Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε? Εύχομαι αυτός να είναι ο μήνας σας!!!!!!!!!!!

Αναστασία πότε θα μου στείλεις κανένα τεστάκι από αυτά τα καλά για να δω τι γίνεται? έχω ένα φουσκωματάκι τελευταία :D:D:D

Μαρικάκι πότε είναι η μεγάλη ημέρα?

Χρυσάνθη τι κάνει το ζουζουνάκι?

cuando ,mariannap , rose, levou, xouanitaki και σε όλα τα κορίτσια εύχομαι καλή επιτυχία!!!!!!

φιλάκια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε? Εύχομαι αυτός να είναι ο μήνας σας!!!!!!!!!!!

Αναστασία πότε θα μου στείλεις κανένα τεστάκι από αυτά τα καλά για να δω τι γίνεται? έχω ένα φουσκωματάκι τελευταία :D:D:D

Μαρικάκι πότε είναι η μεγάλη ημέρα?

Χρυσάνθη τι κάνει το ζουζουνάκι?

cuando ,mariannap , rose, levou, xouanitaki και σε όλα τα κορίτσια εύχομαι καλή επιτυχία!!!!!!

φιλάκια :D:D:D

Φουσκωματακι? χμμμ :-? μηπως εισαι εγκυα? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. marikaki27

11. girl84

12. levou

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. tanya

16. litsas1

17. mariannap

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Συγνώμη mariannap, παράληψη...δεν το είχα προσέξει...!!!

levou σε άλλαξα με εμένα και έτσι έγινα εγώ το 10 και εσύ το 12.

Σαμάνθα, η Πέμπτη είναι η μεγάλη ημέρα!!!

Ρόουζ φιλάκια και καλή δουλίτσα :-*:-*:-*:-*:-*

Αναστασούλα, μπα δεν νομίζω να είναι έγκυα, μάλλον έφαγε πολλά φασόλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θα είναι από αυτά τα Μεξικάνικα, που χορεύουν κιόλας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπααααααααααααα δεν νομίζω....ποιος ξέρει! θα μου στείλει η Αναστασία τα τεστ και θα το ξεκαθαρίσω...και σαν κάτι να κουνιέται στην κοιλιά μου βρε παιδί μου... :lol::lol::lol:

Μαρικάκι 2 μέρες μόνο (όπως λέει και ένα τραγούδι :D:D ) πώς νοιώθεις σωματικά? τεστ η χωριακή θα κάνεις? βρε μπας και θες και εσύ κανένα τεστ? :lol::lol::lol:

πλάκα κάνουμε εννοείται και όχι ...μαύρη διαφήμιση... :evil::evil::evil: χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα...μπηκα να ευχηθωωω καλη επιτυχια στο Μαρικακι...ολα να πανε κατ ευχην..σε ολες βεβαια αλλα το πιο συντομο ειναι για το μαρικακι οποτε αντε οοολα καλα να πανε οοολα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου litsas1 σε ευχαριστούμε πολύ για την διευκρίνιση και συγχώρα με εάν δημιουργήθηκε εξ αιτίας μου μια ψιλο-αναστάτωση... Η αλήθεια είναι ότι μπερδεύτηκα πολύ και δεν είχα σκεφτεί την περίπτωση των πολυκυστικών ωοθηκών, γιατί εγώ δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα...

Και πάλι σου εύχομαι, αυτό που είδε η γιατρός, να ειναι ένας μικρός σάκος, γιατί καταλαβαίνω πόσο δύσκολος είναι ο αγώνας σου όταν δεν έχεις σταθερό κύκλο.

Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα, κουράγιο και ελπίζω πολύ σύντομα να κοκκινήσουμε την 3η εγκυούλα του πόστ, γιατί απ' ότι φαίνεται ο Ιανουάριος αποδείχθηκε πολύ γούρικος!!!!!!

