Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Ρε marikakiiiiiiiiiiiiii που εισαι κοριτσαρα μου? Εχουμε παθει καταθλιψη και αμοκ απο την απουσια σου......τα κλανιδια πανε συννεφο απο τη στερηση!!!! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando τι κανεις εσυ καλε?σε εχασα λιγακι? :mrgreen:

ειναι που προπορευεσαι...με αφησες πισω :lol::lol:

κι εγω στηθος εχω σαν συμπτωμα αλλα εννοειται πως ειναι νωρις..ευχομαι να χουμε πολλες ανακοινωσεις αυτες τις μερες..μαρικακι περιμενουμε εναγωνιως κι εσενα και την αναστασια..και ποιες αλλες ειναι τωρα αμεσα;λιτσα κι εσυ να εχεις μια καλη χοριακη μεγαλη μεγαλη..

μαρικακι που εισαι γουρλου μπορεις να ευχηθεις να ειμαι εγκυος αυτο το μηνα;γιατι φοβαμαι οτι θα μας πανε σε σπερματεγχυση αρχικα απο τον επομενο..αυριο παω στο γιατρο να μιλησουμε γιατι φως δεν βλεπω... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχιιιιιιιιιιι στις ίδιες ημέρες είμαστε και εγω σε 8 ημέρες κανω τεστ!!!Με την σπερματέγχυση παρατείνετε η περίοδος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία για πες μου την διαδικασία της σπερματ... , λογικά γίνεται πρωί :-? η λήψη σπέρματος και

μετά η επεξεργασία του σπέρματος...

σε πόση ώρα μετά ο γυναικολόγος το τοποθετεί στην μήτρα ;;;;

Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω αλλά ο γιατρός μου δεν θα μου έλεγε για διάφορους λόγους ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία για πες μου την διαδικασία της σπερματ... , λογικά γίνεται πρωί :-? η λήψη σπέρματος και

μετά η επεξεργασία του σπέρματος...

σε πόση ώρα μετά ο γυναικολόγος το τοποθετεί στην μήτρα ;;;;

Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω αλλά ο γιατρός μου δεν θα μου έλεγε για διάφορους λόγους ;;

Λοιπον θα σου πω τα παντα απο την εμπειρια μου με τις 3 σπερματεγχυσεις και οποια αλλη κοπελα θελει ας συμπληρωσει.Καταρχας θα πρεπει να κανεις παρα πανω αυγουλακια για να ανεβουν οι πιθανοτητες.Μην δεχθεις με κλομιφειν γιατι μπορει να κανεις παραπανω αλλα δεν ωριμαζουν ολα, μονο ενα.Ο γιατρος θα σε παρακολουθει με υπερηχους για να βλεπει την εξελιξη του μεγεθους των ωοθηλακιων σου.Μολις δει οτι ειναι στο καταλληλο μεγεθος, απο 18 χιλιοστα και πανω(προσεξε το αυτο)θα σου πει να γινει η ενεση πρεγκνυλ ή ισως καποια αλλη που χρησιμοπιειε αυτος για να προγραμματισετε την ωορηξια σου σε 36 ωρες.Εσεις θα πατε στις 31 ωρες σε μικροβιολογικο, θα δωσετε σπερμα θα το επεξεργαστουν γυρω στη μια ωρα , θα σας το δωσουν και θα πατε σφαιρα στο γιατρο για τοποθετηση.Να ζητησεις υπερηχο πριν την τοποθετηση να ελεγξετε τα ωοθηλακια.Μετα την τοποθετηση να ξαπλωσεις για 10 με 15 λεπτα με ποδια κατεβασμενα και ευθεια.Να εχεις πιει νερο 2 ωρες πριν και να μην εχεις ουρησει μεχρι να τελειωσει η τοποθετηση.

Τωρα δεν πιστευω πως υπαρχει κατι που μπορει να σου κρυψει.Αν θυμηθω κατι ακομα θα στο γραψω,Ελπιζω να σε καλυψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούχουυυυυυυυυυυυυυυυυ κοριτσάρες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

litsas1 τώρα κατάλαβα γιατί σε στέλνει τη Δευτέρα για χοριακή. Πολύ σωστά κάνει!!! Εμένα μου τα τράβηξαν και τα γονιμοποίησαν στις 10/1 και μου ζήτησαν τη χοριακή στις 27/1. Θα αγωνιούμε μαζί σου για την χοριακή της Δευτέρας...έως τότε, εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!!

Cuando μου, επειδή από ότι φαίνεται είμαι γουρλού (μόνο στους άλλους, όχι στον εαυτό μου... :lol::lol::lol::lol: ) εύχομαι να μην σε επισκεφθεί η ακατανόμαστη αυτό το μήνα και για τους επόμενους 9 μήνες. Όβερ!!!

