Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Σισσιώ εγώ πάντα διαφωνώ με τον άντρα μου για τον "παιδαγωγικό" του τρόπο, δεν του το λέω μπροστά στα παιδιά αλλά μετά και εκείνος βέβαια (όπως όλοι οι αντρες, ίσως να υπάρχουν και μερικές εξαιρέσεις) δεν το παραδέχεται, του συστήνω όμως να διαβάσει και κανένα βιβλίο ή έρευνα επί του θέματος [smilie=read.gif]:idea: ....μια φορά του είχα εξηγήσει ότι ποτέ δεν λέμε στο παιδί ότι είναι κακό αλλά, ότι η πράξη που κάνει είναι κακιά (και τον λόγο βέβαια) εκείνος μου είπε δήθεν εγώ δεν ήξερα, μια μέρα λοιπόν, βρεθήκαμε με έναν φίλο του που είναι παιδοψυχολόγος και εγώ τον ρώτησα σχετικά και μας με επιβεβαίωσε, βεβαίως βεβαίως \:D/ [smilie=icon_bounce.gif] ....του λέω του άντρα μου μετά, είδες που είχα δίκαιο και λέει εντάξει εντάξει!!!!!........έτσι για να μπαίνουν τα πράγματα στην θέση τους!!!! B-)

και κάθε φορά του το θυμίζω!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημεεεεερα!!!!

Τι κανετε τσουπρες?

Εμεις μια χαρα!Ξυπνησα ορεξατη για δουλειες :o:o ...Σκουπισα,ξεσκονισα,μαζεψαμε

τα παιχνιδαι,φαγαμε...!

Η Αννυ χθες ξε...κε να τρωει :shock: Και τι εννοω?Εφαγε 1 κομ. κοτοπουλο(πχ απο σουβλακι),1 μικρο μπολακι γιουβαρλακια + 3-4 κσ απο τα δικα μου + αλλες 3-4 απ'του μπαμπα της(επειδη φαγαμε με δοσεις κ οι 3!) + 1 γιαουρτακι!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Γωγω μου να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!!Παντα χαρουμενη,εξυπνη,ομορφη οπως τωρα!

Βικυ να χαιρεσαι την γλυκουλα σου κ οτι επιθυμεις!!!

Μαρια(ιωαννα) να χαιρεσαι την κορακλα σου!Τις κορακλες σου μαλλον!!!

Χθες που πηγα σε μια φιλη μαζι με την Αννυ περασαμε...Τελεια!!!

Βεβαια ηταν (στην αρχη) λιγακι ξενερωτη αλλα αφου την εβαλα κατω κ την

αγκαλιασα...Εστρωσε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο Αναστασης ειναι τοσο γλυκο αγορι!Με ενθουσιαζουν οι γκριματσες του!!!

Αυτο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ειναι πως καθοταν στο τραπεζι

το οποιο ειχε πανω πιατα(γεματα) κ δεν πειραξε τιποτα! :shock: Η δικια μου θα τα ειχε πεταξει ολα κατω!

Και τελος...Ο σεφ μας περιποιηθηκε!!Μιαμ! :D

Ας μην πω κ εγω τα ιδια...Πως ειναι απαραδεκτη η συμπεριφορα των αντρων (μας)

που δεν συμβαδιζουν μπροστα στα παιδια με εμας....

Ας ακολουθησω την ιδεα της Σισσυς κ ας σκεφτω κ εγω κατι πολυυυυυ κακο να του κανω! :lol: (Δωσε ιδεα κοπελια γτ το μονο που κανω ειναι να μην του μιλαω! :oops: )

Νατασακι χαιρομαι πολυ οταν μας γραφεις λεπτομερειες!Αχ το γατακι μου το γλυκο!!!!Και το εξυπνοπουλι μου το "μεγαλο" που κανει κουβεντα σαν παιδακι 4-5 χρ!

ΥΓ.Εγω δε θα ηθελα να ειμαι γουρουνα!

Ειστε σοβαρες?Μιση ωρα???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ναι!!!!!

μα ποσο γαιδουρα μπορω να γινω, χτες σας θυμομουν κ τωρα σας ξεχασα!!

πεμπι να χαιρεσαι τον κοριτσαρο σου!!!

μαρια κ εσυ να χαιρεσαι την ιωαννα σου!!!

να εισαστε ευτυχισμενες με τις οικογενειες σας!!

οτι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την!!!

καλε δε σου ειπα, τα κεικ σου ηταν ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ!!!

