Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω σκασει απ' τα γελια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Διαβαζω "λειτερ" και προσπαθω να καταλαβω ΤΙ ΕΙΝΑΙ!!!!! Κου-κου-ρου-κου τελειως!!!

Μεχρι να στροφαρω καηκαμε......... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα λεμε πιο μετα λοιπον καλες μου φιλεναδες...!!

Δωσε σταφυδες Στελλα εχουν μπολικο σιδηρο (μηπως μεθανε κι' ολας.....?? :roll::roll::roll: ) :lol::lol::lol::lol:

Βαλε ματι Ντινακι.. οταν πας σε λυκοφωλιες...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?>ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΤΑΞΙΕς ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΗΝ ΩΤΙΤΙΔΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ ΕΚΕΙ ΠΗΡΑ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙΒΙΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕς ΧΘΕς ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕς ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΖΑΙΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ?ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΠΑΜΕ?

ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ 5 ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟΝ 7

ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΑΧΥΝΑΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΑΡΟΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ 11300 ΚΑΙ ΨΗΛΩΣΑΜΕ 88 ΠΟΝΤΟΥς ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΕΙ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΕΝΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΑ ΤΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕς ΕΛΟΨΑ ΤΟ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ Η ΓΙΑΟΥΡΤΙ Η ΚΡΙΤΣΙΝΙΑ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΡΩΜΕ ΦΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΑΓΑΛΟ ΓΕΜΙΣΤΟ ΟΠΟΤΕ ΟΚ

ΑΛΛΟ ΚΑΝΑ ΝΕΟ?Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ξανθιά ξαναχτυπησε!!!!!!!!!!!!!!!Καλέ Φανή,τι άλλο θα μπορούσε να

είναι βρε αγάπη μου δηλαδη????????Δεν υπάρχεις!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))

Στελλίτσα μου στη φαντασία λιώνεις,αν το ζούσαμε στην πραγματικότητα,το μόνο

που μπορεί να μου ρθει στο μυαλό είναι μια Κωνσταντινούλα κ μια Στελλίτσα

αναμαλλιασμένες κ έξαλλες να τρεχουν πανικόβλητες να βρουν εναν παιδότοπο να

χώσουν τις μαραθωνοδρόμους κόρες τους!!!!!! :-o:-o:-t:-t Χαχαχαχα... :))

Κ να σας ρωτησω βρε κορίτσια,αυτες οι σταφίδες δεν ειναι επίφοβες να τους κάτσουν στο λαιμό??

Λέω εγω τωρα....Δε ξερω αλλα κάπως μου φαίνονται έτσι πως τις βλέπω...Να της δωσω

άφοβα λέτε?

Ιφιγένεια φιλιά κ περαστικά κ πάλι!Μια χαρα ο μικρός σου,κ σε φαση αφαγίας,φαντάσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φανηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

Ρε τρελοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.......πολύ γέλασα με τις λυκοφωλιές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=)) Είσαι ΘεΆ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Ντινακι ακομη γελαω που το ξαναδιαβαζω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε γμτ λεω... τι μπορει να ειναι το "λειτερ"... κανα καινουργιο προιον και δε το πηρα χαμπαρι..? Μηπως τρωγεται? Ειναι απορρυπαντικο? Αρωμα? Κατι μωρουδιακο.....? :lol::lol::lol::lol::lol:

Μα "λειτερ"......? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εχουμε μπλεξει χιλιες γλωσσες εδω μεσα.. Στελλα να σαι καλα βρε κοριτσι μου... :lol::lol::lol:

Ας σοβαρευτω (παντρεμενη γυναικα)... :D Για τις σταφιδες Ντινακι μου δεν εχω να σου πω κατι "κακο"... δε μου εχει πνιγει η φαφουτα ποτε απο σταφιδα.

