Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

πω ρε μαγκα!!! φανταζομαι σοκ! ευτυχως δεν επαθε τιποτα!!!

παντως ουτε που μας περναει απο το μυαλο τι μπορουν να κανουν το επομενο δυτερολεπτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε βρε Ευη ..δεν φανταζεσαι την αγωνια μου ενω εβλεπα να σπαει η τζαμαρια πανω της ..Το μονο σιγουρο ειναι οτι ανα πασα στιγμη πρεπει να εχεις ματια κ στον πωπω ..Καλα η συγκεκριμενη μιλαμε οτι ειναι σαν να εχει μυρμιγκακια στον απαυτο της κ δεν καθεται στιγμη ..

Αυριο θα παμε καφεδακι με τις μαμμυλαντεζες του Ηρακλειου .. θα σου στειλω εγκαρδιους χαιρετισμους με την Σωσωκα .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε συ ευα φανταζομαι τι φρικη παθατε

ευτυχως που δεν επαθε τιποτα αυτο ειναι το σημαντικο!!!!

βρε κοριτσια κρητικοπουλες πολλες συναντησεις κανετε...σας ζηλευω εμεις εδω τιποτα!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες...

Πωπω τί πάθατε Εύα μου, φαντάζομαι σόκ όταν είδατε την μικρή πάνω στο τζάμι!!!!!! Ένας από τους χειρότερους φόβους μου τώρα που περπατάει η Μαμία μου και πάει λίγο σαν τη βάρκα (αν και μέρα με τη μέρα σταθεροποιείται καλύτερα) είναι μη τυχόν και πέσει πάνω σε κάποιο τζάμι...Ευτυχώς που δεν έπαθε ούτε γρατζουνιά, δεν τρόμαξε το πουλάκι μου? Ωραία περνάτε στην Κρήτη τα μέλη του μάμμυ, όλο συναντήσεις κάνετε... Χρόνια πολλά και για την μανούλα σου, να την χαίρεστε!

Εμείς φάγαμε στην μαμά μου σήμερα γιατί γιορτάζει ο μπαμπάκας μου, ήταν και ο αδερφός της μαμάς μου εκεί με τα εγγόνια του και το Μαρουλάκι μου ξετρελάθηκε με τα ξαδερφάκια της αλλά αυτά είναι αγοράκια και αρκετά μεγαλύτερά της οπότε βαριόντουσαν να παίζουν μαζί της...τους έσπασε τα νεύρα γιατί χωνόταν συνεχώς μεσ'τα πόδια τους η τσαούσα! Αλλά το καταευχαριστήθηκε, μόλις επιστρέψαμε στο σπίτι μας έπεσε ξερή για ύπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα γιορταζε ο αντρας μου χθες και ειμασταν μονοι μας με το σπυρο γιατι δουλευε :evil::evil::evil::evil:

ξεστολισα σημερα ουφφφφφφφφφφ ψωφισα ετσι λεω του χρονου να μην βαλω το δεντρο αλλα κατι πιο μικρο

ελα ντε νασια ειδες οι κρητικιες??? γιατι δεν κανονιζουμε και εμεις κατι βρε κοριτσια????

τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μας...

τα χρονια μου πολλα σε ολους τουςδικους σας που γιορταζουν..

καταρχας ευα μου επαθα σοκ με αυτο που διαβασα για το τζαμι...παναγια μου!!!!!ευτυχως ειναι καλα το παιδακι σου...καλε ειναι πολυ ζωηρη η μικρη σου σαν κ τη δικια μου!!!!!!

τωρα που ειπα δικια μου να σας πω οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να φτιαξουμε το προγραμμα του υπνου μας...μονο αν την ξυπναω στις 7 το πρωι...αλλα δεν παιζει,ειναι ευκαιρια να κοιμαμαι λιγο παραπανω...

οποτε το πρωι σηκωνομαστε κατα τις 9.30 αλλα μετα την αφηνω να κοιμαται οσο θελει το μεσημερι.οποτε το βραδυ γινεται χαμος,..βεβαια εχουμε πλακα,παιζουμε,χορευουμε κ γενικα περναμε καλα οι 3 μας...αλλα ειναι πολυ κουραστικο να πεφτει για υπνο στις 12!!!!!

