Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!τι κανετε?

εμεις τα ιδια-καλα δηλαδη και ζωηροι οπως παντα

καθε μερα και κτι καινουργιο μας κανει-απο λεξουλες ολο και περισσοτερες αλλα μονο απλες και οχι φρασουλες.το οτι λεει ναι και οχι (οχι ακομα εντελως καθαρα βεβαια) εχει πολυ πλακα!απανταει σε ολα ειτε καταλαβαινει ειτε οχι!

διαλογος:

-γιωργο τι ειναι αυτο?

-μαι(μαιμου)

-και πως κανει?

-ουουου(πρεπει να το ακουσετε εχει πολυ πλακα!)

-τι τρωει η μαιμου?

-καμπακα!!!!!!!!!!!

το λεει οσες φορες και να τον ρωτησεις!και ρωτω-ειναι πιο ευκολο να πεις καμπακα και οχι μπανανα?????? :?:?:?:?:?

ιφη υπομονη κοπελα μου με το φαγητο!δοκιμασε κανανε μοσχαρισιο κεφτε με πατατες στο φουρνο!

τελοιος ο αστυνομικος!

φιλια στο ολινακι μας!

χρυσα,ζαιρα, barbie, καρολινακι, φανη, κατερινα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μη ξεχνιόμαστε...........είμαστε ήδη 7 μηνών......

27η – 34η εβδομάδα (7ος & 8ος μήνας)

Τον έβδομο μήνα το έμβρυο έχει ύψος 36-37 εκατοστά και ζυγίζει 900-1000 γραμμάρια. Τον έβδομο μήνα το μήκος του φτάνει τα 43 εκατοστά και το βάρος του τα 1600-1700 γραμμάρια. Αναπτύσετε ο εγκέφαλος και το έντερο. Ο θώρακας του συσπάτε – κάνει προπόνηση για τη μελλοντική αναπνοή. Τα μάτια του έχουν ένα βαθύ μπλε χρώμα. Καταλαμβάνει σχεδόν όλη τη μήτρα και το αμνιακό υγρό αρχίζει να μειώνεται.

post-11048-13873936269948_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ιφι μου υπομονη κοριτσακι μου...φανταζομαι οτι θα ναι πολυ δυσκολο και παραλληλα τοσο στεναχωρο ναμην τρωει...αλλα θα καταλαβει με την τιμωρια? μακαρι να πανε ολα καλα ...

χρυσα μου περαστικουλια και απο δω κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!

μακια σε όοοοοοοοοοοοοοοοοοολες τις γλυκιες μανουλες...

στελλουνι μου ,φανουλι μου,συμπεθερουλα μου,δωρουλα μου,μαρακι μου,ζαιρακι,ποπιτσα,αντρουλα..

αγγελικουλα μας ...που χαθηκες βρε ψυχη????? :roll::roll: μας ελειψες...

τι νεα λογακια λεμε!!!!!!!!!!!!!! :D:D

εδω,εκει,αντε,κοι-τα...και τα κλασσικα παπενιστικα της...αγκλλλλππππιιιοαθγυτυτ :lol::lol::lol: οταν παιζει μονη της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Τι μου κανετε???

Αχεπιτελους εναπρωινο που θα μεινω σπιτι!!Ολο κατι εβγαινε κ ειχα δουλειτσες εξω κ ειχα μαζι κ τη "βαλιτσουλα" μου :) !!Κ@λο δε βαζει κατι ουτε για 1 λεπτο :o !!!Με ξεκανε αυτες τις μερες!Ειδικα χθες το απογευμα που πηγαμε ολοι μαζι για κατι ψωνια σε ενα μαγαζι(κ φαγαμε ενα 2ωρο)ετρεχε πανω κατω ασταματητα κ εγω π

απο πισω!Πραγματικα πονεσαν τα ποδια μου χθες!!

Δωρουλα τι κουκλος πολιτσμανος :lol: !!!Ειναι γλυκας!!

Εγω ακομα δεν αξιωθηκα να παω να της παρω στολη :? ...προβλεπω να τη ντυνω κ εγω Μινι,αππο τα τζαμπο..Μα καλα ποτε ηρθε η Τσικνοπεμπτη κιολας :shock: ?!!!

Χαρουλα απιθανος ο μικρος σου!!Μα καλα του ειναι πιο ευκολο το καμπακα απο το μπανανα :lol: ??Εμενα τη λεει νάνα!

