Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Kardoula μου το μακρυ κανω. Η τελευταια θα ειμαι. Κατα τις 12 Φλεβαρη θα τελειωσω. Εσεις προηγειστε και κοιταξτε να μου φερετε γουρι ολες με τα θετικα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!

περαστικα σου Γιωργακη!!!! Ειναι βασανο το αυχενικο το ξερω. Υπομονη, ευχομαι να περασει συντομα!!!

Σκοριπινα καλο υπερηχο και ολα να ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!!!

ΒΑΣΩ ο αντρας μου φταιει...κατα λαθος, ηταν σκοταδι ε και ξερεις!!! αχαχαχαχααχ

Νικολ πως ειναι τα κεφια μας σημερα?

Καλα ρε καρδουλαααααααααα ζουρληηηηηηηηηηηηη

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ασε ρε τωρα μεταξυ μας τωρα μου σταματησε αυτο το συμπτωμα. Απο τον Οκτωβρη ειχαμε κροτιδες στο σπιτι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελα μου κοριτσακια!!Γιωργακη καλημερα και σε σενα,καλο κουραγιο στη δουλιτσα σου και περαστικα!!!

Βασουλα μου καλη αρχη και συντομα μ ενα θετικοτατο αποτελεσμα!

Νικολ μου παρα πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα κοριτσακι μου!Αντε να σταματησει εντελως το αιματακι να ηρεμησεις κι εσυ!

Ζαχα πως ειναι σημερα το μπιρμπιλωτο σου ματακι?

Καρδουλα μην αγχωνεσαι..........συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι που εισαι εσυ βρε κοριτσακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες.μες στο τσακιρ κεφι σας βλεπω.μπραβο σας ,μας φτιαχνετε κ εμας τη διαθεση. :D νικολ θα πανε ολα καλα.αντε να σταματησει τελειως το αιμα να πας κ στο γιατρο ,να σιγουρευτεις.σοφιτσα τη καλημερα μου.κατερινακι τι κανεις?κοριτσακια που τωρα ειστε στη διαδικασια μπραβο σας που ειστε τοσο χαρουμενες.ειναι ο νουμερο 1 παραγοντας επιτυχιας.γιωργο κ εγω ειχα αυχενικο κ το καταπολεμησα με κολαρο την ωρα του υπνοθ(αν κ λενε οτι δε κανει) αλλα εμενα με βοηθησε απιστευτα.ζαχα τα ανεκδοτα σου δε παιζονται.

αυτα απο μενα.εγω εχω τουρλωσει πολυ κοιλια.τουμπανο κ το στηθος.αντε να περασουν κ μενα οι μερες να παω για την αυχενικη,να σιγουρευτω οτι πανε ολα καλα.

φιλακια κοριτσαρες κ αγορι.να προσεχετε :-c:-c:-c:-c:-c:-c [smilie=icescream.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααα να μαι κ γω!!!!

Καλημερα τι κανετε παρεουλα???Εμεις ειμαστε καλα πριν λιγο ξυπνησαμε και χτες λειπαμε ολη μρα στη γιαγια και γι αυτοχαθηκα κιολας!!!!

Μπαρτσελονιτα καλη επιτυχια γλυκεια μου!!!!!!

Νικολ μου θα περασει καιαυτο και ολα θα ναι μια χαρα!!!!!!!!!Υπομονη και ξαααααπλαααα!!!!!!

Σοφιτσα μου τι κανουν τα ζουζουνακια σου??

Αννουλα ξεκινησαν οι αναγουλες??Η εισαι απο τις τυχερες??

Γιωργο μου περαστικααααααααααα!!!!!!

Ζαχα μου υπομονη θα περασει το ματακι!!!!!!

Καρδουλα ετσι θετικη και ολα θα πανε καλα!!!!!Οσο για τα φαρμακα κ γω την πρωτη φορα οτι μου εδιναν το καταπινα!!!!!!!!!

