Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κορίτσια μου???

Εμείς καλά,μόλις τελείωσα τον καφέ μου κ ξεκινάω(ξανά) να φρεσκάρω το σπιτάκι μας!!!

Το βράδυ κοιμηθήκαμε καλά,αλλα σήμερα το θηριάκι μου ξύπνησε απο τις 8.20-πολύ

νωρίς για τα δεδομένα μας....Ελπίζω να ξανακοιμηθεί να τελειώσω καμιά δουλίτσα σωστά!

Πολλά γλυκά φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες!!!Που ειστε??

Ντινακι μου παλι δουλειτσες κανεις??Καλη δυναμη κοριτσακι μου!!Εγω αυτες τις μερες με τις εξωτερικες δουλειες το εχω παραμελησει το σπιτακι μας ειναι η αληθεια :? ...

Χιονιζει ακομα στη Δραμα???Εδω παει τελειωσε για την ωρα :( !!Ελπιζω να μας ξαναρθει!!Το Ολινουλι-Ζωηρουλι τι κανει :P ??Πολλα φιλια!!!

Σημερα ειμαι σπιτι,εχει γενικη απεργια κ δε μπορω να κανω τιποτα...χθες ειχαν 24ωρη απεργια τα Μεσα Μαζικης Μεταφορας κ επρεπε να κατεβω κεντρο για κατι δουλεις κ πηρα το αμαξι κ μια αποσταση 30-40 λεπτων το πολυ,την εκανα 2,5 ωρες :o:o !!!!Επαιξαν τα νευρα μου μεσα στην κινηση,δε μου ειχε ξανατυχει τοσο πολυ!Τα παντα ηταν ακινητοποιημενα!Ειχα αχωθει γιατι στις 12 θα ειχαν σταση εργασιες κ ολες οι υπηρεσιες...τουλαχιστον προλαβα οριακα κ ξεμπερδεψα με τις δουλειες!

Αχ Συμπεθερα μου καλα θα ηταν να ειχε το μαγαζι δουλεια κ να ετρεχα γι'αυτο αλλα ακομα δεν το εχουμε ανοιξει καν...εκλεισε η μαμα μου κ περιμενει τη συνταξη κ το ανοιγω εγω στο ονομα μου αλλα ειναι να μη μπλεξεις με τη γραφειοκρατια κ τις δημοσιες υπηρεσιες :? ...επρεπε να αλλαξουμε κ εδρα αναγκαστικα κ ασ'τα να πανε..3 μηνες τρεχουμε κ τωρα μπηκαμε σ'ενα ρυθμο επιτελους κ ελπιζω να ανοιξουμε απο βδομαδα!!Καμια σχεση με εμπορικο μαγαζι ομως,μηχανηματα κ εργαλεια αργυροχρυσοχοιας!Πολλα ειπα... :lol:

Εσεις τι μου κανετε??Ο Ιασωνακος??Για τον Τζιμακο το γατο δε ρωταω :lol::lol: ....φανταζομαι :lol::lol: !!!Τον καημενουλη!!!Αληθεια βρε Αγγελικη,με τοσα βασανιστηρια κ δεν αγριευει καθολου :blink: ??Εντυπωση μου κανει για γατα!

Πολυ ομορφα τα δωρακια του γαμπρουλη!!Θες να το φας το κεφαλι σου ομως μου φαινεται...μα αρμονιο :blink::lol::lol: ??!!Η θυσια της μανας :lol: !!

Εμεις ακομα δεν εχω αποφασισει,καναμε χθες μια βολτα στα Τζαμπο αλλα τους αλλαξαν κτιριο κ θεση στα παντα κ ζαλιστηκα!!!Δεν εβρισκα τιποτα...ειναι ενας τερααααστιος οροφος κ οοοολα μπουρδουκλωμενα...βρεφικα,Χριστουγεννιατικα,παιδικα,ειδη σπιτιου..ολα μαζι!Δε μπορεσαμε να χαζεψουμε..παντως για καμια κουζινα το βλεπω κ κουζινικα,θα δουμε!Αν και η μικρη ξετρελλαθηκε με τον Gymmybear που τραγουδα κ χορευει..τον κοιταγε εκστασιασμενη =)) !!Τον ειχε συνηθισει μονο στην τv!!Απο ρουχα κ παπα ειμαστε κομπλε κ εμεις!

