Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ................................... ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ :lol::lol::lol::lol::lol:

post-5127-13873936026663_thumb.gif

post-5127-13873936026762_thumb.gif

post-5127-13873936026863_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ................................... ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά, μιλάμε φιλενάδα είσαι καταπληκτική!!! Και κωλοτούμπες βρήκες και σπαγγάτο... Τι να πώ; Έμεινα άναυδη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας υπερ-ευχαριστώ όλες, μέσα απο την καρδιά μου, για την συμπαράσταση και την αγάπη που μου δείχνετε ... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Εύχομαι σύντομα να κοκκινήσει η λίστα μας, με πολλές-πολλές εγκυμοσύνες...

Χρυσάνθη μου, εάν υπάρξει εκγυμοσύνη, δεν σκοπεύω να πανηγυρίσω, ούτε να το ανακοινώσω ευρύτερα με καινούργιο πόστ. Θα είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη, γιατί στα 44 1/2 τα ποσοστά επιτυχίας είναι πολύ χαμηλά. Έφαγα τα μούτρα μου δύο φορές σε ένα χρόνο και τώρα θα περιμένω μέχρι το δεύτερο τρίμηνο για να χαρώ. Υπάρχει πολύ μεγάλος κίνδυνος για τρισωμία και για σύνδρομο Down. Προχωράω βήμα-βήμα και όπου με βγάλει...

Γι'αυτό το λόγο μας είπε ο γιατρός, αυτή να είναι η τελευταία μας προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια. Εάν αποτύχουμε, πάμε για δανεικά...

Είμαι πολύ ψύχραιμη και υπομονετική. Εύχομαι να υπάρξει ένα καλό έμβρυο μέσα στα 4, που να προχωρήσει και να δώσει ένα υγιές μωρό. Αυτό παρακαλάω εδώ και 20 μήνες. Να έχουμε ένα ΥΓΙΕΣ έμβρυο, που να δώσει ένα γερό παιδάκι. Διαφορετικά, ας προσπεράσει... Θα το αντέξω και θα προχωρήσω στην επόμενη λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω προετοιμαστει φιλεναδα................... εχω και αλλα :lol::lol::lol:

δεν εχεις παραπονο ε ???????????

Θελω να σε δω αυριο :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

post-5127-138739360269_thumb.gif

post-5127-13873936026944_thumb.gif

post-5127-13873936027096_thumb.gif

post-5127-13873936027205_thumb.gif

post-5127-13873936027291_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω προετοιμαστει φιλεναδα................... εχω και αλλα :lol::lol::lol:

δεν εχεις παραπονο ε ???????????

Θελω να σε δω αυριο :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Καλά μιλάμε, πόσα εικονίδια έχεις βρεί;;;

Πρέπει να κάνω λίγο ψάξιμο κι εγώ απόψε, γιατί με έπιασες απροετοίμαστη..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά Σία έγραψες !!

Αχ βρε Μαρικάκι μου πόσο πολύ κουράγιο έχεις !! Μπράβο ρε φιλενάδα και σε ευχαριστούμε που μαζί με εσένα (τουλάχιστον εγώ) αποκτούμε πολύ περισσότερο θάρρος, κουράγιο και υπομονή να συνεχίσουμε !!

θέλω επίσης να προσθέσω οτι παρακαλώ πολύ σε κάποιες κοπέλες, χωρίς να το παρεξηγήσουν, που προσπαθούν μόνο μερικούς μήνες (κάτω των έξι μηνών) να μην γίνονται ''βαρετές''

σκεφτείτε τις κοπέλες που προσπαθούν τόσο καιρό και έχουν στο ιστορικό τους αποτυχημένες προσπάθειες ίσως και εγκυμοσύνες. Έχω περάσει και εγώ απο αυτό το στάδιο και καταλαβαίνω την αγωνία σας αλλά όλα έχουν ένα μέτρο ας μην το προσπερνάμε χωρίς να υπάρχει λόγος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί το ονειρό σου!! Πολλές κοπέλες τα έχουν καταφέρει με τα ίδια δεδομένα με εσένα! Κάνε εσύ την προσπάθειά σου και θα έρθει το νινάκι σου! :D:D:D

