Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

περιττο να πω οτι εχω ξεχασει τα μισα για τα οποια ηθελα να σχολιασω...

για να κανω προσπαθεια...

βιβη κανεις απευθειας μεταφραση στο google

καρμεν κι εγω δεν θα σχολιασω τους αντρες..θεωρω οτι δεν τους γνωριζω τοσο καλα σαν ειδος για να σχολιασω...μεγαλωνοντας τον γιο μου παντως θα προσπαθησω να τον κανω ανθρωπο.

αλικη τα ειδα τα μπεμπιδια ειναι κουκλια και να τα χαιρεσαι!

και χρονια σου πολλα χαπι μπερθντει!

οτι επιθυμεις και πανω απο ολα υγεια!

φριντομ ευχαριστβ για το λινκ αλλα το σκορδο δεν μου αρεσε

καραμελελσα καλη χωνεψη!

το κολυμβητηριο συμπεθερα απο 6 μηνων ξερω κι εγω αλλα πρεπει αυστηρα πεντακαθαρο.

δεν θυμαμαι τι αλλο...

να σας πω οτι ο ορχιδεας εννοειται οτι ηρθε με αδεια χερια προς τα εγγονια του ε??

για το σπιτι εφερε 12 σοκολατακια απο τα διπλωτα που κανουν τα ζαχαροπλαστεια και αλλο ενα μικρο κουτακι με ξεροτηγανα σπασμενα.οταν λεμε μικρο εννοουμε πολυ μικρο ετσι....σαν αυτα που εχουν 12 φερερο ροσε μεσα.

κουκλες σας φιλω σας καληνυχτω και στελνω ιδιαιτερους συμμαχικους χαιρετισμους στην φιλη καρμεν που ειναι γερο καρυδι και δεν μασαει πουθενα ακομα και οταν ο αντρας της την κανει τουρκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α ρε γαλλικη κουζινα με τα ωραια σου!!

θυμαμαι στο παρισι που πηγαμε προπερσι σε κατι κινεζικα τη βγαζαμε κ σε μια ιταλικη πιτσαρια που ανακαλυψαμε.μια μερα καναμε το λαθος να παμε σε γαλλικο μπιστρο.μεγαλο λαθος....

νιου καλως τον δεχτηκες!!κ καλη χωνεψη στα σοκολατακια.αληθεια που πηγε ο ακατανομαστος;

γιατι ρε δεν σου αρεσε το σκορδο;;;;;;χαχαχα!!!

βιβη βλεπω εισαι παραμορφωμενη εσυ....τοσες ξενες γλωσσες...

βαλε κ τις γλωσσες που εφαγε η ελσα....της γλωσσομαθειας εγινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αυτό που έκανε σήμερα το αστέρι μου ήταν κουζίνα για κλάματα όχι γαλλική!!

(παιδιά σοβαρά τωρα ούτε γάτα δεν θα το έτρωγε αυτό το πράγμα!!)

Την έχεις παρεξηγήσει την γαλλική κουζίνα όπως ο περισσότερος κόσμος.Αν το πάρεις αποφαση πως δεν πρόκειτε να φας καλοψημένο ΄κρέας όπως εδω θα ανακαλύψεις ότι είναι πολύ νόστιμη και το κρέας πολυ καλύτερο έτσι ψημένο...

εγω πάντως έχω φάει τα πιο ωραία φαγητά εκεί και σε σπίτια και σε εστιατόρια!!!!

Αχ τι μου θύμησες τώρα!!!!! :ymdaydream:

θα σε ψάξω και εγώ...όχι ότι μιλάω και ποτε στο τσατ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλε eleftheria pappa θα δεις δυο διδυμα!!!δεν νομιζω να ειναι αλλη!

κ γω χεσμενο το εχω το φεις.ετσι για να υπαρχει.

καληνυχτα γκερλς...ο συζυξ με φωναζει να παω λεει στα ιδιαιτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που ειμαι του φεισμπουκ σας εστειλα κ στις δυο σας αλλα εννοειτε οτι απο δω θα τα λεμε. Πηγαμε επισκεψη στην νοναα πως γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετω τα νυχτοπούλια!!!!

μια χαρα σας βλέπω....

Εγω κορίτσια αφου ξεπατώθηκα στα συμμαζεματα και στα σιδερώματα σήμερα βγήκα με δύο φίλες και ήπια μια μπυρίτσα...καλα ήτανε ξεφευγω....ασε που βοηθαει και σαν ψυχοθεραπεία αυτο.....μου περνάνε όλα.....

Οσο αφορά το αντρικό φύλο,,,

Εμενα ακόμη μου το βαραει οτι οσο ήμουν εγκυος είχε ξεπατωθει στις δουλειες και οτι οι αλλες γυναίκες τα κάνουν μόνες....(ποιες είναι αυτές να τις σκίσω :lol: )

Αφου με τα δίδυμα ήταν πολύ ζόρικα και πάλι εκανα παρα πολλα στο σπίτι....