κατα τα αλλα καλα....παλι εχει αρχισει να ξυπναει 2/3 φορες το βραδυ για πιπιλα..ευτυχως τις περισσοτερες φορες τη βρισκει μονη της κ δε χρειαζεται να σηκωθω..

αλλα ξυπναω κ χαλαει ο υπνος μου...

ειμαι με πονοκεφαλο 2 μερες τωρα.

μπεμπουλη που μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα εχει 2 μερες που μου ξυπνησε ενδιαμεσα στην νυχτα αλλα μαλλον ονειρο ηταν γιατι μολις τον σκεπαζα ξανακοιμοταν αμεσως

ποση ωρα κοιμαται το μεσημερι καλυψω μου? μηπως κοιμαται πολυ??? ενα 2ωρο ειναι πολυ καλο

εγω μενω στη νεα περαμο(κοντα στην ελευσινα-χαιδαρι-αιγαλεω)

εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει,δεν μενουμε κ πολυ κοντα αλλα με μια αττικη οδο δεν ειναι κ πολυ...καισαριανη μενω,στην εισοδο περιφερειακος υμηττου σχεδον..

κοιμαται 2 ωρες ,δε θελω να την ξυπναω ομως νωριτερα γτ εχω διαπιστωσει οτι μετα ειναι μες στην τσιτα κ δεν αλλαζει εξαλλου κ κατι..ασε που στην ηλικια αυτη ειναι απαραιτητος ο υπνος για την αναπτυξη της,δε θελω να κανω κακο στο παιδι.....

το χερι σου πως ειναι?

εμενα με εχει πεθανει το νευρο της μεσης μου....

αχ!!!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???

κοιμαστε???

εμεις ξυπνησαμε στις 8 και μετα τα νευρα τραγουδαμε

παλι μου σηκωθηκε μεσα στην νυχτα...ελπιζω να μην αρχισουμε παλιες κακες συνηθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα ..

ναι κοριτσια μου ηταν το απολυτο σοκ να βλεπω την Νικη κ το τζαμι παρεα ..Πιστευω οτι ειχαμε αγιο κ δεν επαθε τιποτα ..Το σιγουρο ειναι οτι τρομαξε πολυ ..βεβαια η Σοφια ειχε παγωσει κ ηθελε να παει κοντα της αλλα ειχαμε πεσει ολοι πανω στην Κοκο κ δεν μπορουσε ..

Επισης οι Ηρακλειωτισσες μαμμυλαντεζες εχουμε συχνα καφεδακια οποτε μπορουμε τουλαχιστον εχουμε πλεον κ στανταρ μερος που πηγαινουμε ..ακομα κ στανταρ ωρα :lol::lol: Περναμε καλα ομως , κ ανυπομονω να δω τα κοριτσια καθε φορα ..

Βρε Καλυψουλα θα συμφωνησω κ γω με την Αναστασια ..Μηπως η μικρη κοιμαται πολυ μεσα στην μερα κ γι αυτο μετα δεν παει για υπνο νωρις ..Αν πχ κοιμαται μεχρι τις 6 - 7 σιγουρα με τιποτα δεν προκειται να παει στο κρεβατι 9-10..Παντως αυτο που λες για το πρωινο ξυπνημα μηπως να το επιχειρησεις για τις 7 το πρωι κ οταν αρχισει να στρωνει λιγακι να το αυξησεις ? Λεω τωρα εγω ιδεες ..Εγω στην αρχη στις διδυμες τις ξυπνουσα στις 8 μετα πηγαιναν για υπνο στις 1430 κ το αργοτερο 1630-1700 τις ξυπνουσα παλι γιατι αλλιως δεν θα κοιμοταν στην ωρα τους ..Προσπαθουμε κ προσπαθω να ακολουθησω το ιδιο με την μικρη κ μεχρι στιγμης παμε καλα ..Το πολυ 2115 η Αριαδνη κουτουλαει ..αν δεν την βαλω θα μας φαει ζωντανους ..

