Μετάβαση σε περιεχόμενο

KORITSIA EKPEMPW SOS


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSAKIA MOU EXW NA GRAPSW ARKETO KAIRO....ARKETERS APO SAS XEROUN TIN PERIPTWSI MOU KAI XEROUN OTI PROSPATHW 2 XRONIA TWRA....EKANA SALPIGGOGRAFIA SPERMATODIAGRAMATA OLA VGIKANE KALA...OPOTE MALLONN APO TI DEIXNEI TO PRAGMA EINAI THEMA ANXOUS!!!MOU SUMVENEI KATI KAI THA ITHELA TIN GNWMI SAS!!EIMAI 31 MERA TOU KUKOU..O KUKLOS PAIZEI APO 30 EWS 33.....EXTHES 30 MERA TOU KUKLOU TO VRADU PIGA TOUALETA SKOUPISTIKA KAI EIDA KATI UGRAKIA POU EIXANE MESA LIGO KAFE...ITAN OMWS ELAXISTA,,,META XANASKOUPISTIKA KAI EIXE STO XARTI LIGO ROZ....TO POIO ANIXTO ROZ POU FANTAZESTE K ELAXISTO...APO TOTE DEN EXW TPT...SIMERA TPT....PIGA EKANA XWRIAKI KAI PERIMENW APOTELESMA TO APOGEUMAA TI LETE NA NAI AUTO?PRWTI FORA M SUMVENEI ..PANTA AMA ERTHI LIGO AIMA ERXETE KAI PERIODOS KAI TOSO ROZE AIMA PRWTI FORA EIDA..EPISIS DEN EXW KATHOLOU [PONOUS PERIODOU KAI DEN EVGALA SPURAKIA PU VGAZW...EPISISS KRUWNWW KAI PARA POLI....NA EXW ELPIDES????KAI AMA XERETE AUTO TO AIMATAKI TIS SULIPSIS PWS EINAI?FILIA POLLA SE OLES...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kelly μου,και πόνους περιόδου να είχες πάλι θα υπήρχε πιθανοτητα εγκυμοσύνης.Όχι όμως συχνούς και έντονους.Συνήθως πονάς;Κοίτα έτσι όπως τα περιγράφεις είναι πολύ πιθανό να είσαι εγκυούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX MAKARI FOUFOU M MAKARI...GIATI EXW UPOFEREI POLI ALITHIA...EXW PERASEI POLA ME AUTO TO THEMA KAI APO EXETASEIS K APO PSIXOLOGIA KAI APO OLA....SUNITHWS NAI PONAW POLI KAI OTAN PERIMENW ME PIANOUN KRAMPESS KAI KATA TI DIARKIA....ALLA TO THEM AIENIA AMA DW ESTW K LIGO AIMA XERW OTI M RTHE K META APO LIGO TSOU P ARXIZOUN OI PONOI...TWRA TPT AUTO TO REZE K OI KOUKIDES OI KAFE KAI TPT ALLO.......TO STITHOS M EINAI ELAFROS PRISMENO DEN EXW KATI ALLO.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly μου λες να εχει γινει το θαυμα?μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα ξερω ποσο πολυ το θελεις.οσα μας λες μου ακουγονται πολυ θετικα ευχομαι η χοριακη σου να ειναι στα υψηηηηη.περιμενουμε νεα σου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κελλι!!!!!!!!!

που χαθηκες βρε παιδι;;;;

μακαρι να εισαι εγκυουλα..στο ευχομαι...περιμενουμε νεα σου...τι ωρα περνεις αποτελεσματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλη σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! Έχω ακούσει διάφορες κοπελες που είχαν παρόμοια συμπτώματα! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!

bourique γεια σου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πρησμένο στήθος;Ρε συ Κέλλυ πολύ θετικά τα βλεπω τα πράγματα!!!!!!!!Μακάριιιιιιιιιιιιι!Να μας γράψεις όταν πάρεις τα αποτελέσματα εεεεεεεεεεε;;;;;;;;;Φιλάκια και καλά αποτελέσματα εύχομαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλη σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! Έχω ακούσει διάφορες κοπελες που είχαν παρόμοια συμπτώματα! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!

bourique γεια σου :D:D

γεια σου σαμανθα :D:D φιλια στην κοιλιτσα σου :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εσύ φιλάκια στα υπέροχα παιδάκια σου!!!!

