Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

geia sas koritsakia ti kanete ego eime sto anxos exo eidi 8 meres kathisterisi kai ena arnitiko test egkimosinis.eipa na perimeno liges meres akomi kai meta na pao na kano xoriaki.ax makari na eime egkios....!!!!!!!!!!!!!

Καλε λιτσακιιιιιιιιι πανε για χοριακη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anastasia mou sou efxomai olopsyxa kali epityxia!makari na einai i teleftaia sou prospatheia na gineis manoula!!!

xouanitaki tha symfoniso me tin anastasia na pas na kanis xoriaki na eisai pio sigouri!!!efxomai k se sena na exeis idi to sporaki sti koilitsa sou!!! :)

litsas1 ante makari k se sena na pane ola kala :)

tha perimenoume apo ooooooles ta nea sas!!na sas mpike kala o xronos gia na pernoume k emeis elpides k na afksanonte i pithanotites :lol::lol::lol:

filia koritsia mou k kali epitixiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

ante na pernoun mpros i mixanes :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya μου σε ευχαριστω για τις ευχες σου!ευχομαι συντομα και για σενα να ερθει το σπορακι σας..καντε οτι χρειαζεται απο εξετασεις και ολα καλα θα πανε.οσο για γιατρο δεν ξερω καποιον να σε βοηθησω αλλα καποια αλλη κοπελα σιγουρα θα ξερει να σου πει.καλη επιτυχια σε οτι και αν κανετε!

αναστασια μου υπομονη και ευχομαι να ειναι η τελευταια σας προσπαθεια.σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα :-*:-*

litsas1 δεν υπαρχει λογος να περιμενεις τοσο πολυ εφοσον εχεις καθυστερηση.κανε μια χοριακη να σιγουρευτεις και να δεις τι γινεται που δεν εχει ερθει ακομα!ευχομαι να ειναι στα υψηηηηη...περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτάκι όπως είπε και η συνάδελφος περίμενε άλλες 2 μέρες και κάνε χοριακή.

κάτι μου μυρίζει, τι να ναι.... litsas1 εσύ ; μου μυρίζει μωράκι :) τόσες μερες καθυστέρηση εγώ θα είχα σκάσει :lol::lol:

Αναστασίαααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] τρίτη και τυχερή !!!! καλή επιτυχία :-*:-*:-*

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου απο την σαλπιγγογραφία, πρώτα θα σας πω οτι νιώθω πως με πάτησε φορτηγό... :lol::lol: τι εξάντληση ρε κορίτσια !! απο πόνο άστα να πάνε, παρακαλούσα πότε θα τελειώσει.

Αν ήξερα οτι δεν έχω απολύτος τίποτα και είναι όλα στην θέση τους δεν θα την έκανα :lol::lol::lol::lol: τέλος καλό όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι κ λιτσα αντε βουρ για χοριακη!!!!

αναστασια καλη επιτυχια να εχεις!!!

εμενα αυριο ξεκινανε οι γονιμες μου!!! [smilie=drunken_smilie.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m...ti kanete?

irtha na sas fisikso ligo....fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

litsa m den se 3ero alla me toses meres kathisterisi to kalitero nomizo einai na kaneis xoriaki giati mporei na xreiasteis na pareis farmaka gia to moraki s....kane tin....ate me to kalo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χουανιτακι, Λιτσα περιμενετε λιγο και καντε χοριακες γιατι αυτα τα τεστ θα μας τρελανουνε στο τελος!!! X(X(X(X(X(X( ευχομαι ολοψυχα να ειστε οι επομενες εγκυουλες!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ παμε γερα με τσαμπουκα που θα παει!! θα ερθει!! στο χερι του ειναι?????? θα τον μαγκωσουμε τον ατιμο τον πελαργο :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Μερεντουλα μου δυστηχως η εξεταση ποναει και γω αμα ηξερα τι θα τραβηξω δεν υπηρχε περιπτωση να ξαναπαω πανω κατω με ειχανε και δωστου παλι και μια πιεση τρελη...............

