Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσαρες και Γιωργο μας.

Θελω να ευχηθω αυριο και μεθαυριο να μαθουμε για τεραστιες χοριακες!!!

Barcelonita, Skorpina, Kikitsa ελπιζω να ειστε ήδη μανουλες.

Εγω την Τεταρτη τελικα παω για ωοληψια γιατι ανεβηκε πολυ μια ορμονη. Ελπιζω η Παναγιτσα και η Αγ. Ειρηνηξ Χρυσοβαλαντου να κανουν το θαυμα τους και σε εμενα αυτη τη φορα, οπως σε ολες τις γυναικες που τυρανιουνται!!!

Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηρθα κι εγω να ευχηθω τεραστιες χοριακες στις κοπελες που περιμενουν με ανυπομονησια τα αποτελεσματα!!barcelonita εμαθα πως εισαι μια απο αυτες και ηρθα να σου ευχηθω!!!!!!!! :lol::lol: ευχομαι μια τεραστια χοριακη..πολλα πολλα ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θα κανω μεθαυριο χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) μη με ξεχνας σοφιτσα!!!!!!!!!!!!!!

Δεν σε ξεχναω γλυκεια μου!!!Ειχα σκοπο να σου ευχηθω αυριο βραδυ για να ειναι πιο ''φρεσκες'' οι ευχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ. Κ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΘΑ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina82 κοπελα μου δυστηχως αυτες οι στιγμες ειναι δυσκολες και φανταζομαι οτι να να σου λενε θα ειναι λιγο και μηδαμινο μπροστα στην ολη προσπαθεια !!!!!!! θα περασω και γω αυτο το κατωφλι σε λιγο και ξερω καλα τι εχω να περασω και ακομα και τωρα, δεν θελω να αφησω τον ευατο μου να πεταει στα συννεφα γιατι ξερω πως η προσγειωση θα ειναι πολυ ανωμαλη!!!!

σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου, γρηγορα να πας σε μια νεα προσπαθεια που θα σε κανει μανουλα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

σου ευχομαι δυναμη απο δω και περα και εννοειται συντομα μανουλα κοπελα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκορπινακι μου νξερω εισαι στενοχωρημενο.αλλα η μαχη χαθηκε.οχι ο πολεμος.2-3 μηνες σε χωριζουν απο την επομενη προσπαθεια.μη το βαζεις κατω.κεφαλι ψηλα κ φτιαχνουμε ψυχολογια για την επομενη φορα.ξερω οτι ο παραλληλισμος ειναι λιγο υπερβολικος αλλα δες το σα να εκανες προσπαθεια με τον αντρουλη σου που δε καρποφορησαν.η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη σου.εχεις τη σκεψη ολων μας εδω.φιλια πολλα καλη μου.αυριο ξημερωνει νεα μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!

skorpinaki m oti kai na poume emeis auti ti stigmi tha nai poli ligo se olo auto p esu niwtheis!

xerw oti i apotixia einai kati p me prosgeiwse k mena anwmala prin 2 mines!an k exei perasei kairos egw dn to xexnaw!alla auto dn me empodise na proxwrisw stin epomeni prospatheia!epsaxa kala to ti eftaixe, iremisa, kai twra siga siga kai deila tha arxisw nees prospatheies!

pare to xrono s koritsi m giati gia kathe kopela o xronos p xreiazetai gia na niwsei xana etoimi einai diaforetikos!egw tha s pw twra na xespaseis, na klapseis alla n xanastatheis orthia!auto einai to simantiko!kai allwste simasia dn exei na epitrepoume ston eauto mas na pesei xamila ALLA na maste toso dinatoi wste na xanastathoume sta podia mas!kali dinami kopela m!

kikitsa kai barcelonita egw sas euxomai terasties xoriakes kopelitses m!O THEOS KAI H PANAGIA mazi sas!

oi alles kopelitses m ti m kanete?

katerinaki?nikol?sofitsa?annoula?zaxarwto?kardoula?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!

Σκορπινακι μου μια τετοια στιγμη τα λογια ειναι περιττα,αλλα θα συμφωνησω με ολα οσα σου ειπαν τα κοριτσακια μας!Κλαψε,ξεσπασε παρε το χρονο σου και μαζεψε δυναμεις για την επομενη προσπαθεια.... θα ειμαστε ολες διπλα σου κοριτσακι μου!Σου στελνω την αγαπη μου κ μια πολυ πολυ μεγαλη αγκαλια.. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?

Μπαρτσελονιτακι περιμενουμε νεα σου σημερα...

Κικιτσα καμια και σημερα καλη μου!Αυριο ευχομαι μονο ευχαριστα να μας ανακοινωσεις!