Παρεπιπτωνος περασαμε καλη νυχτα χτες αρα η Αριαδνη ειχε βγει εκτος προγραμματος πριν 2 μερες γι'αυτο κ μας εκανε νουμερα ..Χτες που ειχαμε ακολουθησει κατα γραμμα το προγραμμα της δεν ειχαμε κανενα προβλημα ..Βγαλαμε κ την μυτουλα απο το 6ο δοντι επιτελους !! Με το που βγηκε η μυτουλα στα ματησαν οι μυξες αλλα κ τα ελαφρως νερουλα κακακια ..Καθε φορα τα ιδια εχουμε ..Ομως βλεπω οτι απο την πανω γναθο να βγαινει κ κατι απο κει μιας κ αρκετα φουσκωμενα φαινονται τα ουλα της ..

Αναστασια οι κοπελιες εκει πανω δεν οργανωνετε καμια συναντηση που κ που ?Σας καλουμε ευχαριστως στις δικες μας καφεδοσυναντησεις !!

Σας φιλω κ καλημερες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..ξεχασα να σας πω οτι τελικα το πηρα το αυτοκινητο μου χτες ..ηθελε 400 γιουροπουλακια για να φτιαχτει ..παλι τιναξαμε την μπανκα στον αερα .. :twisted:

Το κινητο μου το εδωσα σ'ενα πιτσιρικοχακερακι ξαδερφακι του Νικου κ μεσα σε λιγοτερο απο 10 λεπτα το ειχε κανει φτερο κ βεβαια το εφτιαξε :shock::o Δεν εχω ιδεα τι του εκανε ομως ευτυχως δεν θα πρεπει να τρεχω κ για καινουργιο κινητο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

τοπιο στη ομιχλη ειμαστε...

Ευα τα πιτσιρικια παιζουν τα κινητα και ολα τα γκατζετ στα δαχτυλα! μακαρι να παιζουν ετσι και τα μαθηματα τους!

Αναστασια ειναι τοσο ψηλος ο Σπυρος ή η φωτο στην κουνια τον δειχνει με τοσο ψηλα ποδια;;; να τον στειλεις για αθλητισμο καλε. μην αφησεις τετοιο σωματοτυπο να παει χαμενος!!! αλμα σε υψος, βολεϊ, μπασκετ...

Εγω απο χθες το απογευμα καταλαβα οτι Δευτερα παω δουλεια... με μια κινηση του Σπυρακου.

ηρθαν τα πεθερικα και τους αφησα να παω καρφουρ. οταν γυρισα, θελαν αγκαλιες κλπ, τουσ φιλησα, συμμαζεψα τα ψωνια και εκατσα να παιξω κατω μαζι τους...

η μικρη μοπυ εκανε αγκαλια και συνεχισε να παιζει.

ο Σπυρος... ηρθε και ετριβε τη μουριτσα του τοσο τρυφερα στο λαιμο μου... για ωρα...

ποτε δεν το εχει ξανακανει αυτο. και εγω ποτε δεν τους ειχα αφησει μονους με τα πεθερικα...

και το βραδυ απο 1-3 καθε μισαωρο με φωναζε!

φανταστειτε τι εχει να γινει απο Δευτερα.....

μεχρι να καταλαβουν οτι η μαμα φευγει για τη δουλεια αλλα δεν τους αφηνει και θα γυρισει...

ξερω οτι δεν ειμαι η μονη, αλλες γυρνανε στη δουλεια πολυ νωριτερα, αλλα τωρα στεναχωρεθηκα...

ξερω οτι οταν παω στη δουλεια θα ειμαι καλυτερα γιατι μ'αρεσει η δουλεια μου...

