Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

lovie συμφωνω με αυτο για τα παιχνιδια .

γιαυτο και ο μανωλακησ εχει και ηλεκτρικη σκουπα και καροτσι σουπερ μαρκετ :D

θα ηθελε και σφουγγαριστρα αλλα φοβαμαι μην σπασει τιποτα με τα κονταρια :?

αλλα μπαρμπη δεν μπορω να του παρω ουτε μικρο μου πονυ :(:(:(:(:(

αχ αχ αχ θα αρκεστω στα πλειμο μπιλ και στα λιτλ πιπολ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αληθεια Θουλη???Ε τοτε ολα στραβα θα ειναι!!!!

Εεεε γυρνα το λαπτοπ!!!Κ αν εχεις σταθερο...Την οθονη!!! :P

Νατασα δεν καταλαβα???Δεν μπηκες καν στο διλημμα???????Δλδ τι εχουμε τα κριαρακια???

Τα καλυτερα παιδια ειμαστε!ααααααχαχαχααααα(μεχρι κ εγω γελαω!)

Αγχωθηκα μωρε γτ πεταμε ξημερωματα...Θα την ξυπνησω,θα την βαλω στο αμαξι,περιμενε στο αεροδρομιο,πτηση,αλλαγη αεροπλανου,ξανα πτηση...Ουφ...Τι θα φοραει?Θα κοιμαται?

Θα κλαιει?Θα θηλαζει?Θα πονανε τα αφτακια τςη αν δε θελει να θηλασει?Θα αντεξω να την εχωστο μαρσιππο?.......

Χρυσα απαπα!!Ξεχνα τα βρε που τα θυμηθηκες ολα μαζι...

Καλα τι την νοιαζει>?Τελικα ειναι στον ανθρωπο...Αν εχει τη μιζερια....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα!!!Νατασα τι μποτες????

Εγω πηρα γαλοτσες..Που δεν μου αρεσαν καθολου αλλα απο χθες μονο αυτες φοραω :shock:

Μα τι ανετο παπουτσι!!!!Γμτ...Γτ τα ανετα να ειναι κ ασχημα????

Καλα βρε...Χριστοφορος-Φιλιππος-Μανωλης...Τοσα αγορακια που μαθαινουν να βοηθανε

στις δουλειες κ εμεις διαλεξαμε τον Τζωρτζη?χαχαχα(καμια φορα διαβαζει η συμπεθερα μου! :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θελω μπαρμπιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θελω μπιλιες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα ρε περιμενε μαςςςςςςςςςςςς

να πανε κ αυτα τα παιδια μαζι σχολειοοο :D:D:D:D

τι οπτικο ζουμ εχει?εδω λεει 50χ

καλε αυριο θα σαι 40 βδομ :o

οσο για τα μελομακαρωνα..ρε με κουραζει ο φουρνος..κ εβλεπα οτι θελουν κ αλλο αλλα βαρεθηκα..αστο καλο..

αναστασιααα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας την πάρει ο Α στο μάρσιπο. Πού να αντέξεις ρε συ τόσα κιλά; Μη σκάς μόνο μπορεί να ταλαιπωρηθειτε αλλά μόλις φτάσετε θα χαλαρρώσετε όλοι! Και το τσαχπίνικο και συ...

Και έλεος αυτή η Swiss μαυτήν την πτήση. Τόόόόσα χρόνια την ίδια ώρα την έχουν ας την κάνουν πιο αργά.

Μπότες;; Δεν ξέρω ακόμη ποιες. Θα κανώ μια γύρα στο κέντρο πριν τη γιατρό για να βρω! Θα μου κάνω δώρο!!! Δεν έχω όρεξη να ψωνήσω και τίποτ'άλλο...

Πότε θα βρω δεν ξέρω!

Καλά οι Γαλότσες είναι σούπερ! Εγώ τις έλιωσα!

Θου 50χ έχει και η δική μου. Θα έχουν καμία πολύ μικρή διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! ειστε πολυλογουδες τελικα... :lol::lol::lol:

να με συγχωρεσετε που δεν θα σχολιασω αλλα εχω προβλημα...