(μονο απο τυροπιτα, καροτο, :oops: και λαχανο) Ουτε με το κρεας να φανταστεις! Ετσι τα μασαει και τα κατεβαζει η μπετονιερα μου...!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eίσαι τρελλή .- :o):o)

Είπα κ εγώ εμπρός στο δρόμο που χάραξε το Στελλούνι μας κ δε με πιάάάνεις!!!!!! =))

Θα δοκιμάσω κ εγω...αλλα θέλω να βρω καλές σταφίδες,όχι ότι κ ότι!!Την επόμενη φορά

που θα πάω Βασιλόπουλο θα το μελετησω το πράγμα...Εμ..κ του πουλιού το γάλα σου

λέει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας μας πηρε σταφιδες ο μπαμπας μου απο ενα μπαρμπα :lol: παραγωγο. Ειναι μεγαλες, μαλακες, και χωρις κοτσανι... :D:D Ειναι μιαμ-μιαμ και μεσα σε κεικ που επισης το τσακιζει η μικρη. Τωρα για τον Βασιλοπουλο... ε! αφου εχει και... "του πουλιου (του... :lol: ) το γαλα"... :lol: καλες σταφιδες δε θα εχει...?

Εμπρος λοιπον στο δρομο που χαραξε η μπιρμπιλοματα μας!! :D:D:D:D:D

Κοριτσαρες μου παω για λιγη ξεκουραση με οσες ωρες μου απομενουν μεχρι τις 6:30... :(

"Καλανυτα" (που λεει και η Αναστασια)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

τι κανετε?

διαβαζω τα καμωματα σας και γελαω!

εμεισ καλα!

εχει καμια βδομαδα ο δικοσ μου κλαιει μεσα στη νυχτα!συνηθως ουτε καν σηκωνομαι!αλλα καποιες φορες κλαιει πιο δυνατα και για μη ξυπνησει σηκωνομαι και του δινω πιπιλα!φυσικα εκει που πηγαιναμε καλα και κοβαμε σιγα σιγα το ωυχτερινι γαλα τωρα το επιστρατευσαμε ξανα!φτου και απο την αρχη!τελοσ παντων.ή δονται ή κανενα ονειρο βλεπει-

χθεσ πηγαμε παλι στη baby pareoula-ηταν πολυ καλος!περασαμε ωραια.βρε κοριτσια το ξερερε οτι υπαρχουν παιδια ίδιας ηλικίας που καθονται μία ωρα στην αγκαλια της μαμας τους χωρισ να κουνηθουν καθόλου???τι τα ποτιζουν να πουν και σε εμας? :o:o:o:o:o:o:o

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Φανούλι μου όμορφο,εγώ δεν εχω τετοιες διασυνδεσεις...Χιχιχι... ;))

Για αυγα,κοτόπουλα κ λαχανικά έχω τις...γνωριμίες μου...Α!Κ γι κρασια κ τσίπουρα

επίσης!!!!Αλλα για σταφίδες,μπαααααα!!!!Αλλα πού θα πάει κάτι καλό θα βρω...

Με τη δουλίτσα τελικά τι έγινε αγάπη μου,πας κανονικά?

Χαρούλααααα??????????Υπάρχουν τετοια παιδιά στην ηλικία των δικών μας που

καθονται μια ωρα στην αγκαλιά των γονιών τους?????? :-o:-o:-o:-o

Καλε ρώτα καμια τι τα δινουν,τωρα που τις έχεις εύκαιρες!!!!!!

Λοιπόν,το επόμενο θεματακι θα είναι

"Ασταμάτητα μωράκια Μαίου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009 νο7"!!!!!!!!

Όποιος έχει αντίρρηση να το πει τωρα,αλλιώς ας σιωπήσει για πάντα... :)):))

Η νύχτα μας τελικά μας πήγε σούπερ κ μάλλον θα φύγει σημερα η μπουμπού στο

χωριό,για baby parking!!!

Συμπεθερούλα μου πού χάθηκες??

Κανένα νέο απο την Άντζι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι!αληθεια λεω!στην αγκαλια και κιχ δε βγαζουν!