αλλα τωρα μ'επιασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mην στεναχωριεσαι βρε Ευη καθε αρχη κ δυσκολη ..Σιγουρα ο πρωτος καιρος θα ειναι καπως κ για σενα αλλα κ για τα παιδια ..Ομως τι μπορεις να κανεις ? Να παρατησεις την δουλεια σου κ να μεινεις σπιτι? Σιγουρα οχι ..Τα πιτσιρικια θα μπουν σιγα σιγα στο προγραμμα κ θα ξερουν οτι απο την ταδε ωρα κ μετα εχουμε την μαμα στο σπιτι ..Απλα θελει πολυ υπομονη , πολλες αγκαλιες κ φιλακια κτλ Για να νιωσουν οτι ακομα κ αν φευγεις θα γυρνας παντα ..

Εγω θα σου ευχηθω καλη αρχη παντως κ σιγουρα σε λιγες μερες θα το εχετε ξεπερασει ολο αυτο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ψηλος ο σπυρος ειναι 94εκ αν και η αναπτυξη του εχει περιοριστει λιγακι λογω αφαγιας....

τωρα ξεκινησε καινουργιο χουι

πρωινο δεν τρωει παντα και το απογευμα θελει κρεας!!!!

ετσι τουλαχιστον εκανε στην πεθερα και στην μανα μου

αντε να δουμε σε εμενα τι θα κανει :?:?:?:?:?:?:?:?:?

σημερα εν τω μεταξυ εχει μια γκρινια απαπαπαπα πονανε τα αυτια μου απο τις φωνες του

ευα αν ερθω κρητη σιγουρα θα συναντηθουμε ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα απο το πρωι δεν εχουμε νερο!

καλα που εχουμε τη δεξαμενη μας, αλλα επιδη ειναι χειμωνας και δεν την ανανεωνει συχνα ο αντρας μου, φυσικα δεν πινουμε απο αυτο. και φαγητα και τα παιδικα διαφορα που επλυνα στο τελος τα ξεπλενω με εμφυαλομενο...

να δουμε ποτε θα ερθει... αλλα φανταζεστε να μην ειχαμε τη δεξαμενη;;;

απο το πρωτο καλοκαιρι που μπηκαμε στο απιτι τη φτιαξαμε γιατι συνεδεαν τα καινουρια σπιτια, που ηταν πολλα τοτε, στο δικτυο ή κανανε επιδιωρθωσεις μας το κοβανε συχνα...

Ευα ξερω οτι στην αρχη θα ειναι δυσκολο... μιλησα και με την αδερφη μου, που τα δικα της (3) οταν την εβλεπαν με στολη την τραβουσαν να της τη βγαλουν. ειναι στο στρατο. και οταν πηγαινε η μαμα μου, καταλαβαιναν οτι θα λειπει ολο το 24ωρο και φωναζαν να φυγει η γιαγια για να μη μπορει να φυγει η μαμα...

τελος παντων..

καλα να λεω που εχουμε και δουλεια τη σημερον ημερα...

μην ειμαι και αχαρηστη...

περιμενω τον αντρα για φαγητο..

απογευμα θα παμε στη νουνα μου, ανυπαντρη, λιγο μεγαλυτερη απο τη μαμα μου που μενη με τη μαμα της, απο τις παλιες καραποντιες, 97 ή και παραπανω χρονων, που ηρθε τοοοοτε απο τον Ποντο και τα εχει τα μυαλα 400 παρακαλω!!! εχει καιρο που θελει να ξαναδει τα μωρα, ειναι που η Μαριαννα εχει και ονομα της νουνας μου, Αννα, καταλαβαινετε...

ελπιζω να μη θελει τοσο πολυ να τα δει γιατι νιωθει κατι..... περιεργο να πω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....

ευακι μου κοιμαται φυσιολογικα το μεσημερι,δηλαδη 2.30 πεφτει κ ξυπναει 4 με 4.30.δεν ειναι υπερβολικο.κ σημερα ξυπνησε 4 αλλα κοιμηθηκε τωρα στις 11...εχω δοκιμασει πολλα αλλα καταλαβα οτι δεν θα καταφερω κατι.οταν νυσταξει δεν εχουμε κανενα προβλημα κ με το γαλα λιωνει στον υπνο,

οταν δε νυσταζει κ τη βαλω στο κρεβατι δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να κατσει κ να κοιμηθει.

