Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Κορίτσια έχει κάνει καμιά καλλιέργεια κολπικού επιχρήσματος;

Βγήκαν σήμερα τα αποτελέσματά μου και είμαι θετική σε μυκόπλασμα και ουρεόπλασμα. :cry::cry::cry:

Εχω απογοητευθεί ρε κορίτσια ... εκεί που ενα χρόνο τώρα μας λέγαν ότι και οι 2 είμαστε μια χαρά και απλά είναι θέμα άγχους, τώρα μας έχουν βγει ένα σωρό προβλήματα. Η σαλπιγογραφία σκατά, οι σάλπιγγες είναι γεμάτες συμφύσεις και οι 2 και θα χρειαστεί επεμβατική λαμπαροσκόπη - υστεροσκόπηση, το σπέρμα μας το βγάλαν τώρα προβληματικό και μάλλον έχει κυρσοκύλη, και τώρα έρχεται και το κερασακι το σημερινο με αυτο το μηκόπλασμα/ουρεόπλασμα! Δεν ξέρω αν αξίζει πλέον τον κόπο να το προσπαθούμε.

Έχει τύχει σε καμιά άλλη κοπέλα να είναι θετική σε μυκόπλασμα ουρεόπλασμα; Διάβασα στο ιντερνετ κάτι για αποβολές τους 1ους μήνες και ότι πολύδυσκολα εξαφανίζεται από τον οργανισμό :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια έχει κάνει καμιά καλλιέργεια κολπικού επιχρήσματος;

Βγήκαν σήμερα τα αποτελέσματά μου και είμαι θετική σε μυκόπλασμα και ουρεόπλασμα. :cry::cry::cry:

Εχω απογοητευθεί ρε κορίτσια ... εκεί που ενα χρόνο τώρα μας λέγαν ότι και οι 2 είμαστε μια χαρά και απλά είναι θέμα άγχους, τώρα μας έχουν βγει ένα σωρό προβλήματα. Η σαλπιγογραφία σκατά, οι σάλπιγγες είναι γεμάτες συμφύσεις και οι 2 και θα χρειαστεί επεμβατική λαμπαροσκόπη - υστεροσκόπηση, το σπέρμα μας το βγάλαν τώρα προβληματικό και μάλλον έχει κυρσοκύλη, και τώρα έρχεται και το κερασακι το σημερινο με αυτο το μηκόπλασμα/ουρεόπλασμα! Δεν ξέρω αν αξίζει πλέον τον κόπο να το προσπαθούμε.

Έχει τύχει σε καμιά άλλη κοπέλα να είναι θετική σε μυκόπλασμα ουρεόπλασμα; Διάβασα στο ιντερνετ κάτι για αποβολές τους 1ους μήνες και ότι πολύδυσκολα εξαφανίζεται από τον οργανισμό :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κοριτσι μου για το ουρεοπλασμα θα παρετε αντιβιωση και οι δυο φανταζομαι το ιδιο και για το μικοπλασμα δεν ειναι κατι τραγικο μην αγχωνεσαι περναει!!!

τωρα οσο αναφορα την λαπαδοσκοπηση πολλες κοπελες κανουνε για να δουνε αν υπαρχει καποιο προβλημα οπως εδμομητριωση και τα λοιπα... εσυ βεβαια θα κανεις επεμβατικη αλλα σκεψου οτι θα ειναι για καλο σου κοπελα μου.... εγω θα κανω σε λιγες μερες υστεροσκοπηση να δουμε εαν υπαρχει καποιο θεμα με την μυτρα μου!! γενικως ειναι καλο να γεινονται αυτες οι εξετασεις γιατι προλαμβανονται πολλα προβληματα...

παρτε ενα ενα τα θεματακια σας και μην απογοητευεσαι κοριτσι μου λυσεις υπαρχουν για ολα να μην σας παιρνει απο κατω :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τη ΣΙΑ MaDi μου. Μην απελπίζεσαι. Πάρτα ένα-ένα και θα την βγάλεις την άκρη. Υπομονή, καλή μου και κουράγιο...

