Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Καλησπερίζω όλες τις κοπέλες!!

Μαρικάκι μου....ξεκουράσου να χαρείς και ας σε χάσουμε για λίγο. Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα αυτή τη στιγμή για σένα.

Καλημερούδια σε όλες τις άλλες τις κοπέλες και όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα....

Αναστασία μου....με το καλό και σε σένα. Να μας φέρεις καλά μαντάτα και εσύ σε λίγο καιρό.

Ρόουζ και Σία ....το ίδιο εύχομαι και για σας. Όλες με το καλό να έχετε μια καλή εγκυμοσύνη....

Όσο για μένα....έχω απελπιστεί. Δε θα γίνω μάνα μάλλον. Πήγα εχθές για δεύτερη γνώμη σε έναν γιατρό - τηλεφωνικά μου φάνηκε καλός και συνεργάσιμος - για τον οποίο έχασα πάσα ιδέα. Ούτε ιστορικό μου πήρε, ούτε ρώτησε το παρελθόν μου, ξεπέταξε γρήγορα τις εξετάσεις τις δικές μου και του άντρα μου για να καταλήξει να μας πει....ότι έχουμε και οι δύο πρόβλημα....και δε θα συλλάβω ποτέ κανονικά.Στον υπέρηχο δεν είδε τπτ....και αποφάνθηκε ότι δεν έχω καθόλου ωάρια και ότι οι ωοθήκες μου έχουν πρόβλημα για αυτό έχω καθυστέρηση ακόμα. Να πάρω φάρμακα και ορμόνες....και να πάω πάλι να με δει....Αν με δει.....

Χίλιες φορές ο γιατρός μου, κορίτσια, κι ας έφαγε το βρίσιμο της ζωής του.....Ενδιαφέρεται για μένα....και δε θέλει να με αγχώσει. Τι να πω....δεν ξέρω...

Το βράδυ έκλαιγα συνεχώς ....Αναστάτωσα και τον άντρα μου, ο οποίος ξέσπασε και αυτός και μου είπε ότι αν δε θέλει να έρθει το παιδί, ας μην έρθει! Αρκεί να είμαι εγώ καλά....και να χαμογελάω!!

Ταράχτηκε.... Και δε θέλω να τον στεναχωρώ....

Συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο....Άλλη όρεξη δεν είχατε και εσείς Σαββατιάτικα....αλλά κάπου ήθελα και εγώ να τα πω....

Να μου είστε καλά. Πάω μια βόλτα να ηρεμήσω....γιατί όσο κάθομαι σπίτι....ταράζομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε marikaki μου ευχομαι να σου πανε ολα καλα,περιμενουμε να μαθουμε νεα σου! %%-%%-%%- Εμενα απο δευτερα ξεκιναει η μαχη των γονημων ημερων...για να δουμε.... :shock::shock:

Kardoula συγγνωμη που ρωτω,αλλα γιατι εξωσωματικη αφου εχεις ενα παιδακι; :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείτε μου έναν καλό γιατρό Δημοσίου ...να πάρω μια τελευταία γνώμη.

Ας πάω στο Νοσοκομείο και να περιμένω.....αλλά δεν ξαναπληρώνω ηλίθιους γιατρούς!!

Κάθε προσφορά δεχτή....Στείλτε μου μήνυμα όσες γνωρίζετε κάποιον καθώς και πώς μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του!!

Σας ευχαριστώ και πάλι.....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya μου όσο είσαι σε αυτήν την κατάσταση το μωράκι που τόσο λαχταράς ακόμα και να θέλει να έρθει εσύ στρεσάρεις τον οργανισμό σου και κάνεις βήματα πίσω και όχι μπροστά. Κοίτα να ηρεμήσεις λίγο τώρα γιατί έτσι θα βλέπεις τα πράγματα ποιο καθαρά. Κοίτα ''ίσως'' να είχε δίκιο, είναι απότομος όμως και σίγουρα δεν ενδιαφέρθηκε για την ψυχολογία σου που όμως είναι πολύ σημαντική!! τον απορρίπτουμε !!! :lol::lol: Μην κάνεις τον κόπο να ξαναπάς και μην χαλιέσαι με οτι σου λέει ο κάθε ένας.

