Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

Jannolino η λίστα είναι με εν δυνάμει εγκυούλες, εν δυνάμει εγκυούλες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοίτα να δείς ΣΙΑ μου εάν όλες στέλνετε τα ρούχα σας και δεν φροντίζετε να τα παραλάβετε μετά από 9 μήνες, θα βγούμε έξω απο το mammy σε λίγο και θα φτιάξουμε δικό μας site....... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marikaki afti i lista einai me eggyoules????!!!!! :roll::lol:

ax bre koritsia opws eipe i merenta eimai germania k to windows einai sta germanika!!!...sorry an sas diskolebo!tha prospathiso na ta grafo oso pio efkolodiabasta ;) ginete!!!anastasia mou kali epitixiaaaaaa!parepiptontos.....den sas prolabeno!!eimai oli mera sti doulia k to bradi de ksero pou mou pan ta 4 :lol::lol::lol:

jannolino αυτή η λίστα είναι με τις κοπέλες που θέλουν να μέινουν έγκυες και με κόκκινο αυτές που τα κατάφεραν. Μέχρι στιγμής η kiska ήταν η τυχερη της παρέας αλλά σύντομα θα ακολουθήσουν πολλές άλλες! Μαρικάκι βάλε και την jannolino μας που παιδεύεται και αυτή σαν όλες μας!

Τα χριστούγεννα την στείλαμε γράμμα και στον αγιο Βασίλη αλλά μάλλον κάπου χάθηκε στα ελληνικά ταχυδρομεία. Τώρα όμως την στείλαμε στον πελαργό μας οπότε δεν τίθεται θέμα να ξεχαστεί! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ MaDi για την υπόδειξη... νομίζα ότι είχα προσθέσει και την jannolino...τώρα είναι και η jannolino στη λιστούλα μας. Μήπως έχω ξεχάσει καμιά άλλη;;; :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ,άντε βάλτε και εμένα στη λίστα αφού μπαίνουν και άλλα κορίτσια που έχουν ήδη ένα παιδάκι.Νόμιζα ότι ήταν καθαρά για κοπέλες που δεν έχουν άλλα παιδάκια.Να σας κάνω μια ερωτησούλα; Μετά από την βιοχημική (δεν είμαι βέβαιη 100% αν ήταν) μπορώ να συνεχίσω της προσπάθειες κανονικά αυτό τον μήνα ή πρέπει να προσέχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά, mariannap, έτσι ξεκίνησε το πόστ. Για κοπελιές που δεν έχουν γίνει μανούλες ακόμα, αλλά αφού και εσείς οι μανούλες θέλετε να μπείτε στη λίστα μας, είσαστε ευπρόσδεκτες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Που ξέρεις, επειδή είσαστε ήδη μανούλες, μπορεί να μας φέρετε γούρι... ;);););););););)

Όσο για την βιοχημική, μπορείς να συνεχίσεις κανονικά τις προσπάθειες, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να σας φέρουμε και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα.Να σας ζητήσω και κάτι άλλο .Μήπως ξέρετε κανέναν καλό γυναικολόγο στην Αθήνα αλλά του Δημοσίου.Δεν με διαφέρει να πάω είτε να στηθώ είτε να πάω να πληρώσω απογευματινό ραντεβού απλά δεν αντέχω άλλο των ιδιωτικών που μας βλέπουν σαν πορτοφόλια και μας βάζουν άσκοπα σε ταλαιπωρίες ,επικίνδυνες για την υγείας μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς, εγώ δεν γνωρίζω κανέναν και δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό... Θα πρέπει να απαντήσει κάποια απο τις άλλες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ,άντε βάλτε και εμένα στη λίστα αφού μπαίνουν και άλλα κορίτσια που έχουν ήδη ένα παιδάκι.Νόμιζα ότι ήταν καθαρά για κοπέλες που δεν έχουν άλλα παιδάκια.Να σας κάνω μια ερωτησούλα; Μετά από την βιοχημική (δεν είμαι βέβαιη 100% αν ήταν) μπορώ να συνεχίσω της προσπάθειες κανονικά αυτό τον μήνα ή πρέπει να προσέχω.

