Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

κορίτσια μου καλησπερα

εγω αφησα το μωρο στη μαμα μου και καθησα να γραψω εργασια που πρεπει να παραδωσω τη δευτερα-αλλα αντ' αυτού μπηκα mammyland να δω τι κανετε!

τελικα αν το περνατε ολεσ μαλλον φαση ειναι-τις τελευταιες 2 εβδομαδες ο μικροσ εχει παραζωηρεψει-ανεβαινει σε καρεκλες και κλωτσαει πολλα πραγματα!θελει συνεχεια ανθρωπο απο πισω του?τι θα κανω?

αντε φιλια σε ολες και καληνυχτα!

ιφιγενεια διαβαζα τα μηνυματα που στελναμε σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ντινακι ο Β ειναι "τα ζωα μου αργα".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ουτε καν το συζηταει, αλλα ουτε κι εγω, γιατι δεν θελω (αλλο παιδι...ακομη).. :D

Θελω να αλλαξω χρωμα στα μαλλια..

Βαρεθηκα τα αλουμινοχαρτα και τις αηδιες καθε τοσο..

Δεν ξερω ομως αν θελω να γινω "εντελως" ξανθια ή καστανο(κατι)...!!! :D:D

Νυσταζω.. η μικρη κοιμαται i-)i-)i-)i-) απο τις 11 (δοξα το θεο... :YMHUG::YMHUG:) και ευτυχως γιατι δεν εχω αλλο κουραγιο σημερα.. Περασαμε ολη τη νυχτα αγκαλια στον καναπε χθες και ολη μερα δεν εβαλα κ@λο κατω...

Καλο βραδυ σε ολες!

Τα λεμε αυριο....!!! Φιλια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ......

Κοριτσια, συμφωνω εχετε δικιο οτι το βραδυνο γαλα ευκολα γινεται συνηθεια,τελικα διαπιστωνω οτι τα περισσοτερα μωρακια μας ξυπναν τη νυχτα...εμενα ειναι σιγουρο οτι πειναει κ γι αυτο ξυπνα,αποψε πχ. ειπιε 80γρ. γαλα ενω συνηθως πινει 230 - 250,νομιζω πως σιγουρα θα ξυπνησει...

Χρυσα, κ γω του λεω πως ειναι νυχτα κ δεν εχει γαλα το πρωι θα πιεις,συνηθως κοιμαται αλλα ανα μια ωρα ξυπνα κ κλαει αμα του δωσω μετα κοιμαται κανονικοτατα....

Φανουλα, πολυ φαση η μικρη........μ αυτα που λεει!!!!!!!Αληθεια, για τα δοντια ο πιδιατρος τι σας λεει;;;Νομιζω πως ειναι θεμα χρονου πλεον......

Σημερα δεν τον εβγαλα καθολου εξω,παππουδες κ γιαγιαδες γριπωμενοι κ δεν πηγαμε κ πουθενα...μιλαμε....ΕΣΚΑΣΕ...ΕΦΡΙΞΕ....δεν ηξερε τι να κανει αφου ολαα πια τα εκανε..τα νευρα μου κροσια....απ την μια τσατιζομουν κ απ την αλλη τον λυπομουν....Αφου το απογευμα αφου πλεον ειχε εξαντλησει καθε βλακεια πηρε μια πετσετα κ σκουπιζε γονατιστος τα πατωματα λες κ εβγαζε μεροκαματο.....μεχρι που λαχανιασε.......τι αλλο θα δουμε πια!!!!

Φανη, για τα μαλλια κανε ενα ελαφρυ καστανο πιστευω θα σου παει.....

Κωνσταντινουλα, κ μενα πολυ τεμπελης στην ομιλια....ειλικρινα απορω ποτε θ αρχισει να μιλα πια....κ παρατηρησα οτι οσο τον μιλαω πιο πολυ πεισμωνει κ αδιαφορει...δεν ξερω τι να κανω....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσείς λέτε για σφαλιαρίτσες.............

εμάς μας δίνει κουτουλιές και δυνατές παρακαλώ :-o:-o ....τι θα το κάνω αυτό το παιδί???