βεβαια για να πω την αληθεια τα δικα μας μου αρεσουν πιο πολυ αλλα μεχρι εκει που δεν πεφτουμε κατω απο την κουραση!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει τέτοιο όριο Χαρούλα μου?

Γιατι εγώ νομίζω πως η που είναι αρνάκια,ή που θα πέφτεις κάτω απ την κούραση..

Ενδιαμεσο σταδιο θαρρω πως δεν παίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

αχ αυτη η πολυλογου ανατιτα μας!!!!!!!!!!!!!!! θα μας τρελανει εντελως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:=))=))=)) δεν υπαρχεις απαικτότατοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μωρακι της παρεουλας...υποκλινομαι!!!!!!!!!!!Φανουλι μου να την χαίρεσαι!!!!!!!

στελλουνι μου πολλα πολλα φιλακιαααααααααα...σε σενα και στην γλυκια μπουμπουκα σου... :-*:-*

χρυσα μου πως εισαι σημερα αγαπη μου? ελπίζω να περασει γρηγορα...μακια πολλα στον φοφο μας...

χαρουλα μου τι κανετε?

συμπεθερα μου τι κανει ο ζορο μας?????

αγγελικουλα μου που χαθηκες βρε συγγραφεα μου???????οοολα καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου-κουυυυυ....!!!

Να' μαι κι εγω...!

Τι κανετε βρε κοριτσια? Που ειστε ολες σημερα? Μυρισε Σ/Κ και την κοπανισατε απο τωρα?

Εμεις μολις φαγαμε (κεφτεδακια με πατατες στο φουρνο), εβαλα για νανακια την μικρη και εκατσα επιτελους.. Μου' ρθε περιοδος το πρωι... εχω και ενα τρελο μπουκωμα, και ειμαι ετοιμη να παρω φορα να πεσω στο λιμανι.. :lol:

Ντινακι μου, κι εμεις ευτυχως εχουμε πολλα πολλα δικα μας αγαθα.

Εχουμε εναν μικρο ελαιωνα με 40 δεντρα και βγαζουμε λαδι-ελιες για ολη την χρονια.

Η θεια μου (αδερφη του μπαμπα μου) εχει κοτες και κατσικες (το τι ρυζογαλα απο κατσικισιο γαλα εχει φαει η μικρη δε λεγεται).Το καλο μας το "βουνακι" εχει φρεσκια ριγανιτσα, φλαμουρι, καστανα, κρανα (για λικερ), ο πεθερος εχει στην αυλη κληματαρια, βγαζει ουζακι και κρασι, ο μπαμπακας μου εχει μπαξε χειμωνα-καλοκαιρι και τρωμε παντα φρεσκα λαχανικα! Α!! Εχουμε και μια κερασια και μια λεμονια...!! :D Καλα λεω εγω... Ευλογημενος ο τοπος μας! ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!

Οσο για την δουλεια που με ρωτας... δεν εχουμε πληρωθει ακομη. Κλεισαμε τους 2 μηνες και παμε και για τον 3 οπως φαινεται. Υπαρχει προβλημα με τις χρηματοδοτησεις απο τη συνενωση των δημων και αργουν τα χρηματα μας. Παμε ολοι στα καθηκοντα μας κανονικα... Δυστυχως το προβλημα υπαρχει παντου.. Μα τοση γκαντεμια εχω ρε γμτ? Δε μπορω ουτε στην αγορα να ξαμοληθω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (μεγαλο προβλημα.... :lol: ).

Περα απ΄την πλακα, τα λεφτα φευγουν σα νερακι, και απο κει που εμπαινε αυτο το ριμαδο-400ρι και τα ριμαζα σε 2 μερες και το ευχαριστιοταν η ψυχη μου... ε παει μου το χαλασαν κι αυτο δυο μηνες τωρα.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλε μιλαω μιλαω τοση ωρα και ουτε σε ρωτησα τι κανει η Ολινα?

Ο Κ εσπασε καμια πορτα χθες μετα τον αγωνα? :lol:

Χαρουλα θα ηθελα παρα πολυ να δω εστω κι ενα τετοιο παιδακι ειλικρινα..