Τελεια και η ιδεα με τις μπογιες!!Εχω μια μικρη ζωγραφο κ εγω σπιτι ;) !!Ελεγα να τις παρω ξυλομπογιες αλλα πολυ μου αρεσε η ιδεα σου Ντινακι!!

Χρυσααααααααα συγχαρητηρια για το φασολακι σου!!!!!!!!!!Ολα να κυλησουν υπεροχα κοριτσακι μου!!!Βρε τον Χριστοφορο...κανει απο τωρα μακια την κοιλιτσα σου??!!!Υπεροχο :x !!

Οσο για τον γιατρο,πολλοι εχουν αυτο το στυλ..!!Θελουν ζορισμα!!Εγω ευχομαι να γινουν ολα οπως πρεπει για το καλο κ των 2 σας :) !!

Χαρουλα μου πως ειναι ο μικρος με το συγκαμα?Περασε?

Καροοοολ???Τι κανετε??Η νοικοκυρουλα σου :) ???Να κρατησει δυναμεις πες της για το καθαρισμα του νεου σπιτιου :lol::lol: !!!Αντε με το καλο να μπειτε!!

Νινινα μου???Ο παναγιωτακος τι κανει??Παλι βολτουλα σημερα?!Μπραβο!!Να περασετε τελεια!!Εμας εδω ψιλοβρεχει σημερα,δεν ειμαστε για πουθενα...

Φανηηηηηηηηηηηη????Εσενα δε σου μιλαω :lol::lol::lol: !!!!Ολο με ξεχνας :((:P:P !!

Απεργεις σημερα ε??!!Καλα κανεις!Να απολαυσεις τα ζουζουνια σου κ να περασετε μια υπεροχη οικογενειακη μερα!!Φιλακιααα

Ειμαι σιγουρη οτι ξεχασα πολλα :roll::blush: !!Συγχωρεστε με!!Παω για καμια δουλειτσα πριν ξυπνησει η Αφροδιτη...φιλια σε οοοοοοοοοολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα τι να κάνω ρε συ,όπως έχω ξαναπεί έχω σκούρα έπιπλα

κ μονίμως μου φαίνεται οτι εχουμε βρώμικο σπίτι γμτ...Τρομερη επιλογή!!!

Αχ κορίτσια μου δωσε η γιαγιά μου λεφτα να πάρω δωρο στη μικρη κ πήγα κ της

αγόρασα απο το benetton casa κατι σεντονάκια με τη Minnie που έχει τρέλλα,οπως

κ το Αναστασάκι της Φανούλας μας,κ σημερα τα έστρωσα φρεσκοπλυμμένα κ

μοσχοβολιστά κ η Ολίνα τρελλάθηκε!!!!!!!Δεν ξεκολλούσε απ το κρεβάτι της(κ έκανα

ήσυχη τις δουλίτσες μου,χιχιχι...) ;)) Αλλα είχε πολύ πλάκα,γιατι την άκουγα που έβγαζε

κραυγες ενθουσιασμού κ μετα "μααααα!!!"(τη φιλούσε!!!!)

Στελλίτσα μου γλυκιά,άσε,όλα αυτά έχουν γίνει τεράάάστια διαδικασία...Θέλει κ ο

αντρούλης μου να μου κάνει μεταβίβαση το μαγαζί(για πολλούς κ διάφορους λόγους)κ

είναι ένα σωρο αυτα που πρέπει να γίνουν σχετικά με το μαγαζί,το εμπόρευμα,την

απόδοση ΦΠΑ κτλ κτλ κτλ...Τόσα πολλά που δε ξέρω αν τελικά μπούμε στο λούκι να

το κάνουμε!!!!

Το Ολινάκι ζωηρεύει,δεν έχει αφήσει συρτάρι για συρταρι,ντουλάπι,για ντουλάπι...Πλέον

δε μπορω ούτε για 5 λεπτά να την αφησω χωρίς επίβλεψη...Χθες καθάριζα τα μπάνια

κ μου ρθε όλο χαρά,κρατώντας στο ένα χέρι το ξύδι κ στο άλλο τον μύλο με το πιπέρι.... :-o

Η αφροδιτούλα μου η όμορφη τι κάνει???Απο σκανδαλιές πώς πάει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τωρα μπορεσα να μπω να διαβασω τα νεα σας!

εμεις καλυτερα με το συγκαμα-τον προσεχω ομως λιγο ακομα!

θα τις ψαξω και εγω αυτες τις μπογιες!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γειά σας.

