Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hello!!!Πηγα βολτιτσα αγορα και μολις γυρισα.Κουραστηκα νομιζω!!!Ζαχα το 2ο οντως τελειο!

Πως μου ειστε ολες?

Σκορπινα ευγε κοριτσακι μου,πολυ ωραια τα νεα σου!Καλη συνεχεια ευχομαι!

Ευακι εχεις οοοοοολη μου τη θετικη σκεψη γλυκια μου,ανυπομονω για τη Δευτερα και τολμω να πω οτι αισιοδοξω!!!!

Φιλια σε ολες σας και σε ολα τα ζουζουνακια......... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO SKORPINAKI MPHKES DYNAMIKA KORITSAKI MOU!!!!!! KAI MENA MOU PE GIA NA PAW GIA OISTRADIOLH MOLIS MOU RTHEI H AJKATANOMASTH KAI YPERYXO!!!!!!!! E RE GLEEEENTIA :lol::lol: KOTOULES GYNAME XEXEXEXEXEX RE SEIS ME THN ENESH TWRA THN SUPERFACT KAI META MERIONAL KAI HPARINH TREIS THA VAZW KATHE MERA???????????? POOOOOOOSOOOOO NA ANTEXEI 50 KILA ANTHRWPAKI RE PAIDIA FOUSKWSAAAAAA FTAAAANEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: AFOU EGW EXIGITHIKA ME TA AVGOULAKIA MOU KAI OOOOOLA TA KATALAVAN !!!!!! TI MOU TA PIEZOUN TWRA???? :?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ZAXARWTO MOU ARESEI POU XYPNHSEES OXI KAI TOSO KALA ALLAAAAAAA ME TO ANEKDOTO STO STOMA XEXEXXEXEEXEX :lol::lol::lol::lol::lol: THEIKO OMWS E?????? EIDIKA TO DEFTERO TELEIO!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινάκη μου πολλα μπράβο και εύχομαι μια τέλεια συνέχεια.

Ευακι μου καλο, ευχομαι να πάνε όλα τέλεια τη Δευτέρα, θα πάνε θα το δεις.

Εγω μαναράκια μου καλύτερα σήμερα, Ευακι μου δεν κάνω ενέσεις τώρα...για τις παλιές ενέσεις έγραφα........

Σας φιλώ μια μια.....μάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw poly koritsakia mou kai se esas oti kalytero eyxomai ante siga siga na mpenoume se allh omada tou mammy kai emeis na figoume apo thn ekswswmatikh, twra deytera ksana gia yperhxo na dw an megalwnoun ta avgoulakia mou, filakia kai kalo vrady

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη συνεχεια Σκορπινακι!!Μεγαλη μερα λοιπον η Δευτερα....Εσυ θα μας πεις ποσο μεγαλωσαν τα αυγουλακια σου και το Ευακι ποσα αυγουλακια εκανε!!!Ανυπομονουμε!!!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααα

τι μου κανετε?

νικολ?σοφιτσα?ζαχα?κατερινα?φιλια κουκλαρες

καρδουλα,ευακι κ σκορπινα ευχομαι τα καλυτερα.τον επομενο μηνα θα μου ειστε εγκυουλες κ εσεις.

σκορπινακι ολα θα πανε καλα τη δευτερα,ευακι θα χεις κανει κατι ωαρια ΝΑ με το συμπαθειο