Μεχρι στιγμης τα περισσοτερα που γνωριζω ειναι το ιδιο και το αυτο με την δικια μου.

Δε λεω μ' αρεσει που ειναι ζωηρα-χαρουμενα-αναποδιαρικα, αλλα θα ηθελα εστω και 1 ωρα την ημερα να καθεται ΗΣΥΧΑ χωρις να πρεπει να φωναζω-μαλωνω συνεχεια...

Που εισαι βρε Καρολινακι? Ακομη δουλευεις? Αντε παρατα τα ολα και σπιτακι σου να ξεκουραστεις.. Η Λυδια τι κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε κ εγώ το λέω οτι ζεις σ ευλογημένο μέρος κ δε μ ακούς..

Υπάρχει μεγαλύτερη ευλογία απο το να ξυπνάς κ να βλέπεις θάλασσα???Αυτό κ μόνο

μου αρκεί....

Αχ,χθες ηταν μια μερα αστα να πανε Φανουλα μου...

Ολη μερα είχε διαβολεμενη ησυχια στα μαγαζιά,το πρωί τέθηκε κ ένα θεμα για κάτι

επιταγες του γαμπρου του,το βράδυ φάγανε κ τα 3 γκολάκια...Μου ρθε σπίτι καταρρακωμένο

το αγόρι μου... :(Εννοείται βεβαια πως έκανα ότι μπορούσα για να..καλμάρει... :ymblushing::ymblushing: Χιχιχιχι... ;))

Τωρα για τη δουλειά,έχεις δίκιο..Κ λέω τόσα χρόνια στην Ελλάδα,ένα δημόσιο ήταν σίγουρο

όσον αφορούσε την επαγγελματικη αποκατάσταση,τώρα,έγινε κ αυτο σκ@τα!Πώς τα

καταφερανε έτσι???Τι να πω,καλό κουράγιο..Όλοι θέλουμε να στρωσουν τα πράγματα

αλλα απ ότι φαίνεται θ αργήσει να φανεί φως στον ορίζοντα..Μεχρι τότε...γερά

στομάχια!!!!

Πάω να ετοιμαστω για δουλίτσα!!

Φιλάκια πολλά!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα τι κανετε; σχολιαζω οσα θυμαμαι οκ; δε γραψατε κ λιγα πολυλογουδες μου... :lol:

Στελλα κ εγω θα θελα να δω τα κατορθωματα σας στο πολυκατηστημα,οχι πως ο δικος μου σταματαει πουθενα....το ρεβανι ναι οπως ακριβως τα εγραψες το ενα ζεστο κ το αλλο κρυο.... ;)

Φανη εχουν δικιο τα κοριτσια με τις σταφιδες δε πνιγεται; κ εγω τις φοβαμαι,καλα για το ποσα λεει η κορη σου τι να πω; απλα τη θαυμαζω..... :P

Κωνσταντινα,ειδες η πεθερα σου; σου ξεκαθαριζει αποτωρα τι θελει να κανετε μην εχετε κ παρεξηγησεις μετα..... :mrgreen:

Χρυσα τι κανεις; ελπιζω να εισαι καλυτερα ...το ιδιο κ ο Φοφο μας.... :)

Συμπεθερα ειδες τι ομορφο ζορο που ειναι; καλα κ η η νυφη μου τι σκερτσο κ ναζι ειναι αυτο..... :lol: εκει που καθεται σταυροποδι πεθενω.... :lol:

Χαρουλα μηπως τα δινουν κατι τα παιδια κ καθονται; ο δικος μου ουτε 5 λεπτα πλεον αγκαλια,χαζος ειναι.... ;)

Ιφιγενεια μου μια χαρα ειστε ματια μου, μην τον κυνηγας κ θα φαει,φαση ειναι θα περασει... ;)