τα σπυριά που έχω ακόμα μπορεί να είναι ανεμοβλογιά (Φανή δε γελαώ καθόλου). κάνω ένα σωρό εξετάσεις για να αποκλείσουμε κάθε πιθανότητα, αλλά αν είναι θα έχουμε αμνιοκέντηση.και από κει και πέρα βλέπουμε, με τα οποια αποτελέσματα.είμαι πολύ στενοχωρημένη...

δε θα αφήσω κανέναν να κάνει κακό στο μωρό μου...

το μωρό το ακούσαμε εντούτοις. είναιπολύ καλά. τη Δευτέρα τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις.

και το κακό είναι ΄τοι υπάρχει πιθανότητα ηγιατί γυρνούσα από παιδότόπο σε παιδότοπο

και αν κάποιο παιδάκι το είχε ???????

εύχομαι μόνο να είναι ότιδήποτε άλλο εκτός από αυτό (αλλεργία, τσίμπημα κλπ ) γιατί τότε τα πράγματα θα είναι πολύ δύσκολα, ένιωσα το γιατρό μου ανήσυχο.

έχω πάει σεε δερματολόγο : μου είπε ΄μαλλον όχι αλλά δεν ήταν και σίγουρος.΄

πήγα στην παιδίατρο μου ως πιο έμπειρη όλων των υπολοίπων γιατρών μου. εκείνη μου είπε κατηγορηματικά όχι για ανεμοβλογιά.

αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ θετικά.....ψυχολογία πολύ άσχημη.προσπαθώ να γελάω και να μην το σκέφτομαι.

δεν σας διάβασα. ελπίζω όλες καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα, σουπερ η φωτογραφια της μικρης Ολινας-εξερευνητριας ντουλαπιων και συρταριων... ειναι αυτη μια... ομως ειδα τα μαχαιρια μεσα στο συρταρι και φοβηθηκα λιγο... βεβαια η μουριτσα της ενδιαφερθηκε για τα δικα της μονο...

Αν δεν πηρες ηδη καποιο απο τα AQUADOODLE, να σου πως πως υπαρχει κι αυτο... 70748.jpg[/attachment:n7n11g3r]

Ειναι λιγακι πιο ακριβο (τα απλα εχουν περιπου 20 ευρω ενω αυτο περιπου 30) αλλα οταν εψαχνα για τα δωρα του Ιασωνα αυτο μου γυαλισε... το βαζεις στο πατωμα και ζωγραφο-μουτζωρωνουν εκει. Ειναι και πολυ μεγαλυτερο και πιο εντυπωσιακο...

Συμπεθερουλα μου, ειχες ξαναγραψει για το μαγαζι και τη μεταβιβαση λογω της συνταξιοδοτησης της μαμας σου, αλλα το κεφαλι μου ειναι κλουβιο απο το διαβασμα και τα κατορθωματα του Ιασωνα... Χθες κυνηγουσαμε τα κριτσινια... Τελοσπαντων ειναι φρικη τα γραφειοκρατικα συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ειχα ανοιξει καποτε ενα μαγαζι και το ειχα κλεισει σε εναμισι χρονο γιατι δεν πηγαινε καλα... ακομα τρεμω απο αυτα που περασαμε τοσο για την εναρξη και την εκδοση της αδειας, οσο και για το κλεισιμο, το ΤΕΒΕ κ.τ.λ. Το 2004 το εκλεισα νομιμα και με οτι χρειαζοταν και φετος μου εστειλαν κι εμενα περαιωση 500 ευρω, γιατι λεει υπολογισαν οτι ειχε περισσοτερα εσοδα απο αυτα που χτυπουσαμε στην ταμειακη... αστα να πανε!

Για σενα ομως καλη αρχη και καλες δουλειες να εχει! Και γερο στομαχι και υπομονη και τυχη να εχεις εσυ!!!

Οντως ειναι παραξενο που ο γατος ανεχεται ολα αυτα... (χθες με την κριτσινο-κατασταση, του ανοιγε το στομα να τον ταισει κριτσινι με το ζορι...) χωρις να αγριευει, ουτε καν του εχει κανει "χσσσ", για νυχια ή δαγκωμα ουτε λογος. Αυτος ο γατος ηταν ο αλητης που ηρθε σπιτι σχεδον με το ετσι το θελω και εκανε καλα τις αλλες 2 γατες που ειχαμε τοτε και τους τρωγε το φαι. Με τον Ιασωνα ηταν υπερβολικα προσεχτικος απο την αρχη που ηταν βρεφος... μονο του μυριζε τα ποδια τοτε και μαλιστα οταν νομιζα οτι δεν τον βλεπω, οταν ημουνα μπροστα δεν τον πλησιαζε καν. Δεν ειναι θεμα ηλικιας, νομιζω οτι με καποιο τροπο ξερει οτι αν πειραξει το παιδι, θα βρεθει στην αυλη κανει παρεα με τα αδεσποτα και δεν το διακινδυνευει!