Κατερινακι μου μη σκας,θα μακρυνουν παλι τα μαλλακια!Κ θα δυναμωσουν ;) !Πως καηκαν ομως?Δε καταλαβα!

Σκεφτομαι κ εγω σοβαρα να της παρω λιγο τις ακρουλες μπας κ στρωσουν λιγο...δε ξερω :roll: ..

Σ'ευχαριστω πολυ για τη συνταγη :x:-* !!Θα την κανω συντομα!!!Χτυπαω δλδ καλα τα ασπραδια,οχι ομως να γινουν μαρεγκα ε?Κ να σου πω,το σιροπι ζεστο κ το ραβανι κρυο ήτο αντιθετο??

Ιφ μου μωρε μη σκας τοσο με το φαγητο!Μη τον ζοριζεις!Θα επανελθει μονος του!Δε μενει κ νηστικος!Πινει κ το γαλα του ολο κ γιαουρτι..ενταξει!Κ εμενα δε καλοτρωει τελευταια,τρωει το μισο μεσημεριανο,1 μπουκια μπανανα,σημερα μου αφησε κ το μισο γαλα..περνανε φασεις!

Καλε που ειναι η συμπεθερα κ ο γαμπρος μου????Αγγελικηη!!!!Ολα καλα??

Αχ δε θυμαμαι τιποτα αλλο :? ..πρεπει να σας ξαναδιαβασω!!

Ντινακι μου,Χρυσα,Φανουλα,Ζαιρα,Καρολ,Μαρακι...τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χρυσα μου τι επαθες παλι μωρε?Ολα τα στραβα σε σενα?!Περαστικα κοριτσακι μου!!Πηγες σε γιατρο?

Ξεχασα!!!Φανηηηηηηηη μου φαινεται οτι εχεις το βοηθο του Master chef στο σπιτι σου :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!Απιθανη Αναστασια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια κορίτσια μου!!!!

Τι κανετε??

Εμείς καλα..Χθες κατα τις 4μιση η μικρη μου έβηχε,έβηχε,έβηχε...ελπίζω να ταν τυχαίο,

ή να στραβοκατάπιε,κάτι,δε θα την παλέψω ν αρχισουμε απ την αρχη ακόμη δεν

τελειώσαμε τα σιρόπια...!!!! :( Μετα βεβαια κοιμηθηκε τελεια,11 η ώρα ξύπνησε το

πουλάκι μου...

Συμπεθερούλα μου τι έπαθες ρε???Τρέχα στο γιατρό!!!Περιμένουμε νεα σου...

Στελλούνι μου μετα σου λεει δε βαζεις κιλά...Ε πώς να βαλω κιλο επάνω μου με το

ζιζάνιο να αλωνίζει ολημερις???Ααα...all and all..Εγω τα ψωνια μετα Ολίνας τα έκοψα..

Την αφηνω στη μαμα ή στον μπαμπάκα της κ πάω μόνη μου..Δε γινόταν..Ετρεχε σαν παλαβό

κ εγω κυνηγούσα..τι να δω κ τι να ψωνίσω????Εννοείται οτι στο καρότσι δεν κάθεται με την

καμμία όμως!!Οπότε....

Αντε σημερα χαλάρωσεεεε....(όσο μπορεις δηλαδη!!)

Α,δε σου πα!!!Ερχεται τις προάλλες η πεθερα μου κ μου ελεγε πόσο τελεια περασαν στην

Αθηνα κ οτι πήγανε με την κόρη της στην παρασταση της Μαρινέλλας...

Κ μου λεει.."Τον Μάρτιο που θα ξανακατεβουμε,θελω να παω στην Ρώπα."

Κ της λεω "α,θα κατεβειτε κ Μάρτιο μόνη?????Γιατι με τον Κώστα την επόμενη φορά

θα κατεβουμε τα 2 μας!!!"Σιχτιρι δηλαδη... X(X(X( Ε μα,καλα δεν της απάντησα??

Να μην προγραμματιζει χωρις τον..ξενοδόχο!!!!

Νινίνα μου να τον προσέχεις τον Παναγιωτούλη,για πότε πέφτουν κ χτυπανε χαμπάρι δεν

παίρνεις!!!Με γεια κ το μαλλάκι του..Καλα,στο πιτς-φυτιλι θα μακρυνει πάλι!!