και κατι τελευταιο

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΟΛΑ ΚΑΛΑ????? :):):):):):):):):):):)

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ............. @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΤΟ ΦΥΣΗΜΑ ΤΗΣ ΑΕΡΙΝΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου απο την σαλπιγγογραφία, πρώτα θα σας πω οτι νιώθω πως με πάτησε φορτηγό... :lol::lol: τι εξάντληση ρε κορίτσια !! απο πόνο άστα να πάνε, παρακαλούσα πότε θα τελειώσει.

Αν ήξερα οτι δεν έχω απολύτος τίποτα και είναι όλα στην θέση τους δεν θα την έκανα :lol::lol::lol::lol: τέλος καλό όλα καλά !!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα merenta μου. Εγώ πίστευα ότι οι άλλες ήταν υπερβολικές που λέγαν ότι πονέσαν αλλά ... αστα να πάνε. Εγώ όταν τελείωσα ένιωθα τόση εξάντληση που δεν μπορούσα ούτε να ντυθώ! Αύριο πρωί θα είσαι μια χαρούλα! Ότι και να ήταν το έκανες τελείωσε και ξεμπέρδεψες. Τουλάχιστον είναι όλα ΟΚ και ησυχάζεις! Σε εμένα δυστυχώς προέκυψαν προβλήματα αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα τα ξεπεράσουμε. Τώρα για 2-3 μέρες θα πρέπει να προσέχεις να μην κάνεις βαριές δουλειές και να μην σηκώνεις βαριά.

Αναστασία γερά κοπέλα μου! Αυτή θα είναι η τυχερή φορά! Θα ακολουθήσεις μετά το Μαρικάκι μας!

Λιτσάκι βουρ για χοριακή μη το καθυστερείς! Σε όλες τις υπόλοιπες καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοριτσια τι κανετε..μερεντουλα μου περαστικα σου ευχομαι..ποναει εεε???Ρε παιδια το marikaki που ειναι??Marikaki εισαι καλα???περιμενουμε νεα σου!!Καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν απαντηση αυτες τις μερες..φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!!!

καλέ που χάθηκαν όλες ;; γιούχοου !!!

ευχαριστώ MaDi Σια και kiska, τώρα είμαι μια χαρά ! σαν να μην έγινε τίποτα αλλά τι ήταν και αυτό βρε παιδί μου !!! πονάει πραγματικά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?πως ειστε?????εγω σημερα πρωι πρωι (παρολα τα συμπτωματα) αδιαθετησα!!!!!!αλλα δεν πηραζει ομως.εχω τους δυο θυσαυρους μου που με γεμιζουν απολυτα :D:D:D:D:D:D .αξαλλου δεν ημουν ετοιμη και για τριτο (δεν ηθελα),απο τοσο νωρις. :|:|:|:|

ευχομαι σε ολες σας συντομα να εχετε πολυ ευχαριστα νεα και να αποκτησετε οσο το δυνατον πιο συντομα αυτο που τοσο πολυ επιθυμειτε!!! :D:D:D:D:D:D

* πραγματικα αξιζει τον κοπο κοριτσια, πιστεψτε με!!!!!!!!!!!!!!!σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΑΦΗΣΑ ΧΘΕΣ........ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ....ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΛΕΩ Η' ΑΥΡΙΟ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.......

ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ CLEAR BLUE.....

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ???????ΠΟΝΕΣΕ Ε??

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΠΟΤΕ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΕΛΙΚΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα κι εγω το ιδιο επαθα...με την παλιοσαλπιγγο...αν το ηξερα κι εγω δεν θα την εκανα ποτε στη ζωη μου..τι βαρβαρο πραγμα...κι εμενα μου ειχαν πει να μην παρω παυσιπονο αφου δεν ποναω στην περιοδο!!με διελυσαν!!