Χρυσα, πηγες στον αλλο γιατρο που ελεγες?

Χαρουλα, δουλιτσα επεσε και παλι ε? Κι ο Ιασωνας ειχε εναν μικρο ερεθισμο χθες το μεσημερι που τον πηρα απο τον παιδικο, αλλα τον παστωσα 2 φορες με sudocream και σημερα το πρωι ηταν μια χαρα! Πραστικουλια και στο δικο σου...

Ντινα, ανεμοβλογια??? Ημαρτον... τι αλλο θα σου τυχει για να σκας και να στενοχωριεσαι! Πιστευω ομως οτι ο δερματολογος και η παιδιατρος εχουν δικιο... Δεν ειναι!!!! Το ενστικτο μου λεει οτι ειναι κατι ασχετο... Θα ειχες και πυρετο με την ανεμοβλογια, ετσι δεν ειναι? Θα δεις που ολα καλα θα πανε!!!

Φιλια πολλα σε ολες!

post-6-1387393577217_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ συμπεθερα..απιστευτη..σαν να βλεπω τον Χριστοφορο!!!!!

χαχαχαχαχαχα

ιδιο ειναι!!!!

Ντινακι σοβαρα..αντε ρε..ανεμοβλογια απο που και ως που;;;;

πωπω..τι να πω ρε συ..καλα αποτελεσματα

Αγγελικη μου πηγα..αλλα μαλλων θα παω τελικα στον πρωτο..

θα δουμε, θα παω και σ εμια γυναικα λιγο αργοτερα και θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντζι μου ναι,αυτο είδα κ μ ενθουσίασε κ αυτο θα πάω να πάρω!!!!

ελπίζω να απασχολήσω το θηριάκι μου εστω μ αυτά,εστω για λίγο...

Στο συγκεκριμένο συρτάρι έχω αφήσει μόνο τα μαχαίρια που είναι για επάλοιψη,τα υπόλοιπα

τα εβαλα σ ενα κυπελλάκι επάνω στον πάγκο,πίσω-πίσω,εντουτοις(αν κ δε τα πειραζει-ειναι

η μοναδική θήκη του συρταριού που δεν αγγίζει) σκέφτομαι πολύ σοβαρα να τα μαζέψω και

αυτά...

Συμπεθερα ναι ρε συ,δεν παίζονται!!!Η χημεία τους θα ειναι τρελλή!!! [smilie=love3.gif]

Χαρούλα μου γεια σουουουυ!!Φιλάκιααα!!!

Ζαιράκι μου γλυκό μη μου αγχώνεσαι κ μη μου στεναχωριέσαι,τίποτα δε θα βλαψει το

μικρούλι σου...Εύχομαι απο καρδιάς να μην είναι ανεμοβλογιά,ή anyway,ότι κ να ναι να μην

έχει καμια αρνητική επίπτωση στο εμβρυάκι!Θα περιμένουμε νεα σου με αγωνία!

Υ.γ.Αλήθεια,δεν είχες περάσει ανεμοβλογιά μικρή???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μπηκα για μια γρηγορα ΚΑΛΗΣΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ και φευγω!!!

Η ημερα των επισκεψεων... απο σπιτι σε σπιτι γυρναμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ωραιο πραγμα να μη δουλευεις........! :D:D:D:D

Θα μπω το βραδακι να σχολιασω!

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera και απο εμενα αγγελικη ξεχασα να σου πω ωραια τα δωρακια του μικρου που διαλεξες...

mummydi εγω οπως ανεφερα δεν εχω αφησει τιποτα που να μην ειναι κλειδωμενιο ακομα και τα κομοδινα ολα τα βγαζει ολα τα πειραζει.να προσεχεις παντως ακομα κι με αυτα τα μαχαιρια πιρουνια..

ζαιρα μου εμβολιο δεν εχεις κανει μικρη κατα της ανεμοβολογιας η δεν την εχεις βγαλει γιατι και στις 2 περιπτωσεις εισαι καλυμμενη με κανει εντυπωση παντως αν δεν εχεις κανει εμβολιο...

