Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Λοιπόν για να σας φύγουν οι απορίες για το Λιτσάκι μπείτε στο topic "ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ???" στην 3η σελίδα που το αναλύσαμε χθες το θεματάκι της.

Λιτσά μπράβο κοπέλα μου πολύ το χάρηκα! Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακή και η κουκίδα να γίνει σποράκι και σύντομα ένα υγιαίστατο μωράκι!

μακαρι να ειναι εγκυουλα τελικα !!!!!!!!!!!!!!! αλλα ας μας τα πει η ιδια καλυτερα οχι οι δικηγοροι της νομιζω /:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μακαρι να ειναι εγκυουλα τελικα !!!!!!!!!!!!!!! αλλα ας μας τα πει η ιδια καλυτερα οχι οι δικηγοροι της νομιζω /:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)

Ελα ρε ΣΙΑ τώρα σε καμία περίπτωση δεν θέλω να το παίξω δικηγόρος της, απλά σας παρέπεμψα να διαβάσετε αυτά που έγραψε η ίδια, επειδή οι άλλες κοπέλες αναρωτιώταν συνεχώς και έβλεπα ότι η Λιτσα δεν είναι online. Δεν νομίζω ότι έκανα κάτι κακό! Αν πάλι παρεξηγήθηκε η κίνησή μου sorry αλλά δεν έγινε σκόπιμα! Anyway δεν νομίζω ότι θα πρέπει να χαλιόμαστε με τέτοια πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε madi μου !!!!! απλα ασε λιγο να δουμε γιατι αν 12/1 ειχε ωορηξια η κοπελα οπως λεει σημερα ειναι στην 12 μερα λογικα στην 14 μερα θα ερθει περιοδος εκτος και αν εχουμε σαλταρει εντελως. Τι να πω ρε Madi παιζει και αυτο .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon epeidi eida oti egine poli thema loipon enimerotika o kiklos mou eine megalos logo polikistikon kai mporei na ftasei kai tis saranta meres kai na argiso na kano oorixia, opos kai egine argisa na kano oorixia perimena periodo 9/1 alla oorixia den eixa olo to mina kai ekana 12/1 (ekana arga diladi)!!pisteyo na katalavate!!!!!kai gia ayto i proti xoriaki pou ekana stis 21/1 itan poli noris mallon kai gi ayto den edeixe!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα το απόγευμα σας είδα οτι ήσασταν όλες μέσα αλλά δεν μπόρεσα να μπω στο room

[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

είχα κανονίσει για καφέ [smilie=coffee2.gif] και έπρεπε να φύγω

γ@moto πρέπει να έχασα πολλά επεισόδια τώρα !!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(

οι δικες μου ξερουνε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι έπαθες καλέ ; πες μου να καθαρίσω [smilie=glasses7.gif] [smilie=glasses6.gif]

έχω και τον αρκουδιάρι αν θες [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia mou...ti ginete kale???ma prepei na mpainw kathe lepto gia na pairnw xampari ti ginete :lol::lol: bre koritsia thaargisw poly na sas mathw oooles!!!eseis oi palies kserete tin kathe mia k tin periptwsi tis!!!!! :shock: pws tha to kanw egw afto pou exo mnimi xrysopsarou?? :cry::?:?: opws k na exei efxomai oles na eiste kala k tha kanonisw na mpainw syxnotera gia na katalabainw perisotera :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon epeidi eida oti egine poli thema loipon enimerotika o kiklos mou eine megalos logo polikistikon kai mporei na ftasei kai tis saranta meres kai na argiso na kano oorixia, opos kai egine argisa na kano oorixia perimena periodo 9/1 alla oorixia den eixa olo to mina kai ekana 12/1 (ekana arga diladi)!!pisteyo na katalavate!!!!!kai gia ayto i proti xoriaki pou ekana stis 21/1 itan poli noris mallon kai gi ayto den edeixe!!!!

