Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Anastacia!


lena

Recommended Posts

Μπαίνω μέσα και τί να δώ????

ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ μάνα και κόρη!!!!

Φιλενάδα.....διάσημη!!!

Η συνέντευξή σου απολαυστικότατη και πολύ Αναστασένια!

Τι να σου ευχηθώ εγώ?

Να είσαι πάντα χαμογελαστή, αληθινή, χαρούμενη, ευτυχισμένη και.... όπως είσαι μην άλλάξεις τίποτα!

Αυτό που μ' αρέσει σε 'σένα είναι η ειλικρίνειά σου.

Λες πάντα αυτό που σκεύτεσαι χωρίς να κρύβεσαι πισω απ' το δάχτυλό σου! ;)

Σπάνιο στην εποχή μας.

Ότι άλλο επιθυμείς για ΄σένα και την τσαχπινούλα σου!

Σε συμπαθώ πολύ και το ξέρεις!

Συμφωνώ ... πολύ τυχερή η Άννυ που σε έχει μανούλα!

Τα φιλιά μου Θεσσαλονικιά φιλενάδα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koριτσαρες σας ευχαριστουμε πολυ!!!

Ειστε τοσο καλες!!!Μας κανετε να :blush: !!!

chri, Πωλινακι,gioupi κ Πηνελοπη(χαθηκες κοριτσακι!!)ευχομαι σπορακια στην κοιλιτσα σας!!!Να ξερετε πως θα πεταξω απο τη χαρα μου οταν μας το ανακοινωσετε!

grousi,Νανουκα κ Χρυσουλα να χαιρεστε τα αγγελουδια σας!!!! :kiss:

Ψηφος για επομενη συνεντευξη στο Αφροδιτακι(Τομα) που εχει πολλαααα να πει κ να μας "μαθει"! :)

Μιτσακι μου οι αποστασεις ειναι για να τις καλυπτουμε! ;)

Θεληση να υπαρχει! :kiss:

Θουλη...Παλι εδω? :P:)

Ελενη,Νατασουλα κ Βικυ συν-μεμεδοκοριτσα( :P:blink::cheer: ) σας ευχαριστω!Φιλια στα μωρακια σας!

Φανη κ Θεουλα(αγορακι ή κοριτσακι??) με το καλο τα εμβρυακια στην αγκαλια σας!

ΜΑΝΟυλομανουλο :kiss::kiss::kiss::kiss: !!!!

Ευη κ Κυριακη να ειστε καλα!Τις καλυτερες ευχες μου για εσας κ τα παιδακια σας!!! :)

Κατερινιω μου!!!!!Ελα ν'αγαπηθουμε νταρλινκγ!!! :P :laugh:

Ιδιαιτερη δε λεμε καποια.....αχαρακτηριστη???χαχαχαχαχα!!!

Σ'ευχαριστω φιλεναδα για ολα!!!

Φιλακια στα διμετρα ποδια(της κορης ντε!!!)!

Αμαντακι μου αγαπημενο...Παλι :blush::blush:

Ευχαριστω τα μαλα!! :P

Το καλοκαιρι η αγαπημενη σας Θεσ/νικη ειναι χαρμα!!!Κ η Χαλκιδικη ενα "τσουπ" δρομος!

Φορτωστε αμαξι κ ελατε να σας περιποιηθουμε!!! ;)

(θα το ηθελα παρα παρα πολυ! :) )

Μια τσαχπινο-αγκαλια για την πριγκιπισσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω πως είσαι πολύ τυχερή που ζεις την κάθε στιγμή με την μπεμπούλα σου+που της δίνεις τόσα πολλά αλλα είναι τυχερή και η κορούλα σου που έχει μια τόσο καλή και αφοσιωμένη μανούλα!να είστε πάντα καλά και να ζείτε πάντα όλες τις στιγμές σαν να είναι όλες ιδιαίτερες k μοναδικές!πολύ όμορφη συνέντευξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολια μου σ'ευχαριστω!Φιλακια στον πριγκηπα!!!

an-n με το καλο το μωρακι σου!!!

Υπαρχει μεγαλυτερη πολυτελεια απ'το να μπορεις(και να θελεις) να μεγαλωσεις μονη σου τα παιδια σου???