Αναστασούλα σε πόσες ημέρες ξεκινάμε τα predictor;;;; Μήπως να πάρω και εγώ ένα αύριο να μου βρίσκεται;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα η διαδικασία της σπερματέγχυσης είναι πολύ απλή. Αυτά που σου γράφει η Αναστασούλα είναι πολύ σωστά. Εάν πάρεις φάρμακα, φρόντισε να μην είναι μόνο για ένα ωάριο, εκτός εάν δεν έχεις σίγουρη ωορρηξία. Συνήθως ο γιατρός περιμένει να δει 2-3 ωάρια να προχωρούν. Μετά τα 16 χιλιοστά θεωρούνται ώριμα και η ένεση της ωορρηξίας γίνεται όταν φτάσουν γύρω στα 18-20 χιλιοστά. Η μόνη διαφορά με εμάς ήταν ότι πηγαίναμε σε κέντρο εξωσωματικής και εκείνοι αναλάμβαναν την επεξεργασία του σπέρματος. Δεν χρειαζόταν να πάμε σε μικροβιολόγο. Επίσης, ποτέ δεν μου ζήτησαν να πιώ νερό πριν από την τοποθέτηση. Μετά, με άφηναν ανάσκελα με λυγισμένα πόδια για 10-15 λεπτά. Εγώ φρόντιζα να είμαι ξαπλωμένη για καμιά ωρίτσα, γιατί είχαμε 1 ώρα οδήγησης, οπότε την έπεφτα στο πίσω κάθισμα. Αυτά.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα σου πω τα παντα απο την εμπειρια μου με τις 3 σπερματεγχυσεις και οποια αλλη κοπελα θελει ας συμπληρωσει.Καταρχας θα πρεπει να κανεις παρα πανω αυγουλακια για να ανεβουν οι πιθανοτητες.Μην δεχθεις με κλομιφειν γιατι μπορει να κανεις παραπανω αλλα δεν ωριμαζουν ολα, μονο ενα.Ο γιατρος θα σε παρακολουθει με υπερηχους για να βλεπει την εξελιξη του μεγεθους των ωοθηλακιων σου.Μολις δει οτι ειναι στο καταλληλο μεγεθος, απο 18 χιλιοστα και πανω(προσεξε το αυτο)θα σου πει να γινει η ενεση πρεγκνυλ ή ισως καποια αλλη που χρησιμοπιειε αυτος για να προγραμματισετε την ωορηξια σου σε 36 ωρες.Εσεις θα πατε στις 31 ωρες σε μικροβιολογικο, θα δωσετε σπερμα θα το επεξεργαστουν γυρω στη μια ωρα , θα σας το δωσουν και θα πατε σφαιρα στο γιατρο για τοποθετηση.Να ζητησεις υπερηχο πριν την τοποθετηση να ελεγξετε τα ωοθηλακια.Μετα την τοποθετηση να ξαπλωσεις για 10 με 15 λεπτα με ποδια κατεβασμενα και ευθεια.Να εχεις πιει νερο 2 ωρες πριν και να μην εχεις ουρησει μεχρι να τελειωσει η τοποθετηση.

Τωρα δεν πιστευω πως υπαρχει κατι που μπορει να σου κρυψει.Αν θυμηθω κατι ακομα θα στο γραψω,Ελπιζω να σε καλυψα!

δλδ μου λες να κάνω τοποθέτηση με φυσικό κύκλο ;

Μην δεχθεις με κλομιφειν γιατι μπορει να κανεις παραπανω αλλα δεν ωριμαζουν ολα, μονο ενα.

δεν μου έχει πει ακόμα τίποτα, περιμένω περίοδο ( και λέει είμαι έγκυος ε ; =))=))=))=)) ) και την 8η μέρα πάω για υπέρηχο και τα σχετικά :-?:-?:-?

ευτυχώς έχει στο ιατρείο του βιολόγο και τα σχετικά μηχανήματα :D επομένος δεν χρειάζεται τρέξιμο, ουφ B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ μου λες να κάνω τοποθέτηση με φυσικό κύκλο ;

δεν μου έχει πει ακόμα τίποτα, περιμένω περίοδο ( και λέει είμαι έγκυος ε ; =))=))=))=)) ) και την 8η μέρα πάω για υπέρηχο και τα σχετικά :-?:-?:-?

ευτυχώς έχει στο ιατρείο του βιολόγο και τα σχετικά μηχανήματα :D επομένος δεν χρειάζεται τρέξιμο, ουφ B-)

Oxi δεν εννοω σε φυσικο κυκλο, αυτο που σου ειπε και το μαρικακι οτι με ενεσεις κανεις περισσοτερα και ανεβαινουν σιγουρα οι πιθανοτητες ενω με χαπια κανεις παραπανω αλλα ωριμαζει μονο ενα.Ετσι επαθα εγω την δευτερη περιπτωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγεινε σημερα η υστεροσκοπηση ολα καλα ευτηχως ;;);;);;);;);;);;)

Τωρα περιμενω τον αλλο μηνα να αδιαθετησω να παρω φαρμακα και να παω με το καλο να τα βαλουμε !!!!!!!!