Σε φιλώ και συγχώρα με για την αναστάτωση :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεππππ λιτσακι εκλεψες την ομορφη μουριτσα μου?ξερω οτι ειμαι κουκλα αλλα οχι κι ετσι :P:P:lol::lol:

teshaki βρήκες την αδερφή ψυχή σου χιχιχι

σου λέω κάθε φορά που γράφετε μπερδεύομαι για το ποια ειναι ποια ! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska και litsas1 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και για την υποστήριξη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εσείς οι δύο σύντομα θα κάνετε παρεούλα... ;););););)

Samantha μου, χοριακή θα κάνω την Πέμπτη, αλλά καλού κακού δεν μου στέλνετε, εσύ και η Αναστασούλα καμιά ντουζίνα τεστ, ονόματα δεν λέμε... , ξέρετε ποιά.... εκείνα που σε δείχνουν πάντα εγκυούλα...έτσι για να παρηγοριέμαι...;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska και litsas1 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και για την υποστήριξη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εσείς οι δύο σύντομα θα κάνετε παρεούλα... ;););););)

Samantha μου, χοριακή θα κάνω την Πέμπτη, αλλά καλού κακού δεν μου στέλνετε, εσύ και η Αναστασούλα καμιά ντουζίνα τεστ, ονόματα δεν λέμε... , ξέρετε ποιά.... εκείνα που σε δείχνουν πάντα εγκυούλα...έτσι για να παρηγοριέμαι...;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ μακαρι μαρικακι μου!!!αντε να ειναι αυτος ο μηνας τυχερος για ολες μας!!!!θα περιμενω με αγωνια την πεμπτη που θα κανεις χοριακη μακαρι μαρικακι μου η χοριακη σου να ειναι στα υψη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειαζεσαι Μαρικακι μου τιποτα απο αυτα την Πεμπτη θα το γλεντησουμε ολες μαζι εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αντε μετα με το καλο να ακουσουμε για την Αναστασια μας τα ευχαριστα :x:x:x:x:x:x

merenta σε χασαμε αργησες πολυ να μπεις χτες , που εισαι ρε ψυχη??

rose- cuando αντε ειστε οι επομενες μετα την Αναστασια στην λιστα μας...

Εγω παω για τον επομενο μηνα με βλεπω για τελη φεβρουαριου να ξεμπερδευω

αντε να δουμε επιτελους :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ox tesh tora to eida de to eixa dei.xixixitha to allaxo ego gia na min mas mperdeyoun!!!!

είναι πραγματικά πολύ γλυκούλη !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

θέλω και 'γώ [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα...

Είπα να κάνω ένα καφεδάκι να πιω να μερακλώσω....και μπήκα να μάθω νέα σας....

Χάθηκα είναι η αλήθεια....δεν έχω διάθεση καθόλου....μετά από μια περίοδο εξετάσεων είπα να μην κάνω απολύτως τπτ....Να χαλαρώσω, να ξεκουραστώ και να τα αφήσω όλα πίσω μου....Δε θέλω να ξεκινήσω ούτε σπερματέγχυση, ούτε εξωσωματική...Αν δε θέλει το μωρό να έρθει....ας μην έρθει....

Τι να πω; Δεν μπορώ να ξεαγχωθώ.... έχω συνεχώς στο μυαλό μου το θέμα του παιδιού.... και μου έχει φύγει κάθε διάθεση και για ντόιν ντόιν.

Αφήστε που εδώ και μια εβδομάδα....με έχει πιάσει μια ανεξέλεγκτη υπνηλία....Φταίνε τα χάπια που παίρνω για την προλακτίνη, είμαι τόσο κουρασμένη που δεν πάει άλλο, κάτι άλλο συμβαίνει και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα....δεν ξέρω....Εκνευρίζομαι όμως γιατί από την ώρα που σηκώνομαι μέχρι την ώρα που πάω για ύπνο.... Νυστάζω συνεχώς!!!! Ούτε τα παιδιά στο σχολείο δεν μπορούν να με συνεφέρουν....Τι και αν φωνάζουν, εγώ χασμουριέμαι!!!

Συγνώμη αν σας κούρασα....αλλά ήθελα κάπου να τα πω.....