Κοριτσακι μου πως παει η αναρρωση?Σε ποσο καιρο μπορειτε να ξεκινησετε προσπαθειες παλι?Θυμαμαι περισυ μετα απο μια επεμβαση που ειχα κανει μου ειχαν σταματησει την περιοδο για 6 μηνες κ μετα παλι ξεκινησαμε...

Νικολ μου ειναι καλυτερα το στομαχακι σου?

Καρδουλααααααααααααα!!!Πως παει η ξαπλα?

Βασουλα αυριο ο υπερηχος?Ή παλι λαθος θυμαμαι?Καλη επιτυχια καλη μου!

Αννουλα Ζαχα ,Κατερινακι,Ευακι πως ειστε αγαπημενες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA AGAPES MOU!!!!!!!!!!

SKORPINAKI GLUKO MOU DEN EXW LOGIA POU NA MPOROUN NA SE KANOUN NA ALLAXEI AFTO POU NIWTHEIS TWRA ALLA THA SOU PW KATI KAI NA TO THYMASAI!!! O THEOULHS OTI EPITREPSEI NA MAS SYMVEI EINAI SIGOUROS OTI EXOUME THN DYNAMH NA TO ANTEXOUME KAI EINAI GIA KALO MAS !!!OSA ASXHMA KAI NA MOU SYNEVHSAN STHN ZWH MOU META KATALAVA OTI EGINAN GIA KAPOIO LOGO!!! NA SAI DUNATH GLUKIA MOU KAI H STIGMH POU THA GINEIS MANA KAPOU KONTA EINAI APLA DEN TO XEREIS!! THA TO MATHEIS SYNTOMA KAI THA LES XALALI OOOSA KAI NA PERASA !! S AGAPAME MIKRO MAS!!!

ΣΙΑ GLUKIA MOU PREPEI NA XOUME PISTH KAI THETIKH ENERGEIA KAI OXI NA KANOUME THN EXWSWMATIKOULA KAI NA ARNIOMASTE OTI EKEINH THN STIGMH MESA MAS EXOUME EMVRIAKIA!! EINAI SAN NA TA DIWXNOUME!!!! GIA OSO KAIRO EINAI TA EMVRIAKIA MESA SOU GLUKIA MOU PREPEI NA TOUS SYMPERIFERESE SAN PSYXOULES GIATI AFTO EINAI!!!! AN DEN PETYXEI THA KLAPSEIS GIA TIS PSYXOULES POU EFYGAN ALLIWS THA MILAS KAI THA SAI XAROUMENH GIA TIS PSYXOULES POU THA PAREIS STHN AGGALIA SOU!!! EXASA KAI MWRAKIA APO THN KOILIA MOU KAI MWRAKI POU EZHSA MAZI TOU 3 XRONIA!! O PONOS GLUKIA MOU EINAI O IDIOS!!!THELEI OMWS PANTA NA MASTE DYNATOI!!! AFTA OLA TA MWRAKIA EINAI DIKOI MAS AGGELOI EKEI PSHLA!!!

KIKITSA BARCELONITAKI FOUSKWMENES XORIAKES NA XETE KORITSARES MOU!!!!! :D

OOOOTIIIII STRAVO KAI NA SAS SYMVEI NA LETE KAI NA SKEFTESTE OTI O THEOS EXEI TON LOGO TOU KAI NA LETE OOOOOOLAAA THA PANE KALA AP EDW KAI PERA !!!! SHKWNOMAI KAI SYNEXIZW GIA NA KATAKTHSW TO ONEIRO KAI OTHEOS VOITHOS!!!!!!!!!!

LOVE U GIRLS!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?

Μπαρτσελονιτακι περιμενουμε νεα σου σημερα...

Κικιτσα καμια και σημερα καλη μου!Αυριο ευχομαι μονο ευχαριστα να μας ανακοινωσεις!

Κοριτσακι μου πως παει η αναρρωση?Σε ποσο καιρο μπορειτε να ξεκινησετε προσπαθειες παλι?Θυμαμαι περισυ μετα απο μια επεμβαση που ειχα κανει μου ειχαν σταματησει την περιοδο για 6 μηνες κ μετα παλι ξεκινησαμε...

Νικολ μου ειναι καλυτερα το στομαχακι σου?

Καρδουλααααααααααααα!!!Πως παει η ξαπλα?

Βασουλα αυριο ο υπερηχος?Ή παλι λαθος θυμαμαι?Καλη επιτυχια καλη μου!

Αννουλα Ζαχα ,Κατερινακι,Ευακι πως ειστε αγαπημενες?

