Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Αφροδιτη θα ερθεις κ εσυ??? Τελεια!! Να γνωριστουμε! Παντως μπορω κ εγω να αφησω καποια κοπελα σπιτι της στο γυρισμο..Απο Αγ. Παρασκευη θα γυρισω Ηλιουπολη κ μετα Αλιμο, αλλα αν καποια μενει ενδιαμεσα κ δεν εχει μεταφορικο μεσο ευχαριστως να γυρισει μαζι μου...

Χρυσα ουτε κ εγω εχω αγχος με το τι λεει ο Σεμπ..δεν ξερω, δεν αγχωνομαι γενικα με το παιδι..δεν με εχει απασχολησει ποτε ποσα μλ τρωει, δεν εχω αγχος που δεν τρωει πχ φρουτα, δεν αγχωνομαι ιδιαιτερα οταν αρρωσταινει (πχ σημερα εχει λιγο πυρετουλι, τον εβαλα να κοιμηθει)..Δεν του εχω ξεκινησει ακομα εκπαιδευση τουαλετας, κ με το φαγητο του ειμαστε σχετικα πισω (πχ τρωει κανονικα τα δικα μας αλλα τρωει ακομα κ αλεσμενα)...Ομως δεν εχω αγχωθει...μηπως θα επρεπε :shock: ?

Παναγιωτα πολλα φιλια!!!!! Κουραγιο, ολα θα γινουν καλυτερα σε λιγους μηνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλίααααααα μου τι κάνεις ρε;;;;Καλή χρονιά...Καιρό έχουμε να τα πούμε...Ο κούκλος σου καλά;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D Τι γλυκός που είναι...Πάει το μεμέ της μαμάς... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι σε ξέχασα ρε....Περαστικούλια σας.... :cry::cry: Άντε κανονισε να έρθεις την Κυριακή κι εσύ.... ;););)

Επίσης, απ'όσες θα έρθετε στη συνάντηση, ας μου στείλει κάποια με πμ το κινητό της.... :oops::oops::oops:

Σισσάκι προσπάθησε ρε να έρθεις κι εσύ.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Επίσης ψάχνοντας ένα εικονίδιο, κοιτάξτε τι βρήκα.... [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] Παρτούζα είναι αυτό;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σουργελοοο..μονο εσυ μπορουσες να φανταστεις κατι τετοιο!!!!

Μιτσακι μου τα φιλια μου και περαστηκα..τι αλλο θα παθετε καλε;;;;

Φρανιτα δεν ξερω..ειμαι καπως..νομιζω οει ειμαι λιγο αναισθητη και θα επρεπε να ασχολιθω περισσοτερο με την εκπαιδευση του μικρου αλλα δεν το κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σουργελοοο..μονο εσυ μπορουσες να φανταστεις κατι τετοιο!!!!

Γιατί μωρή μόνο εγώ;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Εσύ δηλαδή βλέποντας αυτό το εικονίδιο τι καταλαβαίνεις;;;;;; :shock::shock: Ένα στάσιμο ανθρωπάκι στη μέση και ένα μπρος και ένα πίσω της να κουνιούνται;;;;;;; :o:o:o:o:o:o

Άντε αμέσως μαζί μου τα έβαλες.... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου,γιατι δεν πας κ εσυ για καφεδακι με τα κοριτσια;;!σκεφτομουν την περιπτωση σου τωρα που βγηκα για τσιγαρο στο μπαλκονι!λοιπον,σου εχω 2 εναλλακτικες,ακου!

ή αφηνεις τον νικολα με τα πεθερικα σου για 2 ωριτσες,κ βγαζεις γαλατακι με το θηλαστρο κ αφηνεις τον μικρουλη στον αντρα σου

ή αφηνεις τον νικολα στον αντρα σου για 2 ωριτσε ςνα παιξουν κ παιρνεις τον μικρο μαζι σου,θα εχει κ η αθηνα την ιλιαννα ειπε,οποτε δε θα θηλαζεις μονο εσυ!

θα σου κανει καλο βρε κοριτσι μου..σκεψου το!!φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου εχεις δικιο!Αλλα ενα μπραβο το λες κ στο μωρο που σου εκανε

το ατηρι να ανοιξει το στοματακι μετα απο τοοοοοοσους μηνες! :lol:

(σημερα δεν εφαγε τπτ :lol: )

Χρυσα εγω την ειπα ξενερωτη τη Λενα...Φυσικα για πλακα!