Χουανιτάκι, αντί να παιδεύεσαι πήγαινε για μια χοριακή αύριο και μετά πράττεις ανάλογα με το αποτέλεσμα. Εάν είσαι έγκυος, πανηγυρίζουμε, εάν όχι, που το απεύχομαι, τότε επισκέπτεσαι τον γιατρό σου και το ψάχνεται... Περιμένουμε νέα σου.

Τάνια μου σε φιλώ και καλή βόλτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται βρε κοριτσια;καθυστερησεις,αερια,πρηξιματα και αρνητικα τεστ;μηπως ειναι απλα μια μαρικοστερηση; :lol::lol: πολυ καλο η μαρικοστερηση...αντε στα κοριτσακια που εχουν καθυστερηση ευχομαι να παρουν μια θετικη χοριακη συντομα...μπορει να μη δειχνει ακομα το χαζοτεστ...εγω εκανα βελονισμο σημερα που εχω ωορηξια..σημερα αυριο..ποτε δεν ξερω ρε γαμωτο..εκανα το τεστ ωορηξιας και νομιζω ηταν θετικο καθως και οι δυο γραμμες ηταν εντονες..θεωρω οτι θα κανω ωορηξια μεσα σε 24 ωρες..ετσι δεν ειναι;παντως στο βελονισμο που ποτε δεν εχω πονεσει πονεσα πολυ στις βελονιτσες που τοποθετηθηκαν πανω απο τις ωοθηκες..φοβερο πραγμα..και διαβασα οτι βοηθα πολυ,στην εμφυτευση,στην καλη προκληση ωορηξιας και βοηθα και τους αντρες στα αντιστοιχα..ενα ειναι σιγουρο..βοηθα στην ηρεμια και την καλη διαθεση που ειναι σημαντικο για τη φαση που περναμε..α!!και σε φασεις εξωσωματικης..δεν ξερω εχω κανει πολυ λιγο..ξεκινησα στα μεσα του προηγουμενου κυκλου και εκανα μονο 2 γιατι μετα εφυγα διακοπες..τωρα ειναι η τριτη φορα..απλα διαβασα και ειδα κι εγω οτι ειμαι πιο ηρεμη..και σημερα που πονεσα καταλαβα..λοιπον πρεπει να κανω ντοιν..θα φτιαξω ατμοσφαιρα..αν και ο αντρουλης ειναι μες στο αγχος λογω δουλειας..θα μας φαει αυτο το αγχος..θα το στειλω να βελονιστει

ανστασια καλη τυχη,αυριο;καλη τυχη..μαρικακι ποτε με το καλο χοριακη εσυ;για ξεκινα να γραφεις με το ποδι γιατι δεν αντεχουμε χωρις εσενα. :lol:

μαντι ψαξτο και συ,παραλληλα με τις θεραπειες να κανεις και κατι εναλλακτικο να σε φροντισεις..ειναι πολυ σημαντικο να ειναι καλα η ενεργεια σου και να παραμεινεις ηρεμη..οσο γινεται φυσικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα έδειξα ακόμη τα αποτελέσματα στο γιατρό μου. Θα τον πάρω τηλ αυριο να κλείσω ραντεβού. Μου είπε να κάνω την εξέταση αυτή για να δούμε που οφείλονται οι συμφύσεις. Ξεκίνησα να διαβάζω πληροφορίες στο ιντερνετ αλλα απογοητεύθηκα και το έκλεισα γιατί δε νομιζω ότι με βοηθάει. Απλά μας έχουν πέσει όλα μαζεμένα, προέκυψαν και κάποια προβληματα υγείας στο οικογενειακό περιβάλλον και δε ξερω τι ακόμη θα μας βγει. Ίσως μας δοκιμάζει ο θεος ... τι να πω ... ας είναι περαστικά όλα και ας αποκτήσουμε ένα υγιαίστατο μωράκι και θα τα ξεχάσουμε όλα το ξέρω! Σας ευχαριστώ κορίτσια για την υποστήριξη πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου ευχομαι να τα ξεπερασετε ολα πολυ γργορα και να αποκτησετε ενα γερο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα και οτι καλυτερο ;););):D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα θα ξεπεραστούν γλυκιά μου MaDi, μην απογοητεύεσαι για όλα υπάρχει μια λύση. Θα κρατάς στην αγκαλιά το μωράκι σου και όλα αυτά θα τα έχεις ξεχάσει !! Αυτή την εξέταση την έκανε και ο καλός μου, ήταν αρνητικός και στα δυο. Δεν είναι τίποτα καλή μου απλά θα κάνετε μάλλον και οι δυο θεραπεία. Χαμογέλα όλα θα πάνε καλά :-*

Χουανιτάκι για εγκυμοσύνη το βλέπω.... :-B:-?:-? καλή επιτυχία μικρή μου χουανίτα.