GEIA SOU SOFAKI MOU!!! SHMERA NIWTHW PARA POLU KALA EINAI H 4 MERA KAI EINAI OLA KALA!!! DOXA TON THEO!! PALEVANE NA KOLLHSOUN TA MWRAKIA FENETE KAI TWRA KOLLHSAN KAI HREMISANE :lol::lol::lol::lol: KAI H MAMA TOUS KOLLHSE STHN DIADIKASIA KAI THN VLEPEI SAN TAINIA KINHMATOGRAFOU KAI DEN DEXETE NA THS POUN TO ANTITHETO :lol::lol::lol::lol:

OTI STRAVO KAI NA SYMVEI OTI KAI NA PONAEI LEW GIA KALO EINAI :lol: TOU GIATROUDAKOU XTES TOU EIPA NEEEEEE ZALISTHKA POLU KAI PONESA XAMHLA ALLA DEN EINAI TIPOTA EINAI TA MWRAKIA THN WRA POU KOLLOUSAN STHN MHTRA MHN ANHSYXEIS :lol::lol::lol: O ANTHRWPOS PETHANE STA GELIA :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!! ΣΚορπινακι τι να πω...κι εγω στις 0 χοριακες δνε ηθελα να μου λενε τιποτα.

οπως ειπε και η Σοφιτσα μας χαθηκες μια μαχη ΟΧΙ ο ΠΟΛΕΜΟΣ!!!!! ευχομαι πολυ συντομα να πανε ολα καλυτερα και να χουμε +++ αποτελεσματα!!!

Τρελο καρδουλα τι κανεις? Εσυ εκει να επιμενεις που ελεγε και η Καρεζη!!! :lol:

Καλα αποτελεσματα σημερα και σα αλλα κοριτσια!!!! ++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU ZAXARWTOOOOOOOOO MOU !!! SOU PERASE TO KRYO GLUKA???????????????

EPIMEEEEEEEEENWWWWW EGWWWW :lol::lol::lol::lol::lol:

KANTE MWRA KALEEEEEEEE :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

POLLA MWRA KALEEEEE :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MHN STAMATATE KALEEEEE :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

SYNEXISTE NA PROSPATHEITE KALEEEE [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

KAI MHN MOU KANETE EMENA EEETSIII :-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@

EIPA OOOOOLES THA KANOUME MWRA %-(%-(%-(%-(%-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

BARCELONIIIIIIIIITAAAAAAA KIKIIIIIIIIITSAAAAAAA MHN ME AFHNETE SE AGWNIA KALEEEE EXW KAI TIS ORMONES ANEVASMENEEEEESSSSS :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου, μπήκα όλο χαρά κ έφαγα ήτα με το Σκορπινάκι μας, μωρό μου υπομονή να περάσει ο καιρός.............δεν ξέρω τι να σου πω...θέλει πολύ υπομονή..... Το έχω νοιωσει ...ξέρω....

Σε φιλώ και προσευχομαι να είναι η τελευταια σου αρνητική προσπάθεια............. :|

Barcelonitaκι, και Kikitsa μας, τις ευχές για να γίνετε μανούλες.

Καρδούλα μου καλα σε βλέπω.....ας έρθουν τα καλύτερα.

Βασούλα μου γλυκια με το καλό η ωοληψία μαναράκι μου....Παναγίτσα μου να πάνε όλα τέλεια...

Ζαχαρωτό μου εντάξει με το κρύωμα....γ..ώ τις ιώσεις μου γ..ώ.......? Εχω 2 γάμους ΣΚ, παντρευεται η αδελφούλα μου το Σ και δεν ξέρω πως θα αποφύγω να με φιλήσουν τόσα άτομα.....λέω να ζωγραφίσω κανένα έρπη η να κάνω πίλινγκ χημικό να φουντώσω τα σπυράκια μου κ να με σιχαίνονται.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

