Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

ρε λυσσαξατε ρε..........

εχω τον ξαδερφο μου εδω κ χαζευουμε.

δεν θυμαμαι τι ηθελα να σας πω.ειπατε πολλα.

ρε καθριν δεν σε χαιρετησα χτες που εγραψες.σορυ.καλωσηρθατε.τα μωρα καλα;ο χασμπαντ;

αυτα προς το παρον.σι γιου λεητερ.

ο συζυγος εχει φερει λεμον παι κ σοκολατοπιτα.....ο ακαρδος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το σώσαμε το μπιφτέκι πατριώωτηηηηηη!!!!!!!!

κατ'αρχήν Ζαχαρένια κάλο υπόλοιπο σου εύχομαι (σόρυ δεν είσαι φαντάρος, έγκυος είσαι, τεσπα)

Προς μεγάλη έκπληξη των υπολοίπων δεν έχω καμία περεταίρω συμβουλή να σου δώσω για την εγκυμοσύνη σου...με κάλυψαν οι υπόλοιπες!!!!!!

Δηλαδή καρμεν μαζεύονται εκεί μαμάδες απο το μαμμυ και μιλάνε για τα παιδία τους;;;;;

Να πάω και 'γω να τους "πουλήσω" τις σοφίες μου :lol::lol::lol::lol:

Παντως αν θέλεις στείλε ένα πμ στον αντμιν να ρωτήσεις για την "ιδιοτηκοποίηση"

και αν γίνετε και συμφωνουν και οι άλλες....

(θα με φάει η περιέργια για ποια λές :?::?::?::?::?: )

Βιβή τόσα χρόνια κατάσκοπος κανένα καλύτερο κωδικα δεν έμαθες;;;;;;;;

Ελευθερία ενα κομμάτι λεμον παι παρακαλώωωω!!!!!

καραμελελσα nothing else matters!!!!!

Αφιερωμένο σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε Βιβή.... τον Σέρλοκ Χολμς τί τον έχεις; :P

Άλλωστε είναι μια σιωπηλή συζήτηση... βλ. σιωπηλή διαμαρτυρία... ;)

Κοιμούνται τα μπεμπίνια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ελσα ειναι καθε Τεταρτη κ εχουν καθε εβδομαδα ενα θεμα κ κληρωνουν κ δωρακια ωραιο ειναι κ περναει η ώρα μαθαινεις κ δυο πραγματα.

Δεν σας προλαβαινω τοση ωρα προσπαθουσα να κανω ποστ χιχιχιχιχ

κοιταξτε αυτη τη στιγμη τι γινεται απο κατω κ τα ξαναλεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτή την Δ. Συζήτηση: albiz, Aleka1, elenatsak, Eley8eria, eugeniafrapa, frosobal, k147, karamelenia, maraki_1978, sophiak, soula123, Νανούκα, Yahoo [bot], zetoyla, ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ, Λιονταρακι, Πασχαλακι!!! και 3 επισκέπτες

απο αυτες δικες μας ειναι μονο 6 κ οι υπολοιπες κ αλλες τοσες που βγηκαν δεν ειναι του θεματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσα το έχω το σιντάκι που λες, τους το έβαζα πέρισυ τέτοιο καιρό που ήταν μικρούλια :D

Τώρα τρελαίνονται για ζουζούνια, ζητάνε να τους ανοίξω και την TV και χορεύουν με τα τραγουδάκια, κουνάνε τα χεράκια, προσπαθούν να μιμηθούν τα παιδάκια και στέλνουν φιλάκια στα κοριτσάκια :lol:

Και ρωτάμε τον Δημητράκη μου τί πίνει και λέει"λάλια" δηλαδή γάλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσα, φέρε ένα μπιφτεκο για να ταίσω το σύζυγο αύριο.

Έλσα, ο σύζυγος μου θα σε λατρέψει γιατί δεν ξέραμε τη χεβιματαλονανουρισματοιστορία και πολύ γουστέρνουμε.

Έλσα, μονοπωλείς τη συζήτηση.

Ελευθερία, εγώ θέλω από το άλλο με τη σοκολά.