εμεις καλα το απογευμα βγαλαμε τον μικρο βολτα ειπαμε να κανουμε τα ψωνια μας στο σουπερ και μετα να παμε στη πλατεια να βγουμε φωτος με το δεντρο αγ.βασιλη και ταρανδους αλλα κοριτσια απο την ωρα που μπηκαμε στο σουπερ μεχρι και στο σπιτι που γυρισμα και για αλλη μια ωρα συνολικα 2 ωρεε γκρινια κλαμμα και να τον μαλωνουμε δεν ξερουμε τι και πως μονο που εκλαιγε χωρις να ξερουμε τι του φταει τελικα καταληξαμε με ντεπονακι χωρις γαλα και υπνο απο τις 10 παρα...καταλλα καλα ευτυχως οι αναγουλες σχεδον εξαφανιστηκαν και αρχιζω να χωνευω λιγο καλυτερα και η ζυγαιρια να με δειχνει μισο κιλο πανω 54...πρεπει παλι να δεχτω την ιδεα οτι θα ξαναπαχυνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ανεμοβλογιά είναι μία ιογενής λοίμωξη που προκαλεί εξανθήματα. Τα συμπτώματα της ανεμοβλογιάς είναι ελαφρύς πυρετός και εξανθήματα με φυσαλίδες σε οποιοδήποτε σημείο του σώματος, που στη συνέχεια γίνονται εφελκίδες. Επειδή οι περισσότεροι ενήλικοι έχουν περάσει την ασθένεια ως παιδιά, ή έχουν εμβολιαστεί υπάρχουν πολλές πιθανότητες να μην προσβληθείτε, ακόμα κι αν έρθετε σε επαφή με πά¬σχοντα, γιατί έχετε ανοσία. Επιπλοκές εμφανίζονται στο 1-2% των εμβρύων που η μητέρα τους μολύνθηκε από ανεμοβλογιά στο πρώτο μισό της εγκυμοσύνης. Για το δεύτερο μισό της κύησης ο κίνδυνος για το έμβρυο είναι ελάχιστος, εκτός πάλι αν η μητέρα μολυνθεί 5 μέρες πριν τον τοκετό της.

την έχω περάσει αλλά δε μπορώ να παίζω με τις πιθανότητες.

θέλω να είμαι 100% σίγουρη.

διότι έχω σαλτάρει με αυτά που ακούω. άλλοι λένε ξανακολλαέι, αλλοι όχι.

να μη σας πω καλύτερα τι μπορει να προκαλέσει σε αυτό το 1-2% των εμβρύων που η μητέρα τους μολύνθηκε από ανεμοβλογιά στο πρώτο μισό της εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρακι σταματα να αγχωνεσαι κοριτσι μου.

Να δεις που ολες οι εξετασεις θα βγουν καθαρες και ολα θα δειξουν οτι ειναι ενα απλο εξανθημα και τιποτα παραπανω.... Ελα μη μου σκας τωρα... (ριξε μου κανα "μπινελικι" που μου' χει λειψει)..!! :D

Εγω δεν εχω περασει καμια παιδικη αρρωστια οπως σας εχω ξαναπει... και τωρα με βαλατε σε σκεψεις για το αν εχω εμβολιαστει... :shock::o:o:o:o:o

(αλλα τοσες φορες που εχω κανει αντιτετανικο... δε με πιανει τιποτα....) :lol::lol::lol::lol:

Ειχα πει θα σχολιασω... αλλα νυσταξα... και παω με ελαφρα πηδηματακια στο κρεβατι μου.....!

Καμια δε ξεχναω να ξερετε!

Φιλια και καλο βραδυ σε ολες! (γκαστρωμενες και μη)!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα είναι φοβερό.

ψάχννοντας στο ιντερνετ ανακαλύπτω συνέχεια πόσα πολλά μπορεί να σημαίνουν λίγα σπυριά στην εγκυμοσύνη.

όροι όπως "ενδοηπατική χολοσταση" με εντυπωσιάζουν...μπορεί να οφείλονται λέει σε καποια πάθηση του συκωτιού που εμφανίζεται στη διάρκεια της κύησης και μπορεί να σου αφήσει μόνιμη βλάβη στη μαμά και προβλήματα στο έμβρυο. άκου τώρα να δεις,ευτυχώς οι τρανσαμινάσες μου που πήρα αποτελέσματα είναι φυιολογικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα απο τη χιονισμενη θεσσαλονικη!

