Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Τα Xozal και τα Aerius τα επαιρνα και εγω..ασε...ανακουφιζουν δε λεω..αλλα εισαι σαν κοτοπουλο...ειναι ομως και πολυ καλυτερα απο τα Zirtek που επαιρνα παλια που ηταν βομβες...

Αλλα εχω πολυ γελιο..φαγουριζετε η μυτη μου συνεχεια και ανα τακτα χρονικα διαστηματα με πιανει παροξυσμος φτερνισματος...χαχαχαχα

Στελλιτσα μου φιλακια..χαιρομαι που περασε ςκαλα..φυσικα και μας ελειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αερολιν έπαιρνε ο Κωστας...Ωχ ωχ ωχ...κ να χεις κ καμια θείτσα

προληπτική δίπλα σου..Θυμάμαι εγώ φτερνιζομουν σε κάποια φάση,όντας εγκυμονούσα

κ μια απ το χωριο μου λεγε να μη φτερνίζομαι,δεν κάνει..έλεος δηλαδή...Κ να σκάσει

ο εγκέφαλός μου για να μη φτερνιστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εριξα μια μικρη ματιά στα πολυ γρηγορα!

Συμπεθερα μη τολμησεις να πειραξεις το μαλλι του Ιασωνα :o:o !!!!!Σ'επεισα :lol::lol::lol: ????Ειναι κουκλος ετσι :x:x !!!

Χρυσουλινι μου καλημερα!!!Περστικα σας ρε!!!Ευτυχως τη γλιτωσε ο μικρος!!

Το μπεμπε σας κανει νουμερα :lol::lol: ??Θελει να ειναι θεαματικη η αποκαλυψη μου φαινεται!!

Ειδες τι μου εκανες Ντινακι???Παρ'ολα τα τρεχαματα των ημερων σε ειχα πολυ εγνοια κ μεχρι στον υπνο μου σε ειδα :lol::lol::x !!!Αν τα καταφερεις δλδ,θα ερθεις Δευτερα??

Αχ μακαρι :ymdaydream: !!!Αλλιως κ σε ενα μηνα παλι κοντα ειναι ;):) !!Τη φθινοπωρινη κολεξιον θα δειτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα αν τα καταφερουμε,θα παμε να παρουμε τις φωτο της βαφτισεις!!!!Δηλαδη τα δειγματα :lol::lol::lol: !!!!!!Τις φωτο μας βλεπω να ξεκαλοκαιριαζουμε :lol: !!

Μολις τα παρω θα σας βαλω στην ομαδα!!

Παω να σας ριξω καμια ματια ακομα :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ !!!Η συνδεση μου δε με βοηθαει ..απο την ωρα που μπηκα εχει πεσει 3 φορες το ιντερνετ :evil: !!!

Σας αφηνω για να ετοιμαστω να φυγουμε κ ελπιζω να μπω συντομα παλι!!

Τα φιλια μου σε ολες ανεξαιρετως ματς μουτς!!!!!(ουτε τα εικονιδια δε μου ανοιγουν τωρα...γγγγκκκρρρ....!!!!!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..

εννοειται στελλουνι μου μας ελειψες...πολυυυυυυυυυυυ..σε ανεφερα πολλες φορες...χαρηκα που περασατε ομορφα... :P:P:P

Χρυσα μου τι να πω για την παλιοαλλεργια...υπομονη και ελπίζω να ναι ετσι ο καιρος ωστε να μην σε ενοχλει πολυ...

αχ κοριτσακια μου δεν αντεχω αλλο...ειμαστε απο την κυριακη με διαλειμματα ..χωρις νερο... :(:( και απο χθες και χωρις τηλ...δεν ειμαι καλα...εχουμε νερο 10 το βραδυ...το πρωι νωρις η και ξημερωματα... κοβεται ερχεται λιγο το μεσημερι..ισα που προλαβαινουμε να γεμισουμε κανα μπουκαλι... και ξανα παλι κοβεται...χθες με εκανε ο αντωνης μοιυ μπανιο με μπουκαλια...καιι λουστηκα ..ενας θεος ξερει πως...με μπουκαλια πλυναμε και την μικρη...μου ρθε και σημερα ..και ποναω...τελεια δεν ειναι ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου αν έρθω θα έρθω απο Κυριακή..Ε,αύριο θα ξέρω σίγουρα κ θα

σ ενημερωσω!!!Ειδάλλως σ εναν μήνα,όχι για φθινόπωρο,για πασχαλινά

κ high summer!!!Aγάπηηη μουουου!!!!!Μας ονειρεύεσαι κιόλας... :YMHUG::x

Πάντως λέω ρε κορίτσια forum ξεforum,δε ξέρω για σας αλλα για μένα είστε μέρος

της ζωής μου πια,όπως σκέφτομαι τις φίλες μου,έτσι σκέφτομαι κ εσάς,τα παιδάκια σας,

τις εγκυμοσύνες,τις αρρώστιες,όλα...!!!Φοβερό???

Ασχετο,η κόρη μου(εκτός απ όλα τ άλλα),έχει καναδυό βδομάδες που περπατάει με τα γόνατα..

Αλλο τι θα κάνει Χριστέ μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καρολινακη...