Ρε συ με διαβαζεις καθολου ή με πηδας?Αν ειναι να σε πηδηξω κ εγω! 8-}

Γωγουλα εχεις πολυ γελιο!!!!!!!!!!! :-*

Παμε βολτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα γωγω!ακου βλαχακι!βρε ολα τα μικρα ετσι λενε¨δωνεις"λεγεται γραμματικοποιηση ως φαινομενο,το ειχαμε κανει στην γλωσσολογια!κ για παραδειγμα τοτε μας ελεγαν αυτο ακριβως!μωρακια που λενε δωνεις αντι για δινεις!θα το διορθωσει μονη της καποια στιγμη!

εγω να καταλαβεις,πολλες φορες του λεω"με δωνεις ενα φιλακι;"!!πολυ μου αρεσει,το βρισκω τοοσο χαριτωμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙα σας!!!

Τι μου κανετε? Που και ποτε κανονιζετε καφεδακι???????????

Παιδια ανελαβα την διαχειριση και τα χω παιξει... Δεν ξερω τι μου γινετε και πρεπει να τα χω κανει σ...α!!! Τι θα κανω???? μπου χου χου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το βρίσκω χαριτωμένο ρε Ιουλία μου αλλά μόνο αν το λέει μέσα στο σπίτι....Όταν το λέει έξω και μας ακούει ξένος κόσμος, ντρέπομαι.... :oops::oops::oops::oops:

Το παιδί το δικό μου να μη μιλάει σωστά ελληνικά;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Θα έπρεπε ήδη να έχει μάθει Θουκυδίδη και να μιλάει αρχαία, αλλά μην κοιτάς που δεν την πιέζω..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε βρε θεομουρλη!!!

σιγα μη της ζητησουν να γραφει κ πολυτονικο!!!

εγω παντως το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου!αν κ φιλολογος,δε θα κανω ποτε μαθημα στο παιδι μου πριν παει γυμνασιο κ αυτο με μετρο..λεμε τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοντη και ασχημη..εγω νομιζα καποιος αλλος ειπε τη λενα ξενερωτη και ημουν ετοιμη να υπερασπιστω τη φιλεναδ αμου...

χαχααχ..τρελη..

Γωγω εμενα παντως μου φαινονται 3 κουτσομπολες φιλεναδες...εγω εσυ ...και οποια αλλη θες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θελω καποιον να μου κανει μασαζ...καποιον αν μου φτιαξει ενα φιλετο με πουρε και σπαραγγια ...να μου σερβιρει παγωτο βανηλια με σιροπη κερασι και san pellegrino σε ποτιρι σαμπανιας..

θελλω να βγουν φορεματα εγκυμοσυνης μπερμπερι- και ας μην εχω λευτα να αγορασω- θελω να παω βολτα στην παραλια και να φαω καλαμποκι ψητο...και τελος θελω να κοιμηθω σε σουιτα με θεα την πολη στο καινουριο ξενοδοχειο excelsior...ζηταω πολλα!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Γωγω εισαι ξαδελφη του Αδωνη ρε...πωπωπ..ακου Θουκυδιδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α γωγω!κ για να δεις οτι εχεις παρεα στην παρανοια,εμαθα στον γ.να λεει i do!!κ τωρα στο ξεκαρφωτο λει αντου,αντου,αντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!ε τι;;ενα απλο yes το λενε ολοι πια!!χα χα χα χα!!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα εσύ θα έρθεις; Λοιπόν να το κάνουμε 11 και όποια αργήσει θα της κρατήσουμε μούτρα τα πρώτα 5 λεπτά και μετά θα πιούμε παρέα το καφεδάκι μας!!!!

Σας ευχαριστώ που μπαίνετε σε τέτοιο κόπο για να βρεθούμε!

Ποιές έχουμε μαζευτεί;

Παναγιώτα εγώ θα έχω τη μαντάμ που σήμερα το παράχεσε! Μας άφησε χωρίς ρούχα! Θα θηλάζουμε παρέα τα βρέφη μας! :)

Θα μου στείλετε σε ΠΜ τα τηλέφωνα επικοινωνίας;

Σας χαιρετώ και σας ευχαριστώ για τις ευχές! Γίναμε 2 χρονών! Μεγαλώσαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να παω βολτα στην παραλια και να φαω καλαμποκι ψητο...

