Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε.

Κρίμα βρε xouanitaki και εγώ περίμενα σήμερα που μπήκα ότι θα ήσουν.Δεν πειράζει,μην στεναχωριέσαι ,τον επόμενο μήνα όλες μαζί παρεΐτσα θα λέμε τα ευχάριστα νέα.

MaDi εμένα η κουνιάδα μου είχε ουρεόπλασμα στην πρώτη της εγκυμοσύνη το ανακάλυψε και πήρε αντιβίωση(και ο άντρας της) και όλα μια χαρά (και το μωρό).Ξανακάνανε όμως εξετάσεις κάποια στιγμή μετά από καιρό και πάλι το είχανε οπότε ξανα πήρανε αντιβίωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:(:(:(:(

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...............

Δεν μασαμε ειπαμε παμε γερα τον αλλο μηνα!!!!! ;) Πανε στο γιατρο μηπως εχεις καμια κυστη να παρεις αγωγη να σου ερθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ και πάλι, μπήκα σήμερα μετά από μέρες.

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ που με καλοδεχτήκατε και χίλια συγνώμη για την εισβολή στο θέμα σας, που δεν προοριζόταν για περιπτώσεις σαν τη δική μου (που πάμε για δεύτερο δηλαδή, πο ποοο, το βλέπω γραμμένο και ακόμα δεν το πιστεύω).

Λοιπόν η απόφαση επάρθη μέσα στο μήνα, τελευταία περίοδος 21/12. Μια ελεύθερη επαφή τέλος του έτους και μετά μαλώσαμε και είχαμε αποχή ολίγων ημερών.....Πρώτη (ή δεύτερη ) μέρα καθυστέρησης σήμερα και τα φαρμακεία κλειστά! Δεν θα περίμενα ποτέ κάτι τόσο άμεσο, αλλά λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ και πάλι, μπήκα σήμερα μετά από μέρες.

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ που με καλοδεχτήκατε και χίλια συγνώμη για την εισβολή στο θέμα σας, που δεν προοριζόταν για περιπτώσεις σαν τη δική μου (που πάμε για δεύτερο δηλαδή, πο ποοο, το βλέπω γραμμένο και ακόμα δεν το πιστεύω).

Λοιπόν η απόφαση επάρθη μέσα στο μήνα, τελευταία περίοδος 21/12. Μια ελεύθερη επαφή τέλος του έτους και μετά μαλώσαμε και είχαμε αποχή ολίγων ημερών.....Πρώτη (ή δεύτερη ) μέρα καθυστέρησης σήμερα και τα φαρμακεία κλειστά! Δεν θα περίμενα ποτέ κάτι τόσο άμεσο, αλλά λετε??

Το οτι εχεις ενα παιδακι ηδη δεν σημαινει οτι δε εισαι καλοδεχουμενη στη παρεα μας, ισα ισα θα μας φερεις και γουρι! ;) Εφοσον τα φαρμακεια ειναι κλειστα γιατι δεν πας να κανεις μια χοριακη?Θα μαθεις και σιγουρα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα άν σου πώ ότι ψιλοντρέπομαι τι θα πεις???

Λέω αν φάω το αρνητικό να είμαι μόνη μου, στην τουαλέτα μου, να το δω με τα ματάκια μου...

όχι να μου το πει άλλος τηλεφωνικά....

κολλήματα ειναι αυτά, μη βαράτε....

μακάρι να σας φέρω γούρι όπως ίσως να μου έχετε φέρει ήδη εσείς!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλα ποσο θα αντεξεις να περιμενεις?Αν τα καταφερνεις τι να σου πω.Εγω δεν την παλευω παντως, ειμαι γνωστη μανιακη των τεστ! :lol::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!πως ειστε σημερα?εγω ειμαι λιγο κρυωμενη...αχ αυτη η μαρικοστερηση :ymsick::ymsick::ymsick: 15 μερες ετσι θα ειμαι? b-(b-(

χουανιτακι μου πολυ κριμα που δεν εισαι.σε καταλαβαινω πως νιωθεις εχω παρει και εγω αρνητικες χοριακες και ειναι πολυ ασχημο το συναισθημα μετα!ξερεις τι πρεπει να κανεις τωρα..θα πας στον γιατρο σου να δεις γιατι δεν εχει ερθει η περιοδος σου και να ηρεμησεις.σε λιγες μερες θα εισαι παλι καλα και ξανα βουρ για πολυ ντοιν ντοιν και ο σπορος θα ερθει καποια μερα μην απελπιζεσαι!ολες εδω μαζι θα τα περναμε και να δειτε που ποια μερα ολες θα εχουμε τα μωρακια μας και θα συζηταμε πλεον γι αυτα :):) υπομονη και επιμονη και μην χανεις την πιστη σου!