οποτε ειπα να την αφησω ως εχει κ που θα παει,αν ξεκινησουμε απο σεπτεμβρη παιδικο θα φτιαξει το προγραμμα της...ευχομαι!!!!!!

τουλαχιστον δε μας ταλαιπωρει.παιζει στο δωματιο της,κανει βολτες στο σαλονι,τρεχει,μιλαει...αλλα δεν κλαιει..μολις αρχισει η γκρινια καταλαβαινουμε οτι νυσταξε.

το μονο κακο ειναι οτι δεν εχουμε το χρονο μας σαν ζευγαρι.

αλλα κατα τα αλλα καλα.

με γεια το δοντακι!!!!

βαγκ μου καθε αρχη κ δυσκολη,γρηγορα θα καταλαβουν τα μικρα σου οτι η μαμα θα γυρισει σπιτι κ δε θα εχουν αναστατωση.εμενα η αγγελικη τις πρωτες μερες που πηγα δουλεια τον ιουλιο με το που εμπαινα μεσα δε με αφηνε ουτε χερια να πλυνω.

ηταν συνεχεια κολλημενη πανω μου.

αλλα με τις μερες χαλαρωσε.

μας εκανε πολυ καλο..

τωρα παλι που ειμαι σπιτι ειναι κολλημενη πανω μου.

η δουλεια κανει καλο σε πολλα θεματα.

κ κυριως στην δικη σου ψυχολογια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες

τι κανετε???

εμεις ειχαμε μια υπεροχη νυχτα χωρις κανενα ξυπνημα,μαλλον παροδικο ηταν,ευτυχως!!!!

αααχχχ να βρω κι εγω δουλεια να ξεκολλησει απο πανω μου αααχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα ..

τι μου κανετε ? Σημερα τρεχαμε περα δωθε ..τραπεζι εδω για γιορτη , τραπεζι εκει ..Ειχαμε κ το τσουρμο τις κορες παρεα ..ωραια ηταν αλλα τωρα ειμαι πτωμα ..

Ειχαμε κ ατυχηματακι με το μικρο μιας κ εριξε μια γερη κουτουλια το καημενο ετσι στο πουθενα ενω δεν ειχε κανενα εμποδιο η παιχνιδι μπροστα της σκονταψε μαλλον αφηνοντας τα χερια κ παρτην κατω ..Εκανε μια καρουμπαλα μικρη γιατι ευτυχως προλαβαμε με παγο να το κρατησουμε ..Αχ αυτα τα μικρα δεν σταματανε με τιποτα ..

Ελεγα μηπως κ δεν το ξαναεπιχειρουσε να αφησει χερακια για να κανει βημα ομως τελικα μετα απο λιγο το ψιλοξεχασε κ χαμογελουσε παλι..Ελπιζω να μην τριτωσει το θεμα ..Πρωτα η Νικη με την τζαμαρια , τωρα το μικρο αντε ελπιζω να την γλιτωσει η μεγαλη ..

Βεβαια τα σημερινα πηγαινελα την αποσυντονισαν παλι την μπουλουκα κ προβλεπω οτι θα μου κανει νερα παλι μεσα στην νυχτα ..Ηδη για να παει για υπνο δεν ηταν ιδιαιτερα προθυμη μαλλον απο υπερενταση ..Θα δουμε ..

Εσεις πως τα περασατε το σκ?

Αναστασια θα συμφωνησω οτι ο Σπυρακος φαινεται πολυ ψηλος για την ηλικια του ..Οντως μελλοντικα να τον ξεκινησετε σε καποιο αναλογο σπορ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δε σας ξεχασα... εχω πολυ διαβασμα λογω του οτι τελειωνω επιτελους με τη σχολη μου και παραδιδω την πτυχιακη μου μεχρι τις 25 του μηνα.

Ειναι λιγο δυσκολη και απαιτητικη φαση γιατι μαγειρευω το ξημερωμα, φροντιζω τον Ιασωνα οταν δεν ειναι εδω ο αντρας μου και οταν ειναι παλι δυσκολα ειναι τα πραγματα γιατι ο μικρος εχει φριξει με το οτι κλεινομαι για ωρες μεσα στο δωματιο και διαβαζω ενω ξερει πως ειμαι σπιτι...