χουανιτακη ευχομαι να κανεις μια χοριακη που να βγει θετικη!!και ηλιαννα αφου εχεις δυο παιδακια σιγουρα θα κανεις και τριτο αμα το θες τοσο ειναι απλα θεμα χρονου..μα οντως κοριτσια που χαθηκε το μαρικακι;λες να εγινε το θαυμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ cuando πήρα και παυσίπονο, ευτυχώς δλδ που μου είπαν τα κορίτσια εδώ αλλιώς... [smilie=tongue3.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif]

άντε βρε Χουανιτάκι μην μας κρατάς σε αγωνία, απορώ πως κρατιέσαι κιόλας !!!

ηλιαννα μην σκας, θα έρθει και το 3ο !!! πόσο χρονών είναι τα παιδάκια σου ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι!!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

καλέ μήπως έγινε τίποτα ; βασικά θυμάμαι οτι είχε ένα προβληματάκι με το χέρι της :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε καλεεεεεεε?

Εγω σημερα παω για ψωνια στη σαλονικη(οχι για σπερματεγχυση =)) ) ;;) Αντε να δουμε !!!!!!

Το μαρικακι αν θυμαμαι καλα ειχε προβλημα με τον ωμο της και ο γιατρος δεν της επετρεπε να το κουραζει, συνεπως δεν μπορει να μπει και να γραφει!!Ελπιζω οταν μαθει για την εγκυμοσυνη της( στανταρ ειναι εγκυος), να βαλει τον αντρ της να μας γραψει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEERA KORITSIAAAAA!!!!! ROSE GLUKIA MOU OTAN O GIATROS TA VRISKEI OLA FYSIOLOGIKA SOU LEEI NA PERIMENEIS AKOMA ENA XRONO KAI MEIS PERIMENAME META THN EPEMVASH ALLA TIPOTA GI AFTO MAS EIPE MALLON FTAIEI H KINITIKOTHTA POU SYNEXIZEI NA NAI XAMHLH GI AFTO!!!!!!! KAI THELOUME NA TELEIWNOUME ME AFTH THN TALAIPWRIA KAI MAS EIPE EINAI O MONOS TROPOS POU MAS DINEI 70% PITHANWTHTES GI AFTOOOOOOOOOO THA PAW NA PARW TO FASOLAKI MOU NA TELEIWNOUME :lol::lol: GIA SAS XOUANITAKIIII MERENTAAAA CUANDO KAI OLES OSES PROSPATHEITE GIA MWRAKI SAS EFXOMAI TA KALYTERA!!!! :P EGW TWRA XTYPIEMAI ALYPHTA ME TIS ENESEIS KAI PERIMENW THN AKATANOMASTH THN KYRIAKH!!!!!!!! PRWTH FORA ANYPOMONW TOOOOSO POLU NA THN DW NA RXETE GIATI THA EINAI KAI H TELEFTEA :lol::lol: EXW MIA SIGOURIA H TRELLH AAASTA :lol::lol: ANASTASAAAAAKI PAS GIA TO FASOLAKI SOU SHMERA GLUKIA MOU KAI EIPAME E????? SKEPSOU OTI PAS GIA SEX :lol::lol::lol::lol: APOLAFSE TO RE PAIDI MOU KAI THA PAREIS KAI DWRAKI THA DEIS!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: TI MOU THYMISATE ME TO SALPIGOOOOOO AFTO :lol: PAIDIA OUTE POU GENNHSA TON GIO MOU PRIN 11 XRONIA DEN PONOUSA TOSO!!!!!! :oops: TON GIATRO SXEDON TON EDEIRA!!! :lol::lol: NOMIZA ME EKAIGE OLOKLHRH KAI EVALE KAI DUO FORES FARMAKO GIATI DEN ANOIGAN OI SALPIGGES !!!!!! KLEISTA OOOOLA HTAN KAI MEXRI NA TA ANOIXEI MOU VGALE THN PISTH :oops: ALLA TELIKA EFTYXWS OI DROMOI ANOIXAN MPAS KAI TA TEMPELIKA MAS VROUN TA AVGOULAKIA ALLA TIPOOOOOTA!!!!!!!!!!!!!!! :lol: DEN THA RTHEI H MERA THS EXWSWMATIKHS????? THA VROUN TON DROMO ME TO ZORI :lol::lol::lol::lol::lol::lol: TA FILIA MOU KAI OLES THA GINOUME MANOULES FETOS!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol: THETIKH ENERGEIA NA XETE GLUKES MOU!!!!!!!!!! ;) MARIKAAAAAKI MISSSSSS U!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ cuando πήρα και παυσίπονο, ευτυχώς δλδ που μου είπαν τα κορίτσια εδώ αλλιώς... [smilie=tongue3.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif]