Χαρούλα κ Ζαιράκι μου φιλάκια!!!

Δωρούλα μου εχουνε κ άποψη τα σκατούλια!!!!Πάντως το ξαναλεω,η συγκεκριμενη στολή του

πήγε τρελα!!!!

Η Ολίνα έμαθε να κάνει κ "ματάκια"..της λεω κανε μου ματακια κ μαζεύει τους ώμους τσαχπίνικα

κ ανοιγοκλεινει τα ματάκια της!!!!Κ εγω τη ρουφαααααααααωωωωωωωωωω...!!!!!!!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Ντινακι μου πολυ καλα της απαντησες =))=)) !!!Ειπε τιποτα?

Ακους εκει!!!Ολα δικα της δλδ X(X( !!!!

Αχ κ εγω τα ψωνια τα προσωπικα τα εχω κοψει με τη μικρη αλλα ειχα δουλειες αυτες τις μερες κ δε μπορουσε να μου την κρατησει κανεις κ χθες που πηγαμε με τον αντρα μου να παρουμε καποια πραγματα που επρεπε παλι δε μπορουσα να την αφησω καπου ,οποτε...!Κ εγω αυτο ακριβως λεω!!!Που να μεινει γραμμαριο πανω μου!!!

Μωρε παλι βηχα??Ευχομαι να ηταν τυχαιο!!!!Σημερα εβηξε καθολου?

Τι τελειο αυτο με τα ματακια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Στελλίτσα μου,τι ν απαντησει...φανηκε στη φατσα της όμως οτι δεν

της αρεσε...μα ειναι δυνατον???

Σε φανταζομαι παντως να τρεχεις πανω κατω πισω απ τη μικρη..Αν το βλέπεις απ εξω

έχει πολύ πλάκα!!!! :))

Ευτυχως μετα απο εκεινο το δεκάλεπτο δεν ξαναβηξε καθόλου...κ απ το πρωι ειμαι

σ επιφυλακη,ευτυχως προς το παρων τιποτα!

Η Αφροδιτούλα μου τι κάνει?Κοιμαται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα θα σου πω...ειχαμε γινει θεαμα!!!!!Ηταν κ μεγαλο το μαγαζι με πολλους υπαλληλους κ μας κοιταγαν ΟΛΟΙ καλα καλα κ χαμογελουσαν-γελουσαν!!Τα ποπ-κορν τους ελειπαν :lol::lol::lol: !!!!!Το κλεισαμε το μαγαζι,ειχε παει και 9 το βραδυ(η Αφρ.κοιμαται απο τις 8)κ ειχε παθει υπερενταση!!!Τι στα δοκιμαστηρια μπηκε,τι μεσα στις βιτρινες,κρυβοταν μεσα στα κρεμασμενα ρουχα κ εκανε τζα,ανεβοκατεβαινε τις σκαλες,παταγε το ασανσερ συνεχεια,χωθηκε πισω απο τα ταμεια που ηταν οι κοπελες..στο τελος βουτηξε κ ενα ακουστικο τηλ που εφτανε στον παγκο κ ελεγε "Νααααιιιιιιιιιιιιιιιιι,ναιαιαιαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι"!!!!!!Και αλλα πολλα!!!Αλλο να στα λεω αλλονα το βλεπεις!!!!Επρεπε να ειχα καμερα!!!!! :lol::lol:

Οταν γυρισαμε επεσεξερη!!!Κιχ δεν εβγαλε μεχρι τοπρωι!!

Τωρα κοιμαται παλι αλλα οπου ναναι θα σηκωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαα....... =))=))=))

Δεν υπάρχουν αυτα τα παιδιά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Γμτ,να σε κατι τετοιες στιγμες

ομως παντα λείπει η καμερα...Διότι αλλο να το περιγραφεις κ αλλο να έχεις και...

αποδείξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα!!!Κ σε εναν οροφο ειχαν οργανα γυμνστικης,ελκηθρακια για τα χιονια,μεγαλες μπαλες γυμναστικης κα.....ε εκει ενθουσιατηκε!!!!!Πραγματικα πρεπει να νομιζε οτι ειμαστε σε παιδοτοπο :lol::lol::lol::lol: !!!!Τι να σου λεω...!!