Δεν θα πρέπει να κάνεις προσπάθειες αυτό το μήνα ... αλλά μόνο υπερπροσπάθειες!!! :lol::lol::lol: Δώστου να καταλάβει mariannap δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα απολύτως!!!

Στη λίστα μας όλες οι καλες χωράνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε τα γραψατε ολα αυτα τρεχω να σας προλαβω :lol::lol:

καλως ορισατε κοριτσια στην λιστα μας και με το καλο ευχομαι συντομα για το δευτερο σπορακι!

πιστευω να μας φερετε γουρι και να ερθουμε και εμεις στην θεση σας :)

σημερα πηγα γυναικολογο ολα καλα μου ειπε.πολυ καλος ανθρωπος δεν ειχα ξαναπαει!του ειπα και τα δικα μας και ειπε αν δεν φτιαξει το σπερμα θα χρειαστε εξωσωματικη μαλλον :( ας ελπισουμε οτι δεν θα φτασω μεχρι εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να σας φέρουμε και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα.Να σας ζητήσω και κάτι άλλο .Μήπως ξέρετε κανέναν καλό γυναικολόγο στην Αθήνα αλλά του Δημοσίου.Δεν με διαφέρει να πάω είτε να στηθώ είτε να πάω να πληρώσω απογευματινό ραντεβού απλά δεν αντέχω άλλο των ιδιωτικών που μας βλέπουν σαν πορτοφόλια και μας βάζουν άσκοπα σε ταλαιπωρίες ,επικίνδυνες για την υγείας μας!!!!!!!

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!ΑΝ ΘΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποποοο κοριτσιααα απο το πρωι που μπηκα μεχρι τωρα 5 ποστ..δεν σας προλαβαινω..marikaki και εσυ ξαπλες εχεις?εγω σηκωθικα λιγο να μαγειρεψω μιας και αισθανομουνα καλυτερα μετα μαζεψα λιγο και εβαλα και ενα πλυντηριο και μετα ξανα ξαπλωσα γιατι με πιασαν πονοι.....μλ...κια εκανα...αλλα ημουνα καλυτερα και λεω ας κανω τπτ μην μας φανε τα μυρμυγκια....τελικα χαζομαραα δεν ξανακουνιεμαι μεχρι να κλεισς 3 μηνες....καλησπερα και σε ολες τις καινουργιες..το ποστ αυτο ειναι πολυ γουρικο και νομιζω πως ολες θα αποκατασταθητε..αντε και με ενα καλο μωρο στην κοιλια σας(πως λενε με ενα καλο γαμπρο...εε εμεις γαμπρο εχουμε...μωρο μας λειπει..χιχιχ) :D

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki γιατι νιωθεις αορατη σου εχω μιλησει πολλες φορες ;;) εγω εχω τον λογο που το λεω ;)

μακαρι το σ/κ να μην ερθει η κυρια αλλα το σπορακι και απο βδομαδα να κανεις τεστ και να ειναι θετικοτατο :):) περιμενουμε νεα σου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια όσο πάει η λίστα μεγαλώνει, για να κάνουμε κάτι ;);)

καλά βρε kiska να προσέχεις δεν είπαμε ;

Ροουζ μακάρι να μην χρειαστεί να φτάσετε στην εξωσωματική και τα σποράκια σας να γίνουν γρήγορα καλά και δυνατά !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiska θα σε μαλώσουμε!!!!!!Δεν πρέπει να κάνεις τίποτα, μου τα λέγανε και εμένα στον μικρό μου και δεν άκουγα και πέρασα 9 μήνες με προβληματάκια και μικροαποκολυσούλες συνέχεια.Οι πρώτοι 3 μήνες είναι οι σημαντικότεροι.Το ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί νιώθεις μια χαρά αλλά πρέπει.

