Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ....1347!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα κ καλη χρονια!!!απ'οτι φαινεται κανω ποδαρικο στις ανακοινωσεις του 2011 κ ελπιζω να ειμαι κ γουρλιδικη!!!

περιμενα περιοδο στις 29 εκανα ενα τεστ στις 28 κ βγηκε αρνητικο.ειχα κανει κ ενα πολυ νωριτερα αλλα εννοειται πως ηταν πολυ νωρις κ παλι βγηκε αρνητικο.σημερα πρωι πρωι πηγα για χοριακη κ πριν λιγο εμαθα....1347 στην 4η προς 5η εβδομαδα.

μετα τον απριλη κ την παλινδρομη που ειχα κ υστερα απο καποιους μηνες προσοχης λογω θυροειδη στις 9/12 πηρα το οκ απο τον ενδοκρινολογο για εγκυμοσυνη...κ ναι με την πρωτη προσπαθεια επιασε.νοιωθω πολυ τυχερη κ χαρουμενη.

την χαρα μου βεβαια επισκιαζει το γεγονος οτι τα χριστουγεννα απολυθηκα...κ ως γνωστον δυσκολοι καιροι...αλλα μερα με την μερα το ξεπερναω.

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα καλα...που θα πανε...κ θα χαρισω στο κοριτσακι μου ενα αδερφακι.την τριτη θα παω στο γιατρο για υπερηχο.ακομα δεν λεμε τιποτα σε κανενα μεχρι να ακουσω καρδουλα κ να βεβαιωθω οτι ξεκιναμε καλα.τον αντρα μου μονο φοβαμαι που απο την χαρα του μην του ξεφυγει τιποτα.στις δυο προυγουμενες δεν ειχα τετοια κολληματα αλλα τωρα θελω να ειμαι λιγο συγκρατημενα αισιοδοξα.

καλη χρονια να εχουμε κ ευχομαι συντομα να ακολουθησουν κ αλλες ανακοινωσεις κοριτσια....φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοο!!!!!

το πιο όμορφο δώρο!!!!!

Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι και να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου!!!!!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!!! Χάρηκα πάαρα πολύ!!!!Σου εύχομαι να έχεις μία τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να καρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!! Σε Φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.....ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΦΕΤΟΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΓΥΜΟΣΙΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:

Ευχομαι όλα να πάνε τέλεια , να έχεις σε 8 μήνες ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου και να γεμίσει το φορουμ με πολλά τέτοια νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisi, τι ωραία νέα είναι αυτά. Μπράβο με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Και μην στεναχωριέσαι για την δουλειά κάτι θα γίνει ας είναι τα μόνα μας προβλήματα τα οικονομικά και όλα τα άλλα να είναι τέλεια..........................

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Φιλιά και καλή συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!! ευχομαι να εχεις μια ομορφη κι ευκολη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο κορίτσι!Να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη κ ένα γερό κ καλότυχο μωράκι!Αχ ανάθεμα τα οικονομικά που δεν μας επιτρέπουν να κάνουμε όσα παιδάκια θέλουμε!Οσο για τα οικονομικά μην χολοσκάς κ πολύ,απλά σκέψου ότι οι περισσότεροι είμαστε στην ίδια μοίρα!Κ όπως λένε κ οι παλιές,κανένας δεν χάνεται!Με το καλό!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα!!! Είναι το πρώτο post που διαβάζω για το 2011 και χάρηκα τόσο πολύ :) Συγχαρητήρια Σίσσυ μου :ymapplause::ymapplause:

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ...ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] [smilie=love7.

κοριτσια χιλια ευχαριστω για τις ευχες....ευχομαι τα λογια σας να ειναι η δυναμη για το μωρακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...