Ο γιατρός μου, μου είπε οτι μετά απο τις 2 τελευταίες εξετάσεις που έχουμε να κάνουμε ίσως τελικά να χρειαστεί να βοηθήσει αυτός για να πετύχουμε εγκυμοσύνη. Μην το βλέπεις αρνητικά αν δεν υπάρχει άλλη λύση... Όσο για γιατρό.. απο που είσαι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

τανια μην απελπιζεσαι! η κακη ψυχολογια οπως λεει κ η μερεντα μονο καλο δεν κανει!!

δε σε βοηθαει σε τιποτα!!

κ να "βοηθηθει" η συλληψη δεν εγινε κ τιποτα!!! παλι θα εισαι μια μανουλα κ θα αγαπας το παιδακι σου!!

μη στεναχωριεσαι!! απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τανυα μου μην περιμενεις οτι οι γιατροι του δημοσιου θα ασχοληθουν στο λεω απο πειρα......εχω παει κ οχι απλη ξεπετα..αστα....

εγω εχω γνωρισει εναν γιατρο παρα πολυ καλο τον ξερω καλα....κ εχω μαθει τα καλυτερα απο μια φιλη που ειναι μαια.....τεσπα καποια στιγμη που θα εισαι μεσα θα σου πω....

μην στεναχωριεσαι χωρις να ειναι σιγουρα ολα αυτα....κ στην τελικη ας πας με εξωσωματικη..εισαι καλη κοπελα κ ο θεος δεν αφηνει τους καλους ανθρωπους ετσι....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μαζευτηκαμε πολλες κοπελες στην παρεα και δυσκολευομαι να σας ξεχωρισω ακομα ομως με τον καιρο που θα γνωριστουμε καλυτερα θα ειναι καλυτερα τα πραγματα :-*:-*:-*:-*:-*

tanya θελω βρε κοριτσι μου να σε ενημερωσω για να μην στεναχωριεσαι αδικα, οτι ο γιατρος που πηγες πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο σαν επιστημονας να ασχοληθεις αλλο μαζι του γιατι πολυ απλα δεν ειναι ως φαινετε γνωστης του αντικειμενου,, Στο λεω αυτο εγω που υποτιθεται οτι πηγα σε εξαιρετο γιατρο με συστασεις και δεν μπορουσε να διαβασει τις εξετασεις εμενα και του αντρα μου..... το οτι αποκαλουνται καποιοι γιατροι δεν σημαινει απαραιτητως οτι ειναι σωστοι κιολας!!!!!!!!!

κοριτσι μου για να τελειωνω πολλες κοπελες μεσα απο το φορουμ εχουν αλλαξει γιατρους, εχουν απογοητευθει και εχουν ξανα προσπαθησει με αλλους γιατρους!!!!!!!

μεσα σε αυτες ειμαι και γω κοπελα μου..

τα φιλια μου

ψαξτε το, μην στεναχωριεσαι και προπαντως μην αμπιστευτεις τον συγκεκριμενο που εβγαλε αμεσως 1 πορισμα χωρις να το ψαξει με εξετασεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα φιλεναδες....ολες καλα????Που εισαστε ολες αυτο το σκ???Παει το ντοιν ντοιν συννεφο ετσι???Περιμενω καλα νεα....αντε ας ερθει καμια στο αλλο ποστ με τον σεπτεμβρη του 2011 να μου κανει παρεα....μου λειπετεεεε...μαρικακιιι σειρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε marikaki μου ευχομαι να σου πανε ολα καλα,περιμενουμε να μαθουμε νεα σου! %%-%%-%%- Εμενα απο δευτερα ξεκιναει η μαχη των γονημων ημερων...για να δουμε.... :shock::shock:

Kardoula συγγνωμη που ρωτω,αλλα γιατι εξωσωματικη αφου εχεις ενα παιδακι; :-?:-?:-?