Νομίζω πως εχει κουραστει...κάποτε βοηθούσε περισσότερο στο σπίτι...

Τώρα βοηθάει με τα μπεμπιδια,ο,τι χρειάζεται από ψώνια το σπίτι και παίζει ή πάει βολτα τον μεγάλο,τον ταιζει ....ενταξει δεν εχω παραπονο απλα πολλες φορές ( η ανατροφή που λέγατε) αισθάνεται οτι είναι ο μοναδικός άντρας που τα κάνει αυτα....σιγά....μα πως σκέφτονται...αφου το κάνεις το καλό και το παρακάνεις , τι το χαλας!!! :geek:

Το άλλο το κουλο...

Επτα και μισή θα έβγαινα και γυρω στις 6 και μιση αρχισε να προσπαθει να βαλει τα τρια καρεκλάκια στο αμάξι...(παρεμπιπτόντως όσες έχετε τρία παιδάκια,ΕΛΣΑΑΑΑΑΑ,ΚΑΑΑΡΜΕΝ πως τα χωράτε στο αμάξι οεο?Τα φώτα σας!)

Εγω στο μεταξυ θήλασα,έδωσα και συμπλήρωμα και του ειπα πως ήθελα να φύγω...

Μου ανέβηκε 7,40 εγω είχα αργήσει και μου λεει τι βιαζεσαι?Μα του λεω 9 η ώρα είναι να ξαναταισω !Αλλα καμια επαφη , λες και δεν ξέρει οτι οι μπεμπηδες κάνουν 3ωρα...

Τελοςπάντων σα να μου φαίνεται οτι σας επρηξα.....

Καληνύχτα και πολλα φιλάκια....

Ελευθερία θα σε ψάξω και εγω στο φεις...

Εαν κάποια θέλει , εγώ είμαι σαν Evi papazoglou!!!! bye~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αλικη χρονια πολλα!! κουκλια τα μωρα σου...

χθες βλεπω ειχατε παλι το βραδυ ψιλοκουβεντουλα... εγω 9,30 κοιμηθηκα! τρελη κουραση.. εμαθε η κορη μου να κελαιδαει και το κανει απο τις 6,30 καθε μερα.... τα εχω παιξει! 11 το βραδυ τα ακουσα, κανω να σηκωθω.. μου λεει ο αντρας μου κοιμησου, θα τα ταισω εγω.. αχ καλα ηταν, ξεκουραστικα!

ο δικος μου με τα μωρα βοηθαει με το που γυρναει σπιτι.. και γενικα οτι του πω το κανει...

βιβη και ευη σας εκανα κι εγω add στο face καρμεν εσενα δεν ξερω πως να σε βρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μετά από πολλές μέρες γκρίνιας ψιλοηρεμήσαμε λίγο και καταφέρνω να σας γράψω :)

Βγάζουν τραπεζίτες τα αγόρια μου και τρώνε ό,τι βρεθεί στα χέρια τους, αν μπορούσαν να φάνε τα χέρια τους θα τα είχαν φάει... :shock:

Το χειρότερο όμως είναι ότι ξυπνάνε τα βράδυα με κλάμματα, το ponstan μας έσωσε μόνο... ο δε Δημήτρης μου ανέβασε μέχρι και πυρετό.... αχ τί μας περιμένει... :roll:

Βλέπω όλες σας είστε καλά :) χρόνια πολλά στην γεννεθλιάζουσα, να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου! Ο άνδρας μου ευτυχώς βοηθάει πολύ όταν είναι σπίτι, εκτός από όταν βαριέται :lol: .... η αλήθεια είναι όμως ότι μετά από τόσα χρόνια γάμου έχουμε βρει τους ρυθμούς μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

Θα με κάνετε και μένα φίλη στο φεις;;;;;

κάρμεν σου 'χω κάτι ωραίες συνταγες του αντρούλη μου...όπως π.χ. σπαγγέτι κοκκινη σάλτσα-ρυζόγαλο!!!Πήγε και έριξε 3 κιλά καννέλα σκόνη στην σάλτσα!!!!!

Πλάκα-πλάκα κάνει και μερικά πολύ νόστιμα, όπως σουπιές κρασάτες!!!!

Ευη, εμενα ο μεγάλος μου κάθεται σε καρεκλάκι- μαξιλαράκι πια και έτσι χωράνε στο αυτοκίνητο!!!

κατερίνα...τραπεζίτες;;; οι δικές μου 12 μηνών η μια έχει μόνο 4 και η άλλη τώρα έβγαλε το 6ο.!!

Η αλήθεια είναι πως και ο γιός μου σ' αυτην την ηληκία είχε περισσότερα δόντια.