rose μακάρι να τα καταφέρετε και να μην χρειαστεί εξωσωματικη

eleniF σου έστειλα πμ

Μαρικάκι πως νιώθεις;μακάρι να έχει γίνει το θαύμα!!!!!!!!!!!Πότε θα ξέρεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποποοο κοριτσιααα απο το πρωι που μπηκα μεχρι τωρα 5 ποστ..δεν σας προλαβαινω..marikaki και εσυ ξαπλες εχεις?εγω σηκωθικα λιγο να μαγειρεψω μιας και αισθανομουνα καλυτερα μετα μαζεψα λιγο και εβαλα και ενα πλυντηριο και μετα ξανα ξαπλωσα γιατι με πιασαν πονοι.....μλ...κια εκανα...αλλα ημουνα καλυτερα και λεω ας κανω τπτ μην μας φανε τα μυρμυγκια....τελικα χαζομαραα δεν ξανακουνιεμαι μεχρι να κλεισς 3 μηνες....καλησπερα και σε ολες τις καινουργιες..το ποστ αυτο ειναι πολυ γουρικο και νομιζω πως ολες θα αποκατασταθητε..αντε και με ενα καλο μωρο στην κοιλια σας(πως λενε με ενα καλο γαμπρο...εε εμεις γαμπρο εχουμε...μωρο μας λειπει..χιχιχ) :D

φιλακιαααα

ouuufff!!sxolasa koritsia!epitelous! :shock:

kiska mou de kserw gia pio logo ksaplonis alla gia na se malonoun ta koritsia kati tha kseroun!!!k ego ekana teties blakies!ee morw k ligi skoni dn eblapse pote kanenan! :D

ax ime tora k ego sti lista??yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:ymapplause::-p

loipon koritsia prepei na estiasoume oles sti lista gia na mas ferei gouri!!!!ego ton allon mina tha kano k afxeleo sto spiti k sto magazi giati ola pan kata diaolou k meta eksosomatiki!!!opoia theli na grapso k to onomataki tis as mou to pi k ego tha to grapso ;)

ante kali mas epitixiaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego ton allon mina tha kano k afxeleo sto spiti k sto magazi giati ola pan kata diaolou k meta eksosomatiki!!!opoia theli na grapso k to onomataki tis as mou to pi k ego tha to grapso ;)

ante kali mas epitixiaaaaaaaaaaaaaaaa

Αν το θυμηθείς κοπέλα μου γράψε και τα ονόματα: Αναστασία και Γρηγόρης

Εύχομαι μετά το ευχέλαιο να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιαίστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeeeeeeeeee moni mou me afisate....???sa de ntrepeste!!gia na mpo pali abrio bradi k na diabazo 10 selides katebata gia mpo pali sto thema.. :lol::lol: an einai i moira mouuuuuuuu...sakatemeeeeeeeniiiiiiii :lol::? EGO THA IME TO EPOMENO GREEK IDOL!!! :o xaxaxa!!kalinyxta koritsares......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το θυμηθείς κοπέλα μου γράψε και τα ονόματα: Αναστασία και Γρηγόρης

Εύχομαι μετά το ευχέλαιο να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιαίστατο μωράκι!

elifthiiiiii!! :) makari meta apo afto na piasoume ooooles ta sporakia mas!!!ta simiono MaDi mou!!!tha ta grapso

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA !!!!! WRAIA PAREOULLA EXETE EDW!!!!!! PRWTH FORA MPAINW SE AFTH THN SYZHTHSH!!!!! STON AGWNA KAI SEIS E?????????? EGW KANW TO MAKRY PROTOKOLO GIA THN PRWTH MOU EXWSWMATIKOULA!!!!! EXW 11 ETWN GIO ALLA THELW AKOMA ENA :P EFXOMAI SE OLES NA GINETE MANOULES KAI OTI XREIASTEITE EIMAI EDW GIA SAS :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap στις 27/1 είναι προγραμματισμένο να κάνω χοριακή.

κίσκα, φρόνιμα είπαμε, μην πάθεις κανένα απρόοπτο. Ξάπλες και πάλι ξάπλες...

Γειά σου καρδούλα, να χαίρεσαι τον γιόκα σου!!!

Συγνώμη κορίτσια που δεν θα γράφω συχνά, αλλά θα σας διαβάζω κάθε μέρα. Ο ώμος μου με πεθαίνει στο πονο...

Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...