Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

καλά ε ! ούτε που το πρόσεξα rose οτι το πουλί είναι γκαβό

και λέω τόσο καιρό γιατί δεν βρίσκει τον δρόμο... φαντάζεσαι να έπρεπε να πάει και στο Αμέρικα ;;; και μια που μιλάμε για πουλιά ρε συ rose, τι θα γίνει θα δούμε και κανένα άλλο πουλί, περιμένουμε πότε θα σαπίσουν τα άχυρα ;;; δλδ ποτέ ; [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμ βρε μερεντουλα γκαβο ηταν σε ξεγελασε και το πηρες :lol::lol: δωστο πισω να στο αλλαξουν με ενα αξιοπρεπεστατο πουλι για να παει και Αμερικα ;)

ποιο αλλο πουλι εννοεις :-?? του δικου σου μηπως? 8-} γιατι καλε δεν το βλεπεις? =p~ για βαλτον κατω καντον να μην παρει ανασα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε του δικού μου, το βλέπω συχνά αυτό..

το αγόρι λέω που ποζάρει με τον χριστουγεννιάτικο σκούφο και τα άχυρα, τους 30 κοιλιακούς... ;)

λες αν γυρίσω ανάποδα το λάπι τόπι μου να πέσουν τα άχυρα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)) καλα μερεντουλα πεθανα στο γελιο.η χαζη δεν καταλαβα για ποιο πουλι εννοουσες =))=))=)) καλα βρε μετρησες και του κοιλιακους? :)):)):)) εχω λιωσει στο γελιο σου λεω =))=))=))

εμ γιατι τον εχω αφησει ακομα και δεν τον εβγαλα λες?για οσες θελουν να δουν και περιεχομενο να γυριζουν το λαπτοπ τους και να πεσουν τα αχυρα :lol::lol::lol:=))=))=))=)) εγω συνεχεια αναποδα το εχω ετσι σας γραφω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e29f.jpg

Μαρικάκι ο πελαργός τελικά είναι γκαβός και για αυτό το στέλνω με το ταχυδρομείο..

ξέρω δεν είναι παραδοσιακός ο τρόπος αυτός αλλά για σιγουριά, ξέρεις...

rose το κανόνισα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανένα σπίρτο ρε κορίτσια να κάψουμε τα άχυρα!

Πιστεύω θα αξίζει τον κόπο [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif]

Μαρικάκι μήπως να αλάξεις την φωτο του πουλιού και να βάλεις καμιά δυμετρη θυληκιά πελαργίνα να του βγουν τα μάτια έξω του πελαργού; Να δεις για πότε θα τρέξει και θα σου έρθει! [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μερεντουλα εγραψες :-bd:lol::lol::lol: εμεις την σιγουρια θελουμε και οχι τον τροπο αρα πιστευω οτι τωρα επιτελους θα φτασει.μαρικακι για ανοιξε το γραμματοκιβωτιο σου αυτες τις μερες θα εχεις ενα κοριτσιστικο μωρο :lol::lol::lol::lol::lol:

madi γυρνα το λαπτοπ σου αναποδα ετσι γραφω και εγω :lol::lol: μετα να δεις πραμα :-o:-o

να σαι καλα μερεντουλα με εκανες και γελασα :) παω για νανι αυριο ειμαι πρωινη :-*:-*:-* καληνυχτα κοριτσια @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΒΡΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!

ΑΚΡΩΣ ΑΝΕΒΑΣΤΗΚΕΣ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ????

ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ???

:P

ΑΝΤΕ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙΣ!!

ΣΤΑΜΑΤΑ!!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!!

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΗΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΤΕ!

ΕΦΟΔΙΑΣΤΕΙΤΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ......