ο μικρος με διωχνει..θελει μον οτον κωστα και οταν ερχομαιαπ οτην δουλεια με διωχνει..σημερα ηγενα μου κλεισει την εξωπορτα..

δεν θελει να τον πιανω..δεν θελει να τον εχω αγκαλια(μον οσε ωρα αναγκης) δεν θελει να του πιανω το μπουκαλι με το γαλα αλλα μονο ο μπαμπας του..οταν εινα ιεμ εμενα εινα ισας ν ειναι με μια ξενη...

ειμα ιστα προθυρα καταθλιψης οταν τον σκεφτομαι..μα τι εχει παθει??? εχει εδω και καιρο που εχει αδυναμια στον μπαμπα αλλα οχι ετσι..ξυπναει το πρωι παω να τον δω του μιλαω γλυκα και με λεει

ιιιιιιιιιιιιι μπαμπαααα μπαμπααααα και κλαιει... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ! :(:(:(:(:(:(

επισης οταν δεν του κανουμε κατι που θελει μα χτυπαει..στα καλα καθουμε τις τρωμε στο προσωπο..

μαζι το ξεκινησε και αυτο... :shock::shock::shock::shock::shock:

να πεις τον κακομεταχειριζομαι...μονο λιγο πιυ τον μαλωνω οταν κανει μεγαλη ζημια..μα δεν θα τον μαλωσω ποτε???????????????????? :? ουτε τον χτυπαω ουτε τιποτα..

ΜΑ ΓΙΑΤΙ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An εχει ο α την Αννυ θα πρεπει εγω να εχω την τσαντα του κ την χειραποσκευη!

Ασε που ετσι θα μπορω να πεταξω εξω το μεμε την ωρα που θα περιμενουμε... :?

Αντε να δουμε...Μακαρι να κοιμαται κ λιγο...

Βρε Θου παντα ετσι ηταν ο φουρνος σου?Τα ζωα του αργα? :lol:

Αχ βρε Βενετια μου...Πολυ δυσκολο αυτο :(

Το εχω ζησει αλλα οχι σε τετοιο βαθμο...

Εγω το μονο που εχω να προτεινω ειναι να εισαι διπλα του οσο περισσοτερο μπορεις.

Εννοω αν γινεται να αφησεις κ καμια δουλεια κ να παιζετε ακομα πιο πολυ..

Φαση ειναι σιγουρα!Κ μη λες χαζα!Η Μανουλα του εισια απλα ξεπσαει σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενι εμειςλ μιλαμε στο τσατ..

νατασουλα πως περασατε?

αναστασια αν ειχα περισια λευτα θα τον εβαζα μπουρλοτο..αληθεια

οσο για το ταξιδι..μη αγχωνεσαι..αφου εχεις μεμε τελεια...

θελω λουκανοπιτακια τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βενετία μου...

Δεν το έχω περάσει αλλά θα σου πω τί θα έκανα στη θέση σου. Θα προσπαθούσα να περάσω περισσότερο χρόνο μαζί του. Η μάλλον πιο ποιοτικό χρόνο. Θα διαβάζαμε μαζί πχ βιβλία ή θα ζωγραφίζαμε. Κάτι τελοσπάντων που να του αρέσει. Μην απομακρύνεσαι και μη στεναχωριέσαι. Αποκλείεται να το κάνει επίτηδες ή να σου κρατάει κακία. Εγώ θα έλεγα οτι του λείπεις.

Άντεεεεε μη μου στεναχωριέσαι... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να θυμηθώ όλα όσα διάβασα αλλά αδυνατό :oops::oops:

Στην γιορτή περάσαμε πολύ ωραία, ο Μιχάλης ήταν όλο καμάρι και στηνόταν για φωτογραφίες.