Πολυ δυσκολα αυτ αμε το νερο..αμαν βρε πουλακι μου, ποτε θα σταματισουν ολες αυτες οι ιστοριες με τα νερα;;;;

Δηλαδη συμπεθερα κανει πως μπουσουλαει..ααα..καρμπον τα εχουμ εκανει τα παιδακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι,πού κ πού κ η Ολίνα!Αλλα συνηθως περπαταει με τα γόνατα..!

Α...κ οταν χορεύει κάνει κ στροφές το τρελοκομείο κ μετά ζαλίζεται κ παραπατάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα αν και μεσημεριασε τι μου καντε?και εμενα μποσουλαει εδω και κανα μηνα ξερετε τι ειναι?επισκεπτες...στη περιπτωση μας σες τα μωρακια που περιμενουμε αυτο σημαινει..

εμεις χθες βγηκαμε βολτα εχει και εδω φανταστηκες μερς περπατησα ολη την ορεστιαδα σκασαμε και του ψωνισα κουρτινες για το δωματιο με τον μικυ και ενα μαξιλαρι τοι στορυ...

απο φαγητο καπως καλυτερα εχουμε τσακισει ολες τις σουπες τραχανα με τυρι κοτοσουπα με τυρι και παει λεγοντας το παλευουμε με λιγα λογια το καλο δεν μενει νηστικος....

εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου αρχες μαρτη αντε να μαθω και τι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τη μυωποια δεν μιλαω γιατι εχω μπολικη οπως και ατιγματισμο σας περναω ολες με διαφορια ο αστιγματισμος ειναι στο ενα 1,25 και στο αλλο 1,5 και μυωποια απο 3,50 στο ενα και σχεδον 5 στο αλλο κληρονομικο βλεπετε 3 γενιες με πολυ πιο μεγαλες να εχουν ο παππους μου πιο λιγο η μαμα μου και πιο λιγο εγω και ο αδερφος μου ας ελπισουμε τα παιδια μου να μην παρουν καθολου η εστω λιγο...φοραω γυαλια απο 3 δημοτικου.για την εγκυμοσυηνη μου ανεβηκε 0,25 σε καθε ματι και ξαναεπανηλθε στο κανονικο του τωρα σε αυτη δεν ξερω δεν ειδα καμια διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι τι κανετε; εριξα μια ματια στα γρηγορα.... ;) κοριτσια απο χθες βραδυ ειμαι χαλια..το στμαχι μου εχω μια ταση για εμ..ο νομιζα κατι με πειραξε κατι που εφαγα, αλλα μου ειπε μια φιλη πως ειναι ιωση.... :(

Συμπεθερουλα μου καλα ειμαστε εμεις, εσεις διαβασα τυρανιεστε, χωρις νερο, ρευμα,κ τηλ...... :o ο γαμπρουλης σου ζωηρευει κ αλλο δεν ξερω τι τον επιασε κ 2 πρωινα φωναζει απο τις 7....αμαν λεω βρε αγορι μου δε μας περιμενει κανεις τοσο πρωι.... ;)

Κωνσταντινα βγηκατε βολτουλα τα δυο σας τι καλα....αχ κ εγω επλυνα το καροτσι χθες λεω αν φτιαξει ο καιρος να πηγενουμε προς της κουνιες.... ;)

Χρυσα περαστικα σου, αν κ δε πολυκαταλαβα σε τι εισαι αλεργικη... :?: το νινι θελει να σας παιδεψει λιγακι μου φαινεται... ;)

Στελλα τι διαβαζω η μικρη κυρια....ειδες τι καλο κοριτσακι που εχεις; :D

Φανη τι εγινε ο λεκες εφυγε; ;)

τωρα για το περπατημα με τα γονατα το κανει καπου, καπου κ ο δικος μου, κ οσο για το μπουσουλημα το κανει κ αυτο αλλα μια στο τοσο, τωρα περπαταμε καλε.... :lol:

επισης για τα γυαλια δε φορεσα ποτε μου ουτε ηλιου, νιωθω οτι με πιανει κατι σαν πονοκεφαλος, κ δε τα μπορω καθολου,αφου λεω μακαρι να μη χρειαστει να φορεσω συντομα, κ απο τ αλλα..... ;)

σας αφηνω παω να ξαπλωσω καμια ωριτσα.....καλο απογευμα σε ολες μακια.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαθήκαμε για τα καλά……

Από πού να πρωτοξεκινήσω ….πριν 20 μέρες έπαθα λαριγγοφαρριγγίτιδα και μου έδωσε ο γιατρός αντιβίωση οποία μου έκανε παρενέργειες και τη σταμάτησα!Δε ξαναπήγα στο γιατρό….αυτό όμως δούλευε…..με κόλλησαν και μια δυο ιώσεις απ τον παιδικό … :shock::shock::shock:

Ε….και Παρασκευή πια(προχθές!!!!),αποφάσισα να πάω να δω τι έχω, γιατί δε με βαστούσαν τα πόδια μου…..Αμ,δε?Είχαν απεργία γιατροί και φαρμακεία …ώσπου να εξυπηρετηθώ ,γύριζα ώρες μες το κρύο …οπότε Σάββατο πρωί να σου η δική σου, να μη μπορώ ούτε απ το κρεβάτι να σηκωθώ… …Και έτσι έμεινα 3 μέρες!!!!!!!!! :o:o:o:o

Σήμερα είμαι καλύτερα όμως και πήγα και στη δουλειά!!!!!

