Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μόλις άνοιξα και εγώ τον υπολογιστή και περιμένω τα ευχάριστα.Από το πρωί Μαρικάκι μου σε σκέφτομαι.Αφού δεν έχεις αδιαθετήσει μέχρι τώρα είναι πολύ καλό σημάδι. #:-s #:-s#:-s #:-s#:-sόλη η θετική μας ενέργεια μαζί σου .ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ:)]:)] :)]:)] :)]:)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, μόλις τηλεφώνησαν.

Δεν είμαι έγκυος, δεν έχω καθόλου μονάδες.

Πρέπει να σταματήσω τα φάρμακα, για να έρθει η περίοδος.

Αυτά τα νέα μου, λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μόλις τηλεφώνησαν.

Δεν είμαι έγκυος, δεν έχω καθόλου μονάδες.

Πρέπει να σταματήσω τα φάρμακα, για να έρθει η περίοδος.

Αυτά τα νέα μου, λοιπόν!!!

Μαρικάκι λυπάμαι ψυχούλα μου, κρίμα !!

σου στέλνω όλη μου την αγάπη !! μια μεγάλη αγκαλιά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γαμωτο...τι να σου πουμε βρε κοριτσι μου τωρα.λυπαμαι παρα πολυ.οτι χρειαστεις ειμαστε εδω.μια αγκαλια απο ολες μας.

συγνωμη για ολα αυτα που γραψαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μόλις τηλεφώνησαν.

Δεν είμαι έγκυος, δεν έχω καθόλου μονάδες.

Πρέπει να σταματήσω τα φάρμακα, για να έρθει η περίοδος.

Αυτά τα νέα μου, λοιπόν!!!

Μαρικάκι μου μην το βάζεις κάτω, εμείς είμαστε εδώ και για τα καλά και για τα άσχημα! Ευτυχώς ή δυστυχώς είμαστε όλες μαζί σ'αυτό και σε στηρίζουμε με όλη μας την αγάπη!! Σκέψου πόσες ψυχές είναι συντονισμένες μαζί σου αυτή την στιγμή και σε νιώθουν κοντά τους! Σ'αγαπάμε και σου στέλνουμε αισιοδοξία, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ θα δεις...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε γαμωτοοοοοο :(:(:(:(:(:( μηπως ειναι νωρις βρε μαρικακι και δεν εδειξε?μηπως πρεπει να περιμενεις και αλλο?αχ δεν ξερω τι να πω στεναχωρηθηκα πολυ :(:(:(:(:( βγαινω πρεπει να φυγω για δουλεια θα ξαναμπω το βραδυ..κουραγιο μαρικακι μου εμεις ειμαστε μαζι σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ Μερεντούλα και Ρόουζ , να είσαστε καλά. Εύχομαι οι δικές σας προσπάθειες σύντομα να δώσουν καρπούς :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαρικακι κριμα................ :(:(:(

μην το βαζεις κατω ομως, συντομα θα γινει κ αυτο!!

μην απογοητευσαι! ολα θα πανε καλα!!!

τι κανετε κοριτσια? πως εισαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μεγάλη αγκαλιά και από μένα.Λυπάμαι πολύ.Δεν θα παρατήσεις όμως έτσι ε, θα ξαναπροσπαθήσεις!!!!Είμαστε όλες εδώ για σένα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι γλυκοοοοοοοοοοοο!!!!ε οχι δεν παιζω..δεν μπορει..λυπηθηκα πολυ τωρα ημουν σιγουρη..λυπαμι πολυ μαρικακι..ειμαστε εδω και σ'αγαπαμε πολυ μην το βαλεις κατω...οχι οχι :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό λυπάμαι που δεν είσαι έγκυος. Να ξέρεις ότι είμαστε δίπλα σου και ότι όλες οι κοπέλες έχουμε περάσει απογοητεύσεις και όπως λέει και η φίλη μου η Χρυσάθνη για όλους έχει ο Θεός...

Έχετε αποφασίσει τα επόμενα βήματά σας? Μην το βάζεις κάτω! :roll::)

Εκεί που απογοητευόμαστε εκεί είναι που έρχονται τα ωραία!!!!!

σε φιλώ και σου στέλω αγκαλιές :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, levou, mariannap, maimoudaki, cuando, Teddy_Dion, samantha σας ευχαριστώ πολύ μέσα απο την καρδιά μου. :x:x:x:x:x:x

Δεν γνωρίζω ακόμα τι πορεία θα ακολουθήσουμε με τον άντρα μου.

Θα σκεφτούμε σοβαρά και θα αποφασίσουμε.

Σας φιλώ όλες μαζί και κάθε μια ξεχωριστά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μόλις τηλεφώνησαν.

Δεν είμαι έγκυος, δεν έχω καθόλου μονάδες.

Πρέπει να σταματήσω τα φάρμακα, για να έρθει η περίοδος.