cuando μου αν νομιζεις οτι σε βοηθανε οι βελονισμοι καλα κανεις και τους κανεις.αληθεια σε ποιο σημειο τον κανεις?

kalliopap να σου ζησει το παιδακι σου και ευχομαι να εχεις ηδη το δευτερο στην κοιλιτσα σου.κανε το τεστ και οτι ειναι να γινει εχει ηδη γινει!αν δεν ειναι τωρα θα εισαι σιγουρα πολυ συντομα οποτε μπες τουαλετα και καντο δεν εισαι μονη σου ειμαστε και εμεις εδω ;)

εμεις φερνουμε γουρι στις αλλες κοπελες αλλα σε εμας οχι :lol::lol: εχουμε μεινει στασιμες αλλα που θα παει θα ξεκολλησουμε.αν μπαινουν και οι εγκυουλες μας να φυσανε σιγουρα θα ξεκολλησουμε :):);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasoula σου στέλνω μια κούτα συστημένη, για να μην μου πάθεις στέρηση!!! Αυτή τη φορά θα τα χτυπάς ανά μισάωρο, γιατί θα δείχνουν όλα θετικό και δεν θα το πιστεύεις... :lol::lol::lol::lol::lol: Να μου το θυμάσαι, ότι θα μείνεις εγκυούλα, τα predictor θα έχουν δίκιο και εσύ δεν θα το πιστεύεις...

Αχ, καλη μου ρόουζ, δυστυχώς θα υποφέρεις για λίγο ακόμα...κάνε υπομονή και κουράγιο... μαρικοστέρηση είναι αυτή, δεν περνάει γρήγορα... :lol::lol::lol::lol:

kalliopap, τι πράγματα είναι αυτά;;;; Μανούλα, πράμα, να φοβάσαι τις χοριακές!!!! Άντε, παιδάκι μου να κάνεις μια χοριακή, γιατί εσείς οι μανούλες ανοίξατε τις εγκυμοσύνες με τον καινούργιο χρόνο (βλ. kiska, που έχει ήδη ένα αγοράκι).

Περιμένω με το κόκκινο μολύβι στο χέρι, για να μαρκάρω την επόμενη... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Η λίστα περιμένει... :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Λίγο έλειψα και τεμπελιάσατε όλες σας....που είναι, μωρέ, τα δαντελωτά εσώρουχα, τα γαλλικά αρώματα, οι ζαρτιέρες, τα φτερά και τα πούπουλα;;;;; Που τα καταχωνιάσατε;;;; :?::?::?::?::?:

Για λάβετε θέσεις παρακαλώ!!!! Ο πελαργός της cuando περιμένει με το επόμενο μωράκι στη κούνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαρικακι λειπεις εσυ και τα χασαμε ολα :lol::lol: για ελατε κοριτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ανασκουμπωθειτε τα μωρουλια μας ερχονταιιι..

εμενα το στηθος μου ειναι πρησμενο αρα γιοκ μωρο παλι.οποτε τελειωνει η ωορρηξια μου αρχιζει και πρηζεται το στηθος ετσι και τωρα αρα δεν εχει αλλαξει και κατι για να πιστεψω οτι μπορει και να ειμαι εγκυος.α σημερα ειδα και ονειρο οτι ημουν 2 μηνων και ειχα λιγο κοιλιτσα και ηταν πολυ ωραια.ημουν με παρεα και πηγαμε σ'ενα εργαστηριο ζαχαροπλαστικης και ηθελα να φαω παγωτο και μου εδωσαν ενα δαγκωσα λιγο και μετα ερχεται μια κοπελα και ειπε οχι αυτα δεν ειναι καλα και το εβγαλα απο το στομα μου και της ειπα ειμαι εγκυος αν δεν ειναι καλο δεν το θελω.μετα ειδα να προχοραω σε ενα πολυ ομορφο τοπιο μαζι με την ιδια παρεα καναμε βολτες και εγω προσεχα πολυ και κοιτουσα την κοιλιτσα μου που φαινοτον λιγο.αχ κοριτσια τι ωραιο συναισθημα να εισαι εγκυος..το εζησα στο ονειρο μου κατι ειναι και αυτο,ενιωσα πως θα ειναι να ειμαι εγκυος και μου αρεσεεεεε!!!αχ μακαρι να γινει συντομα :ympray::ympray::ympray: αν και ειδα και 2 φιδια μικρα που ξερω ειναι εχθροι βεβαια τα εδιωξα δεν με δαγκωσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μη στεναχωριεσαι.... τον επομενο μηνα!!!! το καλο πραγμα αργει να γινει!!