Μπορώ να πω ότι έχω ερωτευτεί τον γιο σου! φτου φτου (με την καλή έννοια πάντα :D:D )

τον βλέπω και καταλαβαίνω γιατί ο άντρας μου αρχικά ήθελε αγοράκι :lol::lol::lol: (εγώ ήθελα κοριτσάκι αλλά πραγματικά τώρα συνειδητοποιώ ότι δεν έχω καμία προτίμηση!!)

να είστε πάντα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE MOU:)BOURIQUE MOU:):)TI KANETE VRE KORITSAKIA MOU??AX SAS EXW XASEI TELIWS....EM APEIXA POLI APO TO MAMMY.....AX VRE KORITSIA MOU SAS EUXARISTW POLI OLES SAS GIA TIN THETIKI ENERGIA....MAKARI I XWRIAKI MOU NA DIXEI KATI THETIKO......MOU PE NA PARW TIL GURW STIS 6:):)ANAMENA KARVOUNA OPOTE XIXIXIX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρη κουκλα μου!!!

μακαρη...

τι να σου πω..

εγω τωρα στο δευτερο ειχα λιγο καφε 2 μερες πριν την καθυστεριση..

μακαρη να ειναι αιματακι απο την εμφυτευση και να μας πεις ευχαριστα νεα συντομα!!

Ολη την θετικη μας ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi mou ta leme k private emeis..Sou euxome MIA TERASTIA XORIAKI, MIA XORIAKI STA I4I..!!!!!! 3erw ti perases k se katalavenw apolita, mia apo ta idia perasame k emeis alla piste4e me otan er8ei 8a peis a3ize ola auta pou perasame, 3erw tin epi8imia sou gia ena igiestato mwraki k sto euxomai apo kardias..Sou stelw tin 8etiki mou ske3i k energeia..Fouuuuuuuuu apo tin korasa mou, mwroudoskoni :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly μου θα μπω το βραδυ να δω τα νεα σου γιατι σε λιγο θα παω για δουλιτσα.μακαρι να διαβασω τα καλυτερα νεα της ζωης σου :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX VRE KORITSAKIA MOU KALA:):)EUXARISTW POLI MAKARI...................CESILIAKI MOUUUUUUUUUUU?????????????????EXOUMEEEE 2 NINAKI????????????POPO DEN TO XERA.....ME TO KALO KORITSI MOU ME TO KALO EUXOMAI POLI XARIKA....ANDRIAKI MMMM XERIS AKRIVOS TI PERASAME:):)AX PSIXOULA MOU MAKARI OI EUXOULES SOU NA PIASOUN.....OSOS GIA SENA LITSAKI SEUXARISTW POLIIII POLII KAI SOU EUXOMAI SUNTOMAAAA KAI SU NA MAS PEIS XAROUMENA NEAKIAA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι μου λέει ότι θα ακούσουμε πολύ ευχάριστα νέα.....άντε με το καλό να τα πάρεις. Και να είναι θετικηηηηηηηη η χοριακη σου!!!περιμένουμε τα αποτελέσματα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DISTIXWS.....ALLOS ENAS APOTUXIMENOS MINAS....ALI MIA ELPIDA POU VITHISTIKE....VARETHIKA ILIKRINA VARETHIKA.........2 XRONIAA KOURASTIKA KORITSIA....NA EXEIS TOSES ELPIDESS NA EXEIS TOSA SUMPTWMATAA...KAI STO TILEFWNO NA SOU LENE ARNITIKI...KAI SU NA XAMOGELAS NA LES EUXARISTWW KAI NA MAURIZOUN OLA MPROSTA SOU....XERW TA AKOUW KATHE MERA EISE MIKRI EXEIS OLO TO XRONO MPROSTA SOU...ALLA DEN TO VLEPW PLEON ETSI...KATHE MINAS POU PERNAEI ME SKOTWNEI....DEN EINAI ENAS KAI 2.....APLA TWRA THA PERIMENW NA MOU RTHEI PERIODOS...SUGNWMI GIA TO XESPASMA....ALLA ILIKRINA PISTREUA TOSO POLI....EIXA TAXEI KAI TO MWRO MOU...EIMAI POLI XAZI TELIKA.....SAS EUXARISTW PANTOS VRE KORITSIA GIA TIN AGWNIA SAS MAZI MOU...K LIPAME POU DEN EIXA EUXARISTA NEA.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να ήξερα να σου έλεγα τα κατάλληλα λόγια για να σε κάνω να νοιώσεις καλύτερα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μην τα παρατάς όμως και μην εγκαταλείπεις το όνειρό σου γιατί όταν θα το πραγματοποιήσεις μόνο τότε θα καταλάβεις ότι όλος αυτός ο κόπος τελικά άξιζε να να τα περάσεις όλα αυτά.