τα νεα μας τωρα,χθες πηγαμε γιατρο ειμαστε 11300,παλι κ 90 υψος,μ αυτη την ιωση που περασε δεν εβαλε αλλα ουτε κ εχασε,θα του δωσω ενα μηνα σιδηρο παλι κ αρχες απριλιου γενικη αιματος να δουμε που βρισκομαστε ;) μετα πηγαμε στην αδερφη μου κ φαγαμε εκει σουβλακια,παιδακια, κ τα σχετικα, εδινα στο μικρο κοματακια οχι ξεροψημενα, κ να δειτε με τη ορεξη τα ετρωγε.....το βραδακυ τον εντυσα,τον φωτογραφισε ο πατερας του, κ βγηκαμε εξω,δε μειναμε πολυ στην πλατεια το κρυο ηταν τσουχτερο, κ πηγαμε σε ταβερνα,ο ζορο μου τους χαιρετησε ολους εφαγε κεμπαπ, ναι...κ πατατουλες,κ κατα τις 10 μιση ηπιε 100γραμ γαλα κ ακουστηκε στις 7μιση το πρωι,εψαχνε την πιπιλα του τη βρηκε κ συνεχισε νανι μεχρι της 9 κουρασμενο καλε το αγορι μου απο τα σουρτουκια.... :lol:

αυτα κ με την εκθεση μου σας αφηνω να φτιαξω καφεδακι, τα λεμε πιο μετα φιλακια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα...τι κανετε;;;;

εγω καλα!!!

λεμε τωρα οκ...

λοιπον..ειναι αγορακι και αυτο!!!!!!!!!!!!

Θα εχω αλλο ενα ζουζουνιαρικο στρουμπουλιτσικο, σγουρομαλλικο χαζουτσικο ΦΟΦΟ!!!

ειμαι πτωμα και ακομα ποναει το αυτι μου...οποτε θα επανελθω με σχολιασμο μετα

Τα φιλια μου σε ολες σας!!!!!!!!!

\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Με το καλο να ερθει στον κοσμο και ο δευτερος παιδαρος σου!!

(Μα πως τα καταφερνετε βρε κοριτσια? Δυο στα δυο ΑΓΟΡΙΑ...?) :shock::shock::shock:

Πειτε μυστικα-συνταγες-στασεις-γιατροσοφια.... :lol::lol: και βαζω αυριο μπρος......!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..Φανουλιτσα λοιπον θα σου πω..

εχουμε αντρες που μας λατρευουν..και που ασχολουνται με τα παιδια μας..τοσο καλα λοιπον γονιδια γεν γινετε να χαραμησουν..οποτε κανουμε τετοιους αντρες για τα κοριτσια σας!!!!

'Για να τις εχουν Βασιλησσες, κορονα στο κεφαλι τους!!!!

χαχαχαχαχα

τι λεω η γυναιθκα νυχτιατηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eia saw kia po mena

Χρυσα μου στο πα εγω!!!!!αγορομανα καλε εισαι και φαινεσαι!!!!!!αντε με το καλο κοριτσαρα μου

[ως τα περασατε χθες??εμεις ψησαμες στην αυλη με παρεα τρελη καρναβαλια και πολυ φαι......ποιος ακουει παλι τη διαιτολογο...θα λεει ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!

φιλια σε οοολλλεεεςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσααα.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σκεψου μετα απο λιγα χρονια... να περπατας στο δρομο με 3 αντρες!!! :shock::shock::shock:

Πεθαινω.....!!! Με το καλο ολα κοριτσαρα μου.

Χαρηκα παρα πολυ...

ΥΓ: Ξερεις τι λεει η παροιμια?

"Οι τακτικοι στο σεξ κανουν κορες"....!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια θα μπω μετα να σχολιασω τις υπολοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου!!!!!!!!!!!

Μου λείψατε μωρέ!!!!!!!!!Είχα αρκετές υποχρεώσεις αυτό τον καιρό και δεν έμπαινα,γιατί είστε και ξελογιάστρες......Προτιμούσα έτσι στα κλεφτά λίγο φβ,που δεν απαιτεί πολύ χρόνο!

