Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Και εμείς ανάψαμε τζακάκι σήμερα και το απολαμβάνουμε!!!! Φάγαμε την πρώτη μας ολοκληρωμένη φρουτόκρεμα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Τη φάγανε σχετικά εύκολα, ειδικά η μπουμπού που δυσκολεύεται με το κουτάλι. Παρ' όλα αυτά την έφαγε μια χαρά. Έχω μια ερώτηση για τις πιο παλιές, πως βγαίνει το φρούτο απο τα ρούχα;;;;οεο!!!

Εγω θα φτιάξω γίγαντες για να φάμε αύριο. Μου αρέσουν πάρα πολύ και τους τρώει και ο άντρας μου.

Είναι πολύ ωραίο να βγαίνουμε έξω με τα μωράκια και εμείς έχουμε ζοριστεί τις τελευταίες 2 εβδομάδες που ήταν αρρωστούλια τα μικρά και είχε και κρύο και δεν έχουμε βγει καθόλου.σνιφ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καρμεν τελεια!!!!υπεροχα!φανταστικα!

αντε βρε δεν θα χρειαστει να τα πλυνεις κ το πασχα!!!

οι δικες μου ολο κοιμουνται εδω!τις εχει επηρεασει το κλιμα.

εχω εχω εδω κ 15 μερες ενα τρελο βηχα δεν λεει να μ αφησει ρ γμτ.θυμαστε που ειχα πυρετο πριν απο 2 βδομαδες ε απο τοτε δεν εχω σηκωσει κεφαλι.τωρα εστειλα τα ξαδερφια να μου παρουν κανα σιροπι μπας κ ισιωσω λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας γκερλς!

να μαστε κι εμεις!η βρογχιολίτιδα και οι μύξες μας πέρασαν επιτέλους και βγήκαμε βολτίτσα να πάρουμε αέρα!κατά τα άλλα πολύ δύσκολα!έχουμε 2 δοντάκια και φοβερή γκρίνια!παλεύω να τα βάλω σε πρόγραμμα αλλά τίποτα. τον μπέμπη με τον που τον ακουμπάω στο κρεβατι τσιρίζει, μα καλά καρφιά έχει το στρώμα? το ίδιο γίνεται και μεσημέρι και βράδυ, τρελό κλάμα κανένα μισάωρο μέχρι που τον σηκώνω, τί να κάνω? οπότε για βράδυ κοιμάται στο πάρκο κατά τις 12. μετά τον πηγαίνω κοιμισμένο στο κρεβάτι του και μέχρι τις 2 ξυπνάει περίπου 10 φορές!

δεν έχω καθόλου χρόνο για τον εαυτό μου, τα μωρά κλαίνε συνέχεια και κοιμούνται ελάχιστα! ακούω που λέτε ότι χαλαρώνετε το βράδυ και φτιάχνετε φαγητάκια και διαφορα τέτοια και δεν θυμάμαι εγω από πότε έχω να χαλαρώσω έτσι :( είναι πολύ ωραίο να είσαι μανούλα αλλά είσαι και άνθρωπος και λίγη χαλάρωση είναι απαραίτητη. νομίζω ότι πρέπει να φτάσουν 10 χρονών οι ταλιμπαν μου για να ηρεμίσω λίγο!με έπιασε πάλι η γκρίνια, σόρυ!

τέλειες ακούγονται οι ιδέες σας για τη βάφτιση. εγω δεν έχω μπει στη διαδικασία ούτε να σκεφτώ τί θέλω! τα έχω αφήσει όλα στη νονά του μπέμπη που έχει ιδέες και της αρέσει να ασχολείται.

ελευθερία ζηλεύω τον αντρούλη σου!2 μέρες σε μοναστήρι μου ακούγονται ιδανικές διακοπές!!!τί κατάντια είναι αυτή, από πάρτυ άνιμαλ(λέμε τώρα!) μοναστηρτζού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη εμενα δυο μερες τωρα κανουν σαν τρελα κ τα χω παξει..δεν μπορω να φανταστω πως θα ηταν αν εκαναν ετσι συνεχεια.