Αχ! Δεν αισθάνομαι καλα... =p~=p~=p~

Αθηνά εγώ θα πάω να πάρω την Αφροδίτη και θα ερθουμε. Αλλα και εμείς κατα τις 11.30 θα έρθουμε.... Αφρο αν δεν έρθει ο Μανωλάκης δεν θα τον πάρω ούτε εγώ τον Κώστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μην το ξεχάσω,

Φραν, μόλις βγείς Μεσογείων απο Κατεχάκη κάνεις δεξιά και συνεχίζεις ευθεία (πάνω στην Μεσογείων).

Στα 2 χιλιομετρα περίπου θα δεις στο δεξί σου χέρι εναν Βασιλόπουλο, μετά ενα μαγαζί Puma.. καλά πας.. Στα 500 μέτρα απο το Puma είναι η πλατεία, Έχει στην γωνία μια Αγροτική Τράπεζα. Μπαίνεις μέσα στην πλατεία (δεξιά), κάνεις την μισή πλατεία γύρω γύρω και θα δείς στην γωνία Πιτα Παν. Εκει στρίβεις δεξιά - αυτη ειναι η Αγίου Ιωάννου - Συνεχίζεις ευθεία και στο αριστερό σου χέρι θα δεις τα Φλόκα...

Τρις, Κυριακή 11 το πρωί (εμείς θα έρθουμε 11.30) στην Αγία Παρασκευή, στα Φλόκαφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα κι εγώ κοντά είμαι..Χαλάνδρι, αλλά μέχρι να καλλοπιστώ για να σας εντυπωσιάσω, ίσως αργήσω λίγο...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, θα με δείτε με το μουστάκι μου.... =))=))=))=))=))=)) Απότ ο φύσημα τις μύτης πάντως, η κατα τ'άλλα τέλεια φατσούλα μου είναι σαν [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως, δε νομίζω μετά από τόσες μέρες να σας κολλήσω.Θα είμαι ήδη 6 μέρες την Κυριακή...Αν και ήδη είμαι καλύτερα...Πάντως, κορίτσια αλήθεια αν έχετε πρόβλημα και φοβάστε μην κολλήσετε να μην έρθω ρε.... :oops::oops::oops: Να μου το πείτε!!! :oops::oops::oops: Ειδικά εσύ Αθηνούλα που είσαι σχεδόν λεχώνα.... :oops::oops:

Ιουλία θα της το μάθω κι εγω...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε μωρή Χρύσα με το αθώο σου μυαλουδάκι..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και ναι...Τον Αδωνη τον πάω...Τι έχει ο άνθρωπος;;;;Επειδή είναι λάτρης της ιστορίας και λίιιιιιγο φασίστας;;;;;;; =))=))=))=))

Τρις τέλειαααααααααα.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil: κορίτσια τα γαιδουρομούλαρα ούτε ένα τηλ

δεν πήραν για τη γιορτή της μικρής

Μα πόσο απάνθρωποι μπορεί να είναι??

Δεν θα τους ξαναδούμε ποτέ! :evil::evil:

Που έχω μπλέξει? :cry: Με τι κόσμο έχω να κάνω :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil: κορίτσια τα γαιδουρομούλαρα ούτε ένα τηλ

δεν πήραν για τη γιορτή της μικρής

Μα πόσο απάνθρωποι μπορεί να είναι??

Δεν θα τους ξαναδούμε ποτέ! :evil::evil:

Που έχω μπλέξει? :cry: Με τι κόσμο έχω να κάνω :cry::cry::cry::cry:

Μα γιατι τόσο πολύ βρε ΜΑρία?? Δεν καταλαβαίνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εγω στο ειπα...αυτοι χανουν!!!

τζαμπα στεναχωριεσαι...πραγματικα!!!!

Γωγω τρελη...ακου λιγο φασιστας...

σκεψου οχι σκεψου να βγει κυβερνιση το ΛΑΟΣ και να τον κανουν υπουργο παιδιας....

εγω θα μεταναστευσω αμεσως!!!!!!

Και τον Λιακοπουλο και τον αλλον πως τον λενε...τον Βελοπουλο θα τους κανουν υπουργους εξωτερικων και Δημοσιας διοικισης αντιστοιχα.... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...