STA 19 MOU TO EKANA TO AGORAKI MOU GLUKIA MOU KAI PRIN 2 XRONIA XANAPANTREFTHKA!!! EIXAME PROVLHMA ME KYSTES KAI EIXA PERIODO KATHE 3 MHNES KAI EPREPE O SYZIGOS MOU NA KANEI EXEIRISI KYRSOKULHS. TWRA EPITELOUS EIMASTE OK KAI PAME GIA EXWSWMATIKH!!!!! O THEOS VOITHOS!!!!! XERW POLLES KOPELES POU EXOUN PAIDAKIA KAI DEN KANOUN DEFTERO GIA POLLA XRONIA KAI KANOUN EXWSWMATIKH !!!!!!! DEN EXEI SHMASIA!!!!!! O THEOS MONO XEREI KORITSAKI MOU TO TI THA MAS SYMVEI!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..τελευταια μερα στην ελλαδιτσα και στεναχωριεμαι λιγο..πως πανε τα κοριτσια που ειναι στην αναμονη;αντε καλα αποτελεσματα..δεν πλησιαζουν οι μερες;γιατι εχω χασει επεισοδια.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΑΦΑΝΤΕΣ ΟΛΕΣ Ε?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ...ΧΑΛΑΛΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΦΑΝΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Κ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ...

ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 28 ΗΜΕΡΕΣ,ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΜΕΡΑ!

ΕΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΝΟΩ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΑΚΙ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ...

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ...ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΕΙΣ:

ΚΑΤΑ 99% ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΤΕΣΤ, ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ 13 ΗΜΕΡΑ!

ΑΡΑ ΤΗΝ 27 ΔΗΛΑΔΗ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΔΙΑΘΕΤΗΣΩ?

ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΛΕΩ?

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΑΦΑΝΤΕΣ ΟΛΕΣ Ε?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ...ΧΑΛΑΛΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΦΑΝΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Κ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ...

ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 28 ΗΜΕΡΕΣ,ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΜΕΡΑ!

ΕΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΝΟΩ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΑΚΙ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ...

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ...ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΕΙΣ:

ΚΑΤΑ 99% ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΤΕΣΤ, ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ 13 ΗΜΕΡΑ!

ΑΡΑ ΤΗΝ 27 ΔΗΛΑΔΗ 14 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΔΙΑΘΕΤΗΣΩ?

ΛΑΘΟΣ ΤΑ ΛΕΩ?

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.... :P

Καλως το κοριτσι!!!!Ετσι οπως τα λες ειναι, απο την ημερα της ωορηξιας 14 ημερες μετα ερχεται η περιοδος αν δεν γινει συλληψη...αλλα καμια φορα παει και 16.Και ο γιατρος μου το ειπε και μου ετυχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες και ολα να πανε παντα καλα!!!!!!!!!!!!!!!! ;);) θα ηθελα να ρωτησω κατι και θα ηθελα τις γνωμες σας!!!!!!σε πεντε μερες περιμενω περιοδο,εχω ομως την υποψια (και συμπτωματα ) οτι μαλλον ειμαι εγκυος.εαν παρω να κανω ενα τεστ θα δειξει τιποτα η τζαμπα θα το παρω??????????????????ειμαιμεσα στο αγχος ολες αυτες τις ημερες γι'αυτο σας ρωταω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι λιγο νωρις για να δειξει ενα τεστ ηλιανα..καλυτερα περιμενε λιγο...ειναι πολυ νωρις..ενα πολυ ευαισθητο οπως το clearblue μπορει και να δειξει,αλλα για να μην δεις κατι αρνητικο και λυπηθεις χωρις λογο περιμενε να εχεις πιο σιγουρα αποτελεσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ηλιάννα είναι όντως λίγο νωρίς για τετσ ,αλλά όπως λέει και η cuando το clearblue είναι το πιο αξιόπιστο και μπορεί στις 3 μέρες να σου δείξει κάτι.Σε εμένα είχε δείξει αλλά μόνο το ένα από το διπλό το άλλο είχε βγει αρνητικό.Θα μπορούσε να κάνεις και μια β-χοριακή. Εγώ πάντως δεν ξανακάνω νωρίτερα τεστ κορίτσια και θα περιμένω τουλάχιστον μια εβδομάδα καθυστέρησης μετά από αυτό που πέρασα.(θα προσπαθήσω τουλάχιστον,λέμε τώρα.....!!!!!!!) :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπαπαπα οχι τεστ πριν την καθυστερηση,σου μιλαει ο master test εγκυμοσύνης που εχει κανει τα φαρμακεια πλουσια!!!! :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula2 εχει κανει επεμβαση κιρσοκηλης?αν ναι δεν εφτιαξε το σπερμα και χρειαζεται εξωσωματικη?γιατι και εμενα εχει κανει και περιμενουμε μετα το εξαμηνο να κανει εξεταση να δουμε τι εχει γινει.ευχομαι βασικα μεχρι τοτε να εχω μεινει αλλα επειδη ο νεος γιατρος μου ειπε αν δεν φτιαξει θα κοιταξουμε για εξωσωματικη και φοβηθηκα λιγο γι αυτο σε ρωταω.δεν θελω να φτασω εκει και πιστευω οτι θα μεινω συντομα αλλα με φοβισε η σκεψη οτι τελεικα δεν θα ερθει φυσιολογικα ειδα και το μηνυμα το δικο σου και λιγο επαθα ενα τραλαλα :-s:-s