Συννεφακι μας καλη επιτυχιαααα και σε σενα!!!!!!!!Εκανε δηλ εμβρυομεταφορα το κοριτσι μας???

Εχουμε δυο στην αναμονη τωρα??Μαρικακι κ συννεφακι??

Ζαχαααα σταματησαν τα μπλιαχ εσενα???

Εμενα οχι ακομη....απο το απογευμα κ μετα αρχιζουν....

Ξχασα καμια αλλη???

ΑΧ ναι το κοριτσακι..τι εγινε μικρη μου πηρες το DVD???Tι ειπε ο γιατρος??

Φιλακιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αννακι καλημερα Σοφιτσακι!!! Τα μωρα σας καλα? Με χαιρετανε ε??χαχαχα

Καλυτερα ειναι το ματακι μου...βαζω τα κολυριακια και ελπιζω να περασει γρηγορα!!!

επ καλως το Κατερινιω!!! Κι εμενα μετα το απογευμα. Οτι και να φαω. Σημερα θα φαω με δοσεις να δω πως θα μαι. Ετσι μου ρχεται απο την πεινα να χωσω οτι να ναι μεσα!!!! μπουχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου νομιζω ειμαι απ τις τυχερες.εχω κατι αναγουλες,αλλα οχι τραγικα πραγματα.εμετους κ τετοια δηλ δε παιζουν.τωρα για καλο ειναι!για κακο ειναι!θα δειξει σε καμια 20αρια μερουλες.φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα, συγνώμη που δεν μπαίνω συχνά αλλά ο χρόνος μου είναι ελάχιστος. Νικόλ μου πες μου πως είσαι καλά;Πότε θα πας στο γιατρό, τι έγινε;Κορίτσια κάντε υπομονή με τις αναγούλες πρέπει να είναι άσχημο αλλά σίγουρα θα περάσουν.

Γιωργάκη είσαι καλά; Κατερινάκι; Σοφούλα; Λολιπάκι;

Βασούλα μου κοπέλα μου, δεν ξέρεις πόσο πολύ περιμένω να ακούσω πως είσαι έγκυος, απλά δεν φαντάζεσαι πόσο...Σου δίνω μια τεράστια αγκαλιά να σκέφτεσαι θετικά,ναι; Και εγώ εχω παρατηρήσει ότι κάτι νωρίτερα τα χτυπάω μετά από κάτι αποτυχημένους κύκλους, φοβάμαι πως εσύ και εγώ έχουμε μια παρόμοια κατάσταση αλλά εσύ είσαι μικρή γ@μοοοοτοοοο....εγώ σε εξι μήνες θα είμαι 40 άντε πες κάπως δικαιολογείται.

Καρδούλα μια χαρά ρεσιτάλ δίνεις πάει σε χάλασε και σένα η Ζαχα μας!!!! :lol:

Εγώ από εχθές κάνω ενέσεις μαζί με τα χαπάκια που έχω ξεκινήσει από προχθές,τη Δευτέρα πάω για υπέρηχο για να δώ ένα θα έχω πάλι....; :( ας είχα τουλάχιστον δύο, γιατί ως γνωστό εμένα δεν με πιάνει τπτ για να δώ με τα femara.

Σας φιλώ όλες γλυκά και σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση...

Barcelonita καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΑ γκαρουλι μου!!! Ολα να σου πανε καλα κοπελα μου...και συντομα να ξαναγεννηθεις απο τη χαρα σου!!! τςςςς καλο ετσι γκαρι?