Αυτά τα νέα μου, λοιπόν!!!

ax marikaki mou giati re gamoto?? :(:(:( de peirazei koritsi mou min se pernei apo kato(na eise dinati)mipos tin ekanes noris?leo ego tora ti na po de xero!!!!perimena na vgei thetiki!!!na xereis oti eimaste edo na stirizoume i mia tin alli!!!kai na xereis oti katalavaino pos akrivos noiotheis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγεινε ρε κοριτσι μου??? :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΠΙΔΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΜΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου,

δεν ξέρω τι λόγια παρηγοριάς να σου γράψω, δεν ξέρω και τι νόημα θα χουν..

το σημαντικότερο είναι να βρεις ψυχούλα μου το κουράγιο να μείνεις όρθια και να συνεχίσεις...

σ΄αγαπάμε πολύ και νοιαζόμαστε για σένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsas1 σε ευχαριστώ πολύ-πολύ, εσύ το νού σου στο δικό σου σποράκι, γιατί την Δευτέρα επαναλαμβάνεις χοριακή και εγώ είμαι έτοιμη να σε κοκκινίσω... ;););););););););)

ΣΙΑ μου γλυκιά, το όνειρο τέλειωσε νωρίς. Όπως όμως ξέρεις, ήμουν προετοιμασμένη και είμαι δυνατή. Θα πάρουμε τις αποφάσεις μας μόλις αδιαθετήσω και μπω πάλι σε κανονικούς ρυθμούς.

Μέχρι τότε, η πάσα είναι σε όλες εσάς, που είσαστε πολλά χρόνια νεώτερες. Εύχομαι σύντομα να οδηγηθείς σε εμβρυομεταφορά και σύντομα να ανακοινώνουμε τα ευχάριστα τα δικά σου και των άλλων κοριτσιών.

Σε φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Μερεντούλα μου το ξέρω ότι με αγάπατε και με νοιάζεσται. Τα αισθήματα είναι αμοιβαία :x:x:x:x:x:x:x Έκανα ένα πείραμα, που δεν πέτυχε. Ήθελα να έχω τη συνείδησή μου ήσυχη, πρωτού στραφούμε σε άλλες λύσεις. Στο τέλος της ημέρας, σημασία έχει να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και να μην μείνει ένα σαράκι μέσα σου να σε τρώει. Θέλω να συνεχίσω τη ζωή μου με καθαρό μυαλό και καθαρή καρδιά. Εύχομαι να τα καταφέρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου λυπαμαι πολυ! :(:(:(:(

Με το αιματακι που ειχες πιστεψα σιγουρα πως ησουν..Μην το βαλεις κατω κοπελα μου

θα γινεις μανουλα αργα η γρηγορα θα γινεις!!! :x:x:x

Σε φιλω γλυκα... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x:x:x:x:x Έκανα ένα πείραμα, που δεν πέτυχε. Ήθελα να έχω τη συνείδησή μου ήσυχη, πρωτού στραφούμε σε άλλες λύσεις. Στο τέλος της ημέρας, σημασία έχει να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και να μην μείνει ένα σαράκι μέσα σου να σε τρώει. Θέλω να συνεχίσω τη ζωή μου με καθαρό μυαλό και καθαρή καρδιά. Εύχομαι να τα καταφέρω!!!!

αυτό ακριβώς θα σου έγραφα και εγώ τώρα. Σίγουρα έχεις μια μικρή απογοήτευση αλλά εσύ έκανες την προσπάθειά σου (και θα την ξανακάνεις! μην το βάλεις κάτω έτσι εύκολα!) και θα δεις ότι θα έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα! Δεν έγινε και κανένα ...κακό για να στενοχωρηθείς. Είναι ένα ακόμη μικρό εμπόδιο πριν πραγματοποιηθεί το όνειρό σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :):):):):):):):):):):):):):):)

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Η ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω λογια μαρικακι..χαιρομαι που εισαι τοσο αισιοδοξος και καλοψυχος ανθρωπος και αξιζεις τοσο πολυ να γινεις μανουλα γι αυτο και θα γινεις..θα δεις...δειχνεις δυνατη αλλα ο,τι και να νιωθεις τωρα ειναι κατανοητο..κανεις πολυ γλυκιες σκεψεις,ευχομαι να δωσεις την καλυτερη και πιο επιτυχημενη συνεχεια στην πορεια σου..εδω θα πορευομαστε μαζι σου..δεν θα σε αφησουμε μεχρι να μας ανακοινωσεις οτι γεννησες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milaw, samantha, elina76, cuando και ΣΙΑ σας ευχαριστώ πολύ όλες μέσα απο την καρδιά μου :x:x:x:x:x:x

Εύχομαι να αδιαθετήσω σύντομα και μετά θα σκεφτούμε με ψυχραιμία ποιό δρόμο θα ακολουθήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...