Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Ηρεμηστε κανενα μηνα, καντε πραγματα για εσας, χαλαρωστε και ξανα σκεφτείτε τι επιλογες εχετε.Μην απορρίπτεται τιποτα, ισως και μια 2η φορα.....ποτε δεν ξερεις!!!! Ξερω εχεις κουραστει ρε μαρικακι αλλα μην παρατας τα οπλα!!!!Κανεις δεν χαθηκε ενω παλεψε μεχρι τελους! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρεμηστε κανενα μηνα, καντε πραγματα για εσας, χαλαρωστε και ξανα σκεφτείτε τι επιλογες εχετε.Μην απορρίπτεται τιποτα, ισως και μια 2η φορα.....ποτε δεν ξερεις!!!! Ξερω εχεις κουραστει ρε μαρικακι αλλα μην παρατας τα οπλα!!!!Κανεις δεν χαθηκε ενω παλεψε μεχρι τελους! ;)

θα συμφωνησω με τα κοριτσια μου Μαρικακι μου, συζητηστε το με τον αντρα σου μια 2 προσπαθεια νομιζω θα πρεπει να την κανετε κοριτσι μου :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaa mou sbistikeeeeee :twisted::twisted::twisted::x

marikaki mouuuuu!!eixa poly douleia simera k twra mporesa na mpw!!!se skeftomoun omws!!!

lypamai :( poly gia tin ekseliksi an k pragmatika den to perimena!!!de kserw ti na pw!se parigorisan ta koritsia k pragmatika sygkinithika ligo giati katalaba poso desimo yparxei edw mesa!k as min gnwrizomaste!!mia omorfi pareoula k sta kala k sta asxima!!!!egw thelw na sou pw pws se thavmazw gia ti dynami pou exeis!!!!makari na mporousa estw k ligo na sou moiasw!!mi to bazeis katw koritsi mou k eimai sigouri oti de tha argisei na erthei to mwraki sou....tha gineis mia yperoxi manoula!!!!!sou stelnw ta filia mou k mia megaaaaali agkalia!!!!na sou pw oti tha eimai k egw edw mazi me ta ypoloipa koritsia gia otidipote xreiasteis!!!! :P:):):)

anastasia mou an den kanw lathos twra einai i seira sou etsi??pote tha matheis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janolino την επομενη Τεταρτη αλλα δεν περιμενω τιποτα ειλικρινά!Περιμενω απλα να αδιαθετησω για να ηρεμησω για 1,5 μηνα αφου ο αντρας μου θα κανει θεραπεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Αναστασούλα μου, το ξέρω...

Για τον επόμενο μήνα δεν θέλω να κάνω τίποτα. Ούτως ή άλλως επιστρέφω Αμερική στο τέλος Μαρτίου. Έχουμε σπέρμα στην κατάψυξη, οπότε θεωρητικά υπάρχει χρόνος για άλλη μια προσπάθεια...

Δεν ξέρω τίποτα ακόμα ΣΙΑ μου, όλα είναι στο τραπέζι...

Να είσαι καλά, καλή μου Jannolino, με συγκίνησες πολύ με τα γραφόμενά σου...

Ναι, τώρα είναι η σειρά της Αναστασούλας. Μετά την Λίτσα, που θα τολμήσω να πω ότι την έχουμε σίγουρη ;););););) , περιμένουμε την χοριακη της Αναστασούλας. Και εύχομαι να έχει συμβεί αυτό που η ίδια θεωρεί απίθανο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρεμηστε κανενα μηνα, καντε πραγματα για εσας, χαλαρωστε και ξανα σκεφτείτε τι επιλογες εχετε.Μην απορρίπτεται τιποτα, ισως και μια 2η φορα.....ποτε δεν ξερεις!!!! Ξερω εχεις κουραστει ρε μαρικακι αλλα μην παρατας τα οπλα!!!!Κανεις δεν χαθηκε ενω παλεψε μεχρι τελους! ;)

Μαρικάκι συμφωνώ με την Αναστασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janolino την επομενη Τεταρτη αλλα δεν περιμενω τιποτα ειλικρινά!Περιμενω απλα να αδιαθετησω για να ηρεμησω για 1,5 μηνα αφου ο αντρας μου θα κανει θεραπεια!

apaisiodoksia diakrinw....isws telika na symbei afto pou lene pws ekei pou den to perimeneis ekei sou erxete :):):)

o antroulis sou tha kaneis therapia sxetiki me to thema?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο δεν ειναι κλασσικο συμπτωμα;μακαρι αναστασια..τι αλλο θες;εχεις μερες ακομα μπροστα σου...περιμενε και θα δεις..εμενα ποναει το στηθος αλλα οι θηλες ποτε δεν με εχουν πονεσει..οποτε περιμενω να αδιαθετησω να ξεκινησω τη διαδικασια σπερματεγχυσης να δουμε τι θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου υπομονη ολα θα γινουν...δεν γινετε εμεις που θελουμε τοσο ενα μωρο να μην τα καταφερουμε....ο θεος μας βλεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως νιωθω οτι το σημερινο αποτελεσμα μας εριξε λιγο ολες..ειχαμε πολλες ελπιδες ...ειμαστε μαζι σου μαρικακι σε ο,τι αποφαση κι αν παρεις..δεν θα ησυχασουμε ομως αν δεν τα καταφερεις..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βρε Χρυσάνθη μου, πολλές φορέ αναρωτιέμαι ποιά να είναι άραγε τα σχέδια που έχει ο Θεός για μένα... Μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να είναι η μητρότητα μέσα σε αυτά! Τουλάχιστον μου έδωσε ένα υπέροχο σύζυγο και είμαι πολυ ευγνώμων γι'αυτό!!!