φιλακια πολλα πολλα πολλα!κ να εχετε ενα ωραιο σαββατοκυριακο :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου μη σκας , είπαμε είσαι μπαμπας κ πρέπει να δουλέψεις παραπάνω. Μεγαλώνει ο μπεμπάκος σας.......απίστευτο πως περναει ο καιρός.........................Κάνε τις δουλίτσες σου κ μόλις πάρουμε τις θετικές χοριακές θα χαρούμε όλες-οι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAA SAS AGAPEEEEES!!!!!!!! TI MOU KANETE??????? EGW EIMAI XAROUMENH GIATI MOLIS HRTHE H AKATANOMASTH GIA TELEFTAIA FORA!!!!!!!! TETOIA YPODOXH PRWTH FORA THS EKANA XEXEXEXEXEXEXE :lol::lol::lol::lol::lol::lol: DEFTERA ARXIZOUME DIEGERSH KAI ANALUSH OISTRADIOLHS KAI THA PARAKOLOUTHOUME TA AVGOULAKIA MAS NA MEGALWNOUN!!!!!!!!!! EIMAI EFTYXISMENH PARA POLY!!!!! PAIDIA KLAIW AP THN XARA MOU!!!!!!!!! EPITELOUS O THEOS ME VOITHISE NA TA KATAFERW MEXRI EDW!!!!!!!!!! KAI OTI NOMIZEI OTI EINAI KALO AS MOU SYMVEI!!! SE EFXARISTW PANAGIA MOU GIA THN DYNAMH POU MAS DINEIS!!!! ELPIZW OOOOLES NA EXOUME TA MWRAKIA MAS FETOS!!!!! SAS EFXARISTW POU ME SKEFTESTE ESEIS ME KANATE NA FTASW EDW!!! O THEOS NA SAS EXEI KALA PANTA!!!!!!!!!!!!!!! EINAI H TRITH FORA STH ZWH MOU POU KLAIW APO XARA!! H PRWTH HTAN STHN GENNHSH TOU GIOU MOU!!! H DEFTERH STON GAMO MOU ME TON ANTRA MOU GIATI DEN TO PISTEVA PWS EPITELOUS VRHKA ENAN TOSO KALO ANTHRWPO KAI TWRA POU THELW TOSO POLU NA KANW TO MWRAKI TOU!!!!!!!!!!!!!! PAIDIA THA MEINW EGGYOS ME THN VOITHEIA TOU THEOU TO NIWTHW!!!!!!!!!! KAI NA MHN MEINW POU DEN TO PISTEVW THA MEINW FYSIOLOGIKA META :P O THEOS EINAI MEGALOS!!!!!!!!!!!!TA FILIA MOU SE OOOOLES!!!!!!!!!!!! KALH ARXH SYNAGWNISTRIES :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNOULLA KAI GIWRGO MOU NA STE KALA KAI SEIS KAI TA MWRAKIA SAS!!!!!!!!!!1 TA FILIA MOU!!!!!! SAS EFXARISTW MESA APO THN KARDIA MOU KAI KANTE MIA PROSEFXOULLA KAI GIA TON ANTROULI MOU POU THELEI KAI AFTOS ENA MWRAKI DIKO TOU!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου μη σκας , είπαμε είσαι μπαμπας κ πρέπει να δουλέψεις παραπάνω. Μεγαλώνει ο μπεμπάκος σας.......απίστευτο πως περναει ο καιρός.........................Κάνε τις δουλίτσες σου κ μόλις πάρουμε τις θετικές χοριακές θα χαρούμε όλες-οι.

PSYXOULA EISAI ESY KAI SE EFXARISTOUME GIA OOOLA GLUKIA MOU!!!! :P:P KAI TO ZAXARWTO KAI TO KATERINAKI!!!!!!!! OLES MEINATE EDW MAZI MAS KAI MAS SYMPARASTEKESTE KAI MAS DYNETE DYNAMH NA SYNEXISOUME!!! O THEOS NA SAS EXEI KALA KAI SAS KAI TA MWRAKIA SAS~!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

βρε καλως τη περιοδο της καρδουλας!!!!!!!!!!!!!!!!ατιμη,κοιτα να ειναι η τελευταια φορα που επισκεπτεσαι τη καρδουλα για τους επομενους 9 μηνες γιατι δε ξερω κ εγω τι θα γινει......

καρδουλα μου ευχομαι τα καλυτερα σε σενα κ τον αντρουλη σου.κ γιατι οχι κ διδυμακια ε?να ναι διπλη η χαρα σου.