Διαβάζω τα νέα σας(εδώ και μία ώρα!!!!!!!!!!)Πολυλογούδες μου!!!!!!!!Κι εγώ πρώτη πρώτη στα κατεβατά!!!!!!!!!!!Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η Αγγελικούλα μας(αλήθεια πού είναι αυτό το κορίτσι?)

Δωρούλα μου ο αστυνομικός σου όοοοοοολα τα λεφτά!!!!!!!!!!Την είχα δει κι εγώ στο ίντερνετ αυτή τη στολή!Τέλεια και ο γιόκας σου κουκλί!!!!!

Φανή,θεά η Αναστασία σου!!!!!Έτσι ήταν και η ανιψιά μου μικρή.....Να φανταστείς 2 χρονών μας διηγιόταν παραμύθι και την κοροϊδεύαμε που μας έλεγε "πατόμουρα" αντί για βατόμουρα!!!!!!!Τόσο καλά μίλαγε που ένα λάθος της μας έκανε εντύπωση!

Βέβαια να σε προετοιμάσω ότι αυτό έχει και συνέχεια!!Θα σου γίνει μια ετοιμόλογη γλωσσού που θα τρίβεις τα μάτια σου!!!!Εμένα η ανιψιά μου έγινε χθες 5 χρονών αλλά δεν της λέγαμε οτι έιναι τα γενέθλιά της,γιατί η μαμά της έλειπε σε ταξίδι και θα ερχόταν σήμερα,οπότε είπαμε να της πούμε οτι το Σάββατο είναι τα γενέθλιά της ,που θα κάνει και το πάρτυ της!

Ανέβηκα λοιπόν στης μαμάς μου και με νοήματα και μισόλογα της έλεγα που λυπάμαι τη μικρή,γιατί έχει τα γεν της και κανείς δεν της εύχεται και οτι έιχα σκοπό να την πάω να διαλέξει το δώρο της αν δεν είχα κακοκαιρία.....Υποτίθεται λοιπόν οτι αυτή δεν άκουγε και οτι εγώ τα έλεγα κρυπτογραφημένα.....

Οπότε γυρίζει και μου λέει:"Ε και γιατί δεν πήγες μόνη σου ρε θεία να μου πάρεις το δώρο μου??????????????????" :o:o:o:o:o:o:o:o=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Σκέτη αποθέωση είναι!!!!!!!!!!!!!!!

Α!Εσείς πού μένετε?Σε νησί?Γιατί κι εμείς που μένουμε Χίο είμαστε μια απ τα ίδια....

Αυγουλάκια του παππού,

πατζάρια,σπανάκι,λάχανα,μαρούλια,μπρόκολα,κουνουπίδια,πατάτες,ντομάτες,κολοκύθια κλπ του μπαμπά μου,

ψωμί της μαμάς μου!!!!!!!!!!(OH YES!!!!!!!)

Κρέατα ντόπια ή από φιλικά σπίτια που μπορεί να σφάξουν κ ν αγοράσει ο πεθερός μου(εμείς μένουμε στην πόλη...)Μια χαρά είμαστε!!!!!

Ιφιγένεια,μην αγχώνεσαι καθόλου...

Είναι μια φάση που θα περάσει!Κι εμένα η ανιψιά μου στην ίδια ηλικία και για ένα χρόνο,τρεφόταν μόνο με γάλα και τα παράγωγά του(γιαούρτι,τυρί κλπ)Της πέρασε και τώρα τρώει κανονικά!Το ξέρω οτι τρελαίνεσαι όταν δε τρώει ο Κωνσταντίνος,αλλά κάνε λίγη υπομονή και προσπάθησε αυτά τα ελάχιστα που τρώει,να είναι ποιοτικές τροφές!

Κατερινάκι,τι έγινε?Κάνει σκανταλίτσες ο Παναγιωτάκης?Είδες που αγχωνόσουν να περπατήσει και σου λέγαμε μη βιάζεσαι?Κάτι ξέραμε....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά στις φωτό στο φβ ήταν ένας κούκλος ο Ζορό σου!!!!!Με γειά και το κουρεματάκι του!!!!!!!!!

Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!

Αγοράκι,ε!!!!!!!!!!!!!!Μπράβο κούκλα μου!!!!!Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι και να είναι υγιέστατο!!!!

Στέλλα,η Αφροδίτη σου όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!Σίφουνας ε?Τα εξερεύνησε όλα μες το μαγαζί?Φαντάζομαι ωραία που θα ήταν τα ψώνια σας!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εμένα ο γιος μου τρελαίνεται για τις σταφίδες,αλλά δεν του πολύ δίνω,γιατί τις καταπίνει ολόκληρες και μετά τις βρίσκω μέσα στα κακά του,φουσκωμένες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Χαρούλα νυχτοπερπατήματα κι εσείς έχετε μωρέ?

Άσε κι εμείς τα ίδια...τα χω παίξει......είναι τώρα μια βδομάδα που κλαίει,κλαίει και μόλις πηγαίνω κοντά του και με βλέπει γυρίζει πλευρό και κοιμάται......Εμένα ξυπνάει και φωνάζει και μαμά,οπότε δε γίνεται να μην πάω.....χθες βράδυ με σήκωσε 6 φορές.......

Δούλευα και στις 7 το πρωι και ήμουν κομμάτια!

Κάτι άλλο....το baby pareoula τι είναι??????????Ρωτάει η άσχετη!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops:

:oops:

Αντρούλα μου κάνεις κι εσύ δίαιτα?Κι εγώ .....ένα μήνα τώρα....έχω χάσει 3 κιλά και 3% λίπος και συνεχίζω ακάθεκτη........

Σας ζάλισα...

Τα δικά μας νέα,θα σας τα γράψω αύριο,με ησυχία.......

Φιλάκια σε όλες σας,στα παιδάκια και τις κοιλίτσες σας!!!!!!!!!!

Καλό βράδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ! εσεις μου το θυμησατε και θελω απαντηση :-w:-w:-w ....Που μενει η Φανη??????????

Και δε θελω παλι κουιζ [-([-([-( !!!!!!!

Και τωρα καλημερα :lol: !!!!

Τι μου κανετε???

Ρε Μαρακι κ εμας μας λειπεις!!!!Μην εξαφανιζεσαι!!!

Που κ που βλεπω το Γιωργακι βεβαια να μου μαζευει τα καλαμποκια κ χαιρομαι :lol::lol:;) !!!

Φοβερη η ανηψια!!!Ετσι και ο ανηψιος μου,απο τα 2 κανεις κανονικο διαλογο κ δε του γλιτωνεις απο τιποτα!!

Βρε Φανη,βρε Φανη!!!!Μα τοσο ξανθια :lol::lol::lol::lol: ?????!!!!!Ελιωσα μετους συλλογισμους σου =))=)) !!!

Η Ατατινα μας τι κανει :x ?

Χρυσαααααααααααα!!!!!!!!!!Με το καλο ο αγοραρος!!!Εισαι αγορομανα κ με τη βουλα!!!Παει κ τελειωσε!!!!

Νινινα μου το τσικνισε μια χαρα και ο Παναγιωτακης :lol: !!!Καλα ειναι ενας Ζορο κουκλος δεν εχω λογια!!!

Ντινακι μου γλυκο κ ομορφο με την πανεμορφη κορη!!!Τι μου κανετε??

Η Ολινα ολα καλα ετσι???

Το αγορακι σου ειναι καλυτερα?Ολα μαζι του πεσαν του αμοιρου σε μια μερα..

Αχ μη μιλατε για δουλειες κ προβληματα...δε μπορω :( ...περναω φαση..

Αυριο αν δε μας τα χαλασει ο καιρος θα παμε τη μονοημερη εκδρομουλα που κανονιζουμε στον Παρνασσο!Ειμαι πανετοιμη...ρουχα,γαντια,μποτες,γυαλια,σκουφια...ιδεα απο σκι μου λειπει αλλα δε πειραζει :lol: !!!Εχει να πεσει πολυ γελιο...και πολλες τουμπες =)) !!Δεν εχω παει ποτε για σκι :roll: !