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλή χρονιά!Εύχομαι αυτός ο χρόνος να σας φέρει ό,τι ποθεί η καρδούλα σας!Ένα παιδάκι!!!!Σας διαβάζω εδώ κ 3 μήνες κ περιμένω κι εγώ με αγωνία να ακούσω κάποια θετική ανακοίνωση.Θα ''εισβάλω'' για λίγο στο θέμα σας κ να με συγχωρήσετε!Έχω ξεχωρίσει 2-3 κοπέλες,τις marikaki 27, anastasia32 k Sia.Ας με συγχωρήσουν οι υπόλοιπες ε?Δεν ξέρω πως μου έχουν ''κατσει'' έτσι οι τρεις αυτές κοπέλες,ειδικά το marikaki 27...τελοσπάντων.Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην ταλαιπωρείστε αλλο κ για όλες σας να είναι η τελευταία αγωνία που θα περασετε.Ενιωσα την ανάγκη να σας το πω...Έχετε όλες τις καλύτερες ευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλή χρονιά!Εύχομαι αυτός ο χρόνος να σας φέρει ό,τι ποθεί η καρδούλα σας!Ένα παιδάκι!!!!Σας διαβάζω εδώ κ 3 μήνες κ περιμένω κι εγώ με αγωνία να ακούσω κάποια θετική ανακοίνωση.Θα ''εισβάλω'' για λίγο στο θέμα σας κ να με συγχωρήσετε!Έχω ξεχωρίσει 2-3 κοπέλες,τις marikaki 27, anastasia32 k Sia.Ας με συγχωρήσουν οι υπόλοιπες ε?Δεν ξέρω πως μου έχουν ''κατσει'' έτσι οι τρεις αυτές κοπέλες,ειδικά το marikaki 27...τελοσπάντων.Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην ταλαιπωρείστε αλλο κ για όλες σας να είναι η τελευταία αγωνία που θα περασετε.Ενιωσα την ανάγκη να σας το πω...Έχετε όλες τις καλύτερες ευχές μου!

Να σαι καλα ελενη μου, αλλα πιστεψε με ολες εδω μεσα περναμε τον ιδιο γολγοθα!!! ;) Εμεις ισως να ξεχωρίσαμε στα ματια σου γιατι ειμαστε μεγαλα πανηγύρια :lol::lol: Μακαρι ολες μας να αποκτισουμε μωρακια και φυσικα προτεραιοτητα εχει το μαρικακι!!!ολες μαζι θετικη ενεργειαααααααααα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα ελενη μου, αλλα πιστεψε με ολες εδω μεσα περναμε τον ιδιο γολγοθα!!! ;)

φαντάζομαι ότι είναι έτσι για όλες!Απλά τα δικά σας ονοματα μου έχουν μεινει όχι ότι δεν περνάνε δύσκολα κ οι άλλες κοπέλες!είναι αυτο το ''κλικ'' που λένε...πάντως πέρα από τις ευχές μου έχετε κ τον θαυμασμό μου για το κουράγιο κ την υπομονή που δείχνετε!τη δυναμη που έχετε κ δεν το βάζετε κατω!Ακόμη ένας λόγος που σας αξίζει να γίνετε μανούλες ειδικά όσες δεν το έχετε βιώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΑΘΑ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΑΤΕ ΕΕΕ?????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ........... ;);););););)

ΜΕΡΕΝΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ 1 ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ 1 ΜΕ ΤΟ ΠΕΛΑΡΓΟ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ P.M :)):)):)):)):))

ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ :YMHUG::YMHUG:

ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΤΣΙ?????? ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ, ΜΟΝΟ Η ΜΕΡΕΝΤΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ..........

ΓΙΑ ΣΗΚΩΘΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥΘΡΟΝΕΣ [smilie=director.gif] --ΝΤΙΒΑΝΙΑ - [smilie=director.gif] -ΚΑΡΕΚΛΕΣ -- [smilie=director.gif] -ΚΡΕΒΑΤΙΑ - [smilie=director.gif] -ΝΤΙΒΑΝΟΠΑΟΥΛΑ [smilie=director.gif] ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΣ

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΞΑΛΟΥ ΠΩΣ ΣΑΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif]

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...........

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΩ ΠΑΜΕΕΕΕΕ :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

post-5127-13873936027547_thumb.gif

post-5127-1387393602765_thumb.gif

post-5127-13873936027737_thumb.gif

post-5127-13873936027873_thumb.gif

post-5127-13873936027909_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω ενα πολυ καυτο θεμα.....να σας ρωτησω κατι?

περιοδος κ εγκυμοσυνη.....ξερετε τιποτις?