ειμαι τοσο εξαντλημενη οσο δεν υπηρξα 6,5 μηνες τωρα.κατι η αλλαγη περιβαλλοντος κατι η δικη μου αδιαθεσια ηρθα κ εγινα κομματια.

τα θεματα μου ειναι τα εξης:

1.η τετη εχι εξαρσεις κλαματος τρελες.εχει που εχει τη φαρυγγιτιδα κ βηχει σαν νταλικερης εχει το υστερικο κλαμα.αφου το μεσημερι εκλαιγε μιση ωρα στην αγκαλια μου κ νοιζα οτι θα παθει τιποτα.

2.η τετη επειδη ειναι λαιμαργη οταν της παιρνω το κουταλι να βαλω κρεμα ουρλιαζει.στο τελος φυσικα την τρωει ολη αλλα ταλαιπωριεται.

3.η ευα απο την αλλη ουτε να δει την κρεμα.μιλαμε για ουρλιαχτο.το πως κρατηθηκα κ δεν αρχισα κ γω τα κλαματα δεν ξερω.

εχετε καμια ιδεα;

αν δεν τρωει ολη της την κρεμα να της δινω γαλα ή οχι κ να κανω υπομονη οσο φαει;σκεφτομαι οτι αν μαθει στο γαλα δεν θα την τρωει την κρεμα.

να δω τι θα γινει κ τη δευτερα με τη μπανανα.

τελοσπαντων μην σας πρηζω.ευτυχως τωρα κοιμουνται κ προσπαθω κ γω να ερθω στα ισια μου.αδιαθετησα κιολας κ καταλαβαινετε!

καρμεν την ειδα την κοπελα.την εκανα φιλη στο φεις.δεν εχω προλαβει να δω ακομα τι εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

γεμάτο αυτό το σ/κ!!!Βόλτες, καφεδάκια και παιχνίδι με φίλους, συζυγικά καυγαδάκια...που καιρός για μάμμυ!!!! :D

κάρμεν έχω και εγώ κάτι χαλιά για πλύσιμο!!!

Γεωργία για το φρούτο στα ρούχα, κατευθείαν μούλιασμα σε νερό με σόδα ή αν χρησιμοποιεις κανονικά απορυπαντικα νερό και λευκαντικο!!

Αλίκη υπομονή...θα μεγαλωσουν!!!Εχεις δοκιμάσει στο δωμάτιο του μικρου να βάζεις ένα cd player με παραμυθάκια;;; το έκανα στον γιό μου και βοήθησε...χαλαρώνουν και δεν νιώθουν μόνα τους!!!

Ελευθερία δοκίμασε να αλάξεις μάρκα κρέμας...δεν έχουν όλες την ίδια γεύση, μπορεί να της αρέσει κάποια άλλη περισσότερο!!!

όσο για την λαιμαργία της τέτης κάνε υπομονή θα προσαρμοστεί και θα είναι πιο συνεργάσιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σχολασα!!!!

τα εβαλα τα μικρουλια για υπνο εκανα το μπανιο μου κ τωρα χαλαρα.

ηρθε ο ξαδερφος μου με την κοπελα του κ μου εφεραν ενα μπολ παγωτο απο το καλυτερο παγωτατζιδικο της πατρας!!!

κ ειμαι στο τσακ να παω να το φερω οπως ειναι κ να του αλλαξω τα φωτα....κ θα το κανω...τοση κουραση περασα σημερα δεν δικαιουμαι ενα μπολ παγωτο;;;;;;;;

καρμεν εγω παλι βλεπω οτι φορας σουπερ μινι τζιν φουστιτσα!!δεν ντρεπεσαι λεω εγω μανα τριων παιδιων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρέ και των τριών δικαιούνται και των δυών δικαιούμαστε.