Ειμαι πραγματικα ΠΟΛΥ τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Ολια μου σ'ευχαριστω!Φιλακια στον πριγκηπα!!!

an-n με το καλο το μωρακι σου!!!

Υπαρχει μεγαλυτερη πολυτελεια απ'το να μπορεις(και να θελεις) να μεγαλωσεις μονη σου τα παιδια σου???

Ειμαι πραγματικα ΠΟΛΥ τυχερη!

παντα να εισαι τυχερη και να σου πηγαινουν ολα

με το κοριτσακι σου παντα οπως τα επιθυμεις!!

μονο να χαμογελατε...ΣΑΣ ΠΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μια κ γω..η αδελφη- συμπεθερα Εφη..τελευταια κ ευτυχως όχι καταϊδρωμενη!! :laugh:

Εγω το ηξερα για τη συνεντευξη αλλα όχι το ποτε κ το τι θα λεει..Οποτε ανοιγω εκεινη τη μερα το pc μου κ βλεπω αυτά τα γνωστα πανεμορφα κ διεισδυτικα ματια να μου χαμογελουν! δυο ζευγαρια μαλιστα!!!

Ξεκινησα πολύ ομορφα τη μερα μου…χαμογελασα κ σκεφτηκα διαφορα… :P

Εγω σε ξερω αγαπημενη..κ απ εξω κι από μεσα….Ξερω τι ποντιοκρητικια εισαι αλλα με καρδια ..μαρουλιου…! Γνωριζω το ηφαιστειο που καιει μεσα σου, το παθος σου, την ικανοτητα που εχεις να αγαπας και να δινεσαι………..οχι μονο στην κορη σου, αλλά κ στα αλλα μωρα.....Νοιαζεσαι για ολους!

Δε θα σχολιασω τη συνεντευξη μιας κ τα περισσοτερα τα ηξερα…δε θα σχολιασω το χιουμορ,την εξυπναδα γιατι ηταν ενας απ τους λογους που με οδηγησαν κοντα σου…

Μονο θα ευχηθω…πολλα ακομη τσαχπινικα μωρακια, ένα καινουριο σπιτακι ,υγεια ,αγαπη,να πετυχει ο αντρουλης σε όλα αυτά που αγωνιζεται να φτιαξει για να τον εχετε περισσοτερες ωρες κοντα σας!!

Η οικογενεια λενε ξεκιναει απ τη μαμα…κ εσυ εισαι σπουδαια μαμα….

και φοβερη φιλη..

Φιλακια αγαπημενη Μονικα..αντε τωρα κ στο life & style!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia να χαίρεσαι την οικογενειά σου και την κουκλίτσα σου και ελπίζω να μην τα λέμε μόνο στο:μωρό με αλλεργία τι τρώει η μαμά;να τα ξεπεράσουμε όλα αυτά γρήγορα,πάντως είστε κούκλες και οι δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efaκι...τι ομορφα λογια!!!Απο αγνωστους ή "γνωστους" θα ηταν ευχαριστη εκπληξη!

Απο εσενα...Βαλσαμο!!! ;)

Σ'ευχαριστω!!!Καλη μου φιλη εισαι απιθανη!!!! :kiss::kiss::kiss:

Λιναρα μου επισης καρδια μου!!!! :)

Μαρακι(να τη η Μονικα! :P ) να εισαι καλα!!!Ευχομαι καποια στιγμη να απολαυσουμε μαζι με τα μπεμπακια μας...Μακαρονια με κιμα κ τριμμενο τυρακι!(ας μας τα φτιαξει ο Σααακης :P ) ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

[

Κατερινιω μου!!!!!Ελα ν'αγαπηθουμε νταρλινκγ!!! :P :laugh:

Ιδιαιτερη δε λεμε καποια.....αχαρακτηριστη???χαχαχαχαχα!!!

Σ'ευχαριστω φιλεναδα για ολα!!!

Φιλακια στα διμετρα ποδια(της κορης ντε!!!)!

Έλα Τσαχπίνα σκέφτηκα να είμαι συγκρατημένη!Κόσμος διαβάζει!