η Δευτέρα είναι η μέρα του " μεγάλου θυμού". σηκώνεται από το κρεβάτι τρέχει όλο χαρά και μόλι βλέπει τη μάνα μου απογοητεύεται παρόλο που τη λατρεύει.....και όλη τη μέρα τους μαλώνει τους δικούς μου....χτες πήγε βόλτα με το μπαμπά μου και μόλις γυρίσαν του έφερρε τα παππούτσια και τον πήγε ως την πόρτα να τον διώξει από τα νεύρα του... =))=))=))=))=))=))

το τι γέλιο έκανα δε λέγεται όταν μου το παν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα τι κανετε??????????????

πως ειστε?

αχ μην μιλατε για ξυλο...και εμεις τρωμε καποιες σφαλιαριτσες και στεναχωριεμαι...αλλα φαση θα ναι και θα περασει ελπίζω...

χρυσα μουυυυυυυ τι κανεις αγαπη μου? πως πας απο ναυτιες? το μπεμπε μας(που εγω λεω σιγουρα οτι θα ναι κοριτσι...)σε λιγο θα αρχιζει να κανει ζουζουνιες...αχ μου χει λειψει και εμενα αυτο το φτερουγισμα...εχω αρχισει και θελω μπεμπε....μου φαινεται...

στελλουνι μου? η αφροδιτουλα μας η όμορφη? εβλεπα τις φωτο στην ομαδα ...καλε κουκλες ειστε!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ καμαρι φανταζομαι ο μπαμπας σας ε?

δωρουλα μου ,φανουλα μου ..τι κανετε εσεις κοριτσακια μου?

Συμπεθερουλα μου ... ο παναγιωτακος μας?

ποπιτσα,αντρουλα,ιφι,ζαιρακι τι μου κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Βρε συμπεθερα αυτα τα παιδια ακομα και στα δοντια μοιαζουν;;;;;

χαχαχαχαχα

σημερα δεν ειμαι και πολυ καλα..νιοθω κουρασμενη παρολο που ο ΦΟΦΟ κοιμηθηκε σχετικα καλα...

ποτε θα ξεκουραστω η δολια μανα..

Καρολ βουρ στο ψητο!!!

Φανουλα εσυ οχι ακομα...χαχαχχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ και εσυ αγαπη μου δεν καθεσαι καθολου..δουλεια..σπιτι δουλειες...πολλες...εχεις τον ταζουλη..την μπεμπα! !!στην κοιλιτσα...ε τι αλλο θες??????χαλαρωσε λιγακι και κανε όσα βλεπει η πεθερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: για λιγο τουλαχιστον...τα απαραιτητα για την αλλεργια του φοφο και τελος!!!!!!!!!!! ελπίζω να μάκουσεις λιγακι φιλεναδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααχχ φιλενάδα κ εγώ ετσι λέω,αλλα μου φαίνεται,όταν θελήσουν πραγματικά

τ αγόρια μας,χαμπάρι δε θα πάρουμε!!!!! :ymblushing::ymblushing::-p

Ααααααααααααα!!!!!!!!!! και ο αντρας μου ετσι λεει :-o:-s:-s:-ss:-ss:lol::lol::lol: !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

τι κενετε?

εμεις καλα!

βαριεμαι να γραψω εργασια και ολο χαζετυω-παλι τελευταια στιγμη θα γραφω!

εχω 2 νεα!

σημερα ερχεται το καροτσι μας (maclaren quest sport) απο το e-bay- θα σας πω εντυπωσεις αυριο γιατι πρωτη φορα ψωνιζω ετσι!επίσης εκανα και εγω παραγγελία απο to perfect toys στολη για τον μικρό-κουρσαρος!!!πως σας φαινεται??αυριο που θα ερθει και θα τη δω θα σας πω!αυτα με τις ηλεκτρονικές αγορές,

δευτεερον μας πηραν στην baby pareoula της χανθ-οποτε καθε πεμπτη απογευμα θα πηγαινω με το γιωργο εκει-να δουμε πως θα τα παμε!!

