Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

καλημερα.....τι κανουμε....

πως περασατε π.σ.κ

εμεις καλα....καναμε βολτιτσες παιχνιδακι με το μικρο...τρελα :lol: κατα τα αλλα τα ιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Tanya καλημερα.Θα σου πω εγω απο την δικη μας εμπειρια και ελπιζω να μην λειπει κατι ωστε να μην κανεις αδικα σπερματεγχύσεις οπως αποδείχθηκε σε εμας τελικα.

Πρέπει πρώτα ο αντρας σου να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια.Ανάλογα τα αποτελέσματα σε παραπέμπουν για τη συνεχεια.

Εσυ, ορμονικές εξετασεις, προλακτινη, σαλπιγγογραφια και αναλογα των αποτελεσματων προχωράς παρακατω.Θεωρω πως ειναι απαραίτητο και υστεροσκοπηση κατι το οποιο θα το κανω εγω τωρα!

Αν θελεις περισσότερες διευκρινήσεις ειμαι εδω να σε βοηθησω.Στα εγραψα λιγο χονδρικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! καλημέρα (μεσημεριασεεεεεεεεεεεε) και καλή εβδομάδα!

Πώς τα περάσατε το σκ? Εμείς κάνοντας πολλές δουλειές :)

φιλάκιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Αναστασία μου για την άμεση απάντησή σου. Ο άντρας μου έχει κάνει σπερμοδιάγραμμα, τρίπλεξ οσχέου καθώς και καλλιέργεια dna σπέρματος. Τα αποτελέσματα της καλλιέργειας δεν τα έχουμε πάρει ακόμα. Εγώ, εκτός από την υστερόσκοπηση, έχω κάνει όλες τις υπόλοιπες εξετάσεις. Μάλλον έχουν πρόβλημα οι αποθήκες ωαρίων μου.....Ελπίζω να μπορεί να γίνει σπερματέγχυση με χαμηλή κινητικότητα και λίγα ωάρια....Θα δείξει στο άμεσο μέλλον. Και ο Θεός μαζί μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska και samantha φιλάκια στις κοιλίτσες :-*:-*

τι κάνετε κορίτσια, που είστε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ένα δυο, ένα δύο.... με ακούει κανείς ;;

κανείς.... :lol::lol::lol:

ελπίζω να περάσατε ένα όμορφο σ/κ ;) και η εβδομάδα αυτή να είναι ακόμα ποιο όμορφη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ?

ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ Η ''ΚΥΡΙΑ''...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΜΠΑ..............

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 20/12 ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΚΛΟ MAXIMUM 28 ΠΟΥ ΕΧΩ,ΕΠΡΕΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!

ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΑ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΤΙΣ ALWAYS ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ!

ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΕΩς ΤΟ ΒΡΑΔΥ ...

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΥΡΙΟ!

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΩ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...ΠΑΩ ΙΣΠΑΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula!! εγώ είμαι εδώ :):):) τι θα γίνει με το ονομά σου! για πόσο θα μας κολάζεις ακόμα ?? :D:D

xouanitaki έχεις σταθερό κύκλο? Από συμπτώματα πώς είσαι? Εγώ πάντως δεν είχα καθόλου συμπτώματα...βέβαια άλλες κοπέλες είχαν...

tanya καλή επιτυχία!

Αναστασία που χάθηκες? είχες κανένα νέο σήμερα?

ΗΛΙΑΝΝΑ έγραψα και στο δικό σου ποστ, έκανες πολύ νωρίς την χωριακή!

Το Μαρικάκι είχε κανένα νέο?

Χρυσάνθη είμαι σίγουρη ότι θα περάσατε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Καλή επιτυχία σε όλες!! (μας :D:D:D )

xxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΑΦΑΝΤΕΣ ΟΛΕΣ Ε?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ...ΧΑΛΑΛΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΦΑΝΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Κ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ...

ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 28 ΗΜΕΡΕΣ,ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΜΕΡΑ!

ΕΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΝΟΩ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΑΚΙ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ...

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ...ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΕΙΣ:

ΚΑΤΑ 99% ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΤΕΣΤ, ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ 13 ΗΜΕΡΑ!

