Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando αν είχα πνευματικά δικαιώματα θα σου έλεγα να χαίρεσαι το γατούλη βλέποντας το μόνο απο το avatar μου :lol::lol::lol:

georgi79 δυστυχώς το ποιες αξίζουν να γίνουν ή όχι μανούλες δεν είναι στο δικό μας χέρι και ''ευτυχώς'' ΑΝ και τα πράγματα για εμάς εδώ δεν είναι όπως τα περιμέναμε, μάθαμε να έχουμε υπομονή και σίγουρα θα εκτιμήσουμε κάποια πράγματα περισσότερο. Το άγχος είναι κάτι που δεν μπορείς να το αποφύγεις μετά απο κάποιο διάστημα προσπαθειών και ευτυχώς δεν το έχεις ζήσει !! και ούτε να το ζήσεις !!

όσο για την περίοδο εμείς θέλουμε να αδιαφορήσουμε αλλά αυτή.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

που είστε ;;

μόνη μου έμεινα [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς το ποιες αξίζουν να γίνουν ή όχι μανούλες δεν είναι στο δικό μας χέρι και ''ευτυχώς'' ΑΝ και τα πράγματα για εμάς εδώ δεν είναι όπως τα περιμέναμε, μάθαμε να έχουμε υπομονή και σίγουρα θα εκτιμήσουμε κάποια πράγματα περισσότερο. Το άγχος είναι κάτι που δεν μπορείς να το αποφύγεις μετά απο κάποιο διάστημα προσπαθειών και ευτυχώς δεν το έχεις ζήσει !! και ούτε να το ζήσεις !!

όσο για την περίοδο εμείς θέλουμε να αδιαφορήσουμε αλλά αυτή.. :lol::lol::lol:

Merenta μου και εγώ το πιστεύω ότι όταν με το καλό θα μας έρθει το μωράκι μας (γιατι θα μας έρθει δεν τιθεται θέμα) θα το εκτιμήσουμε πολύ περισσότερο από άλλες κοπέλες που τα θεωρούν όλα δεδομενα στη ζωη. Και θέλω να ελπίζω ότι θα είμαστε και καλύτερες μητέρες με περισσοτερη υπομονή και όρεξη.

Και αυτό το πράγμα που ακούω συνεχώς το ''μη το σκέφτεσαι'' ... πως να μη το σκέφτεσαι όταν το θέλεις τόσο πολύ. :-w Είναι σαν να κάνεις δίαιτα, να πεινάς και να σου λέει ένας αδύνατος έλα μωρέ μη σκέφτεσαι το φαγητό και να δεις που θα αδυνατήσεις. Πως να μη σκέφτεσαι το φαγητό όταν πεινάς και όλοι γύρω σου απολαμβάνουν το φαγήτο τους! :-??:-??:-??:-??

%-(%-(%-(%-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ενα μεγαλο ευχαριστω ειδα μεγαλη κινητικοτητα σημερα..........

φαγαμε ενα πολυ μεγαλο χαστουκι σημερα ομως το παλευουμε

υπαρχουν εδω φιλιες αναντικαστατες καλυτερες,,, και απο δικους σου ανθρωπους!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν τολμησα να μιλησω για ολα αυτα ουτε στους γονεις μου ,,,,,, τι να πω ....τι θα ελεγα σημερα??????????????????????????

να στηριξω τον αντρα μου που ειναι χαλια επιδει δεν γνωριζει ???????????

επιδει δεν εχει την υποστηριξη που εχω εχω εδω στο φορουμ??????

σε ολες εκεινες που ειναι τυχερες απο το θεο

θα ηθελα να παρακαλεσω να ειναι ποιο προσεκτικες στις δηλωσεις τους για εμας που παλευουμαι εδω και καιρο να γεινουμε μανουλες ...............

και να μην προσπαθουν να το παιξουνε ουτε γιατροι ουτε ειδικοι επιδει εχουνε παιδι διοτι η καθε κοπελα εχει τα δικα της θεματα........