αυτα απο εμενα!

ελα να αυξανονται οι κοιλιτσες να παρουμε και εμεισ σειρα!

φανη κουραγιο-θα περασει!

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα τι τελεια τα νεα σας!!!!

περιμενω εντυπωσεις απο το καροτσι!!!!

Τι θα δραστηριοτητε ςθα κανετε στη Χανθ;;;

Τη στολη την ειδα..τελεια ειναι και αυτη..

εμεις αυτη την κυριακη θα παμε στη νονα μας ντιμενοι τιγρακη...χιχιχιχιχι

αΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :-p:-p !!!!

Δε θυμαμαι πολλα :D !!

Φανη πεθαινα στο γελιο κ εγω με το μπουμπουνα κ το γκαου =))=))=)) !!!!Ηθελα ποοολυ να δω το σκηνικο!!!Δεν υπαρχει η κορη σου!!!!

Νινινα μου θελω τη συνταγη απο το ραβανι :x !!!!!

Εγω δεν ειχα κ εκανα αυτη που εγραφε πανω το σιμιγδαλι...συμπαθητικο βγηκε,οχι κατι το ιδιαιτερο!

Ντινακι μου γλυκο πως ειναι η Ολινα???Αμαν ρε γμτ το πουλακι μου,πολυ ταλαιπωρια φετος :( !!!Αντε να ανοιξει ο καιρος να συνελθετε...δικιο εχει η Φανη..δε σας παει ο χειμωνας τελικα :? !!

Πολλα γλυκα φιλια κ μια μεγαλη αγκαλια :YMHUG::-* !!

Δωρουλα μου κ εμεις τρωμε το ξυλο μας :lol: κ μιλαμε μονο οταν γουσταρουμε :lol: !!Ιδια αντιδραση με τονδικο σου εχει κ εμενα :shock: ...

Χαρουλα μου καλη επιτυχια με την εργασια :):) !!Και ΝΑΙ!!Αν σας παιρνει...να χτισετε το σπιτακι σας ;):) !!

Καλε Χρυσα ποιος ειναι Φοφο :shock: ??Τι εχω χασει :lol: ??Τον Ταζουλη λες ετσι?

Καρολ μου μη το καθυστερειτε καθολου το μπεμπε!!Βουρ που λεει και η Χρυσα ;)

Εμεις ολα καλα,τιποτα συγκλονιστικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερα είπαμε,είναι πλασμενα το ένα για το άλλο τα παιδιά μας!!!!!! :x

Χαχαχαχαχαχα,Στελλίτσα μου ασε,ασε!!!!!!!

Χαρούλα μου εμείς το καρότσι σχεδόν το καταργήσαμε πια...Καλε ούτε να το βλέπει

θέλει...Βαλτην να τρεχει κ παρτης την ψυχη!!!!!

Ο βήχας συνεχίζεται,αλλα ευτυχως προς το παρών δεν εχει κάνει καθόλου πυρετό κ

κοιμαται το βραδυ...με βηχα,αλλα κοιμαται...εγώ εχω γίνει νυχτοπούλι!Ολη νύχτα περπαταω!

Αν κ την παιρνω μαζι μου προς τα ξημερωματα για να ελέγχω την κατάσταση..

Αλλα ρε κορίτσια κ στον ύπνο της ησυχια δεν εχει...Ολο το κρεβάτι στριφογυρίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα θα παω την πεμπτη στη χανθ και θα σας πω αν αξιζει-ξερω οτι ειναι πολυ καλη αυτη που κανει το μαθημα-υπαρχουν πολλες δραστηριοτητες για παιδια ολων των ηλικιων-απλα μονο στη χανθ υπαρχει για παιδια κατω των 2 ετων.αλλου δε βρηκα-κραταει απο φεβρουάριο μέχρι μαιο νομιζω και πληρωνεις 140Ε.αφου δεν παει παιδικο σταθμο ειπα να τον παω να κοινωνικοποιηθει κιόλας.θα δειξει.

οταν τον ντυσω θα σας βαλω και φωτογραφίες.