ΑΡΑ ΤΗΝ 27 ΔΗΛΑΔΗ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΔΙΑΘΕΤΗΣΩ?

ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΛΕΩ?

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.... :P

Χουανιτάκι τι τεστ ωορρηξίας χρησιμοποιησες? το clearblue με το ΄χαμογελάκι' ? Εαν ναι, επειδή και εγώ με αυτό εντόπισα τις κρίσιμες ημέρες και έμεινα έγκυος, από ότι είχα διαβάσει στο κουτί του, με το που βγει θετικό, μετά από 1-2 μέρες έρχεται η ωορρηξία. Βέβαια σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου, εγώ είχα ωορρηξία ακριβώς την ημέρα που βγήκε θετικό και όχι τις 2 επόμενες...

εσύ, εάν είχες ωορρηξία την 13η μέρα, τότε θα έπρεπε να αδιαθετήσεις την 27η μέρα. Αυτό ισχύει βέβαια εάν η luteal phase (δεν ξέρω πως λέγεται στα ελληνικά!) - δηλαδή η φάση μετά την ωορρηξία μέχρι να αδιαθετήσει μια γυναίκα- είναι 14 μέρες (γιατί μπορεί να είναι και 15 και 16)... Πάντως λογικά για να έχεις κύκλο 28 ημερών τότε θα έχεις και luteal phase 14 ημερών.

αχ κορίτσια έτσι τα μέτραγα και εγώ και τώρα έτσι μετράω τις μέρες της εγκυμοσύνης και των εξετάσεων κλπ κλπ...το μέτρημα δεν σταματάει ποτε!!!!!!! :D:D:D

Χουανιτάκι πόσο καιρό προσπαθείτε? Καλά αποτελέσματα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula!! εγώ είμαι εδώ :):):) τι θα γίνει με το ονομά σου! για πόσο θα μας κολάζεις ακόμα ?? :D:D

xouanitaki έχεις σταθερό κύκλο? Από συμπτώματα πώς είσαι? Εγώ πάντως δεν είχα καθόλου συμπτώματα...βέβαια άλλες κοπέλες είχαν...

tanya καλή επιτυχία!

Αναστασία που χάθηκες? είχες κανένα νέο σήμερα?

ΗΛΙΑΝΝΑ έγραψα και στο δικό σου ποστ, έκανες πολύ νωρίς την χωριακή!

Το Μαρικάκι είχε κανένα νέο?

Χρυσάνθη είμαι σίγουρη ότι θα περάσατε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Καλή επιτυχία σε όλες!! (μας :D:D:D )

xxxxx

ναι το ειδα samantha μουτωρα μολις ξεμπερδεψα με τα παιδια και γραφω λιγο....ναιαχ ναι τελικα την εκανα πολυ νωρις και ειμαι μεσα στο αγχος :roll::roll::roll: !!!!!!!(μου ειχαν πει οτι θα μαθω σιγουρα τα αποτελεσματα,αλλα

....... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Μολις γυρισα απο το γιατρο.Εχουμε ενα ωοθηλακιο 19 χιλ.Αυριο πρωι κανω ενεση και τεταρτη σπερματεγχυση.Δεν νομιζω να γινει κατι,παω για να παω απλα!Θα το δουμε μετα οργανωμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια αναστασια..χουανιτακι μακαρι να χεις ευχαριστα να μας πεις..εγω ειμαι στη γονιμη βδομαδα..για να δουμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλη επιτυχια να εχετε ολες σε καθε προσπαθεια που κανετε!!!!!!!!!!!σας ευχομαι συντομα να αποκτησετε το πολυποθειτο.....!!!!!!! :D:D:D:D:D:D οχι αγχος και ολα θα γινουνε,πιστεψτε με!σας το λεω γιατι και εγω δυομιση χρονια εκανα για να αποκτησω την κορουλα μου (αφου ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις [καθαρες ολες],δυο σπερματεγχυσεις, και αφου ειχαμε φτασει εν βημα πριν την εξωσωματικη [ηρθε ετσι ξαφνικα και απροσμενα])!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif] .ημουν μεσα στο αγχος και τη στεναχωρια!!!! :cry::cry::cry::cry::cry: .συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ηθελα να σας πω αυτα,για να ξερετε πως παντα υπαρχουν ελπιδες,ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ να είσαι καλά !!! ευχαριστούμε πολύ και να χαίρεσαι την κορούλα σου !!!