Επαναπροσδιορίζω λοιπόν... :laugh: ''Αχαρακτήριστη ιδιορρυθμία''!(και εντός εισαγωγικών) :laugh:

Και στα δικά μου δίμετρα...συναγωνίζομαι την Τζούλια Ρόμπερτ ντε...αλλά στο πιο στρουμπουλό! :laugh: :blink: :silly:

Όσο για την αγάπη μας...

ΙΔΙΟΡΡΥΘΜΗ!!! :laugh: :cheer:;):P

:kiss::kiss::kiss:

Είσαι φοβερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου γλυκια τσαχπινομανουλα !!! :woohoo:

Εισαι τρελη για δεσιμο...παλαβη... :laugh: με εκανες και

γελασα και πρωι πρωι να βαλω τα κλαματα ... σα δε ντρεπεσαι :P :laugh: :laugh: :laugh:

Πολυ ομορφη συνεντευξη !!! :)

Σας ευχομαι να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι και με υγεια !!! Φιλακια στα μπουτακια της τσαχπινας Αννυς απο

μενα και τον Κωνσταντινο !!! :kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ. Ξεχασες να αναφερεις οτι ηταν μερα συναντησης οταν γεννουσες ... θυμασαι ??? Σε πηρα τηλεφωνο και σε ρωτησα αν

εφτασες στο Cosmos :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου γλυκια τσαχπινομανουλα !!! :woohoo:

Εισαι τρελη για δεσιμο...παλαβη... :laugh: με εκανες και

γελασα και πρωι πρωι να βαλω τα κλαματα ... σα δε ντρεπεσαι :P :laugh: :laugh: :laugh:

Πολυ ομορφη συνεντευξη !!! :)

Σας ευχομαι να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενοι και με υγεια !!! Φιλακια στα μπουτακια της τσαχπινας Αννυς απο

μενα και τον Κωνσταντινο !!! :kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ. Ξεχασες να αναφερεις οτι ηταν μερα συναντησης οταν γεννουσες ... θυμασαι ??? Σε πηρα τηλεφωνο και σε ρωτησα αν

εφτασες στο Cosmos :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαρμπι σ'ευχαριστω!Να χαιρεσαι τον κουκλο σου!

Κατερινιωωωω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ποσο μ'αρεσει που με αναγκαζεις να το δουλεψω το ρημαδι μου!!!! ;)

Ιδιορρυθμη φιλη εισαι κορυφη!!! :kiss::kiss:

Ελενη μου ναι!!!Το ξεχασα!!!!!

Εγω ειχα αλλα σχεδια εκεινη την μερα!!!!Θα πιναμε καφεδακι! :laugh: :laugh: :laugh:

Σας ευχαριστουμε Κων/νε κ Ελενη!!! :)

Ανταποδιδουμε φιλακια κ ευχουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου γλυκεια ΜΟΝΙΚΑ :P το ειπες για πλακα πως θα ειδωθουμε οταν περπατησει η τσαχπινα σου και να που τα καταφεραμε ετσι τελικα :(

Σε επιθυμισα βρε... :woohoo: και θελω να δω και την κουκλα σου απο κοντα για να διαπιστωσω αν ειναι τοσο ομορφη οσο φαινεται στις φωτογραφιες.. :P

πολλα-πολλα φιλακια Αναστασακι μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου εδω εισαι???(Σαλονικα?)

Αν ναι...Παμε ΤΩΡΑ!!!χαχαχα

Αν οχι.....Οταν ξαναερθεις!!Μονο παιδοτοπο εε?!Αλλου δεν παω! :P !χαχαχα

Φιλια στην μικρουλιτσα!!!!

Μελινακι μου!!! :kiss:

Δεν ντρεπεσαι???Εριξες μαυρη πετρα!!!

Κοντευω σε ξεχασω!!!Σ'ευχαριστω κ θα χαρω πολυ να τα πουμε απο κοντα!!!

(βρε δε θα μπορεις να την σηκωσεις σε λιγο την τσαχπινα μου!!!! :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα την χαιρεσαι Αναστασια....μπραβο για ολα οσα ειπες....εισαι φοβερη μανουλα και οταν μεγαλωσει η μικρουλα θα ειναι υπερηφανη για σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...