Γειά σου litsas1 σε ευχαριστούμε πολύ για την διευκρίνιση και συγχώρα με εάν δημιουργήθηκε εξ αιτίας μου μια ψιλο-αναστάτωση... Η αλήθεια είναι ότι μπερδεύτηκα πολύ και δεν είχα σκεφτεί την περίπτωση των πολυκυστικών ωοθηκών, γιατί εγώ δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα...

Και πάλι σου εύχομαι, αυτό που είδε η γιατρός, να ειναι ένας μικρός σάκος, γιατί καταλαβαίνω πόσο δύσκολος είναι ο αγώνας σου όταν δεν έχεις σταθερό κύκλο.

Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα, κουράγιο και ελπίζω πολύ σύντομα να κοκκινήσουμε την 3η εγκυούλα του πόστ, γιατί απ' ότι φαίνεται ο Ιανουάριος αποδείχθηκε πολύ γούρικος!!!!!!

Σε φιλώ και συγχώρα με για την αναστάτωση :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elina76 πολύ σωστή η στάση ζωής σου!!! Keep it up!!! Και όσο για την υπομονή σου, είναι πράγματι αξιοθαύμαστη :lol::lol::lol::lol::lol:

jannolino μη σου σεκλετίζεσαι, παιδάκι μου, θα μας μάθεις όλες εν καιρώ και θα μας βαρεθείς... :lol::lol::lol::lol::lol:

ρόουζ είπα να μπω στο κλίμα των ημερών, καθώς πλησιάζει ο Φεβρουάριος και θα μας τρελάνουν με τη γιορτή του Αγ.Βαλεντίνου.

Άντε, να ευθυμήσουμε λίγο, βρε κορίτσια, για βάλετε και άλλες τα γιορτινά σας... ελάτε να ξεκινήσουμε τους εορτασμούς του έρωτα... γιατί κακά τα ψέματα, χωρίς τον αντούλη μας και χωρίς αγάπη, δεν έχει μπεμπέ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για να δω και άλλα εορταστικά τικεράκια και άβαταρ, λέμεεεεεεεεε.... :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai ki egooooo...simera pame sto giatro giati eixame kanei xana exetaseis..gia na vlepame afoy argei toso mipos kanoume spermategxisi na doume loipon ti vgike kai ti tha kanoume..peirazei pou elpizo na eimai egiso auto to mina?evala toulaxiston ta giortina mou gia ton agio valentino ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα κορίτσια :-*:-*:-*:-*

cuando το αντίθετο, θα πείραζε αν δεν έλπιζες.

Όλες ελπίζουμε να γίνει επιτέλους το θαύμα :ympray::ympray::ympray::ympray:

Εγώ τα γιορτινά μου θα τα βάλω αργότερα τώρα πάω για καφέ με τις φιλενάδες μου

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* τα λέμε αργότερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

cuando μακάρι να είσαι,λες;Η διαίσθηση είναι μεγάλο πράγμα!!!!!!!!!!!Θα περιμένουμε νέα σου!!!

Μαρικάκι εσύ την Πέμπτη δεν πας για β-χοριακή; Έχεις μήπως κανένα συμπτωματάκι που να σου δείχνει τα ευχάριστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo glikoules...na ste kala...makari na xoume thaumatakia polla...elpizo elpizo ki ego...pisteyo pos o giatros simera tha mas proteinei spermategxisi pou eho arxisei ki ego na ti skeftomai giati de vlepo fos toso kairo me sketo ntoin..alla elpizo mipos ligo prin apo auto telika meino moni mou..mipos tora..mipos..aaaaaaa :shock::lol: kali mas epitixia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία cuando μου, να σου έρθουν όλα όπως τα επιθυμείς και σύντομα να σε κοκκινίσουμε στη λιστούλα μας ;;);;);;);;);;);;);;)

Ναι mariannap την Πέμπτη πηγαίνω για β-χοριακή. Περιμένω με αγωνία να περάσουν οι δύο αυτές ημέρες, που θα είναι πραγματικά ατελείωτες!!!