Τα δοκιμασε ΟΛΑ!!!!Κ ειδικα με τις τεραστιες μπαλες εβαλε πολλα γκολ :lol: !!Αξεχαστοι πρεπει να τους μειναμε!!Κ ολα αυτα παρ'ολο που ετρεχα απο πισω της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχαα..... =))=))

Θελω να μου λύσεις μια απορία σε παρακαλώ...Με την Αφροδιτη εν εξάλλω...

τι ψωνισες τελικά????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ επαιρνε κ ολα τα παπουτσακια απο τα ραφια κ καθοταν κατω να τα βαλει!!!Εμπαινε μεσα στη αποθηκη...βουταγε κατι αγορακια κ τα αγκαλιαζε...τελειωμο δεν εχει!!Ολο θυμαμαι!! :lol:

Ααααχχχ!!

Ψωνησαμε παραδοξως :lol: αλλα οχι ολα!Στα ψωνια του αντρα μου (που κρατησαν κ πιο πολυ X( )την κραταγα εγω κ στα δικα μου εκεινος...λεμε την Κυριακη να παμε μονοημερη στον Παρνασσο με κατι φιλους κ πηραμε ρουχα για τα χιονια,γαντια κτλ...οι μποτες εμειναν!Λεμε να αφησουμε τη μικρη στη γιαγια(ενω αρχικα ελεγα να τηνπαρουμε)γιατι θα ταλαιπωρηθει κ εκεινη κ εμεις...αν κρινω κ απο το χθεσινο :lol::lol::lol:

Παω για καμια δουλειτσα!!

Ντινακι μου ευχομαι το Ολινακι να ειναι μια χαρα κ να ηταν τυχαιο ;) !!!!

Και ελπιζω η πεθερα νακοψει τα ονειρα!!!!

Τα λεμε πιο μετα!!Μααακια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχ τι ωραίααα!!!Πόσο σε ζηλεύω!!!(με την καλή εννοια πάντα!!!!)

Αυτο με τα παπούτσια το κάνει κ η Ολίνα,μόνο που σταματησε πλεον

να καθεται κατω για να τα βάζει,απλά τα φοράει(όρθια)κ περπαταει!!!!Πολύ γέλιο!!!

Το κορυφαίο ήταν όταν 'εβαλε κατι ολλανδικά "τσαρούχια" νούμερο 44 παρακαλώ

κ περπατούσε σ όλο το σπίτι στη μαμά μου!!! :)):))

Πολύ θα θελα να ήμασταν κοντά,να πηγαιναμε σ ενα πολυκαταστημα με την ολίνα

κ την Αφροδίτη κ να τις αμολούσαμε κ εμείς απλά να τραβούσαμε βίντεο!!!!!!!!!!!

Τρέλαααα?????????

Καλές δουλίτσες κοριτσάκι μου!!!!Τα λεμε λειτερ(σ εχω?????χιχιχι)Μάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελλουνι μου γλυκο!!!!!!!!!!!! χαρηκα πολυ που σε ακουσα ... :-*:-*:-*:-*

οσο για την αφροδιτουλα μας δεν εςχω λογια...φανταζομαι το σκηνικο και γελαω...ειναι όντως απαιχτη!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

καλα να περασετε στην εκδρομουλα αγαπη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεερα!!!

Μολις εκανα μπανακι, εφτιαξα ζεστο καφε και εεεεεκατσα επιτελους... :D:D:D

Οι πολυλογουλες (Ντινα-Στελλα) δεν αφηνουν ανθρωπο να μιλησει πια... :lol::lol::lol::lol:

Καλα Στελλιτσα... :lol::lol::lol: να γελας και να κλαις ειναι τα ψωνια με τα μικρα.... φανταζομαι την Αφροδιτη ενθουσιασμενη να τρεχει απο δω κι απο κει και γελαω μονη μου..

Μια απ' τα ιδια χθες κι εμεις!! :lol: Πηγαμε jumbo και μετα εκανα το λαθος να μπω με την μικρη διπλα στα σπριντερ (μπλιαξ ηταν ολα... :roll: ) και ετρεχε σε ολες τι κουκλες και τις ελεγε "κου-κου τζα"... :lol::lol: επεσε 4 φορες στο πατωμα με τα μουτρα αλλα δεν εβγαλε αχνα! :shock:

Βρηκε χωρο το καημενο να αλωνισει, αφου το σπιτι ειναι "καμαρουλα μια σταλια 2χ3"... :lol: και ολο "οχι-μη-προσεχε" ειμαι... τι να κανουν κι αυτα?