Κουραζομαι πολυ και σωματικα λογω λιγου υπνου και ψυχολογικα να τον ακουω να χτυπαει την πορτα και να κλαιει απ' εξω και να μη μπορω να βγω να παιζω λιγο μαζι του, να τον παρω αγκαλιτσα... ωρες-ωρες με πιανουν τα κλαμματα αλλα ξερω πως 15 μερες εμειναν και δεν μπορω να τα παρατησω τωρα στο τελος.

Θα τα καταφερουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μου πάλι καλά που δεν έπαθε κάτι η μικρή, τα μικροατυχήματα κι εμείς τα έχουμε καθημερινά στο πρόγραμμα :? τί να κάνουμε... αρκεί να είναι μόνο μικρά :roll:

Εμείς βγάζουμε τραπεζίτες.... πόνο, πυρετό, αφαγία.... και πολλά νευράκια :evil:

Και φυσικά 200 ξυπνήματα κάθε νύχτα, ευτυχώς υπάρχει και το ponstan.......... :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμας !

Κ147 βγαζετε τραπεζιτες ε ?ανησυχια κ αγιος ο θεος ..Κουραγιο που θα παει δεν θα τελειωσουν επιτελους τα ατιμα τα δοντακια ?! Αυτο ελεγα κ γω στον εαυτο μου τοτε να παρηγοριεμαι λιγακι ..Εσενα το πινουν το ποσταν ? Εμενα κ οι τρεις ουτε να το μυρισουν ..με τιποτα ομως ..οποτε το ριχνουμε στο ντεπον αλλα ευτυχως οχι τοσο συχνα με την Αριαδνη ..

Αγγελικη κανε λιιιιιιιγο ακομα υπομονη ..Σιγουρα σ'αυτη την φαση εισαι κ κουρασμενη κ στριμωγμενη προσπαθωντας να τα κανεις ολα μαζι ομως κουραγιο τελειωνεις ..Λιγο εμεινε κ μετα θα αποζημειωθει ο Ιασωνακος με μπολικες αγκαλιες ! Εγω τι σας εγραφα χτες ? Οτι θα μου κανει νερα το μικρο την νυχτα ..Λοιπον παει κ τελειωσε δεν προκειται να ξαναπαμε πουθενα ..Οποτε παμε εστω κ μια βολτα ποσο μαλλον για φαγητο τον τελευταιο καιρο μιλαμε οτι λυσσαει μετα ..Μεσα στην νυχτα ξυπνησε απειρες φορες ευτυχως τις περισσοτερες εβαζε μονη της πιπιλα κ ηρεμουσε ..Ομως φωναζε πλεον πολυ εντονα κ δυνατα μαμαααααααααα ελαααααααα κ φοβηθηκα μηπως ειχε συμβει κατι κ σηκωθηκα ..Τι το ηθελα ? Την βρηκα ορθια στα καγκελα να ουρλιαζει ..Τι ειναι παλι αυτο ? Καινουργια μοδα ?! Αμαν αυτη η θυγατερα μου , ειναι εφευρετικη ..Και τι θα γινει τωρα απο δω κ μπρος ? Δηλαδη ουτε μια βολτα δεν μπορουμε να παμε ολοι μαζι ..Αν αλλαξουμε εστω κ στο λεπτο το προγραμμα της θα μας φαει ζωντανους παλι ? Θα κλειστω μεσα στο σπιτι κ δεν θα ξαναβγω μεχρι να παει σχολειο ? Τι να κανω ?!

Σημερα καναμε κ εμβολια επιτελους μας ζυγισε μας μετρησε τον κατουρησαμε τον ανθρωπο παλι .. :oops: Μια χαρα την βρηκε κ οι μυξες που σταματησαν ως δια μαγειας με το που βγηκε η μυτουλα του καινουργιου δοντιου δεν τον ανησυχησε καθολου ..Θα ξανακανουμε εμβολιο το μαρτιο ..