Εάν δεν με επισκεφθεί η ακατανόμαστη σήμερα και αύριο, τότε υπάρχουν ελπίδες... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cundo μην στεναχωριεσαι...η σπερμ δεν ειναι τιποτε....μακαρι να σου πει ετσι θα ξερεις οτι θα μεινεις μετα...θα κανεις μια δυο προσπαθ κ θα μεινεις....ξερω εγω ειμαι μεγαλος γιατρος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακη μου σου ευχομαι να εισαι....φιλακια

κοριτσακια θα βγω...θα παω για δουλειες.σας φιλω ολες...ματσ μουτσ κ μην στεναχωριεται καμια..για ολες εχει ο θεος.....αυτο ειναι σιγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Χρυσάνθη μου, σε ευχαριστώ πολύ!!! :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG:

Καλές δουλειές.

Βγαίνω και εγώ, να ξεκουράσω λίγο τον ώμο μου.

Φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!

μαρικακι μου ποσο περιμενω να μαθω τα ευχαριστα σου δεν μπορεις να φανταστεις..τοσο πολυ το θελω για ολες σας φιλεναδες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG: μακαρι να αρχιζουμε να κοκκινιζουμε ολες με την σειρα αν και δεν το βλεπω για μενα.σημερα νιωθω σαν να ξεκιναει να μου ερθει οποτε μαλλον θα την συναντησω συντομα την κυρια X( δεν περιμενα και τιποτα αλλο βεβαια...

σημερα ο καιρος ειναι χαλια και ποια εχει ορεξη για δουλεια?εγω παντος καθολου αλλα τι να κανω #-o#-o#-o

cuando ποσες φορες εχω παρακαλεσει οταν παω στον γιατρο να δει οτι ειμαι εγκυος και να εκπλαγω :lol::lol: μακαρι να σου πανε ολα καλα ακομα και αν χρειαστει σπερματεγχυση αρκει αν ερθει το μωρακι!

φιλια κοριτσια θα βαλω συντομα και εγω τα γιορτινα μου ετσι να αλλαζει η διαθεση μας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδού η καινούργια ανανεωμένη λίστα μας. Όσες πιστές προσέλθετε... :lol::lol::lol::lol:

Levou πραγματικά δεν θέλεις να είσαι στο νούμερο 10;;;; :?::idea::?::idea::?::idea:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. tanya

16. litsas1

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σε ευχαριστώ πολύ DIOSA μου, να είσαι καλά και να προσέχεις την κοιλίτσα σου :x:x:x:x:x:x:x

Γειά σας και απο μένα....Sorry που δεν καταφέρνω να μπαίνω συχνά και χάνω την μπάλα με τα μηνύματά σας :(

Μαρικάκι μου δεν τρελαίνομαι για το 10 θα προτιμούσα το 11 που ήμουν πριν ή το 13 που είναι το τυχερό μου αλλά αν είναι πρόβλημα δεν πειράζει καθόλου! Άλλωστε σημασία έχει να κοκκινίσω κι εγώ όχι τι αριθμό είχα πριν...!!

Αχ μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας και μετά να συζητάμε για τα αγγελούδια μας...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Mommyel κι εγώ ακόμα είμαι στις πρώτες ετοιμασίες αλλά έχω περίπου 5και βδομάδες μέχρι να μπω στον μήνα μου! Πιστεύω προλαβαίνω!  @nanouko  🤣🤣🤣Εννοείται αν μπορούσαμε όλα θα τα ρυθμιζαμε (υγεία ύψος εμφάνιση χαρακτήρα) !! Για μένα μπορώ να στο εγγυηθώ!😅😅 Θα προσπαθήσουμε για αυτά που περνάνε από το χέρι μας!! 😊😊😊 
    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...