Εσείς τουλάχιστον με καταλαβαίνετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χάθηκες βρε ψυχή !!

σε καταλαβαίνω, πέρασα και εγώ απο την φάση αυτή. Να φανταστείς είχα αρχίσει διατροφή και έτρεχα κάθε πρωί 4 χλμ. Δεν είχα έρθει ούτε καν σε επαφή με τον καλό μου ( επίτηδες ) για μην τυχών και μείνω έγκυος!!

Μου πέρασε όμως, τον άλλο μήνα κάνω σπερματέγχυση ...

Ξεκουράσου, σωματικά και ψυχικά !! το χρειάζεσαι. Όταν νιώσεις καλύτερα να δεις πως θα έχεις περισσότερη δύναμη, κουράγιο και υπομονή για να συνεχίσεις τον αγώνα σου !!

Μην χάνεσαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ, άν όμως δεν αισθάνεσαι άνετα με το 10 εσύ βάλτο όπως ήταν πριν οκ? Σου στέλνω όοοολη την θετική μου ενέργεια και σύντομα εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα όλα τα λεφτά ο Βαλεντίνος σου!!! =))=))=)):)):lol::lol:=))=))=))

ευχαριστώ :oops::oops::oops:

είναι λίγο κλανιάρης αλλά δεν νομίζω να έχετε πρόβλημα :lol::lol::lol:

ε κορίτσια ;; [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι λεςςςςςςς, του καθενός η πορδη μυρίζει τριαντάφυλλο!!! :lol::lol:

tanya θα συμφωνησω με τη μερεντουλα μας.Παρε οσο χρονο θελεις για να ηρεμησεις.Κι εγω σε μια τετοια φαση ειμαι τωρα μετα το σοκ που επαθα!!Αφου λεω να μην ειμαι εγκυος τωρα απο την σπερματεγχυση για να ηρεμησω τους επομενους μηνες που θα κανει θεραπεια ο αντρας μου και απαγορευεται ρητα η επαφη και ισως να κανει και επεμβαση.Να ηρεμησει και οργανισμος μου απο τα χαπια και ο εγκεφαλος μου πανω απο ολα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα βλέπω δεν μετράς μέρες και αυτό είναι καλό !!

είμαι σίγουρη οτι δεν θα πάρεις καν τεστ εγκυμοσύνης

παρά μόνο θα περιμένεις καθυστέρηση για χοριακή !!

Καλό ε Σια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula ναι ειναι η πρωτη φορα στα 2 χρονια μαζι με τις σπερματεγχυσεις που δεν θα δωσω λεφτα για τεστ!!!!Αν στις 2/2 δεν ερθει την επομενη παω για χορικαη.Αλλα μεχρι στιγμης αποδείχθηκε πως μπαμ ακριβώς στις 14 ημερες ερχεται αν δεν υπαρχει εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο τουρλοκώλης βαλεντίνος σου μερέντούλα είναι όλα τα λεφτά ε; Τετοιο ζουμερό και λαχταριστό κωλαράκι δεν εχω ξαναδεί! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο γκαβός ο πελαργός όμως που πήγε ;;;;;; :shock::shock::shock: Στούκαρε σε κανένα δέντρο; [smilie=banghead.gif] Ένα γαλάζιο κοράκι ομως του πήρε το μωράκι μέσα από τα χέρια. Λες αφού δεν είδαμε προκοπή από τον πελαργό να δούμε από το κοράκι; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mommyel κι εγώ ακόμα είμαι στις πρώτες ετοιμασίες αλλά έχω περίπου 5και βδομάδες μέχρι να μπω στον μήνα μου! Πιστεύω προλαβαίνω!  @nanouko  🤣🤣🤣Εννοείται αν μπορούσαμε όλα θα τα ρυθμιζαμε (υγεία ύψος εμφάνιση χαρακτήρα) !! Για μένα μπορώ να στο εγγυηθώ!😅😅 Θα προσπαθήσουμε για αυτά που περνάνε από το χέρι μας!! 😊😊😊 
    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...