Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

girl84 δεν ηρθε νωρις στην ωρα της ειναι αλλα οπως ξαναειπα συνηθισμενη ειμαι!φυσικα και παμε μπροστα πιο δυναμικα και με πιο πολυ πεισμα απλα αυτη την φορα χωρις μετρησεις και τετοια.

την 1/2 ευχομαι να πανε ολα καλα με το χειρουργειο σου και συντομα να εχεις το σπορακι στην κοιλιτσα σου.δυστηχως οι περισσοτεροι γιατροι ειναι βλακες και αμεσως σου λενε για εξωσωματικη γι αυτο πρεπει να ειμαστε προσεκτικες και να κοιταμε τα παντα πρωτα και αυτο να ειναι το τελευταιο στο μυαλο μας.ετσι μου ειχε πει και εμενα η πρωτη γυναικολογος που πηγαινα αν και τα αποτελεσματα στο σπερμοδιαγραμμα ειχαν βγει λαθος μου ειχε πει αν δεν φτιαξει θα παμε για εξωσωματικη.ειχα στεναχωρηθει τοσο πολυ και οταν τα ειπα εδω στα κοριτσια με ειχαν συμβουλεψει πολυ σωστα να παμε σε ουρολογο και ετσι ευτυχως επεσα σε καλο ανθρωπο και γιατρο και ειμαστε εδω που ειμαστε τωρα.φυσικα ειχα αλλαξει την γυναικολογο μετα απο αυτο που εγινε και τωρα βρηκα εναν παρα πολυ καλο γιατρο..ευτυχως που υπαρχει το μαμμυ γιατι ολες σας βοηθατε με τον τροπο σας και εμενα με βοθησατε παρα πολυ ολες.ευχαριστω πολυ γι αυτο και χαιρομαι που ειμαι εδω μαζι σας :x:x:x:x

xouanitaki δεν ειναι τιποτα η σαλπιγγογραφια μην ανησυχεις απλα να παρεις ενα buskopan μια ωρα πριν την εξεταση και ολα καλα θα πανε!

μερεντουλα εδω ειμαι φιλεναδα :YMHUG::YMHUG: μαζι με την κυρια περιοδο :lol::lol::lol:

levou ακριβως τα ιδια λεω και εγω...ολες γυρω μου εχουν μεινει εγκυος που παντρευτηκαν μετα απο μενα και εμεις ακομα!τι να κανουμε ομως εμας η ωρα δεν εχει ερθει ακομα..ξερω ομως και ζευγαρια που ακομα δεν εχουν μωρο και καταλαβαινω οτι και αυτοι καποιο προβλημα θα εχουν.για αλλες ειναι ευκολο για αλλες οχι,ε εμεις ανηκουμε στην δευτερη κατηγορια.ας το διασκεδασουμε τωρα που ειμαστε ελευθερες χωρις υποχρεωσεις γιατι πιστεψτε με ειναι δυσκολο,βλεπω απο ολες τις γνωστες μου εχουν παιδια,και οταν θελησει ο Θεος θα ερθει.ολα στην ωρα τους υγεια να εχουμε μην στεναχωριεστε ο Θεος θα στειλει τα θαυματα του να ειστε σιγουρες :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsiaa ti blepw????????? apaisiodoksies????auto pou pernate twra to xw perasei apeires fores..eklapsa ametrhtes k anarwtiomoun k egw ta idia pragmata opws k eseis..alla tha deite pws otan tha erthei to mwraki sas tha einai toosoo ouranokatebato akomh k an to thellete toosoo tha einai h pio monadikh stigmh..giauto kante ta panta gia auth thn stigmh mhn to bazete katw giati mono auto metraei..egw panta sas stelnw thn thetikh energeia mou kai sas skeftomai..filakia sas agapw giati me sthriksate stis duskoles stigmes k ofeilw na sas to antapodwsw...filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μαζευτειτε να στειλουμε ΟΛΗΗΗΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ' ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..........

ΜΠΑΙΝΩ ΣΚΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΆΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕΡΑΝΤΑΚΙ!!! ;)

ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΣΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ.....

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΜΑΙ....

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΠΑΛΙΟΕΥΑΙΣΘΗΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.......

ΕΓΩ ΠΟΤΕ?

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ?

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΤΡΕΛΛΙΤΣΑ ΣΤΟΥΣ ΕΞΩ?

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ?

ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ.......

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ.....

ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ!

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΟ ΄΄ΣΤΑΥΡΟ΄΄ ΠΟΥ ΑΝΤΕΧΕΙ.......

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΚΑΙ ΜΑΡΙΚΑΚΙ???????????ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΟΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] (*)(*)(*)(*)8-x8-x[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]:clap::clap::clap::clap::clap::clap:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσια θετικη ενεργεια στο μαρικακη κ πολλες προσευχες... ο θεος να σε βοηθησει βοηθησει μαρικακη μου... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μας φουυυυυυυυυυυυυυυυυ.....!!! Σου στέλνω όοοοοολη μου την αγάπη και την θετική μου ενέργεια!!! Να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να μας στέλνεις εσύ μπεμπεδόσκονη ;)