Η μικρουλα θα μεινει στη γιαγιακα ναξεσαλωσει παλι κ θα την παρουμε το βραδακι!

Βρε Αγγελικουλα που εισαι???Μου φανηκε οτι σε πηρε το ματι μου χθες on-line :roll: ,ολα καλα κοριτσακι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ξεχασα!!

Νο1:Βρε Χαρουλα,που ειναι αυτα τα παιδια να παω να παρω κ εγω ενα :lol::lol::lol: ??!!!Μα 1 ωρα ησυχα στην αγκαλια της μαμας :shock::shock::shock: ???

Σημερα ξαναπηγαμε οοοολοι μαζι στο καταστημα για να αγορασουμε κ τις μποτες...ε δε χρειαζεται νομιζω να σας περιγραψω :lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!

No2:Μαρακι μου υπεροχος ο Γιωργος στη φωτο :x

Παω νασιδερωσω :? ...Καλο Σ/Κ αγαπες!!!

Κίσεις(αυτο για να ψαχνεται το Φανουλι =)):-* )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω ένα "τσα" και θα σας αφήσω πάλι.....

Μόλις φάγαμε και θέλω να τα μαζέψω,να βάλω το Γιώργο για ύπνο και να βάλω σίδερο!!!!!!!!

Ουφ,αυτές οι δουλειές...τον ατελείωτο έχουν!!!!!!

Στέλλα,ελπίζω να σας έκανε σήμερα ωραίο καιρό και να χαρείτε την εκδρομούλα σας!!!!

Φιλάκια,τα λέμε μετά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω καταρχην να πωσ συγχαρητηρια χρυσα μου με το καλο να ρθει και ο δευτερος αντρουκλας σου και αν ηθελες κοριτσι δεν πειραζει το τριτο εγω ετσι λεω την παρασκευη θα μαθω και εγω να πω την αληθεια εω ενα ψιλοαγχος τωρα που πλησιαζουν οι μερες...κοντευω να κλεισω τον 5 και ακομα να μαθω...αν και πιστεω γιος θα μου ειναι....να δουμε...εμεις καλα τα ιδια ψιλοτρωμε εγω φουσκωνω εκανα και αιματολογικες ολα καλα εκτος αιματοκριτη και σακχαρο και τα 2 χαμηλα βεβαια ο γιατρος μου ειπε να φυσιολγογικα λογο εγκυμοσυνης βεβεαια πανω κατω τα ιδια με την προηγουμενη ειναι ο αιματοκριτης απο 41 μου πηγε 33 και σακχαρο απο 78 με 80 που εχω πηγε 55 γαμωτο τρωω γλυκα απο χθες αλλα παχαινουν...οποτε αυξανω και τις βιταμινες πολλα ρε κοριτσια 3 μαγνησιο 3 φολικο 3 σιδηρο 2 ασβεστιο βεβαια ξερω μεχρι τον 5 πεφτουν ολα μακαρι να παρω τα πανω μου αν και δεν εχω σημαδια απο τον αιματοκριτη η το σακχαρο που ειναι χαμηλα μια χαρα ειμαι..

οσο για τα τροφιμα και εμενα μου στελνουν οι γονεις μου το καλοκαιρι λαχανικα εχω καταψυκτη και τον γεμιζω με λαχανικα και το χειμωνα μου στελνει η μαμα μου απο το χωριο της κρεατα σπιτικα και η πεθερα που παπιες και κοτες και ετσι σχεδον απο λαχανικα κια κρεατα συμπληρωματα.λαδακι παραγγελνω απο κρητη σπιτικο και ελιες και γενικα προσπαθω να βρω οτι πιο σπιτικι και υγειινο το πληρωνω λιγο παραπανω αλλα ξερω τι τρωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...