ανυπομονώ να σταματήσω λίγο το γλούπο τον ασύστολο, τον αδυσώπητο και τον ανελέητο και να με πιάσει το φιλότιμο να αδυνατίσω μια στάλα. Την τζην τη φούστα την έχω κρεμασμένη και την βλέπω καθημερινά (δεν χωράει ούτε το ένα μπούτι).

Κάρμεν, θα βάλεις ορόσημο, μέχρι την τάδε να έχω χάσει τόσο, μέχρι την τάδε τόσο. αλλιώς δεν βγαίνει..

σας φιλώ, με έχουν διαλύσει τα μικρά. ειδικά ο μπεμπουλίνος μου μόνο που δεν βάλαμε τα κλάματα με τον Αλέκο από το παράπονο που έχουν τα μουτρίτσια του, βγάζει και το κάτω χειλάκι παραπονιάρικα το γλυκάκι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντροπη σας!!!!! :ympray::ympray::ympray:

προσευχομαι για τη συγχωρεση σας!!!

βιβη εγω το κραταω στα χερια....οχι το μινι....το μπολ......

καλα κουραγια με το μηχανακι το γκαζιαρικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην σου πω οτι οι μαμάδες των δυών και των τριών (πόσο χρονών; τεσσάρων, πεντάρων, εξάρων και ούτω καθεξής) δικαιούνται να φορούν ΚΑΙ ΚΟΛΑΝ (απ' αυτά που μετά ξεκολάν)

άσε κάτω το μπωλλλλλλλ και στείλε κι εδώ το μισό.

φιλιά και καληνύχτες, σε σας γιατί για μας...... γκαν, γκαννννννννννννν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX κοριτσάκια!!

Σας διαβάζω τοση ώρα και είστε σκέτη απόλαυση....το πως χαλάρωσα δε λέγεται......αν δεν είχα και αυτό τον απιστευτο πονοκέφαλο...

Εχω να μπω μέρες....Δεν ξέρω τον τελευταίο καιρό έίμαι πάρα πολύ κουρασμένη.....η καθημερινότητά μου είναι βαρετά επαναλαμβανόμενη που....ουφ~~~~~~~~~~

Τα μωράκια είναι καλα,αν εξαιρέσουμε τα πονάκια τους.......

Την Παρασκευη κάναμε την πρώτη ηρωική μας έξοδο και με τα τρία μαζί στον παιδίατρο....

Είχανε εμβόλια όλα-τα πρώτα των μωρών.... :P:P:P

Καλά τα πήγαμε,κλαίγανε ολα μαζί ασταμάτητα αλλα παραμείναμε ψύχραιμοι.....

Ομως ρε κορίτσια μας βγήκε ο κουκος αηδόνι.....

90 τα εμβόλια γιατί δεν τα γράφει το ΙΚΑ,100 η επίσκεψη και για τα τρία και 80 η κλήση που τσιμπήσαμε γιατί παρκάραμε σε πεζοδρόμιο!!! πόσο μας κάνουν?και που να το βάζαμε αφού η Γενική Κλινική ( οποιος ξέρει από Θεσσαλονίκη , θα γνωρίζει)δεν εχει παρκινγκ...πόσο μακριά να το παρκάρεις οταν κουβαλας και τρία παιδιά????οεοε?

Τελοσπάντων....σύνολο?11888....

Κατα τα αλλα έπειδή είπατε για κιλα....εχασα αλλα 4 και είμαι 4-5 κιλά πάνω από τα προ εγκυμοσύνης...αλλα ρε κορίτσια εχω κάνει κάτι μπουτάρες και κ...λαρες που απορω πως θα βαλω μαγιό....

Αφηστε την πατσαβουροποδια=κοιλια που θα πιάσει τα πατώματα από την χαλάρωση...αυτο είναι το ζορι...

Πάντως και το κολάν μου έβαλα και τα καινούργια μου σούπερ χαμηλά μποτίνια με ψιλό - ψιλό τακούνι...αισθάνθηκα λίγο σέξι επιτέλους....