Αναστασίααααααααααααααα είσαι η ψυχή της παρέας! έχεις πολύ κέφι! Μπράβο σου! έτσι θέλει!!! Θα γίνεις η πιο χαρούμενη μανούλα του κόσμου!! Ετοιμάσου για την τρίτη και τυχερή προσπάθεια! ααα και μην τολμήσεις να πάρεις perdictor αυτή τη φορά :D:D:D

Χρυσανθούλι πεσμένη σε διαβάζω σήμερα....Προσπάθησε όσο μπορείς να μην σκέφτεσαι το παρελθόν αλλά το μέλλον...είναι δύσκολο, το ξέρω και τα βιώματα δύσκολα φεύγουν από μέσα μας όσο και αν θέλουμε να γυρίσουμε σελίδα...Η ζωή μας δίνει και μας παίρνει...δυστυχώς έτσι είναι...και προσπαθούμε να βρούμε κουράγιο από τα καλά...Σύντομα θα έρθει ο Μάρτιος και θα ξεκινήσουν ξανά τα όνειρα :)

Πολλά φιλιά και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

predictor?τι ειναι αυτο δεν ξερω..... :? Αμα τους τιναξω το εργοστασιο στον αερα θα δουν μετα...ουτε αυτοι δεν θα ξερουν ποια εταιρια ειχαν!!! :twisted:

Ποιος πειραξε τη merentoula να του σπασω το κεφαλι εεεε? :o:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί το ονειρό σου!! Πολλές κοπέλες τα έχουν καταφέρει με τα ίδια δεδομένα με εσένα! Κάνε εσύ την προσπάθειά σου και θα έρθει το νινάκι σου! :D :D :D

Αναστασίααααααααααααααα είσαι η ψυχή της παρέας! έχεις πολύ κέφι! Μπράβο σου! έτσι θέλει!!! Θα γίνεις η πιο χαρούμενη μανούλα του κόσμου!! Ετοιμάσου για την τρίτη και τυχερή προσπάθεια! ααα και μην τολμήσεις να πάρεις perdictor αυτή τη φορά :D :D :D

Χρυσανθούλι πεσμένη σε διαβάζω σήμερα....Προσπάθησε όσο μπορείς να μην σκέφτεσαι το παρελθόν αλλά το μέλλον...είναι δύσκολο, το ξέρω και τα βιώματα δύσκολα φεύγουν από μέσα μας όσο και αν θέλουμε να γυρίσουμε σελίδα...Η ζωή μας δίνει και μας παίρνει...δυστυχώς έτσι είναι...και προσπαθούμε να βρούμε κουράγιο από τα καλά...Σύντομα θα έρθει ο Μάρτιος και θα ξεκινήσουν ξανά τα όνειρα :)

Πολλά φιλιά και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

samantha μου αμα δεν το παιξω τρελιτσα θα λασκαρει η βιδα! :lol::lol:

Φιλακια στη μπεμπουλα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα δεν ειμαι πεσμενη απλα καμια φορα οταν σκεφτομαι γραφω αυτο που αισθανομαι..οπως εχω ξαναπει εχω βαλει Χ...ειναι σαν να μην εχει συμβει τιποτε.....

Μαρικακι μου σε νοιωθω απολυτα...εδω εγω δεν θα το πω σε κανεναν...κ αν χρειαστει να ξαναμπω χειρουργειο δεν θα μαθει κανεις τιποτε...εγω βαρεθει τους ξερολες που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα ή ακομα οτι αυτες εχουν θεους γιατρους....να μην ερθουν στην θεση μου ποτε....εσυ εχεις να ανησυχεις για το νταουν κ εγω εχω να ανησυχω για την δισχιδη ραχη κ για τις τρισωμιες γενικα....αστα να πανε....

ασχετο εχω μιλησει εδω με 3 γεννετιστες....μιλαμε τωρα για ονοματα κ σε δημοσιο κ σε ιδιωτικο....ολοι μου ειπαν βλακειες....μιλησα με εναν ιταλο γεννετιστη που τον εχει συνεργατη καποιος γιατρος εξωσωματικης γνωστος...αυτα που μου ειπε με εστειλαν αδιαβαστη.....τουλαχιστον ηξερε πραγματα.....το ποιο απλο ειναι οτι ο καρυοτυπς ενος ζευγαριου ειναι καλος....το ωαριο κ το σπερματοζωαριο μπορει να εχει προβλημα γιαυτο κανουμε γενικα προεμφυτευτικη....κ εξεταζουν το ωαριο ή κ το σπερματοζωαριο το καρυοτυπος τους...εδω μερικοι γελαγαν που το εψαχνα.....

