Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοω μια κοντη και λεπτη κι εκει που νομιζεις τελειωσες και πας να σηκωθεις ερχονται αλλες 2-3 μικρες στρογγυλες....τι ειναι? :mrgreen:

μηπως εισαι αρωστομενουλα και συ??????? η Μαρικοστερηση φταει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ....ΤΕΡ 7/01/09 κ ΤΕΡ 25/01/10...δεν με παει σας λεωω...τριτη φορα δεν παιζει....να φυγει ο ιανουαριος...δηλαδη κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια να μην πω ναι...αλλα βλεπετε παλιογεναρης....δηλαδη αν μεινω κ γινει κ 3η φορα μετα θα παω για γκινες.... :lol:

αμα φυγει ο παλιομηνας βουρ με την μια...μενω κ ευκολα....επιλλεγω κ τη θελω να ειναι....τωρα εχω κ τροπο για διδυμα....οποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε ΣΙΑ και την χρυσανθη πας να βαλεις στο κλανιδοπεδιο? :lol::lol: χρυσανθη μην μασας σε οτι σου λενε συνεχισε απτοητη εσυ χωρις κλανιδια και "χοντρα" :lol::lol::lol::lol::lol:

κοντευεις σε γονιμες? :-o:-o τρεχα και εφοδιασου λουλουδια και πολυ ντοιν ντοιν και θα ερθει να μεινει το δευτερο θα δεις ;) εμ και εσυ δεν το ηξερες οτι αυτος ειναι ο σωστος τροπος...δεν ηξερες δεν ρωταγες? :lol::lol::lol::lol:

ασε την κοπελα να κλασει ρε με την ησυχια της μονο εσυ θελεις τα εχεις τα πρωτεια???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εγώ είμαι , θα ξαναρωτήσω και θα στα γράψω πιο αναλυτικά.Εγώ πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει!!!!!!

ήμουν έγκυος ή όχι ιδού η απορία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου αρέσει που ο γιατρός μου με 66 μονάδες !!!!!!!!!έβλεπε και κάτι στο μόνιτορ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Τα λεφτουδάκια μου θα ήτανε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι τι εγινε? το θυμαμαι αυτο!!!

κ μαζεψε τα βρακια σου!!! :lol::lol::lol::lol:

αχ κοριτσια..... μακαρι μακαρι μακαρι να αρχισει να κοκκινιζει η λιστα!!!!!

εμεις τωρα θα κλεισουμε 7 μηνες

ο αντρας μου εκανε εγχειρηση βουβωνοκηλης πριν 2.5 μηνες

λετε να επηρεαζει το σπερμα του???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριανα εχει σημασια γιατι εχω θεμα...

περιμενα να αδιαθετησω 15 δεκεμβρη..16 παω κανω χοριακη κ ελεγε 4......εγω το ειδα κ λεω τι αυτο....εμεινα :mrgreen: αλλα λεω μετα κ που ξερεις μπορει να ειχα διπλη ωορηξια...τεσπα εγω ημουν σιγουρη οτι δεν ειμαι...περνω τον ντοκτορ κ μου λεει μπραβο συγχαρητηρια εισαι εγκυος...ναι λεω εγω καλα με χοριακη 4?εεεε. θα ξανακανεις κ θα δουμε...μπορει να ειχες μακρυ κυκλο...ναι λεω εγω πρωτη φορα στην ζωη μου καθε 28 μου ερχτε...κ μετα αδιαθετησα...τι ειναι αυτο το 4..ο θεος κ η ψυχη του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εγώ είμαι , θα ξαναρωτήσω και θα στα γράψω πιο αναλυτικά.Εγώ πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει!!!!!!

ήμουν έγκυος ή όχι ιδού η απορία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου αρέσει που ο γιατρός μου με 66 μονάδες !!!!!!!!!έβλεπε και κάτι στο μόνιτορ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Τα λεφτουδάκια μου θα ήτανε!!!!!!!!!

καλα!!!!!!!!!!!! καλως ηρθες στο κλαμπ και συ!!!!!!!!!!!!!!!!

μηπως να αμολουσες και συ μια κλανια στον γιατρο σου??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΑΖΩΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??? :o

ΟΥΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ!!!ΚΙΝΔΥΝΕΨΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΕ ΚΛΑΝΙΕΣ!!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ :cry:

ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ....ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΗΝ ΜΠΗΞΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ(ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΑ)

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ....

ΞΕΣΠΑΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

ΚΛΑΝΙΑΡΕΣ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου ευχαριστω πολυ :-*:-*:-*:-*

καλα ρε ΣΙΑ εγω ειπα να μην της κανουμε ολες σαν τα μουτρα μας γι αυτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγαινω κοριτσια καλη συνεχεια και καλα κλανιδια :lol::lol::lol::lol:

προυυυυυτς :-o:-o ωχ μου εφυγεεεεε :ymblushing::ymblushing::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα το πιο πιθανο που εβλεπε να ηταν το παχυ ενδομητριο...για με τετοια χοριακη δεν φαινεται κατι αλλο.......

χρυσανθη τι να σου πω με τι χοριακη αυτη...εγω χθες εκανα και ειχα 5 μοναδες..λες να ειμαι εγκυος :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε??

Γράφω πρώτα και σας διαβάζω αναλυτικά μετα :D:D:D (με την καλή έννοια :D:D )

βλέπω ότι ανοίξατε μυρωδάτη συζήτηση!!

Χρυσάνθη κρατήσου!!!!!! ο Μάρτιος είναι πιο ωραίος μήνας (λέμε τώρα χιχι)...Ανοιξιάτικος!

