Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

gia oses vriskontai sto irakleio kritis kai prospathoun ...edo ehei ena kalo kentro..

http://www.facebook.com/?page=1&sk=mess ... 1697243639

Phone

* +30 6981052225(Mobile)

* +30 2810528200(Other)

Address

* ΑΝΩΓΕΙΩΝ 31

* Herákleion, Greece 71304

Website

* http://WWW.SPERMATOGENESIS.GR

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando μου με το που καταλαβαινω οτι εχω ωορρηξια μετα απο κανα δυο μερες ξεκιναει να πρηζεται και με το που πλησιαζουν οι μερες μου ξεπρηζεται για να ερθει.συνηθισμενη ειμαι μωρε δεν εχω προβλημα το εχω παρει χαλαρα πλεον!ειμαι και κρυωμενη αυτες τις μερες και ειμαι λιγο χαλια..

σας το δηλωσα ομως συντομα θα ειμαι εγκυος :lol: οποτε οτι και να λεω εγω ο Θεος μονο ξερει ποτε θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δειτε το εχει πολυ πλακα :lol::lol::lol::lol: καλε το βρηκαααα!!!!πρεπει να γεμισουμε το κρεβατι μας με λουλουδια την ωρα του ντοιν ντοιν για να μπορεσει το σπερματοζωαριο να το παρει και να βρει τον δρομο του επιτελους? :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια κατι μου μυρισε :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

σταματηστε και εχω και μαρικοστερηση σας παρακαλω!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

[smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

απρεπε να μικρυνω λιγο την κλανια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να παω στον ανθοπωλη να μου γεμιζει το κρεβατι λουλουδια????????? θα πλακωσουν οι μιγες ρε :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εφαγα κουνουπιδι παιζει ρολο??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες mariannap τελεικα τι εφταιγε?και μην μου πειτε οτι αυτο το εχετε δοκιμασει γιατι δεν θα σας πιστεψω..οποτε τωρα που ξερουμε πολλα λουλουδια κοριτσια :lol::lol: και οπως βλεπετε οχι οτι να ναι χρωμα [-x[-x[-x κοκκινο της φωτιας και ετσι το σπορι θα μας ερθει επιτελους!οποια το δοκιμασει πρωτη θελω εντυπωσεις 8-}:lol::lol:

ελα ρε ΣΙΑ ο ανθοπωλης θελεις να στα βαλει και στο κρεβατι? :lol::lol: παρτα εσυ και βαλτα μονη σου δεν βλεπεις που το σπερματοζωαριο αυτο θελει για να μπει μεσα?ε τι να κανουμε δηλαδη τωρα να το αγνοησουμε?δεν κανει..

ΣΙΑ σου εχω μια κρισιμη ερωτηση..προσεχε τι θα απαντησεις!οταν κανετε ντοιν ντοιν ετσι τις αμολας? =))=))=))=)) αμα ειναι ετσι δεν θες τιποτα εσυ πανω στο κρεβατι γιατι δεν θα μενει και τιποτα :lol::lol::lol: με τοσο αερα που θα εχει εκει μεσα θα φτασουν στο ταβανι ολα=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre arxisate pali??????????????????????????????? :lol::lol: prouts! :roll:

σιγα ρε cuando!!!!!!!!!!!! ακου προυτσ :o:o:o:o:o:o:o:o

πολυ λεπτεπιλεπτη κλανια κανεις =))=))=))=))=))=))