Ευτυχώς ο Γιώργος μου δεν κόλλησε …….ερχόταν μόνο απ την πόρτα ο καημένος και με κοιτούσε και μου φώναζε» μαμά» και μόλις τον κοίταζα ,έφευγε!!!!!!! :x:x

Του έκανε μάλλον εντύπωση που μ έβλεπε ξάπλα κι εκείνος ήταν όρθιος!!!!!!!

Αποφάσισα να διαβάσω μόνο τις 7 τελευταίες σελίδες του θέματός μας, γιατί αν τις διαβάσω όλες, δε θα προλάβω πάλι να γράψω τίποτα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Απόκριες μου μυρίσανε… .για στολές ακούω να συζητάτε …..Εγώ πήγα για να του αγοράσω αυτή:http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10294

Αλλά κατέληξα με αυτή:http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10300 :lol::lol::lol:

Δεν άρεσε όμως καθόλου στον άντρα μου ,κι έτσι την άλλη μέρα την πήγαμε πίσω και ομόφωνα διαλέξαμε αυτή:http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10298!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}8-}

Καλά κορίτσια, του πάει τέλεια!!!!!Έχει πολύ γέλιο!!!!!!!!Πέρυσι τον είχα ντύσει καουμπόι.Του είχα βάλει και μουστάκι αυτοκόλλητο!!!!!!!!!!!!!Τρελό γέλιο!!!!! =))=))=))

Φέτος του πήρα σκουλαρίκι με κλιπ επειδή είναι πειρατής, αλλά δε ξέρω αν θα το βάλει!!!!!

Τώρα πια βλέπετε εκφέρει και γνώμη!!!!!!!!!!!! :)):)):)):))

Καλά Αγγελική,φοβερή η ιδέα σου για τη Τσικνοπέμπτη!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εμένα δεν αρέσει στον άντρα μου να μεταμφιέζεται, οπότε θα ντυθώ κι εγώ πειρατίνα για να πάμε με το Γιώργο στο πάρτυ μασκέ του παιδικού που δουλεύω!!!!!

Κατερινάκι τι έγινε τελικά με την εισαγωγή σου στο νοσοκομείο?Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!

:x:x

Για… β ….ζιά και για μάτια βλέπω συζητούσατε ….λοιπόν από μάτια έχω 1 βαθμό μυωπίας, σε καθένα, και αυτή την απέκτησα στα γεράματα…17 χρονών παρακαλώ!!!!!!!!!!! :)):))

Αφού ο γιατρός δεν το πίστευε!!!! :-B:-B:-B

Όσο για … το άλλο……. ένα θα σας πω… σε όσες περισσεύουν…… εδώ είμ εγώ!!!!!!!

Δέχομαι μεταμοσχεύσεις!!!!!!!75Β!!!!!!!!Εγώ και τα 14χρονα!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:=))=))=))=))=)) \M/ \M/ \M/

Βέβαια φοράω ότι θέλω!!!!!!!!!!!!Στο θηλασμό δεν το συζητώ!!!!!!!!!!!!!!!Μονίμως στον καθρέπτη ήμουν και τα θαύμαζα!!!!!!!!!!!!!!Πού τέτοια μεγαλεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Χάρηκα που διάβασα ότι πήγατε βολτούλες με τα παιδάκια σας και χαρήκατε τον ήλιο!!!!!!!! [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Εγώ θα τον πάω αύριο, που δε δουλεύω ,γιατί έχουμε απεργία!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί έχει ανοιξιάτικο καιρό εδώ !Θα τον πάω βόλτα στην πλατεία να δει τα περιστεράκια που τόσο του αρέσουν και μετά στα μαγαζιά και για καφέ με τη νονά του !!!!!Είμαι ενθουσιασμένη γιατί έχουμε να το κάνουμε αυτό κάτι μήνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob3.gif]

Κατερινάκι,Αντρούλα,Ιφιγένεια,Αγγελική,Κωνσταντίνα,Κάρολ,Φανούλα,Χαρούλα και όποιες άλλες ξεχνάω!!!!!!!!!!!Μάτσ!Μουτσ!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Αυτά τα δικά μας νέα...ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Πηρα κι εγω απουσια χθες ε? Τι να κανω που εχει πολυ καλες μερες και την εχω δει να γυριζουμε εξω και σε σπιτια οσο περισσοτερο γινεται... Ηταν πολυ κλεισμενος ο Ιασωνας με τις αρρωστιες αλλα κι εγω με τη πτυχιακη ειχα κλειστει μεσα σχεδον 20 μερες συνεχομενα. Ο Ιασωνας ειναι τρελος απο τη χαρα του για τις βολτες ολη την ωρα. Εν τω μεταξυ οταν πηγαινουμε σχετικα κοντα δεν παιρνουμε αυτοκινητο ουτε καροτσι και εχει αρχισει να μαθαινει πολλα ο μικρος για τους δρομους και τα αυτοκινητα και οτι δε μαζευουμε τα σκουπιδια και τα πετραδακια απο το δρομο... Το στομα του λεει ολο και περισσοτερα και πολυ χαιρομαι. Χαιρεταει και ολο τον κοσμο με το χερι και λεει και γεια οταν φευγουμε.