δεν μας κουράζεις καθόλου, ίσα ίσα μας έδωσες μεγάλη ελπίδα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια αναστασια..χουανιτακι μακαρι να χεις ευχαριστα να μας πεις..εγω ειμαι στη γονιμη βδομαδα..για να δουμε.. ;)

γιούργια !!!!!! καλό βόλι :lol::lol::lol::lol::lol:

Χουανιτάκι περιμένουμε τα ευχάριστα !!! %%-%%-:ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ να είσαι καλά !!! ευχαριστούμε πολύ και να χαίρεσαι την κορούλα σου !!!

δεν μας κουράζεις καθόλου, ίσα ίσα μας έδωσες μεγάλη ελπίδα !!!!!!

ετσι βρε merenta μου,γιατι η αληθεια ειναι πως παντα υπαρχουν ελπιδες!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

σε ευχαριστω πολυ,σου ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula2 απο οτι βλεπω δεν ειμαστε ακριβως στα ιδια...εμενα ειχε κιρσοκηλη αλλα ηταν μικρη!εσας 4 κιρσοκηλες και εφτασε τοσο μετα ε?μπραβο μεγαλη ανοδο ειχε οποτε ελπιζω οτι και εμας θα εχει ανεβει τοσο οσο χρειαζεται για να ερθει μια φυσιολογικη συλληψη.εμεις παλι προσπαθουμε 3,5 χρονια αλλα τον πρωτο χρονο ημασταν τελειως στο φλου!δεν σκεφτομαστε ακομα για εξωσωματικη δεν το εχω καν στο μυαλο μου.καποια στιγμη το σκεφτηκα γιατι νομιζα οτι δεν υπηρχε λυση αλλα τωρα που εχει κανει την επεμβαση πιστευω οτι θα μας ερθει φυσιολογικα!ενας χρονος περασε απο την επεμβαση που κανατε?ο γιατρος σου σας προτεινε για εξωσωματικη η εσυ απλα δεν μπορεις να περιμενεις πλεον?

σε καταλαβαινω πως νιωθεις ο χρονος περναει και ανυπομονεις με οποιοδηποτε τροπο να μεινεις εγκυος,μακαρι να γινει συντομα στο ευχομαι ολοψυχα!αν δεν μπορεσουμε και εμεις φυσιολογικα(που το απευχομαι) τοτε εκει θα καταληξουμε..μωρακι να αποκτησουμε θελουμε και αν ο Θεος θελει να γινει ετσι ας γινει!η κοπελα που μου τον συστησε ειναι εγκυος τωρα και αυτο με κανει να ελπιζω οτι θα ερθει και σε εμας!ειναι πολυ καλος ο γιατρος που πηγαμε και φαινεται με το αποτελεσμα.φυσικα δεν λυγιζω και δεν το βαζω κατω πιστευω πολυ οτι θα ερθει και αμα δεν ερθει φυσιολογικα τι να κανουμε θα παρουμε αλλα μετρα μετα αρκει να γινουμε γονεις!καλη επιτυχια σε οτι και αν κανετε και να με ενημερωνεις θα χαρω να μαθω οτι τα καταφερατε :):):)

αναστασια μου αντε να μαθουμε τα ευχαριστα απο σενα συντομααα!!!καλη επιτυχιααααα %%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};- μην εισαι down οτι θελει ο Θεος θα γινει ;;)

cuando τι ωραιος πελαργος ειναι αυτος? ;;);;);;):):):) τι ωραια που πεταει!!!το κουναει πολυ ομως το μωρουλι και θα το ριξει στο τελος :-p τουλαχιστον να το ριξει στο σωστο μερος ;) αντε πελαργουλη μας ελα και σε εμας :YMHUG:

ΗΛΙΑΝΝΑ ευχαριστουμε να σου ζησουν τα παιδακια σου και συντομα και με τριτο!

elina76 ας ειναι και για εμας ετσι καρπερος και να γεμισουμε μωρουλια :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι σου ευχομαι να μη σου ερθει η ατιμη για 9 μηνες!!!