γιωργο για σας περασε ο καιρος.....για μας κυλαει βασανιστικα αργα.....αλλα που θα παει,υπομονη.

ευακι,σκορπινα,νικολ,σοφιτσα,κατερινα ζαχα τη καλημερα μου κ σε εσας!κ σ ολα τα κοριτσακια φυσικα.

να μου προσεχετε κ να μου ειστε αισιοδοξες

φιλακια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

υ.γ.ρε παιδια χτες τσακισα ενα ταψι μηλοπιτα(που ουτε να τη δω παλια)

ζαχα κανα ανεκδοτο με το θωρηκτο αβερωφ ξερεις?γιατι ετσι θα καταντησω :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καρδουλε μια εβδομαδα διαφορα θα εχουμε μαλλον οι δυο μας. Και εγω κατα το αλλο Σαββατο κοβω να αδιαθετω! Αντε καλη διεγερση κοριτσακι! ΝΑ κανεις τα πιο ομορφα αυγουλακια!

Skorpina μου εχεις παει παρα πολυ καλα. Μπραβο!!!! Ετσι να συνεχισεις!

Ευακι μου ευχομαι αυριο να μαθουμε καλα αποτελεσματα! Μη φοβασαι μονο και προσπαθησε να εισαι οσο το δυνατον θετικοτερη! Και εμενα καποτε που μου το ελεγαν αυτο ελεγα ναι καλά. Πως να μη φοβαμαι? Και τι κερδισα τελικα? Τιποτα. Ενω αυτη τη φορα δεν ξερω ειμαι πολυ θετικη και μακαρι να ημουν και θετικοτερη. Παντου λεω και υποστηριζω πως αυτη τη φορα πραγματικα θα τα καταφερω, για να τα καταφερω τελικα!

Οι υπολοιπες τι κανετε? Barcelonita μου προχωρας ακαθεκτη ε?

Οι εγγυουλες που δε μας ξεχνανε ποτε? Ο Γιωργος μας??

Νικολακι μου πολυ χαρηκα που ειναι καλυτερα τα πραγματα! Μπραβο!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα!!!Τελικα το ΣΚ εξαφανιζομαστε ολοι!!

Βασουλα μου καλη αρχη και ακομη καλυτερο τελος ευχομαι σε αυτη σου την προσπαθεια!Παρα πολυ χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη,η ψυχολογια ειναι το παν!

Ευακι περιμενουμε τα νεα σου αυριο,ολα να πανε κατ'ευχην κοριτσακι μου!

Σκορπινακι ευχομαι η συνεχεια να ειναι εξισου καλη με την αρχη που εκανες γλυκεια μου!

Μπαρτσελονιτα τα καλυτερα κ σε σενα!

Καρδουλα καλη αρχη και παντα ετσι,με θετικη σκεψη και καλη διαθεση!

