Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια τι κανετε?

ποναει πολυ η σαλπιγγογραφια ε? εχω ακουσει ομως οτι επειδη ανοιγουν οι σαλπιγγες τα σπερματοζωαρια βρισκουν πιο ευκολα το δρομο τους!

αντε κοριτσια να μαζευομαστε σιγα σιγα εγκυουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλα...δουλειες....εφτιαξα κεικ,ψωμακι κ κοκκιν κοτοπουλο με πουρε...περιμενω τον αντρα μου να φαω....πεθαινω της πεινας..... :lol:

μαιμουδακι κ εγω το ξερω αυτο....μια γνωστη μου προσπαθουσε αρκετο καιρο κ οταν εκανε την σαλπιγγ εμεινε αμεσως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιαμ μιαμ!!!

εγω εχω μπιφτεκακια με σαλατα! κ εγω τον αντρα μου περιμενω κ πειναωωωω!

μας εκοψε........αχ εμενα 3:10 θα ειναι εδω...εσενα?

ταιζα τον μικρο κ μου τρεχαν τα σαλια....αλλα παντα τρωμε μαζι οποτε αναμενω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειπες για σαλατα φτιαχνω μια....λαχανο θα βαλω κ μπολικο καροτο αφου τρωω πολυ μιας που ειμαι λαγουδακι :lol::lol::lol: .....

τα μπιφτεκια μαρεσουν γεμιστα...με φετα κ ντοματα... :lol: αχ τα σκεφτηκα θα φτιαξω αυριο....καλε θα παθω τιποτε...ουτε εγκυος να ημουν :lol:

κ μενα 3 σχολαει αλλα ειναι κοντα το σπιτι στο στρατοπαιδο οποτε ευτυχως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete?ego ta idia i akatanomasti den irthe akomi kai perimeno.oso gia xoriaki eipa na perimeno mexri tin alli vdomada kai meta na pao na kano de thelo pali na apogoiteyto.tha perimeno giati o kiklos mou eine kai ligo megaloutsikos kamia fora ftanei kai tis 40 meres, logo polikistikon.ase pou nomizo oti ekana arga oorixia kai gia auto leo na perimeno...ayta apo mena.filakia se oles kai oti kalitero!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω! καλε μου τρεχουν τα σαλια!!! :lol::lol::lol:

α παλι καλα που δουλευει κοντα... εμενα δε μενει πολυ μακρια αλλα μεχρι να κλεισουν ταμειο, αν εχει κ λιγο κινηση... αν εχουν να ολοκληρωσουν καμια παραγγελια η κατι τετοιο, αστα!!

εχει τυχει να σχολαει 3 κ να γυρισει 6.30!

λιτσα τωρα δηλ ποσες μερες καθυστερησης εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο ηθελα να τωτησω τη λιτσα...μακαρι λιτσα να μην ειναι μεγαλος ο κυκλος αλλα να εισαι εγκυος.....

θα σας αφησω παω για μαμ....φιλακια στα μαγουλακια κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exo 9 meres.kai den noiotho kanena simptoma periodou mono kati ponakia xamila kamia fora oxi sinexomera.prismeno stithos alla den ponaei!!!ayta kai liges anagoules kamia fora..alla den xero ki an tis dimiourgei to mialo mou tis anagoules!!!!kai 2 arnitika test(ekana to 2 simera)!!!!de xero ti na po!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Και εμένα, μου έχετε λείψει πολύ.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σας διαβάζω, αλλά αδυνατώ να γράψω, γιατί όπως πολύ σωστά θυμάσται, ο ώμος μου με έχει πεθάνει στον πόνο. Έχω ξεκινήσει φυσικοθεραπεία, αλλά δεν βλέπω να γλιτώνω την ένεση κορτιζόνης...

Σας στέλνω όλη μου την αγάπη και τη θετική μου σκέψη :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αναστασούλα, καλή επιτυχία αύριο. Να πάς χαλαρή και να δεις ότι αυτή μπορεί να είναι η τελευταία σας προσπάθεια... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LITSAKI KAI GW PRIN FYGOUNE OI KYSTES MOU APO THN ARISTERH WOTHIKH EIXA KYKLO 40-80 MERES!!!! KAI PANTA ARNHTIKA TEST GI AFTO PSAXE TO LIGO!! KAI GW DUPHASTON EPERNA KAI TWRA PRIN THN EXWSWMATIKH O GIATROS MOU EDWSE CYCLACUR GIA NA FTIAXEI O KYKLOS MOU KAI EFYGAN KAI OI KYSTES :P DEN EINAI ANTISYLLIPTIKA AFTA ALLA GIA NA ETOIMASEI THN MHTRA EINAI OISTRADIOLH KAI MPOREIS NA KANEIS KAI FASOLAKI ME AFTA :lol: POLLES KOPELES VOITHITHIKAN APO AFTO!!!!! ;) MARIKAAAAAAAAAAKI GLUKO MOU POLLA FILAKIA!!!!!!!!!!! YPOMONH GLUKA!!!!!!!!!!!!!!!! TO ANASTASAKI TWRA TO APOGEVMA THA PAEI GIA TO FASOLAKI TOU!!!!!!!!!!! :P PERIMENOUME NEA!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ, δεν ξέρω γιατί και γενικός ρε παιδί μου όταν πονάω κάνω υπομονή αλλά αυτό ήταν το κάτι άλλο...

merykal τι όμορφο τικεράκι είναι αυτό !!!! ευχαριστούμε για την μπεμπεδόσκονη !!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου !!! πάντα γερά και ευτυχισμένα !!!

kardoula2 πότε πας για εξωσωματική ;

Αναστασίααααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] σου πα καλή επιτυχία ;; ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σια που είσαι καλέ ;; ετοιμάσου να βάλουμε φωτιές στο μαμμυ !!!!!