Σια είσαι απίστευτη !!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρικάκι μας έλειψες !!!!!!!!! [smilie=love7.gif]

κορίτσια θα πάρει φωτιά το mammy απο τις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης [smilie=violent5.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsas1 μακαρι να εχεις το σπορακι στην κοιλιτσα σου και τιποτα αλλο!

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-* καλη ξεκουραση και περαστικουλια!

kardoula :x:x:x:-*:-*:-*

ΣΙΑ και εγω την επαθα αυτη την αρρωστεια =))=))=)) ειναι πολυ επωδυνη :ymsick::ymsick:

xouanitaki εδω ειμαιιι ουυυυυυ!!!!κοιτα μπορει αν φταιει και το αγχος σου που δεν εχει ερθει εκτος αν εισαι εγκυουλα και τα τεστ δεν εδειξαν.δεν κανεις χοριακη για σιγουρα?

MaDi δεν εχω ιδεα τι πρεπει να γινει αλλα πιστευω με την καταλληλη θεραπεια θα φυγουν ολα.μην αγχωνεσαι τουλαχιστον ξερεις τι εχεις και βημα βημα ολα θα τα λυσεις και ετσι θα ερθει και το σπορακι σας!

cuando τι βελονισμοι ειναι αυτοι?δεν εχω ιδεα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] κανε πολυ ντοιν ντοιν γιατι ο σπορος περιμενει στην γωνια :-p

αντε βρε κοριτσια στασιμες εχουμε μεινει ποια θα ειναι η επομενη?η λιστα ειναι κατασπρη πρεπει να κοκκινισει κουνηθειτε [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

αναστασια μου μπραβοοο!! αντε σε 9 μηνες θα ξαναπας αλλα αυτη την φορα κυριολεκτικα για το η τα μπεμπε ;):x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsas1 μακαρι να εχεις το σπορακι στην κοιλιτσα σου και τιποτα αλλο!

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-* καλη ξεκουραση και περαστικουλια!

kardoula :x:x:x:-*:-*:-*

ΣΙΑ και εγω την επαθα αυτη την αρρωστεια =))=))=)) ειναι πολυ επωδυνη :ymsick::ymsick:

xouanitaki εδω ειμαιιι ουυυυυυ!!!!κοιτα μπορει αν φταιει και το αγχος σου που δεν εχει ερθει εκτος αν εισαι εγκυουλα και τα τεστ δεν εδειξαν.δεν κανεις χοριακη για σιγουρα?

MaDi δεν εχω ιδεα τι πρεπει να γινει αλλα πιστευω με την καταλληλη θεραπεια θα φυγουν ολα.μην αγχωνεσαι τουλαχιστον ξερεις τι εχεις και βημα βημα ολα θα τα λυσεις και ετσι θα ερθει και το σπορακι σας!

cuando τι βελονισμοι ειναι αυτοι?δεν εχω ιδεα [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] κανε πολυ ντοιν ντοιν γιατι ο σπορος περιμενει στην γωνια :-p

αντε βρε κοριτσια στασιμες εχουμε μεινει ποια θα ειναι η επομενη?η λιστα ειναι κατασπρη πρεπει να κοκκινισει κουνηθειτε [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

αναστασια μου μπραβοοο!! αντε σε 9 μηνες θα ξαναπας αλλα αυτη την φορα κυριολεκτικα για το η τα μπεμπε ;):x:x:x

τρελαρα!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) =)) =))=))=))=))=))=))=))=))=))

αχχχχχχχχ μαρικοστερηση αχχχχχχχχ μαρικοστερηση ελα δεν μπορουμε !!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: αχχχχχχχχ αχχχχχχχχχχχ :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

σε αγαπαμε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΜΕ 1 ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....

ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ....

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΝΟΜΙΖΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...........

ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ

WISH ME LUCK!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΜΕ 1 ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....

ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ....

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΝΟΜΙΖΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...........

ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ

WISH ME LUCK!!!!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα xouanitaki,

περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH TYXH XOUANITAKIIIIIIIIIIIIII!!!!! ME MIA MEGAAAAALH XORIAKH SOU EFXOMAI!!!!!!!!!!!!!KALE OLES PATHAME XORIAKOFOVIA :lol::lol::lol::lol: EGW DEN THELW NA DW TEST MPROSTA MOU PATHAINW TREEEELA :oops::oops::oops: META THN EXWSWMATIKH OTAN PAW GIA XORIAKH THA TOU PW KANE THN KAI KRATA THN :lol::lol: DEN THN THELW :lol::lol:

MADI OLA THA ALLAXOUN THA DEIS!!! META APO TETOIA MPORA SIGOURA META OOOOLA ODHGOUN SE HLIOLOUSTES MERES!!! 2 XRONIA APO MOLIS XEKINHSA AFTO TON AGWNA EXASA 3 ANTHRWPOUS APO THN OIKOGENEIA KAI ENA MWRAKI DIKO MOU!!!!!! ALLAAAAAA DEN TO VAZOUME KATW POTEEEE :P O THEOS EINAI VOITHOS KAI XEREI OTI TWRA TON XREIAZESE!!!NA TOU EXEIS EMPISTOSYNH!!!! ;):P MOLIS ARXISA OLA AFTA EXASA KONTINO MOU PROSWPO ME ENA SOVARO PROVLHMA YGEIAS KAI OTAN HMOUN DIPLA THS ELEGA OTI EIMAI AXARISTH NA KLAIW GIA TO DIKO MOU PROVLHMA GI AFTO NA EISAI DYNATH KAI OOOLES KORITSARES MOU NA STE XAROUMENES POU OOOLES SHMERA OI GYNAIKES MPOROUME NA GINOUME MANOULES ME POLLOUS TROPOUS!!!!!! FILAKIA KAI H KOTOULA TELEIAAA :lol: ELATE KAI STHN PARE STO POIES PAME GIA EXWSWMATIKH PAREA NO 10!!!!!!!!!! OLES OI KOPELES EKEI MPOROUN NA VOITHISOUN OLES EMAS!!!!!! FILAKIAAAAAAA GLUKES!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitakiiiiiiiiiiiii γεραααααααα, παρε πολλες σακουλες μαζι σου γιατι θα ειναι μεγαλη και βαρια η χοριακη, να μην σκιστουν!!!! :lol::lol: Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 20 ΛΕΠΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΜΕ 1 ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....

ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ....

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...

ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΝΟΜΙΖΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ...

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...........

ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ

WISH ME LUCK!!!!!!!!!!!

κοριτσια καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xouanitaki μου αντε καλη επιτυχια να εχεις με θετικοτατη χοριακη!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D περιμμμμμενουμε να μας ανακοινωσεις τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσια καλη επιτυχια σε ολες σας :D:D:D:D:D:D:D συντομα να ακουμε πολλα πολλα ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΜΑΣ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΣΤΙΣ 12 ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!!!

ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΕ ΘΕΛΩ ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Μ'ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?????

ΕΕΕΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΣΑΣ ΜΙΛΑΩ!!!

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12?

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΥΑΛΟ!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΨΩΝΑΚΙΑ ΣΟΥ Ε???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...........

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακιιιιι!!!ευχομαι την πιο μεγαλη χοριακη του κοσμου!!ολες θα αγωνιαμε..δεβ θα βγει αρνητικη αφου δεν θες..... :lol: μακαρι μακαρι..ε ρε γλεντια που θα κανουμε...