ο τολης πηρε 3 να φαει στη δουλεια :lol::lol:

ο αναστασης οταν ειναι για φαι καθεται σουζα!!! δεν πειραζει τιποτα!!!

χαζος ειναι??? κ να πεσει τιποτα κατω κ να μην μπορει να το φαει???

αντε ειδες ειδες?? αρχισε να τοανοιγει το στοματακι της η τσαχπινουλα!!!

ο τολης ολη μερα κορδωνοταν χτες...

μα δεν εκανα πολυ ωραιο φαι?? μα δεν ηταν πολυ ωραιο??

ο γλυκος μου...

εγω δηλ να θεωρηθω εξαιρεση που συμβαδιζω με τον αντρα μου??

κανουμε πολλες συζητησεις για τον ανασταση.. το τι ειναι καλυτερο να του παρουμε, να παιξουμε μαζι του, που να τον παμε κλπ

συζηταμε κ παιρνουμε αποφασεις απο κοινου και προσπαθουμε να κανουμε τα ιδια πραγματα.

αν κ εγω ειμαι πιο αυστηρη απο αυτον σε γενικες γραμμες..

κανω μακαρονια με κιμα!

πειναω - πεινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αννυ χθες ξε...κε να τρωει :shock: Και τι εννοω?Εφαγε 1 κομ. κοτοπουλο(πχ απο σουβλακι),1 μικρο μπολακι γιουβαρλακια + 3-4 κσ απο τα δικα μου + αλλες 3-4 απ'του μπαμπα της(επειδη φαγαμε με δοσεις κ οι 3!) + 1 γιαουρτακι!!!! :ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/

μπράβο, μπράβο άντε σιγά σιγά, θα ανοίξει και το στομαχάκι της :)

ο Λ. μόλις ήρθε και μου είπε να πιάσω το χέρι του: είχε βάλει ζελέ στα μαλιά του!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Να τον παινευεις τον αντρα σου(ασχετως αποτελεσματος)

για να μη σταματησει να σου μαγειρευει! :P

Σ'ευχαριστω για τα κεκακια μου!!!3???? :lol::lol::lol:

Εγω παλι γιουβαρλακια!

Αργυ εσυ? :D

Α δε σου ειπα Λενα?!

Τελικα χθες δεν ειχε ερθει η γυναικα που καθαριζει!Σημερα την πηρα να την ρωτησω κ μου ειπε πως...ηταν τα φωτα γι'αυτο!.. :? Αλλα ενα τηλ δεν πηρε..

Αχ μακαρι να τρωει εστω κ λιγο...Ετσι για το γμτ...

Μπραβο στο Λουκα!!! :lol::lol::lol: Εχει ραντεβου σημερα??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες!!

Και η Γωγώ και η Βίκυ να χαίρονται τα κορίτσια τους :ymparty:

Χτες χάθηκα δεν είχα υπολογιστή.

Λένα μήπως χτες στο κόσμος πήρε το μάτι σου ένα κοριτσάκι με μωβ μπουφάν

στο καρουζέλ και στα υπόλοιπα μαζί με μια ξανθιά (η αδερφή μου) και μια κοκκινομάλλα (φίλη μας) πάνω και τους γονείς μου??

Ε αν τους είδες ήταν η Ιωάννα μου =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρε 3 γιατι θα ξεκινησουμε διαιτα κ εχει αρχισει να προσεχει!!

αλλιως θα επαιρνε ολη τη σακουλα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχαχαχα ρε αστα αυτα.... δεν ηθελες να μαγειρεψεις!! :lol:

αχ τον εκαψα τον κιμα.......

μαριαιωαννα ηταν ενα κοριτσακι με μωβ μπουφαν που ηταν ολη την ωρα στο καρουζελ... αλλα τη συνοδεια δεν προσεξα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα ο δικός μου δεν παραδέχεται τίποτα και δεν αποδεχεται τίποτα.

Αυτός τα ξέρει όλα! :shock::shock::shock::shock: Η ξεροκεφαλιά του μπορεί να σε στείλει με εγκεφαλικό απο την πίεση!! :o:o:o Και φαντάσου για να μου ανεβάζει τη δική μου πίεση που είναι 5 η μικρή και 8-9 η μεγάλη στο 22 πόσο σπαστικός μπορεί να γίνει.