Συμπεθερουλα μου τι κανετε εσεις? Χαθηκαμε... Ολα καλα με το μαγαζι? Η Αφροδιτη φανταζομαι πως θα γινεται ολο και πιο κουκλα... Μακρυνε και το μαλλακι της... Αντε να δουμε τι θα γινει με αυτες τις φωτογραφιες απο τη βαφτιση, παει πια τοσος καιρος. Οταν θα τις βαλεις στην ομαδα, να βαλεις και καμια καινουρια... Για να μην κουρεψω τον Ιασωνα πειστηκα, ατσι (ενταξει) που λεει κι αυτος. Ολοι το ιδιο μου λενε, να μην τον ξανακουρεψω ετσι φανταριστικα οπως τον εκανα και οτι του πανε πολυ ετσι που μακρυναν τα μαλια του. Αλλα λιγο διορθωμα στα αυτια θελουνε οπωσδηποτε...

Καρολινα, κουραγιο με τις διακοπες του νερου! Ειναι πολυ κουραστικο να κανεις οτιδηποτε στο σπιτι ή μπανιο χωρις νερο τρεχουμενο και το ξερω καλα. Εδω μολις καλοκαιριαζει το κοβουν συνεχεια αλλα ευτυχως για λιγο 2-3 ωρες τη φορα. Δεν εχω ιδεα γιατι... δεν ειμαστε σε νησι και οποτε παιρνω τηλεφωνο στην δημοτικη επιχειρηση μου λενε για βλαβες. Και πληρωνουμε και το νερο ακριβοτερα απο ολους του δημους της Ελλαδας... εχει υπαρξει φορα που πληρωσα περισσοτερο νερο απο οτι ρευμα!

Χρυσα, περαστικα για την αλλεργια! Παλι σας την εκανε ο μπεμπης (επιμενω εγω) και δεν ειδατε το φυλο... Θα ειναι το μωρο εκπληξη μου φαινεται! Ο χριστοφορος εγινε ετσι ξαφνικα κακοφαγος? Μαλλον καποια φαση ειναι που θα του περασει... Αφου δεν αρρωσταινει τον τελευταιο καιρο παλι καλα να λες! Κανενα καινουριο του κατορθωμα δε μας ειπες ομως...

Κωνσταντινα, και ο Ιασωνας μπουσουλαει οταν θελει να τρυπωσει πουθενα και να μην τον δω και οταν παιζουμε το λυκο και το γουρουνακι μπουσουλαμε και οι δυο. Αλλα αυτο που περιγραφεις οτι κανει η Ολινα στα γονατα ορθια, δεν το κανει. Εννοειται ομως οτι γυρω-γυρω μεχρι να ζαλιστει κανει καθε μερα... θελει πια να του λεω και το γυρω γυρω ολοι αλλα εκει που ολοι καθονται στη γη ο Ιασωνας πεφτει σαν το κοτοπουλο απο τη ζαλαδα φυσικα ξερος στα γελια. Εχουν πλακα ομως ε? Οτι τους ερχεται κανουν...

Ιφιγενεια, και η δικη μου στραβομαρα κληρονομικη απο τον πατερα μου ειναι. Η μανα μου και ο αδερφος μου εχουν 20/20 οραση οι τυχερακηδες... Ελπιζω να μην παει η μυωπια πακετο με το χρωμα των ματιων γιατι ετσι θα την πατησει και ο Ιασωνας... Απο τοτε που ημουν εγκυος παντως ευχομουνα να μην παρει τη μυωπια μου και το στιγμα μεσογειακης αναιμιας απο το μπαμπα του. Για το στιγμα παντως θα μαθουμε οριστικα αυριο το απογευμα, για τη μυωπια πριν γινει 4ων ετων δεν μπορουμε να ξερουμε...

Κατερινακι, περαστικα και σ' εσενα. Σερνονταν μια ιωση γαστρεντεριτιδας κι εδω και την αρπαξα με τη μια οταν εκατσα στο φαρμακειο με την κουμπαρα μου για 2 ωρες, αλλα περασε μεσα σε 2 μερες και δεν ηταν και τιποτα φοβερο ουτε απο πονο στην κοιλια, ουτε απο διαρροια... Ο μικρος σου το κατεχει πια καλα το περπατημα και δεν τα θελει τα μπουσουληματα πια... Λογικο ειναι, βαρεθηκε τοσον καιρο. Απο ζωηραδα πως τα πατε?

Μαρακι, επιτελους εμφανιστηκες... Πολυ μου αρεσε η στολη που διαλεξατε για τον μικρο και αφου του αρεσει κι εκεινου... θα περιμενουμε να τον ντυσετε να μας βαλεις καμια φωτογραφια να τον θαυμασουμε. Παλιοτερα ντυνομασταν παντα με τον αδερφο μου τις τσικνοπεμπτες και πηγαιναμε και σε σπιτια. Ειναι σαν εθιμο εδω να ντυνεσαι με διαφορα (οχι κανονικες στολες) για να μη γνωριζεσαι και να πηγαινεις σε σπιτια απροσκλητος να σε κερασουν γλυκο. Μπουλες λενε αυτους τους μασκαραδες αλλα ο αντρας μου δεν ειναι καθολου μεσα σε κατι τετοια. Ισως λογω του Ιασωνα αλλαξει γνωμη αλλιως θα επιστρατευσω τον αδερφο μου και τη νυφη μου και δε θα μου χαλασουν το χατηρι. Καλη βολτα αυριο και καλο κυνηγι περιστεριων!