μαρικακι μακαρι να το χρησιμοποιησεις γρηγορα το μολυβακι!!

καλλιοπαπ μη φοβασαι τις χωριακες... εγω δε θα αντεχα να περιμενω!! θα εσκαγα απο την αγωνια μου!!

χρυσανθη τι κανετε?

ροουζ εγω οποτε βλεπω οτι ειμαι εγκυος βλεπω βγαινει παντα το αντιθετο.. :roll:

κ το βλεπω πολυ τους τελευταιους μηνες.. απο το αγχος μου προφανως!

εμενα μαλλον μυριζουν τα ποδια μου γιατι ποτε δε με σχολιαζετε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλα ποσο θα αντεξεις να περιμενεις?Αν τα καταφερνεις τι να σου πω.Εγω δεν την παλευω παντως, ειμαι γνωστη μανιακη των τεστ! :lol::lol::D

αμ δεν τα καταφέρνω! εντόπισα τα ανοικτά φαρμακεία, θα περάσω οπωσδήποτε να πάρω ένα. Και δεν έχω και αυτοκίνητο σήμερα (την ατυχία μου) και θα γυρίσω με τον άντρα σπίτι, αλλά δεν θέλω να του πω τίποτα πριν το κάνω.΄Να δω πως θα το βολέψω να περάσω από το φαρμακείο επιστρέφοντας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαρικακι λειπεις εσυ και τα χασαμε ολα :lol::lol: για ελατε κοριτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ανασκουμπωθειτε τα μωρουλια μας ερχονταιιι..

εμενα το στηθος μου ειναι πρησμενο αρα γιοκ μωρο παλι.οποτε τελειωνει η ωορρηξια μου αρχιζει και πρηζεται το στηθος ετσι και τωρα αρα δεν εχει αλλαξει και κατι για να πιστεψω οτι μπορει και να ειμαι εγκυος.α σημερα ειδα και ονειρο οτι ημουν 2 μηνων και ειχα λιγο κοιλιτσα και ηταν πολυ ωραια.ημουν με παρεα και πηγαμε σ'ενα εργαστηριο ζαχαροπλαστικης και ηθελα να φαω παγωτο και μου εδωσαν ενα δαγκωσα λιγο και μετα ερχεται μια κοπελα και ειπε οχι αυτα δεν ειναι καλα και το εβγαλα απο το στομα μου και της ειπα ειμαι εγκυος αν δεν ειναι καλο δεν το θελω.μετα ειδα να προχοραω σε ενα πολυ ομορφο τοπιο μαζι με την ιδια παρεα καναμε βολτες και εγω προσεχα πολυ και κοιτουσα την κοιλιτσα μου που φαινοτον λιγο.αχ κοριτσια τι ωραιο συναισθημα να εισαι εγκυος..το εζησα στο ονειρο μου κατι ειναι και αυτο,ενιωσα πως θα ειναι να ειμαι εγκυος και μου αρεσεεεεε!!!αχ μακαρι να γινει συντομα :ympray::ympray::ympray: αν και ειδα και 2 φιδια μικρα που ξερω ειναι εχθροι βεβαια τα εδιωξα δεν με δαγκωσαν!

Αφου ειπαμε βρε φιλεναδα και στις δυο περιπτωσεις τα συμπτωματα ειναι ιδια, μην προτρεχεις ποτε δεν ξερεις ;) Τα φιδια επρεπε να τα πιασεις απο το λαιμο να τα στραγγαλισεις!!!ουστττττττ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμ δεν τα καταφέρνω! εντόπισα τα ανοικτά φαρμακεία, θα περάσω οπωσδήποτε να πάρω ένα. Και δεν έχω και αυτοκίνητο σήμερα (την ατυχία μου) και θα γυρίσω με τον άντρα σπίτι, αλλά δεν θέλω να του πω τίποτα πριν το κάνω.΄Να δω πως θα το βολέψω να περάσω από το φαρμακείο επιστρέφοντας....

Πες πως θα παρεις παυσιπονα και καραμελες για το λαιμο και χωσε και ενα τεστ στην τσαντα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose den tin kanei se ena simeio..xtipaei kapoia simeia kleidia analoga me to ti thelei na petixei..xeroun autoi.. ;) koritsia vlepo fovero ntokimanter..axizei ton kopo..sas parpampo se ena kommati tou..alla axizei na to deite olo...deixnei olii ti diadromi ton spermatozoarion..akoma kai ta arga xaza seprmatozoaria apax kai ftasoun stis alpiges ola mporei na simvoun..alla fisika kai ola einai thema xronou..stis salpiges omos ta pernane fina kai zoun san pasades mporei kai meres akoma..arkei na ftasoun...oraia oneira vlepeis rose euxomai na vgoun alithina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !!