Cuando μου με συγκινείς πολύ... λυπάμαι που σας έριξα λίγο με τα αρνητικά μου αποτελέσματα...Όσο για το ποιά θα είναι η συνέχεια, προς το παρόν έχω πλακώσει το ρακόμελο, να πάνε τα φαρμάκια κάτω :lol::lol::lol::lol::lol: και απο Δευτέρας έχει γυμναστήριο, για να ρίξουμε κανένα παραπανίσιο κιλό, κανένα σινεμά, τίποτα ψώνια και κανένα καφεδάκι και κρασάκι, που τα έχω στερηθεί μήνες ατελείωτους :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εάν σας πω ότι μέσα στην απογοήτευση και την πικρία μου, αισθάνομαι και μια ανακούφιση... θα με πιστέψετε;;;;;;;; Μήπως έχω κάποιο πρόβλημα... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν εχεις προβλημα απλα ειπες να χαλαρωσεις λιγακι..κατσε τωρα οσο εισαι ελλαδιτσα και ριξτο εξω..και ολα οσα ειναι να ερθουν θα ερθουν..αυτο ειναι το μονο σιγουρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ kiska μου, να είσαι καλά και να προσέχεις...

Όσο από υπομονή, έχω να φάνε και οι κότες... :lol::lol::lol::lol:

Τι να κάνω; Θα ηρεμήσω σιγά-σιγά, θα ανασυγκροτηθώ και μετά έχει ο Θεός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ kiska μου, να είσαι καλά και να προσέχεις...

Όσο από υπομονή, έχω να φάνε και οι κότες... :lol::lol::lol::lol:

Τι να κάνω; Θα ηρεμήσω σιγά-σιγά, θα ανασυγκροτηθώ και μετά έχει ο Θεός...

κοριτσι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

παντα διπλα σου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

δυναμη , υπομονη , επιμονη ,αγαπη

εμεις απλα θα βοηθαμε οσο μπορουμε @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος και χαιρομαι που τα βλεπεις ολα ετσι αισιοδοξα(η τουλαχιστον προσπαθεις να τα δεις)κουραγιο και ευχομαι να σου δινει πολυ δυναμη ακομα ο Θεος για να μπορεσεις να συνεχισεις τις προσπαθειες μεχρι να φτασεις στον στοχο σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πιστευω στο τελος θα τα καταφερεις και θα αξιζει τον κοπο ολος αυτος ο αγωνας που κανεις τωρα!

εμεις ειμαστε διπλα σου το ξερεις πολυ καλα αυτο και δεν θα ηρεμησουμε μεχρι να γκαστρωθεις :lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου λυπάμαι πολύ κοπέλα μου, αλλά δυστυχώς για κάποιες κοπέλες ο δρόμος προς την μητρότητα έχει πολύ ανηφόρα με πολλές λακούβες! Το θέμα είναι να καταφέρνουμε να ξεπερνάμε τα εμπόδια που συναντάμε, να μαζεύουμε τα κομμάτια μας και να συνεχίζουμε με το κεφάλι μπροστά! Δεν πρέπει να τα παρατάμε γιατί κάποια στιγμή με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο θα καταφέρουμε να φτάσουμε στην κορυφή και να γίνουμε μανούλες! Η θετική σου ενέργεια και η αισιοδοξία σου είναι παράδειγμα για όλες μας!!!

Κουράγιο λοιπόν γλυκό μας Μαρικάκι, υπομονή και επιμονή! Σου στέλνω την αγάπη μου και μια ζεστή αγκαλιά! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera.....

efxome na sas vriskw aisiodokses k me dynami

ta perasa k gw ola afta gia 1 xrono k kserw ti simenei...

ekei p omws xalarwsa, k zusa tis orees stigmes me ton antra m xwris na skeftome an sillava i oxi, ekei p den eixa ka8olou symptwmata opos panta nomiza.... ir8e to sporaki.

k de to pisteva. mono me 1 prospa8eia k se mera p den itan woriksia... afto itan ekpliksi

giafto xalarwste, ziste tin ka8imerinotita sas, na eiste xarumenes apasxoliste to myalo me kati efxaristo k me pisti 8a er8ei k to sporaki.

efxome se oles kali tyxi k i Panagia 8a sas steilei to mwraki ekei pou 8a lete ma poso kero ma giati k.a.

ali8eia k iremia k i xara voi8un afantasta....

xxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου λυπάμαι... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Όμως μην το βάζεις κάτω... εγώ πιστεύω ότι κάποιος εκεί ψηλά μας δοκιμάζει...και κάποια στιγμή θα τελειώσουν οι δοκιμασίες.

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ............. :(

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΧΘΕΣ!

ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...........

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Η ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΞΕΙ ΟΛΟΥΣ.............

ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΛΠΙΔΑ ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ....

ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ........

ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΡΟΔΟ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

Marikaki σ'αγαπάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xouanitaki σου εύχομαι να πάνε

όλα τέλεια με τη σαλπιγγογραφία!!!!!!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...