αναστασια καλη επιτυχια!!!!!!

κ εγω μεθαυριο θα ειμαι στις γονιμες μερες μου.. για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ........

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΠΙΑ Κ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΣΟΥ...

ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΞΕΦΝΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΟΧΙ........

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 30 ΗΜΕΡΑ ΕΠΕΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ...ΔΕΝ ΗΡΘΕ...

ΑΛΛΑ ΤΟ CLEAR BLUE ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ

NOT PREGNANT!

TA EΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣ...25 ΜΕ 28 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΘΕΡΑ!

ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΩ?

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΕΛΠΙΖΩ!

ΑΥΤΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ........

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΠΙΑ Κ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΣΟΥ...

ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΞΕΦΝΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΟΧΙ........

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 30 ΗΜΕΡΑ ΕΠΕΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ...ΔΕΝ ΗΡΘΕ...

ΑΛΛΑ ΤΟ CLEAR BLUE ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ

NOT PREGNANT!

TA EΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣ...25 ΜΕ 28 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΘΕΡΑ!

ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΩ?

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΕΛΠΙΖΩ!

ΑΥΤΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ........

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΠΙΑ Κ ΥΠΟΤΟΝΙΚΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΣΟΥ...

ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΞΕΦΝΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΟΧΙ........

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 30 ΗΜΕΡΑ ΕΠΕΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ...ΔΕΝ ΗΡΘΕ...

ΑΛΛΑ ΤΟ CLEAR BLUE ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ

NOT PREGNANT!

TA EΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΧΑΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣ...25 ΜΕ 28 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΘΕΡΑ!

ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΛΑΘΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΩ?

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΕΛΠΙΖΩ!

ΑΥΤΑ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ!!!!

:)

Xouanitaki καλησπερα.Την εφαγα σημερις την ενεση για τα καλα.Θα δουμε αν γινει θαυμα σε 16 ημερες!Η χοριακη καμια φορα αρχιζει να ανεβαινει απο την ημερα που περιμενεις περιοδο....αλλα αυτα τα τεστ δεν ειναι να τα εμπιστευεσαι....αν δεν σου ερθει σε κανα δυο ημερουλες λεω να πας για χοριακη, κι αν δεν στο γιατρο σφαιρα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου και Αναστασία ....καλά αποτελέσματα σας εύχομαι....Όλα να σας πάνε καλά...Αναστασία μου μην είσαι τόσο απαισιόδοξη κοπέλα μου....προκαθορίζεις το αποτέλεσμα....

Rose, samantha, σία, μαρικάκι.....cuando και στα υπόλοιπο κορίτσια....τις καλησπέρες μου και μια ευχή για γρήγορα και ευχάριστα νέα......Εγώ τελικά χθες αδιαθέτησα μετά από 13 ημέρες καθυστέρησης. Τώρα θα πάω να κάνω κάποιες συμπληρωματικές εξετάσεις που μου έγραψε ο γιατρός που με είδε την Παρασκευή (και μας προσγείωσε για τα καλά) και μετά...είδομεν!!!!! Αν και είναι δύσκολη η απόφαση, έχουμε αρχίσει να το ψάχνουμε για σπερματέγχυση και για εξωσωματική. Ο γιατρός που με παρακολουθεί τόσα χρόνια και τον εμπιστεύομαι....δεν είναι της εξωσωματικής και φαντάζομαι ότι όσον αφορά στις σπερματεγχύσεις....δε θα είναι τόσο ενημερωμένος....

Ψάχνω λοιπόν να βρω έναν καλό γιατρό για να με αναλάβει....αλλά προς στιγμήν, έχω πελαγώσει....

Όποια λοιπόν από εσάς έχει εμπειρία ή έστω κάποια άποψη για γιατρό που μπορεί να με αναλάβει.....ας με ενημερώσει....Διευκρινίζω ότι είμαι από Αθήνα.....

Τα φιλιά μου σε όλες τις κοπέλες.....Πάω να ετοιμάσω φαγητό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete ego eime sto anxos exo eidi 8 meres kathisterisi kai ena arnitiko test egkimosinis.eipa na perimeno liges meres akomi kai meta na pao na kano xoriaki.ax makari na eime egkios....!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...