Φανη, τα εφτιαξα τα μπισκοτα αυτα που ηθελα τελικα χωρις να βαλω αυγο και εβγαλα και τη μπανανα. Μονο που δεν ειναι μπισκοτα τραγανα αλλα μαλακα σαν μουστοκουλουρα. Του Ιασωνα του αρεσαν πολυ παντως και εγω ειμαι ευχαριστημενη που γλυκαινεται με κατι τοσο υγιεινο. Τα κουλουρακια σου μου φανηκαν, απο τη συνταγη, πολυ καλα και θα τα φτιαξω οπωσδηποτε αλλα για μας, για τον καφε μας... Τι δουλειες κανεις σημερα? Καθαρισε η φορμα της αναστασιας απο τα παντζαρια? Δυσκολα παντως βγαινει το πανταζαρι... ειχα βαλει πολλες φορες σαλιαρες του Ιασωνα στη χλωρινη γι αυτο το λογο. Τωρα τελευταια ξεχασα πως του αρεσανε τοσο πολυ και δεν του εχω δωσει, καλα που μου τα θυμισες...

Κοριτσια η Ντινα - zaira που βρισκεται? Εχετε καθολου νεα της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααα κοριτσάαααρεεεεεςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααχχχ..τι να σας λέω,έχω χορτάσει ατελείίίωτες ώρες ύπνου!!!!!Σημερα ξύπνησα

φορτσάτη να ξεσκονίσω πάλι!!!

Αλλα μπήκα να χαζέψω πρώτα κ μετα θα σηκώσω τα μανίκια μου κ θα ξεκινήσω!

Χθες το απόγευμα ήρθε η πεθερα μου...Σε μια ώρα βγήκε νοκ-αουτ με τη μικρή,

κ το είπε κιόλας..."κουράστηκα"λέει"να την κυνηγαω".."αυτη δε κουράζεται που είναι

συνέχεια έτσι??"Κ αυτη κουραζεται κυρα μου κ εγώ περισσότερο,μου ρθε να της πω...

Μα αν κουραζεται με μια ωρα,τότε γιατι δεν δίνει καμια χείρα βοηθείας σε μένα

που την έχω όλη τη μέρα??????????Οεοοοο????????Τελοσπάντωωων...

Μαράκι μου πολύ χάρηκα που διάβασα νεα σου,η στολή σας υπέροχη!!!Κ

παρεπιπτοντως,όλο λέω θα της δοκιμασω τη στολή της,κ ακόμη της την δοκιμάζω..Τι

να πεις!!!

Νινίνα μου εγώ εχω ψύχωση με τα γυαλιά ηλίου...εχω τα παντα,σε όλα τα χρωματα κ

στιλ..ασχετα που τελικά βολεύομαι με 2-3 ζευγαρια΄!Κ επίσης λατρεύω τα κλασσικά

rayban..Είναι θέμα συνηθειας όλα,αν αρχίσεις να φοράς,δε θα μπορείς χωρίς γυαλια!

Φιλιά στον Παναγιωτούλη!

Συμπεθερούλα μου τι κάνετε σήμερα?

Ιφιγένεια γεια σουουουουου!!!!!Καλεεε σε μενα δωσε β@@ι,σε μενααααα!!!!!!!!!!

Αντζι μου καλά κάνεις,κ εμεις το σκ θα ξεσαλώσουμε,αρκεί να μην χαλάσει ο καιρός!!!

Να μου φιλήσεις τον όμορφο..μακρυμάλλη!!!

Στελλίτσα μου γλυκιά,κακά μαντάτα σου χω..Τελικά η μαμά θα μπορουσε να κρατησει

τη μικρη τη Δευτερα,αλλα η αδερφή κ η μαμά του Κώστα αποφάσισαν οτι θέλουν κ αυτες να

κατεβούν για δειγματισμό,οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει καμμία περίπτωση

να ερθω κ εγώ..Να χαλαρώσω κ να ξεσκασω ήθελα,αλλα μ αυτες τις δυο μόνο που

δε θα χαλαρωσω...Οπότε αν είναι να είμαι στην τσιτα(κ να μη μπορέσω κ να σε δω κιόλας),

προτιμώ να μην κατεβω καθόλου... X( Να σκάσω είμαι!!!!!

Κορίτσια μου πάω να ξανα γυαλίσω το σπιτάκι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια όμορφες κοριτσαρες και πανεμορφα απαιχτα μωρακια!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε???????

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εχουμε απο χθες νεροοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol:

αντζι μου και μαρακι μου πολυ μου χατε λειψει...καλως μας ηρθατε πααααααααααααααλι!!!!!!!!!!!!!

με γεια την στολη μαρακι μου...θελουμε φωτο ε?????????????

συγγραφεα μου να μου φιλησεις τον ομορφο μας ιασωνακο...με το ομορφο μακρυ μαλλακι....

συμπεθερα μου ευτυχως ειχαμε ρευμα..δεν το διαβασες καλα... :lol::lol: αν δεν ειχαμε και ρευμα θα χα τρελαθειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....ο κουκλος μας καλα?

Χρυσα μου πως εισαι αγαπουλα μου? ο ταζουλης μας? το μπεμπε?

Στελλουνι μου? τι κανει η Αφροδιτουλα μας η ομορφη?

ιφι,ζαιρακι?????????????καλε εγκυουλες μας που χαθηκατε?????

ποπιτσα μου...

μακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε κουλιτσες!!!