Μακάρι να ήταν όλα τέλεια στην ζωή αλλά δεν είναι δυστηχώς.

Καλή επιτυχία για την επόμενη φορά.

Keep walking θα τα καταφέρεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

seuxaristw andrianaki mou:)ax ilikrina den uparxei agios kai eikona pou na in proseuxomai kathe mera oli mera pao mesa m proseuxomai...giati vre koritsia giati???mipos o theos den theli na mas to stilei telika??afou den exoume kapoio emfani sovaro provlima....giati kathe mina na travaw tetio pragma....apo kalokairi lew mexri xzristougena tha minw kai apo xristougena ot kanw pasxa kai meta pali kalokairi......k pernane oi mines...kai gw adika kai tzampa xadeuw tin koilia mouu k tzampa onireuomai paidika dwmatia kai tzampa oniroparnieme oti se ligo kairo tha ginw manoula....arxizw na pisteuw oti eimai se prothira katathlipsis alithia mer xei dialisei auto...lew doxa ot theo pou eimaste kala apo thema ugias alla to psixologiko komati asta na pane...pisteua fetos tha stoliza to dentraki m egguoula....allaa tpt...meta eipa na alaxei o xronoss kai na mai egguoulaa pali tpt....den xerw...fovamee....k xerete ti fovame?arizw kai xanw tin pisti m....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλι ειλικρινα λυπαμαι!!!!!!!!!!!!Φανταζομαι εχεις κανει ολες τις εξετασεις και τα συναφη...δεν ξερω τι να πω....

ελπιζω και ευχομαι να ερθει πολυ πολυ συντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελλυ προσπαθησε να ηρεμησεις..φροντισε να μη γυριζουν ολα γυρω απο αυτο..η ευτυχια σου,η ζωη σου,η χαρα σου και η λυπη σου...ξερεις οτι σε καταλαβαινω γιατι ειμαι στην ιδια κατασταση κι εγω κοντευω τα δυο χρονια,χωρις κανενα προβλημα...αποφασισα ομως να ηρεμησω οσο μπορω..σκεψου δυο πραγματα..ενα οτι τη φυση μας δεν την ελεγχουμε..το παιδακι θα ερθει οταν θεωρησει οτι ειναι η καταλληλη στιγμη στη ζωη μας..μη χανεις την πιστη σου...να ξερεις οτι θα ρθει αλλα ολοι οι αγιοι που παρακαλας και ο θεος ο ιδιος ξερει ποτε...και θα δεις τοτε θα ειναι η πιο καταλληλη στιγμη...μην αφηνεις τη ζωη σου να περναει χωρις να τη χαιρεσαι...κανενα παιδακι δε θελει μια μαμα σε καταθλιψη...

και ξερεις πολλες φορες απο την τοση επιθυμια μας,βαζουμε παραπανω ενεργεια για να πιασουμε για παραδειγμα το κουτι με το γλυκο,βαζουμε τοση πολυ δυναμη που το ριχνουμε κατω και σπαει..(παραδειγμα ;) ) θελει ηρεμια...αγαπη και να σαι καλα με σενα..βρες πραγματα να κανεις να χαλαρωσεις και να εισαι καλα με την κελλυ..δεν χρειαζεται να λες οτι εισαι χαζη ουτε να χανεισ την πιστη σου..ολες τα ιδια κανουμε..αλλα καπου πρεπει να μπει ενα στοπ...αφησε το να κυλησει προς εσενα...θα ερθει θα δεις..στο ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...