τα σχολεια κλειστα αλλα εμεις στο γραφειο δουλευουμε-τουλαχιστον ειναι ηρεμα τα πραγμτα!

ζαιρα, σε καταλαβαινω απολυτα και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην ειναι ανεμοβλογια-οχι γιατι θα εχει παθει κατι το μωρο αλλα για να μην μπεισ καν στη διαδικασια περαιτερω εξετασεων.μη διαβαζεις βρε κουκλα μου στο ιντερνετ γιατι θα τρελαθεις-ποτε θα βγουν οι εξετασεις?

κρατα την ψυχραιμια σου οσο μπορεις-εμεις ειμαστε εδω!

εμεις με το συγκαμα πολυ καλυτερα-δε φαινεται να τον ενοχλει καθολου-αλλα εχει αφησει 2 μικρες πληγουλες.τι να κανω?να παρω το γιατρο?θα επουλωθουν αραγε?

πολυ μου αρεσε αυτο με τις μπογιες!κανει για τα δικα μας μωρα η' ειναι ανω των 3?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέραααα!!!

Αυτό για την Νινίνα κ το Μαρ'ακι μας!!!!!Χρονια πολλά κοριτσαρες μου!!!Να είστε γερες να

σας χαίρονται τα αγόρια σας!!!!

Ιφιγένεια εχω γράψει οτι κ εγώ είχα κλειδώσει τα πάντα εκτός απο καναδυο ντουλάπια

αλλα πέσαμε σε μυαλο...ξουράφι!!!!Βγαζει την ασφάλεια με τρομερή ευκολία κ μάλιστα

την ξεκουμπώνει κ απο τις 2 πλευρες το θηρίο μου κ μου φερνει το πλαστικό στο χέρι.... :-o

Οπότε δυστυχως οι ασφάλειες για μας δεν εχουν κανένα μα κανένα νόημα πια....

Αντζι μου δε σε εντόπισα χθες!!Καλημέρα!!!!Πώς είστε???

Ζαιράκι μου θα πω στον Κωστακη μου να σε πάρει τηλ να σου τα ψάλλει που κάθεσαι

κ ψάχνεις κ διαβαζεις 1002 βλακειούλες....Κ εγώ σαν εσένα είμαι κ τελικά 9 στις 10 φορές

πανικοβάλλομαι άδικα...Κ εσύ δεν είσαι σε φαση για πανικούς τωρα,άντε!!!!Δε θα ναι τίποτα,

θα δεις.......

Τι κάνουν οι λοιπές,παρούσες κ απούσες????

Εδω χιονίζει τρελά πάλιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

τι κανετε;;;

κατερινακι και Μαρακι Χρονια σας πολλα..να ειστε γερες δυνατες με πολλα πολλα χαμογελα!!!!

Συμπεθερα ειπαμ..τα μεγαλα πνευματα συναντηθηκαν..και ο δικος μου μια απο τα ιδια με τις ασφαλιες..τωρα ψαχνει να βρει τροπο να απασφαλισει τις πριζεσ!!!

Ζαιρακι θα σε δειρω..τι καθεσε και διαβαζεις καλε..για ηρεμισε..

εγω νομιζω σε πειραξε κανενα σαμπουαν..

αντε..χαζο..δε θα ξαναδιαβασω οτι ασχολεισει με τετοια...

Ηρεμια και ολα θα γινουν

Φανουλα χρυσοχερα τι εφτιαξες σημερα;;;

η Καρολινα μας ειναι σπιτακι της και απολαμβανει την παρεα της παπενιας..και εμεις εδω δουλεια

εδω χιονιζει και ειναι τελειαααα

βεβαια τα ποδια μου παγωσαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα μου!!!!!!

Ελπίζω να εισαι ντυμενη ζεστα μη μας κρυώσεις.....

Αχ κ εμενα παλεύει με τις μπρίζες τωρα..Μα τόσο ίδια αυτα τα παιδιά??Μέχρι κ

με το αυτι του Γκούφυ πάλευε να τη βγάλει την πσαλιοασφάλεια απο την μπρίζα...χιχιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρτε κ μια φωτο το Ολινάκι να κάνει ΜΜΑΑΑΑ την Μίνυ,για του

λόγου το αληθές..(χθες ούτε στο μπάνιο ήθελε να μπούμε,κόλλησε στα σεντόνια της!!!)

post-8939-13873935814263_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...