καρολινακη μου καλα ειμαι δωξα τον θεο..

τα ιδια με αναγουλε ςκλπ...

Τι καλα που επιτελους εχετε νερο...πολυ δυσκολα χωρις νερο;;

η Ζιζελ μου τι κανει;;;;;;

Συμπεθερα μου τι κανεις;;;

καλες δουλιες και καλη ξεκουραση..

καλη η πεθερα..πολυ καλη... :evil::evil::evil::evil:

αχ..Μανα ειναι μονο μια τελικα!!!!

Αγγελικη μου τι κανετε;;;

πως πατε με τον Τζεισον;;;;

να μου τον φιλισεις..Οχι με το φαη δεν το ειχε παντα..ετρωγε..και μαλιστα το καταπετασμα..αλλιως πως θα γινοταν 13 κιλα..

και εγω πιστευω οτι ειναι φαση και θα περασει..

χτες πχ εφαγε ενα εκτος απο το πιροσκι ενα πορτοκαλι χυμο και μισο μηλο..

για μεσιμερη ειχε κοτοπουλακι ψητο με πληγουρη και δεν εφαγε καθολου ...

ολη μερα προσπαθουσ ενα το το δωσει η πεθερα και μετα εγω και τζιφος..μετα του εδωσα μπανανα και παλη δεν εφαγε, μετα εφαγε ενα γιαουρτακι με 1/2 κουλουρακι,,,ηπιε 290 γραμμ γαλα και κοιμηθηκε..

δεν ξερω τι επαθε ακοαμ και τα αγαπημενα του φαγητα δεν τα τρωει με την παλια ορεξη..

η παιδιατρος μαε ειπε πως οσο ειναι ζωηρος χαμογελαστος και ευδιαθετος- και υπερβολικα ευκινητος- να τον αφισω ισυχο αυτος λεει ξερει ποσο θελει να φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα, αν και μεσημεριασε...

Τι κανετε σημερα κοριτσια?

Καρολινακι, επιτελους εχετε νερο, να μπορεσετε να πλυθειτε και να κανεις καμια δουλεια σαν ανθρωπος! η Λυδια σου τι κανει?

Χρυσα, ακομα επιμενουν οι αναγουλες? Μα, τι ταλαιπωρια ειναι αυτη, δεν επρεπε να εχουν περασει πια? Υπομονη, που θα παει, θα περασει κι αυτο... Ο Χριστοφορος ειναι μια χαρα απο βαρος και αν δεν κανω λαθος οι εξετασεις που εχετε κανει μεχρι τωρα καλες ηταν, οποτε καλα τα λεει η παιδιατρος λεω κι εγω! Μηπως βγαζει κανενα δοντακι? θα του περασει σιγουρα και θα αρχισει και παλι να καταβροχθιζει τα παντα...

Ο Ιασωνας μια χαρα ειναι, τρωει οπως παντα πολυ, το βαρος του να μην το γραψω καλυτερα, αλλα παλι δε μασαει τα φρουτα, ουτε τη μπανανα που ειναι το πιο μαλακο. Το 1 δοντι που μας μενει για να ξεμπερδευουμε ακομα να φανει. Τον πιανουν κατι κρισεις να μασουλαει τα παντα και να γκρινιαζει για 3-4 μερες και μετα του περναει για αλλες τοσες και φτου κι απ' την αρχη. Σημερα το πρωι πηγαμε στην παραλια να μαζεψουμε ηλιο. Οταν καταλαβε πια μετα απο κανενα μισαωρο οτι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να μπει στη θαλασσα χειμωνιατικα και με τα ρουχα, περασαμε πολυ καλα με τους αμμους, τα χαλικακια, τα κουβαδακια και τα φορτηγα του... Στην αρχη βεβαια μας εφαγε η γκρινια και πηγαινε το δακρυ κορομηλο καθε φορα που τον μαζευα απο την ακροθαλασσια και του ελεγα οτι δεν κανουμε μπανιο το χειμωνα για να μην κρυωσουμε και αρρωστησουμε.

Που ειστε ολες οι αλλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αστα χρυσουλινι μουυυυυυυυ πολυ ταλαιπωρια...ευτυχως απο χθες ολα τελειαααααααααααα...

η ζιζελ τι να κανει? καλα ειναι..ζουζουνευει...νευριαζω μαζι της γιατι της λεω κατι και σιγα μην με ακουσει... :( στου κουφου την πορτα...παρτην την πορτα και φυγε... :lol::lol::lol: μου αρεσει νατο λεω ετσι...αλλα οταν ρε φιλεναδα μιλαω στο τηλ μαζι της ...σε! λεω λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι ο ερωτας μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!

απο τωρα σκεφτομαι οτι θα την αφησω τον ιουνη μια μερα γιατι παντρευεται η κουνιαδ α μου στην κρητη...αλλα θ απαμε παρασκευη με αεροπλανο και σαββατο θ αφυγουμε...θα μου λειψει απιστευτααααααααααααααα.... :(:( δεν την εχω αφησει ποτε.....

αντζι μου πλενομασταν..απλα με μπουκαλια....αλλα χθες πηρε φωτια το ντουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ζιζελ τι να κανει? καλα ειναι..ζουζουνευει...νευριαζω μαζι της γιατι της λεω κατι και σιγα μην με ακουσει... :( στου κουφου την πορτα...παρτην την πορτα και φυγε... :lol::lol::lol: μου αρεσει νατο λεω ετσι...