ροουζ μου εγω εγραψα για το βελονισμο γιατι εκτος απο αυτο που νιωθω εγω τις λιγες φορες που εκανα,βοηθα γενικα απο οτι διαβασα πολυ κοσμο,και ειδικα σε θεματα γονιμοτητας..δεν ξεβουλωνει σαλπιγγες βεβαιως βεβαιως αλλα ισοορροπει τον οργανισμο ορμονικα,σε βοηθα να εισαι πιο ηρεμη και λιγοτερο ανυπομονη,μπορει να σου δυναμωσει την ωορηξια και να βοηθησει σε μια πιο καλη εμφυτευση στη συνεχεια..επισης διαβασα πως βοηθα και τους αντρες στο αντιστοιχο προβλημα..ξερω κι εγω..δοκιμαζω και θα σας πω...εννοειται πως εκανα ντοιν...χτες ηταν το μεγιστο της lh δηλαδη λιγο πριν βγει το ωαριακι,σημερα την ξαναειδα και επεσε αρα βγηκε το αυγο..ελπιζω να γονιμοποιηθηκε κιολας :lol: ....αχ ευχομαι να ανατιναχτει το μαμυ απο ανακοινωσεις οπως λεει και η μερεντουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki mouuuuuuuuu σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και όλη μου την αισιοδοξία για μια τερααααααααάστια χοριακή!!! Περιμένουμε με αγωνία νέα σου... άντε βρε, παιδιά, γιατί κολλήσαμε λίγο τελευταία... :lol::lol::lol::lol:

cuando + anastasoula, δεν λέω "καλό βόλι", γιατί το ρίξατε το βόλι και οι δυό σας.... με το καλό να βρει το στόχο του και να σας κοκκινίσουμε και εσάς, βρε κορίτσια!!! Με το καλό, λοιπόν, με το καλό, και που'σαι, Αναστασούλα, να μου δώσεις τη διεύθυνσή σου να σου στείλω καμιά κάσα predictor, για να μην πάθεις predictorστέρηση μαζί με την Μαρικοστέρηση, γιατί ο συνδυασμός είναι θανατηφόρος..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα μου στεναχωρέθηκα που πόνεσες τόσο πολύ με την σαλπιγγογραφία. Γιατί, βρε παιδάκι μου; Δεν πήρες μερικά παυσίπονα νωρίτερα...;;;; Ξέχασέ το τώρα, και προχώρα...

MaDi, take one step at a time, one step at a time... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σας αφήνω προς το παρόν, για να ξεκουραστώ.... :-*:-*:-*:-*:-* μέχρι να μάθω να γράφω με το πόδι :)):)):)):)):))

Όσο για την Μαρικοστέρηση, ΣΙΑ, ρόουζ, cuando, η ασθένεια είναι λίγο βαριά :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: και δυστυχώς θα κάνει το κύκλο της σε καμιά 15αριά μέρες... =))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki esi pote pas gia xoriaki??pos niotheis?emena giati me ponaei to stithos apo tora? :shock: simptoma marikosterisis??marikaki poli kali kai i predictorsterisi..ki auti kanei kako.. :lol::lol:

xouanitaki se liga lepta tha xeroume agonia :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...............

Άχ, βρε Χουανιτάκι μου, μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου... όλες στο ίδιο καράβι βρισκόμαστε... αλλά, που θα πάει, θα φτάσουμε στο λιμάνι μια μέρα, θα φτάσουμε.... Κουράγιο γλυκιά μου...βάστα γερά!!! Σε φιλώ και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki esi pote pas gia xoriaki??pos niotheis?emena giati me ponaei to stithos apo tora? :shock: simptoma marikosterisis??marikaki poli kali kai i predictorsterisi..ki auti kanei kako.. :lol::lol:

xouanitaki se liga lepta tha xeroume agonia :-ss:-ss

Γειά σου cuando μου :-*:-*:-*:-*:-* Υπομονή κάνω!!! Έχουμε ακόμα μια εβδομάδα μέχρι την χοριακή, δηλαδή "ζήσε Μάιη μου, να φας τριφύλι"!!! Άντε να δούμε, πως θα περάσει άλλη μια εβδομάδα στην αναμονή...

Η predictorστέρηση βαράει κατευθείαν στο κεφάλι.... :lol::lol::lol::lol::lol: είναι πολύ επικίνδυνο σύνδρομο... :lol::lol::lol::lol::lol: με καταστροφικές τάσεις, του τύπου "τα καίω όλα τα τεστ", "βάζω μπουρλότο στο εργοστάσιο", "ανατινάζω τα φαρμακεία" και άλλα τέτοια ωραία... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...