παραγγελιά απο την Αναστασία !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

PERIMENW THN AKATANOMASTH GLUKIA MOU THN KYRIAKH KAI AN THELEI O THEOS ARXES FEVRARH THA MOU VALOUN TA EMVRIAKIA MOU :P:P:P:P:P:P:P GEIA SOU TRIANTAFYLLAKI KAI SE EFXARISTW GLUKIA MOU!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου μερεντουλα σε ευχαριστω παρα πολυ!! σου ευχομαι αυτη τη φορα να τα καταφερεις,να πανε ολα καλα ωστε να μη χρειαστει να ξαναπονεσεις παλι τοσο πολυ.μπορω να σε καταλαβω απολυτα γιατι και εγω εχω κανει σαλπιγγογραφια πιο παλια.αυτο που εχω καταλαβει ειναι πως δεν θελει αγχος...θα μου γινεται??το ξερω καλη μου πως δεν γινεται αλλα τουλαχιστον πρεπει να προσπαθουμε!!!εχω περασει πολλα αγχη και στεναχωρια μεχρι να αποκτησω παιδακια ειδικα την κορη μου.κ τελικα ηρθε μετα απο ....ολα αυτα και αφου ειχα φτασει ενα βημα πριν την εξωσωματικη!!,ενω ο γιος μου ηρθε ετσι ξαφνικα και απροσμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΑΤΕ ΕΙΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΚΡΑΝΑ :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΜΑΡΙΚΟΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ :x:x:x:x:x:x:x :-

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΡΕΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΨΩΝΙΣΕ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ 9 ΜΗΝΕΣ :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΑΤΕ ΕΙΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΙΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΚΡΑΝΑ :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΜΑΡΙΚΟΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ :x:x:x:x:x:x:x :-

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΡΕΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗ ΨΩΝΙΣΕ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ 9 ΜΗΝΕΣ :):):):):):):)

Χα, χα, χα, χα, χα.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Όχι, όχι, δεν θέλουμε να πάθετε Μαρικοστέρηση....βλάπτει σοβαρά στην υγεία... =))=))=))=))=))=))=))

Έλα Αναστασούλααααααα, το βάλαμε το γκόλ;;;;;; :?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι εστι Μαρικοστερηση?? =((=((=((=((=((=((=((=((

δεν τρως δεν κοιμασαι, εχεις ενα μονιμο αγχος,ποναει το στομαχι,η κοιλια αστα αστα μεγαλο πραγμα :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω την όμορφη παρεούλα.....

Μαρικάκι καλώς μας ήρθες πάλι!!!! Ξεκουράσου όμως....μην το παρακάνεις γιατί θα σε μαλώσω....

Είπαμε....προτεραιότητα έχουν άλλα.

Κανένα νέο από την Αναστασία έχουμε; Πήγε για ψώνια....γλυκάθηκε και έμεινε εκεί;

Πολύ καιρό παιδιά έχει να μπει η Πιπίτσα.....Ξέρει καμιά σας αν είναι καλά η κοπέλα;

Μερεντούλα.....απτόητη.....συνέχισε....και κάτι καλό θα βγει....Θα το δεις.....

Οι υπόλοιπες πού είστε σήμερα; Για δώστε το παρόν σας....τώρα που είμαι και εγώ εδώ....

Σε λίγο θα πάω βολτούλα....και θέλω να μάθω νέα σας πριν φύγω....Θα πάω με τον αντρούλη μου βολτούλα....να ξεσκάσουμε λιγάκι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΡΙΨΕΙ!!!!!!!!!!!!!ΕΚΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ...............

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΦΓΕΙ ΘΕΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ CLEARBLUE!!!!!!!!!!!!

TO STOMAXI MΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΘΕΙ ΚΟΜΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

20/12 ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΣΩ ΟΡΟ ΚΥΚΛΟΥ 25 ΜΕΡΕΣ!

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 28 ΗΜΕΡΕΣ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ...ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΥΣΤΗ???

ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ ΕΩΣ ΚΑΙ 37,3 ΦΤΑΝΕΙ,ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ,ΑΕΡΙΑ((ΝΑΙ ΝΙΑ ΣΙΑ ΑΚΟΥΣ????)) ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΟΣΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ!

ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ??ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΩ...........ΜΟΝΟ ΕΣΑΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΛΤΑΡΩ!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ?????????

ΨΩΝΗΣΕΣ??

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!'ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

ROSE???ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου τα συμπτωματα που εχεις ειναι ολα εγκυμοσυνης, εκτος και αν αρπαξες κανα κρυωμα :-s:-s

Κανε χωριακη αυριο και αν βγει αρνητικη που σου ευχομαι να μην βγει με τιποτα αρνητικη,πηγαινε στο γιατρο σου να σε δει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!

Χουανιτάκι προσπάθησε να μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα και πήγαινε να κάνεις αυριο την χοριακη για να ηρεμήσεις. Ελπίζω να έχεις μια τεράστια χοριακή και να το γιορτάζουμε αυριο μεσημέρι ολες μαζι! Θα βάλουμε και δικηγόρο και θα κάνουμε μήνυση σε όλες τις εταιρίες, clearblue, predictor και όποια άλλη μας την έχει σπάσει μέχρι σήμερα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!ΠΟΛΛΕΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΙΑ ΨΥΧΙΚΗ ΩΔΥΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!! :lol:

ΜΑ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΡΑΚΟΣ!!!!!!!! :oops:

ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΕΔΟΥΛΑ ΣΤΑ 33 ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΕΜΒΡΗ!!!

ΘΑ ΠΑΘΩ ΚΑΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!! :roll:

ΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΑΡΡΩΣΤΗ..............

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...