Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

κορίτσια έρχομαι απο το νοσοκομείο, σήμερα ο μπέμπης είχε το πουλί του σηκωμένο :lol::lol::lol::lol:

δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ εφοδιάστηκα με μάσκα οξυγόνου :lol::lol::lol::-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ορίστε και το σουτιέν μάσκα οξυγόνου για έκτακτες πορδές.

Να, το κάνω παρουσίαση, είναι δική μου πατέντα και αυτή είμαι εγώ :lol::lol::lol: τον άλλων τον βρήκα αγαθιάρη και τον έβαλα να κάνει την γλάστρα για την παρουσίαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia apo aurio perimenw periodo..alla kati periergo simvainei autes tis meres

edw kai 2-3 meres...mporei na mirisw kati kai na anagouliasw...as poume mirizw glyko koutaliou fraoula pou alles fores to etrwga san trellh kai anagouliazw...mirizw gala kai anagouliazw ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΡΔΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ????????????? ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ.................

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΡΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΓΕΙΑ ΑΛΛΟΥ .......................... ΕΝΑΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ...................ΑΛΛΟΥ ΑΥΤΑ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΟΜΑΤΙΖΕΣΑΙ......... ΞΕΧΝΑ ΟΤΙ ΗΞΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΟΥ ΟΧΙ ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ..........................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia...polla diabasa...liga katalaba :?

katarxin na efxithw ta kalytera gia oles mas!!!elpizw to 2011 na ferei polla ygies mwrakia!!thelw na rwtisw kati k xwris pareksigisi!exw grapsei 2-3 fores se afto to thema(dn thymamai omws an itan to nu.1 i to nu.2 :( )xwris antapokrisi k ithela na mathw....synxwreste me bre koritsia k mi me pareksigisete an afto to thema yparxei gia kapoies sygkekrimenes kopeles pou einai mia "pareoula" !!!sto allo thema apantisa k egw k meta eida edw o ntoros pou ginete!!!mporeite ligo na me diafwtisete???an sas einai efkolo!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααααααα!!!Καλα οταν λειπω βλεπετε ταινιες χωρις εμενα? :evil::lol::lol:

Ρε Σια πάλι αρχισες να κερνας τον κόσμο?Δεν σου είπα να βαλεις ταπα?Θα μας μεινει καμια στα χερια και θα ειναι και εγκυος και θα εχει και αναγουλες και δεν θα μπορει να τρωει γλυκο φραουλα μετα!!! :lol::lol:

Πηγα κι εγω χθες στο γιατρο...ενα ωοθηλακιο 12,5 χιλ και αλλα 2 μικρα ειναι ομως ουτε τα δωσαμε σημασια....τελευταια προσπαθεια λοιπον με σπερματεγχυση και ο Θεος βοηθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΑΣ ΑΛΛΟ!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΞΩΦΑΛΤΣΟ...

ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ''ΠΑΡΤΗ'' ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ?

Η ΔΕΝ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ....ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

ελπιζω να μην γινετε κ σημερα τις κλανιας εδω......για συμμαζευτειτε λιγουλακι.....κ καντε υπερπροσπαθειες για νινι....για μπρος θα σας προλαβω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti eidous groupaki einai loipon afto??? :?

mallon gia sygkekrimenes kopeles!!

na eiste kala k oti potheite..

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ .......... ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ.......ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΝΟΕΙΣ ΑΥΤΟ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου του γιου μου του αρεσε το avatar σου...μου λεει τωρα τι ειναι αυτο που παει πανω κατω?του λεω ενα κοκορακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου του γιου μου του αρεσε το avatar σου...μου λεει τωρα τι ειναι αυτο που παει πανω κατω?του λεω ενα κοκορακι.....

ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΤΟΤΥΠΗΣΩ :lol::lol::lol::lol:

ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ??? ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ευτυχως...η πλακα ποια ειναι?ο πονος ελλατωθηκε απο την ημερα που πηγα στο νοσοκομειο....φοβηθηκα :lol: δεν μπαινω χειρουργειο με τιποτα...που να χτυπιουντε ολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaa ti vlepw??olo skwfaltsa pordes kai kefia....etsi na anevenoume giati egw exw pesei...marikaki kala??perimenw newssss...egw koritsia exw sispaseis sti mitra..stin arxi eperna mono magnisio,twra mou edwse utrogestan ton 100 kai ama den perasei tha parw ton 200,mou eipe akinisia kai ksapla,,afiste exw stenaxwrethi,,den ta eixa afta stin prwti egymosini kai skeftome bas kai ekana kati egw..alla re koritsia apo tin wra tis silipsis..peripou leme twra,eixa tetious ponous,mono pou twra einai pio dinatoi..den borw oute 2 vimata na kanw xwris na me piasei ponos...ouf sorry an sas kourasa..perimenw kala nea apo oles.filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες ειχαμε παει παιδαιτρο με τον μικρο για εμβολιο....πρωτη φορα εκανα εδω στην ροδο...εντωμεταξυ καθε φορα που καναμε στην αθηνα στον παιδιατρο μας του ελεγα γυρισε αγαπη μου απο την αλλη κ η μαμα θα σου κανει το εμβολιο....γυρναγε που λες το μικρο μου εκανε ο γιατρος το εμβολιο κ του ελεγα εγω..σε ποναω οχι μου απαντουσε.....ολα καλα...δεν πρηστικε ποτε το χερι κ ηταν ολα καλα...χτες που καναμε εδω ακολουθησαμε την ιδια την διαδιακασια...του παταει ο γιατρος το εμβολιο κ του το εκανε σε χρονο dt....κοκκινισε το χερι πρηστικε...επειδη πηγε γρηγορα το φαρμακα...ενας πανικος χτες..δεν μπορουσα να τον ακουμπησω καθολου...εντωμεταξυ εγω εκανα κ την βλακεια να δωσω το αριστερο χερακι..κ ο κακομοιρης ειναι αριστεροχερος....που να φανταστω η γυναικα την εξελιξη.....ευτυχως ειχα αλουμινονερο κ του εκανα χτες κομπρεσες κ ανακουφιστηκε το καμαρι μου...κ μου λεει μετα δεν μου το εκανε καλα το εμβολιο...στην αθηνα το εκανες καλα....του λεω να σου το κανει την επομενη ο γιατρος...οχι μου λεει εσυ κ ας με πονεσες.... :lol: σημερα δν ποναει....αχ το παλικαρι μου.....

μαρικακι μου ολα καλα να πανει σημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μου λεει μετα δεν μου το εκανε καλα το εμβολιο...στην αθηνα το εκανες καλα....του λεω να σου το κανει την επομενη ο γιατρος...οχι μου λεει εσυ κ ας με πονεσες.... :lol: σημερα δν ποναει....αχ το παλικαρι μου.....

μαρικακι μου ολα καλα να πανει σημερα.....

:lol::lol::lol: εσύ και ας με πονέσεις !! η ψυχούλα μου !!!!

kiska όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου, να προσέχεις και να μην κάνεις τίποτα !! επιτρέπετε το κλάσιμο :lol::lol:

jannolino δεν παίζει κοπέλα μου κανένα γκρουπάκι, απλά έπεσες στην περίπτωση αυτές τις μέρες με τα ξόφαλτσα :lol::lol:

Αναστασία με το καλό !!!!!

κανένα νέο απο το Μαρικάκι μας ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σήμερα κάναμε την εμβρυομεταφορά. Μου τοποθέτησαν 1 καλό ωάριο και 2 πολύ τεμπέλικα... Ο Θεός βοηθός τώρα... η επιστήμη ό,τι ήταν να κάνει το έκανε... από εδώ και μπρος αναλαμβάνει Άλλος...

Αναστασούλα προχώρα με το ένα ωάριο, δυνατά με τσαμπουκά!!! Μόνο μην ξεπεράσεις χρόνο με τα clomiphene γιατί βλάπτουν...

Κίσκα κάνε ό,τι σου λέει ο γιατρός και να μην ξεχνάς τα utrogestan. Είναι πολύ σημαντικό να τα βάζεις σύμφωνα με τις οδηγίες σου. Κουράγιο, υπομονή και ψυχραιμία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και η μήτρα σου να σταματήσει τις συσπάσεις.

jannolino μην εγκαταλείπεις την παρεούλα μας. Σε θέλουμε μαζί μας, γιατί όλες έχουμε κοινούς στόχους, κοινές αγωνίες και κοινές ελπίδες. Σε φιλώ γλυκά και ελπίζω να μας γράψεις τα νέα σου :-*:-*:-*:-*

Πάω να ξαπλώσω τώρα και θα σας ξαναδιαβάσω το βράδυ. Σας φιλώ όλες και προσευχηθείτε για μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...