Δε θέλω μπροστα στη μικρη να αρπαζόμαστε ΣΥΝΕΧΕΙΑ σε θεμετα που την αφορουν! Ωστόσο κάτι τέτοιο είναι αναπόφευκτο! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Έχω φτάσει σε σημείο να πω μπροστά του στη μικρή οτι μέσα στο σπίτι κάνουμε αυτό που λέει η μαμα και μόνο!!! :oops::oops::oops: Οτι και ο μπάμπας και η Χαρά θα ακούνε μόνο τη μαμά!!

Το ξέρω οτι με αυτό τους βάζω στο ιδιο στρατόπεδο και γίνομαι η κακιασμένη, αλλά πραγματικα μερικές φορές απογοητευομαι τόσο που δεν ξέρω τί άλλο να κάνω.

Και να φανταστείς η κορη μου είναι από τα πιο ήρεμα και υπάκουα παιδάκια, θεωρώ λόγω χαρακτήρα περισσότερο, φαντασου να ήταν κανενα διαολάκι.... :?:?:?

Λενάκι στο που θα την πάμε και τι θα κάνουμε με το παιδί συμφωνούμε, επίσης απο τώρα μου έχει πει οτι όσον αφορά στη διαπαιδαγώγηση και στην εκπαίδευσή της με εμπιστεύεται απόλυτα, όταν όμως έρχεται η ώρα της τιμωρία ή της αντιμετώπιση έκει ψιλοκολώνουμε!! :twisted::twisted::twisted:

Αναστασία και προς το παρόν δεν του μιλάω!! :twisted::twisted::twisted: κάτι θα σκεφτώ να κάνω!! Μπορεί να τον αφήσω χωρίς ίντερνετ όλο το ΣΚ στο σπίτι!!! :twisted::twisted::twisted:

Μην ανησυχείτε, εγώ θα πάω στην αδερφή μου!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στο Λουκα!!! :lol: :lol: :lol: Εχει ραντεβου σημερα??? :P

λες? :-?:-?#-o#-o[smilie=love8.gif]

εμείς σήμερα δεν ξέρω τι θα φάμε!!!! :?

Α Γωγώ ξέχασα να σου πω ότι το ζουμάκι από το μοσχαράκι εγώ το χρησιμοποιώ και για να βράσω το ριζάκι-πιλάφι! γίνεται πεντανόστιμο!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατάκα προχτεσινή της Ιωάννας

Ετοιμαζόμασταν να πάμε στο εμπορικό και ντυνόμουν

Ήταν μαζί μου και μου λέει "Μαμά θέλω κι εγώ να βάλω σουτιέν"

Μουρμουρίζω εγώ "καλά αυτά πες τα στον πατέρα σου..." νομίζοντας ότι δεν με άκουσε

Και φωνάζει "ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑ.... πάρε και 20 ευρώ μαζί σου να με πάρεις και ένα σουτιέν!!!!!" =))=))=))=))=))=))=))

Σισσσιώ κι εμείς μαλώνουμε μερικές φορές γιατί δίκιο έχω μόνο εγώ και πάντα εγώ αλλά δεν με ακούει. Έχω σύστημα διαπαιδαγώγησης αλάνθαστο που άμα δεν πιάνει αρχίζω να ουρλιάζω και μετά πιάνει. Και άμα δεν πιάσει κάνω το κορόιδο και αφήνω το Γ :lol::lol::lol: Σας το έχω ξαναπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το αλτσχαιμερ...

Αρτζ παλη καλα που μου το θυμησες!!

Γωγω μου εαν θελεις το ζωμο να ειναι πεντακαθαρος μετα μπορεις να τον περασεις επο ενα σουρωτηρη ειδικο στο οποιο να εχεις στρωσει ενα τουλπανι...γινετε διαφανος- εγω ετσι κανω οταν δεν καταφερνω να τον ξαφριζω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα....Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας....Να είστε καλά και να χαίρεστε κι εσείς τα παιδάκια σας.... :x:x:x:x:x:x:x

Λένα είσαι απλώς απαράδεκτη!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Μα να ευχηθείς σε όλες και να ξεχάσεις τη νύφη σου;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Βικάκι να χαίρεσαι την κοπελάρα σου, τη γλωσσοκοπάνα σου...Σύντομα και με μια 2η.... :x:x:x:x:x

Μαράκι να χαίρεσαι κι εσύ την Ιωάννα σου...Χρόνια της πολλά!!!!!!Με υγεία!!! :x:x:x

Αναστασία μπράβο στην Άννυ!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o Πώς τα κατάφερε το θηρίο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανίτα κι εγώ ψήνομαι για καφέ...Μόνη βεβαίως βεβαίως... :lol::lol::lol: Που στην Αγία Παρασκευή;;;;Στην πλατεία;;;;;Και αν ναι τι ώρα;;;;Αντε να δω και τις ξενιτεμένες....