<3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA GLYKEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!111 PWS PANE TA KEFIAAAAAAAAAA????????? LIGO PESMENES SAS AKOUW SHMERA :roll: EYEORE THA SE MALLWWWWWWSWWWWWWWWW!!!1 EIPAME AISIODOXIA PAIDI MOU ELPIDA KAI SIGOURIA OXI NA MASTE SAN MEGALH PARASKEVH GLUKIA MOU :P:P:P:P:P NA SAI SIGOURH GIA NA ANEVAZEIS KAI TON ORGANISMO SOU!!!!!!!!!! ME THN ELPIDA KAI THN DYNAMH THS PSUXHS MAS GIATREVOMASTE APO ANIATES ARRWSTIES POSO MALLON NA KANEIS MWRAKI :P:P MPES KAI GRAPSE ANEKDOTAKI ESY KAI NA XAMOGELAAAAAS!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: PAIDIA EMATHA APO PELATISSA MOU POU DEN XEREI THN PERIPTWSH MOU KATHOLOU APLA EIDA TA DIDIMAKIA THS KAI MOU PE TA KANE ME EXWSWMATIKH STON GIATRO MOU GIATI EIXE MISH MITRA ME MIA SALPIGGA!!!!! TRELLATHIKA AP THN XARA MOU!!!!! OTAN AFTH H KOPELA PETYXE PRIN 8 XRONIA EMEIS TI EXOUME NA FOVITHOUME?????????????????????? :o:o:o:o:o:o:P:P:P:P:P:P:P:P AFOU DEN ME AKOUTE POU SAS EMPSIXWNW TOTA THA MEINW WGE EGGYOS TWRA KAI THA DEITE POU THA ORMIXETE OLES GIA PETYXIMENES EXWSWMATIKES :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: NAI TRAVATE ME KI AS KLAIW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα περα ως περα!!Βρε απ ολα εχει η παρεα ετσι?Μεχρι και καπουτσινακι βλεπω!!Γεια σου βρε Γιωργο με τα ωραια σου!!Ζαχα κι εσυ εστελνες παλια κατι τετοια ωραια και πονηρα σκετσακια που πηγαν?Ετσι μας κακομαθαινεις και μετα τιποτα ε?

Γαιδαρακο μου καλε γιατι εισαι παλι μουτρωμενο?ευχομαι ολοψυχα να εχεις τυχη και καλο αποτελεσμα!!

Κατερινακι μου,σε ευχαριστω κουκλιτσα μου για τις ευχες σου,μακαρι να πιασουν τοπο.Το συννεφακι δεν εχει κανει εμβρυομεταφορα ακομη,μαζι περιπου θα κανουμε ,απλως τωρα ειναι στη διεγερση.Ειχε μια κυστη μετα την καταστολη(το εντοπισε απο την ανεβασμενη οιστραδιολη το καημενο)εκανε παρακεντηση και συνεχιζει δυναμικα!!Αμην να της πανε ολα καλα απο εδω και περα!!

Οι φρεσκογκαστρουλες ολες πως πανε τα μωρακια σας?Φυσηξτε κοριτσια γκαστροσκονη να ερθει λιγο πανω μας!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα αγάπες μου, αργω να μπω περιμένω τον καλό μου να μου φέρει το Laptop γιατι δεν σηκώνομαι για το αλλο p.c. Βασσούλα-Ευακι, αδυναμίες μου παλιές σας εχω γραψει μηνυματακι. Ευχομαι ΚΑΛΗΗΗΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ και απο εδω κοριτσαρες μου στο νέο ξεκίνημα........

Γιωργο μου περαστικούλια, γα....ω τη δουλεια..........αλλα την χρειαζόμαστε τη σιχαμένη.....φιλια στο μπεμπάκι σας.

Καρδούλα μου με εκανες να γελάσω, βάλε βουλώματα στα αυτια του αντρούλι σου, μη του κλείσεις κ τη μύτη και σκάσει ο άνθρωπος, πες ότι έχεις φουντώματα κ α΄νοιξε όλα τα παράθυρα.......... :lol: οχι μωρε σε πειράζωωωωωωωω, πως πάνε οι ενεσούλες? και εμενα κοριτσια η κοιλια μου τούμπανο με τις ενέσεις...