εμεις μαρικακι εχουμε κοινα προβληματα..εσυ εισαι στην φαση που εχει σχεση η ηλικια με τα χρωμοσωμιακα κ εγω θεωρητικα ειμαι μικρη...κ ομως μου επεσε κ μενα....θελω να σου πω απλα οτι αν θελει ο θεος θα τα καταφερουμε αν δεν θελει τι να πω......υπομονη κ μακαρι να πανε ολα καλα...

εγω αν μεινω εννοειται οπως ειπα δεν θα το πω σε κανεναν....στις κοπελες εδω που θελω θα τους το πω με π.μ. κ δεν θα το μαθει κανεις αλλος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikakiiii kali epituxia kai apo emena kai mias prwti egainiasa to post afto to xrono elpizw na mas paei etsi..ti eipa kai sti merenda den fevgw apo edw ama den sas apokatastisw oles...edw tha geniisw se live sindesi...ektos kai an den thelete.....anastasiaaaa pote ksana predictor..den eides egw,2 meres prin tin anamenomeni periodo kai edikse to clearblue..koritsia simera piga kai sti giatroooo...kaname kai uperixo (i foto sto profil)den fainetai kai tpt akoma...ta toixomata eidame pou exoun paxinei ...mou edwse eksetaseis na kanw kai xoriaki alla kai sta 2 mikroviologika pou piga ginotane panikosss ouresss apo gerous kai lew siga min kastw..min kollisw kai tpt..mou edwse magnisio gia tous ponous katw xamila giati oli nuxta xthes den koimithika kai vomex siropi gia emetous...xalia leme to stomaxi...toso mowris kai omos toso xaliaaa..xathike kai egw na eimai san aftes pou mono trwne kai den katalavainoun tpt???mou eipe na ksanapaw tin alli vdomada ama thelw na to doume kala alla egw tis eipa tha paw se 2 vdomades..thelw na pigainw 2 fores to mina oxi 1000 eipame...ade me to kalo oles kai sira tora exei to marikakai..aaa twra pou evala tickeraki mipos borei na mou pei kamia pws ksanapw ekei pou to vaze giati pao tuxi to vrika??? filiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φιλενάδες, σας φιλώ και σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας... :-*:-*:-*:-*:-*

Samantha να είσαι καλά και να μου χαϊδέψεις τη μπεμπούλα :x:x:x:x

Anastasia, συμφωνώ με την Μερεντούλα για τα predictor . Αφού τα κάνεις που τα κάνεις νωρίτερα τα τέστ... διάλεξε μια ποιό αξιόπιστη μάρκα, βρε φιλενάδα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι τίποτα άλλο, λυπήσου μας, γιατί παθαίνουμε και εμείς ψυχολογικό πηγαινέλα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα, η γατούλα σου είναι τρέλα...

Και εσένα Ρόουζ, το μωράκι είναι καταπληκτικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω τα κορίτσια....Καλή χρονιά και πολλές εγκυμοσύνες να έχουμε!!! :P:P:P

Είμαι χαρούμενη γιατί διαβάζω τα νέα σας και βλέπω ότι έχουμε πάρει μπρος και σιγά σιγά ανακοινώνονται εγκυμοσύνες....Ο νέος χρόνος μπήκε δυναμικά για κάποιες από εμάς εδώ στο φόρουμ...Γερές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε!!!

Όσο για μας τις υπόλοιπες....θα έρθει πού θα πάει;

Χάθηκα είναι η αλήθεια για αρκετό καιρό αλλά έτρεχα με εξετάσεις και όλα τα σχετικά...Κάποιες από εσάς γνωρίζετε αρκετά πράγματα για την περίπτωσή μου....Προς το παρόν έχω καθυστέρηση.....και δεν ξέρω τι να κάνω....