Ευη πηγες δουλεια ? Πως το πηραν τα πιτσιρικια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή βρε Εύα μου! Φταίει που η μικρή περνάει φάση με μεγάλες αλλαγές και ανακαλύψεις. Έτσι έκαναν και τα δικά μου πριν κάθε νέα κατάκτηση ;) Έτσι κάνει και η δικιά σου από το άγχος της να περπατήσει, να ανακαλύψει τον κόσμο, μη χάσει κάτι που κάνουν οι μεγάλες σου κι αυτή το χάσει :roll:

Δράμα οι τραπεζίτες.... τα φάρμακα με σύριγγα γιατί αλλιώς μου τα φτύνουν στη μούρη, ή ο μικρός επιδιώκει να κάνει εμετό... :? Τέλος πάντων, κεφαλοκλείδωμα κανονικό.... Τα λυπάμαι όμως που πονάνε τα καημενούλια, τα χέρια τους είναι μόνιμα στο στόμα, όσο πιο βαθιά χωράνε :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα εχει κ καπακι τα πανω ουλα που φαινονται κ αυτα να κινητοποιουνται σιγα σιγα ..Αρα καπου εδω κοντα θα εχουμε νεο γυρο μυξας ...βαλε κ το εμβολιο ε ..προβλεπω δυσκολη νυχτα κ σημερις ...

Ομως οντως οι τραπεζιτες ειναι ακομα πιο δυσκολη κατασταση ..Θυμαμαι κυριως την μεγαλη μου που δεν ηρεμουσε πουθενα το καημενο ..Μεχρι να τελειωσει τοτε η Σοφια με τα δοντακια της μας εβγαλε το λαδι ..Ευτυχως η αλλη τα εβγαζε κ δεν την παιρναμε ουτε χαμπαρι ..

Τι να πεις ολα μεσα στο προγραμμα ειναι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα κ απο μας!!!!!!

αγγελικη μου θα κανεις λιγη ακομα υπομονη γτ ειναι κριμα τωρα που εισαι πια στο τελος να μην εισαι σωστα διαβασμενη κ να πανε ολα στραφι....το οτι ο αντρας σου σε βοηθαει τοσο με τον μικρο ειναι το σημαντικοτερο απο ολα...ο μικρος γρηγορα θα σε εχει παλι δικια του,κοιτα μολις ξεμπερδεψεις να ασχολεισαι παρα παρα πολυ μαζι του για να αναπληρωσεις τις χαμενες ωρες κ ολα καλα θα πανε..

τα παιδακια μας ξερουν πλεον οτι ειμαστε εκει για αυτα...

ευα μου κουραγιο με τα νεα δοντακια που θα ξεπροβαλλουν συντομα..μακαρι να μην ξανακανει μυξες η μικρουλα σου...

οσο για το προγραμμα που λες....το εχω παρατηρησει κ εγω οτι ξεσηκωνεται αν αλλαξουμε κατι κ μετα δεν μαζευεται με τπτ...

αλλα δε γινεται φιλεναδα να μην ξαναβγεις απο το σπιτι μεχρι να παει σχολειο η μικρη!!!!!θα λαλησεις παιδι μου!!!!!!!απλα θα κανεις κουραγιο οπως κανεις τοσο καιρο αλλωστε κ καποια στιγμη θα φτιαξουν ολα απο μονα τους...

δεν κανει να μενει η μικρη κλεισμενη μεσα κ να μη βλεπει κοσμο,μετα θα εχεις αλλα προβληματα!!!!!

εμεις συνεχιζουμε κανονικα να κοιμομαστε 11-12 αλλα πλεον δεν με προβληματιζει καθολου...μεχρι κ dvd βλεπουμε στο σαλονι κ εκεινη γυρνοβολαει.

ειναι πολυ χαρουμενη κ παιζει κ μονη της..

κ μαλλον βγαινουν νεα δοντακια...

η μονη μου ευχη ειναι να μην ξανααρρωστησει κ ολα τα αλλα τα υπομενω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...