τωρα το γεγονος οτι εχω αιμα στην μητρα ενδεχομενως να ειναι στην καλυτερη των περιπτωσεων περιοδος και ενδεχομενως μπορει να ειναι και κατι που θα πρεπει να αφαιρεθει....... οτι και αν ειναι αυτο......

συνεπως στις καινουργιες κοπελες να ειναι ποιο προσεκτικες σε οτι ρωτανε!!!!!!

συγνωμη αλλα με εχει εκνευρισει παρα πολυ μια δηλωση καινουργιας κοπελας στο φορουμ ............

εαν εισαι γιατρος θα αποδεχτω την

λογικη σου και θα κανω αυτα που που θα μου πεις ομως σε παρακαλω μην το παιζεις γιατρος......................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia mou min xaliesai me tetoia tora....me to ti leei o kathenas..iparxoun pio simantika pragmata..proexei i igeia sou,euxomai na min einai tipota kai na teleiosoun sintoma ola auta..kouragio exeis apo oles mas...ipomoni kai euxes sou stelnoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου ΣΙΑ μην επιρρεάζεσαι απο τα σχόλια κοριτσιών που δεν έχουν ζήσει αυτό που περνάμε. Είναι φυσικό να βλέπουν τα πράγματα με άλλο μάτι. Ακόμα και εγώ, όταν πολύ καλή μου φίλη έκανε 6 εξωσωματικές για να αποκτήσει παιδί, δεν μπορούσα να καταλάβω την αγωνία της και τις δυσκολίες που περνούσε και δεν της συμπαραστάθηκα όπως έπρεπε!!! Εγώ βρισκόμουν σε άλλο πλανήτη, με τα δικά μου προβλήματα... Τώρα μπορώ να την συμπονέσω και να χαρώ πραγματικά για τον θριαμβό της...

Εσύ κοίτα την υγεία σου, ψυχική και σωματική και πολύ σύντομα θα κάνεις και την εμβρυομεταφορά, με το καλό.

Κουράγιο, φιλενάδα, όλα για μας τους ανθρώπους είναι. Δεν ξέρω γιατί θα πρέπει να περνάμε αυτόν τον Γολγοθά για να αποκτήσουμε παιδάκι, αλλά σίγουρα δεν είναι γιατί ο Θεός μας αγαπάει λιγότερο, ή γιατί θέλει να μας παιδέψει.

Κουράγιο, λοιπόν, και δύναμη, για να προσπεράσουμε με επιτυχία τα εμπόδια της ζωής.

Πολλά φιλάκια, φιλενάδα μου, και εμείς θα είμαστε εδώ για να σε στηρίξουμε και να βοηθήσουμε η μια την άλλη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.!

Σια μου μην ασχολείσαι απλα!!!Ίσως να ήταν στιγμή απερισκεψίας...όλες περνάμε τον γολγοθά μας για κάποιο λόγο.Το μωράκι θα ερθεί με τον οποιο τρόπο χρειαστεί.Είμαστε μαχητικές και δεν τα παρατάμε....όσο πίσω και να μας πάει κάτι εμεις θα δρασκελίζουμε 2 βήματα μπροστά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pes to psemata marikaki..ki ego eixa mia fili pou eixe xilia ginaikologika provlimata..perase golgotha ki ekeini gia exosomatiki klp kai ta katafere kai ehei dio kouklakia...tote ki ego oute ixera ti simainei auto..ixera apla oti epeidi ehei tosa provlimata to kanei alla den ixera an einai epipono klp..kai sigoura den mporousa na ti nioso oso eprepe..ki ego tora ti sighairo kai to sizitame..tote to sizitousame alla de fantazomoun parolauta to megethos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta κανεις ενα μεγαλο λαθος και εγω εχω περασει μια πειροδος με αγχως που εβλεπα οτι ερχοταν και ας ειχα ενα παιδι. Στεναχωριομουνα δεν μιλαγα σε κανενα για μια- δυο μερες. Αλλα οταν ειπα στον εαυτο μου τερμα οι στεναχωριες και αδιαφορισε μετα απο 2-3 μηνες εγινε το θαυμα.