Στο τέλος άρχισε να βαριέται κράτησε 1 ώρα και κάτι. Μόλις τελέιωσαν ήρθε και Άγιος Βασίλης και τους μοίρασε βιβλία. Η Έλενα μόλις το είδε σπάραξε στο κλάμα δεν μπορούσα να την ηρεμήσω :o:o:o

Βένι φάση είναι και θα του περάσει. Προσπάθησε να του αφιερώνεις όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο να κάνετε διάφορα πράγματα μαζί

Χρύσα κρίμα βρε πουλάκι μου πολύ στεναχωρέθηκα, πολύ γκαντεμιά σήμερα

Να ευχηθώ και στις συνονόματες Χρόνια Πολλά για αύριο γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπώ καθόλου

Νατάσα μου Χρόνια Πολλά, να έχεις μια υπέροχη γέννα όπως την έχεις ονειρευτεί και να χαίρεσαι την Ειρήνη σου

Αναστασία μου Χρόνια Πολλά, καλά να περάσετε στην Σουηδία,πότε επιστρέφεται?

Αναστασία-μπεμπούλής Χρόνια Πολλά ότι επιθυμείς να χαίρεσαι τον Σπυράκο

Έφαγα ένα πιτόγυρο το απόγευμα και έχω πιεί τόνους νερό, κοντεύω να σκάσω. Να φανταστείτε ότι έκανα την πορτοκαλόπιτα και ούτε την δοκίμασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω να βρώ το καλώδιο να σας βάλω καμιά φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

ρεσυ χρυσα σε διβαζω κ κατι με επιασε1!!! αμαν κοριτσι μου!!! τιποτα αλλο εμεινε να παθεις??????

πω πω...

νατασαλαβι την κυριακη θα εχω την κουμπαρα μου κ κατι φιλους μου για τραπεζι

θα κανω αυτο το χοιρινο που εβαλες τις προαλλες

για πες καμια ιδεα για συνοδευτικα ορεκτικα κλπ

θελω να κανω πλουσιο τραπεζι!!!!

κ προταση για κανενα γλυκο!!!!

καλε σε εχω αγχος ποτε θα γεννησεις!!!!! αυριο κλεινεις 40 βδομαδες!!!!

νατασσουλα οι φωτο ειναι τελειες!!! καλε σας πεθυμησα ποτε θα βρεθουμε???

νατασαλαβι χρονια σου πολλα κ οτι επιθυμεις!!! ολη η ευτυχια στην οικογενεια σου με τα δυο σας κοριτσακια!!!!

μπεμπουλης χρονια σου πολλα και να χαιρεσαι το σπυρακο σου!!!

αναστασι μου χρονια πολλα κοριτσαρα μου!!! τρελαινομαι να πειραζω ατομα που συμπαθω πολυ!!! εισαι φοβερη!!!

νατασσουλα χρονια πολλα!!! να εισαστε παντα ευτυχισμενοι αγαπημενοι και υγιεις!!!! η ελενα ειναι μια κουκλα κ ο μιχαλης μοναδικος!!!

αναστασι μην αγχωνεσαι για το ταξιδι... τουλαχιστον εχεις το μεμε!! πολυ δυνατο οπλο μπορω να πω !!!!!

αχ κ εμενα μου τη δινει αυτος ο ρατσισμος απο τοσο μικρα... εδω ακομα κ τα ρουχα ειναι ετσι..

βλεπω τα κοριτσιστικα, ολο χρωματα, ροζ, κοκκινα, κιτρινα, ολο χρωμα!!

βλεπω κ τα κοριτσιστικα γκρι μπλε ολο σκουρα χρωματα!!

γιατι ρε παιδακια ειναι!!! ας φορεσουν κ τα αγορακια πιο φωτεινα χρωματα!!

κ εκνευριζομαι επισης τρελα οταν ακουω κατι θεικα του τυπου: αγορακι ειναι μην τον αφηνεις να παιρνει τη σκουπα :lol::lol::lol::lol: μην τον αφηνεις να παιζει με την ταμειακη μηχανη :lol::lol::lol::lol: αφου του αρεσουν!!

απο κατι τετοια δημιουργουνται τα κομπλεξ...

εγω βλεπω τον αντρα μου (μεγαλωμενος στη γερμανια βεβαια κ εχασε τη μανα του μικρος)

κανει δουλειες στο σπιτι

κανει τα μπαλκονια πατζουρια το μπανιο σκουπισμα σφουγγαρισμα...