Γιώτα ΠΕΘΑΙΝΩ για τα μαιμουδάκια σου!!!!!!!!!!

Μαριάνα και εγώ αγωνιώ να μάθω!!

Αναστασία κορίτσι μου μεγάλο μπέρδεμα ε?? Σε λίγο θα ανοίξουμε και εμείς Ιατρείο με τόσες λεπτομέρειες που μαθαίνουμε :shock::shock:

Χουανιτάκι τι έγινε τελικά? Είχες νεώτερα από το μέτωπο?

Μερεντούλα, rose , Σια και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλάκια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μη στεναχωριεσαι βρε.......θα ερθει το νινακι.....δεν ειναι στο χερι του ;)

τα φιλια μου....παω στους ταλιμπαν......να κανω και ενα μποτε για το βραδυ :lol::lol::lol:

παντως σοβαρα εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειχα πολλες κλανιτσες......οποτε βουρ και στις κλανιες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι το κλαμα το χουμε στο τσεπακι μας ολες δυστηχως.....μια πεφτουμε μια σηκωνομαστε...γιαυτο αλλωστε εχουμε κ τοσο καλο παρεακι κ ολες μαζι ξεχνιομαστε...καμια φορα με κλανιες αλλα κ αυτες στο προγραμμα ειναι.....

τωρα στο θεμα μας...γιατι στεναχωρεθηκες?

Σαμανθα τι κανει η μπεμπα?φιλακια απο τη θεια χρυσα πες της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μη στεναχωριεσαι κοπελα μου

ολα καλα θα πανε πολυ συντομα θα εχεις ενα φασολακι στην κοιλιτσα σου οπως ολες μας!! :D

σας χαιρετω παω να αφησω τον μικρο στη μαμα μου να βγω για καφε!!!!! :D:D

ποσο καιρο εχω να βγω με φιλη!!!! πανω απο 1.5 χρονο!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ολα το μαρικακι τα κανει!!!!!!Λες να ειμαι κρυομενουλα και αρωστομενουλα γι αυτο εχω κλανουλα και σκατουλα? :?:shock:

χουανιτακι κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι παμε για τον αλλο μηνα γερα και δυνατα :-*:-*:-*:-*

αντε Roze να μας παρεις κανα αποσμητικο χωρου να ψεκαζουμε :D:D:D:D:D:D

αναστασια πολυ πιθανον αλλα εξαρτατε οπως ειπαμε απο πολλα η σκατουλα θα πρεπει να αναλυθει!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω κοριτσακια θα βγω ε λιγο....θα παω για μπανακι κ μετα βολτιτσα ολοι μαζι....θα με βγαλουν οι αντρες μου.....ο γιος μου κ ο αντρας μου : :lol: μια με εχουν...

λες βρε μαριανα να ειχα και εγω απο αυτο που λες.....?κ θυμαμαι μολις μου ηρθε το αιμα...κλαμα εγω..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι τώρα διάβασα τα νέα σου...

Μην στενοχωριέσαι καλέ! Υπάρχει και ο επόμενος μήνας, όλες μας τα ίδια περάσαμε και περναμε μέχρι να έρθει το καλό :)

Έλα στον Τρίφωνα για ραντεβού! Ότι πληροφορίες θέλεις πες μου :D

και εγώ έτσι ένοιωθα και η βιοχημική με τσάκισε και ούτε καν ήξερα τι ήταν...(ναι ήμουν τελείως μπούφος!) αλλά τώρα έχω όπως βλέπεις ένα μωράκι στην κοιλιά και την θεία Χρύσα να στέλνει φιλάκια :D:D:D και την μπέμπα να ανταποδίδει με κλωτσιές! Υπομονή και θα έρθει το καλό για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω κοριτσακια θα βγω ε λιγο....θα παω για μπανακι κ μετα βολτιτσα ολοι μαζι....θα με βγαλουν οι αντρες μου.....ο γιος μου κ ο αντρας μου : :lol: μια με εχουν...

λες βρε μαριανα να ειχα και εγω απο αυτο που λες.....?κ θυμαμαι μολις μου ηρθε το αιμα...κλαμα εγω..... :cry:

ααα καλη βολτα!!!!!!!!!!!!! να περάσετε τέλεια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριξε μπεμπα κλωτσιες στην μανουλα :lol: ......σαμανθα σε λιγο να δεις που θα κουνιεται κ θα τεντωνεται ακομα ποιο εντονα.....σαν alien...ετσι ελεγα οταν ημουν στον γιο μου...επιανα κ το ποδαρακι του....(δεν ξερω τι ηταν χερακι ποδαρακι...)

ναι βρε χουανιτακι αν στεναχωριεσαι γι αυτο δεν κανει.....τον επομενο μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλανοπέδιο κατάντησε το mammy [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] ζαλίζομαι απο τις μυρωδιές [smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad4.gif]

Κλανοπέδιο και κουραδοπέδιο το καταντήσαμε το mammy merentoula :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Είναι και η μαρικοστέρηση στη μέση... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Μας βλέπω να φεύγουμε κλωτσηδών από το site... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά ντόινγκ-ντόινγκ, κορίτσια [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif] και που είσαστεεεεεε ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΑΓΚΑΘΙΑ, ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΩΛΟ, Ή ΤΙΠΟΤΑ ΆΛΛΟ..... =))=))=))=))=))=))=))

Καλό βόλιιιιιιιιιιι.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα βρε κοριτσιααα απο οτι βλεπω η διαβαζω και μυριζω χαμος γινεται...meredaki ,marikaki,sia ,cuando και ολες οι υπολοιπες ολα καλα?marikaki κανα καλο νεο??Φιλια και καλες προσπαθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...