άντε βρε Χουανιτάκι μην μας κρατάς σε αγωνία, απορώ πως κρατιέσαι κιόλας !!!

ηλιαννα μην σκας, θα έρθει και το 3ο !!! πόσο χρονών είναι τα παιδάκια σου ;;

merenta μου η κορη μου ειναι 3 χρονων και ο γιος μου ειναι 9 μηνων!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι καλη μου ενταξει.ουτε το ειχα σκεφτει καν για τριτο!!!απλα με αναστατωσανε τα συμπτωματα που ειχα :?:?:?

ποιος ξερει τι να ηταν...... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini και merykal σας ευχαριστουμε πολυ για το φυσημα.να ειναι καλα τα αγγελουδια σας να μας φυσανε :-p αντε μπας και ξεκολλησουμε γιατι στασιμες μειναμε παλι :(

η μαρικακι μας εχει τον ωμο της και ειχε πει δεν θα πολυ εμπαινε να το ξεκουραζει. :-*:-*:-*:-*:-*:-* πολλα μαρικακι μου μας λειπεις!

τοσο πολυ πονεσες μερεντουλα?εμενα μου ειχαν πει να παρω buskopan μια ωρα πριν την εξεταση και δεν πονεσα πολυ.οταν εριξαν το υγρο ενιωσα πιο πολυ πονο και τσουξιμο αλλα και ολη την διαρκεια που ειχαν το μηχανημα ειχα πονακια περιοδου αλλα με το που μου το εβγαλαν ευτυχως περασαν!τωρα τελειωσαν ολα και αφου εισαι καλα δοξα το Θεο να λες.

ΣΙΑ πεσμου και μενα τι δραματα λεει η elina76? :-\ εχασα κανα επεισοδιο? :-ss:-ss

xouanitaki ευχομαι να εδειξε λαθος και να δειξει καραθετικοτατο το επομενο που θα κανεις :):) περιμενουμε νεα σου!

αναστασια καλα ψωνια ;) ευχομαι σημερα να ειναι μονο η αρχη στα ψωνια που θα κανεις και μετα απο 9 μηνες να παρεις πολλα περισσοτερα ;);;);;)

kardoula2 ευχομαι πολυ καλη επιτυχια στην προσπαθεια που θα κανετε και το σπορακι η τα σπορακια σας να ερθουν γρηγορα σε εσας γερα :) να μας ενημερωνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ, δεν ξέρω γιατί και γενικός ρε παιδί μου όταν πονάω κάνω υπομονή αλλά αυτό ήταν το κάτι άλλο...

merykal τι όμορφο τικεράκι είναι αυτό !!!! ευχαριστούμε για την μπεμπεδόσκονη !!!!!

ΗΛΙΑΝΝΑ να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου !!! πάντα γερά και ευτυχισμένα !!!

kardoula2 πότε πας για εξωσωματική ;

Αναστασίααααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] σου πα καλή επιτυχία ;; ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σια που είσαι καλέ ;; ετοιμάσου να βάλουμε φωτιές στο μαμμυ !!!!!

παραγγελιά απο την Αναστασία !!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...