δωστου να καταλαβειιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaaxa....eipa na kano ena mini prits eugeniko alla afou to thes tha afetho....outos i allos mpaxalo to xete kanei :lol: de ftanoun ta louloudakia tis rose na aromatisoun to xwro...na ki ego loipon...prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrouuuuuuuuuuuuuuuutssssssssssssssssssssss..pritsprits praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] auti itan kai i pio farmakeri :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaaxa....eipa na kano ena mini prits eugeniko alla afou to thes tha afetho....outos i allos mpaxalo to xete kanei :lol: de ftanoun ta louloudakia tis rose na aromatisoun to xwro...na ki ego loipon...prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrouuuuuuuuuuuuuuuutssssssssssssssssssssss..pritsprits praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] auti itan kai i pio farmakeri :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες mariannap τελεικα τι εφταιγε?και μην μου πειτε οτι αυτο το εχετε δοκιμασει γιατι δεν θα σας πιστεψω..οποτε τωρα που ξερουμε πολλα λουλουδια κοριτσια :lol::lol: και οπως βλεπετε οχι οτι να ναι χρωμα [-x[-x[-x κοκκινο της φωτιας και ετσι το σπορι θα μας ερθει επιτελους!οποια το δοκιμασει πρωτη θελω εντυπωσεις 8-}:lol::lol:

ελα ρε ΣΙΑ ο ανθοπωλης θελεις να στα βαλει και στο κρεβατι? :lol::lol: παρτα εσυ και βαλτα μονη σου δεν βλεπεις που το σπερματοζωαριο αυτο θελει για να μπει μεσα?ε τι να κανουμε δηλαδη τωρα να το αγνοησουμε?δεν κανει..

ΣΙΑ σου εχω μια κρισιμη ερωτηση..προσεχε τι θα απαντησεις!οταν κανετε ντοιν ντοιν ετσι τις αμολας? =))=))=))=)) αμα ειναι ετσι δεν θες τιποτα εσυ πανω στο κρεβατι γιατι δεν θα μενει και τιποτα :lol::lol::lol: με τοσο αερα που θα εχει εκει μεσα θα φτασουν στο ταβανι ολα=))=))=))=))=))=))

οχι λεω να βαζω perfume απο πισω να μοιριζουνε λουλουδια!!!!!!!!!!!!!!!! μπας και φιλοτιμηθει κανενα και ερθει!! =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δειτε το εχει πολυ πλακα :lol::lol::lol::lol: καλε το βρηκαααα!!!!πρεπει να γεμισουμε το κρεβατι μας με λουλουδια την ωρα του ντοιν ντοιν για να μπορεσει το σπερματοζωαριο να το παρει και να βρει τον δρομο του επιτελους? :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))

καλα πεθανα στο γελιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaaxa....eipa na kano ena mini prits eugeniko alla afou to thes tha afetho....outos i allos mpaxalo to xete kanei :lol: de ftanoun ta louloudakia tis rose na aromatisoun to xwro...na ki ego loipon...prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrouuuuuuuuuuuuuuuutssssssssssssssssssssss..pritsprits praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] auti itan kai i pio farmakeri :lol::lol:

εσυ βαλε οντε του αλετε κατι θα γινει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις τι το κανατε εδω περα κλανοπεδιο? :lol::lol::lol::lol: για ηρεμηστε λιγο εγω βαζω λουλουδακια ομορφα να γεμισει ο χωρος αρωματα και εσεις το κλανετε το θεμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑ με τοσο κλανιδι πως θα ερθει οπως ερθει θα φυγει κιολας απο την βρωμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του κλανιδιου το καγκελο γινεται χρυσανθη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

bourique1983 πες την αληθεια και εσυ ετσι δεν επιασες το σπορι σου? :lol: οχι πες να το δουνε και οι κλανιαρες μπας και σταματησουν να κλανουν =))=))=))=))

μαιμουδακι μην βλεπεις τις αλλες και παρασυρεσε ειναι κακη επιρροη :lol::lol::lol::lol: παρε τα λουλουδακια σου εσυ και να δεις πως θα ερθει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω... η δικια μου ηταν δυνατη!

κοντεψε να μου φυγει κ λιγο σκατο!!!!!

λετε να ειμαι ΠΟΛΥ εγκυος??? :lol::lol::lol::lol:

μαιμου μεχρι εδω εφτασε... :lol::lol::lol::lol::x:x:x

κοριτσια ευχομαι σε ολες πολλα ντοιν ντοιν και πολλα πολλα σπορακια στις κοιλιτσες :):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...