φιλια

Α!και εμενα το παιζει δυσκολος για 2ο παιδι-ουτε εγω είμαι ετοικη ακομα αλλά το ριχνω που και που μηπως και το συνηθίζει-εχει και τη μαμα του που αν με ακουσει να λεω κατι του λεει"γιατι δεν κανετε και ενα δευτερο τωρα που αντεχω και μπορω να βοηθησω πολυ?" οποτε επειδη με συμφερει δε μιλαω (γιατι αλλιως θα της την ελεγα που ανακατευεται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα Ντινακι μου που κοιμαται!!Κ ευτυχως που δεν εχει πυρετο!!!Μακαρι να ειναι ελαφρυ κ να περασει συντομα!!

Χαρουλα τι ειναι αυτο δλδ?Σχετικο με τα αποκριατικα δρωμενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα πες μου και οτι κοιμαται καθετα στο κρεβατι με τα ποδια λιγισμενα 90 μοιρες θα πεθανω!!!!!

χαχαχαχα

εννωειτε εμεις τα καριτσια τα αγορασαμε τζαμπα...ελαχιστα εχει καθησει..ποτε δεν τα χωνεψε!!!

Στελιτσα ΦΟΦΟ ειναι ο Ταζουλης..ετσι λει τον εαυτο του..του λεω πως σε λενε..και μου λεει ΦΟΦΟ..ε που να πει το καημενο Χριστοφορος...χαχαχαχ

και αμα δει τη φατσα του σε φωτογραφια παλη ΦΟΦΟ λεει ...

Παλη καλα ρε συ συμπεθερα που ειναι μονο βηχας..αμντε ρε μακαρη να μην κανει τιποτα αλλο και να περασει ετσι!!!

Καρολινακη μου ευχαριστω πολυ.. μη κανεις αλλα πιλινγκ ρε συ...θα χαλασεις ενελως τη μουριτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι το προγραμμα δεν εχει καμια σχεση με αποκριες-ειναι δραστηριοτητες για παιδια απο 12-24 μηνων-θα βγαζουμε παπουτσια και θα παιζουμε, θα ζωγραφιζουμε κ.τ.λ. - λιγα παιδακια σε καθε τμημα- φυσικα μαζι με μαμμαδες.αν μπειτε στο site της χανθη θα το δειτε-και εμενα μια φιλη μου μου το ειπε - ο μεγαλος της ο γιος (3 μιση τωρα) τα εχει παρακολουθησει ολα και εμεινε πολυ ευχαριστημενη-εχει και το καλοκαιρι νομιζω

στο καροτσο καθεται ακομα αρκετη ωρα-το δευτερο το πηραμε γιατι το δικο μας (peg perego pliko) δε χωραει στο ασανσερ της πεθεράσ μου που τον κραταει.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου ναι,ΚΑΙ ετσι κοιμάται,και μπρούμυτα αλλα γονατιστη κ

τη μουριτσα της στο στρωμα-ουτε καν στο πλάι,απορω πώς αναπνέει...Κ με τα πόδια έξω απο τα κάγκελα απλωμένα φαρδιά πλατιά,άλλο να στα περιγράφω κ αλλο να τα βλέπεις! :))

Στελλίτσα μου όμορφη φιλάκια πολλά,μακάρι να την περάσουμε ελαφριά αυτη τη φορά!

Χαρούλα αφού σε βοηθάει κιόλας,μη μιλάς..Αλλες κ άλλες πεθερές ούτε βοηθάνε,μόνο

ανακατεύονται................................... X(X(:ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι δεν μιλαω-οχι απλα βοηθαει!-κραταει τον γιωργο, φροτντζει τον πεθερό μου που ειναι αρρωστος, μου μαγειρευει και μου σιδερωνει καθε μερα!μαλλον θα ημουν αχαριστη να μιλαω κιολας!μαλιστα το μεσημερι, για να φαω μολις γυρισω απο τη δουλεια, κοιμιζει το μωρο στο σπιτι της (για να προλαβουμε να ξεκουραστουμε) και ερχεται παλι στο δικό μου για να αφησει το φαγητο!!!

αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ι μου κανετε?βλεπω καλα ίγο συναχακι τα μικρουλια ε?θα περσαει υπομονη χειμωνας γαμωτο....

για το γαλα δεν το συζητω απο 2 μηνων το κοψαμε το βραδυνο και ειμαι ακαθεκτη οχι...

χαρουλα μου επειδη περασαμε μαζι την εγκυμοσυνη οποτε σε διαβαζω χαιρομαι ιδιαιτερα

οσο για το χερι που σηκωνουν τα μικρα και σε αυτο ειμαι ακαθεκτη μολις κανει την κινηση μαλωνω και του δινω καμια στο κωλο και οποτε δεν τολμαει να σηκωσει χερι μην τα αφηνετε γιατι μετα γινεται συνηθεια.καταλλα ησυχια δοξα το θεο καλα...τρωμε φαγακι σημερα φαγαμε αρακα με καροτακι πατατα και κοτοπουλο αλεθω πλεον το κρεας μονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε; χαθηκαμε λιγακι....ο μικρος ειναι ακομη αρωστος, σημερα περασε ο πυρετος επιτελους,αλλα αυτος ο βηχας, κανει εμετο καθε τρεις κ λιγο......το πλυντηριο δουλευει συνεχεια,πυζαμες, σεντονια, ριχταρια.....αντε να δουμε ποτε θα τελειωσει.....για να φανταστειτε δεν ξερω κ τι να του δωσω να φαει; σουπιτσες, τραχανα κ γαλα ο καημενουλης μου....πανω που εβαλε λιγο κρεας πανω του μισος θα μου μεινει..εγω με πονοκεφαλο κ καταροη, ενα χαλι μαυρο.... :( εχεις δικιο Κωνσταντινα μου δε μας μπηκε καθολου καλα η χρονια... :(

Φανουλα, αχ ποσο τη χαιρομαι τη μικρουλα σου....κ ο δικος μου απο κουβεντες ελαχιστες προς καθολου... ;)

Δωρα κ εμεις το γαλα το χει κοψει απο μωρο,αλλα μερικα βραδυα οπως τωρα που ειναι ετσι αν δω κ ζοριζεται πολυ θα δωσω.... ;)

Ιφιγενεια τι καλα που αρχισατε κ τρωτε, φαση ηταν τελικα.... :D

Στελλα οποτε θες σου τη στελνω με μυνημα εδω...ειναι πολυ ευκολη.....αα κ το μυστικο ειναι τ αυγα να τα εχεις εκτος ψυγειου,κ να χτυπας χωρια τους κροκους ;)

Συμπεθερουλα μου πολλα φιλακια κ απο εμας...για το ξυλο που λετε, εγω τον αγκαλιασα κ τον ζορισα λιγακι στο κρεβατι σαν παιχνιδι, κ αυτος με βουτηξε απο το λαιμο... :o:lol: θα παρατηρησω αν το ξανακανει κ θα φροντισω να το κοψει, δε θελω να βουταει τα παιδακια ετσι αργοτερα.... ;)

σας αφηνω καλο σας βραδυ,φιλακια στις εγκυουλες της παρεουλας μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε?

Χαθηκα σημερα.... παιζαμε κρυφτο με την μικρη ολο το απογευμα και κοιμηθηκε στις 11:15 ψοφια!!

Θα κανω παρτυ....!!!! Ποσες φορες ειπαμε "κουκου-τζα"... δε μπορω να σας περιγραψω...!!! :lol:

Και ποσες φορες χτυπησα τα ποδια μου στην γωνια απ' το τραπεζακι του σαλονιου....αουτς!!!!!!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Νομιζω οτι θα σας πω μια μεγαλη ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ και θα παω να κουκουλωθω!!!

Φιλια σε ολες και sorry που δε σχολιαζω....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου!!!!Αντε,κοντευει να τελειώσει κ αυτη η βδομαδα..

Τι γρήγορα που περνάνε οι μέρες τελικά..!