Το πρωι που παλευα με τον Ιασωνα να μη μπει στη θαλασσα, καποια στιγμη του λεω παιδι μου γιατι δεν ακους καθολου κουφος εισαι? Με κοιταζε αυτος... αυτακια εχεις? που ειναι? πιανει τα αυτια του, ωραια του ξαναλεω κι εγω αφου εχεις αυτακια γιατι δεν ακους? Να τα παρει η μαμα να τα δωσει σε κανενα αλλο παιδακι που δεν εχει και τα χρειαζεται για να ακουει? Κανω να αγγιξω τα αυτια του... Απαντηση Ιασωνα: Ο - ο - ο, να κρυβει τα αυτια του με τα χερια του και να τρεχει μακρια να μην του τα παρω... επεσα κατω απο τα γελια... ολα τα καταλαβαινει το καθαρμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεραααααα!!!!!

Δεν εχω χρονο για... "μπλα-μπλα"....

Μπηκα να πω ενα "γεια" και να σας αφησω!

Αλλα με την ευκαιρια ας πως και δυο κουβεντες.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαστε καλα δοξα το θεο, η μικρη εχει χορτασει βολτες και ηλιο, και πεφτει ξερη για υπνο το βραδυ.

Συνεχιζει το ξυπνημα τα ξημερωματα, αλλα πλεον δε με ενοχλει... :D

Το μπαμπαλιαρικο μου μιλαει ασταματητα ολη μερα!!

Ειμαστε στο "κεφαλαιο"... "μαθαινω το σωμα μου"... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ειναι αυτο ρωταω...? Μυτη, ματια,ατια, τομα, μαλλια, ντοντα (δοντια)

Παρακατω... καπο (καρπος) αγκωνα, νυτια (νυχια)

Παρακατω... μεμε, μπουτια, νταμπα (γαμπα),πιπι.. :D

Τι τρωνε τα καλα παιδακια? Πατατα, μπανανα, μανουλια :lol: (μαρουλια), μανονια (μακαρονια)..

Σοου σας λεω!!! ΚΟΥ-ΚΟΥ-ΒΑ...!!!!!

Δοντια τιποτα.... ακομη περιμεεεεεεεεενουμε.... και περιμεεεεεεενουμε.... :?

Σας ζαλιζω το ξερω... σταματαω....!!! :D

Ντινακι αμαν πια τι θελουν μανα και κορη να κουβαληθουν για δειγματισμο?

Αμαν... ενα σωστο πραγμα να εκαναν μια φορα ρε παιδια αυτες οι πεθεροκουνιαδες... :evil:

Η μαμα σου δεν μπορει να την κρατησει την μικρη?

Ασε το σπιτι να χορευει στο ρυθμο της σκονης και βγες εξω αγαπη μου.

Οι δουλειες ποτε δεν τελειωνουν... κι εσυ την ζωη σου τρως σαν κι εμενα με τα ξεσκονοπανα... :cry:

Καμια μερα ποτε θα κανω το μπαμ και θα τα αφησω ολα κ@λος δεν ξερω...

Αγγελικη ζηλεψα μωρε η... "ψοφια απο θαλασσα" την βολτα σας... :mrgreen:

Α! Οσο για τα μπισκοτα... μ΄αρεσε πολυ η ιδεα της μπανανας, αλλα μια φορα που ειχα φτιαξει κεικ με μπανανες ηταν απαισιο.. σαν κολοκυθα ειχε γευση.. Καλοφαγωτα λοιπον!!

Καρολινακι σου στελνω πολλα πολλα φιλακια να μη που παραπονιεσαι και να μη νομιζεις πως σε ξεχναω μωρεεεεε......!!!!!!!

Χρυσα μου, συμφωνω απολυτα με τον παιδιατρο σας!!

Οποτε θελει θα φαει το παιδι... ;)

Μοντελα τα απαιχτα!!! Ολα ορεξατα για φαγητο τα βλεπω...... :lol::lol:

Λοιπον παω να κανω μπανακι, πριν ξυπνησει η μικρη και να αποτελειωσω την ψαροσουπα (μπλιαχ) να την ταισω μολις ξυπνησει, και βουυυυυρ για βολτα πριν μας την κανει με ελαφρα πηδηματακια ο ηλιος..!!!

Παραμενω απληρωτη... πηρα 1461718987191 τηλεφωνα και απο τηλ. σε τηλ. μου λενε να παρω και δεν απανταει κανεις. Εκατο και κατι ατομα ειμαστε στην ιδια μοιρα... Αντε να δουμε...

Η ψυχραιμια μου αρχιζει να εξατμιζεται..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Κρατος ειμαστε η........"μπιπ"....???? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω...εμεις εχει κανα 2 μερες εκτος απο το ποιος ειναι οταν ακουει κουδουνι πορτα τηλ λεμε τι κανεις?εχει πολυ γελιο λεμε...