Εαν Σια ηταν για μενα που ρωτησα για το αιμα στην μητρα. Λυπαμαι που παρεξηγηθηκες καποια λογια. Εγω ρωτησα αυτο για να μαθω, γιατι εαν συμβει σε καποια φιλη μου να ξερω πως να τις συμπαρασταθω.

καλη συνεχεια σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κοριτσια δεν υπαρχουν λογοι παρεξηγησεως...απλα και η σια ειναι πιο ευαισθητη τωρα..εδω ειμαστε ολες και ενδιαφερομαστε η μια για την αλλη..και ο,τι κι αν εχουμε ζησει η καθε μια και παλι η καθε περιπτωση ειναι τοσο διαφορετικη που δεν μπορουμε να νιωσουμε 100%τι νιωθει η καθε μια..και ο γραπτος λογος μπερδευει..το σημαντικο ειναι να μπορουμε να τα πουμε και να μας ακουσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα λες, cuando μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εγώ, κορίτσια, ετοιμάζομαι να παραλάβω τον άντρα μου. Αυτή τη στιγμή προσγειώνεται στη Ζυρίχη από Βοστώνη και μετά συνεχίζει για Αθήνα. Ο καημένος θα έρθει ταλαιπωρημένος και κουρασμένος και αύριο στις 8.30 το πρωί έχουμε ωοληψία. Άντε να δούμε, τι ψάρια θα πιάσουμε;;; :?::?::?::?::?:

Δεν σας το κρύβω, ότι έχω μεγάλη αγωνία για να δω την ποιότητα των ωαρίων μου... και άν θα συνεχιστεί η εξωσωματική.

Προσευχηθείται για μας, κορίτσια, μήπως τα καταφέρουμε, γιατί αυτή θα είναι η τελευταία προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια.

Στείλτε ό,τι έχετε ευχαρίστηση... θετική ενέργεια... αισιοδοξία... πίστη... δεχόμαστε και τρύπιες κάλτσες...., παντόφλες....., κάνα σάντουιτς για μετά τη νάρκωση.... και γενικά, ό,τι σας περισσεύει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι...σου στελνω οοοοοοοοοοολη μου τη θετικη ενεργεια...θα συγκινηθω πολυ..περιμενω πως και πως να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα δεν μπορεις να φανταστεις..με το καλο να ερθει ο αντρουλης σου και να βρειτε πολλα αυγουλακια και ολα καλα να πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimeraaaaaaaa...Siaaaa mou to na sou pw oti leipamei einai ligo esu leipasai sigoura pio poli apo emas alla na ksereis oti eimaste edw na sou simbarastekomaste..to idio isxuei kai gia oles..oles gia miaaaa kai mia gia olesss...koritsia extes to vradu den imouna kala kai ponage to stomaxi eixa mia tasi gia emeto kai zalada...egw den perimenw kai oute prokite gia 9 mines,,,tin triti...pws to kserw...eeee..den andeksa kai simera ekana to testtttt...kai vgike thetikoooo amesws kiolas edikse eklaiga apo ti xara mou..telika poli gourloudiko afto to post...avrio paw sto giatroooo opws katalavenetai!!!!!pethainw apo ti xara mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KISKAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΜΠΡΑΒΟ, ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥ 2011 [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

9. kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

10. Xρυσάνθη

11. levou

12. girl84

13. marikaki27

14. Teddy_Dion

15. Maimoudaki

16. mwroudenia

17. tanya

18. litsas1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiskaaaaaaaaaaa τι ευχαριστα νεαααααααααααα!!!!!!Μπραβο κοπελα μου εσπασες το φραγμα!!!! :D Ακολουθαμε απο πισω!!!