Σημερα ήρθαν οι κουμπάροι μας που θα βαπτίσουν και το πρώτο από τα δίδυμα.Εχουν δύο αγοράκια και αλλα τρία εμείς...έγινε της τρελής !τα μπομπιρίδια οριότανε και περασανε από όλες τις αγκαλιές και επειδή αυριο περιμένω πάλι κόσμο η κουμπαρούλα μου μου εκανε ενα σοκολατένιο κεικ σκέτη κολαση...και όλο απέξω σοκολάτα.....τσάκισα ήδη δύο φέτες....

Αυτα σας επρηξα αλλα σας τα είπα όλα....Σας φιλώ σταυρωτα και σας καληνυχτίζω!!!Καλούς ύπνους μπεμπάκια! :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσάκια. Τι κάνετε; Εμείς μπορώ να πω οτι είμαστε σχετικά καλά. Βέβαια ο μπέμπης δεν λέει να κοιμηθεί ολόκληρο βράδυ και δεν έχουν ξεκινήσει και τα δοντάκια ακόμα!!!!

Έλσα σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα τα πλύνω πρώτα με δικό μας αππορυπαντικό και μετά θα τα πλύνω με το παιδικό. Όσο για τα χαλιά εχω κι εγώ μεγάλη αυλή, στείλτε να τα πλύνουμε όλα μαζί. Τώρα αν πουλήσουμε και κανένα δεν πειράζει εεεεεε;;;;;

Οι κρέμες είναι ενα πονεμένο θέμα. Ο μπέμπης ήταν πολύ ανυπόμονος και γκρίνιαζε μέχρι να γεμίσω το κουτάλι , οπότε κι εγώ τα έβαλα να τα ταϊσω μαζί για να βλέπει και τη μπέμπα και να περιμένει. Σε εμένα έπιασε και τώρα τρώει κανονικά και ήρεμα. Η δυσκολία είναι στη μπέμπα η οποία δεν τη θέλει την κρέμα με τίποτα. Ο γιατρός μας έχει πεί να τρώμε 200γρ και με το ζόρι τρώμε 130.Αυτό δεν μπορώ να πω οτι με ενοχλεί γιατί αφού τα παιδάκια δεν έχουν πρόβλημα βάρους, ασ φάνε όσο θέλουν. Απλά η μπέμπα είναι πολύ δύσκολη και της έχω δοκιμάσει 3 διαφορετικές κρέμες αλλά δεν....

Τα 200γρ. φρουτόκρεμας τα τρώνε κανονικά. Να ρωτήσω και κάτι. Τα γεύματα τους είναι ανά 3 - 31/2 ώρες. Μήπως το γεύμα μετά τη φρουτόκρεμα θα έπρεπε να είναι πιο κοντινό γιατί όσο να είναι το φρούτο δεν κρατάει το ίδιο όσο το γάλα; ή να το αφήσω όπως είναι να μη τους χαλάσω το πρόγραμμα;

Λογοδιάροια πρωι-πρωι ε;;;

καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες!!!

ελευθερια παγωτακι βλεπω ε;;; τις εβαλες πρωτα για υπνο μη σου το φανε;; :lol:

καρμεν κουκλοι μανα και γιος!!! εγω εχω κατι χαλια εξω στη βεραντα εδω και 2 εβδομαδες και δεν φιλοτιμιεμαι να τα πλυνω.. :roll:

εγω σημερα πηγα πρωτη φορα γυμναστηριο..και αποφασισα να το ραψω κιολας διοτι εχω ξεπερασει τον εαυτο μου πια....ασε τις φωτο..που λεει και η καρμεν....

χθες αφησα και τα μωρα στο μπαμπα το μασεμεροαπογευμα και πηγα με φιλες σε ενα ρεμπεταδικο που πηγαινα παλια.... ωραια ηταν..!!!! επισης το σαββατο το πρωι τα αφησα στις γιαγιαδες και πηγα αθηνα να τους ψωνισω.....