:xO:-):YMHUG::):ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:[smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:-bd:-bd[smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

marikaki mas...................kali epityxiaaaaa!!!! :):):):) oooooli mou tin energeia stelnw se sena gia na bgoun epitelous ola sou ta apothimena!!!(kalo???twra to skeftika :geek: )

ante me to kalo....ela na kokkinizei i listaaaaa!!koritsia polla xarmosina akougonte...lete na erthei k i seira mou??? :?::roll: amin panagia mou :ympray: amin gia oles!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη σας και την απέραντη υποστήριξή σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με έχετε συγκινήσει βαθιά και με πιάσανε τα ζουμιά... :((:((:((:((

Η αλήθεια είναι ότι περνάω δύσκολες ώρες. Χθες το βραδυ πονούσα στη μήτρα τόσο πολύ που δεν κοιμήθηκα και πριν δύο ώρες είδα αίμα στην τουαλέτα στο σκούπισμα (συγνώμη για την περιγραφή). Ειδοποίησα το κέντρο εξωσωματικής και μου είπαν ότι δεν μπορούν να ξέρουν εάν το αίμα οφείλεται σε έναρξη περιόδου, ή εγκυμοσύνη. Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακή και ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxomai na min einai tipota afto to aima marikaki mou...i gia na to pw pio swsta na einai simadi egkymosinis!!! :):) ola kala tha pane kopela mou...tha kanoume prosefxoules!!!!!k egw abrio tha mpw to apogevma na dw ti egine telika!!tha perimenw efxarista eee?? :):):) min mou anxwnesai!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες φορες τη μερα που περιμενεις περιοδο ερχεται λιγακι...αλλα συμπτωματα εχεις;οι πονοι περιοδου ειναι το νουμερο ενα συμπτωμα!!!κρατα γερα μαρικακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω με αγωνία να δω εάν θα εμφανιστεί ξανά το αίμα. Συνεχίζω να έχω πονάκια στη μήτρα και φοβάμαι ότι είναι έναρξη περιόδου. Θα δείξει μέχρι το βράδυ...

Δυστυχώς δεν έχω απολύτως κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης, όπως είχα τουλάχιστον τον περασμένο Μάιο. Γιατι στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν το είχα καταλάβει ότι ήμουν έγκυος μέχρι που έφτασα 31 ημέρες και απόρησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βεβαιαααααα!!!!!Σε θελω ψυχραιμη, δεν λεει κατι το αιμα!!!!Εδω ανεβηκαμε ορη και βουνα και τωρα στην κορυφη θα γλιστρισουμε κατω? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ Αναστασούλα μου, τι να κάνω και εγώ η καημένη!!! Άνθρωπος είμαι και πότε πότε λυγίζω. Είναι και οι αναθεματισμένες ορμόνες που σε κάνουν ευσυγκίνητη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΆΤΑ ΓΕΡΑ Μαρικάκι μου, όλα θα πάνε καλά!! Είμαστε όλες δίπλα σου, ζούμε μαζί την αγωνία σου, ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυ...... Μπόλικη Θετική Ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου σου στέλνω μόνο θετική ενέργεια γιατί πραγματικά το αξίζεις αυτό το μωράκι όπως και όλες οι κοπέλες εδώ μέσα! Εύχομαι το αιματάκι να είναι η αρχή της εγκυμοσύνης και αύριο να γιορτάσουμε μια τέλεια χοριακή!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 είσαι ο άνθρωπός μου! :P Και σε εμένα έχουν πει, βλέποντας από τον υπερηχο, ότι έχω καρδιόσχημη μήτρα με ελαφρύ κλίση προς τα πίσω. Χωρίς αυτό όμως από ότι μου είπαν να δημιουργεί κάποιο πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι μετά από τη σαλπιγγογραφία μου βρήκαν συμφύσεις στις σάλπιγγες (στους κώδωνες) και με στέλνουν τώρα για λαμπαροσκόπηση για να καθαρίσουν τις συμφύσεις και υστεροσκόπηση για να δούμε αν είναι όλα ΟΚ στη μήτρα.

Εσύ για ποιο λόγο έκανες την πρώτη λαμπαροσκόπηση; Ήταν επεμβατική; Που την έκανες; Πόση ώρα κράτησε; Σε πόσο καιρό είχες ανάρρωση; Υπάρχει κάτι που θεωρείς ότι πρέπει να προσέξω; Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είμαι στη φάση που το ψάχνω και προσπαθώ να πάρω όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ.

Εύχομαι με την τελευταία σου λαμπαροσκόπηση να τελειώσουν όλα τα προβλήματα σου εκεί και σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το υγιαίστατο μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι πως παμε κουκλιτσα;εγω τωρα εχω παλι απορια γιατι με βαλανε να υπογρψω ενα χαρτι οπου με ενημερωνουν για τις παρενεργειες απο τα φαρμακα...για υπερδιεγερση ωοθηκων κλπ..το χει παθει καμια;ειναι πιθανο;τι να προσεξω αν δεν το προσεξει ο βλακας ο γιατρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mommyel κι εγώ ακόμα είμαι στις πρώτες ετοιμασίες αλλά έχω περίπου 5και βδομάδες μέχρι να μπω στον μήνα μου! Πιστεύω προλαβαίνω!  @nanouko  🤣🤣🤣Εννοείται αν μπορούσαμε όλα θα τα ρυθμιζαμε (υγεία ύψος εμφάνιση χαρακτήρα) !! Για μένα μπορώ να στο εγγυηθώ!😅😅 Θα προσπαθήσουμε για αυτά που περνάνε από το χέρι μας!! 😊😊😊 
    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...