Ντινακι μου και λιγα της ειπες της πεθερας..(οχι οτι εγω θα ελεγε περισσοτερα... :oops: ) αλλα ρε γμτ τι θελουν και χωνουν παντου την ουρα τους? Αι σιχτιρ πια.. Ανεγκεφαλες.. :evil:

Οσο για τον βηχα της Ολινας... ας ελπισουμε οτι ηταν τυχαιο γεγονος.

Δεν ειναι δυνατον να αρρωστησει ξανα το παιδι.. Ελεος δλδ.... Απο κανενα κακο ματι :shock: θα ξεροκαταπιε το πουλι μου μες στον υπνο... Ποιος γρουσουζης την ειδε? Να την σταυρωνεις πριν κοιμηθει.. Το ματιαζουν το αστερακι μας... τωρα που εμαθε να κανει και "ματακια"!!!!!! Πεθαινωωωω!!! (Παρεπιπτοντως.... φανταστικη η φωτο της μικρης.. για ζουλιγμα.. :mrgreen: )

Ζαιρα... χθες βραδυ ειδα την απαντηση σου αλλα που κουραγιο να απαντησω... η Αναστασια κοιμηθηκε στις 12 με τα χιλια ζορια και την επεσα κι εγω κατα τις 1... στις 4 ειχαμε εγερτηριο).

Πω πωωωωωω εφτασες 7 μηνων??? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: !!!!

Εμπρος.... να γκαστρωθουν και οι υπολοιπες!!!! Απιστευτο!! Σε 2 μηνες γεννας ρε θηριο?

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσα τι επαθες ρε κοριτσι μου? :( Κρυωσες? Καμια ωτιτιδα? Περιμενουμε νεα σου.

Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο. Περαστικα μωρε...

Καρολινακι ειδα φωτο της Λυδιας στο φ/β αλλα δεν προλαβα να σχολιασω!!

Φανταστικες!! Μεγαλωσε παααααρα πολυ η σκατουλα! Και μου φαινεται εχει περασει στο μποι πολλα απο τα ΑΠΑΙΧΤΑ!! Κοριτσαρος!

Εσυ τι κανεις?

.... Κοριτσια η Αναστασια ξεκινησε να κανει μικρες προτασουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Τι εινι? (τι ειναι)

-Ντεν τελω (δεν θελω)

-Απο ντω (απο δω)

-Απο κει

-Τα τε ντειρω (θα σε δειρω) :lol:

-Γιατι? (Οτι και να της πως λεει "ντεν" και "γιατι"... Γιατι αραγε...? :lol::lol::lol::lol:

Καθεται και μετραει τα δαχτυλα της και λεει "τια-ντυο-ενα-πεντε-τια-ενα"...) =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)) Εχω πεθανει απ' τα γελια μιλαμε..

Α!! Και δεν αγαπαει λεει κανεναν!! Μονο "γιαγια Τατουλα"!!!! :-o:-o:-o:-o (την μαμα μου)!!!!

Ξεφυγα παλι .... sorry

Καλο απογευμα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά κορίτσια,ότι κ να σας πω είναι λίγο...Η μπουμπού μου άρχισε κ γινεται

μεγαλη τσαχπίνα...Στη νεα μου φωτο,όπως βλέπετε,μου κάνει ματακια!!!

Κατα τ αλλα,στα καλά καθούμενα έρχεται κ μου σφιχταγκαλιάζει το πόδι μου,

οταν θελει κατι ορμάει απο μακρια κ φωναζει "Μμμμμμμααααααααααααα" για να

αρπάξω φιλάκι κ αυτη αυτό που θέλει,της λέω κανε με αγκαλίτσα κ σφίγγει τον λαιμό μου

κ κολλάει τα χειλάκια της στον ώμο μου κ βεβαια αυτο πάντα καταληγει σε δάγκωμα

κ ξεκαρδίζεται στα γέλια!!!!!!

Ααααχ αχ αχ αχ αχ αχ...μου χει πάρει τα μυαλάάάάά!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!Γεια σου λαβ μου!!!!!!

Πάλι με εστειλες...ακου προτασεις!!!!!Κ η δικια μου να χει μεινει στα βασικα...