Σισσάκι έχεις δίκιο ρε....Είναι απαράδεκτο αυτό που κάνει ο σύζυγος...Κι εσένα "ριχνει" στα μάτια της μικρής και η μεθοδός σου δε θα έχει αποτέλεσμα αφού τη μαζεύει ο πατέρας της... :twisted::twisted::twisted:

Εμείς με το Γιώργο συμφωνούμε γενικά, αλλά ο Γιώργος τη μαλώνει περισσότερο και υψώνει τη φωνή του....Αυτή μαζευεται σε μενα, αλλά της λέω ότι ο μπαμπάς έχει δίκιο και πρέπει να τον ακούει και να του ζητήσει συγγνώμη και αυτή του λέει..."Συνώμη μπαμπάκα".... :lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια μιας και το είπε η Σισσιώ..Χθες της φώναξε πολύ ο Γιώργος...Ξέρετε τι κάνει εδώ και κανα 2μηνο η μικρή;;;;;Στα καλά καθούμενα δαγκώνει τα χέρια της... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τι να κάνουμε;;;Πώς να της το κόψουμε;;;;; :?:?:?:roll::roll::roll:

Κορίτσια χθες ήρθε ο πεθερούλης μου...Για πρώτη φορά ήμουν ήρεμη,ψύχραιμη και του απαντούσα με χαμόγελο... :twisted::twisted::twisted:

Μου είπε ότι έφερε γάλα από τα πρόβατά του και ήθελε να δώσει στην Ιωάννα...Του το επέτρεψα σήμερα το πρωί και ελπίζοντας ότι η Ιωάννα δε θα πιει γουλιά......Και η φαγάνα το ήπιε όλο.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ξέρω ότι κάνει καλό, αλλά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ...Ρε κορίτσια δεν βρωμάει;;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ερη!!!!

αθηναεισαστε τωρα???

ρε κοριτσια σας εχει τυχει ενω λετε κατι εσεις σε μια συζητηση, οχι μονο στο ιντερνετ αλλα κ γενικοτερα, κ μετα καποιος αλλος λεει το ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ να συμφωνουν ολοι μαζι του κ οχι μαζι σας???????

μα ποσο ξενερωτη ειμαι πια?????

δε γινεται συχνα αλλα οταν γινεται τρελαινομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε οργιο πρωτα πρωτα ειπα στη ιωαννα!!!!!!!! :D:D διαβαζε καλα!!!

οταν το κανει αυτο τη μαλωνετε? της λετε οτι δεν ειναι σωστο η της παιρνετε τα χερια απο το στομα?

της δειχνετε δηλαδη οτι αυτο που κανει ειναι κακο??

αν ναι σταματηστε το! τα παιδια οσο τους δινεις σημασια τοσο κανουν κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!Ναι βρε Λενα!Σαμπως δε μαγειρεψα ετσι κ αλλιως? :P

Μη λες τετοια γτ στενοχωριεμαι!Τα πιστευω πως..τα πιστευεις!

Τον εκαψες?Πωπω...ευτυχως μαγειρεψε ο Τολης χθες! =))=))

Σισσιω δεν ξερω αν ειναι θεμα μυαλου(αντρα-γυναικας ή μαμα-μπαμπα)...

Παντως κ εμεις εχουμε καποιες κοινες αποψεις αλλα κ καποιες αντιθετες...

Ακομα δεν τιθεται θεμα τιμωριας αλλα ...Αλλα πραγματα~!

πχ δεν την εχει ταισει ποτε...κ αν η Αννυ δεν ανοιξει καν το στομα εμεις(κατα τη γνωμη του) δεν χρειαζεται να προσπαθησουμε αλλο!... :roll:

Και το αλλο???Στο αεροπλανο πριν την απογειωση ηθελε το μωρο να θηλασει(νυσταζε κιολας)..

Της λεω εγω "ελα μωρο μου" κ ετοιμαζομαι...Κ εκεινος πεταγεται κ λεει "Οχι τωρα!οταν θα ανεβαινουμε" :?:?

Δλδ το παιδι θα τραβουσε την μπλουζα,θα εκλαιγε κ εγω θα της ελεγα να περιμενει τον πιλοτο να ξεκινησει! :shock::shock:

Φυσικα τον αγνοησα!Και ειχα κ δικιο!Θηλασε,κοιμηθηκε κ συνεχισε να θηλαζει κ στην απογειωση(για τα αφτακια της ;) )

Τεσπα...Καμια φορα δεν χρειαζεται να εξηγουμε...Απλα να αγνοουμε!