Αναστασία μου δεν κάνεις ένα predictor και για μένα..... :lol::lol::lol::lol::lol: ;

Εγώ δε νιώθω άνετα ούτε με τεστ εγκυμοσύνης ούτε με χοριακές....Την Παρασκευή θα πάω στο γιατρό μου μήπως και με διαφωτίσει και βρούμε τι φταίει (αν δεν είμαι έγκυος). Δε μου έχει ξανασυμβεί να μη μου έρθει καθόλου η ακατονόμαστη....ούτε στο ελάχιστο και τα έχω παίξει....

Μαρικάκι μου.....το τι νιώθω και το τι αισθάνομαι πιστεύω πως το έχεις καταλάβει....

Χρυσάνθη μου....κούκλα μου....θέλω μέσα από τα μηνύματά σου να χαμογελάς και να αισθάνεσαι καλά....Μια νέα χρονιά έχει έρθει και σίγουρα - το πιστεύω- μας επιφυλάσσει εκπλήξεις....καλές....Άφησε το παρελθόν και ό,τι έχει συμβεί και προχώρα....Έχεις ένα μικρό άγγελο εξάλλου στο πλάι σου που θέλει να σε βλέπει χαρούμενη....τα παιδιά να ξέρεις διαισθάνονται πολλά πράγματα ακόμα και αν δεν τα εξωτερικεύουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya μου αν ειναι να μαθουμε τι σου συμβαινει πολυ ευχαριστως να κανω ενα τεστακι για σενα :lol::lol:

Ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου ηδη και να σας λυθει η απορια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως οταν με το καλο μεινω εγκυος θα παω να παρω ενα διπλο να δω πως το δειχνει ετσι να μου φυγει το άχτι!!! :twisted:

να το κάνεις όταν θα κλείσεις τον 3ο μήνα όμως σε παρακαλώ γιατί μόνο τότε θα δίξει οτι είσαι έγκυος.. :lol::lol::lol:

ποιο κορίτσι είναι η ακριβώς αντίθετη έκδοση της Αναστασία ; η tanya :lol:

κάνε κανένα τεστ να μας φύγει η αγωνία γιατί θα κάνει η Αναστασία κανένα της γνωστής εταιρίας..

tanya μου καλή επιτυχία κορίτσι μου !!!! άντε να φεύγεις και εσύ απο την λίστα !!!

ΣΊΑΑΑΑΑΑΑΑ !! που είσαι καλέ !! κάνε κάτι καλό γιατί θα μας πάρει απο κάτω 8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια δεν σας προλαβαινω :-p

αυτο που μου αρεσει που κανουν οι περισσοτερες ειναι η θα τρεχουν να παιρνουν τεστ πριν την αναμενομενη μερα περιοδου η θα υπαρχει καθυστερηση και δεν θα παιρνουν καν γιατι φοβουνται το αποτελεσμα :)):)):)) το φυσιολογικο δεν γινεται να υπαρχει?λεω εγω τωρα... :-p

tanya ευχομαι το μικρουλι σου να ειναι ηδη στην κοιλιτσα σου.περιμενουμε νεα σου!

τι υπεροχες φωτο ειναι αυτες βρε ΣΙΑ :)):)):-bd:-bd

σε ευχαριστω μαρικακι για το μωρακι μου ειναι οντως πολυ καλο ;;) και σενα το πουλι σου μου αρεσει γιατι ειναι χοντρουλικο και καμαρωτο =p~ αλλα δεν μας εχει πει τι ειδους πουλι ειναι? =))=))=))

βρε μερεντουλα αυτος ο πελαργος σου τον βλεπω αυτες τις μερες κουβαλει το μικρουλι και δυσκολευεται,δεν του λες να το αφησει επιτελους εκει που πρεπει..πανω στην μαρικακι πες του να προσγειωθει ειναι το δικο της ;) παντος εχει ενα "ματι",κυριολεκτικα ομως :)):)) ,τα εχει φτυσει τελειος :)):)) φαινεται ειναι βαρυ το μωρο και πεταει τοσες μερες γυρω γυρω σαν χανος =))=)) δεν βλεπει πια που πρεπει να το αφησει αν ειναι δυνατον X( αλλα θα μου πειτε που να δει ενα ματι εχει :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...