Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!

ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη κ εχω ενα χουλιγκανακι 21 μηνων

εχει 6 μηνες που "προσπαθουμε" για μπεμπε

το βαζω σε εισαγωγικα γιατι τους πρωτους μηνες ο αντρας μου δεν ηθελε 100% κ πιο πολυ τον "βιαζα" :lol::lol::lol::lol:

να μπω κ εγω στη λιστα σας???

διαβαζα για την αναστασιακ την κουαντο....

σας ευχομαι να εχει γινει το θαυμα σας κοριτσια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε?

Βλέπω είμαστε σε ετοιμότητα ε? Οργανωμένες για το 2011, τι υπουργικά σχήματα, τι λίστες....όλα έτοιμα!!!

Είμαι το 11 στην λιστούλα ε? τυχαίο? Δεν νομίζω....!!! :D;):mrgreen:

Προς το παρόν κι εγώ σαν την cuando περιμένω κι αναμένω.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!καλη επιτυχια σε ολες σας και σας ευχομαι οτι πραγματικα ποθηται.

αφηστε το αγχος εξω απο εσας, διωξτε το. Μην τρελενεστε οταν ερχεται η ακατανομαστη,αντιθετα να λετε δεν πειραζει καποια στιγμη θα σταματησει να ερθει. Πραγματικα κοριτσια οταν εγω για 2-3 μηνες που μου ηρθε αδιαφορησα, και μετα εγινε το θαυμα με την βοηθεια του Θεου. Τωρα περιμενουμε το μπεμπη μας να ερθει το Πασχα με το καλο.

Φιλακια και ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia..kano pasa to podariko se kapoia alli giati emena irthe opos to ipologiza...diladi stis 30 meres anti stis 28..elega na perasei kai to simera alla irthe i xazovlammeni..den peirazei emena mou pe o pelargos pos tha rthei alla ipomoni..to kalo pragma argei.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ......ΓΙΑ ΠΕΣ!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

:P LEVOU????????

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕ ΕΣΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ......ΓΙΑ ΠΕΣ!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

:P LEVOU????????

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου....συγνωμη δεν ειδα γιατι ταυτοχρονα κανω πολλα.....εχω κ το ζουζουπακι μου εδω.....

εμεις ειμαστε εδω με μεταθεση....δεν εχω παει σε κανεναν...αλλα αν μεινω εγκυος θα παω στον καβαλακη.....(εχω ακουσει πολλα καλα κ αναλαμβανει εγκυους),επισης το καλοκαιρι που ημουν εγκυος μου συστησαν τον χατζη που ειναι στην κλινικη...λενε οτι ειναι καλος αλλα εμενα με εστησε γιατι ειχε γεννα.....αλλα καλυτερα γιατι θα εβλεπα το εμβρυακι μου να πεθαινει ή θα μου ελεγε να κανω διακοπη...ευτυχως με εστησε κ δεν ηρθε στο ραντεβου κ πηγα στην γιατρο μου στην αθηνα μια κ καλη......

γιαυτους τους δυο εχω ακουσει τα καλυτερα.....

στην αθηνα εχω την γιατρο που ειναι φιλη μου πια.....κ δεν την αλλαζω με κανεναν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ωχ μόνο εγώ έμεινα???? :o:shock:

Κορίτσια πάντως δεν ελπίζω πολύ γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα, ούτε καν έχει πρηστεί το στήθος μου που είναι standard για μένα!!

Απλώς θέλει να με ταλαιπωρήσει πάλι και μου κάνει νάζια! Γι'αυτό λοιπόν είμαι cool... [smilie=glasses9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορίζουμε δύο νέα μέλη στην τρελοπαρέα του 2011:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

14. Teddy_Dion

15. Maimoudaki

Έλα, πάμεεεεεεε, ποιά δεν περιμένει;;;;;;;;;;;;; [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Πάσα στην levou... ανασκουμπώσου φιλενάδα, μεγάλο το βάρος του ποδαρικού.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ!

ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ?

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΙ!

ΧΑΤΖΗΣ Ε?

ΑΚΟΥΣΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΕΨΩ ΣΤΗ EUROMEDICA....

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???

ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΚΕΦΙΑ ΒΛΕΠΩ!!!!!!!!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...........................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα μου αρέσει το νούμερό μου....13... τυχαίο ήταν, δεν το προγραμμάτισα...

Xouanitaki μου, προσπαθώ να έχω το ηθικό μου ακμαίο, γιατί από βδομάδας μου τραβάνε τα ωάρια για αξιολόγηση. Εάν είναι καλά θα προχωρήσουμε σε εξωσωματική, εάν δεν είναι, θα χορέψω τον χορό του Ζαλόγγου και θα πέσω.... =))=))=))=))=))

Πλάκα κάνω... Εάν δεν είναι συμμαζεύω τα κομμάτια μου και προχωράω... :-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλή χρονιά και σύντομα με μωράκια στην κοιλίτσα και μετά στην αγκαλίτσα (έκανα μικρό ποιηματάκι!!) :D:D:D

Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι η καλύτερη χρονιά για όλες μας!!

Εγώ πάντως έμεινα τον μήνα που το είχα ξεγράψει και δεν το σκεφτόμουν και περίμενα να φύγω για διακοπές :o:o:o

Αναστασία, Χρυσανθούλη, Marikaki και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά και καλή αρχή!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πήγαινε πάρε το clearblu το ψηφιακό που δείχνει και τπόσες βδομάδες είσαι είναι αξιόπιστο 99% διαφορετικά και πιο σίγουρα μια χοριακή. καλη επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα ειμαι το πιο μεγαλο νουμερο απο ολες σας!!! :lol:

εγω δεν περιμενω τις 10!

αλλα δεν ειμαι ουτε αυτο το μηνα... με ποναει η κοιλια μου και η μεση μου..

η μεση μου με ποναει παντα στην περιοδο..

οποτε καλο φεβρουαριο!! αλλα δεν πειραζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πήγαινε πάρε το clearblu το ψηφιακό που δείχνει και τπόσες βδομάδες είσαι είναι αξιόπιστο 99% διαφορετικά και πιο σίγουρα μια χοριακή. καλη επιτυχία

Να σαι καλα βρε κοριτσι μου, αλλα αδιαθετησα, ηρθε τελικα!!Παμε παλι απο την αρχη , ισως αυτος ο χρονος να ειναι γουρικος για πολλες απο εμας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Σαμανθούλα με την μπεμπούλα!!! Και εγώ το έκανα ποιηματάκι!!!

Να είσαι καλά, να μας θυμάσαι και να μας στέλνεις τις ευχές σου.

Σου στέλνουμε και εμείς όλη μας την αγάπη :x:x:x:x:x

Μαϊμουδάκι μην προτρέχεις παιδάκι μου... περίμενε....εμείς θα βγάλουμε τα φλογοβόλα και θα της στήσουμε καρτέρι [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] , για να μάθει να μην ξανάρθει για 9 μήνες... :lol::lol::lol:

Οι υπόλοιπες, ξέρετε τι πρέπει να κάνετε... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] βούρ στο ψητό... [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...