η rose που ειναι? :ymsmug:

γιατι μου φαινεται αρχιζω να τα παιρνω παλι στην κρανα X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εγεινε σημερα η υστεροσκοπηση ολα καλα ευτηχως ;;);;);;);;);;);;)

Τωρα περιμενω τον αλλο μηνα να αδιαθετησω να παρω φαρμακα και να παω με το καλο ννα τα βαλουμε !!!!!!!!

η rose που ειναι? :ymsmug:

γιατι μου φαινεται αρχιζω να τα παιρνω παλι στην κρανα X(X(X(X(X(X(X(X(X(

μπράβο, πολύ ωραία !! \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob6.gif]

άντε με το καλό να έρθει η μέρα και να πάνε όλα καλά !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα σε πόσες ημέρες ξεκινάμε τα predictor;;;; Μήπως να πάρω και εγώ ένα αύριο να μου βρίσκεται;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα ηδη ξεκινησα και κανω τεστ predictor και καθε ημερα ειμαι ολο και πιο πολυ εγκυος!!! :lol::lol::lol: ασε θα σου στειλω εγω απο την κουτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε litsas1 έχω μια μικρή απορία... :?::idea::?::idea::?::idea: Εάν δεν με απατάει η μνήμη μου γύρω στις 19 Ιανουαρίου μας έγραφες ότι είχες 9 ημέρες καθυστέρηση. Πως γίνεται να είχες ωορρηξία στις 12 Ιανουαρίου;;;; :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-?? Πολύ με μπέρδεψες, Λίτσα μου... @-)@-)@-)@-)@-) Μάλλον και εσύ έχεις μπερδευτεί με τον κύκλο σου :lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑ μου, μεγάλη ανακούφιση τα καλά αποτελέσματα #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s Υπομονή τώρα μέχρι να σε ετοιμάσουν με το καλό για την εμβρυομεταφορά...

Γειά σου elina76 :-h:-h:-h:-h:-h

Αναστασούλα στείλε από δω μερικά τεστ, γιατί έχω μείνει πίσω.... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες σας!μολις διαβασα ολα τα νεα σας και βλεπω οτι ηρεμησατε λιγο απο τα κλανιδια :lol::lol::lol:

MaDi εννοειται οτι δεν εισαι μονο εσυ η παραλογη ειμαι και εγω εδω :-p:lol: καλε σου ηρθε κιολας? :( τουλαχιστον ηρθε νωρις να μην ελπιζεις..ετσι λεω και εγω αμα ειναι να ερθει ας ερθει νωρις να μην ελπιζω κιολας!βουρ ομως πας ακομα πιο δυναμικα για τον επομενο μηνα και καλο βολι :-p

xouanitaki και σενα σου ηρθε? :( αααα σταματησε να στελνει μωρακια ο πελαργος της cuando? X( cuando μου πιαστον και πεστου δυο λογακια γιατι θελω να κοκκινησουμε λεμεεε ;;)

girl84 :-o:-o δεν ηξερα τι εχεις περασει!ειδατε τελεικα αν ο γιατρος δεν ειναι καλος σε ποσα "λουκια" μας βαζει?γι αυτο χρειαζεται ψαξιμο κοριτσια οι περισσοτεροι γυναικολογοι κοιτανε την ευκολη λυση γιατι αυτη φερνει χρημα..οποτε προσοχη!!!ευχομαι να ξεμπερδεψεις με ολα αυτα και το σπορακι να ερθει συντομα σε εσας :):)

μαρικακι σουπερ οι φωτο σου...μεσα στο πνευμα του Αγιου Βαλεντινου ;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδού η καινούργια ανανεωμένη λίστα μας. Όσες πιστές προσέλθετε... :lol::lol::lol::lol:

Levou πραγματικά δεν θέλεις να είσαι στο νούμερο 10;;;; :?::idea::?::idea::?::idea:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. tanya

16. litsas1

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σε ευχαριστώ πολύ DIOSA μου, να είσαι καλά και να προσέχεις την κοιλίτσα σου :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν για να σας φύγουν οι απορίες για το Λιτσάκι μπείτε στο topic "ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ???" στην 3η σελίδα που το αναλύσαμε χθες το θεματάκι της.

Λιτσά μπράβο κοπέλα μου πολύ το χάρηκα! Μακάρι να έχεις μια τεράστια χοριακή και η κουκίδα να γίνει σποράκι και σύντομα ένα υγιαίστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diosa ευχαριστουμε πολυ για το φυσημα..φιλια στο μπεμπεδακι σου :-*:-*:-*:-*

αχ τι ωραια που ειναι να εισαι κοκκινη :-p θελω και εγω :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Ευχαριστούμε για τα φιλιά!!! Εύχομαι πολύ σύντομα να κοκκινήσεις rose μου!!! Και εσύ και όλα τα κοριτσάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...