Κατερινάκι μου, Σοφακι μου, Αννούλα μου φιλια στις κοιλίτσες .Σκορπινάκι μου καλή αρχη ΄κοπελίτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!!!!Πως περνατε το απογευμαρακι σας?Εγω βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!Μονη στο σπιτι απο εχθες,λειπει ο καλος μου και βαρεθηκα!πηγα βεβαια τις βολτες μου δε λεω αλλα και παλι.......Και μιας και μιλαμε για κοιλιες εμενα τωρα αρχισε να φαινεται.Και σε 4-5 μερες μπαινω στον 5ο μηνα.Ο γιατρος επαθε πλακα,απορουσε που κρυβω τις ζουζουνιτσες μου αλλα του ειπα ειναι κομψες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και παρεπιπτοντως Ζαχα, ναι οι κουκλιτσες μου σε χαιρετανε και εσενα και ολα τα υπολοιπα κοριτσακια και σας στελνουν πολλα πολλα φιλια ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εγω σοφιτσα μου εχω κοιλια καραμπινατη.μου φαινεται καθε μερα μεγαλωνει πιο πολυ.εντυπωσιαζομαι κ εγω βεβαια.αλλα φαινεται οτι ειμαι απ αυτες που θα γινω μπαλονι στο τελος.τρωω κιολας η αληθεια ειναι.απ την αρχη που ξεκινησα τα φαρμακα πηρα 7 κιλα.ημουν 76 κ εφτασα 83.μπορει κ 84.τι να κανω.δε τρωω σαβουρες πολλες,αλλα παρολα αυτα φουσκωνω :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Αννούλα μου,φαε να το ευχαριστηθείς,με μέτρο παντα αλλα νομίζω τα κιλα ειναι το λιγότερο αρκεί τα μωράκια μας να είναι καλα!!Εγω σε συνολο εχω παρει 4 και η αληθεια ειναι οτι και μετα την εξωσωματικη παρ'ολο που ειχα παθει και υπερδιεγερση,δεν ειχα φουσκωσει καθολου και ζυγιζα λιγοτερο γι'αυτο και αργησε ο γιατρος να το καταλαβει!

Μπαρτσελονιτα μου γλυκια θα σου στειλω οοοοοοοοολη μου την γκαστροσκονη σε σενα και στο γλυκο μου Ευακι γιατι μεσα απο την καρδια μου θελω να μας ανακοινωσετε συντομα τα ευχαριστα.Να εχετε θετικη σκεψη γλυκες μου,νομιζω τελικα η ψυχολογια ειναι που μετραει.... ;) Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφούλα μου και Άννα φάτε με την ψυχή σας αν σας κάνει κέφι, όσο για την κοιλίτσα δεν πειράζει όταν με το καλό γεννηθούν τα μωράκια σας θα εξαφανιστεί η κοιλίτσα. Σοφία χωρίς να το ξέρεις με έκανες να νιώσω καλύτερα, τώρα το πρωί σκεφτόμουν ότι πάλι δεν θα με έχουν πιάσει καθόλου τα φάρμακα γιατί δεν είμαι καθόλου πρησμένη...αλλά τελικά δεν έχει να κάνει και πολύ από ότι λες.Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.

Barcelonita μου όλα καλά να σου πάνε από εδώ και στο εξής, δεν είμαι μουτρωμένη, φοβισμένη είμαι πια, δεν έχω περάσει λίγα.....

Κατερινάκι και Καρδούλα δεν είμαι απαισιόδοξη ούτε και αισιόδοξη, δεν αντιδρώ στα φάρμακα και το ξέρω, απλά ελπίζω....όσο για σένα καρδούλα αν προυτσίζεις από τώρα σκέψου τι θα κάνεις ως εγκυμονούσα, βρε το δόλιο τον άνθρωπο.

Ζαχαρένια μου από την ψυχή μου σου εύχομαι να είσαι καλά και σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.

Νικόλ μου πως είσαι σήμερα; Παίρνεις ηπαρίνες; απο ποιές ενέσεις είσαι πρησμένη; Πότε θα σε δεί ο γιατρός σταμάτησε το αίμα; Σε παρακαλώ να συνέλθεις γρήγορα...