δηλαδη κατι που λεγαν παλια οτι καταλαβα οτι ηταν εγκυος στον 3ο μηνα γιατι αδιαθετουσε κανονικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω ενα πολυ καυτο θεμα.....να σας ρωτησω κατι?

περιοδος κ εγκυμοσυνη.....ξερετε τιποτις?

δηλαδη κατι που λεγαν παλια οτι καταλαβα οτι ηταν εγκυος στον 3ο μηνα γιατι αδιαθετουσε κανονικα.....

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Χρυσάνθη μου γιαυτό που λές.... η μαμά μου ήταν έγκυος σε μένα και το κατάλαβε τον 3ο μήνα, γιατί κάθε μήνα είχε περίοδο κανονικά... κάποια στιγμή την πονούσε η μέση και νόμισε ότι την πονάνε τα νεφρά και πήγε στο νοσοκομείο και της κάνανε τεστ εγκυμοσύνης και έμαθε ότι είναι έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενω να αδιαθετησω στις 15 το σαββατο...

το θεμα εχει ως εξης:

θυμοσαστε που σας ειπα οτι ειχα βιοχημικη....μια μερα καθυστερησης κανω χοριακη κ ελεγε 4...μετα απο 2 ημερες αδιαθετησα...απο τοτε εχω κανονικα συμπτωματα....στηθος τουμπανο δεν μου κανουν τα σουτιεν που λεμε, να κλαιω μεχρι κ στα κινουμενα σχεδια, κραμπες στην κοιλια υπνηλια (δεν κοιμαμαι ποτε μεσημερια κ ποτε δεν την πεφτω απο τις 23:00) κ στομαχι χαλια....

αυτο τον μηνα δεν παιζει γιατι δεν θα ηθελα να ξαναμεινω ιανουαριο οποτε προσεχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα η φιλεναδα μου, ειχε ψευτοπεριοδο και δεν το εδωσε σημασια, και προς τον 3ο μηνα εκανε τεστ γιατι ανακατευοταν και το πηρε χαμπαρι!!!Ευτυχως δεν πηγε φανταρος και να το μαθει μετα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εκανα γιατι οταν αδιαθετησα απογοητευτηκα....

μετα οπως αρχισαν αυτα τα εντονα συμπτωματα κ τωρα λεω κατι δεν παει καλα....δεν μπορω να κοιμηθω απο τις κραμπες....εγω γενικα δεν εχω πονεσει ποτε στην κοιλια...θα μου πεις για ολα υπαρχει πρωτη φορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa εγω ποτε δεν ειπα ειμαι εγκυος κατα φαντασια...να φανταστεις στην προηγουμενη εγκυμοσυνη τους ειχα γραψει οτι ειμαι πριν κανω το τεστ.....cuando rose μαζι μιλουσαμε κ τοτε... :lol: απλα συγγρατουμε να μην ξεφτιλιστω αφου αδιαθετησα.....παντως κατι δεν παει καλα....θα περιμενω μεχρι το σαββατο αν δεν αδιαθετησω θα κανω χοριακη κ θα λεει 17000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε?

Εγώ ακόμη εξαντλημένη από τα κρυώματα...δεν μου έχουν περάσει τελείως...ουφ...βαρέθηκα!

Χρυσάνθη είχες πολύ αίμα στην περίοδο?...δηλαδή...κανονική ροή ή μικρή? Το καλύτερο είναι αυτό που λες, να κάνεις μια χωριακή μετά το Σάββατο...Καλή επιτυχία :)

Elelnif, καλά είσαι? Χαθήκαμε!! Τα νινάκια καλά είναι? :)

Αναστασία καλημεράααααααααααααααα τι νέα? Κανένα πρεντίκτορ πήραμε σήμερα? (πλάκα κανω καλεεεεεεεε να γελάσουμε λίγο :D:D:D ) Αλήθεια αν πάρω εγώ τώρα που είμαι 7 μηνών τι θα δείξει???

Diosa με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Χάρηκα πολύ που είδα ότι είσαι έγκυος :):)

Marikaki, Σια και σε όλα τα κορίτσια: καλή επιτυχία και οπως λέει και η Αναστασία: Παμε γερααααααααααααααααααααααααα (ξέρει τι λέει :D:D:D )

xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...