Εδω ο καιρός ειναι χάλια,ψιλοβρέχει,έχει ομίχλη κ πολύ κρύο!Εχω ενα σωρο ρούχα για πλύσιμο,

μου φαινεται θα αρχισω να βαζω τα πλυντήριά μου κ θα γεμίσει ολο το ΄σπίτι

απλώστρες κ ρούχα..ααχχ,ναι,το πήρα απόφαση,θα παρω στεγνωτήριο!

Το ολινάκι μου κοιήθηκε αρκετα καλύτερα,αυτα τα singulair κανουν θαύματα τελικά,σε

συνδυασμό με την "μάγισσα" γιατρινα μου!!!!Πού να την αλλάξω μετα!!!

Νινίνα μου περαστικούλια σας ρε...Σε πιανει τρελή απογοήτευση με το μωρό

άρρωστο,σε νιώθω απόλυτα..κανε κουράγιο όμως,πού θα πάει,θα περάσει..

Εμ@το κάνει επειδ'η εχει βήχα?

Φανούλα μου,ασε μ αυτο το κρυφτό όλο μελανιασμένη είμαι..(κ η μπουμπού μου μες

στην τρελή χαρά)..Αλλα χθες αδιαθέτησα κ ήμουν όλο το απόγευμα καναπεδούρα ξάπλα!

Τεζα!Τελικά κοιμήθηκε τούφα όλη τη νύχτα????Αντε,μπας κ βρήκατε το μυστικό για

καλό ύπνο ρε αγάπη!!!!

Ιφιγενεια,φιλάκια..

Χαρούλα μου,ούτε του παπά μην το λες που λένε.....Απ τις τυχερές της υπόθεσης εισαι!

Πού ειστε καλέ οι υπόλοιπεεεεεεεες?????????????????? :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συμπεθερα!!!!

τι καλα που το Ολινακη ειναι καλυτερα!!

Φανουλι νινινα Ιφη τα φιλια μου!!!!

Χαρουλα μη μηλας..να κανει ςτο σταυρο σου που εχεις τετοια καλη πεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα σε όλες τις κουκλες..

τι μου κανετε?

περαστικα στον Παναγιωτακο μου βρε συμπεθερα....ελπίζω εμ..να μην ξανακανει...ενα μεγαλο φιλακι απο την Λαλία του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ετσι αποκαλειται εδω και καιρο.... η νυφη σου!)

περαστικα σε ολες και ολα τα μωρακια που ναι κρυωμενα...

μακια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια....... :D

Κωνσταντινα με ε...ο κανει απο το βηχα, κ ενω δεν εχει καθολου μυξες να πω οτι κατι φταει εκει; :?: ασε που φοβαμαι μην το παρει σαν χουι,κ μολις δε του κανουμε το χατιρι αρχιζει κ βηχει ετσι απο το ζορι του.... ;)

Συμπεθερα Λαλια εεεε; παλι καλα εμεις τιποτε ακομη να μου τη φιλησεις :D

Φανη τελικα την εβγαλες νοκ αουτ τη μικρη; κ την επεσε νωρις για υπνο.....μου φαινεται βρηκες το κολπο.... :lol:

Χαρουλα εχουν δικιο τα κοριτσια ουτε του παπα μην το λες;.....εμας η δικια μου εχει παει στην αδερφη της να καθισει κ εδω κ 15 μερες πηρε μια φορα τηλ να δει τι κανουμε... :evil: θα μπορουσε να μη παρει κ καθολου θα μου πειτε, αλλα δεν εχει χαμπαρι οτι ο μικρος ειναι τοσο καιρο χαλια,η εχει κ κανει τον κινεζο... :twisted: αλλα τελοσ παντων τοσο τη νοιαζει τι κανουμε.......αντε το κλεινω γιατι συνχηστικα παλι :twisted:

σας αφηνω παω να κανω σαλατα να φαμε..κοτοπουλο με πατατουλες,ααα να σας πω τελευταια βαζω ολα τα κρεατα στη σακουλα κ γινονται πιο ζουμερα... : :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...