Σε όλες τις εγκυούλες και τους κουρασμένους εγκυούλους (Γιώργο) εύχομαι μια πολύ καλή μέρα και υπομονή με τις αναγούλες....κουράγιο τι να πω.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEERA AGAPES!!!!!!!!! TI MOU KANETE KALEEEE??????????? NIKOLAAAAAAKI MOU FILAKIA ANNOYLA YPOMONH ZAXARWTOOOO XATHIKES GLUKA EYEORE NA SKEFTESE OTI STON YPEROXO THN DEFTERA THA DEIS AVGOULLAKIA STA SIGOURAAAAA THETIKH SKEPSHKAI OOOOLESMOU TIS EFXES SOFITSA FAE KORITSI MOU TWRA POU DEN LEEI KANEIS TIPOTA META MH AFTO MH EKEINO XEXEXE :lol::lol::lol::lol::lol::lol: BARCELONITAAAKI POTE PAS GIA WOLIPSIA??????????

PAIDIA EGW PERIMENW THN AKATANOMASTH THN KYRIAKH GIA NA SYNEXISW ME DIEGERSH KAI PONAAAAAAAEI H ATIMHHHHHH ALLA POU THA MOU PAEI EINAI H TELEFTEA FORA POU THA THN DW GIA FETOS :lol::lol:;););) OLA GYRW MOU GYRIIIIIZOUN :lol::lol::lol: PLATH XAAAALIA KOILIA TOUMPANO KAI AFTH NA MHN ERXETE NA TELEIWNOUME!!!!!!!!! FASOLAAAAAKI SOU RXOMAI MWRO MOUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα σας συναγωνιστριεςςςςςς!!!! Ειθε αυτη η μερα να ειναι πολυ ομορφη για ολους μας!!! τςςς καλο???

Σήμερα ξυπνησα με κατι μουτρα ΝΑ,

δεν ξερω τι μου φταίει, λες να ναι η συννεφιά?

ανοιγω το παράθυρο και βλεπω ενα ζουμπούλι

και ξαφνου πονο ενιωσα, ΩΧ εκανα χρουμπούλι (απο τις ενεσεις καλεεε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanete? egw molis gyrisa apo thn giatro mou, ekana yperhxo, exw 8 avgoulakia apo thn mia kai 8 apo thn allh, endomhtrio kalo mou eipe, pros to parron ola kala, twra perimenw na vgei kai h oistrodiolh gia na milhsw me to kentro, ayta ta nea mou, filakiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σκορπινακι!!!! 8 +8 ? Δεν θα παλατζαρεις κιολας, θα πηγαινεις ισια κορδωτα!!! χαχαχα

Ολα κανα να πηγαινουν!!!Καλη συνεχεια με ΣΟΥΠΕΡ αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααα!ευακι να εισαι σιγουρη οτι τη δευτερα ολα θα πανε καλα.να δεις που θα σαι καταχαρουμενη.πρηξιμο απο τις ενεσεις δεν εχουν ολες.περσι που ειχα κανει τη 1η εξωσωματικη απο τις 20 κοπελες οι μισες ειμασταν τουμπανο κ οι αλλες μισες πλακα στη κοιλια.οι μισες ειχαμε καβατζωσει 4 κιλακια κ οι αλλες τιποτα.για αυτο μην αγχωνεσαι για τη δικη σου κοιλιτσα.

σκορπινα μπραβο σου.θα χεις πολλα ωραια γονιμοποιημενα ωαριακια σε λιγο καιρο.

νικολ πως εισαι?

κατερινα τη κανημερα μου.ζαχα περιμενουμε ανεκδοτο

σοφιτσα μου χαλαλι τους.ας γεννηθουν τα μωρακια μου γερα κ ας γινω κ αεροστατο.καλα να ναι ο διαδρομος κ οι διαιτολογοι.

αν ξεχναω καποιο κοριτσακι συγνωμη.

τα φιλια μου σε ολες κ τοθς χαιρετισμους μου στο γιωργο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...