Marikaki μου εσενα θα σου στειλω ενα σπεσιαλ περιποιημένο πακετο....φυσικα ολη τη θετικη μου ενεργεια,2 ρυζογαλα με κανελιτσα, 1 πουρο, 1 οδοντοπαστα με γευση φραουλα, 1 τριφτη και φυσικα 1 ξηλωμένο σωβρακο!!!!Ευχομαι αυριο να μας πεις τα ευχαριστα φιλεναδα θα περιμενουμε!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία το πακέτο σου Αναστασία μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Cuando μου, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, να είσαι καλά...:YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Κορίτσια, η kiska έκανε ποδαρικό!!! Αύριο περιμένουμε περισσότερα νέα kiska μου. Ελπίζω πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή και σιγά-σιγά να σε ακολουθήσουμε... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακή, μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το υγιέστατο μωράκι σου! Μπράβο και σύντομα και στα δικά μας κορίτσια. Αλήθεια πόσο καιρό προσπαθούσατε;

Μαρικάκι εύχομαι τα ωοριάκια σου να είναι τέλεια και σύντομα να ακολουθήσεις την kiska!!! Καλή επιτυχία και να σκέφτεσαι μόνο θετικά!

Σια μου φαντάζομαι ότι είσαι ακόμα σε μια κατάσταση σοκ και αυτή τη στιγμή τα βλέπεις όλα μαυρα αλλά προσπάθησε να βοηθήσεις τον εαυτό σου και να το δεις με περισσότερη δύναμη και θετική σκέψη. Οτι και αν είναι κοπέλα μου είμαι σίγουρη ότι θα το αντιμετωπίσεις και θα το ξεπεράσεις και όταν με το καλό θα κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου θα τα έχεις ξεχάσει όλα.

Και εμεις το προσπαθούμε 1 χρόνο και κάτι και ενώ ο γιατρός μου έλεγε ότι όλα ειναι καλά και ότι όλα είναι στο μυαλό μου, κάνω σαλπιγγογραφία και τελικά ανακαλύπτουμε ότι θα πρέπει να κάνω λαμπαροσκόπηση και υστεροσκόπηση για να αντιμετωπιστούν κάτι συμφύσεις. Όταν το πρωτοάκουσα νόμισα ότι τελείωσαν όλα και ότι δεν πρόκειται να μπορέσω να κάνω δικό μου παιδάκι. Πήγαμε σε άλλο γιατρό για 2η γνώμη και αυτός μου είπε τα ίδια σε ότι αφορά εμένα αλλά εκτός απο αυτά, μας είπε βλέποντας το σπερμοδιάγραμμα ότι μάλλον έχει και κυρσοκύλη ο άντρας μου οπότε μάλλον και αυτός εγχείρηση. Τώρα αφού ξεπεράσαμε το πρώτο σοκ προσπαθούμε να τα δούμε όσο πιο θετικά γίνεται τα πράγματα και πραγματικά πιστεύω ότι μπορεί να ζοριστούμε λίγο παραπάνω αλλά στο τέλος θα βγούμε νικητές και θα γίνουμε και πολύ καλύτεροι γονείς!

Εύχομαι να ξεπεραστεί το προβληματάκι σου Σια μου ότι και αν είναι, και σύντομα να γίνει και η εμφύτευση, και μετά από λίγους μήνες να είσαι αγκαλίτσα με το ή τα μωράκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου επιτελους ενα καλο νεο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

οσο για μενα θα μου περασει, τετοια ευχαριστα νεα να ακουω και τιποτα αλλο

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μαρικακι μου καλη επιτυχια να εχεις με ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΛΑ ΩΑΡΙΑΚΙΑ (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα συγχαρητήρια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες!!!!!!!!!!

Μαρικάκι εύχομαι τα ωαριάκια σου να είναι σούπερ και σύντομα να μας ανακοινώσεις και εσύ τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σία μου σου εύχομαι από εδώ και πέρα να έχεις μόνο ευχάριστα και το θεματάκι σου να ξεπεραστεί όσο το δυνατόν πιο σύντομα και πιο ανώδυνα!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...