Κάρμεν, ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ!!!!!!!!! Εδω τα καλα ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ΄γω δεν μπαίνω σε τέτοιες ομάδες...μπήκα κάποιες φορές σε ομάδες με μωράκια ίδιας ηλικίας με τα δικά μου μπας και πάρω καμια ιδέα (και σας την πουλήσω μετά για δικιά μου :lol: ) αλλά ένιωθα σαν να βλέπω απο κλειδαρότρυπα και δεν το ξανάκανα!!! :oops:

Αν δω κανένα θέμα που μ' ενδιαφέρει θα μπω...

Κάρμεν ο επισκέπτης κάτω λες να είναι η Τζώρτζια;;;;;;; :shock:

Στείλτε κανένα λινκ της εκπομπής να μορφωθω λίγο...

Βιβή έχει απο διάφορα συγκροτήματα!!!Δεν τα έχω όλα...

Σου στέλνω μπιφτέκιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασατεμπο θα πρεπει να μοιραζουμε Βιβη

Κ θα συμφωνησω θελω κ εγω μπιφτεκακι μιας κ βαριεμαι να μαγειρεψω αυριο

σημερα καλα την εβγαλα εψησα ενα πουλερικο στο τζακι κ εγω εφαγα τωρα κολοκυθακια νερομπουρλε δηλ νεροβραστα αχχχχχχχχχχχχχχχχ ηθελα να ξυπνησω αυριο 40 κιλα πιο αδυνατη πολλα ζηταω?????? [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελσα ειναι το www.eimaimama.tv και το εχει καθε Τεταρτη 9 ηώρα το βραδυ. Απο το φεισμπουκ μπαινεις κατευθειαν κ ειναι ωραια εκπομπη εγω εκει ειχα κερδισει τα σκουλαρικια σε μια εκπομπη

οχι οχι δεν ειναι τοσο χακερ πια η πεθερουλα αλλα ειναι μια γνωστη κ ειναι και κατι αλλες που εχω παρατηρησει οτι μπαινουν συνεχεια συνεχεια οι ιδιες δηλαδη τι το περιεργο εχουμε

εφοσον ειμαστε μια στανταρ παρεα τι το νοημα να μας βλεπουν ολες κ να μην αισθανομαστε ακομα πιο ανετα μιας κ ειμαστε ακριβως τοσο γλωσσοκοπανες κ ανορθογραφες κ ολα τα αλλα μαζι οεο?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεε...μοιράζουμε λεφτά και δεν το ξέρω;;;;;;;;;;;

Ελα εδω το καλό το καλαμπόκιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

Κάρμεν αν κοιμηθεις μέσα σε μια σάουνα κάτι μπορεί να καταφέρεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι τοξοτης,ο αντρας μου ειναι τοξοτης.

η μια μου κορη ειναι καρκινος η αλλη δεν θυμαμαι....!!!!!

λυσσαξατε λεω................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρα ένα το πέτυχες!!!!

Ζυγός είμαι...απο που σου ήρθε ο σκορπιός;;;;

Σοβαρότατη να δώσουμε κι άλλά στοιχεία στον λαό...όπως οι ΄στάρ!!!!!!!!

Εσύ τι είσαι δεν μας είπες!!!!!

Αχ Ελευθερία και γω με τον άνδρα μου είμαστε το ίδιο ζωον...ε...σορρυ ζωόδιο θέλω να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τοξοτης κ τα 3 μου παιδια καρκινακια χαχα

λες να μπω στην σαουνα κ να μπω κ απο θεμα εκτοπισματος χαχαχαχαχα κ μπαι μπαι απο μενα γιατι παλι βλεπω τα διαφορα κ φορτωνω βλεπε Ελευθερια βλεπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθες φαγωμένη;;;;;

τι ζώδιο να' ναι η αλλη βρε συ;; θυμάσαι πότε γεννήθηκε;;

Εγώ είμαι σκορπιος, ο άντρας είναι κριος (Μενεγάκη - Λάτσιος) + (όταν χωρίσανε μου έλεγαν οι φίλες οτι μόλις κάνουμε το 3ο παιδί θα χωρίσουμε, γι'αυτό δεν κάνω τρίτο)

τα τέκνα είχαν πητ μία ΄μερα πριν τα γεννέθλια μου (κανονικά) αλλά τελικά δεν γεννήθηκαν σκορπιοι (Αλεξ: Ωχ Παναγία μου, 3 σκορπιοί μέσα στο σπίτι!!) αλλά γεννήθηκαν Ζυγοί με ωροσκόπο Σκορπιο! ΧΑ!