κοριτσια εμενα η ωορρηξια ειχε περασει μου ειπε ο γιατρος..βεβαια το ηξερα το καταλαβα αλλα παλι δεν πιασαμε τιποτα το νιωθω.συνηθισμενη πλεον :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ηλιάννα είναι όντως λίγο νωρίς για τετσ ,αλλά όπως λέει και η cuando το clearblue είναι το πιο αξιόπιστο και μπορεί στις 3 μέρες να σου δείξει κάτι.Σε εμένα είχε δείξει αλλά μόνο το ένα από το διπλό το άλλο είχε βγει αρνητικό.Θα μπορούσε να κάνεις και μια β-χοριακή. Εγώ πάντως δεν ξανακάνω νωρίτερα τεστ κορίτσια και θα περιμένω τουλάχιστον μια εβδομάδα καθυστέρησης μετά από αυτό που πέρασα.(θα προσπαθήσω τουλάχιστον,λέμε τώρα.....!!!!!!!) :roll::lol:

mariannap μου,εχω κανει και χοριακη,την εκανα την περασμενη δευτερα και οπως ηταν λογικο δεν εδειξε κατι,βγηκε αρνητικη.αφου την εκανα τοσο νωρις ειναι δυσκολο να δειξει,ετσι μου ειπανε και με εχει φαει το αγχος και περιμενω!!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula2 εχει κανει επεμβαση κιρσοκηλης?αν ναι δεν εφτιαξε το σπερμα και χρειαζεται εξωσωματικη?γιατι και εμενα εχει κανει και περιμενουμε μετα το εξαμηνο να κανει εξεταση να δουμε τι εχει γινει.ευχομαι βασικα μεχρι τοτε να εχω μεινει αλλα επειδη ο νεος γιατρος μου ειπε αν δεν φτιαξει θα κοιταξουμε για εξωσωματικη και φοβηθηκα λιγο γι αυτο σε ρωταω.δεν θελω να φτασω εκει και πιστευω οτι θα μεινω συντομα αλλα με φοβισε η σκεψη οτι τελεικα δεν θα ερθει φυσιολογικα ειδα και το μηνυμα το δικο σου και λιγο επαθα ενα τραλαλα :-s:-s

κοριτσια εμενα η ωορρηξια ειχε περασει μου ειπε ο γιατρος..βεβαια το ηξερα το καταλαβα αλλα παλι δεν πιασαμε τιποτα το νιωθω.συνηθισμενη πλεον :(