αυτοσ απο μενα θελει βασικα να μαγειρευω και να πλενω τα πιατα:lol::lol::lol::lol::lol:

ρε βενετια μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου

καταρχας πιστευω οτι ειναι φαση κ εισαστε αρξετα σπανια περιπτωση :lol::lol::lol:

του λειπεις κ για αυτο κανει ετσι

ετσι εκανε κ ο αναστασης στον τολη οταν ειχε ξεκινησει δουλεια

τον ειχε συνηθισει στο σπιτι κ οταν ειχε αρχισει να δουλευει εβγαζε απιστευτο θυμο απεναντι του

ο τολης βουρκωνε οταν τον εκανε ετσι ο μικρος

να αφιερωσεις ωρες μονη σου με τον μικρο

κανοντας πραγματα που του αρεσουν

πχ ο τολης τον επαιρνε κ τον πηγαινε στο σιτι γκειτ στα ηλεκτρονικα

χεζοταν απο τη χαρα του ο αλλος :lol::lol:

τον πηγαινε στην παιδικη χαρα κλπ αλλα οι δυο τους

κ του εχει περασει τωρα πλεον, του πηρε κανενα τριμηνο βεβαια αλλα τωρα βλεπει τον τολη κ χοροπηδαει!!!

αυριο πρωι δεν εχουμε σχολειο, θα κανουμε τη γιορτη το απογευμα κ δε θα παμε :D:D:D

αγκαλιτσες με τον ανασταση λοιπον αυριο!!

καλο βραδυ κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαινω μονο σε γιορτες κ πανηγυρια...κ μονο οταν χρειαζεται να συνετισω τη συμπεθερα μου! :lol:

Τωρα υπαρχουν ολοι αυτοι οι λογοι....οποτε..θα με ανεχθειτε για λιγο στο τρενακι σας ε? Μονο που θα φυγω γρηγορα γιατι εδω αυτη η ιωση της εγκυμοσυνης...ειναι σε εξαρση!!! :lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! στην αγαπημενη μου συμπεθερουλα την Αναστασια!!!να σε χαιρομαστε αγαπημενη!καλο ταξιδι ,να περασετε υπεροχα!

Νατασσουλα μου γιορταζεις? Με ενα πονο κ καταγερη η δευτερη κουκλιτσα σου!τα πιο υπεροχα χριστουγεννα!!

Μπεμπουλης χρονια πολλα ,να χαιρεσαι το σπυρακο σου!

κ σε οποιες αλλες ξερω και δεν ξερω..χρονια πολλα,καλες γιορτες!

Αναστασακι....ειδα που γκομενιαζεις για την Αννυ....μαζεψουυυυυυυ!!!!

Οσο αφορα τα ΄΄δωρακια΄΄ μου....αφου το κοριτσι μας βλεπει τη μαμα του που ειναι η σουπερ νοικοκυρα....!!!Τι γελιο εκανα οταν τα παραγγελνα... :lol::lol: Σκεφτομουν τη φατσα της στασας... :shock:

Ειναι τοσο χαφτας ο γιος μου...που σιγουρα η Αννυ θα τον κανει ΟΤΙ θελει!!! Κ μονο που τη βλεπεις να χορευει κ την τσαχπινια της φτανει!! το φανταζομαι το μελλον του γιου μου...Αγαπη μου δεν πλενεις τα πιατα μη ...χαλασω τα νυχακια μουυυυυ? κ ο χαλβαδακος μου...ναι μωρο μου αμεσως!!! :lol::lol:

αχχχχ τι να κανουμε ζοφερο το μελλον....αλλά ολο σιροπια....Ας ειναι ..θα το καταπιω κι αυτο!!!μονο τη συμπεθερα δε θα χωνευω..αλλά τι να κανουμε...μη τα θελουμε κι ολα δικα μας!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

exo na mpo para poly kairo alla den prolabaino

sori gia ta greeklish alla den exei ellinika

exo ena problima

i mikri moy poy einai 20 minon thilazei akoma kai moy dimioyrgithike ena problima apo exthes kai ypofero

exei 2 bdomades poy den einai kala kai thilazei sinexos

apo xthes to aristero moy to stithos ponaei yperbolika exei pristei kai den mporo oyte na to akoympiso

tin bazo na thilasei apo ekei alla den ginete tipota

ti mpore na exei symbei kai ti na kano

eimai kai eksoteriko kai den exo kai giatro edo

aaxx fobamai poly boithiste me

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

exo na mpo para poly kairo alla den prolabaino

sori gia ta greeklish alla den exei ellinika

exo ena problima

i mikri moy poy einai 20 minon thilazei akoma kai moy dimioyrgithike ena problima apo exthes kai ypofero

exei 2 bdomades poy den einai kala kai thilazei sinexos

apo xthes to aristero moy to stithos ponaei yperbolika exei pristei kai den mporo oyte na to akoympiso

tin bazo na thilasei apo ekei alla den ginete tipota

ti mpore na exei symbei kai ti na kano

eimai kai eksoteriko kai den exo kai giatro edo

aaxx fobamai poly boithiste me

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

τα δώρα μας ήρθαν, νομίζω ότι εγώ έχω μια κούπα!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

δεν το άνοιξα αλλά το επεξεργάστηκα!!!! :roll::roll::roll:

Θαλάσσά μου μήπως να έκανες χλιαρό ντουζ και μασάζ?

δεν ξέρω ειλικρινά να σε βοηθήσω!

περαστικά και στις 2! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

αργυρουλα ποιος τη χαρη σου!! μια κουπα ολοδικη σου!!

θαλασσα δεν καταλαβα ακριβως πως σε ποναει.. αλλα ανατριχιασα κ μονο που το διαβασα

σε ποναει στη θηλη η γυρω γυρω? ειναι κοκκινο το στηθος σου?

περαστικα κ στις δυο κ γρηγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!ειστε απίστευτες! Βενακι τα ειπαμε κ στο τηλ εμεις ε? Νατασουλα μου αστερια κ τα 2!κ ο γαμπρος μου κουκλος!! :)

Χρονια πολλα σε ολες σας!! της Αγίας Αναστασίας της φαρμακολύτρας ε?

εείς είχαμε ενα φριχτό βράδυ...επανάληψη του προχθεσινου κ χειροτερα...ξυπνούσε καθε 5 λεπτά με κλαμματα κ βήχα ,πηγαμε παιδιατρο το βραδυ κ ειναι μια χαρα!!! :shock: εκλαιγε κ χτυπιοταν στα καγκελα... τελικα στις 3.20 της εδοσα ντεπο παυσιπονο κ ηρεμισε κ κοιμηθηκε.. ο παιδ ειπε οτι ειναι πολυ ερεθισμενα τα ουλα ,μαλλο βγαζει κυνοδονες....

εχθές πήγα και της πήρα το δωρο της!!! http://www.amazon.com/Gnu-5003-Crayola- ... B000068CI6 αυτο εδώ..ειναι τρέλλα..οκ δεν θα το ανοιγαμε μα ειδε το κουτι στ ντουλαπα και ελεγε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο με εθουσιασμο!αλλο που δεν ηθελα κ εγω!! :P

Χρυσα ρε γμτ...το 11 μονο ευχαριστα θα σου φερει...το μπεμπακι ρε χαζό!!!

παντως ειστε αχαριστες...τι θα πει σας καταστρεφουν πραματα...δεν φτάνει που σας κανουν δουλειες μιλατε κιολας!! ρωτηστε κ εμενα τη καμμένη!! Γιωτακι μπουρεκακι μαλλον το όνομα το εχει!!! :lol::lol::lol::lol: φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

έχω πρησμένες αμυγδαλές

και είμαι με 38,5 πυρετό

είμαι στη δουλειά

Ευτυχώς τα κοριτσάκια μου είναι καλά

Σήμερα η Ιωάννα δεν θα πάει σχολείο

Θέλει να πάει στο Χόντος με τη μαμά μου

Αυτό μας δήλωσε πρωι πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...