΄Ελσα στείλε και δεύτερο μπιφτεκι ρε, τα φτιάχνεις μικρά δεν θα χορτάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρτε κοσμε μπιφτέκιαααα!!!!!Τρελάθηκε τ' αφεντικο και τα δίνει τζάμπααααα!!!!!!!

Λετε για τα μπιφτέκια να μαζεύτικε τόσος κόσμος;;;;;;;;

Βιβή δύο Ζυγοι;;;θα καλοπεράσεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, Κατρίν, τα παιδιά σου θα είναι υποδείγματα παιδιών και στο λέω να το ξέρεις. αν ξέρεις να τα ακούς θα είναι υποδείγματα ακομα και στην εφηβεία. Αρκεί να μην τα καταπιέσεις, και φυσικά δεν εννοώ ότι μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν. Απλά όχι καταπίεση. όρεξη να' χεις για κουβέντα και ανάλυση και θα τα πάτε πρίμα. Λίγο οξύθυμα μπορεί να' μαστε, αλλά δεν προδίδουμε ποτέ ενώ αν καταλάβουμε οτι κάποιος κάτι κάποτε, μαύρο τέτοιο που τον έφαγε. ακόμα και μετά από 5 χρόνια.

Οι φίλες μου, μου λένε, αμαν! δεν ξεχνάς τίποτε.

Πάντως γενικά αυτοί που μπορεί να αντιπαθώ ή μπορεί να μ' έχουν πειράξει δεν θέλω να τους κάνω κακό ή να πάθουν κακό με την έννοια να αρρωστήσουν, να πεθάνουν και λοιπά.

Απλώς όταν θα συμβεί μία φορά να γλυστρίσει στο δρόμο, εγώ θα είμαι εκεί και θα το δω. Και θα φχαριστηθώ. Αυτό. Και πάντα, μα πάντα συμβαίνει και όλως περιέργως Αμ τέικινγ μαι μπλάντ μπακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραίοι είστε οι ζυγοί, πρωτοπόροι και μοντέρνοι (και λίγο ωραιοπαθείς θα έλεγα)

Για τους καρκίνους ξέρω. Καρμενσίτα, σκουλικάκια. Κλαούριδες. Αν δεν τους κάνεις αυτό που θέλουν, είναι ικανοί να κλαίνε όλη μέρα. Έχω καρκίνο άντρα στην οικογένεια και ξέρω. ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂 αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι  σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι; Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 
    • Όχι εμείς δεν θα έλεγα οτι μοιάζουμε αλλα ξέρεις λέμε μετά χρόνια με τα χρόνια τα ζευγάρια αρχίζουν και μοιάζουν μεταξύ τους 😂 αλλα ο αντρας μου, με τον αδερφό μου μοιάζουν πολύ λες και είναι αυτοί αδέρφια ένα πράγμα 😂 απλά ο αδερφός μου είναι λίγο πιο ψηλός 1,73 
    • Εχω ηδη ενα αγγελουδι που κοντευει να γινει δυο χρονων. Ελπίζουμε να ερθει και ενα μωρακι ακομα να ολοκληρωσει την οικογενεια μας.
    • Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈  @Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳 @Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈 πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼
    • Ε μπα άμα ήταν δυδιμα δεν θα ήταν πιο μεγαλη η χοριακη? Όχι να μου δώσαν άλλης κοπέλας αποκλείεται γιατί είχε το όνομα μου αμκα κτλ.... δε ξέρω τι έγινε.μπορεί οι αντιβιωσεις που επινα συγχρόνως να έκαναν δουλεια να καθάρισαν τα μικρόβια. Βάζω κ κολπικα υποθετα έβα προβειοτικα.  Κρατάω μικρό καλάθι γιατί μπορεί κ όλο αυτό να μην εξελιχθεί καλά ότι γίνει! Θα το παλέψουμε!!! Θα προσέχω όσο μπορώ και όλα καλά!!! Είναι σίγουρα περίεργο όλο αυτό με τις χοριακες αλλά τελικά η επιστήμη είναι πάνω από εμάς! Εύχομαι και σε εσάς να αποκτήσετε οτι ποθεί η καρδιά σας αν δε τα έχετε αποκτήσει ακόμα!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...