Ποσα γραψατε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

ο μικροσ λατρευει τα ζωα αλλα δεν ειναι κοιμηθει καλα και ηταν μεσα στα νευρα .

παντως οσεσ μενετε αττικη η οσες την επισκευτειτε να πατε σιγουρα στο αττικο παρκο ,εχει γινει πολυ ωραιο απο περυση ειχαμε να παμε και μασ ξετρελανε το δελφιναριο .εγω βουρκοσα κιολασ που πηγαμε οικογενειακοσ να δουμε παρασταση με ζωακια ...εγκυμοσυνη τι να πεισ ....

το καλοκαιρι ειπαμε οτι θα ξανα παμε και με το μικρο ζουζουνι ,οχι οτι εκεινο θα καταλαβει,αλλα θα κανει καλυτερο καιρο και θα το ευχαριστηθει περισσοτερο ο μανωλησ .

χρονια πολλα στην ιωαννα της γωγως ,στην ιωαννα τησ μαριασ και στην μαρια -ιωαννα τησ βικησ ....ειλικρινα αν γιορταζει κιαλοσ σορι που τον ξεχασα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαγκώνει τα χέρια της... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Τι να κάνουμε;;;Πώς να της το κόψουμε;;;;; :? :? :?:roll: :roll: :roll:

το χέρι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε κοριτσια σας εχει τυχει ενω λετε κατι εσεις σε μια συζητηση, οχι μονο στο ιντερνετ αλλα κ γενικοτερα, κ μετα καποιος αλλος λεει το ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ να συμφωνουν ολοι μαζι του κ οχι μαζι σας???????

μα ποσο ξενερωτη ειμαι πια?????

δε γινεται συχνα αλλα οταν γινεται τρελαινομαι!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι μαρεσει που πιστευεις οτι εχει περισσεψει φαγητο απο χτες!!!! :lol:

οταν μαθεις τον τολη θα καταλαβεις γιατι γελαω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οταν γυρισαμε χτες το βραδυ απο το κοσμος ο μικρος εφαγε ενα ολοκληρο πιατο κ ο τολης αλλα δυο!!!!

κ για μενα δεν αφησαν τιποτα καλε!!!!!

κ οχι τιποτα αλλο, μου εκανε κ χιουμορακι ο τολης..

καλα εσυ δεν ειπες οτι θα αρχισεις διαιτα??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ να χαιρεσαι την Ιωάννα σου!!! Να είναι πάντα γερή και χαρούμενη! Τι δωράκι της πήρατε? Αντε ερχεται και ο πεθερός σήμερα ποιος τη χάρη σας !!! :-p

Βικυυυ και εσυ να χαιρεσαι την Μαρία- Ιωάννα!!! Ότι καλύτερο σας εύχομαι! ;;):x

Μαράκι μου χρονια πολλά στην Ιωάννα!! Να περάσετε σουπερ σημερα.. Χθες που περνούσα από την Λάρισα σε σκέφτηκα.. :x;;)

Αναστασία μπράβο για την όρεξη της Αννυς!! Πάντως και μενα ειναι στις μέρες του ο μικρός.. αλλες μέρες τρώει τον αμπακα, άλλες τίποτα...

Συμπεθέρα είδες ο Λουκάκος? Εβαλε τζελ το παιδι χαχα! Εισαστε καλα?

Γι αυτό που λέτε για τους αντρες και τις διαφωνίες στην διαπαιδαγώγηση εντάξει.. είναι λογικό και φυσιολογικό να συμβαίνουν αυτά κορίτσια.. Το θέμα είναι να μην γίνεται κανόνας μια τέτοια ατμόσφαιρα στο σπίτι.. γιατι έτσι το παιδί συγχύζεται..

Λενάκι μην τα παίρνεις ρε συ, ειδικά στα φορουμς είναι συνηθησμένο φαινόμενο αυτό.. δεν έχει κανείς προσωπικά μαζί σου, απλά ίσως θυμούνται το τελευταίο ποστ..

Ασχετό αλλα εγώ κάθε φορά θα ήθελα να μην ξεχνάω να αναφέρω καμία σας αλλά δεν γίνεται.. Ειμαστε και πολλές… :o)

Φιλάκια σε όλες!!! :x:-*:-*

Λέω να φυγουμε για Τορόντο στις 18 Φεβρουαρίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...