GEIA SOU TRIANTAFULLAKI!!!! TA IDIA KAI SY VLEPW E???? ;) MHN ANYSHXEIS GLUKIA MOU H KATHE PERIPTWSH EINAI DIAFORETIKH!!! EXW FILOUS MOU POU EKANAN KURSOKULH KAI AMESWS EMEINAN EGGYOULES OI GYNAIKES TOUS!!! EMEIS KANAME TON FEVROUARIO TOU 2010 GIATI OI ANALYSEIS MAS EDEIXAN 6 EKATOM POSOTHTA SPERMATOS KAI KINITIKOTHTA 40% GIA 20 LEPTA MONO META TIPOTA!! :roll: PIGAME AMESWS SE OUROLOGO KAI MAS EIPE EIXAME 4 KYRSOKULES KAI SE SHMEIA POU ENOXLOUSAN TO SPERMA!! KANAME LOIPON THN EPEMVASH KAI MAS EIPE O GIATROS STOUS 9 MHNES DIORTWNETE NA DOUME AKRIVWS TO APOTELESMA ALLA XREIAZOTAN KATHE TREIS MHNES NA KANOUME SPERMODIAGRAMMA NA DOUME PWS PAEI!!! SIGA SIGA AFXANOTAN KAI FTASAME STOUS 9 MHNES POU TO APOTELESMA HTAN 76 EKATOM ME KINITIKOTHTA 60%!!!!!! KATHARISA KAI GW SALPIGGES KAI POLYPODES KAI KYSTES KAI AKOMA DEN EMEINA EGGYOS GI AFTO APOFASISAME NA KANOUME EXWSWMATIKH NA TELEIWNOUME!! EGW NOMIZW META APO DUO XRONIA EINAI DYSKOLO NA TO SYNEXISW ALLO FYSIOLOGIKA KAI NA VASANIZOMAI!! TWRA POU XERW OTI THA KANW THN EXWSWMATIKH EIMAI POLU XAROUMENH!!! THA KANOUME MIKROGONIMOPOIHSH POU EINAI PIO KALH METHODOS OTAN YPARXEI PROVLHMA ME TO SPERMA!!! TO THEMA EINAI OTI STA 20 EKATOM SOU LENE OI GIATROI MENEIS EGGUOS KAI ME TOSH KINITHKOTHTA KALA EIMASTAN ALLA ELA POU ENA XRONO TWRA DEN EGINE TIPOTA!!!! EPREPE NA KANOUME KATI KAI APOFASISAME OTI THA SYNEXISOUME ETSI!!!!! OTI KAI NA XREIASTEI THA TO KANW FTANEI NA KANOUME TO FASOLAKI MAS!! DEN EINAI KATI KAKO H' TO TELOS TOU KOSMOU H EXWSWMATIKH!! EINAI MIA METHODOS POU MAS VOITHA NA GINOUME OLES MANOULES KAI MAS DINEI ELPIDES!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P OPWS TA FEREI H ZWH ESY NA SAI DYNATH KAI NA MHN LYGIZEIS!!! YPOMONH KAI DEN YPARXEI GYNAIKA SHMERA POU NA MHN MPOREI NA GINEI MANOULA!!!!!!!!!!!!!!!!!! THA DEIS!!! PERASA KAI GW OLO AFTO TO ESTHIMMA KAI AKOMA AGWNIW GIATI POTE DEN XEREIS TI THA GINEI ALLA LEW PANTA OTI O THEOS XEREI TO KALO MOU KAI THA PERIMENW!!! EXEI TON LOGO TOU!!!!!!!!!!!! FILAKIA KORITSARES KAI THA GINETE MANOULES THA DEITE!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στα κοριτσάκια μου και καλή εβδομάδα!!

Σήμερα θα πάω απόγευμα στο σχολείο και είπα να μπω να δω τι μου κάνετε....

Σήμερα τελικά μετά από 12 μέρες καθυστέρησης αδιαθέτησα :evil::evil::evil: και είμαι πολύ στεναχωρημένη γιατί δεν ξέρω τι να υποθέσω για τις αιτίες αυτής της μεγάλης καθυστέρησης.

Θα κλείσω ραντεβού με τον γιατρό που με παρακολουθεί χρόνια.....για να μιλήσουμε λίγο για το θέμα της σπερματέγχυσης. Επειδή είμαι λίγο άσχετη όμως με αυτό το θέμα....θα μου πείτε όσες έχετε εμπειρία από αυτή τη διαδικασία, τι ακριβώς γίνεται;

Τι εξετάσεις πρέπει να έχουμε κάνει, εγώ και ο σύζυγος;

Παίρνω φάρμακα πιο πριν....πότε μπορώ να ξεκινήσω;

Κοστίζει αρκετά όλο αυτό;

Σίγουρα θα τα συζητήσω με το γιατρό μου όλα αυτά αλλά, πρώτα απ' όλα, θα ήθελα να πάρω μια ιδέα από εσάς που σας εμπιστεύομαι....

Φιλάκια.....

Και πολύ πολύ καλημέρα σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...