhn ton afineis na sou ton paroun ...

eides milaw san na eimai sigourh oti exeis agori :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...