Τα υπόλοιπα που ήθελα να σχολιάσω τα ξέχασα και βαριέμαι τώρα να ξαναδιαβάζω :oops: θα τα δω αργότερα ξανά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι, αρχίσαμε.... χθες έκλεισαν τον 14ο μήνα, ο Γιώργος έχει 7 δόντια, το 8ο κάτω μπροστά τώρα βγαίνει και όλα τα ούλα πρησμένα, και ο Δημήτρης έχει 9, τα 4 μπροστινά πάνω και κάτω και έναν τραπεζίτη πάνω. Οι κυνόδοντες δεν έχουν βγει, τα ούλα όλα πρησμένα, τρελά σάλια και πόνο κυρίως το βράδυ. αφού έκοψε και το φαγητό το μπουλουκάκι μου :shock: Δαγκώνουν τραπέζια, καρέκλες, παιχνίδια, κουτάλια, μπολ, ό,τι βρεθεί προχειρο :roll: Άσε που έχει και νεύρα τελευταία.... θυμώνει και έχει πολύ γέλιο! :lol: Α... όποια θέλει στο facebook θα με βρει Katerina Kor, την ίδια φωτο έχω :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγειρεψα κ εκανα δουλειες. ΟΙ μπεμπηδες εχουν ξετρελαθει καθονται κ κοιτανε την φωτια κ ουτε μιλανε ουτε λαλανε. Τελος παντων .

Γενικως χουχουλιαζουμε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο μη μου πεις οτι το πρωτοειδε ο ορχιδεας ε??????????????????

πρεπει να το χρυσψσετε το παιδι - αυτος που το πρωτοδε.

η να του αγορασετε κατι κοκκινο.

μπραβο, μπραβο!! αλλα ποιο απο τα δυο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με υγεία το δοντάκι σας! Άντε καλές μάσες τώρα :P Εμείς όταν ο μικρός 6 μηνών έβγαλε το 1ο του δοντάκι τους πήραμε ένα δωράκι, παιχνιδάκι θυμάμαι (βασικά μάλλον πήραμε 2, ένα στον καθένα :lol: )

Σίγουρα τους είχαμε πάρει αυτό το μουσικό βιβλιαράκι που και σήμερα το λατρεύουν :)

http://www.fisher-price.com/gr/infantto ... l&id=33058

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τωρα εκατσα!!

μου ειχε δωσει η φιλη μου μια σακουλα σπανακι απο το περιβολι της στον αστακο που πηγαμε κ λεω θα παει χαμενο.κ εκατσα κ εφτιαξα μια σπανακοπιτα.

α δεν σας ειπα...η σοκολατοπιτα που σας ελεγα προχτες....καηκε!!! :lol::lol:

αφου δεν το εχω με τα γλυκα τι το παλευω!!!παω κοντα τον αντρα της ελσας!κοκκινιστο ρυζογαλο! =))=))

περασαμε κ μια λαχτρα σημερα.ειχα παει στη αδερφη μου στο βιβλιοπωλειο που ειναι εγκυος εξι μηνων.κ λεγαμε το απογευμα να παμε στο τζαμπο για ψωνια κ τετοια.κ με το που φευγω με παιρνει κλαιγοντας κ μου λεει εχω καφε υγρα.εφυγε σφαιρα για την κλινικη για καρδιοτοκογραφο κ ευτυχως το μωρο ειναι μια χαρα.τωρα γιατι να εγινε αυτο;εσας σας ειχε τυχει κατι τετοιο;το απογευμα θα παει να κανει κ υπερηχο γιατι της ειπαν οι μαιες οτι μπορει να εχει καποια μικρη αποκολληση.τι να πω;ελπιζω να μην εχει γινει τιποτα τετοιο.

κοριτσια που σας βλεπω στο φεις ειστε κουκλες.

ελσα (μην με παρεξηγεισετε οι αλλες!!) τα κοριτσια ειναι θεες.τολμω να πω πιο ωραιες κ απο τις δικες μου!!!κ για να πω κατι τετοιο......απλα δεν μπορω να τις ξεχωρισω μου φαινονται ολοιδιες!!!!

επισης ευη σε μια φωτο στη βαφτιση αυτη η θεικη πλατη δικη σου ειναι;;;;;;;;;

νιου μεγεια το δοντακι! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

καρμεν τα παιδια καλυτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιον κινγκ εγω το ειχα παθει αυτο αλλα στον δευτερο μηνα

καλο ειναι απολυτη ξεκουραση για την αδερφη σου

μια φιλη που το ειχε παθει στον 6ο μηνα το περασμενο καλοκαιρι τελικα γεννησε 41 εβδομαδων απλα ηθελε λιγο προσοχη.

ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ νιου με μπερδευεις μ αυτο το νεο εικονιδιο....σε ειχα συνηθισει με το αλλο κ λεω ποιοι ειναι αυτοι οι γκρινιαριδες;;;;;; =))=))

ευχαριστω για τις ευχες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...