Πολλα φιλια σε ολες τις εγκυουλες καιστον Γιωργο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA!!!!!!!! ANNOULA MOU AN KAI EINAI H TELEFTAIA THS STA SIGOURA KAI EIMAI ENTHOUSIASMENH GI AFTO ME KOURASE PARA POLU AFTH THN FORA!!! DEN PONAW KATHOLOU KAI POUTHENA ALLAAAAAAAAA EINAI SAN NA MAI EGGYOS RE KORITSAKI MOU!!! ANAGOULLES EMETOUS KAI PARA POLLES ZALADES!!!!ME PETHANE H AKATANOMASTH ALLA POU THA MOU PAEI EGW THA KERDISW STO TELOS AFTO EINAI YPOSXESH!!!! ;););););););););););):P:P PANTWS MAZI ME TO AIMA VLEPW KATI ASPRA VRE KORITSIA MIKRA SAN MPALITSES!!!! DYO TRIA EIDA FYSIKA!!! EGW ME TO AISIODOXO MYALO MOU LEW OTI EINAI AVGOULAKIA AFTA KAI TA FARMAKA DOULEVOUN KAI MPOROUSA NA KANW TO MWRAKI MOU FYSIOLOGIKA APLA PISTEVW TA EMPELIKA MAS DEN DOULEPSAN POLY KAI PAME GIA THN EXWSWMATIKH!! TWRA POU THA TA GONIMOPOIHSOUN ME TO ZORI GIGOURA THA MAI EGGYOULA SE ENA MHNA :D:D:D:D:D:D;) AAAAA DEN SAS EIPA KAI TO ALLO NEO!! THN MERA THS EMVRIOMETAFORAS PANTREVETE MIA XADELFH MOU KAI PSAXNOUME DIKAIOLOGIA NA MHN PAW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: MALLON THA POUME EIMAI EXWTERIKO GIA SEMINARIO :roll::roll: SOFAKI GLUKIA MOU PETONTAS THA PAW NA PARW TO DWRAKKI MOU KAI SE EFXARISTW GIA THN STHRIXH SOU!!!! FILAKIA STHN KOILITSA SOU POLLA !!!!! :P VASSOOOOOOOO MAZI THA GIORTASOUME TIS MEGALES XORIAKES MAS!!!!! KALH EPITYXIA KORITSI MOU KAI SE SENA O THEOS MAZI SOU!!! :P ANNOULLA MOU AS MOU STEILEI ENA EMENA ANTI DIDIMAKIA KAI TO DEFTERO SE MIA ALH KOPELITSA POU PERIMENEI KAI AFTH NA KANEI ENA MWRAKI!!!! AS GINEI TO THELHMA TOU EGW OTI MOU STEILEI H' KAI NA MHN THELEI TWRA NA MOU TO STEILEI EGW EXW EMPISTOSYNH STHN KRISH TOU THEOU!!!!! GI AFTO EIMAI EFTYXISMENH!! EPEIDH EIMAI STA XERIA TOU KAI XEROMAI POU XERW OTI THA KANEI TO KALYTERO GIA MENA!!!!!!!!! PROSEFXOULA KANW NA GINEI OTI THEWREI KALO GIA MENA KAI THN OIKOGENEIA MOU!!!!!!!!!!!! AS GINEI TO THELHMA TOU LOIPON!!!!!!!!!1 EGW THA VALW TA DYNATA MOU NA APOLAFSW THN DIADIKASIA NA KANW TO MWRAKI MOU!!!!!!!!! OSO DYSKOLO KAI NA NAI AFTO!!!!!! EMEIS SPITI ME TON ANTRA MOU XAMOGELAME POU THA PAME NA MAS KANOUN TO MWRAKI MAS!!!!!!!!! AFTO EINAI EFTYXIA!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P LOVE YOU GIRLS XXXXXXXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καρδούλα με τέτοια καρδιά που εχεις πως να μην πάνε όλα καλά? Θα πάνε μάτια μου κ για σένα κ για όλα τα κοριτσάκια μας..............

Αντε Βασούλα μου και εσυ να υποδεχτείς την τελευταία σου περίοδο για φέτος, να φουσκώσει η κοιλίτσα με μωράκι/α.....................ευχαριστω πολύ για όλο το ενδιαφέρον σου. @};-

Θα μπω να δω αυριο κ τα νέα απο το Ευακι μας με πολύ χαρά............κ για το Σκορπινάκι μας.

Σοφάκι και Αννούλα μου σας φιλώ εσας κ τα μπεμπάκια σας..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα.

Καρδούλα τι να σου πω γλυκιά μου είμαι σίγουρη πως θα σου πάνε όλα τέλεια το αξίζεις, να είσαι καλά που είσαι τόνος αισιοδοξίας.

Σκορπινάκι μου με το καλό αύριο να έχουν μεγαλώσει τα αυγουλάκια σου...

Γιώργο μου είδες πως περνάει ο καιρός; με το καλό να κρατήσετε το μπεμπούλι σας αγκαλίτσα.

Αννούλα σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι, για σένα Σοφούλα μου τι να πω είσαι τόσο γλυκιά και τρυφερή να είσαι καλά.