Χουανιτάκι, μην στεναχωριέσαι mi pequeño !! την επόμενη φορά μπορεί να είναι η δική σου σειρά !!

rose25 έχω δει πολλές φορές οτι είμαι έγκυος, τόσο ζωντανά !! τόσο αληθινά !!! αλλά όνειρα... :evil::evil:

μακάρι κάποτε να πραγματοποιηθούν...

Αναστασία τι ψώνισες ;; βρακιά πήρες ; :lol::lol::lol:

Που είσαι βρε Χρυσάνθη, σίφουνας σκέτος πότε έρχεσαι πότε φεύγεις χαμπάρι δεν παίρνω #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose den tin kanei se ena simeio..xtipaei kapoia simeia kleidia analoga me to ti thelei na petixei..xeroun autoi.. ;) koritsia vlepo fovero ntokimanter..axizei ton kopo..sas parpampo se ena kommati tou..alla axizei na to deite olo...deixnei olii ti diadromi ton spermatozoarion..akoma kai ta arga xaza seprmatozoaria apax kai ftasoun stis alpiges ola mporei na simvoun..alla fisika kai ola einai thema xronou..stis salpiges omos ta pernane fina kai zoun san pasades mporei kai meres akoma..arkei na ftasoun...oraia oneira vlepeis rose euxomai na vgoun alithina

το είχα δει πριν λίγες μέρες, πραγματικά είναι πολύ ενδιαφέρων ντοκιμαντέρ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω και εγω τι μυριζει τι μυριζει..τα ποδια σου ειναι βρε μαιμουδακι :lol::lol::lol: εμ και εσυ τι φωτο ειναι αυτη που εβαλες? :-p καποια μερα κοπελα μου θα ειναι και στον ξυπνιο μας το ιδιο ονειρο ;)

αναστασια μου με ποναει η μεση μου και εχει πρηστει το στηθος ετσι γινεται συνηθως, αν ημουν εγκυος δεν επρεπε να ηταν διαφορετικα?βεβαια θα μου πεις ισως ειναι νωρις ακομα για να ξερω..καλα οκ δεν θα βγαλω συμπερασμα απο τωρα αλλα ξερω οτι δεν ειμαι :lol::lol::lol::lol: οσο για τα φιδια θα τα πατησω κατω εγω... X(

cuando μου συνεχισε τους βελονισμους εσυ και να δεις συντομα ερχεται το μωρουλι σου ;) τουλαχιστον ζω στα ονειρα μου αυτο που θα ηθελα στην ζωη μου οποτε κατι ειναι και αυτο προστοπαρον τουλαχιστον γιατι κοριτσια εγω το δηλωνω συντομα θα ειμαι εγκυουλα ;;);;);;):-p

πολυ ενδιαφερον το νροκιμαντερ μου αρεσει και μενα να βλεπω τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχει ομως μεταφραση απο κατω !! :(

merentoula οχι μονο βρακυα αλλα και σωβρακα μεχρι το γονατο για τις κρυες νυχτες του χειμωνα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πραγματοποιηθουν μερεντουλα μου να εισαι σιγουρη.ζουμε στο 2011 σιγουρα ολες μπορουμε να γινουμε μαννουλες με οποιοδηποτε τροπο!

αναστασια και τι εγινε που δεν εχει μεταφραση?εγω το βρηκα πολυ ενδιαφερον αν και δεν καταλαβα τιποτα :lol::lol::lol: πλακα κανω!αν θες να δεις παρομοια σε ελληνικα εχει ψαξε και θα βρεις πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an den katalavaineis agglika den peirazei..vgazeis noima kai apo tis eikones...einai foveri i fisi vre paidia..pane ekei..oi salpiges ehoun ena perivallon oraio..tous parexontai vitamines klp gia na emploutistoun,na xalarosoun ligo..kai molis emfanistei to oario eidate ti pathainoun?trelainontai...me siginise i sofia tis sillipsis...einai apithano

rose..auta einai simptomata egimosinis min ta xanaleme...emena giati me ponaei pou eixa molis xtes oorixia mou les?maimouditsa pline ta podarakia sou kai xanaela... :lol::lol:

edo sxoliazoume o,ti thimithoume..ki ama tixei kai to doume...kai den xero an mas peirazoun oi vromopodarouses..edo oi mises afinoun klanitses apo ti mesi tou kiklou tous kai meta.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...