αυτο το σαββατοκυριακο γενικα την εχασαν λιγο τη μανουλα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν, όποια θέλει αδυνάτισμα έχω τη λύση. θα σας στείλω ένα μήνα τα παιδιά μου και το χάσατε το 5κιλο! δεν κάνω πλάκα, είμαι πιό αδύνατη από ποτέ χάρη στη δίαιτα των διδύμων(όπως λέμε δίαιτα του ανανά!)!η χαλάρωση βέβαια δεν παίζεται. με τρέχουν όλη μέρα και το βράδυ ο μικρός κοιμάται στις 12, πού όρεξη τέτοια ώρα για φαγητό και με τα νεύρα κρόσια από τον 2ωρο οδυρμο!

με τις κρέμες κάνω το εξης, τα ταίζω το πολύ στο 3ωρο για να καταπολεμίσω την λαιμαργία. αν πεινάνε πάρα πολύ εκνευρίζονται με το κουταλάκι και κλαίνε. μήπως στην εύη δεν αρέσει η συγκεκριμενη κρέμα? ο μπέπης βλέπει τη φρουτόκρεμα και κλαίει γιατί πεινάει αλλά δεν του αρέσει η γεύση. οπότε του βάζω μιση φρουτόκρεμα νουνου και την ανακατεύω με τη δική μου κι έτσι τρώει λίγο αλλιώς δεν τη θέλει καθόλου.

γεωργία σου είπε ο γιατρός ότι 200 μλ πρέπει να τρώνε σ΄αυτή την ηλικία?εγω δεν βγάζω άκρη, μου λέει να τους δίνω όσο θέλουν αλλά δεν γίνεται έτσι. αν δεν τα σταματήσω, ειδικά με το κοτόπουλο που τρελαίνονται, μπορεί να φάνε απεριόριστα!ήδη είναι τεράστια για την ηλικία τους δεν θέλω να τα ταϊζω και υπερβολικά.

αύριο πάλι εμβόλια :( τουλάχιστον εμείς με το βιβλιάριο του δημοσίου δεν πληρώνουμε ούτε τα εμβόλια ούτε επίσκεψη, κάτι είναι κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο μπονζουρ χαλοου κ παει λεγοντας.

ειμαι στα ορια σωματικης κ ψυχικης καταρρευσης.μην με ρωτησετε γιατι.δεν ξερω.κατι η περιοδος κατι τα μωρα που δεν ξερω τι εχουν παθει κατι ο κωστας που λειπει εχω ερθει κ εχω γινει κομματια.

το βραδυ δεν κοιμηθηκαν καλα.ειναι η μια μπουκωμενη κ παει κοντα κ η αλλη απ οτι καταλαβαινω.απο τις 12 μεχρι τις 8 παρα που εφαγαν σηκωθηκα 5 φορες.τ ακουω που δεν μπορουν να ανασανουν καλα κ δεν ξερω τι να κανω.εχω κανει κολλητη την παιδιατρο τοσες φορες την εχω παρει.αφου ειμαι στα προθυρα να τα παω στο νοσοκομειο.μου εχει κολλησει οτι κατι δεν κανω καλα κ οτι δεν προσεχω τα μωρα οσο πρεπει.

εφαγαν μπανανα σημερα!τους ξινισε λιγο.γιατι;δεν ηταν αγουρη.αλλα δυο κουταλιες που εφαγαν ουτε καταλαβαν απο που τους ηρθε.αυριο θα δουμε.

τι ωραια που ηταν με το γαλατακι...

αλλο θεμα με τις κρεμες:

η παιδιατρος μου ειπε οτι η μεριδα ειναι περιπου 25 κουταλιες.η μιλουπα που δινω λεει 140 μλ νερο κ την φτιαχνεις.μετρησα τις κουταλιες χτες κ βγαινουν πανω απο 40.διαβαζω τωρα την γιωργια που λεει ακομα πιο πολλα γραμμαρια.