Μου φαινεται θα στη φερω να στην αφησω καμιά βδομάδα να της κάνεις ιδιαίτερα.. ;))

Όσο για το κακό το μάτι???Χθες ήμασταν στην πεθερα το απόγευμα..Τυχαίο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!! Ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να μου την στειλεις την ομορφια σου...!!! Θεεεεεεεεεεεελω!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Νωρις πηρε μπρος να μιλαει το ατιμο.. και ολα θελει να τα κανει "μονη-Ατατινα"!! :shock::shock:

Θελει να καθαριζει μαζι μου-με δικο της πανι, να τρωει μονη της, να κανει κακα μονη της, να βγαζει το μπουφαν-σκουφακι... κι' αλλα που δε θυμαμαι τωρα...

Εχουμε μεινει πισω στα δοντια ομως.. και νομιζω πως αρχιζω παλι να ανησυχω, κι αυτη τη φορα ενα παραπανω γιατι κοντευουμε 20 μηνων... Καλα ρε θεουλη μονο 4.....? :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Οσο για το ματι..... Δε νομιζω να ειναι τυχαιο!!! Να της φορας ματακι.. (εγω εχω ραψει μικρα πανινα φυλαχτα μεσα σε πολλα φανελακια της, ουτε εχουν φοβο να την τρυπισουν, ουτε την ενοχλουν).

Ουφ! Ειμαι μπουκωμενη και απο το φυσα-ρουφα :lol: εγιναν οι αδενες μου ΝΑΑΑΑΑΑ!!

Καλεεεεεεεε? Θα το τσικνισετε σημεραααα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι,πωωωωωωωωωωωωωςςςςς!!!!!!Καλε με τον αγωνα στις 10

(άρης-manchester) δεν παίζουν ουτε τσικνοπέμπτες ούτε χριστουγεννα ουτε πασχα,είσαι

τρελλή?????? :))

Εσείς τι θα κάνετε??

Ματάκι της φοράω πάντα,χθες το ξεχασα όμως(ήταν απ την τρελή διαθεση που θα

πηγαιναμε εκεί μάλλον...)

Καλά,κ το Ολινάκι θελει να κανει τα πάντα μόνη της κ η αλήθεια είναι πως πολύ καλά

τα καταφερνει,δε λεω...Κ 14 δόντια εχει,αλλα απο κουβεντες...αλαμπουρνεζικα!!!

Κ αν της ξεφυγει κατι (όπως προχθες που ειπε γκουφ τον γκουφυ)κ της πω μπραβο,με δέρνει!!!!Μα τετοια άρνηση? :-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πανω που ειπα ναξαναμπω ξυπνησε η τσουπρα μου!!Ναι,ναι ξανακοιμηθηκε για 2η φορα σημερα!!!!Ψοφησε χθες οχι αστεια :lol::lol::lol: !!!

Ντινακι μας φανταζομαι για ψωνια τις 4 μας κ λιωνω =))=))=)) !!!

Καλα ε λατρευω Ολινα :x:x !!!!Τι κουκλα Μινι που κανει κ ματακια!!!!!Δε το πιστευω!!!

Τι ναζακια ειναι αυτα που σου κανει το ζουζουνι :x !!!Ματακι αγαπη μου,ματακι!!

Φανουλα μου θα σου στειλω κ τη δικια μου μαζι με την Ολινα :-p !!

Αληθεια εσενα θελει να ντειρει η Αναστασια :lol::lol::lol::lol: ????

Εμας η μονη προταση εδω κ καιρο ειναι "μπαμπα γκοοολ" X( !!!

Τωρα τελευταια λεει ολο ναι!!Ποτε δε λεει οχι!!Θα βαλουμε μπλουζα?Ναι!Θα παμε ατα?Ναι!Να κανουμε μαμ κ μετα να παμε στη γιαγια?Ναι!Εισαι κακο παιδι?ΝΑΙ =))=)) !

Καλα Φανη στο ξαναειπα,τρελλη επιτυχια οι σταφιδες!!!10 10 της τρωει!!Ειναι διπλα μου τωρα κ τρωει κ δεν με ενοχλει τοση ωρα :-bd !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λεμε λειτερ(σ εχω?????χιχιχι)Μάκια!!!

Μ'έχεις Ντινακι μου,μ'εχεις :lol::lol: !!!Λειτερ κοριτσια γιατι θα μου μπουκωσει πια με τοσες σταφιδες :?:?:lol: !!!Καλο απογευμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...