εμεις ησυχα δουλιτσες στο σπιτι ο μικρος να τα ανακατωνει ολα και απο χθες καταλαβα οτι το μωρο με χτυπαειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....ναι μου κανει αισθητη την παρουσια του για την ακριβεια ο αντρας μου το καταλαβε που μου χαιδευε την κοιλια εγω ουτε σημασια ειναι σαν καρδουλα τωρα τακ τακ τακ τακ οπως η καρδουλα ενω ο κωνσταντινος ηταν τικ τικ πολυ διαφορετικο και κατα τους 4,5 μηνες ηταν κλωτσιες γερες να δουμε τωρα αν δυναμωσει πως θα ειναι αλλα μου εκανε εντυπωση πως δεν το ενιωθα εγω....σαμπως καθομαι και καθολου ησυχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!!!

Σήμερα ξεκουράστηκαααααααααα!

Δε δούλευα όπως σας είπα κι έτσι πήγαμε το πρωι με το Γιώργο εκκλησία και κοινώνησε σα μεγάλο παιδάκι,χωρίς να τον ξαπλώσω,άνοιξε ωραία ωραία το στοματάκι του και πήρε την κουταλιά του.

Αλλά του χε δώσει και λίγο αντίδωρο ο παπάς μέςα στην κουταλιά και ξινίστηκε και το σπρωξε έξω με τη γλώσσα του!Εγώ,πήγα να το πιάσω με το χέρι μου να μην πέσει κάτω και η ηλίθια η νεωκόρος που

με δε βουτάει το μωρό,του κάνει κεφαλοκλείδωμα και άρχισε να του τρίβει το στόμα με το πανάκι λές και έφτυσε κανένα ποταμο!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ο Ιησούς!!!!!!!!!!Πώς κρατήθηκα και δε την έβρισα,ένας Θεός ξέρει!!!!!!!!!!!!

Μετά ήρθαμε σπίτι,αλλάξαμε,έφαγε το αυγό και το φρούτο του ο Γιώργος και ξανακατεβήκαμε στα μαγαζιά!!!!!!Ταίσαμε και τα περιστεράκια που μαζευόντουσαν όλα γύρω απ το καρότσι.....και τους φώναζε ο Γιώργος "μαμμμμμμμμμμ"

Πήγαμε στο κομμωτήριο να τον κουρέψω πάλι λίγο,γιατί είχαν αρχίσει να μακραίνουν τα μαλλιά του!

Γύριζε γύρω γύρω,γελούσε,χαιρετούσε τις οπέλες,πήγε και μου κρύφτηκε μες τα πόδια μίας κυρίας που χτενιζόταν :o:o:o:o ,"σκούπισε" με τα χέρια του τα κουρεμένα μαλλιά απ το πάτωμα,προσπαθούσε ν ανλεβει στο λουτήρα και να καθίσει,αλλά την ώρα που ήταν για να κουρευτεί,έκατσε άγαλμα και κουρεύτηκε!Η κομμώτρια μου έλεγε ότι π΄ρωτη φορά κουρεύει τόσο ήσυχο παιδί!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μετά του τα στεγνώσαμε λίγο τα μαλλάκια του με το πιστολάκι(του το κάνω κι εγώ κάθε βράδυ για να μη κοιμάται με βρεγμένο κεφάλι)και τα ανακάτευε κι εκείνος με τα χέρια του,λές και η κομμώτρια δεν τα έκανε καλά!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κάναμε γνωριμίες στο φαρμακείο,στείλαμε φιλάκια και είπαμε "γειά" στη φαρμακοποιό και επιστρέψαμε σπίτι,που μας είχε η μαμά μου ψαράκια και σούπα!!!!!!

Αγγελική ωραία η ιδέα σου για βολτούλα στη θάλασσα!Θα το επιχειρήσω κι εγώ καμία Κυριακή!!!!

Για πες και τη συνταγή για τα μπισκοτάκια.......εκτός κι αν την έχεις ξαναγράψει και δε την έχω δει....

Φανή τι γλυκό παιδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!Το πιο πολυλογούδικο από τα μωράκια μας νομίζω οτι είναι!!!!!!!Εμείς ακόμη έχουμε μείνει στο στάδιο όπου τα δείχνουμε τα μέρη του σώματος!!!!!!

Κωνσταντίνα συλλογή γυαλιών ηλίου διαβάζω..........Θες να γίνουμε φίλες???????????????? :)):)):)):)):)):))

Ιφιγένεια,σε κλωτσάει το μπεμπάκι ε?Αχ!Τι ωραία αίσθηση ήταν αυτή....

Αλήθεια για πες...Πώς είναι τώρα με το δεύτερο?Έχεις την ίδια λαχτάρα,αγωνίες,φόβους ή είσαι πιο άνετη?Θέλω να πω οτι την πρώτη φορά είναι όλα πρωτόγνωρα και μας φαίνονται υπέροχα!Η πρώτη "κλωτσιά",η κοιλιά μας που φουσκώνει....

Εμένα σήμερα μια φίλη μου μου έγραψε στο φβ ότι με είδε στον ύπνο της να της ανακοινώνω ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο γιο!!!!!!!!!!!!!Πάλι γιο όμως????????????????????? :(:(:(:(:(:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγώ τα κοτσιδάκια και τα φορεματάκια σε ποιόν θα τα φορέσω?????????????????? =))=))=))=))=))=))

Ρε κορίτσια,έβγαλα απ το προφίλ μου τη φωτό του Γιώργου απ τα Χριστούγεννα και θέλω να βάλω μια καινούργια!Μου λέει όμως οτι είναι μεγάλη κλπκλπ

όσο όμως και αν τη μικρύνω πάλι το ίδιο μου λέει...γιατί??????????????Ξέρει καμία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...