πως την μετραμε την κρεμα ρε κοριτσια;

σορυ για τη μαυριλα.θα μου περασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω έχω μπερδευτεί με τις ποσότητες. η νουνου που έχω εγω και η φρουτόκρεμα και το ριζάλευρο λένε για 6 μηνών 200 μλ νερό. εγω ριζάλευρο τους φτιάχνω 150 και μεσημεριανό περίπου 200-250 και το τρώνε όλο.

λογικό είναι να αγχώνεσαι μωρέ αμα είναι αρρωστούλια. είδικά αν λείπει κι ο αντρούλης ένας λόγος παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά !!!

Το θέμα των κιλών δεν το σχολιάζω γιατί...πονάει!!!

Το έχω λύσει πρωσορινά με το να μην βγαίνω φωτογραφίες!!!Εκτος απο την βάφτηση δεν έχω άλλες φωτο με τα μπεμπάκια!!!

Αυτό με τις κουταλιές και εγώ δεν το έχω καταλάβει Ελευθερία!Ασε που εξαρτάται και απο το κουτάλι!!!

Πάντως η παιδίατρος μου λέει ότι κρέμα 150 μλ είναι πολύ ικανοποιητική ποσοτητα και δεν υπαρχει λόγος για παραπάνω!Εγώ τόσο τους δίνω...200 μλ φρούτο περίπου και 200 γρ φαί.Την κρέμα την τρώνε όλη και παρόλο που η Χριστιάννα θα έτρωγε άνετα κι άλλο δεν της δίνω...άχρηστες θερμίδες...ας είναι και μικροκαμωμένες!!Και το φρούτο το τρώνε άνετα...μόνο στο μεσημεριανό μου κάνει νερά η Χριστιάννα...ευτυχώς όχι πάντα!!

όσο για το αν φροντίζεις τα νινάκια όσο πρέπει...μην ανησυχείς, συμβαίνει σε όλες...καλωσόρισες στο κλάμπ των αγχωμένων μαμάδων!!! ;);) Τα πρώτα 100 χρόνια είναι δυσκολά μετα συνηθίζεις!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως εφαγαν τις κρεμες τους χωρις δραματα αυτη τη φορα!!! :ymapplause::ymapplause::ympray::ympray:

εισακουστηκαν οι προσευχες μου!!!

δειτε κ αυτο αν ενδιαφερεστε

http://www.elxisdoro.com/index.php

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν εισαι κουκλαρα δυο μετρα κ θα πας φιλιατρο το καλοκαιρι με τρελα!!!θα ερθω κ γω θα φορτωσουμε τα παιδια κ θα γινει χαμος!!!

λοιπον για τις κρεμες μολις μιλησα με την παιδιατρο.οπως σας εχουμε πει η παιδιατρος μας (εχουμε την ιδια με την καρμεν θυμιζω) ειναι εξαιρετικα σχολαστικη κ λεπτομερης σε βαθμο αηδιας μερικες φορες θα ελεγα.αλλα το θεωρω παρα πολυ καλο γιατι εξεταζει ολα τα ενδεχομενα κ δεν ξεπεταει τα παιδια.τη ρωτησα για τις δοσολογιες που λεγαμε.μου κατεβασε βιβλια κ περιοδικα επιστημονικα κ μου διαβαζε για τις στερεες τροφες.η δοσολογια που ειναι οκ για την ηλικια τη βρεφικη ειναι 25 κουταλιες του γλυκου περιπου.κ διαφορα αλλα για τις τροφες κ τον τροπο που τις εισαγουμε.

μου ειχε δωσει την προηγουμενη φορα αρκετα δειγματα απο διαφορες κρεμες κ τα κοιταξα.

η νεστλε λεει 90μλ νερο στη μεριδα.

η νουνου 100μλ.

η μιλουπα 140 μλ.

αντε βγαλε ακρη.μου φαινεται μας δουλευουν για να τρωνε τα παιδια μας μαλακιες κ να τους αφηνουμε τα λεφτα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...