Θα τα καταφερεις Βασούλα μου θα δείς....και να ξέρες τι χαρά θα κάνω....

Νικόλ μου χαίρομαι τόσο πολύ που είσαι καλύτερα, μα τόσο πολύ.

Σήμερα ξύπνησα χάλια, μου φαίνεται πως μου προκαλουν μελαγχολία τα φάρμακα...Το μεσημέρι πάω να κάνω την gonal γιατί τα τελευταία χαπάκια Femara τα πήρα εχθές...και τι κάνω το ζώον, αφού τρυπήθηκα , συνειδητοποίησα ότι δεν είχα οπλίσει τη δόση και δεν μπορούσα να ρίξω φάρμακο και βγάζω τη βελόνα , την αλλάζω και ξανατρυπήθηκα από την αρχή, στο μεταξύ στον πανικό μου , δεν έβαλα βαμβάκι στην πρώτη τρυπησιά να το πιέσω και πάρε και μια μελάνια.

Κορίτσια τι να σας πω, με πήραν κάτι κλάματα, να φανταστείτε ότι έγω έβλεπα βελόνα και λιποθυμούσα και τελικά μου φύλαγε η ζωή μου να τις γευτώ με το παραπάνω και να 'χα και αποτέλεσμα τουλάχιστον θα έλεγα χαλάλι.Τι να πω για να δούμε αύριο τι θα δούμε,πάντως η κοιλιά μου πρήστηκε τελικά...

Για ένα είμαι σίγουρη , τι στο καλό με τόσα φάρμακα αν μου κάτσει και ένα άκομη θα είμαι ευτυχισμένη γιατί θα έχω καλύψει και τον προηγούμενο μήνα...ζητάω πια τόσα πολλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kopelitses m!

ti kanete?:)

egw pira ta apotelesmata tis thromvofilias kai vgika mutant homozygous sto MTHFR C677T!tis pira sto giatro m na tis dei k ayrio exoume rantevou to apogeuma gia na milisoume!mipws xerei kapoia kopela apo edw ti einai auto?einai anisixitiko?exw agxwthei:(ap oti m eipe i nosokoma ekei sto giatro m eipe dn einai tpt tragiko k antimetwpizetai!twra pws. . . aurio tha mathw alla egw exw agxwthei arketa!

ap ta apotelesmata t aimatologikou m steilane ti einai peripou k ap oti leei ofeiletai se auximena epipeda gia thromvwseis, gia prowres apovoles, apokolliseis ktl!

voitheia koritsia m!

kali sinexeia se oles sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες.τι κανετε?

ευακι μερικες φορες ο θεος μας δοκιμαζει για να δει τη πιστη μας σ αυτον αλλα κ για να καταλαβουμε ως που ειμαστε ικανες να φτασουμε για να αποκτησουμε το μωρακι μας.κ πιστευω πως εμεις οι γυναικες που κανουμε εξωσωματικη ισως,λεω ισως να εχουμε λιγο πιο ανεπτυγμενο το μητρικο ενστικτο απο τις κοπελες που τα καταφεραν μονες τους,καθοτι η δοκιμασια που περναμε ειναι τεραστια (χωρις φυσικα να θελω να προσβαλλω καμια απο τις κοπελες που εμειναν φυσιολογικα).

καρδουλα μου το σημαντικο ειναι οτι ειστε τοσο χαρουμενοι με τον αντρουλη σου που μου φαινεται θα τα καταφερετε μονοι σας :D

κοριτσι το σημαντικο ειναι οτι βρηκες μια ακρη σχετικα με το τι μπορει να εφταιξε.οποτε εχεις κανει ηδη το μισο δρομο.φανταζομαι σε 1 η 2 μηνες θα ξαναπροσπαθησεις κ θα ειναι η τυχερη σου.

σοφιτσα κατερινα γιωργο νικολ ζαχα καλημερα κ πολλα φιλιαααααααααααααααααααααα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

υ.γ.το σας στελνω κ μια προσφατη φωτογραφια μου ---> :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...