αν και μετά από πολύ καιρό μπαίνω στο forum, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ότι προχωράμε με τον άντρα μου σε εξωσωματική σε φυσικό κύκλο. Αυτό γιατί μετά από πολλές προσπάθειες δεν είχαμε μωράκι και γιατί πλέον μας το πρότεινε και ο γιατρός. Θα ήθελα όμως αν κάποια κοπέλα γνωρίζει να μου έστελνε pm ή μήνυμα γενικά ότι γνωρίζει γιαυτό. Με ενημέρωσε ο γιατρός οτι 'σε φυσικό κύκλο' είναι ότι θα προσπαθήσουμε χωρίς φάρμακα με το ωάριο μου αφού έχω ωορρηξία. Δεν είμαι και στα καλύτερα μου, αλλά ξέρω ότι είναι ένα βήμα για να πάμε πιο κοντά στο μωράκι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου είναι μια πολύ καλή λύση για τις κοπέλες που δεν πρέπει να πάρουν αλλα φάρμακα, απλα ίσως να μαζέψετε απο 2-3 κύκλους τα ωαριακια κ μετα να κάνετε εμβρυομεταφορά για περισσότερες πιθανότητες. Πολλές κοπέλες το έχουν κάνει έτσι. Ευχομαι σύντομα μανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skorpinaki μου, δεν τελειώνει το όνειρο ποτέ και για κανέναν. Είμαι σίγουρη πως όλες ξέρουμε λιγότερο ή περισσότερο πως νιώθεις.Πρέπει να πάρεις το χρόνο σου και να ησυχάσεις και βλέπεις μετά, να γράψω δεν προλάβαινα, κάθε μέρα όμως έμπαινα και έριχνα μια ματιά να δώ πως πας.Το ίδιο με σένα είχα πάθει και εγώ όταν έκανα εμβρυομεταφορά και έτσι να σου πω την αλήθεια το φοβόμουν, αλλά πόσες και πόσες κοπέλες δεν έχουν απανωτές αποτυχίες και μετά τα καταφέρνουν και εσύ θα τα καταφέρεις γλυκό μου Σκορπινάκι θα το δείς...Εγώ σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλία και να ξέρεις πως σίγουρα όλες είμαστε εδώ για σένα...οτι χρειαστείς και αν κάτι χρειαστείς δεν έχεις παρά να το πεις!

Κοριτσάκια και αγοράκι καλημέρα σε όλους.

Ζαχαρωτό μου ελπίζω πως είσαι καλύτερα....Καρδούλα το λατρεύω το ακμαίο ηθικό σου, όλα καλά να πάνε.

Ένα γλυκό φιλί στη Νικόλ μου, στη Βασούλα μου , στη Σοφίτσα μου και στην Κατερινούλα...και σε σένα Γιώργο.

Να είστε όλες μα όλες καλά...Και καλά αποτελέσματα στα κοριτσάκια που περιμένουν απάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ,

σ' ευχαριστώ που μου απάντησες, απλά δεν κατάλαβα αυτο με τα ωάρια?? Γενικά δεν μου έχουν πει κάτι για φάρμακα ότι δεν πρέπει να πάρω και τέτοια. Απλά μου είπε να κάνουμε αυτό και πιστεύει ότι θα με βοηθήσει.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλια ειμαι ακομα αλλα θα περασει που θα παει!!!! γρρρρρ

Νικολ ωραια ιδεα ρε συ...χαχαχαχαχαχαχα!!!! Με το καλο η Αδερφουλα...να ζησουν τα παιδια!!!!

Στρουμφ καλη αρχη κοπελα μου...δεν εχω ιδεα για τον φυσικο κυκλο! θα σου πουν τα κοριτσια!!!

Καλη επιτυχια!!!!

Καρδουλααααα....τι βλεπεις στην τιβι? πες μας τα κουτσομπολια της ημερας!!! πως λεμε ΑΥΓΑ ΗΜΕΡΑΣ!!!! χαχαχα

ΓΚΑΡΙ μου τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΚΛΕΒΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ!ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ.........................300!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πολυ καλα εκανες οπως βλεπουμε!!!

μπρααααααααααααααααααααααααααβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :D:D:D:D

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Καλη ανοδο ευχομαι και με το καλο μια ομορφη εγκυμοσυνη και φυσικα γερο-α μωρακι-α!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΚΛΕΒΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ!ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ.........................300!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

!!!!!

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα ενα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ, μόνο τέτοια ευχομαι για όλα τα κοριτσάκια μας.

Μακάρι έτσι να συνεχιστει, μη με στεναχωρείται έγκυο γυναίκα, κλαίω κ με το παραμικρό.......

Στρουμφακι μου τα φαρμακα τα πέρνουμε για να κάνουμε πολλά ωοθυλάκια ενω κανονικά κάνουμε 1 το μήνα. Απλα για να έχουν πολλά κ να αυξήσουν τις πιθανοτητες. Στο φυσικό κύκλο παρακολουθούν την ωορρηξία σου κ μόλις ωριμάσει στο περνουν με ωοληψία κ το γονιμοποιούν με το δείγμα του καλού σου. Αυτο επαναλαμβάνεται συνήθως μέχρι να μαζευτουν 2-3. Τα φυλάνε στην κατάψυξη και στα τοποθετουν στη κοιλίτσα..πιο κάτω για να εμφυτευτούν όταν το σώμα σου θα είναι έτοιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...